PURMEREND. Zanqconcours te MEDEMBLIK OS tentoonstelling te Opmeer. Bergen. CASTRICUM. 1 o M. sprak de Voon. dewensch uH te op den Ge- Koomen een rondgang deie welge- 1 <27 voor f 4.29 en f 8.99 per M3. lokalen aan de j 9L> besluit met een Dames tooneelclub den regisseur een K. ver- Kaadsvergadering. Vergadering van den Raad dezer gemeente op Donderdag XUIDSCHARWOUDE. Inbraak. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag is ingebt-oken bij de firma Böttger, manufacturenhandel, alhier. De dief (of dieven) wist(en) door een zij raam binnen te komen, om daarna de kassa te inspecteeren, waaruit men een hoeveelheid geld wist te ontvreemden. Een bedrag yan f 800 wordt alhier alge meen genoemd, doch uit betrouwbare bron blijkt ons hiervan niets waar te zijn. De politie heeft de zaak in handen. Ook bij de firma J. H. Meijer te Noord- Scharwoude is in denzelfden nacht een poging tot inbraak gedaan. Wij vernemen echter, dat deze poging een VERLOTING VOLHARDING. Vrijdagavond heeft plaats gehgad de vest loting ten bate van <je' gymnastiekvereenb ging „Volharding” alhiér. De uitslag is voor de hoofdprijzen: lot n$ 1768 een rijwiel, lot no. 244 armbandhorloge. Zie verder, de volledige lijst. BENOEMD. Tot tijdeljjk onderwijzer aan schooi A, vw« nature J. Baars is benoemd de heer P, Vries te Beemster. is in werking getreden de nieuwe door den Raad vastgeeteide verkeen» verorden by Vin het meeste belang hiervan ie wel dat het ver boden is de Weeteratraat te berijden met fietsen en motorfietsen des avonds vanaf 7 uur tot 11 uur, vanaf de Weeterkerk tot aan de Kaasmarkt. AHe veranderingen sgn aangegeven door roodwitte borden. m Een jubileum. Ter gelegenheid van het feit, dat het 26 jaren was geleden, dat de heer A. Groen, hoofd van school A, bjj het apenbaar onderwijs was geplaatst, bracht de zang vereeniging „Inter Nos”, waarvan de jubilaris directeur ie, deze een serenade. Voor de woning van den heer Groen werden enkele liederen- gezongen. Hierna bracht het muziekgezelschap „De Eendracht” een sere nade, De heer Groen dankte voor de hem ge brachte huAde. Juni a.< Afwijzend beschikt. Op het verzoek van den heer Th. Brand, om het zuide lijk deel 'Van Heiloo van radio te voor zien, is door den Minister van Water staat afwijzend beschikt. Nieuwe aardappelen. Door den heer J. F. Kiers, tuinder alhier, zijn Vrijdag de eerste nieuwe aardappelen aangevoerd en op de Vrije Veiling te Beverwijk ge markt. Seriewedstrijden. Zondagmiddag zijn de seriewedstrijden, uitgeschreven door de voetbal vereeniging V. V. H., op het Sportterrein aan den Rijksstraatweg voortgezet Onder leiding van scheids rechter G. Heijt (Heiloo) kwamen als no. 1 in het veld Oosterpark-adspiran- ten (Amsterdam^—V. V. H.-adspiranten (Heiloo), waarvan de uitslag was 21 in het voordeel van Oosterpark-adspiran- ten. De tweede match, welke onder leiding van scheidsrechter J. Hoek (Alkmaar) gespeeld werd, door Oosterpark II (Am sterdam)V. V. H. II (Heiloo), eindigde met 60 in het voordeel van Oosterpark II (Amsterdam). f Vervolgens werd een wedstrijd, geleid door den heer J.-Bruul (Heiloo) gespeeld Kantonrechter-plaatsvervanger in het ton Schagen. WEB VERSHOOF. Raadsvergadering. Vergadering TX Jt-wa 30 Mei, des avonds half acht. Voorzitter Burgemeester Raat, tevens secretaris. Aanwezig alle leden. Door den Minister is beschikbaar ge steld f 6600 voor aankoop van twee plaatsjes voor D. Kok en Hofland. Goedkeuring is verkregen op de hef fing-van de straatbelasting, eveneens tot aangaan van een kasgeldleening I met het hoofd tegen en door de ruiten de van bedoelde woning. Hevig bloedende was de vrouw een oogenblik haar bezin ning kwijt, doch werd door hulpvaardige buren geholpen. De verwonding was echter zoodanig, dat geneeskundige hulp noodig was, welke verleend werd door Dr. L. die haar gelaat op verschillende plaatsen moest hechten. Na verbonden te zijn, kon de vrouw, alhoewel niet haar reis vervolgende, dan toch naar huis terugkeeren. Telefoonkabel. Men is thans begonnen aan het leggen van de telefoonkabel van den rijksweg naar het postkantoor in de Burgem. Mooijstraat. Het werk is noodig geveer 93 roeden aan te bieden voor 1 f 25 onder conditie echter, dat deze gronden nimmer duurder dan f ’40 de roede voor bouwterrein mogen worden verkocht. Met algemeene stemmen wordt beslo ten tot verkoop, aan den heer G. J. Koo- men van twee perceelen bouwterrein groot 27 roe voor den prijs van f 30 per roe. Vervolgens wordt met 5 tegen 2 stem men besloten het resteerende gedeelte groot 93 roeden aan denzelfde te verkoo- pen voor f 25 per roede. De heeren Kraakman* en stemmen tegen. In behandeling komt een voorstel van B en W. tot verkoop van diverse per ceelen bouwterrein aan den Lagedijk. Het voorstel van B. en W. wordt zon der eenige bespreking aangenomen. In verband met den noodigen verbouw aan -tie R. K. Meisjes*- en Jongensschool wordt verzocht gelden voor dezen ver bouw beschikbaar te stellen. De Voorzitter zegt evenwel, dat Jiet overleg nog niet zoover is gevorderd, dat behandeling kan geschieden, waarop spr. voorstelt, de zaak nog wat aan te houden. Spr. hoopt met éen 14 dagen met de, onderhandeltngen gereed te zijn. Spr. vraagt verder of iemand in verband met deze mededeeling nog eenige inlichting gen wenscht. De heer Steltenpool vraagt naar de eventueele kosten, waarop de voorzitter antwoordt, dat de begrooting voor de R. K. Meisjesschool bedraagt f 38.900, die van dé R. K. Jongensschool f 42.400. Hierbij komen -dan nog de banken, wel ker aankoop reeds een vorige keer is toegestaan. De totale kosten zullen dan bedragen f 82.375. De heer Steltenpool vraagt of niet be ter tot nieuwbouw kan worden overge gaan, waarop de voorzitter antwoordt, ook al hierover te hebben gesproken. Voor het geval nieuwbouw op f 100.000 zou komen, komt het practisch voor de gemeente niets duurder uit, daar' thans ook reeds de rente voor de oude gebou wen moet worden betaald. Bovendien als oude gebouwen worden opgelapt blijft het onderhoud altijd groot. De Raad ziet van verdere inlichtingen af. Blijkbaar wist men al genoeg. Na de rondvraag volgt sluiting. SCHAOERWAARD. Opgedragen. Aan den heer G. Bras te Behagen is opgedragen de levering van grint en basalt voor den polder Schagerwaard De Noord-Hollandsche die dit ENKHUIZEN. Spreekbeurt Mevr. Annie Meijer. Voor de Kiesvereeniging trad Zondagavond in het Gomarusgebouw op het Kamer led Mevr. Annie Meijer. Het bezoek aan de vergadering was bevredigend, doch had beter kunnen zijn. Als de Voorzitter, de heer H. F. Fluitman, in zijn openingswoord heeft gewezen op het papierengevaar, hetwelk in deze dagen zoo druk in onze huizen wordt geworpen, is het woord aan de spreekster, die in groote trekken" ver schillende programmapunten van de Katholieke Staatspartij, als de Katho lieke beginselen omtrent de echtschei ding, de Moederschapszorg, het kinder rijke gezin, het belastingvraagstuk, vooral wat betreft de indirecte belastin gen en de ontwapening, bespreekt. Spr. besluit met een opwekkend pro pagandistisch woord, het bewaren van onze mooie eenheid. De heer Fluitman dankwoord. Nieuwe Verkeersverordening. Wjj her inneren er aan, dat met ingang van 1 Juni HEILOO. Bouwvergunning. Aan het R. schoolbestuur is bouwvergunning leend voor de uitbreiding vgn de R. K. Meisjesschool met 2 Mallefoortsdijk. Oosterzijpolder. De schouw over toch ten en wateringen in de Oosterzijpolder zal gehouden worden op Woensdag 12 Veen het woord. Hij deelde mede, dat BR hem een verzoek was binnengekomeri over de verhuring van de consumptie* tent bij de harddraverij, om dit meet openbaar te maken, hierover werd nogal in den breede gesproken. Ook vroeg de heer Voormeer of daar ook anderen naar in mochten schrijven of alleen caféhouders. De Voerz. Zegt, dal iedereen kan inschrijven. De heer Schipper zou gaarne de tijd voor de inschrijving wat langer we» schen b.v. een maand en niet 8 dagen dan heeft een leder gelegenheid om zljtf maatregelen te nemen. Besloten werd hiermede rekening ie houden en een openbare inschrijving ft houden en het langs officleelen weg ft doen. Daarna sprak de Voorz. de. wensch uii dat het feest weer in alle opzichten mag slagen. Spr. spoorde allen aan om pro paganda te maken om meer leden’ vein deze vereeniging te krijgen. Met een dankbaar applaus werd deze goedgeslaagde vergadering gesloten. Overgegaan. Met ingang van 3 Juni k. de bekende autovrachtdienst van den he« P. J. Stroek overgegaan aan den heer H. A Kloosterhof, die hier sinds jaren bekend te vanuit het beurtschippersbedrijf, MedembHte Amsterdam. Deze hoopt den autovrachtdiensf te zbrengen tot een snelvrachtgoed vervoer dienst voor AlkmaarMedemblik en Enk- huizen Medemblik.^ BOVÉNKARSPEL. Broekerhaven. Vergadering van hef bestuur an de Bréokerhaven op Woensdag den 29 Mei 1929 des namiddags 2 uur t* raadhuize te Bovenkarspel.) De voorzitter, burgemeester Groot vag Andijk opent de vergadering en herdenkt zijn opennigsrede den overleden voorzitter van het. bestuur, burgemeester Boon-van Bovenkarspel. "A— De notulen worden daarna onveranderd goedgekeurd. Onder de ingekomen stukken kwam voor het verslag 1928. waaruit bleek, dat 190| een buitengewoon gunstig jaar voor de Broe- kerhaven was. De opbrengst der havenrecht ten bedroeg f 16.690.91 (het vorig jaar f 12.439.23). De rekening 1928 werd goed gekeurd. Het exploitatietekort bedroeg f 783.45 K (vorig jaar f4.894.55). De begrooting 1990 werd vaatgeeteld ia ontvangst en uitgaaf op f88.860. Afgewezen werd een verzoek van O. Roo» kor, beurtschipper te Broekerhaven om vr$- stelling of verlaging van havengeld. Hierna wordt de vergadering gesloten en overgegaan tot het schouwen der onder houdswerken. HEEMSKERK. Algemeene vergadering. De Heems- kerksche Koninginnedag en Harddrave- rijvereeniging hield gisteravond een gemeene vergadering in café „De Zon.” De Eere-voorz., Burgemeester Wieg man, leidde de vergadering, daar_, de voorzitter verhinderd was, en heette de aanwezigen hartelijk welkom, waarna de notulen werden gelezen en onder dank werden goedgekeurd. De secretaris, de heer J. Bakker, bracht een keurig jaarverslag uit, waar na de Voorz. hem een woord van dank bracht voor zijn keurig jaarverslag. Hierna kwam aan de orde Bestuurs verkiezing. Aftredend C. van Veen, wel ke met algemeene stemmen werd her kozen. Hierna werd overgegaan tot stemmen ter vervulling in de vacature (Koningin nedag) J. Inike. Het bestuur stelt als candidaat voor den heer P. van Essen. Na stemming kreeg de heer van* Essen 19 en de heer P. de Vries 3 stemmen. De heer van Essen bedankt en zegt dat hij liever toeschouwer blijft. De Voorz. zegt, dat we daar niet mee ópschieten en gezien de groote meerder heid van stemmen en de groote belang stelling die den heer Essen altijd ge toond heeft bij het feest, moest hij, al is het maar voor een jaar, zijn benoeming laten welgevallen. De heer van Essen blijft bij zijn eerst- genomen besluit. Wederom werd een vrije stémming ge houden en nu werd de heer P. de Vries gekozen, die ook voor deze functie be dankte. Nogmaals stemming, waarvan de meeste stemmen werden uitgebracht op den heer G. Schoebuijs, welke echter niet op de vergadering was, zoodat'zal worden gevraagd of hij de benoeming wil aannemen. De Voorz. vraagt de vergadering of zij het goed vindt, indien den heer Schoe- huijs bedankt, dat het bestuur vrij man daat heeft om een lid te vragen in fret bestpur zitting te nemen. Hierna werd gestemd wegens perio dieke aftreding van den heer P. Klaas- se (Harddraverij), welke met algemeene stemmen werd herkozen. Daar de heer Klaasse wegens ziekte niet ter vergadering was, zal deze wor den gevraagd of hij zijn benoeming wederom aanneemt Tot verificateurs werden benoemd de heeren L. Schipper en C. Nijman, welke zich hun benoeming lieten welgevallen. Daar het bestuur al een datum heeft moeten vaststellen, mede in verband met den Bond van Harddraverijen, is de datum bepaald op 4 en 5 September. Bij de rondvraag vroeg de heer van Is mislukt. Ook hier betrof het bij manufacturier. Men heeft het dus blijkbaar wel deze zaken voorzien. OUDE-NIEDORP, Gevonden. Een Bril. Inlichtingen ten kantore van meente-Ontvanger. t TUITJENHORN. Uitstapje. De R. K. maakte onder leiding van uitstapje per autobus. Reeds te 6 uur morgens ging het van Tuitjenhorn over Schoorl, Bergen, Egmend- Binnen, Castricum en Heemskerk naar Be verwijk waar eenige ververschingen werden gebruikt. Vervolgens naar IJmuiden, waar de sluizen werden bezichtigd, dan over Bloe- mendaal naar Haarlem, waar een bezoek werd gebracht aafr*-dA St. Bavo. Voor men verder ging, werd de levendige mensch ver sterkt in ,,’t Hof van Holland” om dan weer huiswaarts te trekken. Op den terugtocht werd nog even een kijkje genomen bjj het Crematorium te Velsen en Wjjk aan Zee. Al len waren zeer voldaan over Maagden en genotvolen dag. De Turnkring hield op Zondag 2 Juni wedstrijden Nieuwe Tuinbouw te Beemster, door verschillende vereenigingen uit om trek werd deelgenomen. Kan- door Oosterpark I (Amsterdam)V. V. H. I (Heiloo), waarvan de uitslag was 10 in het voordeel van Oosterpark I. Trots het gure weer was de belang stelling voor deze wedstrijden groot 283 punten. 2e pr. „Varia”, Warmenhuizen, 289 p. 2e pr. „Zanglust”, Anna Paulowna 288 p. 2e afdeeeling vrouwenkoren. Ie pr. „Oost huizen” te Oosthuizen, 282 p. 2e afdeeling gemengde koren: le pr. ^Loorvereeniging Bergen”, te Bergen, 356 p. le pr., gemengd koor, Zuid-Scharw., 300 p. le afdeeling gemengde koren: „Nieuw Leven”, Medemblik, 386 p. „Excelsior”, Dirkshorn, 870 p. „Concordia”, Westzaan, 345 p. „Tavenu”, Andjjk-West, 338 p. Berewedstrijd 3e afd. A. vrouwenkoren ibekroond): le pr. „Nieuw Leven”, Medem- Sik, 198 p. 8e aid. A. gemengde koren (bekroond). „Tavenu”, Medemblik, 173 p. •e aM. gemengde koren le pr. „Koorver- genigtag Burgen* te Bergen, 192 p. le afaeetttel gemengde koren: ie pt*s „Bxeei■ior”, Dirkshorn, 168 p. SC HAGEN. Eervei ontslag. Bij Koninklijk Besluit te aan Burgemeester J. Cornelissen, eervol «mtalag verleend uit zjjne betrekking van Heden werden op initiatief van de afdee- Ung Opmeer en Omstreken van de Holland- sche Maatschappij van landbouw, de jaar- lijksche tentoonstelling en keuring gehouden van Hengsten, Paarden Veulen en Ketten. Deze jaarlijks, bij gelegenheid van de Paardenmarkt te Opmeer, terugkeerende ge beurtenis, wint steeds aan belangstelling on der de boerenbevolking in dit welvarende district. Ook de tentoonstelling van vandaag mocht er weer wezen. Er waren ongeveer 65 paarden, waarvan ongeveer twintig dieren die aan het spring concours deelnamen van de landelijke rjjver- eenigingen te Heiloo en te St. Maartensbrug. De afdeelingen wolvee, varkens en geiten telden ruim veertig nummers, terwijl ook de afdeeling pluimvee en konijnen met ruim zes tig nummers er wezen mocht. Van de nummers ter opluistering noemen we o.a.: H. Kaal, rijwielen en carrierwagens. Alk maar-, H. Koelemeij. H.H. Waard, landbouw werktuigen; N.V. Nassaugarage, Alkmaar; Jac. Met' en Luijting. Alkmaar-Hoorn; D. Visser en S. Vriens, Weere Abbekerk. rij wielen en radio; Jan Moejes, H.H. Waard, motorrijwielen en motoreji; Gebr. Mooij Op meer, rijwielen- en automobielenhandel: J. ,W. Pallada, Spanbroek, rijwielen. Juryleden. De commissie, belast met de keuring van Hengsten, Paarden. Veulens en Ketten enz. oestond uit de heeren: H. Koelemeij, Span broek, D. Wit Cz., Nieuwe Niedorp, J. Broers, Wervershoof en Dr. P. Stapel, rijks- .veearts, Spanbroek. Tot jurylid voor het springconcours was aangewezen de heer H. Bierman, Den Haag. De keuringscommissie voor de afdeeling Pluimvee, Konijnen, Zang- en Siervogeis be stond uit de heeren A. de Haan, Beemster; N. Jol, Alkmaar, en J. F. Hannema. Winkel. De commissie, die de auto’s keurde, werd gevormd door de heeren J. Stammis, Nieuwe Niedorp en K. Winkel, Wognum. Do commissie belast met de keuring van groot-vee, rij- en werktuigen, bestond uit de heeren K. Braak, Hoogwoud, C. Zuurbier, Opmeer, D. Koorn Jz„ Aartswoud en J. S<jp, Alkmaar. Nadat vanmorgen de jury en andere com missieleden op het tentoonstellingsterrein door den Voorzitter, den heer G. Stapel Gz. Sr., ontvangen waren, werd een rondgang over de terreinen gemaakt. Ernstig ongeval. Donderdagmiddag fietste een dame uit Egmond op de Mient alhier en had het ongeluk met de pedaal van haar rijwiel te stooten tegen het verhoogde voetpad tegen de woning van den heer W. Castricum. Door dit ge val sloeg haar rijwiel om en kwam zij Zangersbond jaar zijn eerste lustrum viert, hield gister te Bergen, waar de Berger Koorvereeniging, lid van den Bond, haar 10-jarig bestaan viert, zijn jaarlijkscft ton cours. De beschermheer Jac. van Beenen had welwillend het terrein voor de openlucht ■pelen aan de Kranenburgerlaan be schikbaar gesteld, hetwelk door de con cours- en terreincommissie keurig in ge reedheid was gebracht. Het Gemeentebestuur had een gouden medaille geschonken, terwijl verschil lende vereenigingen en particulieren eveneens prijzen beschikbaar hadden gesteld. Zaterdagavond bood de wakkere Ber gen's Harmonie reeds een concert aan, terwijl ook de jubileerende vereeniging „Bergen’s Gemengd Koor" en haar on- derfefdeeiing, het kinderkoor, zich deden booren. Om half een Zondagmiddag werden de jury-leden, de voorzitters en directeu ren der deelnemende vereenigingen ten Raadhyize ontvangen, waar de burge meester, Mr. H. D. A. van Reenen, hen allen verwelkomde in Bergen en de beste wenschen uitte voor het welslagen van het concours. Hierna trok men naar het concours terrein, waar om 1 uur een aanvang werd gemaakt met den zangwedstrijd. Er was veel belangstelling. •Des avonds om 7 uur werd de eere- wedstrijd gehouden voor de vereenigin gen, die in haar afdeelingen een eersten prijs behaald hadden. De jury,' bestaande uit de heeren Nico Hoogewerf, Haarlem; J. P. J. Wierts, ben Haag en Jac. Bonset, Amsterdam, kende de volgende prijzen toe: 3e afdeeling mannenkoren: le pr. „Nieuw Leven”, Medemblik, 305 p. 3e afdeeling A. vrouwenkoren (bekroond), le prijs, „Zanglust” St. Maartensvlotbrug 811 punten; 2e prijs „Nieuw Leve»” Medem blik, 298 p. 3e afd. A. gemengde koren (bekroond) le pr. „Tavenu”, Medemblik 348 p. le pr. „Kunst en Vriendschap”, St. Maar ten 310 p. le pr. „Oostwoud”, te Oostwoud, 308 p. 2e pr. „Zanglust”, St. Maartensvlotbrug, het aangaan van een groot f 25000, welke is geplaatst bij Coop. Baifeisenbank te Utrecht ad 5H Deze stukken worden voor kennisge ving aangenomen. Ingekomen is een verzoek van den heer G. J. Kpomen, om aan het Lage- dijkje twee perceelen bouwterrein te mogen koopen voor den prijs berekend naar t 30 per roede. Tevens deelt de heer Koomen mede, het geheele terrein willen koopen voor f 25 per roede. B. en W. stellen voor twee terreinen samen groot pl.m. 27 roeden te verkoo- pen tegen een prijs berekend naar f 30 per roede en het resteerende groot on- Xoor om het kantoor op te nemen in de inter communale verbindingen, welke in ver band met de electrificatie van de spoor lijn tot Alkmaar, ondergrondsch moe ten worden gemaakt. Stand der aardbeien. In een der bladen lazen wij dezer dagen, dat de stand der aardbeien zeldzaam gunstig was. Hoe men aan dit bericht is gekomen, lijkt— ons geheel onbegrijpelijk. Wij hebben daarom direct eens een grondig onder zoek ingesteld en van verschillende tuin ders, deskundigen dus op dit gebied, is Ons in vollen ernst het tegendeel mede gedeeld. Dat niet alleen; wij ons hebben in verschillende tuinen op de hoogte ge steld en het tegendeel moet dan ook worden vermeld. Zeker, l^et warme weer, van verleden week en de eerste dagen van deze week, heeft wonderen gedaan, dat wilozeggen, aan die oppervlakten die niets of slechts weinig van den vorst te lijden hebben gehad. Maar waar koning winter heeft huis gehouden, daar is het in en intreu- rig, daarbij komt nog, dat de droogte zeer veel kwaad zal doen aan de vrucht- zettlng van de bloesem, terwijl ook ver schillende velden zijn aangetast door de z.g. rijp, die de sterkste planten doet sneuvelen. Wij hebben dan ook verschillende tuinders gesproken, die verleden jaar van werkelijk geen groote oppervlakte tot f 2000 aan vruchten hadden kunnen plukken, hetgeen dit jaar zeker uitge sloten is te achten, terwijl verschillende hun gewas hebbea^Afgeschoffeld om al thans te trachten met het planten van boonen dit jaar iets te kunnen verdie nen. Primairen Provincialen weg. Wij la zen dezer dagen, een bericht, dat het ge meentebestuur van Limmen aan de pro vincie heeft overgedaan de x.g. Nesdijk en züjks in verband met den aanleg van den primairen provincialen weg van Am sterdam door de Zaanstreek naar Alk maar Wij nemen aan, dat dit bericht juist is, al mogen wij daar direct op vragen, kan dit, gezien de stand van zaken, wel waar zijn. Wat toch is het gevalT Het gemeentebestuur van Castricum heeft met kracht en klem geprotesteerd tegen het uitvoeren van het plan als de prov. waterstaat dat wil en zich zelf groote offers willen getroosten indien de be doelde weg tegenover den Brakersweg zal uitkomen. Dit heeft wel niet mogen baten, doch bij wet zal toch liitgemaakt moeten worden of het onteigeningsplan, dat ter uitvoering moet worden opge maakt, zal worden goedgekeurd. Daarop heeft Castricum zijn oog gevestigd en nu hebben wij nog niet de zekerheid, dat zulks het geval zal zijn. D.w.z. dat zonder meer het ernstig be zwaar van Castricum zal worden voor bij gegaan. Ter zake zijn de noodige maatregelen getroffen en het komt ons voor, dat reeds hangende deze uitspraak «wel wat voorbarig'wordt gehandeld dóór reeds uitvoerende maatregelen te nemen voordat het plan tot onteigening is aan genomen. De wodstrjjden gingen vooraf door een optocht door Purmerend naar bet terrein ia den Beemsttr, welke optocht, waaraan 8te- deljjk Orkest van Purmerenl medewerking verleende een goeden indruk maakte Jammer, dat het weer minder gunstig wat, «oodat de. belangstelling voor de wedstrijden niet overgroot was en deae ook gedeelte lijk moesten plaats heM>en in het gebouw van de Nieuwe Tuinboww. Dt uitslagen der wedstrijden sjjn als volgti Derde graad dames. 5 kamp Dames 1 M. Beets hercules Beemster, 2 C. Knecht, Bato de Rijp, 3 G. v. d. Broek, N. E. A. Punne- rend, 4 J. Heinsius F. L. Jahu, Edam, 8 G. Kweklam. Hercules, Beemster, 6 J. Mole naar, F. L. Jahn, Edam 6 G. Roemer, Bato de Rjjp. 6 B. Sta van Uyter, Brink» Monnl kenam. Tweede graad Dames: 1 T. Booy, N. E. A. Purtnerend, 2 J. Lammers, F. L. Jahn Edam, 3 B.'Roskam, id., 4 A. Groot M, 5 M. He(> man id. Eerste graad Dames uitgestekl. Derde graad Heeren: 1 H. IJff, Volharding, Purmerend. 2 T. Goinga id., 3 M. Hulst F. L) Jahn. Edam. Tweede graad Heeren: 1 H. Swart, Volharding Purmerend, 8 JL Jelluma F. L. Jahn Edam, 3 P. Laan, Olym pia Oosthuizen, 4 J. Schardam F. L. Jahm Edam, M. Ulders, Hollandia Purmerend. Eerste graad: 1 P. Bandt, Hollandia Pur merend, 2 S. van Wasten Hollandia Purme rend. Vereenigingswedstrijdén Staaf en Vrjje oefeningen. Tweede graad. Dames: 1 Hercu les, Beemster met 83 punten, P. Olympia, Oosthuisen eveneens met 83 punten. Eerste graad Dames: 1 Hercules Middelie, 2 N. E. A. Purmerend. Eerste graad Heeren: 1 Hercules Middelie. Vereenigingswedstrijden vrije oefeningen aspiranten. Tweede graad Meisjes:l Olympia Oosthui zen. Eerste graad: 1 N. E. A. Purmerend, 2 Bri- nio Monnikendam. Tweede graad jongens: 1 Olympia Oost huizen. Eerste graad: 1 Volharding Purmerend, J Hercules Beemster. TORNKKING PURMEREND EN 9TR1EKEN. Purmerend en Omatreketi in waaraan l den Nieirwe Tuinbouw te

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1929 | | pagina 6