zo uworden gehouden. De „Ro-baver" (Rotterdam- schè Bankvereeniging) is van haar „bevriende v zijde" aan vele millioenen geholpen, zoodat de booze bui, di edeze onderneming schijnt te heb ben bedreigd, is afgedreven. De Rijksmiddelen brachten over deeerste 9 maanden van dit jaar c.c. vijf mülioen meer op dan over dezelfde periode van 1923. Wat wij aan onze fietsjes te danken hebben!... BUITENLAND». 'Wat zoo lang reeds moest geschieden, is ein delijk gebeurd! Rijkskanselier Marx heeft den Duitse hen Rijksdag ontbonden. Eindeloos lang hebben de onderhandelingen geduurd, dan weer met de Duitsch-natienalen, dan met de Democra ten .En niets wilde gelukken. De Duitsch-Natio- ii alen eischten vier zetels, de Democraten hiel den voet bij stuk en wilden niet samenwerken met de anti-republikeinsche Duitsch-Nationalen. Nu is dan toch de Rijksdag-ontbinding erEr, zal wel niemand zijn in de geheele wereld die, het met den wereld-vrede en de voorujtgang meent, die Marx's besluit zal betreuren. Deze Rijksdag is een schande geweest, een smaad voor de" buitenwereld. 62 Communisten, 28 Luden-dorff aanhangers en 105 Duitsch-Nationalen hadden er zitting in. Was het wonder dat men dezen Rijks dag het gekkenhuis noemde? Was het wonder dat practisch werk niet gedaan kon worden? Het Duitsche volk zal 30 November de gele genheid hebben de fout van 4 Mei te herstellen. Er is geen twijfel aan, een dergelijke gekken ben de keert nimmer terug. De economische toestand van Duitschland is verbeterd, de werkloosheid! wordt steeds minder. De kiezer-massa's in Duitscn land zullen ongetwijfeld de Communisten en Na- tionalen den rug toekeeren, zij zullen een Rijks dag moeten kiezen, welke in staat zal zijn op bouwend werk te verrichten. Zal het Duitsche volk die kans gebruiken? Nog slechts een-week en het Britsehe volk zal moeten uitmaken, welke regeering het machtigste Rijk der wereld voortaan besturen zal. Er valt nog niets te zeggen over de kansen der partijen. Zal Mac Donald krachtig genoeg komen om zijn vredeswerk te kunnen voortzetten Of zal Lord Curzon zijn opvolger zijn? In een opzicht zijn alle profeties gelijk. De Liberale Partij zal niet die winnende partij zijn. De kansen van Labour schijnen echter nóg niet zoo ongunstig, al zijn de Liberalen en Conservatieven in een groot aantal districten overeengekomen samen te werkten tegen Labour. Want vele Liberalen zullen niet op den Conservatief stefÜfien, doch op den Labourman. En vele Conservatieven zullen zich van stemming onthouden. In nog een land hebben dezer dagen verkiezin gen plaats gehad, waarvan de uitslag nog onbe kend is. We bedoelen Noorwegen. Daar gaat de strijd voor of tegen een drankverbod. De talrijke partijen in het Storting maken een krach/tige, re geering bijna onmogelijk. De burgeroorlog in China loopt ten einde. De ongeregelde benden hebben hun wapens uitgele verd tegen betaling-van20 dollar per man! Rare Chineezen bestaan er toch in de wereld!! De ontruiming van het Ruhrgebied vórdert snel. Mannheim is ontruimd, een deel van Dort mund zal volgen. Wel goede gevolgen heeft de Conferentie van Londen gehad voor het Duitsche Rijk. Zal Duitschland dit op 30 November óm- zetten in een klinkende waardeering Uit Portugal komen weer. oproer klanken. De kooplieden hadden de algemeene staking geprocla meerd. Er waren onderkruipers, zooals dit meer voorkomt. Het gevolg was botsingen tusschen stakers en onderkruipers. De rust schijnt nog niet geheel hersteld te zijn. Rusland zal het Engelsch-Russisch verdrag voorloopig niet ratificeeren. De Sovjets hadden volgens hun zeggen de uiter ste concessies gedaan omdat de Labour-regeeripg op de massa's steunde. Nu Mac Donald er niet is, trekt Rusland deze concessies weer in. Komt hij terug, dan gaat de ratificatie door, treedt Mac Donald af, dan zal Rusland meer eischen. De komende weken zullen vol politieke verras singen zitten. In October en November zullen eenige groote verkiezingen plaats vinden, die van groot belang zijn voor de internationale politiek. Afwachten is dus de boodschap. 91IJ N H ARilT's ^taai-Tabletten iMaag-'Tabletten Zenuw-Tabletten Laxcer-ïabletten Booiifpijn-lableltcn rende,, is op den dijk in botsing,, gekomen met 'een onverlichte, koolwagen. Drie hooiwagens moeben achter -elkaao-hébben gereciien, welke door djen.hr. N. met zijn opgemerkt. Ol liet liclit op de motor- nets welbent met sterk genoeg is geweest, kunnen wij met vermeiden. In ene geval rieed hij in vóbe va.art 'tegen een der koolwagens' aan, tengevolge waarvan ihj bewusteloos werd opgenomen, en .zijn. opneming iu liet St. küsabetnsgesticnt te Alkmaar „oocuakenjk werd geaent. Aijn toestand schijnt armelijk ernstig. Uoor den senok moet hij eeue dei seiiscbudding iieooen gekrcg-en. .Wij vernemen nauer, dat uij net omslaan van de boent van den tópuorweg naar den JJajk Je ze nooiwagens veronuiersteid worden niet door hem gezien oe zijn, tengevolge waarvan een Dotsing" onvermijdelijk was met wagen o: nek. Hedennacht om drie uur was net bewustzijn nog niet terug gekeerd. I i Bij Apoth. en Drogisten. 90. ct. 75 ct. 75 ct. 60 ct. 60 ct. Plaatselijk Nieuws Die verhitte gemoedteren. In verband met het in ons vorig nummer voor komende bericht vau onzen correspondent te Zuidscharwoude, spijt het ons te moeten mede- dteelen, dat dit bericht niet geheel overeenkom stig de waarheid is, niettegenstaande wij hierom trent toch de volle verzekering ontvingen. Nu willen wij graag aannemen, dat ook deze cor respondent aan de gegevens niet twijfelde, die, naar hij bij zijn persoonlijk bezoek te onzen kan tore beweerde, van den heer D-. Z. zelf te heb ben ontvangen. Het bericht is geheel -waar, voor zoover het 'teerste gedeelte betreft. Dat de heer P. Z., het raadslid, bij den heer Mooi in het on gelijk zou zijn gesteld, is, wat betreft de hand- teekening van M. op bet adres, niet waar. Niet de heer Mooi zelf maar zijn vrouw heeft zijn naam op het adres gesteld. Persoonlijk nebben wij dit van hen vernomen. (Red. M. L. Grt.l) NOORDSCHARWOUDE- Een droevig ongeluk. i De heer F N., directeur der gyprnastiiekver- eenigingen „Hercules" en „Hygiéa" van de repe titie gisteravond per. motorfiets huiswaarts kee- Htet rappiort van dte Tijdeommissie. Donderdag is het rapport van de commissie in gesteld om de kwestie van den zomertijd te on derzoeken (de zoogenaamde Tijdeommissie)aan den minister van hinnenlandsche zaken en land bouw aangeboden. ïMieuWöt.joinyeri Gistermiduag kwam teen 20 -jarig meisjè, v. '%euaaml, met haar verlooide per fiets van wouw naar de kermis te Bergen» op Zoom. Ter uoogte van bet R.K. kerknoi moesjpei zij voor een tweetal moto: iijueis utwijcen. Uaar net méisje echter slechts een hunner had oemieikt, wilde, zij, zoodra aeze was gepasseerd, weer naast haar ver looide gaan rijnen ioen zij echter pLotseimg 'den t.weecteu motorrijder voor zich zag geraakte zij net stuur kwijt en kwam in het mulle zand terécht, waabnj zij kwam te vallen, met het gevolg, dat 'zij aoor oen motor werd aangereden en due. lijk "aan net.hoord werd vermiinkt Na korten tijd is ;;hec xiieisj eoverleden lie arr. Rechtbank te Breda veroordeelde; net echtpaar te Prmoenhage, dat een driejarig ke geltje,' dat aan hunne zorgen was toevertrouwd, maandenlang zoo mishandelde, dat het ventje ovei ■dekt met litteekens en geheel schuw geworden, in net St. Annagesticht moest worden opgenomen, tot acht maanden gevangenisstraf, overeenköm;- otig den eisch. 1 Dank zij de liefderijke verpleging in het ge sticht is het jongetje hersteld. Onlangs is in een ziekenhuis te Haarlem een bejaard inwoner van Schoten overleden zonder dat de doodsoorzaak kón worden vastgesteld. Om nat de patient tevoren thuis vertoefd had, werd in verband met geruchten tot lijkschouwing over gegaan. Thans is gebleken dat er geen réden is om aan misdaad te denken. Eene ontrouwe werkster. Rechercheurs vau de Centrale Récherche te Rotterdam deden dezer dagen een onderzoek in verschillende partikuliere banken van leening zilveren lepels en vorken, welkte in Den Haag hij een diefstal ontvreemd waren. Zoo vonden zij bij een pandfhuishouder in de omgeving der Kruiskade 16 groote en 14 kleine zilveren lepels en vorken. Zij namen deze voorwerpen in beslag, waarna zij aan den bestolene in Dien Haag wer- dten vertoond. Deze herkende ze evenwel niet als zijn eigendom, waarop 'de rechercheurs hun onder zoek te Rotterdam voortzetten. Daar bewoners van de straat, waarin de beleenster der voorwer pen woonde, nu niet direct gewend zijn steeds met zilveren lepels en vorken te- eten, werd een' onderzoek ingesteld naar de wijze, waarop 'de in beslag genomen eetwerktuigen in haatetebezit konden zpn gekomen. Daar by bleek allereerst, dat zij bij de beteening een valscnen naam had .opge geven, en ten tweede, dat de vorken en lepels ont vreemd waren uit een harer werkhuizen. Hét on derzoek werd in die richting' voortgezet, waarbii aan het licht kwam dat in de laatste maanden nerhaaldeliik kleine diefstallen waren gepleegd ijen nad'eele -van mr. W."J. V.. uit de le Middlel- landst-raat. T.cen men zóó ver gevorderd was. werd overgegaan tot de aanhouding Van de ver dachte, de 49-iarige werkster J. A. L. Bii .haar verhoor viel zii al snoedig door de' mand en be kende zii .a>rh tereen volgens dri ecolbertcostuums een vsinter ias. verschillende liifgoederen én ook ie zilveren lepels en'vorken alles -tót een geza menlijke waarde van 'f 300 ten nadeele van mr. y. te hebben ontvreemd en de goederen daarna te hebben beleend biigenoemden nan-dhuishoudtér. De beleende goederen zijn daarop bii dezen in be slag genomen, terwi.il de werkster in 'bewaring is gesteld. Groote brand' te Krommenie. Donderdagmiddag te ongeveer 5 uur ontstond^ brand in de Zeildoek en Oliefabriek van de fa.. P. H. Kaars Sypestein te Krommenie. De inpreg- neerinriehting stond weldra in lichte laaie en de 'vlammen bedreigden het naastliggende ketelhuis en de weverij. i De fabrieksbrandspuit was weldra in werking en werd spoedig geholpen door de vrijwillige brandweer uit Krommenie en de autóbrandspu'it uit Assendelft. De inpregneerinrichting brandde uit. Het ketel huis, zoomede de weverij konden behouden wjorden en kregen veel waterschade. 5 Jaar gevangenisstraf geëischt. Het O.M. bij de Amsterdamsche bank heeft in de zaak tegen dë vervaardigers en uitgevers vau valsche bankbiljetten van f40 tegen ieder der beklaagden vijf jaar gevangenisstraf geëischt. Uwrus Rijkers-fonds. Voor het Dorus Rijkersfonds is van een geluk kig 12V2-arigj bruidspaar een gift van f 500 bin- Jeugdlge boefjes. Twee meisjes van een jaar of 17, behoorlijk ge kleed, kwamen in het Kleverpark te Haar Item een dame vragen of zij een rijksdaalder kon wisselen. Zij deed dit en even later kwam een der mleisjes terug met de mededeeling dat mevrouw in don- iker een cent had gegeven in plaats van een kwar tje. Zij verwisselde het geldstuk, maar thuis !>e- merkte zij, dat niet alleen de verwisseling van yhet kwartje een truc was geweest, maar ook dat de rijksdaalder een chocolade-rijksdaalder.:; was Reclame op Rijksgebouwen. Naar wordt gemeld bestaat bij de Regeering het voornemen, voortaan op de Rijksgebouwen gelegenheid te gevten' tot' het«maken van reclame voor zakelijke doeleinden» B jitéhland ISneeuwstormen aan de Zweedsche kust. Scheepsrampen. Blijkens berichten uit Stockholm is deZweed sche Oostzeekust door hevige sneeuwstorm-en ge teisterd. Eén motorschoener uit Bremen is gestrand Vreder is een stoomboot met hout uit Gothenburg gezonken, waarbij de geheele equipage van 20 man is omgekomen. Die? oorlog in het Chineesche kwartier tie NewYork De geheimzinnige oorlog in het Chineesche kwar tier, waarover al eens eerdpr werd geschreven, duurt voort, zonder dat het de politie mocht ge lukken uit te vinden wat d-e eigenlijke aanleiding was en wie de eigenlijke Leiders zijn. Nu en dan kraakt er plotseling ergens een schot. In het nach telijk duister klinkt het geluid van snel schuife lende pantoffel-voeten. D epolitiie vindt een lijk, imringd door een groep opgewonden Chineezen, je vend van schrik. Maar de politie kan niets uit ren'krijgen en het mysterie blijft geheimzinniger dan ooit. r De drooglegging van Amerika. De federale commissie voor de drankbestrijding heeft statistieken gepubliceerd over de resultaten van den bestrijdingsarb-eid over de laatste driie jaren. In het geheel werden 177.000 personen voor overtreding van het drankverbod gearresteerd. Aan boeten werden 18 millioen dollar binnengehaald. Gevangenisstraffen met -een totaal van 7000 jaar werden opgelegd. Meer dan 11.000 automobielen en 45q booten (van smokkelaars) alsmede 400.000 clandestiene distilleerderijtjiss werden verbeurd verklaard. Maar desondanks is de alcohol in de groote steden vóór hen die de kanalien kennen nog even gemakkelijk te krijgen als drie jaar geleden. Terwijl de eerbied voor de wiet -er aanmerkelijk min der op is geworden. Die burgeroorlog in China. De bezetting van Peking door géneraal Fong Yoie Hsiang. De regeering te Peking gevallen? De spoorweg- en telegrafische verbindingen zijn hersteld. De regeering heeft feitelijk afgedaan. Het paleis van den president is omsingeld, doch het leven van president Tsao Koen schijnt niet in ga- vaar te verkeer-en. Uit. Sjantoeng zijn troepen gezonden om Woe Pei Foe's terugkeer te verhinderen^' De Britsehe marinecommandant is -er draadloos van in kennis gesteld dat F-eng Yoe Slang voorne mens is om zoo mogelijk president Tsao Koen door den. voormaligen premier Toean Siji Y-o-e tie ver vangen. Een hevige brand. Soho, d-e dichtbevolkte W-est-Londensehe vrieem- d-elingenwijk tusschen Oxford Str-eet en Leicester •Square, raakte in hevige beroering -door een fei len brand, die uitbrak in d-e ateliers van de Ideal Film Cy. in War dour "Street, het hoofdkwartier der Engelsche filmindustrie. Veertig mannen en meisjes waren bij de vervaardiging van films in het h-ooge gebouw w-erkzaam, toen eensklaps ver vaarlijke vlammen hoog uit het dak sloegen en dikke rookwolken uit het brandend-e gebouw die om.liggendet;nauwe straten.-vulden;:-Pe brand begon op de eerste verdieping ien had in enkele minuten het dak bereikt. De Italiaansche inwoners renden, door een paniek bevangen hun winkels en wonin gen? uit-en maakten een ontzettend lawaai, dat nog erger w-erd toen eenige meisjes op de eerste verdieping, ingesloten door den brand, met opge heven armen voor d-e vensters verschenen en luide om hulp schreeuwd-en. D ebrandweer ie.i de red dingsbrigade werden snel gewaarschuwd.1 Met le vensgevaar drongen eenige mannen van de red dingsbrigade het gebouw binnen en- brachten onder levendige toejuichingen van het opgewond-en pu bliek de meisjes naar buiten. Enkelen hadden ern stige brandwonden en moesten met brancards naar het ziekenhuis worden vervoerd. De andere em ploye's ontsnapten meerendeels langs die brand trappen, enkel-en sprongen uit de ramen, waarbij verscheidenen werden gewond. Veertig spuiten wa ren noodig om de- belendende gebouw-en voor brand' te vrijwaren. Een groote politiemacht was op de been om het publiek op een afstand te houden. D-e schade wordt geraamd op verscheidene hon derdduizenden ponden. Uie hongersnood en de belastingen. ^Iemand, die in 1921 den toestand in de hon- gèrgebieden van Rusland uit eigen ervarig, heeft leeren kennen, en die nu na een neis door de hon- gergebieden naa r het-buitenland is teruggekeerd, heeft aan de redactie van de ,,Dni" de volgende bijzonderheden over den toestand in het Wolga land en de andere liongergebiedlen medegedeeld. De tóestand in het gebied van de Wolga komt volkomen overeen met den toestand in 1921; alle verschrikkingen van den hónger komen nu reeds voo ren de winter is nog niet begonnen. Gaat men uit de Wolga-provincies naar het Westen en Zuid-Westen, dan wordt het tafereel eenigszins getemperd door den beteren oo-gst van graan en aardappelen; dit hebben deze strek-en te danken aan de regens in de tweede helft van den zomer, die na de vreeselijke droogte een beetje leven op de velden hebben gebracht. Aardappelen met bijvoeging van surrogaten redden voorloopig deze streken van de verschrikkingen van den honger. De communisten, die de zegsman van de „Dni heeft gesproken, allen leden van de Uitvoerende Comités en partij comités, hebben verklaard dat deze surrogaten niet verder dan tot Maart zullen reiken en dan zal ook voor deze „bevoorrechten de honger met al zijn gevolgen komen. Over de aanstaande lente wordt zelfs onder de commu nisten met angst -en ontzetting gesproken. De eenige uitkomst moet een buitenlandsche lee ning brengen -aldus redeneert iedereen in Rusland In de provincie rekent iedereen op deze leening, maa rin Mosko uzijn de verwachtingen minder Predikbeurten HERV. GEMEENTE OUD'KARS-PEL Zondag nam. 7 uur, Ds. G. de Leeuw, Hervor mingsrede. Onderwerp: Protestantisme. GER. KERK NOORDSCHARWOTJDE. Zondag 9.30 uur voormiddags en 4 uur nam. Ds. J. Gillehaard. NED, HERV. KERK NOORDSCHARWOUDE Zondag voorm. 9.30 uur Ds. O'. J. Staal. NED. HERV.. KERK ZUIDSCHARWOUDE. Zondag voorm. geen dienst (vacature) nam. 7 uur Ds. J. J. van Meurs. CHR GF.R. GEM. BROEK OP LANGEND IJK. Zondag 9.30 voorm. en 7 uur nam. Docent 1'. J. de Bruin van Apeldoorn. Donderdagavond (30 Oct.) 7 uur Ds. P. de Sr.: ii, van Pekela, dankuur. DOOPSGEZ. GEM. BROEK OP LANGEND IJK Zondag voorm. 9.30 Ds. Arn. de Jong. NED HERV. GEM. BROEK OP LANGENDÏJK. Zondag voorm. 9.30 en nam. 6 uur Ds. Luteijn van Apeldoorn. GER. KERK BROEK OP LANGENDÏJK. Zondag voorm. 9.30 en nam. 2.30 Ds1. R. W. de Jong. ,^ED. HERV. KERK SINT PANCRAS'. Zgn|ag 9.30 v.m. en. 3 uur nam. Dis, J. P. Buis-'' kopt0 CHR. KERK SINT PANCRAS, Zondag 9.30 vootm. en 2.30 nam. "!pfeeklezen GER? KERK HEER H-UGOvWAARD. Zondag 9.30 voorm. en 2.30 nam. preeklezen. GROENTEVERVOER. BROEK Of LANGENDÏJK. Zaterdag 18 October 34 Maandag 20 October 25 Dinsdag 21 October 23 Woensdag 22 October 22 Dinsdag 23 October 22 Vrijdag 24 October 21 1 Totaal 147 SLUIS NOORDSCHARWOUDE. 18 October 2 motoren 43 ton. Totaal 10 f 20 52 45 42 116 318 NIET .WACHTEN. maar nu reeds1 beginnen Uw handen in te wrijven met P11 roldat voorkomt het ruw worden en stukspringen. Marktberichten LANGEDIJKER GROENTEMARKT 24 October. 1380a stuks bloemkool ie soort 10.70—22.40, idem 2-e soort 2.206.90. 81400 kilogram roode kool 3.10,--6.46700 kilogram -gele kool 2.60—5.10. 71900 kilogram witte kool 1.20—2.6V2 kilogram slahoonen 30.40. 11100 kilogram ui-en. Uien 6-- 6.50 Drielingen 6.307.40. Nep 7.7.0. 24500 kilo gram peen 1.20—1 40. 4800 kilogram bieten 2.10— 3.10. 300 kilogram rainerias 4.40—4.90., 25 October. 12600 stuks bloemkool ei söort 8.50;19.90, idem 2-e soort 2.7.69000 kilogram roode kool 2.705.50. 27000 kilogram gele kool 2.60—4.60? 72500 kilogram witte kool 1.60—2.10. 20 kilogram slaboonèn 33.7700 kilogram ui-en. Uien 6.9Ö— 7.5c. Drielingen 7.60. Nep 7.90. 13150 kilogram peen 1.502.3600 kilogram bieten 2.3031.30. 1000 kilogram rapen 1.60. NOORDERMARKTBOND. 24 October. 400 kilogram aardappelen. Schotsche muizeti 10.10, Drielingen 990. 40 kilogram spercieboonen 16. 54.00 kilogram uien Grove uien 6.—. Uien 5.90-) 680. Drielingen 6.106.90. Gele nep 7.808.4c. 4500 kilogram peen 1.80—2.—, 34100 kilogram roo de kool 2 805.80. 108700 kilogram witte kool 1 50^-1 90. 13700 kilogram gele kool 3.20—4.90. 2000 ..stuks bloemkool i-e soort 7.7023.90, idem 2e soort 4.805.10.' 25 October. 300 kilograip aardappelen, BI. aardappelen 3.60. 1000 kilogram -d-eensche witte 3.305.3200 kilo gram uien. Grove uien 6.6.40. Uien 6.30 6.70. Drielingen 6.60. Gele nep 8.308.50. 11500 kilogram peen 1.702.20. 2600 kilogram kroten 3.40. 98400 kilogram roode kool 3.—6..87500 kilogram witte kool 1.401.80. 9500 kilogram ge le kool 2.30—4.80. 5400 stuks bloemkool ie soort 10.—24.90», idem 2e soort 5.6.20; W AR MEN HU IZEN 23 October. Roode kool ie soort 3—:5.60, idem uitschot 1.10 —270. Gele k°°h ie soort 2.704.10. Witte kool ie soort 1.351.55. Witte kool per wagon fx36.— f145.Nep 7.20. Drielingen 6.10-6.50. Uier, 6.6 50. Aanvoer 28300 kilogram roode. kool 1700 kilogram gele kool, 165550 kilogram witte kool, 400 kilogram nep, 5055 kilogram uien. 24 October 1924. c Roode kool 1 esoort 3.6,80, uitschot. 1.10 —3.40, gele kool le soort 2.10—3.30, witte kool 1.351.65, witte kool per wagon f136,—135, bieten 3.30, nep 7.20, drielingen 6.607.10, uien 6.6.30, grove uien 5.70—5.90, bloemkool 10.6011.Aanvoer: 36780 kilogram roode kool, 6600 kilogram gele'kool, 157400 kilogram 'witte kool, 325 kilogram, nep, 5000 kilogram uien, 1650 kilogram bieten, 250 stuks bloemkool. ALKMAAR. 24 October. Appelén 5.-32—. Peren 2.Spruiten 14.30.- per 100 kilogram. Bloemkool 7. 23.80 per 100 stuks. Roode kool 2.705.30. Gele kool 2.80-T-5.per 100 kilogram. Wortelen 2.50 8.20 per 100 bos. Uien'4.20—6.20 Druiven 66.— 78.per 100 kilogram. Andijvie 0,703.per; ioq stuks. Witlof 22.-30.-Spercieboonen 11.- —57.per 100 kilogram. ALKMAAR. 24 October 1924. Aanvoer: 202 stapels, 149874 kilogrammen. Eabriekskaas kleine met merk f65.zonder merk f 63.Commissie f 64. Boerenkaas. kleine met merk f 64.zónder merk f 62.Commissie met merk f 66.—. Handel matig.

Nieuwe Langedijker Courant | 1924 | | pagina 2