I ÜM«ii WK) tutti KliEÊitëM MUI 1 mag zijn de gascommissie-vergaderingen in ge zondheid bij te wonen. Als plaatsvervanger voor den heer Duif wordt gekozen de heer J. Slijker met 5 stemmen met op de heeren Zeegers en Muhrling ieder 1 stem. Als plaats vei vanger voor den heer Van Kam pen wordt gekozen de heer Muhrling met 5 stemmen, met op de heeren Kloosterboer en Zee gers ieder 1 stem. Beide heeren aanvaarden hun benoeming. De voorz hoopt, dat de benoemingen in lezen gemeenteraad, die van veel belang voor de ge meente zijn, in de toekomst voor onze gemeente ten zegen mogen strekken*. Wethouder Van Kampen gevoelt zich verplicht thans nog iets in het midden te moeten brengen. In de eerste plaats mijn hartelijken dank aan u voorz., voor de waardeerende woorden tot mij ge sproken. Thans ben ik wethouder geworden, het geen wij zeker niet hadden mogen verwachten. Misschien zit ik hier- niet op mijn plaats, want deze kwam zeker den heer Kloosterboer toe. Toen ik er met den heer Kloosterboer over sprak, was deze van meening dat hij te oud was, de man die reeds 37 jaar lid van onzen gemeenteraad is. Maar het is anders uitgevallen. Nu ik deze plaats heb ingenomen, hoop ik dat ik aan dezen stoel zal gewennen, 0111 op te komen in het welbegrepen belang van de gemeente Sint Pancras. Wanneer wij terugzien op het tijdperk dat ik in de gemeente ben gekomen, lid van den raad geworden nu 4 jaar terug, is het bijna, bij Ongeluk dat ik mijn intre de in de raadszaal heb gedaan, in het jaar dat de eenredige vertegenwoordiging begon. In die da gen ben ik voor Kloosterboer opgekomen. Velen hebben toen hun stem op hem uitgebracht, niet denkende dat ook ik lid van den raad zou wor den. Velen heb ik tegen mij gehad, zoowel per soonlijk als in zaken. Maar die tegen iftij waren, zijn biina allen mijn vrienden geworden. En zoo zijn vijanden mijn vrienden, en vrienden mijn vij anden geworden. Bij de laatste verkiezingen heb ik echter vier maal zooveel stemmen verkregen als bij de eerste maal en door dit vertrouwen ge steund heb ik het wethoudersambt aanvaard. Maar wanneer ook ik eenmaal misschien zal vallen als lid en als wethouder, dan hoop ik dat het in een eerlijken strijd zal zijn. Ook wethouder Duif dankt voor de hartelijke woorden tot hem gesproken en voor de samen werking die door hem steeds is ondervonden. Ik hoop dat ik ook zoo mag doorgaan met den heer Van Kampen evenals dit met den heer Bakker het geval was. Zeker zullen wij wel eens verschillen van meening, maar ik hoop dat wij, ieder naar zijn vermogen, in eensgezindheid zullen mogen beraad slagen. En dat de te nemen besluiten in het be lang van de gemeente zullen zijn. De voorz. Ik dank u beiden voor de goede, woorden tot mij en den raad gericht. Uit deze woorden van hen blijkt, dat zij met den krachtigen wil zijn bezield de belangen van de gemeente steeds in het oog te houden. Dit is voor onze gemeente zeker een goed begin. Ik ben overtuigd, dat, zoo men den weg, die men kiest, serieus zal bewande len als B. en W., uitgebreid tot het college van den raad, men de gemeente zal helpen opbloeien en kreahtiger worden. De heer C. Zeegers, thans het woord verkrijgen de, zegt met te weten hoe lang het geleden is, dat hij de raadszaal verliet. Toen is door mij ge zegd dat ik steeds aangenaam heb vergaderd en ik hoop dit ook thans weer terug te vinden. Dat er kracht van ons moge uitgaan en daardoor al le sten goede zal worden geleid. De- voorz. Het vorloop van de laatste 4 jaren is, dat er veel in is doorgemaakt; veel besluiten zijn genomen; veel vergaderingen zijn gehouden; veel is de revue gepasseerd. Uit de woorden van de leden van den ouden raad mag ik afleiden, dat men steeds in eensgezindheid bijeen' is geweesr, en wanneer men thans met hetzelfde 'voornemen in beziefd, is het noodzakelijk gevolg, een eens gezind vergaderen. Wanneer men de belangen van de gemeente die ons hef is, zoo na aan het hart voelt, dan is het een behoefte om in die richting te wefken. Ik dank u voor uw woorden. De heer Kloosterboer spreekt hierna ongeveer de volgende woorden: Reeds vele jaren heb ik hier gezeten, in de laatste oogenblikken, dat hier de verkiezingen plaats hadden, is er veel, zeer veel over de caadidaten gesproken. Wij zijn heen cn weer gegooid. Je Dent zus je bent zoo. En dat komt door uc vele partijen die hier zijn. En ik behoor bij een partijtje, wat zal ik daar veel van zeggen. Men noemt dat wild. Ik ben bij geen en kele erkende partij aangesloten. Wij vergaderen niet. Men komt alleen bij elkaar om een candida- tenlijst op te maken. Ik zou nog veel, zeer veel kunnen zeggen, maar dat wil ik liever niet. Ik weet dat de gemeente steeds door mij uitstekend is behandeld. Dat is mijn eigen vaste overtuiging. Maar in de dagen van de verkiezing leek het of het maar net zoo-zoo was. Ik had mijn dagen gealid. Toen de kunstmestvereeniging het niet best kon houden en geen kunstmest leverde, toen zei den de kleine bouwers tegen mij „dat ij toch wat." Toen is er door mij gezegd dat zij wel kunst mest zouden bekomen. En ik ben voor hen naar Alkmaar gedaan. De kunstmestvereeniging wilde uitsluitend kunstmest leveren, onder handteeke- riing san een paar soliede borgen. En ik kon die vereeniging ook geen ongelijk geven. Maar de xnenschen moesten hun land bemesten. Dus hef is niet alleen hier dat door mij voor de kleine men- scben is gezorgd. Er is gezegd dat ik uitsluitend vooi de arme menschen opkom. Dat zal 'm schikken. Ik ben armenverzorger met SJijker en ook die is voor de arme menschen. Maar ze heb ben die woorden niet te bezigen dat ik voor de arme menschen ben. Dat zijn vuile woorden. Ik weet dat ik uit alle kringen, ja, van kleine bouwers stemmen heb gekregen. Maar daarvoor ben ik immers ook wildl Maar ik trek er mij niets van aar,. Veel" heb ik voor die kleine menschen ge daan. En wanneer men het weten wil, mijnbeer Hoksbergc uit Alkmaar is de man, dien kan men ier naar vragen. t De voorz. Mijnheer Kloosterboer, ieder voor zich heeft zijn eigenaardigheden, zijn eigen over tuiging,' zijn eigen richting. De heer Kloosterboer. Ik heb immers geen richting! De v'orz. vervolgt: de een gevoelt zus, de ander zoc. Wanneer u meent de belangen van die groep menschen inzonderheid te moeten voor staan, dau weten wij ook dat die belangen lil goe- ue handen berusten. En het voortvloeisel, het groote -antal stemmen, staat daar dan jok zeker mee m nauw verband. Niemand zal durvan ont kenner:, dat u Sint Pancras niet na aan het hart zou liggen. Ep ik hoop dan ook dat het u gegeven mng zijn nog vele jaren in gezondheid de ge meente Sint Pancras te dienen. Dat u in de ver gaderingen uw krachten zult bijdragen in het be- iang van onze gemeente. i Thans wenscht niemand meer het woord, waar na de voorz. met een woord van dank de verga dering sfuit. l Vc.gadering op Dinsdag 4 "Sept. des namid dags 2.30 uur. Voorz. de E.A. heer J. Burger, burgemeester. Secretaris de heer J. Dam. Alle leden zijn aanwezig. De voorz. opent de vergadering met welkom, waarna de herbenoemde en de nieuwbeno-m- de raadsleden in hanaen van den voorzitter de vereiscül eeeden afleggen- De voorz. Thans wil ik de herkozene en nieuwgekozeme raadsleden gelukwenschèn met hun benoeming. In de allereerste, plaats mijn felicitatie aan de herkozenen. Dank wil ik hun brengen voor wat zij in de aigeioopen 4 jaar in het belang der gemeente hebDcn gedaan. Niet alleen daarvoor, nlaar tevens voor de aan gename wijze van samenwerking, en voor de gezellige manier waarop de verschillende be sluiten zijn genomen. In deze 4-jarige periode is tr veel werk gedaan en dan denk ik aan de belangrijke besluiten, zooals aansluiting dij de waterleiding, de'electnficatie, de overdracht en den nieuwbouw v,an scholen enz. enz. Wel bestond er ook hier somtijds verschil van ge voelen ,maar men wist het zakelijke steeds van het persoonlijke te onaerscheiuen, men hield uitsluitend de belangen der gemeente voor oogen. Er heeft hier steeds bij het nemen van besluiten een geest van'solidariteit geheerscht. En wanneer er zo ©samengewerkt wordt is dit zeker in het voordeel van de gemeente. En uw herbenoeming is zeker een blijk van ver trouwen in uw vertegenwoordiging. Hartelijk dank ik u voor de ondervonden medewerking. De nieuwbenoemde raadsleden zullen in ue komende periode vee bp- het belang van de gemeente kunnen doen. De economische toe stand van de gemeente is niet rooskleurig te noemen, maar wanneer zij medewerken aan de behartiging van de belangen is dit zeker reeas een stap in de goede richting. Moge God Zijn zegen schenken op ons werk. Ook (1e nieuw benoemd em wil ik dan febciteeren. Zij aan vaarden een belangrijke taak, maar of het een dankbare zal zijn is een altdere vraag. Maar de belangrijkste taak is zeker wel de belangen van de gemeente te behartigen. Ook gij zult j aan critiek onderworpen woruen. Maar ut hoop cut u zich 'daarvan mets zult aantrekken en u daarboven verheffen. Ook met u hoop ik :op een genoegelijke wijjze samen te werken. Jk van mijn kant zal de samenwerking steeds zoeken cn wanneer de heeren Groen ën Dutjvis dit ook doen zullen wij met vertrouwen de toe komst kunnen tegengaan. Hierna worden de notulên vajn de vorige vergadering gelezen en onveranderd goedge keurd. Van Ged. Staten is bericht ingekomen dat gee nbezwaar bestaat tot aanleg van den ver bindingsweg SlootgaardWaarland, maar al vorens men op uitkeering van de Prov. kon rekenen, moet men eerst het aantal, werkeloo- zen opgeven, welk beroep zij uitoefenen en welk uurloon er wordt gegeven. De Prov. St. zal met haar uitkeermg echter n!iet hooger gaan dan het Rijk, welke 25 pet. van het loon bedraagt. De voorz. zegt dat nu de goedkeuring van Ged. is verkregen, men eerst moet weten hoe de houding van de Polderbesturen zal zijn, en stelt daarom voor om dit af te wachten, en vraagt den heer Dekker als voorz. van den polder Waarland spoedig te willen vergaderen. Na nog een korte bespreking wordt besloten een afwachtende houding aan te nemen. Berichc 'van de gmeqnt" Warmnihmzn,' dat over de maand Sept. een gelijke reauctie zal worden gegeven ais over de 4 voorafgaande maanden. En dat bij een verbruik boven 35 M3. vanaf October tot April '24 7 cent reduccte per M3 zal worden gegeven. En dat bij een verbruik boven 200 1V13. de gaaprijs 6 cent per M3 zal bedragen. Van het electrisch bedrijf te Waarland is in gekocht 264 K.W.U., waarvan is verkocht 18j K.W.U. voor licht en 29 K.W ,U. voor kracht. Alzoo een stroomverlies van 52 K.W.U. In kas was met het vóordeelig saldo van de vorige maand f 549.59V2- Het saldo van de aigeioopen maand had bedragen f 164.88V2. Benoeming wethouders. In de vacature-P. Borst wordt gekozen de heer P. Borst met 5 stemmen, 1 blanco, 1 st. op den heer C. Francis. De heer Bprst neemt zijn benoeming aan. In de vacature J. de Groot wordt gekozen de heer J. de Groot met 6 stemmen, 1 blanco. Ook deze neemt zijn benoeming aan. De voorz. feliciteert beide heeren, en gelooft niet dat men een beter keuze had kunnen doen. Zij zijn de rechte menschen op de rechte plaats. Ik hoop dat u uw medewerking weder zult verleenew, en dapk u voor de medewer king, die ik reeds als zoodanig van u mocht ondervinden. Algemeene felicitati evolgt. Aangeboden wordt de gemeentebegrooting voor '24, sluitende in ontvangst en uitgaaf met een bedrag groot f 87497.4/Va- De post on voorzien is groot fl9a4.54V2- Vopr plaatselijke inkomstenbelasting wordt geraamd een bedrag van f16000. Aangeboden wordt de begrooting van het Burgerlijk Armbestuur in ontvangst op f 692.1, met een post onvoorzien gropt f 1060, en een subsidie-aanvrage groot f4500. Het vorig jaar was een subsidie-aanvrage ingediend groot f 5500, welke werd teruggebracht op f 3500, met een bedrag van f2u00 als extra-subsidie. De leden ontvangen allen een afschrift. De rondvraag, die hierna wordt gehouden, levert niets op, waarna de voorz. met een woord van dank de vergadering sluit. Raadsvergadering op Dinsdag 4 September 1923 des middags 2.30 uur. Alle leden tegenwoordig. Voorz. J. Nagel hout, Burgemeester. Installatie Raadsleden. Voorzitter heet alle lieden welkom, in het bijzonder J. Wit, die i.ch weer opnieuw beschikoaar stelde. Alle le den legde de vereischte eedein af in handen van dein voorzitter en namen zitting. Voorzit ter hoopte dat de besprekingen en beraadsla gen van vriendschappelijken aard mogen zijn en td't geen persoonlijke af Koeling leidden. Benoeming wethouders. Bij eerste vrije stemming werden de heeren F. Tromp (aftr.) en J. Wit benoemd tot wet houders. Beide heeren namen de benoeming met. woorde van dank voor het in hen gestelde vertrouwen aan. Voorzitter en ledein feliciteeren de nieuwe, .wethouders. Volgde lezing en goedkeuring der notulen. Benoeming z.g. Lichtcommissie. In deze com missie werd benoemd het college van wethou ders. Dit college had ook zitting. Ingekomen stukken. Van de Schager handeldrijvende en indus- trieele middenstandsvereeniging was een ver zoek ingekomen om een jaarlijksche subsidie van f lu voor eik kind dat de school bezocht. Werd in handen gesteld van B|. en W. om bij 'de begrooting te worden behandeld. Volgde sluiting. Vergadering van den raad dezer gemeente op Dinsaag n.m. 2 uur. Voorzitter burgemeester Kooiman. Na opening verzoekt de voorzitter den raads leden ,üie den eed wenschen af te leggen, om op te staan. Door de heeren Visser, Oud en Kramer wordt den eed, door v. d. Woude, de Geus, Mulder en Hart de belofte gedaan. Voorz. Van de herbenoemde leden van den nieuwen raad hoop ik, dat gij wederom op nieuw de belangen der gemeente met al uw krachten zult voorstaan. Ik zou u 'kunnen feljci- teeren met uw benoeming, maar ik zou zeggen], doet dat u zelve; gij Kunt tevreden zijn aat de kiezers u waardig heb Den gevonden hunne en der gemeente belangen te behartigen en u opnieuw afvaardigden. De raad is een weinig doo rtoevalligheiu in samenstelling veranderd. Dit zou zeker niet gebeurd zijn als de heer Verduin, tegenover wien wij ailen zeer sympa thiek stonuen, wiens woorden altijd een goede jplaats vonden, tegenover zijn kiezers op zijn beslui twas teruggekomen, dan had ik voor mij er zeker van geweest dat de raad dezelfde was gebleven. Nu ooet een nieuw lid, de heer Jb. Kramer Hzn., zijn intrede. Ook u kan eerst u zelf wel feliciteeren. Immers uw voorvaderen jhebben reeds jaren in de gemeente best huisge houden. Nu, mijne heeren, laten w ij;weer voor deze vierjarige zittingsperiode met 'nieuwen ijver en opgewektheid gaan werKen om de belangen der gemeente naar aller wensch te behartigen. Mijne heeren, ik feliciteer u. De raadsleden bedankten hierop den voor zitter voor zijn hartelijke woorden to.t hen ge sproken en hoopten de belangen der gemeente naa rgelang hun inzichten werkelijk le be hartigen. in de hierna volgende wethouders- verkiezing werden de beide -aftredende wet houders, de heeren Jb. Visser en W. de Geus met algemeene stemmen herkozen, waarna al gemeene felicitatie volgde. Notulen women voorgelezen en onveranderd goedgekeurd. Van den heer G. Slotemaiker is bericht inge komen dat h ijzijn herbenoeming tot lid van het Burgerlijk Armbestuur aanneemt. Voor ken nisgeving aangenomen. Goedgevonden wordt de tijdelijjke onderwij zeres aan te stellen to,t 15 Dec. a.s., zulks m verband -daar mej. Mesman haar dienst wegens ziekte nog niet kan waarnemen. 'Van Ged. Staten is bericht ingekomen dat de politieverordening inzake maximum snel- Iteid voor motorrijtuigen nog niet in toepassing mag worden gebracht, 'daar eerst van liooger- hand een plaatselijk onderzoek zal worden in gesteld. Eveneens dp.t het adres der gem. Wierin- gerwaard, waar onze gemeente adhaesie aan heeft betuigd, inzake de duurte van den keu ringsdienst der warenwet in de kring Alk maar, ongegrond is verklaard. De heer de Geus vindt het eigenaardig dat wij aan het gebouw mede moeten betalen voor aflossing en rente. Beide voor kennisgeving aangenomen. Rekening Electrisch bedrijf 1923. De heer Hart deelt namens de commissie van rapporteurs mede dat alles in orde is be vonden .Er is een saldo van f 3.125.65 benevens een post van afschrijving a f 1400. De voorz. brengt een woord van dank aan de commissie van onderzoek, eveneens aan de llichtoommissie voor haar goede beheer. De heer v. d. Woude brengt rapport uit over de gemeen terekening, dienst 1923, welke sluit met een ontvangst van f 94149.03 en een uitgaaf v. f 89374.77V2, alzoo een saldo gropt f4779.33 &en adviseert tot goedkeuring. De voorz. dankt de commissie voor 'twerk aan haar moeilijken taak, waar zopveel uren aan zijn besteed. Aan dein heer P. d. Geus Jnzn. wordt ee 'half jaar afschrijving verleend der hondenb Hasting. Tot leden nazien der rekening Burgerl. Arm bbestuur worden de heerein v. d. Woudi Hart benoemd. Begrooting Electr. Bedrijf wordt voorge. steld op f 12900. Wordt in handen gesteld dèr heeren Oud en Kramer. Verzoek particulieren ophaaldienst om een subsdiie van f 100 per jaar, voorloopig ujt (e keeren over vier maanden. Goedgevonden wordt f 33.50 voor deze g0e de onderneming beschikbaar te stellen, oer" kend over vier maanden. De begrooting inkomi sten en uitgaven der gemeente wordt aange beden op f O2300.12V2, evenzoo de tip-g^. dienst 1923. Wordt in handen gesteld van d heeren v. d. Woude en Mulder. Vaststelling voor waarde landverhur.ng, Op voorstel van dan heer Mulder gaat de raad hierover eenigen tijd in comité. Na heropening worden de voorwaarden vast gesteld en wordt besloten in overleg met Bur. gerlijk Armbestuur en Diaconie te treden om de verkiezing vast te stellen op 16 October a.s., en de verhuring weder te doen geschieden ivoor den tijd van 8 jaar.. Hierna volgt sluiting. HfcCHïZAKEN Zitting van 4 September. Een oude globesrotster. Een klein grijs vrouwtje Jansje M., van „werkster' maar wier werk voornamelijk had be' staan in negotie met waschknijpers, lucifers e ergelijk voornaam handelsmateneel, afgewisseld door bedelen stond heden terecht wegens land- looperij. Gewoonlijk knapt de politeierechter der gelijke zaakjes op, maar voor ditmaal had de arr. rechtoank zich de eer toegeëigend. De arme Jan; was te Enkhuizcn aangehouden om dat ze zonder middelen van bestaan rondzwierf. Te voien h een rijksveldwachter haar in de Zijpe aangetrof fen, toen ze des nachts op den. openbaren «g onder wat vodden lag te slapen. Het oude vrouw- tje beèft al reeds een jaar of, 10 in de rijkswerk inrichting doorgebracht, ze is dus in dat kuur oord geen onbekende. De officier stelde voor haar 3 dagen hechtenis aan te smeeren en haar vervolgens op" te zenden naar het vrouwenwerkhuis voor deu tijd van 2 jaar en 8 maanden. Nog een cosmopoliet. De timmerman Ja nvan T., heeft ondanks zijn aanvalligen leeftijd van 39 jaar, reeds meermalen met de gevangenis en rijkswerkinrichting kennis gemaakt. Daarom acht nij het niet de moeite waard zich een bepaalddomicili te verschatfen, maar geeft de voorkeur aan een vrij .zwerversleven ,Op 3 Augustus arriveerde Jan te Alkmaar per pe des apostolorum en wilde de stad binnentreden door het beroemde Schermerhek. Voor hij echter zoover was, passeerde hij een winkel en kreeg het idéé een jovel eindje worst te koopen, want Jan had honger en was nog in het bezit van 93 spie, een hartig brokje kon dus nog lijden. Maar toer. hij in den winkel stond en niemand vol kwam op het geluid van het winkelschelletje, kwam Jan's gaplust weer boven en deed hij een aanval op de winkellade, waaruit hij spoedig het geldkistje met f974 had gerauscht,; eenmaal teri^achtte Jan zien iin veiligheid, maar hij had huiten deu winkelier gerekend. Deze had het ver lies van zijn winkelkapitaal gemerkt en had Jan bij de kladden, voor hij het op een loopen kon zetten. Jan v. Tw. stond thans terecht en het 0. M. vorderde op grond van zijn zuinige anteceden ten, 1 jaar gevangenisstraf. De verdediger, mr. mr. Leeberg, zag zeker meer deugd in Jan Jan de otficier en drong aan op een nader onderzi door ae reclasseering, omdat zijn opvoeding in den sukkeiamolen zoo jammerlijk mislukt is Ook geen best merk. De 20-jarige reiziger G. J. J,. v. H. uit Rijzen burg heeft reeds 3 maanden in de gevangenis door gebracht wegens verduistering in dienstbetrekking Die straf heelt hem niet aigeschrikt om ook zijn nieuwen patioon de heer Runderkamp te betoe- teren. Iiij leverde namelijk aan een cliënt zak suikc- ,70 pond en stak het geld in eigen porten;omieetje. Maar de truc kwam uit, omdat de klant zich bij den baas*-* beklaagde dat nij maai 70 pond suiker had gekregen, terwijl iiij ioo pond aan v. H. had besteld. Toen zat Je linke bediende heel gauw in de petoet en heden stond hij teiecht. Beweerde dat hij liet geld had gesto len om f20 boete te betalen, hem door den ckanton rechter opgelegd wegens overtreding: met zijn mo tor. De baas, die altijd nogal semk had gehid 111 dat jong, verklaarde dat iuj hem' die 70 g'^ld1® graag Had voorgeschoten, zoodat v. H, niet M behoeven tc stelen. De officier keek ook niet bijzonder hoog op tegen dezen afnemer en stelde voor hem, 5, maanden op sterk water te zetten. Zijn advocaat, vanwege de Vincentiusvereem- ging, wilde op voorbeeld van zijn confrater, ook een nader onderzoek, waarover hij nog een tojuj® met den officier stond te redekavelen. A.s week uitspraak. BURQELiJKE STAND Gemeente SCHÖORL. Over de maand Augustus 1923. Geboren: Ham, zoon van Henri Christian.'' Pieck en van Geziens van Gelder. Fen® Wilhelmina, d. van Gerrit Selhorst en van Am na Breed. Catharjina, d. van Cornehs ik ^YViaard en van Cornelia Kool. Simon, z-v®' Adrian us Louter en van Marijtje van der U'e Joannes Nicolaas, z. van Johannes Louvve 1 van Cornelia Maria Praat. Ondertrouwd: Loureins Pieter SchotvmgT Maria Johanna Geevers. Pieter Hoogland e Cornelia Greeuw. Gehuwd: Johannes Jacobus de Roos teAJ maar en Agatha Schuyt. Lourens Schptvanger en Maria Johanna Geevers. Pieter Hoogland en Cornelia Greeuw. Overleden: Jan Koeman 78 jaar, weduw«a van Maria Volenga. Willem Bierg 75 Ja'^ echtgenoot van Guurtje Huiberts. ^la^' 0 Johanna Koster, 85 jaar, echtgenoote van JM Duin. i

Nieuwe Langedijker Courant | 1923 | | pagina 4