F Wie gaat mee, met de Vé-Ka-Pé? Feestvieren in Arnhem Van bat en bal De fotowedstrijd I ZATERDAG 8 JULI Wat is de Vé-Ka-Pé? ◄Ml'4 ipag mtggen De St. Eusebiuskerk te Arnhem Reserveert IS Juli Vreugde en genot verzekerd VISCH WEER IN HET WATER Onverkoopbare vangsten BLOEMBOLLENPELLERIJEN Benut deze kans Werktydsregeling CRICKET Cricket-programma Per boot over den Ryn SCHAPEN ZONDER HERDER I EEN DUITSCHER UITGELEID Minister v. Scha ik De pryzen Het Musis Sacrum te Arnhem, waar wij dineeren Met benieenle- o[ „Duivelshuis” te Arnhem Een prachttrip naar Gelre’s hoofd stad, welke niemand Het is een voorrecht abonné te zijn! Zal Haarlem de Haagsche twee baas blyven? CK •AM Er is een «MM Onze excursie naar Arnhem biedt een mooie gelegenheid voor onze strydlustigen Antwoord van t yd van komen De Schipbrug te Arnhem 1 i HIIIIIIIIIIUIIIIIIIIIIIIIHIIIII llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllf* R le klasse 8 Juli: H. C. C. I—H. C. O. H. le klasse V. R. A. Overgang B 2 A I 5 Over de Inzendingen Op de enveloppe schrijve men naast het terwijl L- 4 Inzenders onderwerpen zich zonder voor behoud aan de beslissing van de Redactie. Daar variatie bij een dergelijke excursie het genoegen steeds verhoogt, zullen wü den tocht niet verder voortzetten met de autocars. Doen wij dalen langs de trap van Westerbouwlng al naar den Rijnoever, waar een prachtige boot onder stoom ligt om ons naar Arnhem te bren gen. In dezen tijd van het jaar en vooral wan neer het een warme dag is. dan is een derge- Hjke tocht over het water een verrukking. Wanneer wij u de vraag voorleggen: weet TWEEDE PRIJS: Een fraaie Zak-Kodak no. 1, licht en elegant, geheel van metaal vervaar digd. in compursluiter 8X9, met uitsteken de anastlgmatlsche lens TER WAARDE VAN ZESTIG GULDEN. En verder niet minder dan v 111 g troost prijzen. EERSTE PRIJS: De schitterende nieuwe Kodak Slx-20. De meest moderne, meest elegante en tevens de kleinste rolfilmcamera voor foto’s 6X9. TER WAARDE VAN VIJFENZEVEN TIG GULDEN. wel hoe schoon daar de Rijn is? dan behoeft ons geen antwoord te geven, want wü zullen De Dultschers hebben net Zondag te 9 Juli: HaarlemH C. O. 2. V. O. C.—Rood en Wit, terrein R. en W. H. O. C. ge- nog TARGET HAWKEYE. *n Prima Kodak dooa- vorm-camera. formaat 6X9. beschermde lens. TER WAARDE VAN ZES GULDEN. ^Foto-vacantle-prUsvraag’, terwijl aan de achterzijde van de foto naam. straat en woon plaats duidelijk moeten zijn geschreven. 6 adres de vermelding: DJOCJAKARTA, 7 Juli (Anetal 9 Juli neemt de Protestantsche Gemeente Djocjakarta een proef met een radio-kerkdienst zonder voorganger. Daartoe zal men in het kerkgebouw een an deren dienst, welke elders wordt gehouden, ge- broadcast opvangen. Indien deze proef slaagt, is bestendiging zeer waarschijnlijk. H D. V. 8—AJax. H. B. 8.—H. C. C. 3. R. en W.—R. C. H.. terrein R. O. H. HerculesC. V. H. OlympiaHaarlem 2. Kampong 3—V. V. V. I VleermuizenU. V. V. De vlsschers, die in de Oosterschelde thans geep vangen, bemachtigen zulke groote hoe veelheden dezer _,vlschsoort, dat deze onder bet koopend publiek niet te plaatsen zljn.Te Bergen op Zoom moesten deze week circa vijfduizend exemplaren wegens onverkoopbaarheid worden ter zjjde gesteld. Men heeft de aanzienlijke partij vlsch weder in het water geworpen. onze excursie deel te nemen. WU Weten, dat wij onze abonné's thans iets bijzonders aanbie den en wU voelen ons dan ook verplicht om u met het bijzondere in kennis te stellen, op dat u een flauw begrip zult krijgen van de ge noegens. welke u wachten. Zaterdag 15 Juli as vindt de tocht plaats Wy hebben den Zaterdag gekozen, omdat nu ja. omdat op dien dag de offlcleele plech tigheden aanvangen, waar wij. eerlijk gespro ken. niets in te zeggen hebben gehad I Maar wu hebben er onze sanctie aan gegeven! Om dat wl) nu leven in het tUdperk der vacantiel Natuurlijk, al onze abonné’s zullen uitge zócht op denzelfden dag nog wel geen vacantie nebben! En wü nemen zelfs aan. dat een der- gelljke toevalligheid ook wel nooit zal plaats vinden. Maar in een tijd van afbetaling, zooals de tegenwoordige, valt het een leder gemak- kelUk reeds een vacantie-dag op afbetaling te nemen I 2 Alleen amateur-fotografen kunnen mede dingen naar de prUzen; beroepsfotografen zijn uitgesloten. 3 Door inzending staat men productierecht van de foto af. De voorwaarden om aan onzen vacantiefoto. wedstrUd deel te nemen zUn de volgende: 1 Deelnemers moeten abonné zijn van ons blad. Op de vragen van het Tweede Kamerlid de Visser in verband met de uitleiding naar Dultschland van een te Glanerbrug verblüven- den Dultscher, heeft minister van Schalk. Mi nister van Justitie, geantwoord, dat hem uit de ingekomen ambtsberichten gebleken is, dat de feltelljke toedracht van zaken gröotendeels in tegenstelling met het relaas, daarvan In deze vraag door den steller der vragen gege ven als volgt geweest Is. De bedoelde vreem deling heeft zich tn de eerste helft der maand Mei van dit jaar bij de politie te Lonneker ge meld. Hem is toen medegedeeld, dat hU niet in het bevolkingsregister kon worden ingeschre ven, dat hü geen voldoende middel van bestaan bezat hü trachtte als Ijsco-venter in zijn onderhoud te voorzien en dat hü naar Dultschland diende terug te keeren. Eenige we ken later bleek hU ons land nog niet verlaten te hebben en nog in de gemeente Lonneker te verblüven. Het hoofd van plaatselüke politie heeft toen bevel gegeven den vreemdeling, wiens omstandigheden en antecedenten hem overigens tot een ongewenschten vreemdeling stempelden, uit te lelden. Geboeid is deze daar- bU niet. Op Dultsch gebied, bü nadering van het station Gronau, is hü uit den rUdenden trein gesprongen, ondanks den tegenstand van zUn begeleider. De beginselen van het asylrecht zijn in dezen bulten geding, reeds op dezen grond, dat een beroep op dit recht eerst voorwaarde voor de eventueele effectueering daarvan door den vreemdeling niet gedaan is. Onze vacantie-fotowedstrüd blüft zich in een 1 groote belangsteling verheugen. Het aantal in- zendingen stroomt met een angstwekkende vaart toe en als het zoo door gaat mogen wjj ons 1 Kasteel in Amsterdam wel gaan ultbrelden om een behoorlük archief te vinden om de vele In zendingen behoorlijk te bewaren tot de groote dag van de toekenning der fraaie prUzen daar is Deze week publlceeren wü eens geen toto's om de spanning er een beetje in te houden en 1 ook al omdat onze excursie naar het feestvie rende Arnhem thans aller aandacht vraagt. Dit is een pracht-gelegenheid voor de foto-amateurs om er met hun toestel op uit te trekken, want op onzen fraalen tocht langs de Vecht, of de boottocht over den Rijn, de Jolijt in Arnhem ol de avondstemming op de Veluwe bieden een pracht-gelegenheid om fraaie vacantle-klekjes te maken. Het is maar een kleine Mp. dien w*j aan de strijdlustlgen van- pwearrjbtowedstrljd willen geven. Bü deze-enkele opwekking willen wü het dezen keer laten. Van Alkmaar, Haarlem. Amsterdam en Utrecht uit vertrekken wij Zater dag 15 Juli voor een buitengewoon aantrekkelifken tocht naar de jubi leumfeesten te Arnhem. Om een vlot te organisatie van dit massa-bezoek in de hand te werken wordt u ver zocht u zoo spoedig mogellfk van kaarten te voorzien. DERDE PRIJS: Kodak No. 1. serie 3. Solide uitvoering, prima leerbekleedlng, anastigm. lens. *n primi toestel, formaat 8X9 c.M., TER WAARDE VAN VEERTIG GULDEN. De Minister van Sociale Zaken heeft goed gevonden, aan hoofden of bestuurders van bloembollenpellerüen in alle gemeenten des RÜks te vergunnen, dat in hunne ondernemin gen door arbeiders van 16 jaar of ouder, werk zaam bü het pellen der gerooide bloembollen gedurende het.tüdvak van heden tot en met .9 Augustus 1933 in afwijking van het bepaalde bü artikel 24 der Arbeidswet 1919. 10 uren per dag en 55 uren per week arbeid wordt verricht, onder voorwaarde, dat de arbeidstüd van be doelde arbeiders in zün geheel is gelegen tus- schen 7 uur des voormiddags en 7 uur des na middags. Overgsmg A V. V. V.—Quick N. A. C. C.—V. R. A. 2. kan geen corres pondentie worden gevoerd, terwül de afdruk ken niet worden teruggezonden. u u net u laten zien! altüd over hun vader RUn en heele vaten wün hebben sü op de gezondheid van dien vader leeggedronken, maar hetzelfde water, dat langs oud-Heldelberg stroomt, stroomt ook door ons land en wü zullen dienselfden papa bewonde ren! Drie kwartier lang varen wü dan stroom opwaarts en arrtveeren dan zoo ongeveer kwart voor drie te Arnhem, De eerste étappe is dan achter den rug en wü trekken de rük versierde stad binnen, veel feestelijker en opgeruimder dan zooals eertüds vreemde legertroepen van hun aanwezigheid blijk gaven. Arnhem baadt dien dag in feest vreugde en om onze excursionlsten daaraan te laten deelnemen hebben wü reducties bedon gen op het oude marktplein, dat het centrum zal zün van jolüt. Daar zult u het Raadhuis aantreffen, waar u zich zult kunnen laten Inschrüven tot poor ter van oud-Arnhem. Na welke plechtigheid u al die eerbetoonlngen beter zult kunnen aan voelen als „oud-Arnhemmer"! Daar zal ook de historische optocht voorbij dien wordt gekampt. Dit kan een spannend unmers er in i te kloppen. VIJFDE PRIJS: 1 Kodak Junior, ultspring- model, met anastigm. lens, formaat 6 x 9;_ handig, makkelük zakformaat. TER WAARDE VAN TWEEËNTWINTIG GULDEN 50 CT8. VIERDE PRIJS: 1 Kodak Six 16 De aller nieuwste Kodak, form. 6% x 11 anastigm. lens, belichtingsopgave op den sluiter, het meest compacte toestel in dat formaat. TER WAARDE VAN ZEVENENDERTIG GULDEN 50 ets. Aan alles komt een einde, niet alleen aan het diner, maar ook aan een excursie! Om haJ jicht vertrekken wü uit Arnhem, Het zal u misschien spijten, wanneer u daar midden in de feestviering zit, doch er is nu eenmaal niets aan te doen, wü moeten op tüd naar huis en wü moeten u in de gelegenheid stellen den anderen dag. Zondag, aan uw hulsgenooten en vrienden van die prachtige excursie te ver tellen! Onze deelnemers uit Haarlem en Alkmaar rüden met de autocars rechtstreeks vla Ede naar Woudenberg, daar zü niet te veel tüd te verliezen hebben en wü voor een lüdige thuis komst de zorg hebben. Te Haarlem is de te rugkomst kwart voor twaalf, te Alkmaar kwart over twaalf. Dus zü maken den dag volt De Utrechtenaren rüden over Zeist naar Utrecht, alwaar zü kwart over elf zullen aan komen. Be Amsterdammers staan bekend als de naonpitjes. dus die mogen ook niet eerder thuiskomen dan zoo ongeveer twaalf uur! Om dit te bewerken maken zü nog een tocht over de prachtige Veluwe, die In het avondlicht aan schoonheid wint. Zü rüden vla Bennekom, Ede. Renswoude naar Woudenberg, waar zü jde tegenheid zullen hebben naar verklezlag iets te gebruiken. Haarlemmers en Alkmaar- ders zün hun hierin reeds voorgegaan^ Maar, zooals u ziet, te middernacht onge veer zün allen weer thuis I Wenscht u mede te doen aan deze prach tige excursie? Wilt u een dag beleven, die u eventueel nog 700 jaar m de herinnering blüft, wanneer u althans het privilege van een lang leven zal worden gegeven? Dan kunnen wü u niet beter aanraden: ga met onze excursie mee! Maar wü moeten dit tijdig weten. U taegrüpt, een dergelüke excursie heeft heel wat voorbe reiding noodlg. WU zün er al mee bezig, doen wü moeten ook weten waar wü aan toe zün. hoevele abonné's méégaan! Voor de touring cars, koffiemaaltüd en diner is het noodlg te weten hoeveel plaatsen en couverts we hebben te bestellen. Want wü zorgen voor alles en dragen zorg, dat u uw tafeltje gedekt vindt! Meldt u zich dus aatublleft spoedig aan, tien maal liever vandaag dan morgen I De prüs voor de geheele excursie, dus met inbegrip van alles: autocar, kop koffie In het Carlton Hotel, koffiemaaltüd. boottocht, diner en de reducties tn oud-Arnhem. enz. bedraagt voor de deel nemers van Alkmaar 8: Amsterdam en Haar- 'em ƒ7.50, Utrecht ƒ6.75. Haalt u zoo spoedig mogelük uw kaarten asm onze bureaux af. onze autocars daar ben zine in, maar In elk geval nemen wü daar de Utrechtenaren mee, die dus van de omstan digheid profiteeren. dat zü door een helrschaor onzer abonné's worden afgehaald. Deze plech tigheid zal te half tien plaats vinden. Om aan onze vreugde uitdrukking te geven en tevens ook. wül een ritje altud op innemen uitloopt, gebruiken wü in het Carlton hotel een kop koffie! Aldus geestelük en lichamelük gesterkt gaan wü via de Bilt over Zeist, nemen den Arnhem- schen Boven weg, bewonderen het natuur schoon. wat niets kost en derhalve in den prüs is inbegrepen, rüden door het aan villa’s rüke Driebergen langs Doorn, Leersum. Amerongen, Rhenen, Wagenlngen en komen dan m Oos- terbeek aan. Het rüden, ofschoon in behoorlük tempo, gaat natuurlük niet zoo vlug gelük wü dit neerschrüven. zoodat de zon ons inmiddels van onder een anderen hoek uit zal toelachen. Te Oosterbeek verlaten wü de autocars om onze plaatsen te verwisselen met die. welke men in ae geheel gemoderniseerde Westerbou wing voor ons heeft gereserveerd. De deelne mers aan onzen tocht van verleden Jaar naar de Heilige Landstichting weten uit proef- ..dervmding, dat de Geldersche koffietafel daar het beste wordt opgediend. Dus wü zullen ons daar een gelüke tafel laten asmrechten. ons het re- TX e Vé-Ka-Pé heeft een excursie georganl- Jseerd! Wie en wat is deze Vé-Ka-Pé? Is dat een of ander geheim genootschap? Verschuilt zich achter deze letters het een of ander product, b.v. een nieuw soort peekoffie? Of om in den geest van dezen tüd te blüven. is dit de benaming voor het een of ander schoon heidsmiddel? Krüg Je er hagelwitte tanden van. een zongebrande huid, zonder in de zon te- zün geweest of is dit het geheim om een prettig, opgewekt en stralend gelaat te krü- gen? Ja. zeker, dit is het! De Vé-Ka-Pé houdt u op de hoogte van den tüd en verschaft u daarnaast amusement! Iemand, die op de hoogte van zün tüd wil zUn. degene, djf het leven niet wil doorwande len met een gezicht, zooals je ze nog wel ziet aanwandelen achter een zwarten wagen en na tuurlük stapvoets, hü. die de crisis wil ontloo- pen en bestrüden. hü leze en adverteere en doe mee met de Vé-Ka-Pé. namelük deVer- eenigde Katholieke Pers! De Vé-Ka-Pé is op de hoogte van haar tüd houdt u dus op de hoogte en verschaft u ook de genoegens, welke juist in dezen tüd zoo attractief zün. waaronder zü ook verstaat het organiseeren van excursies! Op dit gebied is zü geen dilettant! De bena ming Vé-Ka-Pé mag dan al nieuw zün. ver- sahilien^ja harer bladen hebben reeds excursies geleid en met een buitengewoon frappant suc ces. In den tegenwoordigen tüd mag je nu een maal niet bü de pakken gaan neerzitten Wan neer je niet vooruitstrevend bent, wordt Je door anderen op zü gedrongen en Ingehaald Wü hebben tegenwoordig leiders noodlg. man nen. die in staat zün een commando te ge ven En aangezien het van de katholieke pers plicht is leiding te geven, niet alleen op poli tiek. maar ook op ander gebied, mag men dit zeker verwachten. Ja men heeft het recht dit te eischen van de Vereenigdè Katholieke Pers, de Vé-Ka-Pé! En zoo lelden wü thans weer een excursie een excursie, welke klinkt als een klok, zoodat alle beroemde beiaardiers jaloersch zullen worden op bet geluid dat galmt van uit den denkbeéldigen toren onzer doorluchte fantasie! Wü verzoeken u dus dien dag vrü te maken, indien u dien dag reeds geen vrü hebt, om u aan te sluiten bü ons groot gezelschap, dat in de luxe touringcars van den heer Brugman, welke wü met deskundige oogen hebben uitge zócht. naar Arnhem zal optrekken. Om den dag zoo lang mogelük te maken be ginnen wü vroeg. Wü vertrekken uit Alkmaar s morgens om kwart voor zeven. Wü beginnen met Alkmaar, omdat van Alkmaar de victorie begint en de bewoners daar doorgaan voor uitgeslapen, van welke omstandigheid wü wen- schen te profiteeren. Wü rüden naar Haarlem en vertrekken van daar uit om half acht. De Haarlemmers, die bü de pinken zün en lang niet nuchter, hebben dus de gelegenheid dit met een stevig ontbüt te bewüzen. De Amster dammers. die op uitslapen Ingesteld zün en de eer van het kraaien gaarne aan de hanen gunnen, komen dan om acht uur aan de beurt. Onze leider, aan de deelgenooten van vorige excursies wel bekend, zal de teugels In handen nemen, al zal hü het besturen van de autocars aan de chauffeurs overlaten. Zün ervaring en zün humeur stelt hü ter beschikking van bet groote gezelschap der Vé-Ka-Pé, dat er wel bü zal varen! Dan gaat de tocht langs de Vecht, de rivier, die al reeds zoovele malen door de dichters is bezongen en door schilders is afgeschllderd, zoodat bet wel eens tüd wordt door herhaald persoonlük contact uitdrukking te geven aan onze bewondering. Want de Vecht is schoon en daar de Enkhuizer Almanak mooi weer voorspelt, zal de genieting vasthouden aan den gouden standaard van de zon. Wü rüden vla Loenen. Utrecht naar De Bilt om daar eventueel het Meteorologisch Insti tuut op zün vergissing te wüsen. Indien het voor dien dag bewolkte lucht beeft voorge- schïeven. Want dien dag zal er geen wolkje aan de lucht zijn! Misschien nemen Duswanneer wü dan weer in Musis Sa crum büeenkomen. daar waar juist het brand punt Is der feestviering, dan zal het schitte rend diner, hetwelk wü onzen excmslonlsten aanbieden, zonder twüfel In den smaak vallen! Voor het diner hebben wü reeds de bespre kingen Ingeleld en wü weten, dat bet een feestdiner zal zün. een 700e verjaardagvlering waardig! trekken met wülen graaf Otto in levenden lijve! Deze edelman zal zich laten huldigen voor zün daad van 700 jaar geleden en met belangstel ling zal hü den vooruitgang van de stad gade slaan. Maar met minstens even zoo groote be langstelling zullen wü hem daar gade slaan, den man. die het zeven eeuwen geleden in zün macht had stadsrechten te verleenen! Den geheelen middag vieren wü het feest mee. Wü zullen genieten van de attracties Wanneer u nagaat, dat ze een heel boekje hebben samengesteld om de feestelükheden te bundelen, dan suit u begrijpen, dat het niet mogelük is hier in détails te treden. O. a. Is er een Historische tentoonstelling Ingericht, waar u vrü toegang heeft. En de Vereeniglng van Vreemdelingenverkeer zet haar beste been tje vooruit om het u Zoo aangenaam mogelük te maken Ja. zü heeft zelfs een vergadering oelegd om grooten groepen bezoekers een ver rassing te bereiden. Door de wedstrüden van Zaterdag en Zondag jj. Is de spanning in de eerste klasse geducht toegenomen. V. O. C. heeft H. C C. I van de bovenste plaats verdrongen, terwül Bood en Wit de eer om aks hekkensluiter te fungeeren. aan P W heeft gelaten Daar de Enschedeêrs echter Zondag van H. C. C. II wonnen en thans al hun uitwedstrijden hebben gespeeld, is het nog lang niet zeker dat P. W.’s loopbaan als eerste klasser voorlooplg definitief is afgesloten. Rood en Wit kan nog in de knel komen, H. C. C. II en Haarlem niet minder. De wedstrüd. welke Zaterdag aa. tusschen de belde H. C. C.-teams In Den Haag wordt ge speeld. is niet büzonder belangrük. Op papier is H.C.C. I momenteel veel sterker en t mdt dan ook geen twüfel of het eerste elftal wint dezen wedstrüd. Zondag komt H. C. C. II naar Haarlem, waar aan den Schoterweg tegen de club van naam treffen worden. Kunnen de Haamlet slagen hun Haagsche tegenstanders dan wordt hun positie vrü gunstig. V. O. C. speelt bü gebrek aan een veld den wedstrüd tegen Rood en Wit op het Haarlem- sche terrein. Een buitenkansje voor de Haar lemmers. die wü echter toch niet sterk kenoeg achten om het voordeel van eigen grond uit te bulten en V. O. C. met een nederlaag naar Rotterdam terug te zenden. H. C. C. I en V. R. A. komen Zondag in de Residentie In actie. Naar hetgeen wü vorige week van de Amsterdamsche ploeg hebben ge zien. moet dit treffen wel haast in een over winning voor de gastheeren eindigen. Van de Noordelüke overgangers behouden V. V. V. en H B. C. de beste kansen. A. O. O. heeft zich vorige week door de Hllversumsche ploeg laten kloppen en is thans vrüwel uitge schakeld. Morgen hebben de V. V. Vers het tegen Quick (Nijmegen» nog even lastig. Dit Ooste- lüke team heeft nX ook nog een kana In- tusschen gelooven wü. dat de V. V. Vers ook den A. C. O.V. R. A. 2 is voor de gast- dezen tegenstander er wel ondeer zullen hou- heeren. H. B. 8. ontvangt H. O. C. 3. Vorige week wonnen de H B. S.ers met Innings van deae tegenstanders, zoodat ook ditmaal in elk geval wel een overwinning voor de Houtrust-club Un worden voorspeld. In deze afdeellng komen verder Hermes D. V. 8.. dé gedoodverfde kampioenen, tegen AJax (Li in actie en speelt Rood en Wit 2 (op het veld van R. C. H.» de return tegen deae club. Na tuurlük wint Hermes D. V. 8. van de Leidsche ploeg. Iets minder zeker zün wü van Rood en Wit 2. hoewel wü R. O. H. toch wel te zwak achten om hier voor een verrassing te zorgen. Wü hebben reeds verschillende excursies ge leld en de abonné’s van ons zusterblad ..De Nieuwe Dag" weten er van mee te praten. En dat praten, wat zü er nog van doen, klinkt op gewekt door het groote succes en de vreugde, welke zü genoten hebben. Wü bouwen dus op een ervaring, welke men kan aanmerken als de betonnen palen, zoodat deze excursie, welke goed voorbereid is en door geroutineerde leiders In elkaay is gezet, een groot succes moet en zal worden! U begrüpt toch wel. nu wü onze excursies gaan ultbrelden tot onze vereenlgde bladen, dat wü toch zeker goed voor den dag willen komen? De gelegenheid hebben wü gekregen, door dat de stad Arnhem zoo vriendelük is geweest 700 jaar te bestaan! Graaf Otto van Gelre en Zutphen heeft in het jaar 1233 de genoeglüke gedachte gehad het vlek Arnhem het privilege van Stad te schenken. Op deze onderscheiding is de stad indertüd zoo trotsch geweest, dat zü zich van verrukking is gaan opblazen, zoo dat wat eertüds maar een vlek was. thans een stad is. welke men niet meer van de landkaart wegveegt! De bekwame bestuurders, welke de stad zoo In den loop der tüden heeft gehad hebben allen, stuk voor stuk hun steentje bü- gedragen. zoodat de stad Arnhem een van de schoonste steden Is geworden Nederland Is Nederland. maar wanneer wü praten van mooi-Nederland, dan gaan de gedachten naar Arnhem! De feestelükheden beginnen op 15 Juli en wü zullen deze feestelükheden gaan büwonen. om door onze tegenwoordigheid de Stad geluk te wenschen met deze heuglüke gebeurtenis en ons zelve een plelzier te be reiden Te dien einde, om het eens plechtig te zeg gen. hebben wü een excursie georganiseerd en wü noodlgen al onze abonné's. dames en hee- ren, uit om van de partü te zün en dus aan o n d 9

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1933 | | pagina 9