Vroe Bood Koolzaad PLAATSELIJK NIEUWS. ZUID-SCHAR WOU DE. Op de protest-vergadering van de leden der in staat v;an illissement verkeerende Coöperatie „Vooruit" Waren een 80- protesteerenden aanwezig. Er werd besloten in appél te lan van het vonnis, door den Kantonrechter gewezen, en a-arbij een der weigerachtigen-tot-betaling was veroordeeld het vonnis werd verklaard uitvoerbaar bij voorraad ondanks roger beroep. Tevens kwam men overeen, de aansprakelijk- id van den veroordeelde Jb. Groen te voldoen, ieder een ksdaaider te offeren om den advocaat te betalen, voor de ver re kosten, f 250.—, en constateerde de heer P. Zeeman, it met den kantonrechter niets viel te beginnen; hij was 1. moeilijk te verstaan en men 'col er geen woord ius*chen ijgen, bovendien had hij blijkbaar weinig kennis van de loperatiewet (dit dan naar de mededeeling van den heer eeman voornoemd) en hoopte men bij de Rechtbank een eter onthaal te vinden, een beter verstaanbaren rechter, aar wel iets tusschen te krijgen was, iemand, die met de ooperatiewet beter op de hoogte is en die oor zal hebben aar de klacht van de protesteerenden, dat de convocatie- iljetten voor de vergadering, waarin de tnogere aanspra- lijkheid is vastgelegd, niet met inachtneming van de sta- aire 4 dagen bij de leden zijn bezorgd. Hieraan meende de er P. Zeeman nog houvast te hebben; al het andere, de apel bewijzen, die in het arsenaal aanwezig was, zou helaas et met hoop op succes als bewijsmateriaal kunnen dienen, en was er van overtuigd, dat in ieder geval f 50.-- zal moe n worden Inetaald en mocht later blijken, dat toch alles 130.— betaald moest worden, dan werd al bij voorbaat tegen gewaarschuwd, niet te zeggen, dat de voormannen ider de protesteerenden de anderen hebben lekker gemaakt. )ie waarschuwing had, dunkt ons achterwege kunnen blijven, lei heele Lam ge-dijker publiek is er tot in net diepst van zijn el van overtuigd, dat de heer Z- in deze zaak de onbaatzuch- heid, de zelfppofffering en de niet-m-et-persoonlijkediaat- i-politiek-gescharrel-vervulde in persoon is Berichtgever). De heer T. de Jong, leerling van den heer Du Burck al ter, slaagde thans ook voor het examen ingesteld voor de ereeniging van Leeraren in Boekhouden en Handels-we- nschappen. Ons fanfarecorps besloot slechts aan één Nationaal Cón 3urs in 1922 deel te nemen. Het concours tc Beverwijk il alzoo niet worden bezocht. Wc vernemen, dat Jhr. Van Spongier, Burgemeester al- ier, als donateur van het Fanfarecorps bedankte, nadat het :irps aan het gemeentebestuur had bericht voor de subsidie an f 1'5.te bedanken. Die tuinbouwvereeniging „De Toekomst" roept sollicitancen a naar de betrekking van Bode. NOORD-SCHARWOUDE. Mej. Chr. Mol, leerlinge van den heer Du Burck te Zuid- charvoude, slaagde voor het examen Boekhouden der Veren iging van Leeraren in de Handelswetenschappen. UIT DEN OMTREK. ST. PANCRAS. De telepaat „Longa vita" van Nieuwe Niedorp, trad jl. aterdag voor een goed bezette zaal ten huize van den haar Gerritsen. Hij had zich per strooibiljet aangekondigd als den alom evieiden en beroemden telepaat, magnetiseur en hypnot-i .ir, die den welbekenden Maloïtz versloeg. Als proeven van zijln felepatische kracht bracht hij een pel' van een bepaald persoon door middel van zijn geleidster op een vooraf afgesproken kapstok. Een broche van een dame over te brengen op de jas van een heer gelukte indler- daarl uitstekend, een speld van een rs\ ers werd geplaatst i zonder eenig- dralen op de blouse van een clame, terwijl j aak een bepaald mantstuk uit een porjemonnaie moest ge nomen, wat alles in de beste orde werd volbracht. I Zoo volgde de éene opdracht op de andere, van welke o. a. 't plaatsen van eenige domstukken op een dambord nier vol- komen gelukte. Het publiek was toch vol bewondering bij het volbrengen v,an ingewikkelde opdrachten. HEER HUGOWAARD. j Door de afdeeling van den Bond voor Staatspensioneerin I werd de heer D. Grootes aangewezen om zitting te nemen j in de Commissie, ingesteld door de federatie Hall. Noorden. Uit; de rekening bleek, d'at met inbegrip van een batig saldo, groot f 60,de ontvangsten bedroegen f 165,36,. de uitgaven f 59,70, zoodat geconstateerd moest worden, dar genoemd batig saldo was teruggeloopen tot slecvhts f5,66. Dit, mede in verbond met een schrijven van het Hoofdbe stuur, gaf aanleiding tot het brengen van wijziging in ie contributie. Noodzakelijk werd vooral ook gevonden, met het oog op de ie houden propaganda-avnd, w;aartoe alle leden leden steeds vrijen toegang hébben eri de reeds gepensio neerden steeds -als gasten worden uitgenoodigd. Met a!g. stem men werd dan ook besloten de contributie voor één lid te stellen op 50 cent, voor man en vrouw samen op 75 ets. Hierna werd besloten tot het organiseeren van een prn- pagandaavond, waarvoor als spreker zal worden uitgenoodigd. Ds. Spaargaren van Aartswoud. Voorts zal de hier bestaan de toou.ee] ver-eeniging worden gevraagd tot medewerking, ter wijl dan de avond gevuld zal worden met voordrachten van den heer C. Knijn. Nadat nog de heer Rus zijn piano voor dien avond beschikbaar stelde, deelde de beer P. Glas, onder ap plaus der vergadering mede, dat zijn vrouw wel genegen was, dien avond piano-muziek te geven. Nadat nog was besloten de reeds gepenisonneerden uit te noodigen als gasten en en kele zaken omtrent de propaganda-avond waren geregeld, ging men over tot de bestuursverkiezing. Herkozen werd de heer P. Slikker en gekozen de heer A. Kooij Cz. Beiden na men de (benoeming aan. De voorzitter hoopt en verwacht in den heer Kooij een ijverig bestuurslid te mogen zien. Hier na kwamen nog enkele vragen in behandeling, waarna de vergadering met de beste wenschen voor het welslagen van den propaganda-avond door den voorzitter werd gestoten. Door de Tooïieelclub, gevormd uit de afdee'.ingen: Hee-r;- Hugowaard, Langen dijk en Oude Niedorp van den A.N.G.O.'B. werd Zondag in het lokaal van den heer A. Rus, een propa- ganda-uitvoering gehouden, welke zeer goed geslaagd mag heefcen, hoewel de opkomst gropter had mogen zijn. Opgevoerd werd het tooneelstuk: „Zijn eenige jóngen", terwijl door Mej. GlasRut sen eenige zangnummers ten beste werd-ui gege ven. Werd het spel met aandacht gevolgd, ook de zang viel zëer in den smaak. Een gezellig bal tot slot. NIEUWSTIJDINGEN. Bedrog met vleesch. Te Vlissingen is de goede maatregel genomen om het binnenlandsch en het buitenlandsch vleesch van verschillen de keuringsstempels te voorzien. Thans heeft de recherche ontdekt, dat een slager de stukken van het binnenlandsch vleesch, waarop 'het stempel voorkwam, heeft afgesneden en en deze heeft geplakt aan buitenlandschvleesch, waarvan hij ook de stempels had verwijderd. De bedrieger werd onmid dellijk gearresteerd en tegen hem is proces verbaal opge maakt. Brand. Gistermorgen ongeveer kwart voor tien ontstond er door hét springen van de kachel brand op de tweede verdieping van de lunchroom en banketbakkerij van den heer Kuijk, Mient, hoek Waagplein, te Alkmaar. De zolder dien-de als bergplaats van meubelen en matras sen van den heer Poorter, die aan de Mient zij-n zaak in meu belen heeft, waardoor het vuur daar uitstekend materiaal vond, zoodat de vlammen snel en hevig om zich heen grepen. Ter markt dienstdoende politieagenten werden gewaar schuwd, stelden onmiddellijk eeh onderzoek in, om na te gaan of de brand door direct optreden gebluschi kon wor den, doch kwamen dadelijk tot de conclusie, dat hieraan niet viel te denken, waarna onmiddellijk den wachtcommandant van het politiebureau' werd opgebeld, die de telefooncentrale aarschuwde, dat er gealarmeerd moest worden. De centrale schakelde onmiddellijk alle brandmeesters om naar het politiebureau en de wachtcommandant alarmeerde onmiddellijk de brandmeesters, met het gevolg, dat noch de commandant noch verschillende brandmeesters de schel hoor den, zoodat de eerste brandweermannen een half uur later pas ter plaatse verschenen. 'Het vuur greep inmiddels snel om zich heen. Het dak stortte in -en de vlammen sloegen in zulk een hevige mate naar bui ten, dat men ten bureele van het naastgelegen bureau van advies voor den middenstand, bevreesd voor uitbreiding van den brand bang begon te worden en de kantoormeubelen door de ramen naar buiten bracht. Honderden waren inmiddels bijeen gekomen om het schouw spel van den brand gade te slaan. Ons is nog niet bkeend hoe de heer Kuijk den eersten tijd zijn bedrijf zal voortzetten. De geheele benedenboel is ook zoo goed als onbruikbaar geworden. Zeker zullen onder deze omstandigheden zijn collega's bereid zijn hem de noodige hulp te verleenen. Naar wij vernamen wordt de schade, ook die van den heer Poorter door verzekering gedekt. Vreesetijk drama. Naar wij in het „N. v. d. D. v. Ned. Indië" lezen, heeft zich kort vc.or St. Nicolaas aan boord van het s.s. „Suoe'oonJo" op de uitreis, in den Indischen Oceaan een vreeselijke historié afgespeeld. Een meisje van 6 jaar had na den maaltijd om een kopje geprepareerd ijs gevraagd en zou met de andere kinderen daar na onder leiding van den 1-en officier op het dek St. Nicolaas versjes gaan instudeeren. Terwijl de kleine van het gekregen ijs smulde, is de le officier even voor een kleinigheid naar zijn hut geweest, Bij zijn terugkomst, hoogstens vijf minuten daar na was 'het meisje weg. Onmiddellijk werd zij over het geheele schip gezocht: de stoomfluit loeide om indien 'de kleine -ergens in een verborgen hoekje zat haar aandacht te trekken en het schip keerde terug naar de plaats waar het zich bevond op het oogenblik dat het kind het laatst gezien was. Alle zoeken was echter vruchteloos en na ©enigen tijd was het schip verplicht de reis naar Indië voort te zetten zonder het vermiste kind. Dat zal verder een droeve reis zijn geweest enniiet htet minst voor de zwaar getroffen ouders. BUITENLAND. Sneeuw in Weenen. Gisteren is in Weenen zooveel sneeuw gevallen, dat in alle dee Rn der stad het verkeer ernstig is gestoord. In Engeland sneeuwden treinen in. De heer Bakker vindt het jammer s-or Rempt, maar spr. beschouwt het heel als Rijkszaak en wil niet die gte- leonte daarvoor la-ten betalen. Het voorstel vom den voorz. wordt ret 4 tegen 3 stemmen verworpenEr oor stemdiem die heersn Groot, Sdhrcte- en en Meltem. De andere heeren tegem Het voors'tiel Ha'rt wordt hierna aan- enamen met 5 tegen 2 stiesmmén. Er egen stemden de hieeren Paarlberg en lakker. De andere hoeren voor. Hierna koimt opnieuw is behandeling et aangehouden verzoek van de voet- alvereeniigtag om een subsidis van f 60. B. en W. stelden voor hierop afwij- end te beschikken, en ds stemmen in oióge vergadering staakten. Thans opnieuw iin stemming gebracht ordit het voorstel B. en W. voor ennisgevèn-g aangenomen. Voor sub- iid&e stemden de h eieren Bakker, Paarl erg en Schrieken. De anderen tegen. De voorz. doet hierna mededeeling, at door de invoering van heit 7e leer- aar het ondoenlijk wordt door 5 leer- rachten les te laten geven. Het aantal leerlingen is echter niet tan dien aard dat men een zesde lieer- tacht kan krijgen voor rekening van 't lijk. De klassen tellen -resp. van de aagst-e tot de- hoogste 18—22 17 35 28 27 leerlingen. Men ou dus kunnen combineeren. Gaat ren echter hertoe over, zoo zal de las. te groot worden, waarom B. en V. voorstellen, dat hef hoofd der school et oordeel vaan den inspecteur zal ragen. Moet er een zesde leerkracht iomien, zoo zal de gemeente deze aoeten betalen. Verder wijst de voorz. op het vele erzuim van het ondier wij zend perso- ael, en zegt dat er sen was van 95, ten van 17 en een van 3. En dat wordt) us nogal wat. Goedgevonden wordt, dat het hoofd a -overleg zal treden met den iïispec- ur. Rondvraag. De heer Groot wijst er op, dat de chippers pp -een paar gedeelten vesrtra- jing ondervinden 111 -de vaart en raagt spr. om verbetering. De voorz. zail de Banne hiermede in senniis stellen. De heer Paarlberg zegt, dat de bqo- n'en op den dijk eens grondig gein- pecteerd moeten wardsn. Wanneer er leen maatregelen worden genomen, zul Bn ze waardeloos worden. Die voorz. zeglt een onderzoek toe. De heer Paarlberg wijst verdlar op iet zware draaien van de sluis. Dat is pen menschenwerk zegt spr. En dan ïgt die brug ook erg los. Ook in deze zal de voorzitter eisn Miderzoek instellen. Nog wijst de heer Paarlberg op de dachten van de bewoners van het noord rindle over het slechte gaslicht, en 'raagt spreker een onderzo,sk naar de linkers bij de sluis. De voorz. zal den directeur'hier 00- slhblükhieüjk mee itf kennis stellen. De rondvraag levert vorder niists cj| «vaarna de vergadering met dank door to voorzitter wordt gesloten. GEMEENTERAAD HARENKARSPEL. Vergadering van den Raad dezer ge meente op Dinsdag 17 Januari 1922, des morgens 9 uur, in voltallige zitiiinr ondér voorzitterschap van den WelE-d. Achtb. heer J. Burger, burgemeester. Secretaris de heer J. Dam. De voorzitter opent deze eerste ver gadering me,t een hartelijk welkom aan de leden, en spreekt daarbij den weïvsch udit, dat het jaar 1922 voor de leden en voor hun huisgenaotcn, én in het bij zonder voor de gemeente, een algemeen voorspoedig en vo: -rdeelig jaar mag zijn Ingekomen stukken en mededeelingein a. van den heer Reuvers, onderwij zer aan die O. L. School is het verzoek ingekomen, hem met ingaing van 1 Mei a.s. als zoodanig eervol ontslag 'te ver leenen. B. en W. stéllen naar aanleiding van dit ontslag voor niet 1 maar 2 nieuwe leerkrachten op te roepen, in verband imet hét" nieuwe 4e lokaal. Overeenkomstig het voorstel wordt d|oor den raad besloten. Die voorz. doet -mededealing,, dat zich voor de functie van onderwijzeres aan de school te Waarland, 3 sollicitanten hebben aangemeld. Vérder, dat wegens ziekte van mej. Joosten, tot tijdelijk onderwijzeres aan de school te Dirkshorn is benoemd mej. Schouten. In verband met het indertijd ingeko men verzoek van de Ned. Vereenvan Personeel in Overheidsdienst, waarin gewaagd werd om georganiseerd over leg, is hierover aan de Vereen. van Ned. Gemeenten geschreven, waarom Idiit door haar wi's afgewezen. Een zeer uitvoerig antwoord is hier- pver thans ingekomen, waarvan de hoofdstrekking is, dat de Vereen, de autonomie van de gemeenten niet wensebt aan te tasten. Van den heer J. Brommer is een uitvoerig schrijven ingekomen, waarin hij verklaart, gemoedsbezwaren te hebben tegen aansluiting bij de wa terleiding. De raad besluit met dit schrijven te 'handelen a'is met alle andere; wanneer de keuring van het water blijkt, dat dliit geheel in orde is, zal hij vrij zijn van aansluiting. De raad oordeelt dat fer niets anders aan te doen is. De raad besluit hierna op voorstel van B. en W„ den heer Reuvers met ingang van 1 Mei a.s. eervol ontslag te verleenen als -onderwijzer aan de O. L. School te tDirkshorn. Dc voorz. -brengt den heer Reuvers hierbij een woord van dank voor liet vele werk, dat hij in het groot aann-tal jaren, die hij hier werkzaam is, in het belang van de gemeente heeft ver richt. D.e gemeente verliest i-n hem zegt Z.E.A -een uitstekend onder wijzer. Hi-erna wordien de kohieren voor 'hst schoolgeld, over 'het 4de kwartaal 1921 vastgesteld ,en goedgekeurd, voor Kerk buurt op f 133,voor D-irkshoirn op f 177,40 en voor het .Waarland op. een bedrag van f 156,40. Aan de -ord-e wordt thans gesteld, de benoemd van een armvoogd, aft-r. de heer J. Baas. De uitslag van de stemming is, dat de aftredende met algeme-ene stemmen wordt herkozen. B. en W .stellen hierna voor het sa laris voor d'e schoolschoonmakers te Waarland, Kerkbuurt en Dérksborn t.e Verhoogen tot f150, zulks naar aarde1-' ding van een verzoek tot verhoaging van die schoolsehoonmaakster tie Kerk buurt, en medie in! verband met de uit breiding v,an de scholen met ©en 4de lokaal. Tot heden waren die salarissen voor Kerkbuurt en D-irkshorn ieder f 100, en voor het Waarland f 125, B. en W. waren van oordeel dat de salarissen door de uitbreiding te Laag waren en een tamelijke vethoogimg ge geven moest worden. De heer Bakker zegt, dat gezien de vergrooting van de scholen, het salaris diaardoorr niet lioager is dan ihiet was. Het voorstel van B. en W. wordt hier na met algemeene st-Snmen goedge keurd. Een schrijven is ingekomen van de 'afd. Harenkarsipel, van den bopd van örbeiiders in het Land-, Tuinbouw- en Zuivelbedrijf, met verzoek om een toe- fel ag op idle uitkeering uit de werkloozisn- k!a-s en van gemeentewege productief werk beschikbaar te stellen. De voorzitter zegt, idat door h-ehi reeds eenige werken zijn doen verrich Iten door weirikloozen aan de straat, d' hoornen en het schoolplein. In de ge meente is echter weinig productie vera arbeid te vinden. Z.E.A. hoopt dat de werkloozen bij den aanleg van de wa- i üerleiding te werk kunnen word-en g-e- j steld en hierover reeds met den op- - zichtier is gesproken. Daar is produc tief wenk te vinden. Het vorig jaar is Jeen toeslag gegeven van 40 cent por dag, met eien kindertoeslag van 10 cent Door B. en W. is het verzoek ook on der de oog-en. gezien en stelled zij voor wederom een toeslag tie geven. Zij gron d-en hun voorstel hierop, dat de aange slotenen -er prijs op stellen -een uitkee- ring van -de gemeente te ontvangen, waar zij reeds voor een groot -gedeelte hierin v-oorzien door het b-etalen van hun contributie. Anders zouden zij te recht komen bij het armibestuur_ of bij ©en an-dere ins-tellinig vaat weldadigheid. Het is dus hetzelfde motief van verle den jaar. Echter waren B. en W. van oordeel, tie moeten zorgen, dat de uit- kleering in haar geheel niet hooger komt dan de loonen. Hiierb ijkam geconsta- tecird worden dat de loonen ©enigszins z-ijn gedaald en ook de levensstandaard lager is geworden. Daarom stellen .B W. voor eein toeslag ite verleenen van 30 cent per d-ag, met een kindertoeslag van 10 cent. 1 De heer De Vries wiensdht een 'toeslag van 40 cent te handhaven. De loonen mogen hier -en daar gedrukt worden, knaar spr. is van oordeel dat de levens- sstatodaard ndett is veranderd. 40 cent j (toeslag is in het geheel gjeeti overbodi- ge weelde. Het is strikt noodzak-elijk. De heer Dekker vraagt hos groöt het bedrag van de uitkearing is. De voorzitter antwoordt, dat zij f 1.60 uit hun kas ontvangen en met die 30 cent van de gemeente wordt dit dus f 1,90, waarbij idan ook nog de kinder toeslag komt voor hen die kinderen hebben. De heer Dekker 5s van oordeel dat lm en reeds genoeg tegemoet komt, met het voorstel van B. en W. aan te ne- tnien De heer Francis ach-t liet voorstel van B. en W. ook gevoegelijk aanneembaar. De levensstandaard is gedaald, en d-s toeslag moet het karakter van een on dersteuning blijven behouden. Dis heer De Vries wenscht het karak ter van ondersteuning iuist weg te ne men. De mensehen trachten rseds zich zelf te bedruipen door het bietalen van hun contributie. En die idéé moet in gang vinden-, dat zij zich door samen werking trachten te redden. D-e voorzitter antwoordt, dat door hem reedis meermalen is getracht een organisatn ete stichten op Tuitjenhonn Maa rstaeds is dit mislukt. De arbei ders zijn nog steeds niet van het nut doordrongen. Wanneer zij er van door drongen waren, zou dit zeker een mo tief zijn om zich aan te sluiten. In- dit geval spreekt het feit. D-e heer De Vries trekt zijn voorstel in, d'aar het n-iet wo-rdt ondersteund. Het worstel van B. en W. wondt hierna met algemeeine stemmen aange nomen. Die rondvraag levert in het geheel niets op, en wordt d,e vergadering door den voorzitter gesloten. MARKTBERICHTEN. LANGEDIJKER GROENTEMARKT 16 Januari. 15600 k.g. roiodie kool 10,9017,60 Roode kool 2-e soort 4,608,80 129000 k.g. gele kool 5,1010,10 Gele kool 2e soort 2,50— 4,70 14200 k.g. -deensche kool 6,406,90 Deensche kool 2e soort 3,503,70 2500 k.g. uien 35>6o38,00 Uilen 2e soort 8,40—10,60 17 Januari. 3350 k.g. rqodie kool 10,8016,70 29300 k.g. gele Ikool 5,3010,60 Gele kool 2 de soort 1,004,00 9500 k.g. deensche kool 5,808,90 6100 k.g. uien 37,3038,20 Uien 2-dle soort 8,00—11,10 Drielingen 28,2028,60 NOORDERMARKTBOND; 16 Januari. Grove uien R oode kool Ge-le kool Deensche witte 17 Januari. Grove uien Drielingen P-aen Roode kool Gele kool Deensche witte ALKMAAR. 13 Jan. Roode kool Gele kool Wortelen Uien Spruiten Witlof Appelen Peren 16 Jan. Roode kool Gele kool Ui-en Spruiten IJpolder bra-vos Drentsche eïgecri Drentscbe roode An-dijker blauwen Hilliegommer zand Winter Malta Vien Anna Paulowna zandaardappelen 6.3013.20 3.807.20 9.70— 9.90 32.4035.80 22.0054.00 1.061.09 o.100.32 0.220.28 6.7010.90 6.606.90 12.1014.00 32.0046.00 7,oo— 7,5o 4.805,00 4,50— 5,00 7,000,00 7,008,00 20,5021,50 40,100,10 4,5°6,00 37,20—37,70 11,7016,00 7,5o— 9.90 5,606,80 37,70—39,60 27,6028,80 9,600,00 11,5016,60 8,009,80 6,io6,7.0 AMSTERDAM Marktbericht van Jac. Knoop, Com missionair in aardappelen, ui-en, enz. WARMENHUIZEN. 14 Jan. Roode kool 8.4016.80 Gele kool 7.608.70 Witte kool 6.006.50 Uien 35.40—36.10 Drielingen 24.3024.90 2e soort roodie kool 6.7015.10 UitsCboit gele 3.507.30 Uitschot witte kool 1.805.20 Uitschot uien 2.6011.00 Aanvoer: 19510 kg. roode kool, 6120 jk!g. gele kool, 17510 kg. witte kool, 3350 kg. ui-en, 275 kg. Drl., 515 kg. stek. 16 Jan. Roode kool 14.00— Gele kool 6.90 Witte kool 6.106.60 Drl. 25.00— sa soort roode kool 11.7012.90 Uitschoit gele kool 3.007.40 JJitschot witte 13.00 Aanvoer: 3775 kg. roode kool, 895 kg. gele kool, 6950 kg. witte kool. Telefoon 7833 N. 16 Januari. Zeeuwsche bonten 9>75to,00 -Z-eeuwscbe blauwen 9,259>5° Zeeuwsche -eigerih. 6,50— 7,50 Zeeuwsche bravois 7,758,00 Zeeuwsche roode star 6,006,50 Zeeuwsche hl. ©ïgenh. 7,00— 7,50 Friesche borgers 6,507,00 Friesche bi. borgers 7,007,50 Eigenheimer pooters 4,25— 4.55 Blauwe pooters 3,504,00 Bonte pooters 4,004,50 A<{\ prl PiiMcu te koop, bij M. DUIJF, St. Pancras. Zondags niet.

Nieuwe Langedijker Courant | 1922 | | pagina 3