Bell houden. Dit weigert zij' ech'ter, en ver klaart niet alleen dat zij! instaat voor de trouw der Rijksweer, doch ook dat zij ijiet de hulp van deze alle aanslagen tegen de republiek zal kunnen keeren. De allernaaste toekomst zal moeten leeren of de vijanden der republiek de kracht der huidige regeering werkelijk zoo zeer hebben onderschat. Een nationaa-1 socialistische Putch in Beieren. In de Bürgerbraukeller had een nationale de monstratie plaats, waarbij staatscommissari Von Kahi onder levendigen bijval een manifest „aan de Duitsche natie" voorlas, dat zich met het Marxis me bezighield. In de drukbezochte vergadering wa ren vooral de leden der Vaterlandische Verbande sterk vertegenwoordigd. I „Kommerzienrat" Zentz sprak in zijn begroe tingsrede de hoop uit, dat v. Kahr de leider zou worden van een „nieuw, beter zwart-wit-rood- Duitschland." Terwijl v. Kahr zich in de Bürgerbrau door de „Erwerbsstande" liet huldigen, hebben zwaar ge wapende troepen van Hitier het oostelijk gedeelte van München afgezet. Zij bezetten het Ostbahnhof dn de andere openbare gebouwen. De voorbijgan gers werden teruggedreven en op de vraag, wat dit alles te beteekenen had, luidde het antwoord „dat- zult ge morgenochtend wel zien." Voor zoover thans valt te beoordeelen, schijnt de toestand zeer ernstig te zijn. Van alle zijden komen alarmeerende geruchten. De nat.-soc. s.chij- nen dus hun dreigement om op 9 Nov. wraak te nemen voor 9 Nov. 1918 te zullen uitvoeren. De geruchten over de gebeurtenissen in München hebben zich bewaarheid. De „Abrechnung mit den Novemberverbrechern" is begonnen. Adolf Hitler verscheen aan het hoofd van een na- tionaal-socialistische stormtroep in de vergadering van de „Erwerbsstande" en verklaarde dat minis ter-president Von Knilling en de minister van binnenlandsche zaken Schweyer gearresteerd wa ren. H*; proclameerde een nieuwe nationale regee ring met den vroegeren politie-president Von Pöhner als minister-president. Hitier als miinister van buitenlandsche zaken, generaal Ludendorff als minister van oorlog en Van Kahr als staatshoofd, van Beieren. Ludendorff en Von Kahr hebben hun benoeming reeds aangenomen. 1 Het rijkskabinet is nog in den loop van den nacht bijeengekomen ter bespreking van den door de nationale putch geschapen toestand. Dieven hebben in den tuin van haar villa aan de Riviera de vrouw van een bankier en haar gezelschapsdame, een Russische overvallen. De vrouwen bevonden zich op het balcon van het benedenhuis, toen plotseling twee mannen tevoor schijn sprongen, die de dames vastbonden haar met revolvers bedreigden en de sleutels opeischten. De roovers doorzochten vervolgens het huis en ver trokken met ■medeneming van een aantal juweelen Ontvreemd werden een zeldzame diamant ter waar de van bijna twee ton, en een collier met 130 paar- len, een waarde vertegenwoordigend van 130.00c gulden. De politie heeft het parelsnoer teruggevon den. De dieven hadden het naar het schijnt, ver loren. 1Te Bordeaux is een zekere Jean Dumas bij een poging om een jongen uit de Gironde te red den, verdronken. Dumas is ridder van het Legioen van Eer en bezit 25 medailles voor het redden van levens uit zee. Toen Dumas den jongen in het wa ter zag vallen, sprong hij hem, ondanks zijn 76 jaren, na, doch hij kreeg krampen en zonk weg. Enkele uren later werd zijn lijk met dat van den knaap uit de rivier opgehaald. 1 Te Northallerton heeft in een linoleumfabriekl een noodlottige brand gewoed. De fabriek was in volle werking, toen plotseling een luide ontploffing werd gehoord en uit de kurkmolenafdeeling de vlammen hoog opsloegen. Het ijzeren dak van dit pand werd door de ontploffing weggeslagen. Den vijf werklieden, die in deze afdeeling bezig waren was door de brandende kurkmassa de uitgang af gesneden. Door zijramen hebben brandweerlieden vier arbeiders, die reeds ernstige brandwonden had den opgeloopen, kunnen redden. De vijfde kwam in de vlammen om. De schade wordt op verschillende duizenden ponden geschat. Drie bandieten drongen te New York een juwe lierswinkel binnen op een drukken hoek van Broad way. Terwijl zij den eigenaar met zijn bedienden met de revolvers bedreigden, stalen zij de kostbaar heden en maakten zich daarop met een buit ter waarde van 7500 dollar uit de voeten. Terwijl in de haven van Havre de Fransche boot „Caroline" werd gedesinfecteerd, drongen de daarbij gebruikte gassen door tot in de machine kamer. Tengevolge hiervan kwamen, naar aan de „Tel." gemeld werd, vijf matrozen door verstik king om het leven, terwijl zeven andere in levens gevaar verkeeren. Horatio Bottomley, de beruchte Engelsche loterijman, die nog steeds in de gevangenis vertoeft' heeft een reeks artikelen geschreven over het le ven in de gevangenis. Niemand zal hem dat willen beletten. Hij heeft evenwel ook kans gezien om die artikelen buiten de poort der gevangenis te krijgen en in druk te doen verschijnen, hetgeen bij de autoriteiten ontstemming heeft 'gewekt. Daarom is er thans een onderzoek gaande naar de wijze, waarop Bottomley erin is geslaagd, zijn pennevruch ten te verzenden. Men is reeds begonnen met het in verhoor nemen van de cipiers. 1De Daily Chronicle meldt, hoe een spoorweg opzichter, James Thornton, in een bouwvallige hut in de omgeving van de stad Eureka in Nevade, tot de ontdekking kwam van een vijftig jaar geleden gepleegden moord. In een hoek van de hut lag op een slaapbank het geraamte van een man en tusschen twee planken van den muur stak een met stof bedekt stuk papier, dat de bekentenis van den moordenaar bevatte, gedateerd van Juli 1889. Bij het geraamte lag een gouden horloge met ketting. De bekentenis luidt: Na veertien jaren van om zwervingen ben ik dan terug in de hut die ik zes jaren geleden bouwde. Zal iemand: deze bekentenis lezen, of zal zij bij mijn lijk vergaan? Sou» lijkt het mij, dat ik makkelijker zal sterven wanneer ik mijn daad heb gebiecht. Ik ben Lee. Singleton, heb gediend in het Amerikaansche leger en werd tweemalen gewond. Na den vrede kwam ik in Eureka terug, waar ik werkzaam was in de Richmondfabriek als stoker. Mijn metgezel John Murphey was een aanmatigend man, die mij meermalen beleedigde en mij zelfs eens geslagen heeft. iQp dat oogenblik heeft hij zijn en mijn doodvon nis geteekend. Twee weken lang wachtte ik, tot ik mijn kans schoon zag, met mijn kolenschop sloeg ik hem de hersens in en duwde het lijk in den oven. I INa mijn daad scheen het mij toe, alsof elke schep kolen, die ik in den oven wierp, op Murphy's li- schaam neerkwam, de opflikkerende vlammen sche nen te spreken, mij mijn zonde te verwijten." De spoorwegopzichter heeft niet kunnen uitma ken hoe lang de moordenaar reeds dood was. LUCHTVAART 1 Groote plannen. Generaal Patrick, het hoofd van den legervlieg- dienst te Akron, zeide in een rede de ontwikkeling der luchtschepen-industrie te Akron toe te juichen en verklaarde, dat het Departement van Oorlog voornemens was een vliegtuigvloot rond de wereld te zenden. Hij zeide, dat nieuwe vliegtuigen waren gekocht, welke tot ononderbroken vluchten van tweeduizend mijl in staat waren, terwijl dé langste afstand over water af te leggen, nooit meer dan duizend mijl zou zijn. De machines zouden in de lente van de Oostkust vertrekken, naar de West kust vliegen, vandaar naar Alaska en over de Be- ringstraat en van eiland tot eiland naar Indië gaan terwijl de terugtocht ging over Perzië, Scandina vië en Groenland. NIEUWSTIJDINGEN. Crou p-poeders. Vaiï een geneesheer heeft het Maandblad tegen vervalschingen den volgenden brief .ont vangen „E enigen tijd geleden werd ik geroepen bij een patiënt, die erg benauwd zou zijn. Het bleek diphteritis te zijn. De menschen hadden het zelf eerst geprobeerd met croup-poeders, die ze haalden bij een vrouw het adres wilden ze niet zéggen. Een van de poeders die gepakt waren in een wit papiertje, zonder gebruiksaanwijzing, kreeg ik mede. De poeders werden altoos eenige dagen gebruikt als de kinderen leelijk hoestten en als het den derden dag niet over was, werd de dokter gehaald. Daar ik in 't gebruik van deze croup-poeders gevaar zie in bet bovenstaande geval kreeg de patiënt pas den derden dag de seruminjec tie zend ik u hierbij het exemplaar, dat u misschien wel wilt laten onderzoeken." Gaarne voldoen wij aan dit verzoek en von den den heer Coppens te Rotterdam bereid bet onderzoek op zich te nemen. Het resultaat was schrikwekkend. Het poeder bestond uit 475 milligram suiker, zonder meer. Misdadiger bedrog is ons zelden voorgeko men. N-iet alleen dat het poeder volkomen waar deloos was, maar, in dit geval, was het beetje suiker hoogst gevaarlijk. Zoo ergens, dan is vooral bij croup terstond deskundig ingrijpen een eerste vereischte voor genezing en hier worden de menschen er toe gebracht dat in grijpen uit te stellen. De Amsterdaimsche roofholen. Hét aantal beroovingen in zoogenaamde „ver dachte perceelen" neemt, blijkens mededeelin- gen in het orgaan „De Amsterdamsche Po litie", den laatsten tijd weder schrikbarend toe In de afgeloopen negen maanden van Jan. tot en met September hadden, voorzoover al thans bij de politie bekend is, 225 beroovingen plaats. Over hetzelfde tijdperk in 1922 be droeg dit aantal 203, zoodat de stijging dus niet onbelangrijk is. De geroofde buit bestond uit f 54.73118 Ned. Ind. guldens; 21.560.800 Mark; 209.027 franks; 1613 dollar; 3190 kronen; 1873 lire en 570 Eng. ponden. Vooral in de omgeving van de Warmoesstr. vinden de meeste beroovingen plaats. In deze pplitiesectie kwamen van de 225 gevallen, 189 voor rekening van deze buurt. Alleen in 12 perceelen werden voorzoover daarvan aangifte werd gedaan 143 beroo vingen gepleegd. Slechts in een enkel1 geval mocht het de politie gelukken de daders aan te houden en tot een gerechtelijke vervolging dezer „apachen" kwam het dan nog hoogst zelden1. Rijwielbandmerken. De fabriek „Vredestein" te Loosduinen ontving een bestelling van een koopman te Nijmegen, om 2000 rijwielbanden te leveren, waarop het woord „Ceveha" was aangebracht. Toen men met het fa- briceeren was begonnen kwam de directie tot het inzicht, dat zij deze banden niet zou mogen afleve ren, onidat het woord „Ceveha" groote overeenstem ming vertoonde met „.Hevea" waarop de rubberfa brieken te Doorwerth recht hadden. Zij weigerde daarom de aflevering, verlangde echter dat de op drachtgever zou betalen. De Nijmeegsche koopman weigerde en noemde de reden, waarom „Vrede stein" niet wilde leveren, ongegrond. Hij had het woord „Ceveha" reeds vroeger doen inschrijven bij het bureau van den industrieelen eigendom; wel had hij deze inschrijving later doen doorhalen, doch daarmede niet 't recht verloren 't merk te bezigen. Zoowel de rechtbank als het gerechtshof te Arnhem beslisten, dat het recht van het uitsluitend gebruik van een merk toekomt aan den eersten gebruiker en niet aan hem, die het 't eerst deed wel het vermoeden schept, dat de inzender ook de inschrijven. Overwogen werd, dat de inschrijving eerste gebruiker is en hij zich van dat bewijsmiddel berooft, indien hij de inschrijving weer doet ver vallen, maar dat daarmede niet tevens vervalt het recht om het merk te gebruiken,zoodat niet is bewezen, dat de besteller van het merk „Ceveha" geen gebruik mocht maken. Voorts werd overwogen dat de fabriek, door op dien grond de aflevering te weigeren! wanprestatie pleegde en-zij nu wel hééft verzocht om, voor het geval de rechter de aflevering wel geoorloofd mocht achten, alsnog te worden toegelaten om de bestelling uit te voe ren, maar dat daarvan thans geen sprake meer kan zijn, daar de besteller geen schuld had aan de niet- aflevering in deze, nu de termijn daarvoor reeds lang is verstreken, niet mag gedwongen worden alsnog te betalen en te ontvangen. Met de afwij zing van haar vordering werd de fabriek „Vrede stein" in de kosten van het proces veroordeeld. Tramongeval. Te Vlijmen heeft een zeer ernstig tramongeval plaats gehad. Een ongeveer dertig wagons lange veetram, rijdende van 's-Hertogenbosch naar Waal wijk, is omstreeks 2 uur te Vlijmen tengevolge van den verkeerden wisselstand in volle vaart op eeni ge stilstaande wagons gereden. Deze wagons wer den uit de rails gelicht en voortgeduwd tegen een woning, waarvan de geheele voorgevel vernield werd. 1 De wagons kwamen in de woonkamer- terecht. Gelukkig was echter op dat oogenblik niemand in de woning aanwezig, meldt de „Tel." Tengevolge der botsing is de geheele tram uit de rails gereden en als een kaartenhuis in elkaar, geschoven. Verschillende wagons stonden zelfs op elkander De materieele schade is zeer groot. Een 15-jarige jongen die op een der achterbal kons stond, kreeg een gecompliceerde armbreuk en werd per auto naar het ziekenhuis vervoerd. Dr. Weijers uit Vlijmen verleende eerste ge neeskundige hulp. Een politieonderzoek wordt ingesteld om vast te stellen in hoeverre het ongeluk aan baldadigheid is te wijten. Diefstal. Een heer woonde eenigen tijd op kamers bij een kamerverh uurster op de Prinseftgracht te Amster dam, toen hij in Mei plotseling opgenomen moest worden in een inrichting voor zenuwlijders. De hospita, die van de meening uitging dat „de me neer wel krankzinnig zou worden", eigende zich toen een groot deel van de eigendommen van haar huurder toe. Eenige voorwerpen werden verkocht en met een kennis bracht de hospita het geld er door. Edoch, hospita en kennis hadden buiten den waard gerekend. Al gauw kwam de gemeente de eigendommen van den heer opeischen. De familie onderzocht ze en kwam toen tot de ontdekking, dat een groot deel ontbrak. De eigenaar was on- dertusschen zoover hersteld, dat hij zelf kon na zien, wat er alzoo werd vermist. Zoo was uit een van zijn koffers ook nog een kistje weggenomen dat voor "f 7 f 8000 effecten bevatte. De hospita en haar kennis werden door de politie gearresteerd Zij bekenden de eigendommen van den heer gesto len te hebben, behalve de effecten. Hiervan zeiden ze niets af te weten. Bekend is echter, dat de kennis op stap is geweest met een Italiaansch ef fect ter waarde van 500 lire, dat zich in hetzelfde kistje bevond als de andere effecten, om eens pols hoogte te nemen, wat het stuk wel waard was. De effecten worden nog vermist en de politie doet pogingen ze op te sporen. De vrouw en de kennis zijn in handen van de justitie gesteld. Eenige maanden geleden kwamen bij de po litie te Amsterdam klachten in van eenige bewo ners van de Weteringschans en van den Overtoom dat zij door een dienstmeisje, dat slechts enkele dagen bij hen in dienst was, werden bestolen. D© politie stelde een onderzoek in en juist toen zij de verdachte op het spoor was, werd het 21-jarige meisje in gezelschap van een 27-jarigen constructie werker door de Rotterdamsche politie gearresteerd daar zij aldaar eveneens van diefstal beschuldigd waren. j Het bleek dat de man een verhouding had aan geknoopt met het dienstmeisje. Een klein bedrag aan "geld, dat de man had was spoedig verteerd. Het meisje verhuurde zich toen bij verschillende families te Rotterdam, Den Haag en Amsterdam waar ze telkens enkele dagen in dienst bleef. Zij keek eens goed rond wat er mee te nemen viel en sprak dan met haar handlanger af, tijdens de afwe zigheid van de huisgenooten den buit te komen halen. Een tweetal heeft op die manier een groot aantal zilveren lepels en messen, gouden armban den en horloges, alsmede kleedingst ukken ont vreemd. Na haar slag te hebben gedaan, maakte het meisje zich met haar medeplichtige uit de voeten. j Beiden hebben bekend de gesignaleerde misdrij ven te hebben gepleegd. Eerst zullen zij in Rotter dam terecht staan, dan zullen zij zich voor de Haagsche rechtbank hebben te verantwoorden en tenslotte zal het tweetal met de Amsterdamsche rechters kennis maken. De nachtwaker Jansen viel Maandagnacht op de Heilige Land-stichting bij Nijmegen, toen hij zich bij zijn ronde door het houtgewas begaf, over een pakje. Zijn hond besnuffelde het en bij be lichting bleek, dat het een pak met effecten was. Bij nader onderzoek kwam aan het licht, dat de ze afkomstig waren van den twee maanden geleden gepleegden diefstal in de pastorie bij den rector van de stichting „de Goede Herder" te Velp. De pastoor van de Heilige Landstichting stelde zich dadelijk in verbinding met de Velpsche politie die het gestolene aan den rector ter hand stelde en wien bleek, dat alle effecten nog aanwezig waren. Een onbekend heer stopte met een auto voor de rijwielbewaarplaats van het Delftsche Poort-sta tion te Rotterdam. Hij vroeg den bewaarder op den wagen te willen passen, aangezien hij onmiddellijk met den trein naar Antwerpen moest, die op het punt stond te vertrekken. Zonder het commentaar van den rijwielbewaker af te wachten, rende hii het station binnen, den ander met een verbluft gezicht achterlatende. De oppasser-tegen-wil-e-n dank waarschuwde de politie. Deze stelde een on derzoek in en het bleek, dat de zaak werkelijk zoo zat als de haastige reiziger verteld had. Het was iemand uit Delft, zekere P. J. K„ die op deze Amerikaansche wijze zijn auto had achterge laten. De wagen is naar den politiepost aan de Dui venvoordestraat overgebracht. Daar is de stalling van de paarden en motorfietsen van de bereden- en motorbrigade. Wanneer de Delftenaar uit Ant werpen terugkomt, kan hij er zijn kar halen. Hij is er in elk geval goed bewaard. 1 De politie te Rotterdam heeft een Spanjaard aangehouden, die er van verdacht wordt op den Schiedamschedijk cocaïne te koop te hebben aan geboden. Hij is ter beschikking van den Vreem delingendienst gesteld. I Te Rotterdam is verleden jaar voor f 144.628 geroofd, dit jaar sluit de balans met ongeveer f99000 credit, terwijl aan de debetzijde slechts'een gering aantal veroordeelingen staat. De 35-jarige A. den Hollander, wonende aan den Dordtschen straatweg in dienst van de Graan Elevator-Mij., is uit een aan de Maashaven te Rot terdam staande elevator gevallen. De man werd zwaar inwendig gekwetst en met een ernstige sche delbreuk naar het ziekenhuis aan den Coolsingel gebracht. Bij aankomst aldaar bleek hij echter reeds overleden. Drie leden van een familie, man, vrouw tu kind, die woonachtig is in een schuit aan de Lijn baansgracht te Amsterdam, zijn plotseling onwel geworden. Het tweede kind ondervond geen hinder Uit het onderzoek bleek dat de drie eerstgenoem den schelvisch gegeten hadden. De ongesteldheid droeg een vrij ernstig karakter. Bewusteloosheid en daarna hevige brakingen. De politie stelde den gezondheidsdienst van het gebeurde in kennis. Qnt dekt werd dat de schelvisch afkomstig was van een partij van 100 pond, waarvan 50 pond ver kocht was. Er zijn onder de andere gebruikers van die 50 pond geen verschijnselen geconstateerd en ofschoon het braaksel nog niet volledig onderzocht is, komt het den dienst zeer onwaarschijnlijk voor dat de schelvisch bedorven is geweest. De patiënten maken het nu vrij goed en gevaar bestaat er niet. Onder de kust kwamen twee trawlers uit Grimsby met elkander in aanvaring, met het gevolg dat een van de vaartuigen de „Mascolia" binnen eenige minuten zonk. De bemanning, uit 12 per sonen bestaande, sprong over boord en werd door een sleepboot opgepikt. Te Breskens kwamen twee paarden voor een wagen gespannen in aanraking met een op den grond gevallen draad van de" electrische geleiding en werden onmiddellijk gedood. De bestuurders be kwamen geen letsel. i, Daar de zich in het s.s. „Stuart Star" bevin dende' 600 ton vleesch zoo bedorven is, dat het voor geen doeleinden meer bruikbaar is, zal dit op 5 mijl uit de kust in zee worden geworpen. Met een westelijken wind begint men reeds te Hoek van Holland last van de lucht te krijgen. Ongevallen. Op den straatweg nabij Gorinchem had een aan rijding plaats tusschen de autobus Groot Ammers- Gorcum en een 15-jarigen t wielrijder uit Arkel. De jongen reed op het rijwielpad, verliet dit eensklaps en kwam in botsing met de autobus, die achter hem aan kwam rijden, met het treurig gevolg, dat de knaap een been brak en twee ern stige wonden aan het hoofd bekwam. In zorgwekkenden toestand werd hij met de bus naar het ziekengasthuis te Gorinchem vervoerd Tegelijkertijd had daar in de stad een aanrijding plaats tusschen een auto uit Antwerpen en een wielrijder. Deze lette niet op het teeken van den verkeersagent om te stoppen, waardoor hij in bot sing kwam met den auto. Zijn fiets werd in elkaar gedrukt. Hij zelf kwam er heelhuids af. 1Te Utrecht heeft een botsing plaats gehad tusschen een auto en een tram aan de Maliebaan tusschen Nachtegaalstraat en Burg. Reigerstraat. De auto, bestuurd door den heer K. B. uit Ameij- den, reed op de tram in en werd aan den voorkant in elkaar gedrukt. De bestuurder werd aan de hand verwond, zijn vrouw, die zich in den auto bevond, kwam met den schrik vrij, het oudste kind liep een wonde op aan het voorhoofd, maar het jongste kreeg een diepe ernstige snee in den hals. Beide kinderen werden opgenomen in de polikli niek aan de Burg. Reigerstraat. De bestuurder gaf zichzelf in zooverre de schuld, dat hij de tram te laat ontwaarde. INGEZONDEN Geachte Heer Redacteur, Gaarne wenschen wij een plaatsje in uw veel gelezen blad. B. v.b. onzen dank. Dit is dienende als antwoord op het ingezonden stukje voorkomende in uw blad. Wethouder W. de Geus, te Koedijk. 1 Dat u ingaat op het schrijven van de Muziek vereniging „Aurora" is uw zaak, doch dat u den naam Mulder erbij haalt, daar komen wij toch even tegen op. Mulder had gezegd dat de kunst betaald moet worden, doch wij verklaren dit als onwaarheid. Gezegd heb ik: „de kunst heeft ook haar rechten" dat putte ik uit het 30-jarig bestaan der vereni ging onlangs gevierd, en volgens bekendmaking op dat feest, wat ze in die jaren aan de gemeente had gepresteerd. Volgens uw schrijven, zou ik u uit uw tent hebben gelokt. Doch zoo is de zaak niet. Gij zijt heel rustig (met een bloknota in uw hand) uw verdediging begonnen. Gij schrijft verder dat u had gesproken, dat bij enkele leden van. kunstzin kan gesproken worden, bij het meeren deel niet. Doch dan hebt u, wethouder, een klein, geheugen! Gij hebt steeds de muziekvereniging in haar geheel behandeld, nog veel meer gezegd, doch dit achterwege gelaten, desgewenscht voor later. Vervolgens laat gij voorkomen alsof gij niet over kinderen van ondersteunde ouders gesproken hadt. Maar, wethouder 1 maak de Pers niet beschaamd. Jammer, dat er niet meer verslaggevers waren, dan die van de „L. Courant", anders zoudt ge vast in de andere bladen niet anders gelezen heb ben. Of zijn leden van ondersteunde ouders geen kinderen? Dit is toch zuiver Nederlandsche taal. Doe het nu niet voorkomen alsof u geen kinderen hebt genoemd. Daar hebben wij raadsleden, ons juist aan geërgerd. De interruptie van Hart was daar toch op gebaseerd „Moeten de kinderen daar nu ook de ^dupe nog van worden?" is dit „de-, mocratisch?" en dan volgde uw interruptie/ Ja, dat ge wat onhandig geweest zijt in het praten, enfin! maar dat ge nu nog onhandig zijt in het schrijven ook, wordt toch wel wat al te erg Doch wij willen u aanraden, laat ons er dan buiten II Nogmaals dankend, M. MULDER, P. HART, XT Raadsleden. Koedijk, November 1923.

Nieuwe Langedijker Courant | 1923 | | pagina 6