De Holiand-Sndlë-viuéht NA D;EN VLIEGTOCHT HOLLAND INMë. Van der Hoop heeft na zijn landing nog m-ee- gedeeld, dat de tocht van Medan haar Muntuk over oerwoud van Sumatra, buitengewoon span nend was geweest. Nergens was eenig teeken van menschelijk leven waar te nemen, slechts apen en papegaaien waren in de boomtoppen op te mer ken. Daar nergens onbegroeide terreinen aanwe zig waren, zou het toestel bij een eventueele nood landing ongetwijfeld verloren zijn geweest, de vliegers hadden in dat geval op de dichte boom toppen gerekend om zich in veiligheid te brengen. Te Muntok was de ontvangst allerhartelijkst geweest. Bij de landing te Batavia werd luitenant Van {Weerden Poelman begroet door zijn broeder, een planter uit den Oosthoek en Van der Hoop door een aantal mecaniciens, die hij uit S.oesterberg kende. De vliegers waren dolgelukkig over den goe den afloop van den tocht en ontroerd door de allerhartelijkste ontvangst te Batavia, die zij slechts wisten te doorstaan doordat zij er in dit opzicht te Medan op getraind waren. Van der Hoop achtte een luch/tvaartverbind'ing tusschen Nederland en Indië zeer goed mogelijk en zelfs veel belovend; technisdhl bestaan, er geen bezwaren en de dtenlst kan etappe-gewijs ingericht worden. .Honderden aanvragen komen binnen om de .„F VII" te doen overkomen, o.a. van den Soe- soehoenan van Solo en van den Mangkoenegora, desnoods om. zonder toestel te komen, als alleen, maar de drieNederlanders er zijn. Zij1 zullen ontvangen worden met een groot festijn ten hove. Verschillende plaatsjes in de binnenlanden too- nen een karakteristiek enthousiasme; bijvoorbeeld wordt gevraagd, de vliegers te doen komen cp kosten van het plaatsje, alleen voor een „gezellig samenzijn in de soos." Gisterenmorgen cirkelden vier escadrilles mili taire vliegtuigen, tezamen 19 toestellen bovei> A'dam. De machines, in onberispelijke V-forma tie vliegende, trokken zeer d eaandacht. Overal in de straten en o pdje pleinen keek men naar de vliegers ,die uit Soesterberg kwamen en die met dezen tocht een hulde bedoelden te brengen aan het drietal, dat de bekend ©luchtreis 'vol bracht heeft. Naar het Haagische Aneta-kantoor verneemt zijn bij het comité vliegtocht Nederland-In dië ong de volgende telegrammen van de' Koningin en den Prins ontvangen: ,.,H.M. draagt mij op, het comité vliegtocht Nederland—Indië haar dank over' te brengen voor het toegezonden telegram, waarvan H.M. met belangstelling kennis nam. ,VAN GEEN, secretaris van I H- M. de Koningin." ,„Z.K.H. de Prins der Nederlanden draagt mij op, het comité vliegtocht Nederland' Indië op rechten dank te betuigen voor bet telegram en bewondering uit te spreken voor de meer dan schitterende prestatie door de Ned. vliegers. jDie adjudant van dienst lW, [LAMAN TRIP." t Die aankomst te Batavia van de p. VII werkte ook in de «tad van de Kon. Academie groote geestdrift, te meer, omdat de leider van den tocht, de heer Thomassen a, Thfaessink van der Hoop zijn opleiding tot beroepsofficier aan de Kon. .Mil. Academie ontving en omdat de eerste luitenant H. van Weerden Poelman er aan Ien hoofdcursus werd opgeleid. Het cadettencorps maakte meit de leerlingen ,van den hoofdcursus en die van de andere aan do FEUILLETON. Kon'. Mil. Academie gevestigde onderwijsinrich tingen een militaire marseh door Bréda en 'om geving, voorafgegaan door de staf muziek van tie 6e regiment infanterie. Die avond werd aan lie Kon. Mil. Academie in gezellig samenzijn door- gebracht. Van de officieele gebouwen en van den toren der groote kerk Wappert de- driekleur terwijl ',ook van .particuliere zijde gevlagd wordt De geestdrift op de receptie voor de bemanning van de E VII is enorm geweest. De grootste feestzaal, welke, in Batavia beschikbaar was, bleek veel te klein. Die menigte verdrong' ziel zelfs voor de betonnen dakluifel, om door de ven "tilatie-openingen naar binnen te kunnen glurei. .en wuiven. i j De heer Muurling, de voorzitter van het vlieg- eomité, heeft Van der Hoop, Van Weerden Poel man en Van den' Broeke welkom. Hij schonk hun namens het comité drie zilveren reisnéces- 3a,ires. De voorzitter van den Volksraad, de heer 3chu mann constateerde, dat sedert de mobilisatie vóór de ingezetenen van Indië niets spannender is ge weest dan deze vliegtocht. Indië verbeidde het vertrek, vertrok mede en was beangst toen liet spoor bij Philippopel verloren ging. Maar Indië leefde weer op, toen de tocht werd doorgezet en bewonderde de dubbele étappes, die afgelegd werden. Holland heeft niét alleen zijn beste vlie gers uitgezonden, zeide spreker, maar tevens man nen, die toonden meer te kunnen, dan van hen,, te verwachten was. Volgens een mythe brachten Godenzonen de eerste beschaving. Daarvoor is het thans te laat, doch, zoo zeide de heer Schu mann, gij wektet velen uit de. sluimering, waarin zij na den vrede verzonken waren. Hollanders zijn niet emotioneel, zij zijn beschroomd, hun nationaal gevoel in het openbaar te uiten. Maar gij hebt thans een trilling in ons gebracht, om dat wij voelen te behooren tot dezelfdenatie als gij. D'e Koninklijke onderscheidinlg is daarmede Iten volle verdiend. Het enthousiasme ginds en luer, stond Maandag in 't zenith. Dé afzettingen werden verbroken en de huldigingsrede van den landvoogd werd er bijna door belemmerd. Maar het was geen bandeloos gepeupel dat de afzet tingen verbrak, ging spr. voort, het waren men- schen in niet te onderdrukken vervoering gebracht, door een groote daad en die hun dankbaarheid; over de behoüdéh aankomst wilden uiten. (Don derende hoera's). i Op de receptie hebben vooral de volgende spre kers het woord gevoerd: Vertegenwoordigers van de militaire luchtvaart, een deputatie van dema rine-vliegers in—Indië, de burgemeester van Ba tavia, die gouden medailles aanbood, de burgemeester van Meester Cornelis, die den .vlier gers gouden dasspelden uitreikte. Namens de burger-vliegers sprak de heer Joun- .ge, die een oorkonde aanbood. D'e regent van Batavia voerde het woord namens de inlandsche, bevolking. Een kleindochter van den eersten stoomboot-gezagvoerder Braat huldigde den. eer sten vliegcaptain. Een komisch moment was het, toen het vier jarig m-eisej bij het overreiken van bloemen, op bet moment dat v. d. Hoop haar wilde kussen, weigerde en wilde wegloopen. ■Van der Hoo pdankte, uit naam van de geheels bemanning. Hij sprak de ho.o puit, dat de band nu nog sterker geworden zal zijn met 't moeder land en uitte zijn beste wenschen- voor den bloei van Indië. ul De geestdrift was hierna, overweldigend. -Eén vijf-minuten lange ovatie volgde. Dp aangedragen rbïoemenschat was zeer groot. Een achterdoek o pde podiumruimte stelde Am- OM HAAR GELD. Te moeten bedenkfön, wat haar nog kan ge beuren! Zij is, onervaren als zij was, weggegaan, zonder te weten waarhelen. Wie weet of zij wel genoeg geld bij zich had. Op ©enigerlei wijze zal zij zich toch wiel we ten, te redden, zoo troostte Mallwitz. Zij is pier slot van rekening geen hulpeloos kind mieer. En voorts, hoe korter haar geldmiddelen striekken, des te eerder zal zij bericht zenden. Of ik toch niet op een gegeven oogenblik haar adres zal weten te vinden! rDat heeft geen doel. Jie kom slechts eerdier er door in gevaar gezien te zullen worden. Waar zou je trouwens: zoéken, hedenavond? In ieder geval zal zij zich niet gaarne vinden laten; bo vendien is het ook niet verstandig. Met zulk een groote teleurstelling in het hart wil mien m de eerste oogenblikken alleen zijn. Dus moet ik bier heden avond doelloos blij ven zitten met mijn kwellende gedachten! Het beste is, dat je probeler te slapen, Ro-, mald. Ronald schudde het hoofd. Slapen kan ik niét. Rust dan in elk geval wat uit. Wie weet, wat je morgen weer te wachten staat. Ik zou je gaarne gezelschap houden, maar datkan je toch1 niet troosten en ik moet weer naar beneden. Ik ben je zuster nog een dans schuldig en het zal haai: opvallen, dat ik zoo lang wegblijf. Ga Kurt, ik moet alleen daarmede in het reine zien te komen. Wanneer ik slechts de ze kerheid had, dat zij in hare vertwijfeling zich zelf niets aandoet. Onzin. Zet zulke gedachten toch uit je hoofd. Wanneer zij daartoe het voornemen had gehad zou zij stellig niet eerst naar huis zijn ge gaan. Zij schrijft je immers ook, dat zij bericht zal zenden, zoodra zij onderdak heeft gevonden. Ziezoo, thans op één oor kameraad. Wij spreken elkander morgen vroeg nog. Zij' gaven elkander de hand, waarop Mallwitz vertrok. Ronald wierp zich, als hij alleen was, op de di- van en staarde met matten blik naar de zolde ring omhoog. Zijn hart brak bij. de gedachte aan da onrust en angst, die Liza moest hebben uitge staan. Hij alleen was er schuld aan, dat zij thans hulpeloos en zonder eenigen steun in de wijde wereld) ronddwaalde, eenzaam ien verlaten, der ver twijfeling ten prooi. Dat hij niets kon doen om haar te helpen, kwelde hem het meest. Vergeten was thans zijn wensch vrij te zijn, vergeten bet leed, dat hij 'zoo breed had uitgemeten, bij de gedach te aan een samengaan met haar voor z'n gansche leven. Hij zag haar voor zich met een pijnlijken;, verwijtenden blik. Hare oogen, die steèds zoo vol liefde tot hem hadden opgezien, zagen hem thans vol Leed en droefheid aan. Waarom heb je mij dit aangedaan? schenen zij met innige, wee moedige smart te vragen. Arme, kleine Liza, arm, lief kind, wan neer ik toch bij je kon zijnHet was toch irpmers niet zoo hard gemeend, al§. ik het zei-de, fluis terde hij voor zich fheen. ,-n Nu zal de liefde'voor hem spoedig verdwijnen en wellicht nog veranderen 'in haat. Zonderling genoeg ondervond hij een gevoel van smart bij deze gedachte. Als eene bekentenis kwam het over de lippen, dat hij een dierbaar, kostelijk kleinood achteloos had versmaad. Geen oogenblik dacht hij thans aan de blonde Lili Sianders, om wier verlies zijn hart nog voor korten tijd had ge treurd. Tot nu toe bad bij de smart over dit ver lies gekoesterd en verzorgd, had zich gaarne aan die weemoedige gedachten overgegeven en was zich zelf als een martelaar zijner liefdie voorge komen. Thans was dit alles als weggevaagd uit zijne gedachten, die zich thans in angstvolle af wachting, om het noodlot van zijn 'vrouw zweefden. Zijne vrouw! Beneden uit de feestzaal drongen zachte, wee moedige walsmelodieën tot hem door. Daar bene den vierde men zijn en Liza's huwelijksfeest. Die daar beneden waanden hem en zijn jonge vrouw op de huwelijksreis, naar het rijk der gelukzalig heid. Bittere'ironie! Zijn arme, jonge vrouw dwaal de met de vertwijfeling in het hart rond; ien hij was hier en had zijn zaligheid gegeven, wanneer hij bij haar mocht zijn. Liza had werkelijk ieder woord van het onder houd tusschen haar gade en Kurt Mallwitz ge hoord. Eerst was zij opgeschrikt, had het haar een kleur naar de wangen gejaagd, toen zij zijn stem herkende. Stil, met een innig, zalig lachje om de lippen, lag zij', in haar leunstoel, zonder iets van har© nabijheid te laten mérken. En tegelijk daarop sterdam voor, waarboven- :de 'Fokker VII Zwe vende was. Men meldt uit Dien Haag: Eenige stadgenooten hebben zich in een voor- laopig comité vereenigd dat zich wil ontwikkelen tot een algemeen Haagsch comité, met het -doel om,, gesteund door'dergelijke commissies in anderé plaatsen van ons land, als nationale hulde, na mens het Nederlandsche Volk, een blijvende her innering aan te bieden aan het kranige drieman schap, dat door het volbrengen zijner luchtreisi Indië nauwer aan het moederland heeft verbonden In de Tweede Kamer is hulde gebracht' aan de Nederland—Indië vliegers. Bij den aanvang der zitting hield de voorzitter, mr. Kooien de vogende toespraak: „Nu de Kamer 'heden voor het eerst bijeen komt, nadat onze koene vliegers het bestaan heb ben, de vlucht Nederland—Indië te volbrengen, wensch ik namens de Kamer te huldigen den taaien moed, het uithoudingsvermogen, de va derlandsliefde van hen, die te Batavia zijn aange komen. Nooit zullen de omstandigheden voorl den tocht moeilijker zijn, dan zij thans waren. Bij volgende gelegenheden zal profijt worden ge trokken van de thans opgedane ervaringen. Het moeilijkste werk is verricht en met den besten uitslag bekroond. "Welke invloed de luchtverbiu- ding met Oost-Indië zal hebben, de toekomst zal het leeren: voor het. .heden mogen wij ons ver heugen, dat weder aan den Hollan(dsohen stam manaen zijn ontsproten, die de herinnering aan ,onze zeevaarders in de 16e eeuw oproepen. afgevaardigden, die deze woorden van hul- de staande hadden aangehoord, applaudisseerden enthousiast. Minister Ruys de Beerenbrouck antwoordde na mens de regeering ongeveer het volgende: ,„De regeering sluit zich gaarne aan bij de woorden van hulde aan de wakkere vliegers, die den moeitevollen tocht naar Indië goed wisten te volbrengeu. Toen Houtman in Indi ëaankwam, bleken de Bortugeezen hem voor geweest t ezijn; zijn. reis- journal is nochtans van klassieke waarde. Al kan men ook thans niet getuigen, dat.he/ireerste luchtschip, dat den tocht naar Indi 'ëheeft vol bracht, een Nederlandlsch is geweest, de tocht van Van der Hoop zal een mijlpaal blijven op het gebied van de verbinding tusschen Indië en Nederland. Namens de regeering spreek ik dan ook groote erkentelijkheid uit aan de mannen, die den pio niersarbeid volbracht hebben." 'Op' deze hulde volgde een enthousiast applaus. Plotseling nam dr. van Ravesteijn (c.p.) bet ')woord en omringd door vele afgevaardigden, )zeide hij, dat al wilde h'iji den moed erkennen; )van de.vliegers, hij en zijn partijgenoot zich niet konden aansluiten bij de hulde van de regeering. Die heer Dnys (s.d.a.p.) „Wat?" Dr. van Ravensteyn (c. p.): Deze tocht is vol bracht in het teeken van het imperialisme. D'e heer Duymaer van Twist: (a. r.-): Hoe is 'het bij u in Rusland De heer Duys (s. d. a. Die man durft niet eens te vliegen naar Voorschoten. Dr. van Ravensteyn was daarna niet meer te verstaan.' Zijn woorden werden bedolven onder interrupties en protesten. Dn Kamer bleek eensgezind in haar afkeurende houding. Nieuwstijdingen Bezuiniging bij het Prov. Electrisch Bedrijf Ten opzichte van het Prov. Electrisch Bedrijf zullen de districten Hoorn, Alkmaar en Sichagen richtte' zij zich gejaagd-op en staarde met angstig ontstelde blikken op de deur, die dis beide kamers van elkander scheidde. Zij zat in de onmiddellijks nabijheid daarvan en hoorde met onbarmhartige nauwkeurigheid ieder woord. Als door mokerslagen getroffen" kromp zij steeds meer ineen. Zij wilde schreeuwen, zich verdedigen tegen, dat vre-eselijke, dat van buitien op haar aan drong. Als verlamd zat zij in haar stoel, lijkbleek, een beeld van pijnlijke smart, van diepe vernedie- tring Ach, welk een slag haar dit oogenblik had toe gebracht,'! waarvan zij slechts izaligh-eid en geluk had) verwacht. In dezen korte Stonde, eien kwartier- slechts, terwijl zij, neergesmakt door dat vernieti gend oordeel, in het elegantie vertrek van haar hotel verbleef, sidderend van smart en opwinding, scheen het haar alsof haar heerlijke ien veelbelo vende toekomst, haar levensdoel metiéén slag wa ren vernietigd. Afs een allés-lernieLend® storm was het noodlot over haar 'losgebroken, een storm, die al het schoone en edele, ja zislfs haar geloof en liefde uit haar gebroken ziel had weggerukt en daarvoor in de plaats waren getreden diepe schaamte, vernedering en troosteloözis vertwijfe ling. Tel snel was de overgang geweest van een onbe schrijfelijke gelukzaligheid naar een lieven van on eindige jammer. Klappertandend zat zjj 'daai ineengedrongen, haar oogen gloeiden als in- koorts, en blikten angstig zoekend rond. En -dan hoorde zij, hoe Ronald in vertwijfeling uitriep:.- „O, was ik toch vrij -yrij!" Als door ■een onwederstaanbare macht werd zij gedreven. Zij stond langzaam op, doodsbleek en rilde in koortsachtige huivering. Wat zij had gehoord, was het' vreeselijkste wat haar kon worden aangedaan. Da man, dien zij lief had met gehele! haar ziel, en wiens liefde ook ZÜ geloofde te bezitten, een lief de, die zij als eën gave des Hemels had beschouwd,, haar man, aan wien zij nog voor weinige uren. den eed van trouw voor het altaar had gezworen; —i hem was die liefde een drukkende last en riep in zijn hopelooze vertwijfeling zijn vrijheid terug. Zij- wankelde op haar voeten als zij werktuigelijk haar hoed opzette. Hulpeloos zag zij rond en haar 'hart bonsde van angst' bij de gedachte hem thans te zullen ontmoeten. Thans met hem alleen te moe ten zijn en zijn gehuichelde liefkozingen te moeten verdragen in het bewustzijn, dat zijn hart een an der4 toebehoorde, neen, meen, dat kon zij niet; dat ging haar krachten te boven! Wieg, voort van hier 1 onverschillig waarheen, daar worden samengevoegd -eri k'omten tie staan onder leiding van ir. van Thiel, thans hoofd van hét district Hoorn, die zijn zetel zal hebben^ te.- Alk maar. Die afd. acquisitie bomt onder leiding' van ir.. Memelink, thans reeds te Alkmaar, Te Schagen had..geen-ingenieur zitting. Door een stier doodgedrukt. Te Glimmen wilde de -knecht véh den landbou wer R. Mulder een stier uit den stal haleft; Het dier kwam spelenderwijze op den knecht 'toe en drukte dezen tegen de deur waardoor -hij - zulke inwendige kneuzingen bekwam, dat hij eienige oo- -jèhbiikken later aan de gevolgen is, overleden. Diefstal. De sigarenhandelaar H. te Kerkrade bemerkte reeds langen tijd, dat hij sigaren en sigaretten uit zijn winkel miste. Hij had vermoeden op eien bepaald persoon -en waarschuwde de politie. Eien rechercheur stelde zich verdekt op .in den-sigaren winkel evenals de heer H. zelf. Toen beiden gerui- m-en tijd in hun schuilhoek hadden gezeten, -kwam de verdachte persoon binnen, die een doosje 'siga retten kocht en betaalde met leen bankbiljet. Tier-, wijl de dienstbode naar boven ging, om geldte wisselen, nam de dief verschillende kisten' siga-, ren en sigarettendoosjes uit den winkel en stopte daarmee een door hem meegebracht en koffer vol. Toen hij vertrekken wilde, om zooals hij zsi naar Heerlen te gaan, sprong de .heer H'. tevoorschijn: evenals de rechercheur. Die dief, de 23-jarige A. Si., heeft bekend nog meer diefstallen ook; met braak te hebben gepleegd in de gemeente. Hij stond op wachtgeld, als wachtmeester der--artille rie., Si. zal ter beschikking van de justitiële Maas- rticht worden gesteld. Ernstige aardbeving in Turkije. Bij aardschokken in de buurt van Afioem Ka- rahissar zijn eenige dorpen verwoest en ca. 30 personen gedood, terwijl aanzienlijke schadie is aan gericht. Een juweelendiefstal. Draadloos wordt uit Londen gemeld, dat er uit de etalage van een juwelierszaak in Islington voor een, bedrag van 80b pd. str. aan juweelen is giesto- Ieéhl De dieven vv&rëörvan het dak af mëtgbéhulp van0 ©ah touwladder in den winkel gekomen. De wink-elcwas volop0 verlicht en van een groot aan tal alarmsignalen voorzien. VOOR ALLEN ME SUKKELEN met moeilijken en onregelmatigen stoelgang zijn Mijn hardt/s Laxaertableften onmisbaar. Zij; wer ken vlug en radicaal en veroorzaken niet de minste kramp. Doos 16©: et. Bij apoth. en drogisten. Kamer van Koophandel Ledenvergadering der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Holland's Noorderkwartier,ge houden op Woensdag den 26sten November 1924, des avonds ten half zeven ure in het .Stadhuis te Alkmaar. Opening door den voorzitter den heer Arntz, waar nade notulen der vorige vergadering wor den goedgekeurd. Adres van de Kamer van Koophandel te Hoorn, gericht aan de Ged. Staten van Noord-Hólland,1 waarin wordt aangedrongen op spoedige uitvoe ring van het geheele plan, zonder Weglating van eenig voorgesteld kanaal,, zooals dit door de Com missie van Aalst, ten opzichte van de kanalisatie -van West-Friesland, in het rapport is neergeïegd. Die Kamer besloot in haar vorige huisnoüdèlijke.j vergadering dit punt- weder aan de orde te «tellen. Die vóorz. zegt dat voorgesteld wordt''ëM mo tie in te dienen waarin werd aangedrongen ,'hp spoedige uitvoering der kanalisatie. De heer Nobel heeft een circulaire gezonden, betreffende- het werk van dé Comm. uit de Ver waar zij 'zeker was voorlo-opig veilig Wrzljn. en I waar zij het kon uitschreeuwen in haar naamloos I leed en waar zij" zich, de met smaad beladane; P kon verbergen. i Met bevende handen wierp zij dien' mantel om, I nam haar reistaschje, greep haar handschoenen; I zonder ergens bij te denken, werktuigelijk,- machi naal. 1 Zoo ging zij heen, door- een. mn-erlijken drapg ge dreven, voortgejaagd door de vrees hem te zullen 1 ontmoeten. Beneden in de vestibule kwam haaf j^ie 'portier. I tegen.. Zij schrikte, angstig als zij was eene inerbai-l ring te moeten geven voor haar heiengaan. Zij stot- Hl terd-e enkele woorden, wtelke het oogenblik haar in- gaf en haastte zich' dan naar den uitgang van het P I hotel.. Een huurrijtuig, dat juist een nieuwen logeer-i gast had gebracht, hield zij aan. Zij steeg in, B door den portier ondersteund, die den koetsier I beval -naar de villa „Limbach" te rijdpn,iVom-dat ff mevrouw de Barones daar iets vergeten. Dat I had de portier -dan nog uit de zenuwachtig uitge* f 2 stooten woorden kunnen begrijpen. Als aan een groot gevaar ontsnapt leunde zij in de kussens. Zij - moest, bet thans met haar zelf eens worden vrat; J' haan nu verder, te doen stond, wat zij hu'-eigen-i Kf lijk wilde. nt®. aP€ Met moeite trachtte zij zich haar toestand in SSéruk, t-e denken. Eerst thans drong het tot haar door, pen to w-elk een opzien haar vlucht zou baren. Wat had zij toch tegen -den portier gezegd? Zij, ©acht na, ff en nu viel het haar weder in. Nlaar huis wilde ff zif gaan; daar zou zij Ronald afwachten. I Nleen, dat nooit! Niet naar huis; daar-ging ook H hij natuurlijk heen, zoodra -de portier hem de boodschap hal gebracht. Weg, voort hem niet meer 111'het gelaat zién, ,diie smaad, was te ff groot, die schaamte zou haar kunnen dooden. i Zij wilde opspringen endan koetsier ©en ander fj! adres opgeven. Maar welk? Zij bedacht zich; maar Bilden; haar gedachten dwaalden telkens weder af>'—i Bij vera geregeld denken kon zij niet, daartoe was zijHierecl niet in staat. Hoe had zij hem haar liefdegëhieel geopenbaard, haar liefde, die hem-'tot; ben last was geworden, een knellende band, die hem druk te!' O, niet meer daaraan behoeven te denken! Overleggen alleen, wat haar te doen stond. Ja, haar o.om en t^inte moesten toch iets van haar hooren; men zou anders wellicht geloo- ven, dat zij in haar radeloosheid een einde zij schrok eeri einde (Wórdt vervolgd^ liiimï ns ai diiiiii

Nieuwe Langedijker Courant | 1924 | | pagina 2