The Perfect foto. van Eerste klas Foto's voor ongekend lagen prils. het „Noord-Hollandsch Dagblad” il a Uitat 2 (hoekWaagplein), RLKMHRR - '1 OOK VERGROOTINGEN •■ZB F0T01 TEULEV1EB loon KERKLIJSTEN. Zondagsroep. Aanbiddingsfeest. Mis, half Schouten en een Bru- leden familie. on Kraakman en te de lofzang Te plechtig rnerstel gêWööhte. voor uur bij de 6 uur van r Omdat wordt I AKERSLOOT. Heden de Eucharistische Zondag met Al- «remeene H. Communie, half 2 Catechismus, ft aar H. Familie voor de jongelingen. 7 uur Lof met preek. LIMMEN Zo. Half 8 Stille H. Mie, 10 uur Hoogmis, 2 uur Lof, preek en processie, geen H. Fa milie. Di. om 9 uur Veni Creator en ges. H. Mis met trouwplechtigheid. Vr. half 8 gez. H. Mie, om 9 uur Stille H. Mis, half 8 Lof tei eere van het H. Hart •net Litanie. ZAANDAM. de H.H. Missen te 6, half 8, 9 uur Zondag en half 11. ’s Avonds 7 uur Lof. Maandag de H. H. Missen te half 7, 7 uur en 7.30 uur. Te 9 uur zal door Z. D. H. den Bisschop het H. Sacrament des Vormsels worden toegediend, ’s Avonds half 7 Lof voor de Vormelingen met preek. Dinsdag de H. H. Missen te half 7, 7, 8 en 9 uur. Na den middag van half 78 gelegenheid om te biechten. Woensdag feestdag v. d. H. Bonif. cius, H. Missen te half 7, WARMENHUIZEN. Zondag laatste dag der Eucharistische week, te 6 uur uitreiken van de H. Commu nie, te half 7 de Vroegmis, 8 uur Kindermis, half 10 plechtige Hoogmis. Te 3 uur luide aanbidding, te half 7 Lof met preek en pro cessie. Maandag de H.H. Missen te 7 uur en half 8. Dinsdag de H. Mis te ftalf 6 in de kapel te 7 uur in de Kerk. Donderdag biechthooren van half 6 tot 7 uur. Geen Lof. Vrijdag feestdag van het H. Hart, te half 6 en kwart voor 7 uitrejkün f?" n. C'om- mujüa. tr 7 ïiur gezongen H. Mis, ’s Tvonds te 7 uur Lof ter eere van het H. Hart, Zaterdagmorgen tot half 10 en van 58 uur biechthooren, te 7 uur Lof. tot 9 WAARLAND. Zondag half 8 Eucharistische Bond. 10 uur voor de parochie. Maandag half 8 voor overleden ouders en Grietje Kraakman. Dinsdag half 8 voor Johannes en Gerrit Stoop. Woensdag -9 uur gezongen Huwelijksmis (Kamer-Brnin). Donderdag half 8 voor Cornelia Zutt hvr. W. Dekker. Vrjjdag half 8 gezongen voor de leden van de Broederschap van het H. Hart van Jezus. Zaterdag half 8 voor Aldert Moras en Maartje Zutt. Zondag half 8 voor Catharina Wit. hvr. van Petrus Veldman. De gebeden worden verzocht voor Anna Groen en Wilhelmina Jonker die met de laatste H. H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien. ANNA PAULOWNA. Zondag onder het Octaaf van H. Sacra mentsdag. Generale H. Communie. De H. Communie wordt het eerst om 7 uur uitge reikt. De H.H. Missen te 8 uur en half 11. Collecte voor de schulddelging der Kerk. Na de H. H. Missen gelegenheid tot betalen van het kneppeugeld en der plaatsengelden, 7 uur Lof met predikatie over het H. Sa crament en acte van eerherstel. Donderdag na schooltijd komen de kinde ren biechten, ’s avonds biechthooren van 78 uur. Vrijdag feestdag van het H. Hart van Je zus. De kinderen moeten te half 8 in de kerk zijn. Zaterdag feestdag van den H. Bonifacius. Biechthooren van 58 uur. In. den ondertrouw zijn opgenomen: Ma rius Angevaare en Catharina Maria Molen kamp. 7 uur Lof met preek. Zaterdagmorgen tot 12 uur en na den middag van 4 uur af biechthooren. 7 u. Lof. Zondag 9 Juni plechtige viering van het Woensdag feestdag v. d. H. Bonif. cius, Patroon onzer kerk. De H. Missen te half 7, 7 en 8 uur gelezen. 9 uur pl. gez. 'Hoogmis, *S avonds 7 uur plechtig Lof met preek. Donderdag, Vrijdag en Zaterdag de H. H. Missen te half 7, 7 8 en 9 uur. Donderdag van 68 uur biechthooren. 7 Uur Lof met preek ter voorbereiding van ons Aanbiddingsfeest. Van 1011 uur Heilig uur. Vrijdag feest van het Allerb. Hart van Jezus. Te 8 uur gezongen H. Mis; ’s avonds avonds om 8 uur Lof met de litanie van het H. Hart. Zaterdag om 8 uur H. Mis tot zekere in tentie, om half 5 catechismus voor de kin deren, half 7half 9 gelegenheid om te biechten. Zondag om half 8 H. Mis voor Christianus v. d. MeerCornelia Sonne veld. SCHAGEN. Zondag 7 uur voor Cor Wester, 10 uur voor de parochie. Maandag 7 uur voor Petroneiia Garste- veld. Dinsdag 8 uur voor Dorothea M. gemann-König. Woensdag half 10 voor Bruid en Bruide gom. Donderdag 8 uur voor Cl Eken en C. Over man en overleden familie. Vrijdag 8 uur voor Jacob Dekker, lid van den levenden Rozenkrans. Zaterdag 8 uur voor Henr. Meijer en over- BERGEN. Zo. half 8 Vroegmis, 10 uur Hoogmis, 2 uur H. Familie afd. vrouwen, 7 uur Jon- genecongregatie, half 8 lof met preek en HEER HUGOWAARD. H. Hart. Zondag om 7 uur voor de parochie; om 10 uur-voor de leden van Euchar. Bond en Edel wacht. Maandag om 7 uur voor Wilhelmus Ursem. Dinsdag om 8 uur jaargetijde voor Marg. Borst, huisvr. van Gerardus Veldman. Woensdag om 9 uur voor bruidegom en bruid. Donderdag om 7 uur voor Petrus Doode- man en echtgen. Vrijdag om 6 u. voor overt, fam. de Goede en Bruijn; om 7 uur voor overt, familie Groot en Ursem. Zaterdag om 6 uur voor Jan Ursem en' Maria Schouten; om 7 uur voor over), familie de Nijs en Pronk. CASTRICUM. Zo. om 7 uur, en half 9 de H. Mia, 10 uur Hoogmis, 2 uur H. Familie. Ma. om 7 uur, 8 en kwart over 8 de H.H. Missen. Di. de H.H. Missen om 7 uur, 8 uur en kwart over 8. Wo. de H.H. Missen om 7 en 8 uur, half 10 gec. Huwelijksmis met Veni Creator. Do. de H.H. Missen om 7 uur, 8 uur en kwart over 8, van 5—d Biechthooren. Vr. Feestdag van het H. Hart, om 8 uur bij de Eerw. Zusters, om 7 uur gez. H. Mia voor de leden van het H. Hart, om 8 uur de H. Mie, half 7 Lof met eerherstel. Za. Om 6 ra bij do Eerw. Zusters, «n 7 en 8 uur de H. Mis, van 48 BiMbthMMK Half 7 Lof ter eere van Maria. OFFICIEEL KERKEERICHT ’T zand. Zondag feestdag van het H. Sacrament, de H.H. Missen te 8 uur en te half 11, na de Hoogmis Catechismus, te 3 uur oefening voor de kinderen der Edelwacht, ’s avonds te 8 uur Lof met preek en den Lofzang ..Te Deum” Donderdag ’s middags van 5 tot 6 uur biechthooren Vrjjdag le Vrjjdag. feestdag van het H. Hart, de H. Mis van half 9 zal gezongen worden, 's avonds te 8 uur Lof ter eere van het H Hart Zaterdag ’s middags van biechthooren. TUITJENHORN. Zondag 2e Zondag na Pinksteren, tevens le Zondag van de maand Juni, welke bij zonder is toegewjjd aan het Goddelijk Hart van Jezus; volle aflaat. Kerkelijke viering van H Sacramentsdag. 7 uur H. Mis tot zekere intentie. Half 19 de Hoogmis voor de parochie. Collecte voor de Junimaand. 2 uur H. Sacramentslof met bijzonder gebed, lofzang Te Deum. Maandag 7 uur voor Ida Strooper. Dinsdag 7 uur voor Jacobus Molenaar. Woensdag 7 uur voor Mattheus Tesselaar. Donderdag 7 uur H. Communie uitreiken, 9 uur gez. Huwelijksmis voor Korver-Stoop. Half 4 tot half 5 biechthooren voor de kin deren. van half 5 tot 8 uur voor de grooten. Vrijdag le Vrjjdag v. d. maand en tevens feestdag v. h. Goddelijk van Jezus. Vanaf 4 uur wordt elk half nur de H. Communie uitgereikt. Om 5 uur uitstelling van 't Aller heiligste en stille H. Mis voor Eerw. Zuster Afra. 7 uur gez. H. Mis voor leden _yan de bioederschap van het H. Hart. 7 uur'Lof en feestpredikatie en toewijding aan het H. Hart. Zaterdag 7 uur voor Theodoras Stoop als lid van de broederschap van O. L. Vr. van Lourdes. Half 8 ter eere van het H. Hart tot zekere intentie. Zondag a.s. 7 uur voor overl. ouders en grootouders. Half 10 de Hoogmis voor de parochie. De gebeden worden verzocht voor Petrus Boekel, die met de laatste H. H. Sacramenten der Stervenden is voorzien en voor Theo doras Stoop, die in den Héér is overleden. In den ondertrouw xjjn opgenomen: J. Korver en M. C. v. d. Stoop. J. Koo- men en A. H. Hof.J. Schotten en M.< v. Kleef. WIERINGEN. Zondag le Zondag van de maand, te ver dienen een volle aflaat voor de verschillende broederschappen, tevens de plechtige viering van het H. Sacramentsfeest en groot pro- pagandadag voor de veelvuldige H. Comm., half 8 de Stille H. Mis voor de gel. zielen, half 10 de Hoogmis voor de parochie. 12 uur Catechismus. Geen Vespers, maar dezen avond half 8 plechtig Lof met predi katie, daama processie en de lofzang Te Deum. Maandag 8 uur de H. Mis voor overl. fim. Tieleman. Dinsdag 8 uur de H. Mis voor den Zeer Eerw. Heer Joannes Gerardus van Kelck- hoven, des avonds 8 uur St. Antoniuslof met Rozenh. Woensdag 8 uur de H. Mis tot zekere intentie. Donderdag 8 uur de H. Mis voor Theodoras Gerardus Boersen, overl. ouders en fam. Des avonds van 7 tot half 8 gelegenheid om te biechten. Vrijdag 1ste Vrijdag van de maand, tevens feestdag van bet H. Hart van Jezus, half 8 wordt de H. Communie uitgereikt. 8 uur gez. H. Mis voor overl. fam. v. d. Heuvel, waarna de opdracht. Des avonds 8 uur plechtig Lof met predikatie en acte van eerherstel aan het H. Hart. Zaterdag 8 uur de H. Mis voor een overl. moeder. Des avonds van 68 uur gel. om to biechten. Deze week Catechismus gëWööhte. SCHOORL. Zondag 7 uur Vroegmis voor' Adrianus Bakker en Catharina Timmer; de Hoogmis om half 10 voor de parochie, ’s namiddags 2 uur Lof ter eere van het H. Sacrament^ Maandag tot zekere intentie. i1 Dinsdag voor Wilhelmina Polle. Woensdag voor een overledene moeder. Donderdag voor Nicolaas Spaansen (als Bf. URSEM. Za. 1 Juni Biechthooren van 8 tot half 8 en van half 7 tot half 9. Zo. Op verlangen van Z. H. den Paus be- den gezamenlijke H. Communie der geloovi- gen. Vandaag ook Euch. dag. Het H. Sa crament ztfi |en half 8 worden uitgesteld tot aan het Lof ten 7 uur, waaronder preek over bet Allerh. Sacrament en Te Deum. Vandaag ook lete Zondag der maand, collecte voor de kerk en altaarsieraden. Ten half 2 Catechismus. In de week uitreiken H. Communie ten kwart over 7, behalve Donderdag en Vrij dag. Vrjjdag feest van bet Allerh. Hart van Je zus, ten half 7 uitreiken H. Comm. Ten half 8 gezongen H. Mis tot eerherstel de belrfe- digingen het GoddeL Hart aangedaan voor de levende leden dezer afdeeling van het Apostolaat des Gehede. Vóór de H. Mis gezamenlijke Communie der schoolkinderen, na de volwassenen. Donderdag biechthooren voor volwasse nen van 4 tot half 5 en van 7 tot half 8. Vrijdagavond om 7 uur Lof ter eere van het H. Hart met nieuwe acte van toewijding en eerherstel en opdracht der zelatrieen. OBDAM. Zondag 8 uur gelezen H. Mis, half 11 Hoogmis, te 3 uur voorgeschreven oefening ter bevordering der veelvuldige 11. Commu nie. Van Maandag tot Zaterdag iederen avond te 8 uur Lof, Vrjjdag gezongen H. Mis. Zaterdag van 4half 6 en van half 7 tot half 9 biechthooren. EGMOND AAN ZEE. Zondag 2de Zondag na Pinksteren. Saera- ments-Zondag. Algemeene H. Communie voor de geheele parochie. Aanbiddingsdag. Vroeg mis om 7 uur. De H. Communie wordt vitgu- reikt om half 7 en kwart over 8. De Hoogmis dm 10 uur. Aanbidding van kinderen om half 2. Aanbidding van de parochie om half 3. Lof om 7 uur. Woensdag Lof ter eere v. d. H. Joseph om 7 uur. Donderdag oefening van 't H. Uur. van i»)f T tot hal/ 8. Vrjjdag feestdag van ’t Allerh. Hart van Jezus. Half 8 gez. H. Mis met akte van eere- boete. Om 7 uur Lof met toewijding aan het Oodd. Hart. Zaterdag feest van O. L. Vr. Zetel der Wjjsheid. Lof om 7 uur ter eere van O. L. Vrouw. Gelegenheid om te biechten van 8—8 uur. LANGENDIJK. Zondag 2e Zondag na Pinksteren. 7 uur voor Jantje Kos en Elisabeth Kramer en overl. familie. 10 uur voor de parochie. Maandag 7 uur voor Joannes de Groot. 9 uur Gezongen Maandstond voor Gertrudis Beemsterboer. Dinsdag 7 uur voor overl. ouders Kaag en Anna Kraakman-Hes. 9 uur gez. Trouwmis. Elders W>or Pieter Schuitemaker. Woensdag 7 uur voor Anton van Kleef en overl. fam. 9 uur gezongen Trouwmis. Elders voor, QyerL ^s-Brieijes. .buêroag 7 uur voor Cornelis Trompet ter. 9 uur gez. Jaargetij voor Joanna Duyves Breedveld. Elders voor Z.Eerw. Heer Fran- ciscus Willenborg. Vrijdag 7 uur voor Cornelis Komen. Zusterhuis: voor Dirk Prins en den Eerw. Frater Petrus Prins. Elders voor Nieolaaa Komen. B. M. Zaterdag om 7 uur voor Arie Komen van Alkmaar. Half 8 voor Egidius Dudok. Zondag 7 uur voor de parochie. 10 uur voor Gertrudis Beemsterboer, als Ud van St. Cecilia. De gebeden worden verzocht voor Sqtje Grootjes Potter, Joannes Verwer, Arnoldus Henzelmans. Elisabeth Bommer-Smit, die met de H. H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien en voor Mattheus Goedhart en Anna Goedhart-Zuurbier. die in den Heet zjjn overleden. In den ondertrouw zjjn opgenomen: Jacobus Kramer en Catharina Jonker. Joannes Korver en Anna van der Stoop. Willem Kaandorp en Joanna Blokker. Ao- tonius Kraakman en Catharina Kaag. JtM annes Scholten en Maria van Kleef. Altai derde roen. BURGERBRUG. Zondag de H.H. Missen om 7 uur en half 10, om 2 uur Lof met predicatie, gebed Pius X en Te Deum Donderdag gelegenheid om te biechten i RINNEGOM. Zondag 7 uur voor overleden familie Orij en de Ruiter, half 10 voor de" parochie, col lecte voor de armen. 1 uur catechismus. 2 uur Vespers, daarna vergadering der Derde Orde. Maandag voor Adrianus Joanna Pronk- Dinsdag. half 9 gezongen Huwelijksmis voor Simon Bakker en Elisabeth Schuit en Antonius Smit met Adriana Schuit. Woensdag half 10 gezongen Howeliiksmis voor Simon Schilder en Petroneiia Njjman en Jacobus Nijman en Catharina v. Mo len. Donderdag voor de Wed. TolDuin, van 5 tet half 8 gelegenheid om 7e biechten. Vrijdag feest van het Allerheiligst Hart van Jezus, gezongen H. Mis voor levende en overleden leden van het Genootschap van het H. Hart, half 8 lof. Zaterdag voor overj. familie Deen en Schuit, van 45 uur biechten voor de kin deren, van 58 uur biechten voor de Qveri» gen. Elders wordt gelezen: Dinsdag voor Pe tras Groen, Anna Meijne en Maria Zonne- veld. De gebeden worden verzocht voor Joanna Orjj, die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden is voorzien. Het H. Sacrament bljjft den geheelen dag ter aanbidding uitgesteld. Woensdag biechthooren van 47 uur. Vrjjdag feestdag van tet H. Hart van Je zus, tevens eerste Vrjjdag ’s avonds om 7 uur Lof met predikatie en lied no. 43. Zondag 8 uur Voor Cornelis Kaandorp, 10 uur voor de parochie, elders voor Piet Schut en Naatje Rijs. Maandag 8 uur voor overleden familie Theodoras Kraakman. Dinsdag 8 nur voor Petras Zwemmer en overleden familie. Woensdag 8 uur voor de meest verlaten ziel in het vagevuur. Donderdag 8 uur voor een overleden bloedverwant. Vrjjdag 9 uur voor de leden van het Ge nootschap van het H. Hart. Zaterdag 8 uur voor Joanna Duin, voor het feest van het Allerh. Hart, ook na, de H. Mis van 8 uur. De kinderen kunnen biechten tusschen en na de schooltijden. Vrjjdag feest van het Allerh. Hart van Jezus; de H. Communie wordt uitgereikt om 7 uur, half 8 en 8 uur. Om 8 uur het gebed van toewijding, waarna de gezongen H. Mis met uitstelling, ’s avonds om half 8 lof met litanie. Zaterdag gelegenheid om te biechten van 34 uur en van 7 tot half 8. Zondag 7 u. voor Wilhelmus en Cornells Oojjevaar, half 10 voor de parochie. In de week om 8 uur. Maandag voor Tjerk Arie overleden familie. Dinsdag voor Gerardus Blaauw en Jaco ba Koelman. Woensdag voor Pastoor Boonekamp. Donderdag voor overleden familie Kniijer en Stujjt. Vrjjdag voor de levende ledep van het Apostolaat des Gebeds en Broederschap van het H. Hart. Zaterdag voor Tjerk Arie Schouten en overleden familie. UIT DEN DOOD IN HET LEVEN DOOR DE LIEFDE. Het Epistel leert ons deze twee dingen vooral: dat de Christen bjj allen haat der wereld zich gelukkig kan voelen in de vergevende en zaligmakende liefde van Hem, die meer is, dan heel de wereld; dat de thermometer onzer liefde voor God, onze naastenliefde is. Joannes spreekt al zeer sterk. Uit het feit, dat Christenen elkaar en zelfs hunne vijan den liefhebben, redeneert hjj tot hunne recht vaardigheid. Die zjjn naaste waarachtig liefheeft, toont daardoor, dat hjj door God le overgebracht uit den dood in het leven. Wanneer men zjjn ziel zou willen liefhebber, met de daad en zonder daad is de liefde geen liefde meer is het volgens den Apostel ook onmogeljjk uit den doodslaat der zonde te worden gered. Wanneer iemand Gods liefde, Gods genade heeft, wordt die liefde bewaard, bevestigd, vermeerderd, be-- stendigd door de werken der naastenliefde. Die tweeërlei liefde verschilt van elkaar in den grond niet. Want wien beminnen wfl in den naaste? Den naaste zelf? Zoo beminnen de heidenen ook. Wien dan? God hebben wij in den naaste liet, in den naaste ons iets geopenbaard van Gods grootheid, goedheid, schoonheid. Wanneer wij in den naaste God niet ontmoe ten, omdat Gods beeld in h<?m onkenbaar be dorven is, laten wij dan aan ons hart het zwjjgen opleggen of hem liefhebben met de neerbuigende liefde van het medelijden en ons Samaritanen werk doen Want ziet er zijn ook redenen te over om eiken vjjand ’en eiken gevallene met heiligt, liefde Hef te hebben. Immers dezelfde Al macht, die ons schiep, schiep ook hen. ook hen verloste hetzelfde Bloed; dezelfde Geest heffigt hen en ons. ons en hen wacht dezelfde teak en dezelfde kroon. Dien het moeilijk valt, zoo altijd ieder lief te hebben, bedenke, dat onze Heer ook 4oor hem of voor haar, van wie wij een afkeer gevoelen, zjjn disch der liefde in de heiliee Communie heeft bereid. Het brood der en gelen beeft ook de kracht om menschen aan elkaar te binden in eene eenheM als van de tarwekorrels in het voedzame brood Langendijk. TH. J. VAN NOORD, pr. lid van de begrafenisvereeniging), ’s namid dags van S5 uur biechthooren. Vrijdag half 8 gezongen H. Mis voor Ca tharina IJpelaan. ’s avonds 7 trar Lof ter eere van het H. Hart. Zaterdag voor Henrietta Groot. *s namid dags van 3—7 uur biechthooren. De gebeden worden verzocht voor Helena Hoogland Rijk. Wilhelmina Zwagerman Rit. Catharina StamRoobeek, die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden zijn voorzien. BREEZAND. Parochie St. Jan de Evangelist. Heden Zondag onder het Octaaf van sa cramentsdag. De H. Communie zal uitgereikt worden om half 7. kwart over 7 en onder de H. Mis van half 8. welke zal worden opge dragen voor Cornelis Zwanenburg. Om half 10 de gezongen H. Mis voor aller geestelijk en tijdelijk welzijn. Heden eerste collecte voor de aFStü welke u rn“‘ Tvannte wordt aanbevolen. Des avonds om 7 uur Sacramentslof met feestre de, processie en gebed voor zegen over de vruchten der aarde. Na het lof door allen te zingen: O Hart voor ons gebroken. Maandag om zeven uur de H. Mis Maartje Konjjn. Dinsdag 10 uur plechtige gezongen H. Mis met Veni Creator voor het zilveren Bruids paar Hendricus BrouwerAnna Alkemade. Des morgens om half 8 uitreiking der H. Communie. Des avonds om 6~uur repetitie voor het jongenskoor en om half 8 voor het dameskoor, Woensdag om 8 uur H. Mis voor een over ledene. Donderdag om 8 uur voor zekere intentie. Vrjjdag feest van Jezus’ Heilig Hart, om 7 uur uitreiking der H. Communie. Om half 8 gezongen H, Mis voor de levende en over leden familie v. d. Pol. Ook om 5 uur uit reiking der H. Communie, mits het vooraf aan de pastorie wordt aangevraagd. Des ZWAAO. Zondag onder het Octaaf van Sacraments dag. Eucharistische dag, de H.H. Missen om half 8 en 10 uur.Jf Half 2 gezamenlijke aanbidding, 7 uur Lof. 7 uur Lof. Donderdag 9 uur H. Mis, waarna het H. Sacrament des Vormsels wordt toegediend. Vrjjdag feest van het Allerheiligst Hart v. Jezus, 8 uur gezongen H. MIs. Te Deum. Dageljjke half 8 Lof behalve Zaterdag. Do. Van 5—7 gel. om te biechten. Vr. Feestdag van het Goddelijk Hart, om 7 uur gedongen H. Mis en acte van eerher stel, half 8 Lof met preek, acte van toewij ding en bloemenhulde der kinderen. Za. Van 46 en van 79 gel. om biechten. HEILOO. Zondag half 7 uitr. H. Comm. Half 8 de Vroegmis: 10 uur de Hoogmis. Half 3 Con gregatie H. Familie, afd. vrouwen. Half 7 Jongenscongregatie. Half 8 Lof ter eere van bet H. Hart met Litanie en akte van toe wjjding. Maandag H. Mis te 7 uur; 9 uur gez. T.iwe- Rjksmis. Dinsdag, Woensdag en Donderdag de H.H. Missen te 7 uur en kw. over 8. Donderdag van 6half 8 biechthooren. Vrijdag feest van het H. Hart, te 7 uur gez. H. Mis, te kw. over 8 gelezen H. Mis; ’s avonds te half 8 Lof ter eere van -et H. Hart met Litanie en Akte van toewijding. Zaterdag te 7 uur in de kerk en bij de Zusters. Kw. over 8 Uitr. H. Comm.. Van 48.30 uur biechthooren. Half acht Marialof. A.s. Zondag Aanbiddingsfeest.

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1929 | | pagina 9