The Perfect Foto. wan Eerste klas Foto's voor ongekend lanen orljs. het „Noord-Hollandsch Dagblad” LOL Jac. Groothuizen Uitat 2 (hoek Waagplelo), ILKMHni. HORST, Vraagt gij een echte Kodak? Vrijdag 28 Jani 1929. r kostbaar 's Heeren van eere Jacoba en voor OOK VERGROOTINGEN OIXE F0T01 VKULBUBDI KOOIT Koopt deze dan bij een ERKENDEN KODAKHANDELAAR Moderne ontwikkel en afdrukinrichting. Bik HOIr hebben, koop dan Uw Feest artikelen bij Oatfeiracht 183. llkaiar. Monsters van alle FEEST ARTIKELEN op aanvrage ?aarne verkrijgbaar BURGERBRUG. z-KERKLIJSTEN. i. TFICLEEL KERKBERICHT Vroegmis; 10 nor Hoogmis; Congregatie; Half 8 Lof ter en om Beerepoot. teljjk Sportpark de feestvergadei wonen ter viering van Paus - raikt om half 7. 7 uur en voor en onder ch> I Maand van Cor pel man en Joanna Elisabeth Kuip. Zondag 7 uur voor Jan Kamper. Dirk je Appel en over!, kinderen. Elders voor Nicolaas Groot en over!, ouders. Te 9 uur H. Mis voor de Parochie. He den na den middag te 2 uur de Vespers, waarna lied no. 57, vervolgens Cat Zaterdag van 4 tot half 6 en van 6 tot half 8 biechthooren. Zondag a.s. collecte vóorvde kerksie raden. Za. vanaf 5 uur gelegenheid om te biech ten Mis voor Agatha NiehusSchouten; kwart ▼oor 6 Lof ter eere van het H. Hart. Za. half 8 H. Mis voor de fam. Truyene GRATIS VAKKUNDIG ONDERRICHT angestraat 21 Zont mis om reikt om half 7 en kwart over 8. Hoogmis om van broeder. Donderdag 8 uw voor Cornelia Joanna Waardfk.' Vrjjdag 9 uw ges. H. Mis voor zekere intentie. Elders voor de leden van het Ge nootschap. Zaterdag 8 aar voor overt, fam. Theodoras Kraakman. Kalf Jong bet 1 SCHOORL. Zondag 7 uur Vroegmis voor een ove» ledene moeder-, - 10 uur Hoogmis voor de parochie, ’s Middags 2 uur Lof ter eere van het H. Hart. Maandag voor Helena Rijk. Dinsdag voor Anna Bakker-Stam. stille maandstond voor Catha- HEERHUGOWAARD. H. Familie Zo. half 8 voor Antonia Groot en overt, familie: 10 uur voor de Parochie. Ma. 8 uur voor Het Koppes en Borst. Di. 8 uur voor lev. senhoedje voor de bekeering van ons va derland. Vrijdag 1ste Vrijdag der maand, 7 uur gez H. Mjs, half 8 Lof. Zaterdag van 4 tot 6 en van 7 tot 9 uur gelegenheid om te biechten. Wilt ge klucht en op Uw Feestpartij en overt, weldoe- jaargetijde voor ’«Middags 35 uur T ZAND. Zondag de H. H. Missen te 8 uur en te half 11; na de Hoogmis Catechismus; Te 3 u. maandvergadering der 3de Orde en inklee- ding van nieuwe leden. Maandag te half fidell. Mis voor C. Kruijer en huisvr. Afra Groot. Dinsdag feestdag Maria Visitatie, Patroon feest dezer parochie, welk feest a.s. Zondag zal gevierd worden. i Vrijdag te half 9 gezongen H. Mis voor de leden van het Genootschap v. h. H. Hart; 't avonds te 8 uur Lof ter eere v. h. H. Hart. Zaterdagmiddag biechthooren van 3 uur tot half 5 en van 6 uur af. Woei rina Roobeek. Donderdag 9 uur gez. Henricus Zomerdijk. biechthooren. Vrijdag half 8 gez. H. Mis voor Wilhelmina Polle en 's avonds 7 uur Lof ter eere van het H. Hart. Zaterdag voor Henricus Groot, 's Namid- 37 uur biechthooren. De gebeden worden verzocht voor Wilhel mina Zwagerman-Rit, die met de laatste H.H. Sacramenten der Sterven is voorzien en voor Catharina Roobeek en Helena Rijk, die in den Heer zijn overleden. gezongen H. Mis van kwart voor 8, die te vens de Sehoolmis is. *s Avonds 7 uur Lof met Rozenhoedje en verdere gebeden en na het Lof Hed 46. Za. 's morgens biechthooren alleen voor de schoolkinderen om kwart voor 12 en ’s middags voor iedereen van 3--3 uur en wan 68 uur. Au.. Zondag le Zondag der maand Juli, bijzonder toegewijd aan de vereering van het Allerheiligste Bloed van Jezus Christus, dan is er een volle aflaat mee te verdienen voor de leden der verschillende Broeder schappen. Tevens as. Zondag de gewone maand collecte voor ons Sieradenfonds. Al lerdringendst aanbevolen. Zo. 30 Juni half 8 voor de Parochie; 10 uur Jaardienst voor Nicolaas Laan. Ma. 8 uur voor Anna Roemster. Di. 8 uur voor Klaas Rood en Alida Po land. Wo. 8 uur voor Grietje Langéndijk. Do. 8 uur ter eere van de H. Theresia van het Kindje Jezus. Vr. half 7 voor Hein Opperveld: kw. voor 8 voor Jo. Schouten en overt, grootouders. Za. 8 uur voor de overl. fam. Klaver en Van Diepen. - Zo. half 8 voor de parochie; 10 uur voor Rev. Dom. Pastoor Petrus Ceylon. NIEUWE N1EDORP. Zo. 6e Zondag na Pinksteren, 5e Zo. van de maand; 8 uur H. Mis voor Nicolaas Laan; half 11 H. Mis voor de weldoeners; half 3 Lof. Ma. half 8 de H. Mis tot zekere intentie. Di. feestdag van het bezoek van Maria aan Elisabeth; half 8 H. Mis voor Jan Reu zenaar en Geertje Groot; kwart voor 6 Lof ter eere van den H. Antonius. Wo. half 8 H. Mis voor de fam. Truyens Beerepoot. Do. half 8 H. Mis voor de meest verlaten Zielen. Vr. eerste Vrijdag der maand; 8 uur H. BEROEM. Zondag plechtige viering van het Pa troonfeest, half 8 Vroegmis. 10 uur de plechtige Hoogmis, 7 uur Lof en feest preek door den Z.Eerw. Directeur G. d. Burg Donderdag van 5 tot half 8 gelegen- aeid om te biechten, half 8 Lof met Ro- AKER SLOOT. Zondag half 8 voor een overledene; K) uur voor de parochie. 8 uur voor Clasina Groen, huisvr. •hoon. 8 uur voor Nicolaas Spaansen. g 8 uur vqor een overleden en overt. en van ORDAM. Zondag te 8 uur gelezen H. Mis, kwart over 9 uitreiking van de H. Communie, half 11 Hoogmis, te kwart over 2 de Cat., te 3 uur Vespers. Donderdag van 57 uur biechthooren. Vrijdag gez. H. Mis, te 8 uur Lof. Zaterdag van 4 tot half 6 en van hall 7 tot half 9 biechthooren. UMMEN. Zondag feest van Aanbidding, 7 uur stille H. Mis, 10 uur Hoogmis, 2 uur de Vespers, geen H. Familie, 7 uur plechtig Lof, Processie en Te Deum. Donderdag kwart over 8 ge*. Maan£ stond voor Catharina Valkering. Vrijdag half 8 oefening van eerherstel en gez. H. Mis, 9 uur stille H MIs. 7 uur Lof ter eere van het H. Hart met Litanie De gebeden worden verzocht vopr Nicolaas Mooij Cz. die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden voorzien. T KALF. Zaandam. Zondag half 8 Vroegmis; 10 uur de Hoog mis; 3 uur de Vespers. Donderdag van 6—8 uur biechthooren; 7 uur Lof ter eere van het H. Sacrament met Rozenhoedje. Vrijdag 7 uur Lof ter eere van het H. Hart; verg. v. d. 3de Orde. Zaterdag van 38 uur biechthooren. ZAANDAM. Zondag de H. H. Missen te 6 uur half 8, 8 uur, 9 uur en half 11; 12 uur Catechismus^ 4 uur de Vespers; 7 uur In de week de H. H. Missen te half 7, 7 u-, 8 uur en 9 uur. Donderdagavond 7 uur Lof. Vrijdagavond 7 uur Lof ter eere van het Allerh. Hart. Zaterdag 4 uur biechthooren, 7 nzr - WAARLAND. Zondag half 8 voor Agatha Polle, huisvr. van Comelis Stoop. Om 10 uur voor de par. Maandag half 8 voor overledene zuster. Dinsdag half 8 voor Nicolaas Tjgthart. Woensdag 9 uur gez. maandstond voor Anna Groen. Donderdag half 8 voor Nicolaas Jonker en Maria Engering. Vrijdag half 8 gezongen H. Mis voor de leden van de Broederschap van het H. Hart van Jezus. Zaterdag half 8 voor overl. familie Bakker- v. Schaik. Zondag half 8 voor den Euch. Bond. De gebeden worden verzocht voor Adriana Bleeker, huisvr. van Jan Pater, die met de laatste H. H. Sacramenten der Stervenden is voorzien. URSEM. Zaterdag 29 Juni biechthooren van 3 tot 4 en van 7 tot half 9 uur. Zondag half 8 Vroegmis, 10 uur Hoog mis, half 2 Cat., half 3 Vespers, waarna vergadering der zelatricen. Maandag feest van het Allerkostbaarst Bloed van O. H. Jezus Christus. Dinsdag feest van Maria's Bezoek. Donderdag biechthooren van 's avonds 7 tot half 8 Vrijdag 1ste Vrijdag, half 7 uitreiken vnn de H. Communie, half 8 gez. H. Mis tot eerherstel de beleedigingen het God delijk Hart aangedaan en tot bekeering van zondaars, dwalende en ongeloovigen 7 upr Lof tot dezelfde intentie. ONDERDIJK. Zondag half 8 voor Willem Botman, half 10 voor de parochie, half 2 Cat, half 3 Lof met Rozenhoedje, lied no. 25, half 8 plechtige wijding der nieuwe klokken door den Hoogeerw. Deken. Maandag half 8 voor Cornelia Haak manVis en Antje de Langen, half 8 Lof ter eere van den H. Gerardus Majella vereering der Relikwie. Dinsdag half 8 voor de meest verlaten zielen in het vagevuur. Feestdag van Maria's Bezoek. Genera le Absolutie met vollen aflaat voor dfe Tertiarissen. Woensdag half 8 voor Petrus Bakker en Elisabeth Koedooder. Donderdag half 8 ter eere van Maria. Geen Lof, biechthooren van 68 uur. Vrijdag half 8 gez. H. Mis voor overl. fam. Kleinen, 1ste Vrijdag der maand, kwart voor 7 Communie-uitreiken en voor en onder de gez. H. Mis, 7 30 Lof ter eere van het H Hart, lied No. 18 Zaterdag half 7 voor de gel. zielen, 10.30 uur biechten voor de kinderen, van 5 tot 8 uur voor de overigen. Zondag half 8 voor Jan Laan en overl fam half 10 voor de parochie Euch. dag van Aanbidding. Onder de H.H. Missen schaalcollecte voor het R. K. Land- en Tuinbouw on- derwtjs in het Bisdom Haarlem. WOGNUM. Zondag 6e Zondag na Pink ster->n, 7 uur de H. Mis voor Cornells Beerepoot, 9 uur voor de Parochie. Maandag voor Guurtje Metselaar. El ders voor Brechtje Smit-Louter. Dinsdag voor Jan Blauw. Elders Arie van Diepen. Woensdag voor de wed. Maria Wit Karsten Elders voor Maart je Blauw van Diepen. Donderdag voor de meest verlaten zie len des Vagevuurs. Elders voor Petrus Roozendaal. Vrijdag Jaargetijde voor Mar ij t je Broers. Elders voor Geertje Groot - Zaterdag in het St Agnesgeeticht voor ANNA PAULOWNA. Zo. 6de Zondag na Pinksteren; de H.H. Missen te 8 en 10 uur; collecte voor de sie raden der kerk; 3 uur Lof met Rozenkrans en gebeden van het H. Hart. Ma. 9 uur gez. Jaargetijde voor Helena ConjjnKruisheer. Do. na schooltijd komen de kinderen biechten; ’s avonds biechthooren van 78 uur. Vr. le Vrjjdag der maand, toegewijd «.in bet H. Hart De kinderen moeten half 8 in de kerk zijn. Za. biechthooren van 58 uur. De gebeden worden verzocht voor Divera PbilipsenSpaans, die met de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden is voorzien. In den ondertrouw zijn opgenomen: Cor ners Petrus Oudejans, Behagen en Marga- retha van Kooten. Nicolaas Joannes Le^en en Barbara van Kooten. EGMOND AAN DEN HOEF. Zo. heden onder de H.H. Missen collecte voor het R. K. Land- en Tuinbouwonderwijs in het Bisdom Haarlem. Dezen middag geen H. Familie, om allen in de gelegenheid te stellen te Alkmaar om half 3 in het Gemeen telijk Sportpark de feestvergadering bij te wonen ter viering van Pausen gouden Prieeterjubil* en de oplossing van bet Rota. Vraagstuk. Dezen avond om 7 uur Lof ter eere van Marta met Rozenhoedje. Daarna vergadering van het Comité van Actie aan de Pastorie. Ma. feestdag Hoed. DL feest van O. L. Vr. Visitatie. Wo. om 12 nur Cat en avonds om 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef. Da van 68 uur biechthooren, 78 uur oefening van het H. üur. Vr. Eerste Vrijdag der maand, toegewijd aan het Goddelijk Hart: om 6 uur uitreiking der H. Communie. Om 7 uur gez. H. Mis met Aete van Eereboete en 's avonds om 7 uur Lof met predikatie ter eere van het Godd. Hart. Zo. half 8 tot zekere intentie; 10 uur voor de Parochie. Ma. half 8 voor de lev. •era der parochiekerk. Di. half 8 voor Anna de Waard, hsv. van Joés. Zonneveld. Wo. half 8 voor overl. ouders Kuiper en de Goede. Do. half 8 voor levende en overleden le den van de Broederschap van den H. Geest.' Vr. 7 uur gez. H. Mis voor de lev. en over leden leden van het Genootschap van het Goddelijk Hart. Za. half 8 tot zekere intentie. Zo. half 8 voor Petrus Pepping en Cor- aeHa Mooij; 10 uur voor de Parochie. De gebeden worden verzocht voor Maria Stet, Wed. van I.JsMmd Hopman, en Petro- nella Kareis, hsvr. van JoGe. la^jen te Ber gen, die in den Heer zijn overleden. Zjj, die iets te vorderen hebben van kerk of school over de maanden April, Mei en Juni, gelieven voor 15 Juli hunne rekenin gen in te dienen aan het Kerkbestuur. OA8TRICU1L Zondag 7 trar, half 9 en 10 uur da Hoogmis. 2 uur oefening voor de ledeu van de Derde Orde, daarna H. Familie en Lof. Ma Dl-, Wo. en Do. de H.H. Missen te 7, 8 en kwart over 8. Donderdag van 5 tot 6 uur biechthoo ren. Vrijdag 6 uur bij de Eerw. Zusters, 7 uur gez. H. Mis voor de leden van het Genootschap van het H Hart, 8 uur H. Mis, half 7 Lof met eerherstel. Zaterdag 6 uur bij de Eerw. Zusters, 7 en 8 uur H. Mis. Van 4 tot 8 uur ge legenheid om te biechten, half 7 Lof ter eere van Maria. DEN HELDER. H.H. Petras en Pnulus, Zondag 6e Zondag na Pinksteren. De H.H. Missen te half 8, 9 en half 11 uur plechtige Hoogmis, geen Cat. 's avonds 7 uug,. plechtig Lof en feestpredikatie door den Weleerw. heer S. Mol, Kape laan O. L. Vr. Kerk. Maandagavond 8 uur Congregatie van de H. Familie (mannenafd.). Dinsdagavond 7 uur Lof ter eere van den H. Antonius, half 8 Congregatie H. Familie (vrouwenafd.). Donderdagavond 7 uur Lof ter van het H. Sacrament Van 46 uur ge legenheid om te biechten voor de kin deren, van 6 tot 8 uur voor de volwas senen. Vrijdag kwart voor 7 gez. H. Mis ter eere van het H. Hart tot intentie der vrouwencongregatie, kwart voor 8 gene rale H. Communie der kinderen, 7 uur Lof ter eere van het H. Hart met Lita nie en Toewijding. Zaterdag van 49 uur biechthooren. HEER-HUGOWAARD. (H. Hart). Zondag om 7 uur voor de parochie. Om 10 uur tot zekere intentie, uit dankbaarheid. Maandag om 7 uur voor Jan Ursem en Maria Schouten. Dinsdag om 7 uur voor de leden der Broe derschap van Heiloo. Woensdag om 7 uur voor Anna Beers, huisvr. van Wilhelmus Groot. Donderdag om 7 uur voor Jacob Bakkum en Grietje Oudeman. Vrjjdag om 7 uur voor Wilhelmus Ursem. Zaterdag om 7 uur voor Mej. Cath. Egb. Graaf. DE WEERE. Zo. heden onder beide H.H. Missen collecte met open schaal voor den St. Pieterspenning. Bijzonder nogmaals aanbevolen, 's Middags 1 uur Catechismus en om 2 uur Kruisweg. In de week al de Catechismuslessen op school. Verder eiken ochtend biechtho >rbn alleen van 77.50 utlr en Communie-uitrei ken um kwart voor 7, half 8 en onder de Sehoolmis van 8 uur. Do. ’s middags biechthooren van 35 en van 68 uur.' Vr. 's morgens biechthooren alleen van kwart over 6 tot half 8, terwijl wegens de len Vrijdag de H. Communie wordt uitge- Zo. om 2 uur Lof met Rozenhoedje. Ma. feestdag van het H. Bloed. Di. feestdag van Maria Visitatie, generale Absolutie voor de leden van de Derde Orde. Do. gelegenheid om te biechten voor d^n len Vrijdag, ook na de H. Mis van 8 uurj de kinderen komen biehten tusschen en na de schooltijden Vr. 1ste Vrijdag der maand, toegewijd aan de vereering van het Allerh. Hart van Jezus. De H. Communie Wordt uitgereikt om 7 uur. half 8 en 8 uur. Om 8 uur gebed van toewijding: waarna de gezongen H. Mis met uitstelling: ’s avonds om half 8 Lof met Litanie. Na het Lof verpachting van de open gekomen kerkeplaatsen in het kerk gebouw. Za. gelegenheid of te biechten van 34 uur en van 7 uurhalf 8. Zo. 7 uur voor Wilhelmus en Cornells Ooijevaar; half 10 voor de Parochie. In de week om 8 uur de H. Mis. Ma. voor Tjerk Arie Schouten familie. Di. voor Gerardus Blaauw Koelman. Wo. voor Pastoor Wilhelmus de Groot. Do. voor Pastoor Petrus Ceylon. Vr. voor de lev. leden van het Apostolaat des Gebede en Broederschap van 't H. Hart. Za. voor Kapelaan Gerardus Kuis. en Grietje en overt, leden der Broederschap van den H. Geest. Wo. 8 uur voor Cornells Rood en Coma. Dekker. Do. voor lev. en overl. leden der Broe derschap van Gedurige Aanbidding. Vr. 8 Mr voor Dirk Bniijns en overleden familie. Za. 8 uur voor Cornells Besseling en over leden familie. ENKHU1ZEN. Zo. half 8 Vroegmis; 10 nur Hoogmis; 6 uur Lof. In de week de H. Mis om half 8. Ma. de H. Mis in de Kapel. Di. 7 uur Meisjescongregatie. Do. van 68 uur gelegenheid om te biechten. Vr. half 8 gezongen H. Mis; om 7 uur Lof. HEILOO. ndag half 7- uift. d. H, Communie', 8 Vroegntie; 10 nur Hoogmis; Half 7 ads- Congregatie; Half 8 Lof ter eere vaa H. Hart, waarna Rozenhoedje voor Si- Admiraal, als lid v. d. Lev. Rozenkrans, landag te 7 uur en kw. over 8 ia de kerk uur bij de Zusters. nsdag feest van O. Ix Vr. Visitatie. In de parochiekerk zgn de H. H. Missen te half 7, 7 uurj en half 8; te 9 uur zal Z. D. H. Bissenop van Haarlem een Pontificale H. Mis opdragen, kort daarna togen half twaalf, aan bieding van bet Pauselijk geschenk aan bet Beeld van O. L. Vrouw ter Nood, ’s Avonds haW 8 Maria-Lof in de Parochiekerk. Woensdag de H. H. Missen te 7, half 8 en kw. over 8. Donderdag de H. H. Missen te 7 uur, half 8 en kw. over 8. Van 51 uur biechthooren. Visdag de H. Missen te 7 u., half 8 en kw. over 8. Des avonds half 8 Lof ter eere ▼an het H. Hart. Zaterdag de H. H. Missen te 7 u. half 8 en kw. over 8. Van 48.30 uur biechthooren. Half 8 Maria Lof. A EGMOND AAN ZEE. idag 6e Zondag na Pinksteren. Vroeg- m 7 n. De H. Communie wordt uitge- i om 10 uur. Catechismus om half 2. Lof ter eere van t Godd. Hart, om 7 uur. Woensdag Lof ter eere d, H. Joseph, om 7 «ur. Donderdag Oefening van 't H. Vwr van half 7 tot half 8. Vrijdag Lof ter eere van ’t H. Hart 7 uur. Zaterdag Lof ter eere van O. L. Vr. 7 uur. Gelegenheid om te biechten 3—8 uur

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1929 | | pagina 9