Feuilleton. SCHAAKMAT Plaatselijk Nieuws. Ver aderingen. Nieuwstijdingen. Binnenland. ipapierbejsuiniging ten goede komen. Wijl willen feoo'n staaltje van arbeidslust verhalen. Te Am sterdam is aan de scheepswerf Bernard een ijze ren dekschuit te water gelaten binnen een week nadat ze op stapel was gezet. De schuit die 18 Meter lang is en 4.80 M. breed, werd gebouwd door 20 werklieden. Gewoonlijk duurt de bouw van een dergelijk vaartuig minstens twee maan den, dikwijls langer. Maar deze moest binnen hen week klaar, en het is geschiedt ook. Als het heilige moeten er maar aan te pas ökomt. Wanneer de dokter u uw bittertje voor het eten verbiedt, geachte lezer, omdat u an ders binnen een half jaar nooit emer bittertjes zult kunnen drinken, dan moet de eerste man nog geboren worden die er toch mee dooraat, zoo haj; ten minste niet gansch en al van gezond verstand ontbloot is. 't Is anders voor den zwak keren broeder wel moeilijk om z'n glaasje zoo maar in eens te laten staan. Maar dan zzou mis schien een middel helpen Zooals een herbergier in Harlingen toepaste. Hoewel de man van de borreltjes leven moest, had hij' een klant die fee naai zijn zin te graag'lustte en die door den drank te gronde dreigde te gaan. Hij' beloofde bem een horloge als de man een jaar lang het 'glas wilde laten staan. Dat jaar is nu verstre ken. De man heeft het horloge gewonnen en...... «naar hij zelf erkent, nog heel wat meer. Zijn gezondheid, zijn beurs en zijn .levensgeluk zijn Pr alle wel bij gevaren. Het drankverbruik moet fceperkt worden. B. en W. van Apeldoorn zijn •ervan overtuigd en stelden daarom den raad' .voor een tapverbod in te stellen van Zaterdags mdidags 12 uur tot 's Maandagsmorgens 8uui bh- kwam echter sterke oppositie, niet alleen van ^vergunninghouders, maar ook van ingezetenen die niet blij den drankhandel zijn betrokken en 'zelfs van overtuigde geheel onthouders. Men vreesde dat Apeldoorn, als seizoenplaats, van dezen maatregel "veel nadeel zou ondervinden, De Baad heeft zich na een breedvoerige discus sie dan ook tegen het tapverbod uitgesproken. Zoo kan, wat op het oog goed lijkt, toch ver- keera werken. Een Londensche actrice kan ervan meepraten. 'Ze was" veertig en kreeg rimpels. Ze ging naar teen verjongens-inrichting. O zeker, ze kon weer jong en glanzend worden. Maar het kostte nog ,al wat en ze zou er eenige pfijh voor moeten 'lijden. Ze doorstond alles, vertelt de H. P. De behoonheidsdokter bewerkte haar gelaat met een schaafje en pelde het geheele vel af. Ze werd 'levend gevild. Het rauwe gelaat werd met pleis ters beplakt en toen moest ze vier weken in het donker zitten. Slechte twee uren per etmaal moeht ze bij een electrisch lampje wat lezen. Maar toen die vier weken om waren en haar ge laat met een nieuwe, o zoo ffijne huid was be kleed, ken ze het ook wel tegen een Venus op nemen. Weg waren de veertig jaren, weg waren de rimepis. Ze kwam weer aan het tooneel en het publiek was in verrukking. Dat duurde drie maanden. Hoe kort die glorie. Toen kwamen er weer rimpels en het gezicht begon weer te ver welken. En nog geen paar maanden later zag ze er uit als verfrommeld neteldoek. Ze was nu geen twintig meer, ze durfde zich niet eens voor Vijftig uitgeven. Haar innigste Vervloeking is voor het verjongings-instituut. De ijdelheid wordt als een specifiek vrouwe lijke eigenschap aangemerkt en een feit is het, dat de vrouw meer uitgeeft voor kleeding en opschik dan de man. Waar zou dat allemg^l van betaald worden, vraagt het Handelsbl., wan neer het denkt aan de huidige mode van zijideii kousen dragen. Overal ziet men ze en tallooze vrouwen en meisjes dragen ze, die ragfijne din gen Hoe is het mogelijk dat al die me sjes en ai die vrouwen die ajour zzijden kousen kunne., betalen. Want het dragen van die kousen is ge weldig duur. Stoppen doet men ze natuurlijk niet. Een zijden kous met een stop is voor een dame hetzelfde als een smoking met een lap erop voor een heer. lAs er gaten in komen of als er een „laddertje" onstaat, dan is 't eenigste wat men doen kan, weggooien. En „laddertjeis een losrafeling over de geheele lengte, welke ont staan kan in dein tfijjd van twee seconden. Zoo ben je „om door een ringetje te halen", en zoo loop je voor spot. Vanwege het laddertje, dat als een beek ontspringt, en in niet te stuitten vaart zijn weg vervolgt. Sommige dames bewe ren dat deze zijden nietsjes ook gewassehen kun nen worden. Als je maar weet hoe. Anderen zzeggen dat 't heelemaal larie is en dat je zijden kousen een dag of drie draagt en ze dan als wrijflap voor de kachel kunt gebruiken. En die teere, gauw versleten dingetjes, worden gedra gen door iedereen. En dat is 't 'm juist, omdat iedereen ze draagt, meent niemand te kunnen loopen met die „grove" dingen, die heelemaal niet flatteeren. Menig echtgenoot zal vrouwe Mode zegenen als ze er eindelijk toe overgaat te decreteeren dat er heelemaal geen kousen meer gedrggen zullen worden. De z.g.n. Zigeuners ztijh in dat opzicht de 'mode vooruit en deze lieve gasten hebben op het kleediDgbudget niet veel uit te trekken voor 'deze kleedingstukken. Ze zwerven nogal rond in ons land, van de eene paardenmarkt naar de ^andere trekkend. Twee van zulke bewoners van een vijftal villa's op wielen waren gestationeerd btij: de „Mooie Vrouw" in de buurt van Delden. Ze' hadden tevergeefs getracht op de markt hun „knol" aan den man te brengen. Op de terug reis reed him op den straatweg Almelo—Oot- marsum een lompenhandelaar uit laatstgenoem de plaats achterop, die met z'n mooi jong paard eSn lading lompen naar Almelo had gebracht. De woonwagenbewoners klampten den handelaar aan en stelden hem1 voor de paarden te ruilen. Blij' „de Mooie Vrouw" gekomen beweerden de zaewrvers, dat de handelaar in den ruil had toe gestemd. Ze bnoden hun rossinant aan den wa gen, spanden het jonge paard* uit en trokken er, ondanks alle protesten van den man uit Oot- marsurn, mee af. De handelaar keerde op zijn schreden terug om de politie in Almelo te waar schuwen. Onderwijl waren de mannelijke en vrouwelijke bewoners der woonwagens, om' wel ke reden is ons niet bekend, slaags geraakt. Een aantal mensehen uit de buurt zagen op een af stand het spektakel aan. Plotseling stormde een der schooiers met een sikkel op de toeschouwers los, die in panischen schrik op de vlucht sloegen. Een hunner, knecht in „De Mooie Vrouw" werd achterhaald, en in den nek gegrepen, maar tot groote öpluchitng van de vervolgden, spoedig weer los gelaten. Blijkbaar was de woonwagenbewoner voldaan over de uitwerking van zijin „offensief." 17) Hebt ge dan heusch nog liever zoo'n klein, nietig schepseltje, als i kben, dan eene vrouw zo vals Grace, een groote sterke, krachtige vrouw En Lilly legde hare zachte wang, met een peinzend gezichtje, in alle nederigheid op' zijn arm. Ja, duizend millioenmalen liever, riep John opgewonden uit haar in zijn armen ne mende en kussende. Ik wilde om alles in de wereld, niet, dat gij jets anders waart dan gij zijt, n.ijno kleine^ lieve Lilly. Uwe gebreken zijn mij en. Gij lijking metu ben ik een grove lompe domkop. ONZE WEENSCHE KINDEREN. Onze Weensche kinderen zijn hedenmorgen ver trokken, uitgeleide gedaan door de pleegouders Een extra wagen was noodig voor de -pakkage die kleeren en levensmiddelen bevatte. Iedereen had zijn best gedaan de kinleren goed verzorgd/ terug te zenden. Het gaf een weemoedige aanblik het scheiden bij' te wonen. Menige traan werd weggepinkt en de kinderen zelf waren evenzeer onder den indruk. Maar ze zijin hier niet voor hiete geweest. Misschien een enkele uitgezonderd zagen de kinderen er uitstekend uit en naar we veronderstellen zullen vooral1 de ouders aanstondls bij hun thuiskomst zien dat ze zijn „aangekomen." Er is een weldaad gedaan, die het harte verheugd. ZülDSCHARWOUDE. De heer C. Schrieken is benoemd tot Kantoor bediende 2e klasse op het Rijlks Post en Telegraaf kantoor te Broek op Langendij'k. De Directie van de Langedijlker Bioscoop, die standplaats heeft op het feestterrein alhier, bood gisteravond een gratis-voorstelling aan, aan -de leden van het eere-eomité, prijscommissie, be stuur, werkende leden, commissarissen van bege leiding, allen met hun dames-. Na de voorstelling hielden de bezoekers nog een gezellige bijleen- homst. Gisteren werd een inwoner per deurwaar der en Rijkspolitie uit zijn woning gezet. De meubeltjes kregen een plaats op straat, terwijl de jbewoners ergens anders een onderkomen moesten vinden'. GEMEENTERAAD ST. PANCRAS;. -- ""i-jr. uwe geurenen zijn mij h®7eri eu£dcn van andere vrouwen. Gij' zijt auizendmaal beter dan ik ben. In Vergadering van den raad dezer gemeente op V6iijdag (gister)avond des avonds 6 uur onder voorzitterschap van den Weled. Achtb. Heer J. Knononburg. Burgemeester. Na de ingekomen stukken, die wfiji in het volgend aummei- zuilen opnemen Jrwam net volgende voorstel ter tafel Door de heeren J. van Kampen en D. Klooster boer is het adres ingezonden, om de geheele Man- jeplas uit te veenen, als zijinde in het belang van de gemeente, verbruikers en (Mocht de gemeente er echter niet in kunnen meegaan, zijin de heeren bereid de geheele Manjeplas over te nemen, tegen geschatte waarde, door iemand bekend met de taxatie van land, en willen dan ook de kosten (zoowei voor- als nadeelig) van Jan. 1920 af voor hunne rekening nemen. Hun bedoeling is dan, vo..r eigeE rekening met het veenen door te gaan. De voorzitter zegt, dat B. en W. dit reeds on der de oogen hebben gezien, in hun vergadering var: gisteravond. Wij allen weten het verloop van de veenderij. In de eerste plaats moesten er 22 werkeloozen aan het werk worden gezet. De ge- emente werd van goedkoope brandstof voorzien, Ruim 900000 turven zijn verkocht onder de ge-- meentenaren. "Wanneer wij' het gaan uitvoeren als gemeentelijke zaak, wordt het een groote onder neming en daar zien wij1 tegenop. Ten eerste moe ten wij daarvoor de toestemming van Ged. Staten hebben Nu is het wel waar, de turf is prachtig mooi. Ons voorstel is dan ook om1 eerst eenige baggerturf bij de raadsleden thuis te zenden als monster om te probeeren. Van B. en W. uit zul len wij' de zaak niet tegenwerken, maar wiji wil len ev eerst eens rijkelijk over denken. Het is een zaak die terdege voorbereid moet worden.. Wijl gij gaat, moet ik ook gaan; ik zal mijn best doen. Daarcfp Vertelde John haar alles van de boe ken en van de buitenpartij, en Lilly luisterde aandachtig toe. D't partij1 bij de Eergusons had plaats ,en Lilly was er de prolster die aller oogen tot zich trok Dominé Matthews, de neuw berioepen jonge pre dikant van Springdale, was er ook. Hij ging door voor een aanbidder van Rosa Ferguson, maar bliji deze gelegenheid wandelde en spirak fcïjl bij ra uitsluitend met Lilly alleen. Wat is uw nieuwe zuster allerliefst 1 '1zei de hij' tegen Giaoe; zij schijnt zeer veel godsd ienstig gevoe) te hebben. Nu, Lilly, zei John, Matthews schijnt bijzonder verrukt van u te zijn. Ik was bijna tusschenbeide gekomen. Hebt gij ooit zoo iets gezien, John? Ik was heel blij!, dat gij kwaamt om mij' te halen. Hij zullen trachten te beschikken over gegevens, die noodig zSjh om een goed oordeel te kunnen vormen De heer van Kampen. Wij' meenden dit adres te moeten inzenden omdat het in het voordeel is van de arbeiders en de gemeente: Wiji zijh begonnen begonnen met arbeiders die niet turven konden. Ik geef u de verzekering dat het de gemeente geen geld zal kosten. Door de nabestellingen, die nu nog gekomen zijin, is gebleken dat er nog te kort is aan de 900.000 gestoken turven. Wanneer nniet direct een besluit kan worden genomen, zou 'ik willen voorstellen door te gaan met het ste ken van turf, hetwelk noodig is door de ontvan gen nabestellingen. WJij krijgen daardoor meer winst en liet is voor het bedrijf goed. Verleden jaar is maar voor f42 van het land gehaald, dus wat dat aangaat kan hét niet slechter, en kan men geschikt doorgaan met het steken van turf. De voorzitter. Wanneer wijl doorgaan met het steken van turf, komt er een slqot te veel voor bouwland, dan noodzakelijk* is. De heer van Kampen hoopt niet, dat de ge meente hun het land aan hun maag geeft. Ik zag het liever als gemeentebedrijf, omdat men ervan overhouden kan ook. De heer Bakker zegt wel voor het steken van turf voor de nabestellingen, geven en wij moeten ook zien zooveel mogelijk De heer van Kampen. De turf zal zeker winst winst te maken. Ik ben daar zeker van. Wanneer dan ook gezegd wordt dat het land niet' goed is, is het zonde om de veen daar te laten zitten. De heer.Gootjes. Ik wil het eerst eens onderzoe ken Ik wil daar wel eens meer van hooren. D<? heer Kloosterboer. Wat is er tegen om daar turf te maken. De heer Gootjes. Wjij kunnen beter eens gaan onderzoeken. Het heeft toch niet zoo'n haast, De heer Kloosterboer., Het heeft wel haast. De heer Dulijtf is van meening, dat de zaak veel te ingewikkeld is om direct een besluit te nemen De heer Gootjes. Wanneer het blijkt dat het zoo rendabel is als de heer van Kampen zegt, dan kan er hier een flinke veenderiji van gemaakt worden De heer Schuit zegt er minder tegenop te zien pm het land te verkoopen. De heer Dupjf. Ik wil eerst een zien wat de veen waard is. De heer Gootjes. Laten wfij' het verkoopen voor f80 per snees, dan zijin we van alles af. Lcr'^cn wordt voort te gaan met het steken vp. turf, onder voorwaarde dat de daardoor ont stane sloot weer kan worden gedicht. Door den voorzitter zal een onderzoek worden ingesteld in Haarlem naar het in het adres ge opperde plan. Dcor den heer Sllij'ker is schriftelijk het woord gevraagd over hetgeen door hem zou zijn gezegd) btjjlid e behandel ing van een reclame tegen den H .0 van den heer Timmerman. De heer Srijker. De heer Timmerman heeft mij verweten, dat ik zou hebben gezegd: Hlijl kan het best betalen, want hij! heeft genoeg verdiend met het smokkelen. Is de heeren daar misschien iets van bekend? Ik kan het miiji net iherinnéren. Do voorzitter zegt wel te weten dat de heer flimmerman daarover gepraat heeft. Ik ben het mijl echter niet bewust. En wij' kunnen zoo iets ook niet verwachten van den heer SHijiker. De wethouders herinneren ziah er ook niets van. De heer van Kampen is van oordeel dat inen thans cp een verkeerd terrein is, om in het openbaar te gaan bespreken wat in comité is gezegd. De heer Duijf. Wanneer de oomitévergadering geheim is, is daaruit geklapt. Do heer van Kampen zegt dat het de bedoeling van Timmerman is als zou het in comité gezegd feüjn. De discussie hierover eindigt met deze woorden en sluif de voorzitter de vergadering om over te gaan in comité. De verslaggevers waren reeds vertrokken, maar na beëindiging der comitézitting, werd de verga dering wederom openbaar, waarin op voorstel voorstel van den heer van Kampen met alge- meene stemmen besloten werd, het volgende tele gram aan den Minister af te zenden: Minister van Landbouw, Nijfverheid en Handel te 's Gravenhage. De Raad der gemeente Sint Pancras in open bare vergadering op heden bijeen betreurende ten zeerste gedeeltelijke sluiting der grenzen voor uitvoer vroege aardappelen, het geen voor Sint Panoras en Omstreken een ramp moet worden genoemd; overwegende, dat door de te lage prijizen onze tuinbouwers in hun klein bedrfijjf iandhuur en arbeidsloonen niet kunnen betalen, waardoor wer keloosheid en armoede voor de deur staat, en den algemeenen achteruitgang voor pnze eertfijlds nij vere en vooruitgaande gemeenten tengevolge zal hebben, welke druk zal terugslaan op alle bur gers en neringdoenden van Sint Pancras en Om streken verzoekt Uwe Excellentie beleefd en dringend de grenzen voor uitvoer vroege aardappeen dade lijk geheel open te stellen, daar deze anders we gens ziekte op dezelfde mesthoop terecht komen als voorgaande winterkool, door welk laatste ar tikel onze tuinbouwers mede een toonenden brengst der aardappelen zoozeer behoefden. De Raad voornoemd: 1 J. KROONENBURG, Burgemeest, M. DULJF. P. BAKKER. r Wethoudei J. SCHUIT,. D. kloosterboer. P. GOOTJES. JB. SLIJKER. J. VAN KAMPEN. vol, zoodat John, wat hij nooit te voren gedaan had, opmerkte dat het er benauwd was en dat er eene onaangename lucht heersdplhte. Hij( ge- Voelde zich niet o fj4zélijn gemak. Als wij' Voor een ander, of, om zoo te zeggen, met de zenuwen van een ander gevoelen, dan ontsnapt ons ook 'de geringste kleinigheid niet, en John verbeeldde zich, dat rijk school er nog nooit zoo ongunstig had uitgezien. Toen alles afgeloopen was, lag Lilla in de moeid om aan de theetafel "te vërschïjhen, - kussens en rook aan haar flacon. ging, ziek van hoofdpijn, terstond naar bed, waal DE RAASPRIJZEN. De aanvoer op de kaasmarkt te Alkmaar bi droeg heden een 100.000 kilogram, waarvoor 50.000 kilogram commissiekaas. De prijizen j gen~~met sprongen omhoog. Bedroeg die voor Fabrieksbaas de vorige week f74.thans liep die tot fSO per 50 kilogram. Voor de commissiekaas die in België en Frai kijk zeer gewild is, werd zelfs f90 per 50 kil* gram besteed. FRANS ROSIER VRIJ. Volgens de „Prov. Geld. en Nijlm. Crt."'is bekende Frans Rosier door den Minister voorwaï dellijk in vrijheid gesteld. Hem is Arnhem1 a woonplaats aangewezen. Tou zoover het bericht. De Directeur van de strafgévangenis te Leen arden, weigerde biiji informatie aan het „Hr Dgbld." inlichtingen te geven. Bïj' de Justi en politie te Haarlem is niets van het ontslag de strafgevangenis bekend. ZSjin laatste vonn is dan ook niet te Haarlem gewezen, maar Utrecht. FAMILIETRAGEDIE. f Dr. H. te Leiden leeft sedert eenigen t met zijn vrouw in onminZij' wordt door hei niet in zijin huis geduld. Woensdagmorgen verlangend haar kinderen te zien, toch in hu gekomen en is toen door haar inlan in de serre va rijn woning opgesloten. Tot Donderdagmorgen zij daar opgesloten geweest, zonder eten of dri ken. Door haar geroep merkten de buren er gaande was en hebben haar van voedsel voor zien. Toen de politie tusschenbeide kwam, ontston een worsteling tusschen den dokter en den hoofd inspecteur der rechérche, die echter de baas VERDUISTERING. Een theehandelaar aan de Geldersdhekade te Amsterdam-, die zijn knecht had uitgezonden me jruim f10000 om een wissel te voldoen, aangifte gedaan dat de man nog niet is terugei keerd, zoodat hij' verduistering vermoedt. Twee rechercheurs hebben een 25-jarig mai 'aangehouden, verdacht van verduistering van gel den ten nadeele van de Huurcommissie. VAXSCHE BELGISCHE BANKBILJET TEN. Te Antwerpen rijn twee Hollanders aangehou den, die valsc-he bankbiljetten van 1000 franc uitgaven. Zjij' hadden er al *een stuk of tien jplaatst toen rij! in arrest werden gesteld. Eei van de heeren heet Adriaan Van der Geest. BRUTALE ONTVREEMDING In een horlogewinkel te Amsterdam' werd jge weken geleden, bijl het keus maken, door eei heer een horloge ontvreemd. De winkelier wan delde Vrijdagavond met zijn vrouw en kwam' ie mandtti egen, waarin hijl den man, die deze out vreemding had gepleegd, herkende. 1 Ziijin vrouw begaf zich naar hem toe en vroeg hem hoe laat het was, waarop deze persoon "jtn armbandhorloge keek, waarin de vraagste onmiddellijk het vermiste horloge ontdekte. Eei politieagent heeft dezen verdachte opgebracht I)E KOLENPRIJZEN. Met ingang van 1 Augustus zullen de kolen- prijzen door het Centraal Verrekenkantoor vooi Brandstoffen met gemiddeld f8.per ton wor den verhoogd.. Deze verhooging is door de aan houdende stijging van de kolenprij'zen op de we reldmarkt onvermijdelijk geworden. De verkoop prijzen konden in de eerste helft van dit jaai •nog lager worden gesteld dan met het oog o| de inkoopsprijzen mogelijk was, daar op' 1 Jan j.l. nog over een aanzienlijk oVersahot werd be schikt. Waar dit overschot is opgeteerd en bel prijsverloop geen wending ten gunste heeft ge nomen doch n itegeii^Leel met hoogere prijken vooi buiteniandsche kolen moet worden gerekend" dal aanvankelijk waren aangenomen, kan een verden verhooging niet uitblijtven. De huisbrandprijs, die gelijk bekend, op di prijzen welke de Limburgsche mijnen ontvangei rijn gegrond, ondergaan geen wij'ziging, behalvt voor Groep B. (kantoren, winkels, hotels, café'* restaurants, particuliere centrale verwarming, enz- voor welke de speciale huisbrandprijs niet geldt-' Hoe kunt ge zoo erpeken, John? Ik bei ■maar een nietig wezen, voor niemand v eenig nut. Daarop vertelde John haar, dat het nut dat stichtte daarin bestond, om beminnelijk te zijij en zich te laten beminnen, dat een scho schepsel de vreugd van ieders oogen was, ei Maar Lilia was bij' hare thuiskomst veel te zeide John 1 J O w uuu hopp dat Ik u van middag niet al .te veel ver- wooru duet heb gedaan; ril weet Lilly, ik ben driftig het behoort en dan wel eens onbedachtzaam. Ik weet waar lijk niet of ik het wel moet toestaan, dat gij aanstaanden Zondag mede gaat. L öa sïcha, wat zjjjt ge toch goed, &k§r, ala Gij' rijt oververmoeid, lieVe, op teederen toon. O, dat is niets - gaf rijl met zwakke sten) ten antwoord. Liefste Lilly, hebt ge nu zulk een vreese- iïjfke hoofdpijn? Een beetje. Gij' weet, dat het er nog al be nauwd was, en ik ben voor zooiets heel ge- -.. -- - voelig. Ik geloof niet, dat iedereen er zooveel maakt, zijn hof aan Rosa en nu sprak hij bijna hinder van heeft als" ik, voegde zliil er bdi, op O* pon Ti7nnr»ri E/-,/»✓%»» E. T~i Ir geen woord tegen haar. 't Is waarlijk niet zoo Den volgenden Zondag reed Lilly naar Spin- dlewood, in gezelschap, -van John, Grace, Rosa en dominé Matthews. Set was sea warae dag sa de zaal was etamlEh oen toon var. oor. wegstervend zuchtje. Lilly, go rijt niet verplicht om te gaan, zeide John. Als ge nu van dezen keer maar niet ziek w wdt ,zal ik u nooit weer medenemen gezondheid is te kostbaar om in te wfirdea gesteld. uwe ge schaal waag- over John zich de grievendste verwijten deei Ge ziet hoe het er mede gesteld is Grac.. zeide hij'. Het arme kleine ding. Haar wil is goed genoeg, maar zijl kan er niet tegen. "W3 moeten zorgen, dat riji zich niet te veel inspan': rij' wordt altijd door haar gevoel overmeesterd Den volgenden Zondag bleef John thuis nri Lilia, die zich niet wel genoeg gevoelde om nai de ksrk te gaan, en zoo neerslachtig was, dat gedurgie toesrpaa-k noodig had om haar op beuren Het is gelukkig dat ik u en Rosa heb, de school aan toe te vertrouwen zei Joh' tot Grace, gij- voelt dat het voor alles mij1! plicht is om voor Lilly zorg te dragen. iWftrdi ïeryol

Nieuwe Langedijker Courant | 1920 | | pagina 2