Dp Hie Kleïeïï, SB Engeland Hrelgf een Eavenar- I beiaerssuaking die meer aan iOü.OOO aroeiuers zal omvatten. Bemiudclingspogingcn woraen echter nog aangewend, alle hoop wordt nog niet opgegeven. K.esumeerend kan dus wel aan genomen women, aat cte eerste stappen naar het iherstel van de goede versianutoucung in Europa thans gaaaan zijn. Moge het de staats lieden der groote mogendheden gelukken, de verscnillen uia nog bestaan, vpiieaig en spoedig uu iuien weg te ruimen. Plaatselijk Nieuws EEN WtG NaAR KOEDIJK. Voor eemgen tijd plaatsten wij eiiKeie bijzonder heden omtrent het plan, Het matten van een weg van Langecnjk naar Koedija. Dit plan is ongetwij feld nog in zijn eerste voorbereiding. Aan oen hr. Tauber was opgedragen dezen weg te projecteeren en daarvoor een kostenberekening te matten. In eene vergadering van Burgemeesters en bestuurs leden van belanghebbende gemeenten en polders, gister in „Concordia" genouden, werd dit plan in zij,ii geneel voorgedragen en toegelicht door den bouwkundige, waaroij de Hooiaingemeur van Waterstaat van advies diende. De besprekingen, die nog niet voor openbaarneid geschikt waren, leid den tocü tot een nader onderzoek in Me richting van het doel, waarvoor het plan was ontwikkeld,, dat zetter nog wel eenige wijziging zal ondergaan, maar waarvoor toch veel werd gevoeld. De bespre kingen waren zeer ammeerend en doen verwach tingen koesteren, dat eenmaal dit groote en naar wij meenen grootsche plan tot stand zal komen. Natuurlijk spelen de kosten in dezen een ge-, wichtige rol. 1 NOORDSCHARWOUDE. Biljartclub. Alhier is een biljartclub opgericht met 'aanvan kelijk 12 leden. Liexnebbers kunnen zich nog ais lid aanmelden. NiEUWdi iJUiHUElN Dfc, moord in den haag. Omtrent den aiscnuwelijken moord, die Woens dagmorgen in de EngelenotÜrgstraat te 's-Graven-- hage neeit plaats genad, bevatten de bladen nog de volgende uitvoerige bijzonderheden: Omsueetts i uur was de bewoner van bedoeld perceel, de heer Winkelman, handelaar in groenten hij den slager Engelsman, in de Engelenburgstraat, waar hij altijd des Woensdags om dien tijd aan wezig was. Ouder de woorden: „Ik ga eens kijken of moe der de kolfie klaar heeft," ging hij naar huis, om enkele minuten later hevig ontdaan bij den slager, terug te komen, onder de woorden „Kom mee, er is iets verschrikkelijks met mijn vrouw ge beurd." i De heer Engelsman ging onmiddellijk mee, en in de woning gekomen, zag' hij de 2ö-jarige vrouw achterover op den grond liggen met het hootd in een plas geronnen bloed. In een ledikantje, vlak bij de vrouw, speelde een jongetje van n maanden, onbewust van het vree- sehjk drama, dat zich daar, onder zijn oogen, mis schien een uur geleden voltrokken had. Geen van beide personen dacht aanvankelijk nog aan een misdaad, doch aan een ongeluk ,en onmid dellijk waarschuwde mbin den Eerste Hulpdienst. Deze weigerde echter te komen, voorgevende, dat- voor een ongeluk binnenshuis den huisdokter eerst moest gehaald worden. te vinden, maar die was niet te bereiken. f Toen werd overal heengebeld om den huisdokter Daarop werd wéér de Eerste Hulpdienst opge-- beid en den dokter gesmeekt om te komen, daar de vrouw nog leefde en de dokter beloofde toen te komen. intusschen was ook de moeder van den man ge arriveerd en deze merkte, het allereerst op, dat de kast was opengebroken, de tafel verschoven, en het tafelkleed op den grond lag/ hetgeen de beide mannen, die begrijpelijkerwijze geheel van streek waren, nog niet hadden gezien. He tbleek nu duidelijk, dat e .rigeen ongeluk, maait een verschrikkelijke misdaad in het spel was. De echtgenoot kreeg het nu zoo op zijn zenuwen dat men hem niet meer de baas kon en hulp van buiten moest worden geroepen om hem te kalmeeren. i Tusschen deze bedrijven door was ook de dokter avn den Hulpdienst gearriveerd en toen deze zag wat er aan de hand was, mocht hij geen hulp ver- leenen. Eerst moest de Justitie aanwezig zijn, al vorens de vrouw kon worden .vervoerd naar het- ziekenhuis. De dokter stuurde direct een verpleger met den auto naar het politiebureau in de v. d. Vennestraat maar het duurde lang, voor de justitioneele autori teiten aanwezig waren. Tot tweemaal toe is de dokter in de buurt gaan, telefoneeren dat er een menschenleven op het spel stond en eindelijk, na ruim een uur wachten, kwam, de auto met den commissaris den heer Kramer terug en toen eerst mocht de vrouw naar het zieeknhuis worden overgebracht, waar ze des, nachts om 2 uur, zonder tot het bewustzijn terug gekeerd te zijn, is overleden. Gistermiddag heeft in het ziekenhuis de gerech telijke lijkschouwing plaats gehad. Zooals boven reeds werd gezegd, bleek het al spoedig dat een of ander individu Van de gelegen heid, dat de man afwezig was, gebruik heeft ge-, maakt om de vrouw onder de oogen van haar kindje van 11 maanden op vreeselijke wijze te vermoorden om wat geld machtig te worden, 'Dit laatste is echter niet gelukt, want de man moest toevallig Woensdagmorgen een en ander betalen en had daarom al het aanwezige geld meegenomen, zoodat niets gestolen kon worden.. Er wordt dan ook; niets vermist. We' bleek dat een bekende aan het werk was geweest, want alléén de kast, waar het geld ge-, woonlijk lag was opengebroken en de plaats waar (Vervolg Feuilleton.) Alles loste zich daarin op, het leed van zijn moeders overlijden, zijn zorgen, die nog steeds groot bleven, zijn medelijden met zijn vriend, zijn verontwaardiging over Prada's verraad. De last van 'het verleden was van zijn schouders gevallen, vrij en frank kon 'hij de toekomst in zien, die heerlijke, schitterende toekomst I Daisy's -eerste blik, toen zij de kamer intrad, viel op Iden ring, zij raapte hem op. .„Mijnheer Otto beeft zijn ring verloren; itt heb hem er nooit zonder gezien." Zij draaide den ring om haar vinger, en de initialen opmerkend, bedekte plotseling een donkere blos ihaar wangen. .„Draagt hij nog altijd haar ring?" Willem antwoordde hoofdschuddend: „Niet meer, daar hij hem heeft afgelegdl" ..Deed hij dit expres?" ,',,Ik hoop het!" Dat klonk zacht, bijna wbemo-riig. Daisy Êtoun .ikwitlijk wou naast Imm. het anders lag omgewoeld.) De moord schijnt onder een hevige -worsteling te hebben plaats gehad, want de kleeren dër vrouw waren gescheurd en de haren lagen over den grond Een hoofdwonde was toegebracht met een hamer of een bijl,, althans de schedel was met groot.e kracht stukgeslagen. Ook het feit, dat de buren die beneden wonen gestommel hebben gehoord, wijst er op, dat een worsteling heeft pkiats gehad., De omstandigheid, waarop we boven reeds we zen, nl. dat de dader met de situatie van; het huis. volkomen op de hoogte was, alsmede het feit dat de moord midden op den dag heeft plaats gegre pen, wijst er wel op dat hier geen vreemdeling aan het werk was geweest. Het vermoeden viel dan ook al heel sjioedig op; den broer van de vrouw, een zekere v. d. Groep, die onlangs uit Amerika is teruggekeerd en zeer ongunstig bekend staat, omstreeks 30 jaar en on gehuwd. Er rees een ernstig vermoeden, dat hij Woens dagmorgen bij, 'de vrouw gekomen is om geld te vragen en toen deze zulks weigerde haar zonder meer heeft vermoord.- Des ijyddags omstreeks 4 uur werd hij door de recherche aangehouden in de nabijheid van het ziekenhuis Hij gaf op, voornemens, tezijn naar den toestand van zijn zuster te informeeren. Hier, uit bleek dus, dat hij op-de hoogte was van het geen ziel. enkele uren tevoren had afgespeeld, of schoon niemand der familieleden, die van een en and'er wisten, hem had ingelicht. De aangehoudene ontkent beslist alle schuld en heeft cftÉk reeds een verblijfplaats opgegeven, waar iiij den morgen had doorgebracht, maar dit is zoo ingewikkeld, dat' het bijna niet te cohtroleeren is. Gisteren is door de recherche al het ^mogelijke gedaan om zijn opgaven na te gaan, maar dit ver der onderzoek ontwikkelde zich niet gunstig voor hem. Ook a-ndere feiten zijn aan het licht gekomen waardóór zeer zware vermoedens tegen hem rijzen Hij is door Justitie en politie herhaaldelijk ver hoord. Woensdagavond is hij met de verslagene in het ziekenhuis geconfronteerd, waarbij hij zichtbaar be- wQgen was. j Natuurlijk blijft hij in voorloopige hechtenis. Een nieuwe Staaisleemng. Naar het „Vad." verneemt, is een nieuwe Staatsleening van Ï300.000.00Ó op komst. Bij navraag bl'eek het blad, dat ook de banken ervan vernomen 'hadden. Iniussc-hen werd om trent hei type der leening nog niets bekend. M-en acht het in bankkringen zeer waarschijn lijk, idat voor een belangrijk deel medewerking van het buitenland zal worden gevraagd. De wethouders van Arnhem hebben be- soten vrijwlilig afstand te doen vari 4 procent van hun salaris, ingaande 1 Februari j.l'. een en ander overeenkomstig de voorstellen, wel ke ten laanzien van loonen en salarissen in het georganiseerd overleg zijn gedaan. Faillissementen in Nederland. 1 Volgens mededeeling van het Handelsinformatie bureau van Van der Graaf en Co.'s Bureaux voon den Handel, zijn over de afgeloopen week, eindi gende 15 Februari in Nederland uitgesproken 99 faillissementen tegeji 93 faillissementen in dezelfde week van het vorige jaar. Van 1 Januari tot en met 15 Febr. 1924 606 faillissementen tegenover 549 over hetzelfde- tijd perk van het vorige jaar. Een indringer. Donderdagmiddag vervoegde zich bij de be woonster van een perceel aan dein Haarlem merweg een man, de voorgaf, poütfe-ambte naar te zijn en die mededeelde, dat hij zou trachten 'het geld, dat eenigen tijd geleden liij haar ontvreemd was, terug te krijgen. Toen zij even |de kamer verliet, heeft -de man de linnenkast opengebroken en alles overhoop ge haald. Bij haar terugkomst heeft hij d-e vrouw eenige klappen op het hoofcj gegeven, waarna hij, op haar geroep van „moord" de vlucht heeft genomen. Een beursje met zilveren knip nam hij als souvenir mee. Een ingezetene uit 's-Hertogenbosch, die meestal met een geheel lot in de Staatsloterij speelt heeft ditmaal het geluk gehad om den hoofdprijs van f 100.000 te winnen. Aan den heer Henri ter Hall, lid der Tweede Kamer is de onderscheiding toegekend van de medaille van Koning Albert van België. De 70-jarige H. ,die deelnam aan een be grafenis te Blijerheide, werd tijdens de plechtigheid op het kerkhof onwel en zakte ineen.. Toen men hem opnam bleek hij overleden te zijn. Bij een familie op het Kennemerplein te Haarlem vervoegde zich gisteren in alle vroegte een persoon, die zijn komst op een buitengewoon vreemde wijze aankondigde. Hij begon nl. met eenige ruiten in te slaan, doch werd hierbij ge stoord door politiebeambten, die juist per motor vooibijkwamen. Anders zouden er wellicht nog meer ruiten gesneuveld zijn. Toen de man, die de V. bleek te heeten en uit Amsterdam afkomstig is, op het politiebureau verhoord werd, beweerde hij van de familie, die hij met zulk een hardhan dig bezoek vereerd had, een bedrag van f 6000 te moeten ontvangen, waaróp hij tot dusverre steeds tevergeefs gewacht had. Wat van dit alles waar is, zal nog moeten blijken. De politie heeft de zaak in handen genomen. 1 BUITENLAND Toetenchamon. De omgeving van het graf wordt thans be waakt door -een voor het doel versterste politie- rnaht icFe met geladen karabijnen.is gewapend, om te beletten dat iemand het graf zou bin nendringen. Howard Carter heeft zich in zijn huis t-e- -JOorn, oom izeg mij de waarheid! Wat man keert u toch!" Eiii zij ,nam zijn verminkt hoofd in haar jonge, sterke armen en drukte het tegen haar borst als een troostend moedertje. Willem leunde met gesloten pogen tegen haar aan, hij 'hoorde bet kloppen van haar hart, hij voelde dat haar lipi-tn zijn 'haren aanraakten en alles in 'hem schreide van onmachtig verlangen naar liefde en geluk. „Wat mij ontbreekt," had hij kunnen zeg gen, „gezondheid, kracht, het recht om jou te winnen!" „Kind," smeekte hij. „laat mij lbs! Ik bid je, ik ben izoo benauwd!" Werkelijk leunde Ihij achterover toen zij hem los liet, het gelaat bleekblauw, de borst hijgend, de lippen doodsbleek. „Och oom!" (snikte zij, ,-doe er toch iets voor!" Hij strekte He 'hand naar haar 'uit, zij nam die hl jde hare en drukte er kussen op. ruggef'röklcen1, moede ieiB aïgéfoBÜ'. Intuss'eKen ^houdt te Caïro de eerste-minister zich per soonlijk bezig met eein onderzoek van de wet telijke gevolgen, door deze breuk tusschen de onderzoekers van het graf en het gouvernement (teweeggebrachtTn een.bepaald ge val .(.zóu'ef 'hl. reden zijn aan de opgravers èiefa recht te geven op de hel$t, van de schatten van het graf, die anders geheel en al het museum te Caïro ten deel zouden vallen. De storm, die in Januari de kust van B.rë- tagne teisterde, heeft daar een nederzetting •uit het steehen tijdperk aan den dag doen komen, De archaeoloog Le Rouzig heeft bij een onderzoek van de kust na den storm spo ren ontwaard van tumulion steenen woonplaat sen. Ook steenen wapenen trof hjj aan op deze onderzoekingstocht. 1 Tie Antwerpen zijn naar de „Tel." meldt;, doorr de politie gearr esteerd de Amsterdam- sohe wijnhandelaren D. M. en P. v. R., die voortvluchtig waren en'tföer uitlevering door de Nederlanidscbe regeering was verzocht, in ver band met bedrieglijke bankbreuk. I Uit Montreal (Canada) wordt.de volgende roerende geschiedenis aan de Engelsehe bla den geseind Lionel Rosetine,teen 10-jarige jongen, be vond zich alleen met zijn zusje van 10 maan den, een ihond en een kat O pde bovenverdie ping van het landhuis zijner ouders in de buurt der stad, toen door een tot nu to;e onbekende oorzaak de benedenverdieping in brand raakte. Hij nam fde baby in de armen, stopte de kat in zijn blouse, bond den hond met een touw aan zijn middel vast en ging-zoo door ropk en.vlam men Idie trap af. Met verschroeide haren en ge blakerd gelaat wist het ventje daarna een na burige villa te bereiken op IV2 mijl afstand, waar zijn oudiers op bezoek waren. Zooials men weet is' de nieuwe Britsche premier Ramsay MacDonald weduwnaar. Maar wat slechts .weinigen bekend zal zijn is, dat hij een Hollandsche huishoudster (heeft. Een be kend S.D.A.P.'er Vertelde aan de „Tel!." hier van het volgende. Een paar jaar geleden, tijdens een socialis tische conferentie, die te Londen gehouden Werd, noodigde !de huidige leider van het La- boiurkabinjet, toen nog militant socialistisch voorvechter, eenige leden der Nederlandsche delegatie uit de thee bij hem thuis te komen gebruiken. In zijn aardige woning in de Lon den sche voorstad Hampstead vonden'zij, be halve MacDonald len enkele zijner kinderen, een vriendelijke dame, die de honneurs waar nam, doch (zich verder niet in gesprek mengde. Tot een (der heeren in het Hollandsch een .paar woorden met een zijner collega's wissel de. Die dame achter de tbeemuts ontpopte zich toen als leen Hollandsche, dochter van den Amsterdamscben architect Bijvoet. Ze bleek al jaren in Engeland bij den heer Ramsay Mac Donald het huishouden te voeren. Thans zwaait zij |als in dien tusschentijd ten minste niets veranderd is, als rechterhand van de oud ste dochter van deh premier den staf in Dow ning Street. 1 INGEZONDEN De Twuijverweig unld kein Ende. Ja, 'daar kan nu eenmaal niet genoeg op ge wezen worden, want ..jde, Twuijver/wieg is de zwakke plek in 't verkeer van den Langendijk met Ide overige buitenwereld, en zoolang daar in geien verbetering wordt gebracht, is 'het te voorzien, idat daar nu eenmaal eens een groot ongeluk zal gebeuren. En rtfx {mag dat van daag niet .zijn, of morgen of overmorgen of Ideze week of de volgende week of deze maand of (dit jaar, maar gebeuren zal het, onherroe pelijk. Wanneer in de Twuijverweg, die heele- maal iniet vppr het moderne verkeer is inge richt, geen Verbetering wordt gebracht, zullen idaar straks menschenlevens .te betreuren zijn. 't Is dan ook verre van een plezierreisje als je in 'n overlaten auto dezen weg moet pas- (Seeren. Je moet maar eens zien, welke gezich ten de mensehen zetten, wanneer de auto's ide bebouwde kommen van Br. op Langendijk of St. Pancras gepasseerd zijn en „ide Vallei des doods" instoomen, hoe elk zich schrap zet ,'hoe ide plaatsjes bij de deur de meest uit verkorenen zijn en een zucht van verlichting uit het publiek opstijgt, als men één van de laatste bruggetjes is gepasseerd. 't Is dan ook geen aangenaam vooruitzicht als men Weet, dat hier nu eenmaal een ongeluk zal moeten gebeuren en dat men mee de kans loopt onder fde ongelukkigen te behooren, die straks 't lot 'zullen treffen en als ratften in een val zullen moeten verz.1 Verdrinken kan 'tiniet heeten, want de slooten aan beide zijden van ideze smalle papperige weg, vooral op !de helft naar Br. op L. en daar dreigt het meeste gevaar, zijn diep, heel diep en een auto idie er te water raakt, gaat kopje onder, en Üe reizigers, (die er inzitten, zullen den laatsten adem uitblazen bij gebrek aan versche lucht. Waren ide slooten terzijde van den weg nu nog ondiep vlook zeggen de Langedij kers, dan zou je nog-kans hebben er met een nat pak en wat gescnlurde kleeren af te ko men, als je dan tenminste je snuit nog maar /„Niets zal belpein, Daisy! Mijn leven vloeit weg. Ik treur er niet om; alleen om één ding 'heeft het nog waarde! Om jou! Aan wie moet ik je toevertrouwen? Arm weesje! Aan je va ders weduwe voor geene schatten!" „'Maar u gaat niet sterven, oom Willlem!" riep zij met hetzelfde vuur als eens voor Tt ziek bed, waarop zij hem had neergeworpen. „Dat kan niet, dat mag niet, dat wil Daisy niet!" „De oude Daisy," hij glimlachte. .,Zij leeft toch nog op, bij buien!" Zij knielde naast hem neer en vleide hem terwijl de tranen langs haar wangen stroomden. „Oom, als u werkelijk van mij houdt! Doe dan uw best, langer te leven! U heeft gelijk, ik ben zoo heel verlaten als u heengaat!" „Geef mij dien ring, Daisy! Ik zal hem mor gen aan Otto teruggeven, zoodra hij komt." Verwonderd zag zij Willem aan. ,)Oomi" vroeg zij en reikte hem werktuigelijk den ring óver, „is u boos?" „Op mijzelf, kindi' Boven wafer 3cb!H Hoiiden maar nuje ma; er niet aan denkenen doch!!! E|n er lij zooveel zand in St. Pancras voor weinig niets!'!! - - Voor enkele -honderden guldens aan vlet huur en-.arbeidskosteirv waren dia. slooten lan> den weg, althans het gedeelte langs den ber reeds zooveel* ondieper gemaakt, dat geva; voor verdrinken:, als je de plomp inrijdt, een minimum zou. zijn beperkt. Maar ook idat bedrag is zeker nog te g. voor 6 'gemeenten met ruim 40 duizend inw ners, wier belangen bij deze druk gebruik: verkeersweg betrokken zijn. Want dit stiefkind onder de wegen wor; door elk verstooten. De' eigenlijke vader, aa wien hij behoort, woont ver en wil hem .ai; onderhouden. En de andere Vaders, wien z'n nood klaagt, jagen hem van de deur zeggen: 'Kind ga'naar je eigen vader! M. zoo komt men kt' niet en wondt de.weg ni, beter. Ja 't is waar, als men streng aan 't eig. - domsrecht vasthoudt, dan behoort deze v, eigendommdijk aan Alkmaar, geographisclh b; hoort hij echter tot Br, op Langendijk en S Pancras en economisch als belangenfactor, -,al verkeersweg wondt hij 't meeste gebruikt, behoort hij aan de geheele Lamgedijk, St. Pan eras en Alkmaar te zamen. En nu mag Alkmaar zeggen, 'k wil'dat ki niet meer hebben, ende Langedijker geme; ten, dat kind is niet van ons, maar men cl F in ideze van alle kanten in 't algemeen belan wat water in den wijn te doen, het recht va eigendom wat minder scherp te stellen, geographiscbe ligging 'wat meer naar achtere en 't algemeen belang wat meer naar von te schuiven, len dan is zeer zeker, moet oplossing gevonden worden. 'f Is toch werkelijk ongehoord, dat een w, van nog geen kwartier lang, met weinig moei te verbeteren, althans niet met onoverkom? 'lijke financieele bezwaren, midden in 't groot verkeer, want ik' noem het een groot verkee zooals dat tegenwoordig cussoben den Lange dijk, Alkmaar len elders plaats vindt, als ee steen des aanstoots, als ©en dreigend gevaa moet blijven liggen, dat men eerst dan wegnemen, als er een. ongeluk is gebeurd de kalveren verdronken zijn. Zou 't zoo'n groote opoffering zijn, wanne Alkmaar als eigenaar in deze de helft en andere vijf geipeenten als medebelanghebb den de andere helft in de verbetering bijdroe gen; misschien Ideed de provincie, die zuil groote wegenplannen 'heeft waar millioenen b gemoeid zijn, ook nog wat, was daarmee zaak gezond en konden wij Langedijkers .wat meer gerustheid en wat minder gevaa voor ons leven van het nu eenmaal' niet men terug te dringen moderne en voor 't oogenbü meest praktische vervoermiddel gebruik ra; ken. En nu mag het ©en groote fond van waa heid bevatten, dat er misschien door de Lai gedij'kers wat veel van dit moderne vervoei middel wordt gebruik gemaakt, misschien e. •enkele neringdoende aan den Langendijk schade althans geen voordeel' van heeft en voor menigeen z'n beurs beter was wat mei thuis te blijven, maar dit kan toch werkefij •niet meer als argument gelden, om verbeterit in deze te 'keeren, want voor anderen -wö voorziet dit verkeer in een noodzakelijke lang gevoelde behoefte ©n zou de geheele Lai gedij'ker plus S't. Pancras en Alkmaar het zek; niet gaarne meer willen missen. In dank Voor de plaatsing, Een passagier uit NJ. S. BURGERLIJKE STAN Dfc Gemeente OU DORP. Ingeschreven over de maand Jan Geboren: Petrus zoon van Johannes Dekker Bavonia Johanna Blom. Cornelis Johannes, zc van Petrus de Boer en Elisabeth Steeman. Petri Johannes, zoon van Pieter Bijman en Margaretl Johanna van der Veer. Gerrit Cornelis, zoon vi Willem Moejes en Jacoba van Bodegraven. Th» dorus, zoon van Jan Bijl en Catharina Lieftin Dirk Pieter, zoon van Jacob Steenhof en Elis beth Boet. Ondertrouwd en Getrouwd: Anthonius de Mc oud 22 jaar, koopman te Alkmaar en Maria A thoma Bos, oud 21 jaar zonder beroep te Oudo Overleden: Gerrit Buisman, oud 20 jaar. Corne Schermerhorn, oud 58 jaar, gehuwd met Griel Asjes. N. V. DE TIJDGEEST Trekking van 1000 nummers ten overstaan Notaris A. G. MUL IE. (Opgave van het hoofd^gentschap C. Paar berg te- Oudkarspel.)' Woensdag 13 Februari 1924. f 1000 2351 4410 14703 17535 400 6413 9002 11455 12140 200 7589 11027 13533 14282 15294 100 7315 9733 10603 1*5*5 l2Ó3° I56I7 l72 19891 Donderdag 14 Februari 1924. f 25000 11038 f 1500 8319 f 1000 1890 f 400 6670 9688 12704 19019 19494 197 f 200 '1452 1983 9021 11610 13739 1903! 19578 f 100 150 790 1420 3053 6202 14470 20 Vrijdag 15 Februari f 100.000 10232 f 1000 met premie van1 f30.000 to. 2750. f '200 896, 7634, 7778, 9277. f 100 1790 Premie van f 3000 no. 536. 'Dat begreep zij niet. Dien avond nog kwam Otto even aan, ntf Daisy was niet thuisWillem had haar verzoi .een paar kennissen te gaan bezoeken; op j gezicht van Otto stond duidelijk teleursltellii „Otto," zeide Willem, „mis je niets?" „Neen, ik zou niet weten wat." ring!" „O dien mis ik niet meer, ik heb hem w leg-d en ik geloof -waarlijk dat er eetn topvf kracht in zit;.,zoodra was ik hem kwijt of .voelde mij zoo. vrij en opgelucht als in ja' niet." „Nu, dan zal ik' hem voor je houden, liever je krijgt hem nooit terug en ik f elicit je meer dan op den dag toen je hem aan vinger stak."

Nieuwe Langedijker Courant | 1924 | | pagina 2