If m m Kinderrubriek. De bekende Film-ster Pola Negri is thans in het huwelijk getreden. Op bovenstaande foto ziet men (de pasgehuwden op het kasteel va.i| Poia te Rueil Seraincourt. (Fr.) Vrouwenrubriek EENVOUDIG EN GKD1STINGUEERD. BOB EN MOP IN DROOMLAND. (Vervolg en slot). Deze lag naast hem, vast in slaap met haar hoofd op haar arm. ,,Wat zie jij er slaperig uit," ze ieen stem achter Bob met een kirrend) lachje. Bob draaide zich snel om. Vóór hem stond een lief klein meisje van ongeveer zijn leeftijd.. „Mijn droom!" zuchtte Bob. ,',Je wat?" lachte het kleine meisj/e. „Nou, Bob, je was diep in slaap!" Bob wreef zijn oogen uit en keek nog eens. „Wel, jij bent Miesje, het meisje naast ons," riep hij uit en schudde Mop om haar wak ker te maken. „Ik heb 'm gevonden, Mop, mijn droom!" Miesje schaterde kei: uit van het lachen en vroeg wat hij toch bedoelde. Toen vertelden, jzij hun avonturen en Mop zèide, dat het onmoge lijk was, dat zij alles slechts gedfroomd hadden, omdat tlwee menschen toch nitet precies denzelf- den droom kunnen hebben. Dat vond moeder ook, toen zij thuiskwamen- Onaer No. 1355 is afgebeeld een keurig man teltje en rotje, waarvan het laatste van geruit flanel is, gegarneerd met een randje 1 an gis de revers, die aan een stuk doorloopen, zakken en manchetten van hetzelfde als de rok. Het rokje is tamelijk kort en heeft de noodige wijdte door drie stolpplooien aan de voorzijde- Het omgesla gen staande kraagje en het smalle ceintuurtje maken het geheel tot. een keurig mantelpakje. Knippatronen zijn verkrijgbaar in de maten 42, 44, 46 en -48 onder opgave van No. 1355. Kosten 55 cents. Het andere toiletje, afgebeeld onder no. 1356» is geschikt als wandelcostume en wordt vervaar digd van flanel of wollen crêpe. Het heeft als hoofdkenmerk een grooten eenvoud, doch niette genstaande dat is het een buitengewoon chic cos- tuumpje, met zijn, grooten omgeslaigjen kraag en den gestrikten das, de smalle lange mouwen en de over de hand vallende manchetten. Het lijfje is van het jumper model en wordt over den rok heen gedragen, terwijl de onderkant van den iumper op aardige Iwijze gegarneerd! wordt met gekleurde banden en oen patje, met vier knoopeii op zijde. Het rokje verkrijgt de noodige wijdte door de plooien, welke er op zijdie in zijin aangebracht. Knippatronen zijn verkrijigbaar in de maten 42, 44, 46 en 48, onder opg'ave van no. 1356. Kosten 55 cents. Vevftohoiolenheid Iemand, wiens Ford gestolen was, kreeg zijn wagen ook weder terug. Zijn vrieradejn doen hun uiterste best hem te troosten. Jcnge echtgenoot: „Wat is dit voor iets?"' Mevrouwtje: „Ik weet het niet precies, lie-, veling. Zie je, de keukenmeid liep weg toe'.n ze hier pas half mee klaar was dus eh J moest ik maar raiden hoe het afgemaakt moest! worden In Berlijn heeft mem een fabriek gemaakt,» waarin kunstzijde gemaakt wordt van afval. Het is zeer interessant te vernemen wat het uiteindelijke lot is geweest van verschillende' romans en gedichten van den laatsten tijd. Een schooljongen beweerde laatst bij' een examen, dqt de scheikundige formule voor water 2 L.O. was. Andere menschen, daaren tegen, verklaren, dat de programma's soms zoo droog zijn als de Sahara. Er is een nieuw soort kleurige vlinder ont dekt. Een der theoriën, welke .erover verkon digd worden is, dat het dier, als rups den' heden winter gedineerd heeft met een zomer-* av jnd japon van Mevrouw X. Het is thans mode voor bruidsmeisjes om corsages van vergeet-mijHnietjes te dragen. Waarschijnlijk is dat gedaan om een kleinen wenk te geven aan de bruidsjonkers, die nog vrij zijn. Duitsche spoorwegbeambten hebben eau ge- zelschapsreis ondemomeim naar Engeland tot het bezichtigen der merkwaardigheden. Hier-, boven een foto van de inspectie van de bej roemde brug over de Forth. NOOIT GOED. „Dit is een zeer bijzondere plaat, meneer, u hoort 4850 zangers tegelijk zingen!" „Prachtig meneer, maar heteft u er niet een waarop 4850 zangers stuk voor stuk zingen?" Dentist (in gedachten, op het theepartijtje van zijn vrouw).: „Hier, gorgel hiermede!" Man, (van plan zelfmoord te plegen)„Zie; je nou wat een pech ik altijd heb! Nu moest die trein natuurlijk weer derailleeren vóór ie bij mij was!" In een Engelsche courant lezen wij;, dat een Amerikaansche actrice, die voor eenigsa tijd een proces gewonmien hieeft, thans in een nieuw blijspel zal optreden. I Wij vinden de wijze, waarop die couramt het uitdrukt, niet heel en al gepast, met het oog op de hooge positie, welke het Recht nu een maal inneemt in de wereld 'Nog ben je gans, maai- straks ben je pastfei! Jonge dame (id ie juist op een weldadigheids- concert gezongen! heeft): „Ik had nooit ge dacht, dat mijn stem die groote zaal zou vul len." Vader (die niet muzikaal voelt): „Ik ook niet. Ik dacht, dat die stem die zaal zou doen ieegloopen." Mijnheer Stallen: „Zullen wij onze nileuwe buren óp ons avondje vragen?" Mevrouw Stallen: „Natuurlijk, ik moet we ten wat zij betaald heeft voor haar permanente golf.'" t .^f SR EEN GEZELLIG MAN! „Die vent zal de menschen vervelen tot aan den dag van zijn dood." „En na ziju dood zal zijn grafkuil gapen!" VAREN, VAREN IS TOCH JE WARE)...! De zanger (doodsbleek): „Nou zingten jelui het refrein maar 's een keer of tien, dan zal ik er eens over nadenken wat mijn volgend liedje zal zijn!" T-> TIEN EN EEN IS ELF! „Je zei dat je om 10 uur thuis zou zijn, en maar/één glas bier zou drinken." „Abuis vrouw, abuis, ik zei dat ik cwn éèn uur thuis zo uzijn en tien glazen bier zou drin- .EEN KLEINUGHEjlD ALSTUBLIEFT! „Daar is een arme man aan de dteur, meneer, die zegt da,t hij doofstom is." „Vertel 'm maar dat ik nu geen tijd heb on^ hem te woord te staan."

Nieuwe Langedijker Courant | 1922 | | pagina 6