en Fantastisch werk Schulte van de bergen! t. Tien minuten was voor de stand nog 0-0 Gaat de eindstrijd tusschen Vosta en V.V.A.? 18 W E doen voor onze auto-races? in wy Sportsnippers KERKRADE IS AAN HET AFDWALEN EN MIDDELKAMP DEED HET NIET MINDER DE RESULTATEN VAN NEK VERLIEST EN HERNEEMT DE LEIDING KERKRADE VERLIEST IN EIGEN HUIS TOEN ONTBRANDDEN DE VV.A.-KAN0NNEN VAN HET KATHOLIEKE KAMP St. George—Wilskracht 1-2 I vlak De tweede helft In *t Wilskrachtkamp herleeft de hoop Zimmermann draagt de gele trui Prettige harmonie en goede leiding Grol zet den strijd slecht in Verraeeende zege van Spartaan dat in Limburg met 21 won Grofs eerate degradatiewedatryd werd een verdiende neder laag tegen Orion e 6 6 5 S e u*- n o o 1UH DE SPORTWERELD ZOU De den gelijkmaker op De bezoeker» in de meerderheid i—t napr vergroot. tappen, is ven. In de ronde van het Zuid-Weaten Zimmermann heeft de leiding De uitalag en liggen. Eer et wiet T uahuizen en Pier van Nek Het algemeene klassement luidt: d. Boogaard tegen In de tweede helft xyp de rollen omgekeerd. WA wint den toes. Er staat vrij veel wind i 3 4 2 e daarop Reuaer het Schyndel- doel te doorboren PROMOTIE EN DEGRADATIE le KLASSE 1 3 1 2 3 KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND Op de Brasemermeer jlln Zondag de „Hollandia"-zeilwedstrijden gehouden. „Regenbogen” in actie Almania RK.V.VX. Chëvremont Vies RJLBAV. 4 4 4 4 4 3 3 2 3 2 2 1 0 3 3 1 1 1 3 1 1 1 2 0 2 1 4 2 1 0 1 1 1 1 4 5 4 V.VA— Schijndel K erkradeSpartaan De leiderstrui is weer van drager verwisseld. Siebelhoff moest haar afstaan aan den Zwitser hun beide •e soever nog Zwel. Vooruit Wilskracht Bk George B.W.O. Orion Orel Voste WA. Spartaan Kerkrade Schijndel S 7 8 4 3 13— 7 10—12 6—3» 3—6 Vierde etappe BreslauReichenberg 319.3 KM 1. Grysolle (België) 6 uur 34 mln. 58 sec. 3 Zlm- zelfden t(jd. 3. Schul- 4 Middelkamp zelfden Sztrakatl Louis ml op 28 Juni in het Yankeestadion ta New York zijn titel van wereldkampioen in het zwaargewicht verdedigen tegen Tony Galante. 4 7— 4 7— 8 8— 9 I Snapshot uit den wedstrijd V.V.A.Schijndel, welke te Amsterdam werd gespeeld en naar verwachting in een zege voor de gastheeren eindigde Na Zaterdag door zijn hardnekkig rijden, den stalgenoot Passat van de eerste plaats te zijn verdrongen, is onze landgenoot Piet van Nek er gisteren andermaal in geslaagd opnieuw in het bezit te komen van de lei derstrui in de ronde van het Zuid-Westen. 1 hoog tempo reed. mermann (Zwitserland» te 6 uur 39 min. 31 sec. tijd. 5. Prior (Spanje). 6. Sztrakatl (Duitsch- land). 7. Level (Frankr.) 8. Oberbeck (Duitsch- land). 9. Wierlnckx (België) allen zelfden tijd 10. Amberg (Zwitserland) 6 uur 43 min. 5 sec. 11. Bonduel (België) zelfden tijd 12. Bautz (Duitsch- land). 13. Spiessens (België). 14. Ou bron (Frank rijk). 15. Umbenhauer (Duitschland) allen zelf den tijd. 16. Jacobsen (Denemarken) 6 uur 45 min. 2 sec. Moerenhout (België) heeft den strijd opge geven. De kranige Middelkamp, die Schulte zijn tweede etappe-zege hielp behalen en bovendien zelf voor een uitstekende plaats in het klassement zorgde Eerste klasse A van de competitie van dan K.NZB.: 8VH-H.Z en PC. 3—3: Zlan— Maas 3—3. Maar zoover zijn we nog niet. Daarvoor moet de opzet van wat we trotsch onze na tionale autowedstryden zijn gaan noemèn radicaal worden omgegooid. En wel op de eerste plaats is daarvoor noodig niet een circuit dat werd verlengd of wat ook, maar een nieuw circuit. W(j pleiten niet voor verplaatsing daar van; zulks zou een grove onbillijkheid zijn tegenover het actieve Zandvoortsche ge meentebestuur en den sportleven burge meester. Echter dringen wij, in het belang der wedstrijden zelf, aan op een totale ver nieuwing van het parcours. Gaarne, vol gaarne, willen wij het volgend jaar en ook daarna weer naar Zandvoort terugkeeren. Men schrome echter niet, wanneer men "t karakter van de races wil veranderen en de belangstelling nog wil verlevendigen, die maatregelen te nemen, welke ter bereiking van dit doel noodig zijn. En daar we leven in een snellen tijd, verdient het aanbeveling zulks zoo spoedig mogelifk onder oogen te zien. Liever vandaag dan morgen. Orion wint geflatteerd maar verdiend met 41 Steeds minder wordt de druk op Vesta's eervolle, maar moeilijk te ver dedigen plaats. Niet dat er minder con- eurrentie is, want er zijn nog altijd kapers te over op de kust, maar wel kennen de Enschedeërs dese week weer wat ruimer ademhalen, daar zij door de nederlaag van Kerkrade tegen Spar taan eindelijk voorloopig het alleen recht op hun eerste plaats verkregen. het iets in de meerderheid Blauw schiet van verren afstand op doel en de keeper die te veel op Duin let, laat den bol in het doel loopen (12). Gedurende de laatste tien minuten wordt Wilskracht op eigen helft teruggedron gen. Met onveranderden stand komt echter het einde •trijd welke zij in Spierdijk tegen St. George moesten spelen, gold voor ons als een uitermate zware en een gelijk spel of een nederlaag der Amsterdammers zou ons geenszins verwonderd hebben. Maar ziet, de eerste klassers dachten *r anders over en ontnamen hun belagers prac- Oeruimen tijd wordt er van weerszijden niet veel meer gedaan dan terrein verkennen, totdat in de 16e minuut, wanneer de scheids rechter fluit, doch daarna vlak voor het Grol- doel den bal zelf weer in het spel brengt, de midvoor van Orion zijn kans schoon ziet om den Grolkeeper het nakijken te geven, 01. Als onze persoonlijke meening gelde hier, dat de races van J Juni een dergelijke on derneming volkomen billijken. Gebleken is immers, dat het Nederlandsche publiek niet alleen het initiatief van de KNAC wist te waardeeren, maar bovendien gewillig school ging bij de coureurs van Zandvoort. Zulks doet de meening rechtvaardigen, dat het ook en zelfs in nog grootera mate van zijn belangstelling zal doen blijken, wan neer de groote renwagens ons land bezoe ken, met andere doeleinden dan voor het geven van demonstraties. WIMracht heeft den moed nog niet opgege- En zoowaar, de Amsterdammers hebber laten zien, dat zij nog best wat kunnen. De a*d- leder geval tellen de punten en dat is in dezen korten strijd een heel iets. Natuurlijk zijn de eerste klassers nog niet verloren, maar dat zij Ih het Oosten is de start van Grol werkelijk een groote teleurstelling geweest. De cijfers 4—1 mogen dan voor Orion iets geflatteerd zijn, in tn nu in eersten met een uitermate spannenden eindstrijd, waarin Vosta. en op de tweede plaats V.VA, als favorieten starten. De Zuidelijke kampioenen spelen dit oogenbllk maar een zeer bescheiden rolletje. de. nadat de Kerkrade verdediging tevergeefs had getracht, de verre voorzet van den Rotterdam se hen rechtsbuiten te bereiken. 02. Kerkrade gat zich echter niet gewonnen, al was haar spel verre van doelmatig en nuttig. Het plaatsen was uitgesproken slecht. Niettemin bofte Spartaan geweldig, toen een eigen speler een voorset van Bremen Jr. tegen de lat schoot en Bremen Sr. het terugspringende leer nog naast den paal plaatste. Vondenhoff werd dermate door Koot beschaduwd, dat er voor den Kerkrade midvoor geen doorkomen aan was. In de tweede helft zette Kerkrade alles op al les om door te breken, doch de Rotterdammers hadden een stevige verdedlgtngsmuur voor hun doe! opgetrokken, zoodat 't Kerkrade's aanval buitengewoon moeilijk werd een gaatje te vinden en aangezien het spel al te doorzichtig en het plaatsen Slecht verzorgd bleef, konden Koot cs. de situatie meester blijven, al was het sterk opdringend spel van de thuisclub niet zonder gevaar Een paar vrije trappen van Kerkrade werden niet zonder moeite 'weggewerkt, terwijl, Venrooy zich meer dan eens bij hooge voorzet ten uit zijn doel moest wagen. Hij bofte een keer weer, toen, reeds door een schot van Bre men Sr. gepasseerd Vley den bal uit het verla ten doel kopte. De uitvallen van Spartaan wa ren intusschen niet zonder gevaar, maar Schlngs en Bodelier hadden nu een beteren kijk op het Rotterdamsche spel, zoo dat voor Eussen werk van beteekenis gespaard bleef. Nadat Bremen Jr. na een botsing met den Rotterdamschen doelman genoodzaakt werd we gens een verwonding den strijd te steken en door Wetzelaers was vervangen, gelukte het Kerkrade uit een penalty den achterstand te verkleinen 12. Tot den gelijkmaker kwam het niet meer, ofschoon Kerkrade een grooten druk op het Rotterdamsche doel uitoefende. Met een 21 zege voor de bezoekers kwam het einde. om te beginnen in hun volgenden wedstrijd tegen B.W.O uit een ander vaatje moeten overduidelijk. Toen scheidsrechter Hendrikx uit Venlo het sein tot den aanval gaf, omzoomden ruim 1500 bezoekers het terrein. De Schijn- delsche vrienden boden als herinnering een fraaie plaquette aan, waarbij wederzijds hartelljke woorden werden gewisseld. tisch de laatste kansen op promotie. Er bestaat nog een kleine mogelijkheid, dat de Snierdljkers ten gelijk aantel punten weten te behalen als -3 concurrenten, maar voorloopig zijn niet. De Zuidelijke promotie-competitie heeft geen verrassingen opgeleverd. Almania kon door een overwinning op R.K.B.SV. zjjn leidersplaats weer op Chèvremont en RK V VL. heroveren en inderdaad hebben de heeren het er niet bij laten dtten. Door een 20 overwinning op hun tasten hebben zn hun kansen op promotie de eerste klasse beduidend Overigens een groote verrassing, dat de Lim burgers zich op eigen veld door den kampioen van West II lieten slaan. Deze komt daardoor weer een beetje naar voren, naturlijk ten koste van zijn Limburgschen collega, die nu een achterstand van niet geringe beteekenis heeft in te halen. V.VA. houdt den strijd met Vosta nog het beste vol. De Amsterdammers zjjn volkomen over hun slechten start heen en bonhei Amsterdam Schijndel, dat hen in dén wedstrijd met 4—1 klopte, op hun beurt 3—0 aan hun zegekar. Dat belooft hier De snelheid van den tijd waarin wij leven weerhoudt ons van een uitvoerige nabe- schouwing over de Zaterdag te Zandvoort gehouden eerste Nederlandsche auto-races. Trouwens, dit is ook niet noodig. We kun nen nogmaals constateeren, dat de wed strijden in hun opzet uitstekend zijn ge slaagd, om vervolgens daarin voorgegaan door den ondernemingslust van de KNAC onze blikken reeds weer op de toekomst te slaan. Want nog vóórdat de races van 3 Juni waren verreden, verzekerde men ons van de zijde der „KoninkUJke'', dat men trachten, het voor een volgend jaar weer wat hoogerop te zoeken. Het landenklassement luidt: 1. Zwitserland 80 uur 27 mln. 47 sec. 3. België 80 uur 38 mln. 30 sec. 3. Gemengde ploeg met osn. Schulte en Middelkamp 80 uur 36 mln. 3. aec. 4. Frank rijk 80 uur 37 min. 50 sec. 5. Duitschland 80 uur 41 min. 23 sec. Passat had Zater deel van zjjn krach ten versnoept en moest Zondag selfs het peleton, dat een *•- ten schieten. Piet van Nek wist zich in een op da i klaz- kon door gemaakten tyd gele Do wel voor Als St George heeft afgetrapt zijn de be zoekers In de meerderheid Bij een der aanvallen laat de Wllskracht- keeper den bal vallen, doch de backs, die een goeden wedstrijd speelden, werken weg De gas ten zijn voor de rust regelmatig in den aanval. Een schot van den linksbuiten gaat rakelings over. Even later is het de linksbinnen die met een vliegend schot onhoudbaar Broers pas seert CO—1). St. George krijgt even buiten het strafschopgebied een vrijen schop te nemen. Duin schiet dezen echter over. Als bjj een der Wilskrachteanvallen D.. Overhoom een der Wilskracht-spelers even in den rug raakt, geeft de scheidsrechter hiervoor een penalty. Wilskracht scoort hieruit het tweede doel punt (02). Na de rust werkt St. George harder en is groote groep elfde plaats te seeren en zijn andermaal de trui heroveren, vierde Juni was een gloriedag onze Nederlandschex renners! Antoon van Schendel werd 24ste. terwijl tsh Gent met denzelfden tijd de 45e plaats bezette. De algemeene rangschikking is: 1. Plet van Nek 15 12.56; 2. Dubois 15,1331; 3. Tanneveau 15.14.11; 4. Eouviot 15.14.58; 5. Loopmans. De tijd van Toon van Schendel bedraagt 15.20.3; die van Van Gent 15.55.12. Met dezelfde cijfers, waarmede V.V-A. Kerk- rtde op eigen terrein klopte, heeft het Rotter damsche Spartaan in de oudste mijngemeente tewonnen. De gisteren gespeelde ontmoeting was *®ng niet zoo aantrekkelijk, want daardoor ont- “»k te veel aan het spel van de thuisclub, dat “ch door de tactiek van de Rotterdammers ge heel uit haar spel Het brengen. Dé eerste aanvallen van Kerkrade liepen vloi stapel. Een prachtige aanval, die via Hub- oen-Vondenhoff-Schings liep en waaraan geen énkele Rotterdammer te pas kwam, besloot ***tstgenoemde met een hard scherp schot, dat venrooy echter keurig stopte. De Rotterdam mers lieten Intusschen ook merken, dat met hen te spotten viel. De snelle aanvallen over de vleugels brachten de Kerkrade-achterhoede in ivnote moeilijkheden en het was alleen aan Eus- te danken, dat Spartaan voorloopig nog niet *°n scoren. Aan den anderen kant brak Von- «enhoff, door, maar werd op het laatste oogen- “Ht vrij hard ten val gebracht. Een prachtige kopbal van denzelfden speler ging naast. Een kéurige aanval van Spartaan zou met een doel punt worden beloond. Wagemakers kreeg het van middenveld toegespeeld, hij zette naar ^éraart. die Ineens hard inschoot en via de han- **n van Eussen vloog het leer in de Kerkrade «uwen (O—l). H«t tweede doelpunt van Spartaan kwam op ??na dézelfde wijze tot stand, het was weer uit voorzet van Wagemakers, dat Veraart scoor- Ortstuimig komt Schijndel, dat nu het wind- voordeel geniet, opzetten en Hendrix moet een hard schot van den Schündel-llnksblnnen, Dek kers, stoppen. Een voorzet van rechts wordt vervolgens door v. Osch naast geschoten, terwijl even later Hendrix een voorzet van v. d. Steen uitstekend weet te onderscheppen. In deze pe riode valt het prima werk van v. d. Boogaard, de VVA-rechtsback op. terwijl ook H. Letscheri een uitstekende spilpartij ten beste geeft, waar door vooral de schutter v. Osch niet gevaarlijk kan worden. Een aanval van den WA-rechtervleugel wordt besloten met een voorzet van v. Santen, maar v. Schjjndel redt hoog opspringend. Dan ontstaat er een zeer gevaarlijk moment voor het VVA-doel. Hendrix kan een schot van een der Schljndel-voorwaart-sen niet geheel keeren en de bal blijft op de doellijn waar v. d. Boogaard echter redding brengt. WA kroop hier door het oog van de bekende naald. Er zjjn dan nog 10 minuten te spelen en de spanning bereikt haar hoogtepunt. De VVA-ers zetten dan alles op alles en als J. Letschert den bal hoog voor het doel plaatst, gaat de bal vla de hoofden van v. Santen en Tushuizen in het Schijndel-doel onder luid gejuich van de talrijke aanwezigen (10). Nauwelijks is dit verstomd ot men krijgt an dermaal reden tot juichen. Keurig samenspel tusschen v. Santen en W. Letschert doet den bal ten slotte bij A. Reuser belanden, die v. Schijndel ten tweeden male met een schitteren den kopbal passeert (20). Spoedig hierna komt het einde met een ver diende zege van de thuisclub, waardoor de kan sen van WA op den hoogsten titel weer aan merkelijk verbeterd zijn. De wedstrijd werd in de beste harmonie ge speeld en was hierdoor een reclame voor de RJC sportbeweging. De leiding was prima. van doel tot doel, welke in het voordeel van de thuisclub is. Hierdoor gesteund is WA sterker eenlge schoten van Tushuizen gaan Juist naast. Schijndel stelt alles in het werk om het spel te verplaatsen, maar verder dan de beide backs komt het niet en Hendrix in het VVA- doel behoeft er maar weinig aan te pas te ko men. Hoewel er bij tijden vrij goed voetbal gie- speeld wordt, blijft er toch een zekere maüvld over het spel liggen. Ontegenzeggeljjk kwjgt WA de meeste kansen en de achterhoede van Schijndel moet veel werk verzetten. Een schot van Wanders stopt de SchUndel-doelman. van Schijndel, met den voet en de' terugspringende bal wordt door Reuser tegen den paal gescho ten. Even later duikt van Schijndel een hard schot van Tushuizen nog juist uit den hoek. Aan de andere zijde schiet den Schijndel-rechtsbuiten aan, die daardoor een fraaie kans krijgt om een schot te lossen, dat evenwel voorlangs het WA-doel uit gaat. Tot de rust blijft het spelbeeld hetzelfde. Tus huizen krijgt nog een fraaie kans, maar kan den bal niet goed onder contrdle krijgen, waar door ook deze kans verloren gaat. Ook valt een goed schot van v. Osch. den Schijndel-midvoor te noteeren, dat door Hendrix gestopt wordt. Bjj de rust is de stand echter nog gelijk (00). De Nederlanders die reap. 3e en 4e werden, zyn nu vyfde in het hlaaaement Zimmermann, die na Grysolle in de vierde etap pe als tweede eindigde. De vierde etappe, welke van Breslau over Schweldnitz en Gablonz naar Reichenberg. een afstand van 2193 K M leidde, was zeer zwaar, doordat er verschillende stukken waren, die 600 meter hoogteverschil hadden. Deze etappe vroeg dan ook veel van de renners en hun mate riaal. De afdalingen waren soms zoo snel, dat de volgauto’s de renners nlq^gns bjj konden hou den. Siebelhoff, die de leiderstrui droeg, klaag de kort na den aanvang over maagstoomis. Hij kwam met een half uur achterstand op den winnaar door de finish. Na den start namen Grysolle. Zimmermann en Schild een voorsprong. BU den eersten klim in de omgeving van Freiburg viel Schild echter al terug. Grysolle en Zimmermann werden respectieve lijk eerste en tweede in de rangschikking voor het bergklassement. Het geheele veld lag ver uit elkaar. Doch al spoedig wisten Level, Wlertnckx. Oberbeck en Prior tot op 4 min. van de beide leiders te ko men. dank zij goed klimmen. 10 KM ging het zoo verder, vaak steil om hoog en dan weer met scherpe afdalingen. Bij Gablonz, toen er reeds 210 KM. verreden was, kwamen Schulte en Middelkamp fel opzetten. Beiden blonken bij de afdalingen bijzonder uit. Zij slaagden er in zich bjj de groep achtervolgers te voegen. Maar zij zagen geen kans meer om Zim mermann en Grysolle in te halen. Met bijna vijf minuten achterstand kwamen de Nederlanders als leiders van het peloton over de eindstreep. Grysolle won voor Zimmermann in de sprint te Reichenberg. Heden was het een rustdag. Dat is juist gezien. De verschillende wed strijden in dezen vorm bleken uitstekend geschikt, om het Nederlandsche publiek tn de wereld van het snelheidsautomobilisme in te leiden. Zij zouden ook het volgend jaar de onverdeelde belangstelling hebben genoten en misschien ook dit jaar daarna nog. Maar dan zou men waarschijnlijk een teruggang tn de belangstelling hebben moe ten constateeren. Hoe moeilijk immers de omstandigheden ook zijn, men wil van alles het beste heb ben. Een race-wedstryd onder dergelijke omstandigheden en met dergelijke middelen als die te Zandvoort accepteert men gaar ne. maar dan alleen bij wijze van proef en liefst, wanneer daaraan de belofte wordt verbonden, dat men het een volgend jaar weer eens op grootere schaal wil aanleg gen. 1. Zimmermann 26 uur 40 mln. 7 sec. 3. Um benhauer 26 uur 45 min. 3. Oubron. zelfden tijd. 4. Spiessens 26 uur 45 min. 31 sec. 5. Schulte 26 uur 45 mln. 53 sec. 6. Middelkamp 36 uur 47 min. 50 sec. 7. Hauswald 36 uur 47 mln. 58 sec. 8. Amberg 36 uur 48 mln. 13 sec. 9. Scheller 26 uur 48 mln. 53 sec. 10. Weckerllng 26 uur 49 mln. 2 bec. Zonder de etappe te winnen et de gele trui te heroveren, heeft onae landgenoot Schulte gisteren tenamen met Middelkamp een staaltje van a(jn kunnen geleverd dat vriend en vijand verbaasde. De vierde etap pe van de Ronde van Duitschland, welke door de bergen leidde, moest voor den Bos schenaar de eerste groote moeilijkheid wer den en in den beginne scheen dit Indeed add ook het geval, maar toen de etappe bijna ten einde was heeft Schulte dch op b(jna bovenmenschelijke wjjze hersteld en, door in de laatste Uen kilometer niet minder dan drie minuten in te loopen, op fantastische wfjse een derde plaate op dese etappe en een vijfde in het algemeen klassement kun nen veroveren. Daarmede Is allen prognoses de bodem in geslagen. Het is echter weer een prestatie van Schulte geweest de wijze waarop h(j in deze korte maar zware etappe zijn uitzonderlijk kun nen heeft getoond. Hij die geen bergbeklimmer of daler is, immers, en die zich danook geduren de de eerste 200 KM. met een zeer bescheiden plaatsje tevreden hag^ gesteld, slaagde er tot verwondering van eiken insider in, tezamen met Middelkamp - door een fantastische afdaling, een schitterende plaats tot beloonlng van zijn magnlfleken wedstrijd te veroveren. Eenieder stond verbaasd, dat de Nederlander ook dit in zijn toch al welgevulde mars had, maar Schul te zelf had er niet veel besef meer van, zoo over vermoeid arriveerde hij aap de finish. Middelkamp deed het niet veel minder. Ter wijl zijn landgenoot door zijn prachtig rijden van de tiende naar de vilfde plaats klom in het algemeen klassement, trok Middelkamp met hem mee naar voren van de elfde naar de zes de. Door deze prachtige prestaties hebben zij al onze Nederlandsche wegrenners t. a. v. het bui tenland een grooten dienst bewezen. Zelfs al schakelen we hun eventueele verdere verrichtin gen in de Ronde hierbij volkomen uit. Dit onverwachte doelpunt doet aan het spel van Grol veel afbreuk, waardoor er nerveus ge voetbald wordt en wanneer de Grolmidvoor na een half uur spelens dan ook de kans van den dag krijgt, gaat zijn schot jammerlijk naast 6 mln. voor de rust krijgt de zeer gevaarlijke midvoor van Orion een nog prachtiger kans, maar ook hij mist. Na de hervatting krijgt Grol het spel beter in de macht en na 20 mln. spelens is het de links binnen die uit een zeer goed aangegeven ba^van den linkshalf onhoudbaar den gelijkmaker scoort, 11. Er wordt nu van weerszijden hard gevochten voor het winnende doelpunt en 11 minuten voor het einde krijgt Orion op ongeveer 40 M voor 't Groldoel een strafschop te nemen, waar bij de bal zoo gevaarlijk voor het Groldoel komt, dat de linksback niet voldoende kan wegwerken en Orion’s midvoor de geboden kans benut en onhoudbaar scoort. 13. Door dit succes aangemoedigd komt de voor hoede van Orion aanstonds weer terug, waarbij de Grolverdedlging de groote fout begaat om veel te veel de buitenspelval op te zetten, het geen haar echter duur komt te staan want nog geen minuut later maakt wederom de midvoor van Orlon er gemakkelijk 13 van. terwijl de zelfde speler 4 min voor het einde, in zuivere buitenspel-positie, hetgeen den scheidsrechter ontgaat er op dezelfde wijze 14 van maakt. Verdiend maar geflatteerd. Almania—R K B S.V2—9 I GrolOrion 14 St. George—Wilskracht 1—2 .J éVAéWVWWkAAZVSA/WWVWWWWW

Noord-Hollandsch Dagblad : ons blad | 1939 | | pagina 21