UIT DEN OMTREK JB. KÖÖlJ t ■Uit Sint Pancras wordt ons geschreven: Heden had in qnze kleine gemeente St. Pan cras een treffende begrafenis plaats, treffend, waar tengrave nederdaalde onder zeer groote be langstelling een man, bescheiden geweest zijnde in zijn optreden, zich niet op het een of ander latende voorstaan, en stil zijn weg gaande. Het was opze vriend Jacob Kooij, die gedurende 36 jaren onafgebroken als onderwijzer aan de Zon dagsschool fungeerde, en dit werk niet alleen met Volle sympathie, doch ook met Innerlijke roeping en tot eer van zijn HEILAND vervulde. 36 jaren aaneen konden wij hem alle Zondagen des namiddags langs de gemeente van Zuid naar Noord tot het geven van zijn onderricht aan zijne leerlingen zien begeven, beschamend voor ons al len, telkens weder zijn middagrust op den eenigen dag der rust gevende aan dat ééne doel: den kin deren bij te brengen het heerlijke Evangelie van zijn geliefden Heiland, DIE voor hemzelf zijn le ven was. 1 Ontroerend was het aan te hoeren de liederen zijner leerlingen: „Gelijk het gras is ons kortston dig leven" en „Geen Vader sloeg met grooter mededoogen", en vochtig werden de oogen der vele omstanders, van welke de meesten, thans mannon en vrouwen, ook zijne leerlingen geweest waren, ep in hup prille jeugd waren gewezen door den overledene op den Heere Jezus Christus, die ook bun verlosser wilde zijn. Eenvoudig, nederig in den omgang, en toch, wat is er van hem met zijn eenvoudig, kinderlijk geloof een zegen uitgegaan, en wat zal het nu voor hem zijn een juichen voor den troon der Genade tot Hem, Die hem tot dit werk bekrach tigde, waar wij hem hopen weder te zien, om dan te samen met hem onzen Heiland tot in eeuwigheid te loven ep te prijzen. Eep passend woord sprak Ds. Buiskool, die zijn Leven schilderde, en zijne weduwe wees op een heerlijk wederzien daarboven tot hare en har rer kinderen troost, en ook in het door den heer ten Hoeve namens het schoolbestuur, waarvan de overledene zeer lange jaren lid was, gesproken woord, kwam zoo treffend naar .voren de heerlijk heid, die thans voor hem is weggelegd, en waar wij hem eenmaal hopen te ontmoeten. Hoe leerzaam is dit leven voor ons achterblij ven den, en hoe kan en zal zijne nagedachtenis nog velen tot zegen zijn als wij mogen bedenken het, voorbeeld, ons door hem gegeven, den Heiland vroeg te zoeken, want juist dit was immers in zijn groote liefde tot zijn Christus zijn ideaal: reeeds dadelijk DEN KINDEREN het geloof in Hem in te prenten en den Zegen des Almachtigen. over zijn zwakke pogingen te vragen, want: Uit den mond der kinderen hebt Gij Uw lof bereid.! K i Onze correspondent schrijft nog: Onder zeer veel belangstelling had Donderdags middag de ter-aar die*besteliing plaats van 't stof felijk overschot van wijlen den Heer Jb. Kooij, welke mede in zijn leven 36 jaar de functie van Zondagsschoolleider, en 25 jaar de functie van Secretaris van 't Christelijk Schoolbestuur had be kleed. lii waardeerende woorden werden, door den Web Eerwaarden Heer Ds. Buiskool namens de Zon- dagsrhooikinderen, en door den Heer J. ten Hoeve namens het aanwezige Schoolbestuur, zijn opoffe ringen en verdiensten gekenschetst, terwijl door de aanwezige kinderen van de Zondagsschool de ver zen 2 en 8 van Psalm 103 werden gezongen. Hiermede is aan 't leven onttrokken en door allen bemind en geacht burger. SINT MAARTEN. Woensdag vergaderde de Commissie, benoemd inzakee heet bevaarbaar maken der Sluissloot in den Polder Valkoog, met belanghebbenden, in café, „Halfweg" alhier. (Door voorz., den heer J. Glas, wordt aan allen het welkom toegeroepen en inzonderheid aan den Ed. Achtb. Heer Burgemeester, welke, na uit- noodiging, heden van zijn belangstelling deed blij ken. Na ook de pers welkom te hebben geheeten volgde mededeeling, dat j.l. Vrijdag de sloot is afgeschouwd en deze in goede orde is bevonden, zoodat 4e werkers in deze alle lof toekomt. De notulen werden hierna gelezen en in dank goedgekeurd. Uit de rekening van den Penningmeester, den heer G. Bijpost bleek, dat het met het geld juist „op en toe" was. De ontvangsten en uitgaven be droegen f 765.20. Deze f765 20, gaf de rekening aan, was verkre gen door van de belanghebbenden per snees 20 cent te beffen, waarvoor 2451 snees in aanmerking kwamen is f490.20 plus f275.subsidie van de gemeente is f765.20. De aanneemsom was f700.— doch daar het daggeld naar meening der Commissie niet geheel voldeed is de restant bij wijze van putgeld onder de slooters verdeeld zoodat als dag geld werd gebeurd f2.75. De rekening, nagezien door de heeren J. de Geus en K. Schuit, werd door deze heeren in orde bevonden. Een woord van dank wordt den penningmeester gebracht yoor het vele werk, deze maal aan het penningmeesterschap verbonden, ven- richt en de goede financeering. De heer Bijpost zegt dit werk met liefde te hebben yervuld, wetende hierdoor een goed werk te hebben gedaan. Het griefde spr. dan ook, dat hij in het raadsverslag der laatstgehouden raads vergadering alhier, die minder waarbeerende ge zegden moest lezen, gericht aan B. en W. en de Stroeterbouwers, daar toch op deze wijze de toen heerschende werkeloosheid was opgelost. De subsidie door B. en W. verstrekt voor dit werk is dan ook wel ten voordeele geweest der werkejoozen, daar een aanbesteding zonder binden de bepaling voor de Stroeter bouwers heel wat lager geweest zou zijn. D egeheele vergadering beaamt dit .ep spreekt er haar teleurstelling over uit, doch wordt er gezegd„wij weten dat het allen niet naar den zin is te maken, dus zullen we dit maar over ons heen laten gaan." De heer G. Bijpost had opdracht ontvangen om namens de werkeloozen aan Burgem. en Weth. dank te brengen voor de krachtdadige wijze, waar op door hen steun was gegeven en hun de gele- genhedi was geboden een eerlijk stuk brood te verdienen. 1 Bij monde van den heer K. Schuit wordt aan B. en W. en Commissie dank gebracht voor het gedane inzake de $luissk>ot en ook hem spijt het dat dit in den raad nog. een onaangenaam pogen- blik gaf. I Burgemeester dankt den heer Schuit voor het gesprokene en zegt van het voorgevallene in den raad geen notitie te nemen, wetende üat het een goed doei was dat B. en W. voorstonden en in vele gevallen ondank tiet loon eens amotenaars is. Een woord van dank werd door voorz. geDrach* aam den deer P. bieuwerts als leider der werk-1 zaamüeden, die bleek de recüte man. op de rechte plaats te zijn. Voorts werd op voorstel van Burgemeester be sloten om als commissie weer samen te komen, om plannen te bespreken voor net oevaarbaar maken van het noordelijk deel van den polder, opuat. nier door een ieder uit het isolement vedost rase. hEE Rn U UOi w AAKb. Itn idie Donaeraag j.l. genouuun vergadering dier and. van „Het Witte ivrtus", werd uo:oi iden voorz., den boer W. Molenaar, icen eere- saluut gebracht aan tien Raad onzer gemeente, doordien met Bet besluie tot aanstiHlii|ng. yan een sKhiiooiarts en het besluie tot toejtrouing pij hei, Piov. Waterleiuingbeanjf, een tweetal uaqr H- W. K. sterk voorgestane zaken tac verwezen- lij icing zij n gekomen. me notulen wonnen na lezing Idopr den Sect., den heer van oer IVieer, goedgekeurd. Na toelichting aoor het oestuur wordt be- isloiten de ard. De Rijp (op dén na de ouuste aid. en het volgend jaar evenals ae vereeniging zelve haar 5U-jarig bestaan vierend) een beuiag ■)van f 10 toe te zeggen voor haar plan om pij de heropening van „tieiuielieuvel' na de ver nieuwing aezer su.cnerng een geschenk aan .te bieaen. Deze heropening zal samenvallen met ide viering van het 50-jarig Destaan van „tiu 'Witte Kruis". Nog wera besloten 'aan net be stuur iin dezen tot een bepaalden greins eenig: 'vrijheid van handelen te geven, walmeer i» aiu. De Rijp harie plannen zal hebben biooi- jgelegd. Jj,e rekening tevoren door de heeren A. JVLie- nis en H. riooglani nagezien, is uoor aez« ccomm. in orde bevonden, zoouat besloten worut tot goedkeuiing. n»e ueer dcnoLen, pen ningmeester geert nu eenige aijiers tun, oeste ■uit ae rekeningen, n.l- oaie oer and. are .der. T.B.C.-bestrijding en aie aer wijkverpleging. De beiiae eersien sluiten met een voorueeiig salao, de laatste eenter met een zeer. belangrijn, maaaelig salao. Door den penntngm- atsmeue aoor jjr. bplerings worden verscdAheniue pos ten -mader toegehent. Voor de 1 .d.u.-Desiiij- lutog en de wijkverpleging moiet Een aanzien - lijk meel der aiaeeiings oaten woriuen oestew, hetgeen vooigeschreven is in ue suusauwt-vqoi - waaraen. .Betreurd worut het nat nog zoo- velen geen liu der atd. zijn. Er zijn nog steens mtnscnen, mie met toeUeutng wamien, tot ze Het Witte Kruis noomg licuuoi. rnictop s^a^u ithans een boete van r bdeze wordt voor tien, pie in de termen vallen om 1 a contiiuuue te betalen, bepaald op 1 iO, terwijl voor ïiiinaet - gegoeaen ae o.uuie oo,ete geiianiahaatd uhjit. Uit het Jaarverslag van aen oecrnieiweik iau hootuzaak loopt over ae wijkverpleging, stip pen we het volgende aan. moor ue zuster wei aen 826 bezoeken atgeiegd in nog geun o maanuen, aangezien ze 872 maand puiten dienst is geweest, deels aoor zeikte, aeeis voor haie opkiumg tot het verkrijgen van het volledig uiploma; enkele ontsmettingen nebben plaats genad; éénmaal is door ae lajad. meegewerkt tot woningverbetering voor een T.b.u,.-patient Uit eenige toeliohtmg aoor Dr. Spierings ver strekt, blijkt aat de aid. aanspraak kan maken op 1/3 der totale kosten voor ide Zuster als rijksbijdrage. Met het tekort over het vorige dienstjaar zou thans ongeveer f lOuO 'te vome ren zijn. ,Uit net verslag van den magazijnmeester blijkt dat er het vorige jaar maar weinig materiaal is aangeschatt. Dit jaar zal hiervoor een groot bedrag noodig zijn. Dokter zoekt nog steeds naar een zuurstofapparaat, dat gemakkelijk vervoerbaar is. Hij hoopt spoedig een geschikt apparaat te kunnen aanschaften. Er werd ibó keer materiaal verstrekt somj's 3 M (stuks in één keer. Met terugbezorging ga^t het thans goed. Ook valt over het algemeen niet te klagen over den toestand, waarin het ma teriaal teruggebracht wordt. Aan het bestuur wordt opgedragen, zoo mogelijk verbetering te krijgen met betrekking tot de stand plaats van een ligtenb, welke voor de patient thans als zeer ongunstig wordt beschouwd. Een op roeping zal geschieden voor deelname aan een cursus in eerste hulp bij ongelukken, welke door Dr. Spierings belangeloos zal worden gegeven, mits zich minstens 20 personen aanmelden. Nog wofdt aan het bestuur opgedragen een onderzoek in te stellen naar de mogelijkheid der stichting eener eenvoudige badgelegenheid, bv. voor dpuche- hadein. Na nog een belangrijk debat met betrekking tot de waterleiding, sluiting der vergadering, met dank voor aangename samenwerking. •Programma Zondag- 23 Maart. 4A: Holland 1Alkmaar 3 Mantel Koedijk 1Rood. Wit 2 Prins Gr. Schermer 1D.T.S. 1 !v. Rooijen 5B: D.T.S. 3—Gr. Schermer 2 A, A. Mol D.T.V. 2—Vrone 3 Snijders. Programma 30 Maart 1924. 4A: holland 1—V.A.F.C. III v. Rooijen Koeuijk 1Groot Schermer 1 Harthoorn j jSchoorl 1Rood Wit 2 Mantel Heiloo 1—Vroine 1 Joh. Kok '5B Zeevogels 2Hedop 2 Govers D.T.S,. 3—V.A F,C. IV 12 u vi dj. Hoven D.T.V. 2Rood Wit 3 de Koning Alkmaar IVGr. Schermer 2 12 uur, Snijders. Indien geen tijd vermeld begipniem alle wed- (Strijaen om 2 uur. riJüfNtiüN Sport en Wedstrijden. N. H. V. B. Gonipetitte-*tand Klasae 4A. Bijgewerkt tot en met 16 Maart 1924. gsp. gw. gl. vrl. p. v. t. gem- Vrone I Hieiloo I D. T. S. I Holland I Rood Wit II 16 14 2 0 30 66-8 1.88 14 11> 2 1 24 39-17 1.71 13 7 2 4* 16 48-17 1.23. 13 5 6 12 26-27 0.92 12 4 2 S 10 18-36 0.83 11 3 3 5 9 26-26 0.82 14 4 21 8 10 17-37 0.71 16 4 3 9 11 2'6-34 0 68 14 2 3 9 7 17-57 0.50 11 2 1 8 5 4-30 0.45 Sdhoori I V. A. F. C. Alkmaar III Koedijk I Uitslagen Zondag 16 Maart: 4A: D.T.S. 1—Koedijk 1 5—0 Rooi Wit 2Schoorl 1 12 Holland 1Heiloo 1 50 Gr. SchermerAlkmaar 3 00 öB: Vrone 3Gr. Schermer 2 62 Heilpp; 2—D.T.V. 2 3—0 Een tnisdadigersbende. Er zijn dezer dagen, ais gemela, in verschil lende perceelsan te Amstenuam huiszoekingen verricht, in verband met den aieistal' van aen posttrommel uit de wagenhal van het hoofd postkantoor aldaar. Het onderzoek in deze zaak is zeer ingewikkeld, omdat zij verband houdt met een aantal andere misdrijven, ge pleegd door een misdadigersbende, dile tien deele reieds in handen van die politie is en waarvan verschillende leden weer gezamenlijk of afzonderlijk betrokken zijn bij [een of meer van die misdrijven. Zoo is gebleken, dat de inbraak bij 't hootdagentschap van de Nederl. Bqmk te Kampen, ide berooving van een Duit- schen Bankuirectieur van f 10-UOO in een per- ceel aan de Ceintuurbaan de groote stoffenaief- stal uit een zaak in de Paletstraat, de op zich zelf weinig beteekenenue ontvreeipding van een tponeelkijker en laatstelijk ae gioote post- trqmm'elaiefstal met ruim f 18OOO, althans wat die dgaers betreft, met elkaar verband houden. Een zekere J., gearresteerd wiegens, den uiet- stal van den Kijker schijnt meer Idan hij voor- loopig wil toegeven af t.e w>eten van aen post- trorameldiefstal aan welken slag ook leen zeke re J. K. schijnt te hebben ideelgenomen. Deze laatste is in Den Haag met Nelly K„, gearres teerd-, in verband met de berooving aan de Ceintuurbaan. Het aandeel, dat K. !in deze zaak had, is heling van f400 van den built. De dader van deze berooving, zekere J. B. bevindt ich ook reeds in arrest. Maar B. en K. zijn zoo goed als zeker ook betrokken bij den grooten stoffendiefstal uit een zaak in de Paleisstraat, waarvoor ook B. T. is geknipt. In deze zaak loopt een positieve draad naar het misdrijf, dat in Kampen werd gepleegd. Voor de inbraak in de Ned. Ban'k aluaar was ook B. W. aangehouden en bij een huiszoteking in zijn woning in de Korte Kerk straat gehouden, kwam een partij stoffen voor den dag behoorende tot de gestolen partij uit de Paleisstraat. Het staat nu, voor commissaris Heeroma, .die bet onderzoek in al deze zaken leidt, onom- stlootelijk vast, zegt „Het Volk", laat een aan tal der hierboven genoemde personen en zeer zeker K. B. en J. ook betrokken zijn bij den diefstal van den posttrommel. Op den Achterweg te Voorburg is gister morgen een autobus van de Voorburgsche Luxe Autobus-Maatschappij tegen een locomo tief van de stoomtram opgereden. De loco motief viel om en het 'heeft heel wat moeite gekost haar weer overeind te krijgen. Er zijn geen persoonlijke ongelukken gebeurd. Te Beesd is een 'driejarig zoontje -van een spoorwegarbeider bij het spelen met vuur, dat waarschijnlijk uit een passeerende locomotief wqs geworpen, in brand geraakt fen aan de bekomen verwondingen overleden. -— Ten nadeele van een grossier in goud- en zilverwerken uit Utrecht is van een handkar welke in de Stormsteeg te Amsterdam stond, een tasch, inhoudende 290 massief gouden en 8 zilveren ringen ontvreemd. In de R.-Kl- kerk 'te Nieuwenhagen (I,.) is ingebroken. Door een kelderluik, hetwelk uitkomt in dien tuin van den pastoor hebben de dieven leans gezien de kerk bannen te drin - gen. Om in het bezit 'te komen van een drietal offerblokken zijn twe ealtaren geheel omver gehaald. De vandalen hebben verder naar den sleutel van de brandkast gezocht (en daartoe ■de geheele sacristie zonder succes onderzocht en al'les van zijn plaats gebaald. Het is reeds de zesde maal dat in deze kerk wordt inge-, broken, doch zooals de dieven 'thans hebben huisgehouden is nog niet gebeurd. De mairechaussee heeft de zaak in onder zoek. Men vermeldt dat bet geen onbekenden zijn geweest. De kantonrechter te Amsterdam behan delde de zaak tegen den 'directeur van de melkinrichting „Nieuw Plancius". Deze moest zich yerantwoorden voor 'het op 7 Febr. I.l'. ten verkoop in voorraad hebben van mellk, waarbij ongeveer 22 pet. water gevoegd was. De ambtenaar van het O.M. eisohbe een boete van f1200 subs. 30 dagen-hechtenis. Een klein Japansoh marine -luchtschip ós in brand gevlogen toen het ten. Noord-Oosten van Tokio vloog. Het stortte meer, waarbij vijf leden van de bemanning den Idood vonden. Bij een ontploffing in een dynamietfabriek !be Ostrau in Moravië zijn vier werklieden ge dood en verscheidene gewond. Op het eiland Sachalin heeft ide hevige aardbeving op 15 dezer talrijke slachtoffers ge maakt. Verduistering bij het Rijkspaspioiortenkatitoor. De politie heeft aangehouden 'drie klerken- van het Rijks Paspoortenkantoor fe 'sGraven- hage, verdacht van verduistering van gelden, welke verkregen waren door het ongerechtigd gebruik maken van visumistempels.- De vreemdelingenpolitie merkte, dat een bui- itieniandsohe artiste in het bezit was van -een jaarvisum, terwijl haar slechts een korter ver blijf in ons land mocht worden toegestaan, hierna bleek dat de fraude meermalen ge pleegd was. Het geld, dat voor het visum in rekening werd gebracht, hielden de klerken achter. Van de aangehoudenen is er één op vrijie voeten, de andere twee zijn ter beschik king der justitie gesteld. Oplichting en ntelstal vam lean cheque. De recnerche te 's Gravemhage heeft iemand aangehouden, die op de meest (brutale en ge slepen manier geld wist los te krijgen bij on derscheidene firma's hier ter stede. In opdracht van een onderneming 'werd ver leden jaar door een particulier recherche-bu reau hier ter stede een onderzoek ingesteld naar de wijze, waarop handelsgeheimen dezer firma zouden zijn verklapt aan particulieren aie daarvan geDruik maakten. Dit pnaerzoiLk bleef zonuer resultaat. Eenter vervoegde zich eenige maanden geleden de mam, (die deze han- delsspionnagfi toenmaals bij dat bureau in han den had, bij de opdrachtgevende firma. Hij zeide, een spoor in deze zaak gevonden te neb - ben en legde nadere gegevens over, die zijn bewering aannemelijk maakte. Hij had name lijk een brief omuerschept, gericht aam een lid van het personeel der betreffende firma. De zen brief toonue de rechercheur. De inhoud daarvan was een ohèque van 1500 op naam van den beschuldigde bediende. Verder stond erin geschreven, dat deze f500 strekten tot belooning voor de diensten, door hem in de aigeloopen twee maanden bewezen. Er moes ten echter betere berichten inkomen, aaaers zo urnen een dergelijk bedrag tniet 'kunnen blij ven betalen. Voor de directie stond nu Vst, dat de em ployé, aan wien deze ohèque gericht was, de scnuludge was. Alvorens hem echter te ont slaan, werd de politie van Idez eziaak im kennis gesteld. Haar konden tevens fotoi's worden over gelegd van brief, adres en ohèque. Deze foto's waren op aandringen der directie gemaakt, 'hoewel de rechercheur dit sterk had afgeraden'. Echter gaf hij te kennen dat hij- den brief terug moest hebben, want deze werd doorgezonden aan den geadresseerde. Daarom stond de direc tie erop dat de foto's werden vervaardigd. De politie, die de zaak eens nader bekeek, opperde 'direct de mogelijkheid, dat alles wel -eens kon zijn in scène gezet. Men kreeg hier van zekerheid, toen bij verhoor bleek', dat de employé zich aan de handelsspionnage niet kon hebben sohuluig gemaakt. Dit was volmaakt uitgesloten. De handteekening van de chèque klopt eook niet met die van dengeen, die wer kelijk zou onderteekend hebben. Vaag was op de toto het stempel te zien van een andere firma, die bij onderzoek bleek, ook gebruik oe hebben ►jemaakt van de diensten vam dezen rechercheur. De laatste had een jaar geleden een blanco chèque ontvreemd bij iemand, voor wien hij diensten had verricht (en aam wien hij gekomen was door het schrijven van ©en allo niemen brief. Bij vergelijking van dezen brief met het handschrift op de chèque bleek, dat deze handschriften van één 'en Idenzeïfden per soon waren. Zoo kon, toien het bureau werd', opgegeven, waarbij de rechercheur werkzaam was door de firma te wier nadeele gespion- neerd was en den naam van den rechercheur door dengene in wiens dienst hij later stond, den betrokkène worden gearresteerd. Hiel drama m de Oranjebohmstraat te Rotterdam. De Rotterdamsohe rechtbank deed uitspraak in de zaak tegen een 31-jarige weduwe, die op 29 Juli in de echtelijke woning in de Oran- jeboomstraat na ©en huiselijke twist, haar man met ©en dolkmes zulke zware verwondingen toebracht, dat deze daaraan overladen is. De rechtbank achtte, volgens de „Msb." de ten laste gelegd emishandeling, den dood ten ge volge hebbende, bewezen, doch nam aan, dat bekt. gehandeld heeft in wettige 'zelfverdedi ging, waardoor bekl'. niet strafbaar geacht wqrdt. Mitsdien wordt bekl. ontslagen yan alle rechtsvervolging. De eisoh was geweest 4 jaar gevangenisstraf. Ernst'g autobus-ongeluk. Tussdhen Rotterdam en Overschie heeft .een autobus-ongeluk plaats gehad, dat wonder bo ven wonder goed is afgeloopen. Nadat ©em bus van den dienst Delft-Rotterdam, waarin negen passagiers zaten, een bocht van (den weg was gepasseerd, kwam uit dezelfde richting' een luxe-auto die bo vengenoemde auto-omnibus wilde passeeren. De chauffeur, een Amster dammer, baalde echter te vroeg rechts-uit en raakte met vrij groote kracht het linkerwiel van de bus. De stuurinrichting raakte onklaar. TSTiettegenstaande de chauffeur van de autobus onmiddellijk zijn motor afzette en sterk remde, werd de bus van ongeveer drie meter hoogen kant ,'die zeer steil' is, in een naast den straat weg loopenden sloot geworpen. De inzitten den werden omver gesmeten en kwamen, door dat de autobus op zijn kant was terecht geko- hren,, gedeeltelijk onder water terecht. Met veel moeite werkten allen zich hit het voer tuig. Een viertal hunner had vrij ernstige ver wondingen bekomen. Twee 'dames moesten 'naar het ziekenhuis te Rotterdam worden ver voerd. Een romantische geschiefdlenite. Een reeder-millionair, sir James Knott te Torguay (Engeland), had naar menschelijker 'wijze niet betwijfeld kan wonden al zijh drie zoons in den oorlog verloren. Hij verkocht zijn zaak en ging stil leven. ,_j.

Nieuwe Langedijker Courant | 1924 | | pagina 4