M D.H.V.B I van naar Alkmaarsche Boys E.D.O. Eerste nederlaag St. George? Wieringerwerl Purmerend ^ormerveer TWEEDE KLASSE I.V.C.B. Wieringen Middenmeet Vitesse loopt opnieuw gevaar Weere Schagen Slootdorp 2e KLASSE K.N.V.B. *t Zand 7e klatte A A.F.C. en Berdot kunnen winnen 3e klatte B Zal H.S.V. zich handhaven 2e klatte A MARKTEN 2e klatte A •t Veld 3e klatte A I 'S r er op of er onder 'fel ■<1 I JtJCu4.V. etaat tegen D.O.S.S. voor de vuurproef D.W.V. heeft in Hilvertum tegen de leider» maar een klein kantje ,,The good old” 1 ‘4 T- ZATERDAG 29 OCTOBER 1938 a*. HUVOLTTVS KERK VAN MARIA, STERRE DER ZEE ;G KERK VAN DEN H. GEEST H. Mis. van den Eucharistische^ dag. MAANDAG 51 Oct vigilie Va nat t I f i I i i r ZATERDAG te 7.30 uur H. MIs voor Maria Oath. VeldU-Blauwhof. Van 7 tot S uur biecht gelegenheid, ZONDAG Nov. te 7.30 uur H. MM voce overt. ouders (D.). De H het i I I Union zal W.B.S.V. wel geen kans geven en déze met leege handen naar de Beemster terug sturen. D.V.O. zal goed doen om de West-Frieaen niet te licht op te vatten, anders kon zij vel eens aan het kortste eind trekken. De thuisclub is niet geheel kansloos. EDO. heeft morgen gelegenheid de eerste punten binnen te halen ten koste van het be zoekende Woudla. De Blokkers zullen wel de eer aan zich hou den. Het zal tenminste een verrassing zijn als Strandvogels kans zou zien beide punten mee naar huls te nemen. De nieuwe 1ste klasser HB.V. doet het uit stekend, HU heeft zich vorigen Zondag schitte rend weten te handhaven. De prestaties van dit elftal vallen wel bijzonder op. Het schijnt wederom een ernstige poging te doen om het kampioenschap in de wacht te sleepen. Maar laten wU niet te vroeg over kampioenen gaan denken, want de weg is nog lang en er kan nog van alles gebeuren. Ook L.S.V.V. zal wel weer een hartig woordje mee gaan spreken Het is daarom jammer, dat voor dit elftal geen wedstrijd is vastgesteld. Het is nu al reeds achter bij de anderen. Het is toch te hopen, dat men in Zaandam hiermede rekening gaa>. houden en dat de competitie zoo gelijk moge lijk afgewerkt zal worden. Het kan niet anders of dit sal een gunstigen invloed hebben op alle elftallen. Ook in de 2de klasse van afdeeling Centrum zijn nog twee ongeslagen ploegen. AFC. en Berdos doen het in hun nieuwe omgeving uit stekend. Beiden hebben nog geen enkel punt afgestaan. Er wordt nu al met verlangen naat het treffen tusschen deze ploegen uitgezien. He' begint er dan ook wel naar uit te zien, dat het tusschen deze twee zal worden uitgevochten WU gelooven op het oogenbllk niet, dat een.dei andere elftallen er nog aan te pas zal komen Maar ook hier moeten 18 wedstrUden worden gespeeld, zoodat er nog veel kan gebeuren. In de tweede klasse A van afdeeling Noord zün het de Graahoppers, welke den toon aan geven, onmiddellUk gevolgd dóór V.I.O.S. Nu beiden elkander morgen zullen ontmoeten, kun nen wu ook meteen zien, wie van deze twee voorloopig aan het hoofd zal blUven. Voor morgen ziet het programma er wederom aantrekkelUk uit. In da In Ia moeten de Alkmaarsche Boys bewUzen, dat het ernst is met de plannen, die zü ten opzichte van de eerste plaats koesteren. Zu gaan n.l. op bezoek bü E D O., dat mede de lei ding heeft en zUn kans om de Alkmaarder- van den kop te verjagen niet zal laten schie ten. Maar dat daar nog een en ander voor kom*, kijken, zal niemand ons tegenspreken. WlF.C. dat momenteelderde is, gaat op bezoek bü O.S.V. en mag blü zün met een puntenver deling. Voor H.F C. is het bü Alcm. Vlctrix ei op ot er onder. Het wordt weer tüd voor „the good old" om eens een wedstrijd te winnen, hoe moeilUk haar dit ook zal vallen. De Kennemers kunnen van de laatste plaats komen, door van H.R.C. te winnen, een resultaat, dat ons zeer -wel mogelük lUkt. R.C.H. is. naar het ons voor komt, op eigen terrein sterker dan West-Frisia In Ib moet Hilversummorgen een van zün zwaarste concurrenten van zich afschudden. D.W.V. zal in het Gooi ongetwijfeld een lastige tegenstander zün, maar de Amsterdammers zün dit Jaar niet zóó sterk, dat wü hen in staat achten Hilversum in eigen huls te slaan. Z. F. C. is bü Zeeburgia nog lang niet klaar, al hebben de Zaandammers er de beste kansen Watergraafsmeer heeft morgen een mooie ge legenheid om tegen Spartaan zün tweede over winning te behalen en Vriendenschaar is ook niet kansloos, hoewel het bezoekende H.V.C. alle aandacht van de gastheeren zal vragen. ZATERDAG: 7 55 uur voor het welslagen van een examen. Avonds van 8.30—8 uur biecht hooren door den pater. As. ZONDAG: 730 uur voor Simon NumeUer; 9.30 uur voor de parochie. Onder de H.H. Missen de maandcollecte voor onze eigen kerk, welke In uw aller milddadigheid ten zeerste wordt aanbevolen, ’s Middags om 2.30 uur oefening van den H. Kruisweg, waarna zegen met het Allerheiligste. Deze oefening van den H. Kruis weg wordt vooral gedaan voor de overledenen, die op de Doodceel staan. Den Oever: 8 uur voor pastoor Tleleman; 10 uur voor pastoor Hammer. Hier is maar een klein programma vastge steld. Z.A.P. kan morgen uitrusten en van den schrik bekomen Hoe bestaat het, zal men wel gezegd hebben, toen de uitslag vorigen Zon dag binnenkwam. Intusschen van de Hugo Boys een mooie prestatie. Daar had 8.R.C. van kun nen profiteered maar ook zü ging ten onder tegen den Helder en daarom hebben ook deze morgen rust gekregen om wat op verhaal te komen. Er beginnen zich voor Den Helder goede perspectieven te openen. Als zü morgen in Aker sloot het weten te klaren, dan zün zü volop in de running. Dit is nog een lastige opgaaf voor de bezoekers. Een gelük spel zal toch wel binnen hun bereik sün. Hollandia zal tegenover V.Z.V. wel geen mis stap doen. Vooral niet nu ook zü er plotseling weder zoo goed voor is komen te staan. We schakelen nu nog even over naar afdee ling Centrum om te zien wat daar de DINSDAG: half 8 Theodorus Burger en hsvr. Catharina Borst en overleden familie; 10 uur Voor de parochie. WOENSDAG: batf 8 voor aUe geloovige zie len; 8 uur tot Intentie van Z.H. den Paus; half 7 Petrus Tromp en Anna Koe en overleden kin deren; 7 uur Nlcolaas Koomen en Petronella Rood en overleden kinderen; half 8 tot intentie van g>XL. den Paus; 8 uur voor alle geloovige zielen. DONDERDAG: 7 uur Cornells de Boer en overleden familie; 8 uur Petrus van Baar. VRIJDAG-: 6 uur voor overleden Ouders; half 8 Leden Broederschap H. Hart. ZATERDAG: 7 uur (kerk) leden van den EucharlsUschen Bond; 7 uur (E.E.Z.Z.) overle- overleden ZeerEerw. Directeuren en Eerw. Zus ters van Bergen. ZONDAG: half 8 Cornells de Horde; 10 uw voor de parochie. ZONDAG 30 Oct. feest ter eere van Koning Christus. De HJi. Missen te 7 uur en 8.30 uur, welke tweede H. Mis sal worden opgedragen voor Adr. M. Klink—van Oers. Te 3 uur 1M, zoowel te Slootdorp als te Middenmeer, tot slui- geboden vasten- en onthoudlngsdag. Van 78 uur biechtgelegenheid. DINSDAG 1 Nov. feest ter eere van alle Heiligen, te vieren als Zondag. De H.H. Missen zullen dus zün te 7 uur en 8.30 uur. 's Middags om 3 uur Allerzielenherdenking in beide kerkjes. WOENSDAG Gedachtenisviering van alle ge loovige overledenen, ik stel me voor te kwart voor vüf de eerste H. Mis op te dragen. Daarna kan de eerste groep naar huis gaan .en als dan de tweede H. Mis te kwart -voor zes aanvangt, kunt u elkander verbeurten en ktinnen we nog vodt werktüd alles weer weggeruimd hpbben. Als u misschien een betere regeling wgpt, dan houd ik mü daarvoor aanbevolen. ZATERDAG van 7 tot 8 uur biechtgelegen heid. ZONDAG 30 Oct. feest ter eere van Koning Christus. Te 7.30 uur H. Mis voor het geestelijk en tüdelük welzün van alle parochianen; te 10 uur de gezongen Hoogmis, welke zal worden opgedragen voor een büzondere Intentie. Van daag vanaf de Hoogmis tot na het Lof Uitstel ling en aanbidding van het Allerheiligste Sa crament. Te 3 uur Lof met preek tot sluiting van den EucharisUschen dag. munie wordt uitgereikt. Om 8 uur pleet MAANDAG ^1 Qet. vigilie vati Allerheiligen, irtequiemmif vóór de VMrfóèners 'fler Verk. geboden vasten- en onthoudlngsdag. --- hedenmiddag 12 uur tot aan morgenavond kan bü ieder kerkbezoek een volle aflaat worden verdiend voor de geloovige zielen, mits men biecht en communiceert en telkens zesmaal Onze Vader en Wees Gegroet en Eer aan den Vader enz. bidt, ’s Middags te 3.30 uur biecht gelegenheid voor de meisjes van de 2e, 3e. 4e en 5e klas, ’s Avonds van 7 tot 8 uur biecht gelegenheid. DINSDAG 1 Nov. feest van Allerheiligen, te vieren als Zondag. Te 7.30 ÏTfTHls voor over leden familie (W. en S.); te 10 uur de gezongen Hoogmis. Te 3 uur Allerzielenherdenking. WOENSDAG 2 Nov. Gedachtenisviering van alle geloovige overledenen. Op dezen dag mag ieder priester drie H.H Missen opdragen. De eerste H. Mis zal zün te 5 uur voor onze eigens dierbare overledenen; de tweede H. Mis te 7 uur voor alle geloovige zielen en onmiddellUk daarna de derde H. Mis tot intentie van den Paus. DONDERDAG te 7 uur Lof ter eere van het Ooddelük Hart van Jezus, ter voorbereiding van den eersten Vrijdag. Daarna biechtgelegenheid. VRIJDAG eerste Vrijdag van de maand, toe gewüd aan de vereering van het Goddelük Hart. Vanaf 5 uur tot half 7 gelegenheid om te com- munlceeren. -• n'' DONDERDAG blédhthóorèn van 6—8 uur. VRIJDAÖ eerste Vrijdag; Eucharistlséh/’day 6 uur wordt de H. Communie uitgereikt en het H. Sacrament ter aanbidding uitgesteld. Verder wordt de H. Communie uitgereikt om half 7. onder de H. Mis van 8.45, om half 8 en onder de H. Mis van 7.45. *s Avonds half 8 Lof ter eere van het Goddelük Hart. Lied 44. ons biedt. Zooals wü hierboven reeds seiden zUn hier nog twee ploegen ongeslagen. En hel ziet er niet naar uit, dat hier morgen een ver anderlng in komt. Wel heeft A.F.C. het lastiger dan Berdos. De Alkmaarders moeten naar S.V.W. en om dit elftal een nederlaag toe te brengen, moeten er door A.F.C. heel wat moellUkheden worden overwonnen. Toch nemen wü aan, dat, on danks dit alles, het voor A.F.C. de zesde over winning zal worden. Berdos speelt in eigen huis tegen 8.V.O. en zal zich door de bezoekers niet in de kaart la ten küken. Hoewel het ons voorkomt, dat de bezoekers over een behoorlüke ploeg beschik ken en zü alles in het werk zullen stellen om een zoo gunstig mogelük resultaat te bereiken, hebben wü toch het idee, dat een nederlaag niet is te ontkomen. St. Louis kan P.V.CB. met een nederlaag naar huls zenden. Voor de verdere wedstrUden raadplege men het programma. ZONDAG 30 October. 21ste Zondag na Pink- steren. Feest van Christus' Koningschap, geloovigen worden verzocht dien dag de Communie te ontvangen, 'z Avonds onder Lof toewüdlng van het menschelUk geslacht aan het Allerheiligste Hart van Jezus. Onder de H.H Missen predikatie door eèn Pater Missionaris en collecte voor de Missiën. MAANDAG: 's avonds van 6—8 uur gelegen heid om te biechten voor Allerheiligen. Dien dag geboden Vasten- en Onthoudjngsdag. Geen Con gregatie, maar om 7 uur Roaenkranslof. DINSDAG-: Feestdag, van Allerheiligen. Ver plichting tot Zondag vieren. De H.H. Missen om 7 uur en 9 uur. Na de Hoogmis Rozenkransgebe den. Vanaf 12 uur tot Woensdagavond te verdie- tien volle aflaat, toepasselük op de geloovige zielen, zoo dikwüls men de kerk bezoekt en daar bidt tot intentie van Zün Heiligheid deh Paus zesmaal Onze Vader en Wees Gegroet en Glorie zü den Vader enz. Biechthooren van 6—8 uur 's Avonds om 7 uur Zielenvesper met predikatie WOENSDAG: Allerzielen. De H.H. Missen on> 6.30, 7 uir en 7.30. Om 8 uur gezongen Requiem daarna twee stille H.H. Missen om 830 en 9 uur. De gez. H. Mis tot intentie dergenen die op de füst der overledenen staan Ingeschreven. Des avonds Lof met Rozenhoedje tot sluiting der Octobermaand. DONDERDAG: Van 6—7 uur biechthocren. VRIJDAG: le Vrüdag der maand. Om 7.30 gez. H. Mis. 's Avonds om 7 uur H. Hart-Lof. ZATERDAG: Van 58 uur biechthooren. 7 uur Marialof. ZONDAG: AJg. H. Communie tot intentie der leden van den R.-K. Volksbond. Sociale Zondag. zmmgg-86-Cctoper 1938: Feest van het Ko- aiagScnap vanchristus; feest van het H. 40- ZONDAG, 30 Oct., 21e Zondag na Pinkste- ren. Plechtig feest van Christus Kpning, tevens Euch. Zondag. Het Allerheiligste staat den ge- heelen dag ter aanbidding uitgesteld. Alg. H. Communie van de geheele parochie. Door bü- sondere omstandigheden wordt vandaag de door Z. H. den Paus voorgeschreven jaarlüksche Missiezondag gehouden. De geloovigen worden verzocht op dezen dag büzondere gebeden te verrichten voor de Katholieke Missiën. Onder de H H. Missen predikatie over- en collecte voor de Missie, welke collecte dringend in «w aller milddadigheid wordt aanbevolen. 730 uur voor de uitbreiding der geloofs; 930 uur 4t*or de parochie; ’s middags om 2.30 uur korte aan bidding en oefeningen van de Octobermaand 's Avonds om 7 uur plechtig Lof met feestpre dikatie, Akte van Toewüdlng aan het H. Hart en Te Deum. Den Oever: Om 6.45 uur uitreiking der H. Communie; om 8 uur de H. Mis voor de leden der Broederschap van het H. Hart; om 10 uur voor pastoor Fllbry. 's Avonds om 6.30 uur ver trekt er een extra bus naar Hippolytushoef om de parochianen van Den oever in de gelegen heid te stellen om het plechtig Lof bü te wo nen. MAANDAG: Vigiliedag, geboden vasten- en 'onthoudlngsdag. 7.30 uur voor Joannes Koop man en Adriana Lossie. 7.55 voor een overle dene; vóór de tweede H. Mis wordt er geen H. Communie uitgereikt; ’s avonds van 6—730 uur biechthooren; 730 uur Marialof. DINSDAG: feestdag vaii Allerheiligen, te vieren als Zondag. 7.30 uur tot zekere intentie; 930 uur voor de levende en overleden leden van „Het Weldoenersboek.” Na de Hoogmis worden de oefeningen verricht die voor de October maand sün voorgeschreven. Onder de H.H. Missen collecte voor de slachtoffers der Ge loofsvervolging. 's Avonds van 67 uur biecht hooren; om 7 uur Zielenlof met predikatie door den pater-asslstent. Den Oever: 8 uur voor Maria Reuther; 10 uur voor de parochie. Ook weer op Allerheili- genavond rijdt er *n extra bus naar Hippolytus hoef om half 7. WOENSDAG: Allerzielen. 6.30 uur voor Cor nells Huübers; 7.30 uur voor de overt, armen der parochie (offerbus); 8 uur tot intentie van Z. H. den Paus; 930 uur plechtig gezongen Re quiem voor alle geloovige zielen. Na deze gez. Requiem volgen alle geloovigen den priester in processie naar het kerkhof, waar een korte toespraak wordt gehouden en waar wordt gebe den voo allen, die op ons kerkhof begraven zün. 's Avonds om 7.30 uur Zielenlof en Rozenhoedje. Den Oever: 7.30 uur tot intentie van Z. H. den Paus; 8 uur voor alle geloovige zielen. xsaaa wvuo, awov veaas 14CV KI. ZU- Uren Gebed; slot van de Missleweek. Dezen Zondag zün de HH. Missen om 7, 8. 9 en 10 uur. Den ganschtn dag is er aanbid ding. De Hoogmis zal plechtig zün. De col lecte met openschaal is voor de versiering en onkosten van het feest. Om half drie komen de leden der Mannen- Congregatie gezamenlük bidden. Om 6 uur oefening van de Octobermaand. Om 8 uur Lof ter eere van het Allerheiligste Sacrament met predikatie. MAANDAGmorgen om 7 u. uitstelling, daar na H. Mis; ook om 8 uur stille H. Mis en om half 10 plechtige Hoogmis. Om 3 uur Atomen de Vrouwen van de Con gregatie gèzamenlük bidden. Om 6 uur komen de jongelui gezamenlük bidden en October- oefening en om 8 uur is er Lof ter eere van het Allerheiligste Sacrament met predikatie. DINSDAG: feest van Alle Heiligen, te vieren als Zondag. Winkels en bedrijven gestoten. Uw beginsel laten eerbiedigen door ieder. Niemand kan u dit kwalük nemen, op zün ergst neemt men u kwalük, dat ge het te voren nooit deed. Mannen van karakter en overtuiging. God eerst. Om 7 uur wordt het Allerheiligste ter aan bidding uitgesteld. De H.H. Missen weder om 7, 8, 9 en 10 uur plechtige H. Mis met volkszang Om 2 uur Octoberoefening met gemeenschap pelüke aanbidding. Om 6 uur Lof met processie en Te Deum, tot sluiting van het 40-Uren Gebed Om 8 uur Vespers van Aller-Heillgen, onmiddellUk gevolgd door de Vespers van Al lerzielen en predikatie over de zielen in Vage vuur. Door 's avonds op Zondag en Maandag 'n uur langer de aanbidding voort te zetten, mogen we op Allerheiligen om 6 uur het Sluitlngs-Lof houden, dat kort zal zün. Volkszang en Pro cessie. Dezen keer zullen we die processie vooral met bruidjes en kinderen houden. Alleen de zangers en het Kerk- en Armbestuur trekken mee; vier leden van den Stillen Omgang omgeven de H. Sacramentsgroep WOENSDAG: beginnen de H.H. Missen om 7 uur, om kwart over 8 en om half 10; kwart over lo de plechtige Rouwmis, want elke Pries ter doet dien dag 3 H.H. Missen, één voor alle geloovige Zielen, één voor de intentie van den H. Vader dén Paus en één voor ’n gewone in tentie. Ook bü de Zusters zullen om 7 uur het drietal H.H. Missen beginnen. 's Avonds om 7 uur de laatste Octoberoefening, wcama Congregatie voor de jongere meisjes en Om 8. uur voor de oudere meisjes. DONDERDAG: in den namiddag biechtgele genheid voor de kinderen. Van 57 uur Voor de overige parochianen. Om 8 uur oefening van het H. Uur. VRIJDAG; Eerste Vrijdag van de maand. Om uur gezongen H Mis met akte van Toewü- dineom 7 uuf 's avonds Lof ter eere van het H. Hart met litanie en akte van Toewüdlng ZATERDAG: om 8 uur de 2de H. Mis. Van 4 Ji uur biechtgelegenheid; om 7 uur Lof ter eere van de H. Moeder Gods met Rozenhoedje voor de bekeering der zondaars. ZONDAG as.: Eucharistische dag. Algemeene H. Communie voor de Mannen der Congregatie en Stillen Omgang. VRIJDAG: 1ste Vrüdag der maand, bijzonder toegewüd aan de vereering van het Goddelük Hart. Uitreiken der H. Communie om 6 en 7 uur, verder als Donderdag. 7.45 uur gezongen Requiemmis voor de overleden weldoeners van het Armbestuur. Onder deze H. Mis alg. H. Communie der schoolkinderen. Om half 4 maandelüksche büeenkomst der leden van de Edelwacht in de kerk; om 7.30 uur Lof ter eere van het H. Hart. zien wü allereerst uit naar hetgeen H.S.V. zal doen nu zü de buren uit Egmond a.d. Hoef op bezoek krijgen. Zeevogels staat er ook nog heei goed voor en kan morgen zelfs de leiding over nemen, maar dan dienen zü H.S.V. in eigen huis te kloppen en daar komt heel wat voor küken. In leder geval zal hef in Heiloo geducht spannen. En misschien zit er voor de bezoekers een gelük spel in. In Limmen moet K.G.B. geducht oppassen, want de thuisclub is op eigen terrein niet ge- makkelük te slaan. Toch houden wü het hier op de bezoekers. U.8.V.—W.8.V. is een gelüke strijd, mogelük dat het een kleine overwinning wordt voor de Uitgeesters. R.E.O. kan het tempo zeker niet meer vol houden. Zü zün door de laatste twee wedstrUden een heel stuk gezakt op het ranglüstje. Morgen kan er echter gewonnen worden tn Venhuizen, maar de Valken zullen wel duchtig tegenspar telen. DONDERDAG: Uitreiken der H. Communie om 7 uur en verder vóór en onder 7 45 uur gezongen Requiemmis voor da overle den weldoeners der kerk. Biechthooren vobr de schoolkinderenom 12.30 en 3.30 ttur; vóór de grooteren van 78 uur. Geen Lof en’ geen Con gregatie. ZONDAG 30 Oct: De H.H. Missen te 730, 9 en 1030 uur. In alle H H Missen buitengewo ne schaalcollecte. de zoogenaamde „restaura tie "-collecte, dit is voor de verdere verfraaiing „n onze parochiekerk, welke collecte aan alle parochianen en kerkbezoekers allerdringendst wordt aanbevolen, nam. 3 uurmaandvergade ring der zelatricen van het H. Hart 330 uur de twee-maandelüksche vergadering van de se- Jatricen der H. Kindsheid. Des avonds 6 uur Vespers met voorgeschreven gebeden voor Christus' Koningschap en rozenhoedje voor Jota van Gülswük. maandag 31 Oct. Vigilie van Allerheiligen, geboden vasten- en onthoudlngsdag. nam. van 4—7 uur biechthooren, des avonds 7 uur Lof met rozenhoedje. DINSDAG 1 Nov. Hoogfeest van Allerheili gen, geheel te vieren als Zondag. De stille H.H. Missen te 6 en 8 uur, te 16 uur de plechtige Hoogmis, des avonds 7 uur Vespers van Aller zielen met predikatie. Na de Vespers nog biecht hooren. maar alleen zoolang als zich achter eenvolgens biechtelingen aanmelden. WOENSDAG 2 Nov.: Allerzielen, dag van de votie. van 6 uur af onafgebroken stille H.H. Missen, te 8.15 uur plechtige Requiem voor alle overledenen der parochie, geen biechthooren. Des avonds 7 uur Kruisweg met rozenhoedje voor de geloovige zielen. N.B. Vanaf Allerheiligenmiddag 12 uur tot Allerzielenavond is in onze parochiekerk te ver dienen de volle aflaat van ,«00 dikwüls als’*, doch uitsluitend toepasselük op de geloovige zielen. - DONDERDAG 3 Nov.: De stille H. Mis te A30 nur, te 7 uur gezongen Requiem voor alle over leden weldoeners der parochie, te 8 uur gezon gen Requiem voor de doodceel, geen biechthoo ren en geen Lof. VRIJDAG 4 Nov.: Eerste Vrüdag van de maand, de stille H.H. Missen te 6.30 en 7 uur, te 8 urn gezongen H. Mis. Des avonds 7 uur lof. ZATERDAG 5 Nov.: De stille H. Mis te 6.30 uur. te 7 uur gezongen Requiem voor alle over leden priesters, die in deze parochie werkzaam sün geweest; te 8 uur gezongen Requiem voor alle overledenen van de Eeuwige Memorie. Des namiddags van 39 uur biechthooren. Des avonds 7 uur Lof. De gebeden worden verzocht voor Gerard Meinen, die met de H.H. Sacramenten der Ster venden is voorzien. ZONDAG: 7 uur voor de overleden familie Hoebe; 8 uur voor de levende Leden van den H. Rozenkrans; 9 u. voor Petrus Henneman; 10 uur voor de parochie. MAANDAG: 7 uur (bü de Zusters) voor Maria Alkemade-Prins; 7 uur (in de kerk) vt»r Divers Maria Plukker; 8 uur voor Joan- nus Duyn en Joanna Stroomer; 9 uur plech tige H. Mis voor Cornelia Borst-Steur. DINSDAG: 7 uur voor Anna Bakker-Balvers 8 uur voor Petrus Henneman; 9 uur voor de Wrochie; 10 uur uit dankbaarheid bü een 12 y. -jarig huwelük. WOENSDAG: 7 uur in de kerk en bü de Zusters voor alle geloovige Zielen; eveneens om uur in de kerk; de 2e HJI. Missen zün voor de overledenen, volgens Intentie van Z.H. den Paus. Om 1% uur bü de Zusters voor Jacob Henneman en ouurtje Kaandorp; om 7X uur in de kerk voor Joannes de Wit; om 9 uur voor de overleden fam. Klaver-de Wit; 9^ uur voor Joanna Jacoba Maria Dor- beck-Broers en overleden familie. DONDERDAG: 7 uur vbor Jean Baptist Keet en Geèrtrüida ten Winkel; 8 uiw gezongen Maandstond voor Petrus Henneman. VRIJDAG: 7 uur voor de leden van den Mls- slenaaikring; 8 uur ter eere van het H. Hart tot zekere intentie. ZATERDAG: 7 uur ter were van St. Carolus Be: romeus, voor dw leden van de Priéster-Broe derschap; evenzoo om 8 uur. ZONDAG: 7 uur voor de Parochie; 10 uur voor Simon Kruüer en Anna Elisabeth Vborman. ZONDAG 30 October feest ter eere van Ko nlng Christus. Te 7.30 uur H. Mis voor de over ledenen van de fam. Terw. v. Schëttlnga en Ferwerda; te 10 uur de gezongen Hoogmis. Van- daagx vanaf de Hoogmis tot en met het Lof uitstelling en aanbidding van het Alllerhelllgste Sacrament. Te 3 uur Lof met preek tot sluiting van den Eucharistischen dag. MAANDAG 31 Oct. vigilie van Allerheiligen, geboden vasten- en onthoudlngsdag. Te 7.30 uur H. Mis. Vanaf hedenmiddag 12 uur tot aan morgenavond kan bü ieder kerkbezoek een vol le aflaat worden verdiend voor de geloovige zielen, mits men biecht en communiceert en telkens zesmaal Onze Vader en Wees Gegroet en Eer aan den Vader enz. bliïtr—^-Avonds van 78 uur biechtgelegenheid. DINSDAG 1 Nov. feest ter eere van alle Hei ligen, te vieren als Zondag. Te 7.30 H. Mis voor de overleden ouders Kerckhaert en de Deckere; te 10 uur de gezongen Hoogmis; te 3 uur Aller zielenherdenking. WOENSDAG 2 Nov. Gedachtenisviering van alle geloovige overledenen. Op dezen dag mag leder priester drie H.H. Missen opdragen. De eerste H. Mis zal zün te 5 uur en worden op gedragen voor onze eigene dierbare overlede nen; de tweede H. Mis te 7 uur voor alle ge loovige zielen en onmiddellUk daarna de derde H. Mis tot intentie van den Paus. DONDERDAG te 7.30 uur H. Mis. Te 12 uuri biechtgelegenheid voor de meisjes van de 2e, 3e, 4e en 5e klas. VRIJDAG te 7.30 uur H. Mis met algemeene H. Communie der kinderen. Vandaag eerste Vrijdag van de maand, toegewüd aan de ver- eerlng van het Goddelük Hart van Jezus. Te 7 uur Lof. ZATERDAG van 7 tot 8 uur biechtgelegen heid. ZONDAG 6 Nov. te 730 uur H. Mis voor Christophel Hermus. In Ia heeft L. V. V. morgen een wel niet ge- makkelüke, maar toch teer behoorlüke kans weer met Zwal. Vooruit gelük te komen. De Laarders krijgen namelük bezoek van Olym pia. dat wel sterk is, maar toch geklopt dient te worden, willen de gastheeren nog aanspra ken op de eerste plaats doen gelden. S. D. O. hoeft zün gunstige derde plaats ook niet te verliezen, want V. V. IJ, is waarschünlük ook na zün eerste overwinning van Zondag j.l. niet in staat het den Bussumers in eigen huis erg lastig te maken. R. K. B. V. V. speelt wel geen leidende, maar toch in leder geval een zeer be hoorlüke rol in deze omgeving en kan misschien wat dichter bü de eereplaats komen, als het ook morgen Actif zün eerste zege weet te onthou den. H. M. S. 2 moet alle hens aan dek bren gen om zich tegen Hertha te kunnen staande houden, doch is niet kansloos. Saestum zien wü op eigen veld tegen M. S. V. beide punten in- casseeren. In Ib moet R. K. A. V. bewüzen, dat het on der alle omstandigheden’zün eerste plaats waard Is. D. O. S. S. is nu wel niet zoo gevaarlük als het vorig Jaar. maar er kan toch nog heel wat van de rood-witten uitgaan en dus mogen we dezen wedstrüd voor R. K. A. V. zeker als een krachtproef beschouwen, waarin zü ln teder geval 50 pet. kans hebben. Bovendien hebben zü kans alleenheerscher te worden, want het is lang niet onmogelük. dat St. Geor ge morgen bü V. I. C. zün eerste nederlaag te slikken krijgt en dus na een strijd van 5 we ken eindelijk van de eerste plaats zal worden verdrongen. De Jeugdige Spierdükers zullen daar echter geducht tegen vechten en we kun nen V. I. C. dan ook heusch geen walk-over beloven. Integendeel. ConstantiusZwaluwen is een strüd tusschen twee niet bitster sterke stad- genooten, die mogelük in een draw eindigt. In Ha kan Lisse van den tegenslag, welke Vitesse vorige week leed, gebruik maken, door de Castricummers morgen ongenadig te ont vangen en hen opnieuw in het zand te doen büten. Het zal moeite genoeg kosten, maar de verbetering van Lisse's kansen Vormt den Inzet en dat verandert wel een en ander aan de zaak. Een tweede gegadigde is D. S. S. H dat bü Santpoort 2 een goede kans maakt te win nen en daardoor alleen aan den kop te komen. A D. O. kan tegen V. V. E. zün positie verbete ren en B. S. M. behoeft heusch. niet te denken dat D. E. M. te zware kost is. Maar ook geen 1 lichteI O. I. V. en Teylingen vechten in -* Umulden met den moed der wanhoop. We ver- rMeden zoo. dat de gastheeren van-dézen wed strijd niet veel wüser zullen wordëh en voqr- löopig nog dienen te blijven waar zü ook heden zün, op de laatste plaats. Hier is de groote strüd in Hoogwoud, waar De Grashoppers V.I.OJS. zal ontvangen, van het grootste belang. Zal nu het ongeslagen re cord van de thuisclub of dat van V.I.OB. er aan moeten gelooven? Er zal wel een ongekende belangstelling voor bestaan. Hier komen tweë ploegen in het veld, die wel niets voor elkander onder doen. Misschien dat de bezoekers iets sterker zün, doch de thuisclub Is In eigen huls niet gemakkelük te slaan. Hier een voorspelling te doen is niet zoo eenvoudig. Laten wü evenwel hopen, dat het een mooie en faire strüd zal zün. v Wat zal Sparta morgen doep bü Wlt- Rood? De .Wognummers zün heel dicht bü de onderste plaats terecht gekomen. Er is niet veel meer over van de oude glorie der Spartanen. In Hoogkarspel is nog lang niet gewonnen. S.E.W.V.V.W. Hier zullen de bezoekers wel sterker blüken. Of wil S.E.W. de nederlaag te gen VIOS weer goed maken? In Enkhuizen moet de thuisclub kunnen win nen van het bezoekende Zouaven. Dit kan ook gezégd worden van St. Victor tegenover Geel-Zwart. ZONDAG: half 8 voor het geestelük en tüde lük welzün van de parochie; 10 uur Hermanus Vergeer. MAANDAG: 7 uur Joannes Büwaard, als lid Processie-Broederschap naar „Sittard”; 8 uur Maria Llgthart geb. Pannekeet. AMSTERDAM. 29 Oct. Visch. Aangevoerd door 7 motocpotteYa benevens cqnslgnatlezendlngen. Afgeelagen aan de Gemeente Vischhal De Ruy- terkade. Amsterdam Besomming van de botters 13.0065 Handschel 10.00. Schar 1.80—3 40. Bot 10.30, Wijting 1.40—2.20. alles per kist van on geveer 35 kg. Schelvlach 0.80—1 per 10 stuks. Groote Tongen 102. middel Tongen 108 per kg. Uit de hand verkocht op het bulten terrein: Aal 1738 cent per pond. Versche Bokking 11.50. Harder Bokkln? 6.751.50 per 100 at. Garnalen 2.10—3.50 per kistje van 15 kg. Gest. Makreel 810 cent per pond. ALKMAAR. 28 Oct Kaasmarkt. Aanvoer 38 stapels. 70 000 kg. 28 fabr. kl 25.00. 4 boeren kl. 24.00, 4 boeren comm 34.00. Handel matig 'a-HKRTOGENBOSCH, 28 Oct. N V. Botermijn Aanvoer 11200 kg. Hoogste prijs 151, laagste prijs 1.47. mlddelprüs 150 per kg - LEEUWARDEN. 28 Oct. Veemarkt 56 Enter- stlersn lOO.fO210. 102 Twenterstleren 210.00 3.55. 387 vette koeien 135.00—270 per stuk. 40 64 cent per kg. 627 melk- en kalikoeien U25 OO— 295. 90 pinken 80.00170, 1020 graskalveren 22.00w-95. 370 nuchtere kalveren 4.008. 343 vette schapen 11.0033. 205 weldeechapen 10.00 —17. 389 lammeren 8.0018. 385 vette varkens 40.00145 per stuk, 4452 cent per kg. 28 ma gere varkens 32.0045, 180 kleine biggen 6.00 12. 34 bokken en geiten, 50 paarden. Totaal- aanvoer 4277 stuks. VRIJDAG 6.45 voor overleden leden van de Broederschap van het Goddelük Hart; 7.45 voor de levende leden van de Broederschap van het Goddelük Hart. ZATERDAG 8.46 voor Petrus Doedens en overleden familie; 7.45 voor Adrlanus strooper. ZONDAG6.45 voor de parochie; 7.30 voor Henrica v. Honschoten—Adrichem; 10 uur voor een overleden priester. ZONDAG 6.30 voor de parochie; 7.30 Jaar- getüde voor Dirk v. d. Fluüt; 10 uur voor een overleden priester. MAANDAG 6.45 voor de overleden familie Jaspers en Sneekes; 7.45 voor de overleden fa milie Hille. DINSDAG 6.30 voor een overleden priester; 7.30 voor Anna en Maria Llgthart; 10 uur voor de parochie. WOENSDAG 6.30 1 voor alle geloovige zielen; 2 voor overleden leden van het Begrafenisfonds (gez. H. Mis); 3 Intenties van Z. H. den Paus; 8 uur 1. Voor alle geloovige zielen; 2. voor Wil helmus Hoedjes en Lucia Veul; 3. Intenties van Z. H. den Paus. DONDERDAG 6.45 voor Anna HeüneStroo per; 9 uur tot intentie van bruid en bruidegom. eer den ooit «tocht d« tijd van I om «delmoodighald. Bedenk. dM I God zich in edelmoedigheid niet I laat overtreffen. leiden. 28 Oct. Veemarkt. Aan voer: 844 run deren. 398 kalveren, 564 schapen. 943 varkena. 12 stieren 230 00—270 per stuk. 54—58 cent per kg. schoon gewicht, kalm. 131 kalt- en melk koeien 180 00-290, tamelijk. 559 vsrekoeien 110.00—190. tamehjk 142 vette oasen en koelen 180 00270 per stuk, 54—70 cent per kg schoon gewicht, stroef 249 graskalveren 18.0050. ma tig. 34 vette kalveren 70.00110 per stuk, 70— 106 cent per kg. schoon gewicht, zeer matig. 135 nuchtere kalveren 4.0010, matig. 300 vette schapen 16.0033. matig 364 weldeechapen 14.00—31. matig. 344 mestvarkens 30.0035. ma tig. 568 biggen 8.00—13, matig 31 zeugen 45.00 —70 matig LEIDEN. 38 Oct. Kaasmarkt. 66 partijen Ooud- eche kaas: I 36.00—39, II 34 00—25; 18 partijen LeHsche kaas: I 23 00—34. II 31.00—33. Per 50 kg. Handel matig. UITHOORN 37 Oct. Op de kaasmarkt werden aangevoerd 26 partijen Goudsche kaas: le soort met RM. 26.0038, 3e soort met R.M. 34.0035. Handel ka.m ZWOLLE. 28 Oct Boter Aanvoer 7 1/8 vaten. 2 1/16 vaten en 160 stukken van een pond. Prijs 1.60—165 per kg., per 1/8 vat van 30 kg. prima 37.50—38. per 1/16 vat van 10 kg. 14.00. 40 000 kipeieren 4.50- 6.50 per 100 stuks. Veemarkt Men besteedde voor: neurende en versch gekalfde koelen 160.00255. dito vaarzen en schotten 150 00235. guatekoelen voor de vet- welde of stal 115 06*--18Ö. dito vaarzen 130.00— 180. voorjaarskalvende koeten 125.00190. 1%- Jarlge sprlngstleren 80.00165. lU-jarlge pinken 10000—155, jonge fokkalveren 3500—80. nuch tere kalveren 7.0012. vette koelen en ossen aan bouten 48—60 cent, dito stieren 4855 cent, dito kalveren 6090 cent, dito schapen 10.00 30, lammeren 8 0015, 6-weeksche biggen 7.00 9. 14-weeksche biggen 9.5012.30. drachtige varkena 40 00—80. magere dito 40 0075 per stuk, vette dito 4452 cent per kg Overzicht Neurende en versch gekalfde koeien en vaarzen handel kalm, prijshoudend; gusta- koelen en vaarzen kalm: vetvee 1ste soort rede lijk; mindere soorten goedkoop. Stieren iets be ter. Kalveren voor slaeht vlugge handel, nuch- sere kalveren duur, schapen kalme handel. ZWOLLE. 28 Oct Boter. Aanvoer 340 kg. Han del vlitot-; Hulden. Koehuiden 12 cent, plnkenvellen 13 cent, stlcrenvellen 10 cent, vette vellen 17 cent, grasvellen 15 pent, per pond. Paardenhuiden 6.50 per 'stuk Handel prüshoudend. Veemarkt Aangevoerd 3762 stuks, als: 1610 runderen, 907 graëkalveren, 333 nuchtere kalve ren. 163 schapen, 6 geiten, 14g schrammen, 50 varkens. 650 biggen BLOKKER. 28 Oct ..Op Hoop van Zegen" Conference 25.0028. Beurré Clajou 31.00—37, Andüvle 0.701.30, Komkommers 1.508.10. Gele kool 2.10—2 40. Snljboonen 36.00—31, Wit lof 16.0023. Boerenkool 3.003, Uien 3.50—4. Leghlpont 26.00—35. Calvil 16.00—25. Jac. Lebel 15 02—19, ,S te rappel 15.00—36. Holl. Present 13.00—21, Zoete Kroon 13.00—17, Boerengroep 13.00—16, Napoleon 15.00—20, Notarisappel 17.00 23. Bismarck 12.00—15. Druiven 22 0029. To maten 8.00—13. Bellefleur 13.00—17.- Bramley Seedling 13.00—19, Gleeer Wildeman 14.10 18.50. Goudrelnet 16 0034. Gratiool 13.30 14.60, Pr. van Engeland 1600—27. Transparant 31.00—25. Wlnterjannen 11.70—16.80. Wlnter- louw 13 1 015 60. Zoete Ermgaarq 15.0024, Dekkers Glorie 17.0024. Nouveau Polteau 15.00 18, Gron. Kroon 15.0021, Comteaee de Paris 14.0019. Soldat Laboureur 21.00 -28. Sint Ger main 11.70—1530. Zwündr. WIJnp 15.0030. HEM (Zulder-Kogge) 38 Oct. Bloemkool 1 5.706.30. II 2.70—3.30, III 1.50 per 100 stuks Tomaten: A 11.30—1420. B 13.30. C 10.40. CO 9.00 per 100 kg. Gele gooi 1.70230. Roode kool 1.30—2.40. Peen: A 3.10, B 1.80. C 130 per 100 kgé Uien: grof 3 703.10. middelbaar 3 20— 3.40. drielingen 3.40, dubbele 1.70. nep 4.50 per 100 kg Andüvle 0.50—1.30 per 100 struik. Spi nazie 8 cent per kg. Stamslaboonen I 14.3018. II 3.30—5.80. per 100 kg. Stokslaboonen 31 cent per kg. Blauwe Eigenheimers 3.803 per 100 kg. Fruitveiling Druiven: Alicante I 3335. II 1621 cent per kg. Doyenne du Cornice 16—35, BeUrré v. d. Ham 16—31. Beurrt Clairgeau 36. Duchesse Williams 13—32 cent per kg. Nouveau Polteau 12.30—16.70. Gleser Wildeman I 14.70— 16.70, II 12.10—13.20, Wlnterjan I 13.20—14.10, 11 9.80—11.30, val 9.40—11.50. WlnterlouW I 12.20— 13.30, II 9.40—10.80, alles per 100 kg. Ap pelen: Goudrelnet 933, Cox Oranje Pippeling 26, Present van Engeland 11—34 cent per "kg Gron. Kroon 1130, Zoete Ermgaard 31 cent per ^&wZ^eV^‘^.flln~7v^1^ne,St O* lwaau, uci veiiingsver. ..xsangen en Blauwe aardappelen 2.703.10, Wortelen 3 20-P 5.90, Bloemkool 3.4011.20. Sla 1L40. Andüvle 0.901.90. .Waschpeen 3.005. Breekpeen 1.40— 1.96, Uien 3.10—3.40. Prei 1.504.50. Groens kool 1.40—3, Gele kool 1.30—1.70, Roode kool I. 503.70. Boerenkool 11.60, Spinazie 13.00 21. Postelein 10 00—14, Slaboonen 11.00—39, Snljboonen 20.00—30, Witlof 13.0033. Sprult- kool 10.00—18, Nep 3.60—4.80, Noten 28.00, Le- moenappel 14.0031, Gron. Kroon 10.0032, Zoete Appelen 11.0023, Brab. Bellefleurs 6.00— II. Bismarck 15.00—15, Jac. Lebel 7.00—18, Cox Oranje 25.00—38. Bramley 8.00—16. Witte Drui ven 36.00—47, Alicante 17.0026. Frankenthaler 24.0039. Tomaten 6.00—16. Wijnpeer 1100411, Beurré Dlel 6.0020, Clairgeau 13.0026, St Germain 5.0014, Bergamot 6.0015, Doyenne du Cornice 17.0037. Soldat Laboureur 18.00 30. Bonne Louise 17.00—39. WUllarqp 16.0038. Aardbeien 42.00, Conference 19.0038. Comteeso de Paris 10,00—16. Wlnterjan 9.00—16. WesU. Louw 9.0018. Gleser Wildeman 10.0019. Gra tiool 10.0016. Kleermaker 8.0015, Present v. Engeland 10.0027, Goudrelnet 15.0038. Transp. de Cronsel 14.00—38. Notaris 15.0024. Nouveau HBO—19. Boerengroen 8.0016, Leghi- pont 34.0035. BODEGRAVEN, 28 Oct. Elerenvetllng. Aange voerd warden 5098 stuks eieren. Klpeleren: wit 5.205.50, bruin 5.60—6.10, kulkeneieren 4— 4.80. eendeleren 3.904 20 per 100 stuks. VINKEVEEN. 28 Oct. Coöp Groenten- en Fruitveiling „Vlnkeveen”. Kassnüboonen Jl.OO 32. Idem stek 8.00—14, Splnasle 7.00—11/„Prei 3.80, Waschpeen 1.50—1.60. Witlof 10 00—23, Witte kool 90 cent per 100 kg. Tomaten 25.10 per 100 pond. Andijvie 0.501.40, Bleekselderie 1.00—6 per 100 stuks Peen 2.00—5, Peterselie 2.80—3.20. Selderie 0.80—3.20 per 100 boa. ALKMAAR. 28 Oct. Graan- en Zaad markt Aangevoerd werden In totaal 1357 H.L., t.w.: 8 voertarwe 66.75, 30 rogge 6.75. 191 gerst 6.757 en chev. gerst 7.50 -7/Ï5. 609 haver 5.90 6.40, 1paardenboonen 9.00. bruine boonen 25 0029. citroenboonen 22.0038. duivenboonen M10.60, witte boonen 23.0033. tulnboonen 8.0030. 1 mosterdaaad, 50 karwijzaad 30J30.30, 13 blauwmaansaad 34.50—25. 234 erwten: groene kleine 10.0011. groene groote 18.0031. grauwe 17 50—36. vale 13.00—19. Zaalgerst 9.00. Per 100 kg. Handel stug. OBDAM. 28 Oct. .De Tuinbouw" 8600 kg Roode kool 130—2 20, 6500 kg. Gele kool 1.20— 2 40. 8000 kg. D. Witte kool 90 cent. 15000 kg. Uien 3.20 -3.60. 16000 kg. Roode Bleten 090- 1 50. 3200 kg. Wortelen 2—3.30, 600 kg. Wltkrop 1 20 1 60 HEILOO. 28 Oct. Coöp. Veilings ver. ..St. WU11- brordua". Dubb. Stamslaboonen 2428 cent, ld. enkele 18— 22 cent. Snljboonen 2139 cent. Spi nazie 911 cent. Sprultkool 1418 cent. Toma ten 9—16 cent. Druiven 3635 cent per kg Kropsla 1.10—1.80. Andijvie 0.60—2.20 per 100, st. Wortelen 35 cent per bos. ZWOLLE. 38 Oct. Groenten veiling. Knolselde rij 120—3 30. Andijvie 1—140, Bloemkool 9 70— 14 10. per 100 stuks Peen 130—380. Radijs 1.00. Bleten 0.70—150. Selderie 40—90 cent tier 100 kg. Andüvle 3—3.30. Bloemkool 5.40680. Ble ten 23.80. Breekpeen 12.30. enkele Stokboo» nen 36.0035. Groene kool 1.603.50. Notaris appels 17.0021. Pronkers 4.8011.10. Prei 3.40 —510. Roode kool 3 10. Spinazie 3 40—1180. Schorsenecren 10 00. Spruiten 15 00 16. Sterap- pelen 20 0023. Tomaten 4 0012. Witte kool 1 50- 1 60. Waschj>een 1.50—2.70. BOVENKARSPm- 26 Oct „De Tuinbouw’ 135 baal aardappelenDuke 90 cent, kleine 50 cent. Bonte 160165 per baal. 190.000 stuks Bloemkool: I 5.10—10.40, TI 1.704.50. TH 1.50 2.50 per 100 stuks. 75 zak dubb. Slaboonen 0.651.70 per 15 kg. 9800 kg. Bleten: groote 40 cent, middel 80 cent, kleine 0.901.50 per 100 kg. 6500 kg Roode kool 1.402 30. 9000 kg. Gele kool 1 10- 230 per 100 kg. 150 baal Uien: grot 1.55, /loote 1852. drielingen 1.301.40. nep 2 90 3 05 per baal. 90 baal Wortelen 0.55—135 per baal PURMKREND. 28 Oct. .Afalagver. Beemster, Purmerend en Omstreken". Aardappelen: Blau we 7086 cent, Borgers 4764 cent per 25 kg. Slaboonen dubb. ronder draad 0.502 per 15 kg Tomaten: A 11.0019 C 60014 per 100 kg Witlof 0.651.90 per 8 kg. Bloemkool 1.50-^13 per 100 stuks. Roode kool 2.504. Savoye kool 1 70—3'40 per 100 kg Sprultkool 1.503.45 per 15 kg. Boerenkool 3537 cent per 10 kg. Spina zie 2793 cent per 6 kg Sla 0 503 60 per 100 krop. Andüvle 1036 cent per kist. Bleten 10— 40 cent per kist Wortelen 37.40 per 100 boa. Uien 7286 cent, idem Drielingen 4060 cant, idem Nep 1.17 per 25 kg Prei 2.603.70per 100 kg. Druiven 19.0O-^W per 100 kg. Appels: Zoete Bellefleur 15 0033. Bramley Seedling 10.0016. Cox’s Pomona 10.0019, Gron. Kroon 8.00—34, Notarisappel 10 0034. Present van Engeland 800—21. Retnette. goud 13 00—25, Renette Ananas 12 00—22 sterappel 11.0019. Peren: Beurré Clairgeau 11.0027, Beurré Su- pertln 8,0016. Boerengroen 8.0014. Doyenne du Cornice 13.0036. St. Germainpeer 8.0013» Gleser Wildeman 9.0018. Kamperveen 8.0012, Nouveau Polteau 100019. Soldat Laboureur 12 00—30. Wlnterlouwtje 10.00—14, Wlnterjan 10.00. Per 100 kg. jij ZONDAG 30 Oct. 6.45 ter eere van het God delük Hart; 7.30 voor Guurtje v. Diepen—Hoog- lafld; 10 uur voor de parochie. MAANDAG 7 uur voor Aaltje Kuiper; 7.45 voor Geertje Klaverv. Diepen. DINSDAG 6.30 voor Jan en Grietje Llgthart; 7.30 voor Catharina Snip; 10 uur voor de pa rochie, WOEfjBDjtG 6 uur voor pastoor Janssen Schmidfe^uïir^oor Wouter Schutte en Maria KoolL^uur voor de weldoeners der kerk. MONDERDAG 7 uur voor Gerrit Aardman; *8 uur voor overt, familie WagemakerGroot. VRIJDAG 6.45 voor Piet Koning en Elis. Tromp: 7.45 tot zekere intentie. ZATERDAG 7 uur voor Joannes Llgthart en Anna de Lange; 8 uur voor Plet v. Diepen. HEDEN 21e Zondag na Pinksteren. Feestdag van Koning Christus. Algemeene H. Communie voor heel de parochie. De H. Communie wordt uitgereikt om half 7, onder de H.H. Missen van kwart voor 7 en half 8, en 9 uur. De H. Mis van 6.45 is een speciale H. MIs voor de geheele Jeugd onzer parochie. De plechtige Hoogmis om 10 uur zal door allen gezamenlük worden gezon gen. Om 2 uur Octoberoefening waama toe wüdlng der geheele narochie aan Chrlstus- Koning. waarna gezongen wordt „Christus vin dt". Daarna Te Deum, Zegen en lied „Aan U. o Koning der eeuwen". MAANDAG van 68 biechthooren. 7.30 oefe ning van de Octobermaand. Lied no. 53 en 55. DINSDAG Allerheiligen. Communie uitreiken onder de H.H. Missen van 6.30, 7.30 en 9 uur Om 2 uur oefening van de Octobermaand. Om 7 uur plechtige zielenvespers met predikatie. WOENSDAG Allerzielendag. Vanaf half 6 voortdurend een H. Mis waaronder de H. Com- B'

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1938 | | pagina 11