Geieennd li Maarten. lï SI! S in e H®t Teven in de Hoofdstad Tk heb in mijn verschillende Amsterdamsche Brieven al meermalen gewezen op, het fietsgevaar in de; hoofdstad. Ik geloof niet dat er. veel steden zijn waar in verhouding evenveel wordt gefietst als hier. Als gevolg zijn er verschillende straten en grachten di ebij de fietsliefhebbers bijzonder in den smaak vallen; ik behoef u niet te zeggen, dat dit bij voorkeur geasfalteerde wegen zijn. voo rVoetgangers ongenietbaar. Vooral het over steken van zootn straat is een levensgevaarlijk 'karwijtje en toch moet het van tijd tot' tijd jgebeuren. Het is een niet te weerspreken feu dal. in Parijs, waar het verkeer toch oneindig grooter is dan hier, men duizend maal, veiligei door de drukste stadsgedeelten kan loopen, wijl 'de verkeersagent daar het rijverkéer een oogen- blik sta pzet om den voetgangers bijv. gelegen heid te geven de groote boulevards over te ste ken. Zelfs al neemt men aan dat de fietsers' kalm en bezadigd rijden en zich aan de verordeningen houden, dan bestaat er nog een fietsgevaar, wijl de verordeningen onvoldoende bescherming voor 'den voetganger en verdediging van diens rechte i; bieden. Er zijn punten, bijv. op de Nassmkade, .Weteringschans, Sophiaplein en elders, waar bet absoluut uitgesloten is, dat men zonder gevaar op bepaalde uren in gewonen looppas kan over steken. Want al bleef men nu een half uur wach ten, dan kwam er nog geen moment, dat de over 'te steken straat zonder rij verkeer was. Nu kan men zich voo rtrams altijd hoeden, wijl men pre cies weet waar ze rijden. Het aantal auto's is niet 'zoo ■overweldigend groot; men~ kan wachten. Maar de filé van fietsers houdt'niet op en men ziet nooit precies welke bocht zij zullen nemen. Het raadslid Gulden heeft eenigen tijd geleden in overweging gegeven de geheele binnenstad fietsvrij te maken. Dat voorstel was te radicaal en was niet praetisch, daar het gevaar volstrekt biet uitsluitend bij de binnenstad is beperkt. Maar een weldaad zou het zijn zoo ''het fietsen op een twintigtal der gevaarlijkste punten van onze Am- "stelstad werd verboden. Ik denk hierbij natuurlijk aan de Leidsehestraat, Utrechtschestraat, Spui. Sophiaplein etc. Hoe het mogelijk is dat men toch nog altijd toestaat over het S,pui te fietsen, dwars door de Kalve.rstraat heen, is nog een raad sel. Ik zei daareven echter een onferijindheid; fiet sers die uitsluitend kalm en bezadigd rijden en zich stipt aan alle verordeningen houden. Alleen tege nde ernstigste excessen wordt opgetreden, doch als regel kan men zeggen dat er een vol slagen anarchie bestaat. Bij tramhalten mag niet gereden worden IJawel, blijft u maar eens kalm bij een haltepaaltje staan als er geèn vluchtheuvel 'is. Dacht u dat u op het trottoir of de kleine steentjes veilig was P Elk fietser behoort achter 'een tram. of auto te blijven en wanneer zijn 'weg doo rvoetgangers wordt gekruist, achter deze om te rijden. De fietser schijnt echter hij voorkeur 'vóór een tram, auto of voetganger te willen rij- den, wanneer hij diens weg kruist. Mij persoonlijk is het al twee keer in den laatst en tijd overkomen dat ik doo reen fietser werd aangereden hij het oversteken van een weg. In heide gevallen holde ik met dé grootste snelheid den gevaarlijken weg over, doch de fietsrijder vermepte het nu eenmaal achter mij om te gaan, met het gevolg dat- een hotsing onvermijdelijk was. Het spreekt van zelf dat het voor den voetganger gevaarlijk is. wanneer hij, rustig langs de tramhaan wande lend, plotseling in aanraking komt met een fiets rijder, die heel sportief nog juist voor de tram zou o versteken. Het is ook natuurlijk al een paar keer gebeurd dat de wilde fietser op die wijze zeil' den dood vond, wijl hij, door het vóór-om-rij 'den (natuurlijk in groots vaart) onder een auto geraakte. Enkele weken geleden heeft een be rucht, woest rijder o pdeze wijze in de Raadhuis straalt een verschrikkelijken dood gevonden. Kris kras ging hij voor den auto om, wilde toen de aankomende tram passeeren, nam zijn draai te 'kort, reed tegen de in volle vaart zijnde tram aan en werd natuurlijk verpletterd. Dit jaar, in Mei,, peddelde een woesite iietser over den Haarlemmerdijk. Voor hem reed iemand kalm op de fiets, die een duif onder zijn jas De kranige sportman haalde het gewone 'coerte uit, door om hem heen en' voo (rhem te rijden, met het gevolg dat de aangereden® op straat viel en een hersenschudding kreeg. Bet duifje whs natuurlijk op slag dood. De man is nu geheel hersteld en de zaak kwam deze week pas voor de .Rechtbank. Hét requisitoir van het O.M. moest qevenals met een redevoering in Frankrijk, ge- qschiedt, worden aangeplakt. De officier sprak er zijne verontwaardiging over uit dat tegen ernstige fietswoesteiingen, die het leven van hun mede- menschen in gevaar brengen, hen soms levenslang ongelukkig maken, ja, soms den dood op hun ge weten hebben, zulke belachelijk lage straffen worden geheven. De maximum-straf is zes maan den hechtenis, vaak wordt bij zulk een ernstig delict slechts een maand gegeven. Hij wensehite daar echter niet aan mede te doen en eischte in het hierboven geschetste geval vijf maanden hech tenis. Laten wij hopen dat de politie met de justitie medewerkt om streng te letten op elke ruwheids- daad door fietsers begaan, óók wanneer de enge lukken nog niet zijn geschied. Krachtige samen werking van justitie en politie kunnen de veilig heid en het gevaar weer een heel stuk in de goede richting brengen, doch aanvulling en verscher ping van de verkeers voorschriften blijven daar bij noodzakelijk. Er zou niet zoo ontzettend veel gefietst war- i 'den ,als onze trams niet -zoo; onaangenaam waren ingericht. Hoe koud heit is, hoe 't er in tocht, bemerkt men al direct als men uit 'een trein ko mende voor het station in de tram stapt. Dén is die overgang voor -velen al voldoende om ziek te worden. Hoe gemakkelijk zouden de trams niet electrisch te verwarmen zijn. En dan het .volproppen binnen in met staanplaatsen en op 'de balcons. Deze week werd nog iemand, die op mbalcon stond, van een bedrag van f .4000 beroofd/door een portefeuille die hij. onder den arm droeg, open te snijden. Natuurlijk stond 'hij tusschen een clubje medeplichtigen in, maar wel moeten de menschen er als haringen in Ide ton hebben gestaan, wijl het misdrijf toch anders geker door den conducteur' en anderen zo u,zijn zeker doör -den conducteur en anderen zou 'zijn opgemerkt. Zie naar Brussel, waar zooveel meer wordt getramd, waar de prijzen zooveel lager 'zijn, waar de deuren behoorlijk worden gesloten -en staanplaatsen in de Wagens absoluut niet wor- ■den geduld. Als onze tram zoo goed Was, zou niet .-ieder tegen een lange tramrit opzien en ook daar om tie fiets preféreeren. De raad verdaderde Maandagmorgen 9 uur, in voltallige zitting. De voorz., burgemeester Klerk, opent de ver gadering met welkom, waarna de notulen wor den gelezen én onveranderd goedgekeurd. Mededeelingen en ingekomen stukken. Bij de gehouden kasverificatie bij den gem. Ontv. hadden de ontvangsten bedragen f38.928.81 de uitgaven f26.796.50, in kas f9232.81. Bij het G.E.B. hadden dé ontvangsten bedra gen f 3375.15, de uitgaven f 2768.09, in kas f607.06. De verhuring van het gejneenteland heeft op gebracht f 612, tegen het vorig jaar f 629.—. De gemeentetuintjes zijn op 1 na verhuurd. Goedkeuring van Ged. Staten op de onderhand- sche verhuring van de gemeentetuintjes. .-Het rapportover: de krankzinnigenverpleging te Gheel. Zal voor dén raad ter inzage liggen. Ingekomen is een Verzoek' van de Ned. Afd. van =den Int. Bond tegen vallende ziekten, om lid te worden tegen een contributie van f 20. Hierop wordt niet ingegaan. Een verzoek van B. van Oudenaarden om vrij stelling van zijn aanslag, in .de schoolgeldheffing. B. en W. stellen voor hierop afwijzend te be schikken, en zegt dat hierover reeds_ een rege ling is getroffen en het schoolgeld is betaald. Eeri verzoek is ingekomen van een 20-tal inge zetenen om hij: (werkloosheid werk te verschaf fen, of door middel van s.teun medewerking te verkenen. De voorz. zegt dat de gemeente geen werk heeft, maar B. en W. voorstellen om wanneer het noodig is, medewerking te verkenen, daarbij den wensch uitsprekende, dat men niet voor werk loosheid zal komen te staan. Een adres is ingekomen, van 't hoofd der school van Sint Maarten, den heer K. van 't Veer, waar in hij verzoekt om aan den raad mededeelingen te. mogen doen in verhand -met den'toestand van het onderwijs aan die school. - De voorz. stelt ais voorz. van den raad voor om dit in eamité te behandelen, en door hem dan nog eeni.ge mededeelingen züllen worden ge daan. De beer Scbermerhorn vraagt of het niet- in het openbaar kan. De voorz. zegt dat het adres: verkeerd is ge richt. Het behoort hij B. en W. én- niet aan den Raad. Het adres is ingekomen naar wat er m de vorige vergadering is gesproken. Wethouder Glas zegit de onderwijzeres over ide kwestie .gehoord te hebben. SpT. vreest dat men bij behandeling zoo spoedig persoonlijk .zal worden, terwijl de kwestie toch zuiver zakelijk, moet besproken. Ook wil hij niet alleen bet hoofd, maar ook de onderwijzeres hooren. Wij moeten, trachten de gemoederen te kalmeeren? Zooals het? nu gaat, is het ten koste van het onderwijs, en spr. bejammert dat ten zeerste. De voorz. zegt niet te zullen toestemmen al leen de eenzijdige mededeelingen van 't Roofd, te hooren. De heer Blok zegt ook dat de toestand aan de school zeer veel te wenschen overlaat. Wanneer 'het lioofd komt, zou hij ook gaarne de onderwij - zeres zien uitgenoodigd. Het wordt nu toch eens tijd dat wij een einde maken aan de wantoestan den aan de school. De heer Glas zegt. ook dat men moet trachten 'de kwestie in goede hanen te leiden. De voorz. zegt dat de toestand zo bis, dat het prestige naar de maan gaat.- En -dat is meer dan treurig. Wij moeten medewerken om den toestand in goede hanen te leiden en zorgen dat de wonde niet dieper wordt. De zaak dient zéér ernstig besproken te worden. En dan, wij zijn niet de èenige autoriteiten, er zijn nog andere autoriteiten die hierin medespreken. Besloten wordt'deze zaak in comité af te wik- 'kelen. Goedgekeurd wordt hierna een suppletoire be grooting 'tot een bedrag van f50. 5 In behandeling komt thans weder het aange houden verzoek van 'den heer Spaan om voor ■'gemeenterekening zijn autobus te doen verande ren conform de gestelde eischen, hetgeen een 'uitgave vordert van f 160. Uit het advies van B.. en W. blijkt, dat zij van van óórdeel zijn, dat deze kosten op den exploi tant. rusten. Die exploitatierekening door tien na gezien, gaf hen geen zuiver beeld van (dén dienst- Zij advijeeren afwijzend te beschikken. Mocht *eeiiter de dienst niet kunnen blijven bestaan, -dan zou een aanvraag, om subsidie in ernstige over- Veging kunnen worden genomen. De heer Scbermerhorn zo uhet ten zeerste be treuren, wanneer de dienst werd opgeheven. Na nog- eenige discussie, waarin de zaak van verschillende kanten wordt bekeken, wordt over eenkomstig het voorstel van B. en W. besloten. Benoeming armvoogd (aftredend de heer D1. 'Swart). Aanbevolen worden-de heeren D1. Swart en L. Bakker. Die aftredende wordt met 6 stemmen herko-, zen, 1 stem werd van onwaarde uitgebracht- Benoeming lid van de Plaatsel. Comm. v. (Toe zicht op het L.O. (aftr. de heer A. de Vries). De aanbeveling luidt, A. de Vries en K. van "'t Veer. De aftredende, wordt met algemeehe stemmen Benoeming Commissie tot Wering van School verzuim, aftredend de heeren: Di. Swart, C. de Geus, A. Blok, W. C. Speets en Pr Blom. De aftredende commissie wordt hij' ^acclamatie ■herkozen. De voorz. zegt dat in comité nog zal worden gesproken over de overname van het electrisch net. I Rondvraag. I r Dje heer Scbermerhorn vraagt of Eet nu niet eé'iïS 'fijid wordt 'de Vérotdenïng voor aansluiting hij de waterleiding strenger toe te passen! En, zoo vraagt spr., hoe staat het met de aansluitin gen? De voorz. zegt indertijd toegejuicht te heb- bén dat de verordening zoo- soepel werd toege past. Maar nu echter nog geen 50 pet. is aange sloten, meenen ook B. en W. een circulaire te 'moeten zenden aan dé ingezetenen, waarin op aansluiting zal worden aangedrongen. Echter is ,het wenschelijk voor hen, die niet zoo kapitaal krachtig zijn consideratie te gebruiken. We zijn ook een schrijven te wachten van den Inspecteur der Volksgezondheid, waarin zal worden aange drongen op toepassing van de verordening, zoo- als déze ook reeds door andere gemeenten is ont vangen. V De afwikkeling van deze kwestie wordt in handen van B. en W. gesteld. De rondvraag levert verder niéts op, waarna sluiting der vergadering volgt. Uit d®n Omtrek. - SINT MAARTEN. Door de gladheid van den Wég kwam de heer Koeman uit Koedijk, per motorrijwiel langs der. Valkkoogerdijk rijdende, te vallen, met het gevolg dat hij een ernstige ontvelling aan de hand opliep benevens een gat in zijn knie. Door mej. M. de Geus, cursiste in de verband leer alhier, is de eerste hulp verleend, terwijl Dy. •Schmidtjiha volledig verband te hebben gelegd, den 'beer Keeman per auto naar diens woonplaats heeft gebracht. -( KOEDIJK. 1 De door de tuinbouwvereeniging „Die Wiest" ge houden kooltelling gaf tq.t uitslag, dat aanwezig waren 425 wagons roode, 149 wagons witte en 44 wagons gele kool, 11 wagons uien en 3 wagons wortelen. De wagons op 10.000 kg. gerekend. MIJNHARDT s Zenuw-Tableüen 75 Laxeer-Tabletter» Hoofdpijn-Tabletten Bij Apotlv. cn Drogisten (Slot,) Aan de orde komt een adres van de woning- bouwvereeniging „Goed Wonen" met het verzoek éen bedrag van f 540 en f 90.voor waterleiding voor 12 woningen en gemeentehuis, tevens ver zoeken zij een jaarlijksche bijdrage van fl32J24 en "f29.12. Zij motiveert dit adres door te zéggen dat dit het totaal bedrag verhoogt en als gevolg hiervan de huur opgeslagen zo umoeten worden. Voorz. In onze vergadering van B. en W. is het adres behandeld en het heeft het college ver wonderd dat adres te zien omreden het reeds overlegd eft aangenomen was. Het geeft een vreem, den klank het abonnement te betalen. Die water leiding was'er al en de huur aangenomen en wan neer ze nu komen om die kosten tje betalen. Daarbij komt- nog dat bij: de personeele vorde ring is gebleken dat ér waren met meer inkomen en eindelijk zo uhet ook nog een. precedent schep pen. Ik moet daarom voorstellenafwijzend -op het verzoek te beschikken. Die heer v. d. Wonde. Ik kan mij' bést met B. en W. vereenigen. Want ik vindt dat het wer kelijk niet aangaat om aanlegkosten en abonne ment te betalen voor de inwoners der woning boiiwv. Want we komen dan zoover heen da.t als je iemand bent die zwaar verhypothéekt bén en dus zwaar zit, je tenslotte 'ook nog voor die menschen kan betalen. En er staat in het adres van we nemen een hooge huur. Ik zou zeggen er zijn toen geen aanmerkingen op gemaakt toen Üe woningen tot stand kwamen en wij hebben er terdeg eo pgewezen dat deze woningen voor 'de arbeiders te duur waren. Toen vonden Hart en 'zijn mannetjes het niet te duur. Toen was bet Mulder die zei: de arbeiders moeten niet meer in krotten wonen. Diat laat ik daar, doch thans vinden zij de huur te hoog. De heer Hart. De voorz: zegt over het adres dat mij, de bouwver., reeds was overlegd en nu met de kosten komen. Ja, M. de V. toen er sprake was van waterleiding, gingen wij zeggen: buiten waterleiding kan je niét en zelf maken 'dat er voldoend ewater komt, gaat niet, dus wanneer 'die zaak komt, zijn wij: de dupe, dus wanneer toch overlegd wordt, kunnen wij gerust overleggen. Eu wij hadden wel degelijk ingezien dat dit op de exploitatie zou drukken en- een natuurlijk gevolg hiervan is dat de buur verhoogd moet worden. Zooals B. en W. wel bekend zal zijn is de vereeniging aangesloten in een grooter ver., en in een vergadering daarvan is er over gespro ken en waren we van meening, dat het tot huur- verhooging leidde én men zei: dat behoeft niet. En wat stuitend is, .dat is dat de woning van 'den dokter en burgemeester gratis aangelegen worden en wij het zelf moeten betalen. Wij zouden wel willen hooren wat B. en W. denken over de huur. Is dat een lage huur of hoog en of dit heel gevoeglijk verhoogd kan worden. Het is zooals het adres luidt: de huur kan niet ver hoogd worden. Er is misschien verschil van in komen, doch er zijn arbeiders die zeggen: toe maar al weer 50 centen erbij. Naar aanleiding hiervan is dit dan besproken en op grond hier van komt men fiaet het adres. Voorz. Ik wil Hart antwoorden en hij noemt de woningen van den dokter en van 'mij maar hij is het toch wel met mij eens dat voordat bet gebeurd is, er advies aan den raad is gevraagds en hebben wij niet het paard achter de wagen gespannen. Dat is toen aangenomen, maar met de vereen, is dat anders. 1 Die heer Hart. Maar het feit 'is hetzelfde. Voorz. Er is toen gezegd het moest een goed woonhuis zijn en die meneer had het moeten voorzien. En als je vraagt was het niet wen schelijk geweest, het bestuur van de vereen, had er toen over kunnen spreken. We" zijn een heele week hij elkaar geweest en dan zo faket niét Onmogelijk geweest zijn, en hadden wij .geen pre cedent geschept. De heer Hart. Na voeling met de groote vereen, is er gezegd: jullie hebben het niet te betalen. De heer v. d. Wóude. Ik. vindt dat motief van K hm verEoogitfg vaif 'huur e5 'méér kosten niéts. Ai het zoo zat dat dé inspecteur er op gewe?e had, dan zou jullie het ook hebben betaald, evengoed .als nu. De heer Hart. De huur is hoog genoeg. De heer v. d. Woude. Dan had je tegen wat leiding moeten stemmen (gelach). U wilt wel afwentelen! De heer Hart. Ik had dus moeten stemmen De h. v. d. Woude. Ja natuurlijk voor de heei gemeente. De heer Hart. Voor de heele gemeente was een belang. De lieer v. d. Woude. Maar nu kom je zoo^ dat een kategorie menschen het water voor moeten betalen. De heer Hart. Het is toch niét voor mij De heer v. d. Woude. Maar je profiteert toeli van. Weth. De Geus. De heer Hart zegt de W is al te hoog, maar da,t is niet waar. Die hiyi van die woningen voor i'4.40 is heel mooi. He is volstrekt niet te hoog, in andere gemeenten het iiooger. Er zullen er misschien wel zijn bet niet betalen kunnen, maar dan moeten er niet in wonen. Er wordt geschreven van pet., maar er zijn er die hun inkomens niet g, hebben opgegeven, wij meenen het althans. Die heer Hart. Dan wil ik de Geus wel 2 gen dat hij glad mis is. Weth. de Geus. En ten slotte is het zoo dat maar een goedkoopere woning moeten zoëket Verder vindt ik het gek dat het adres begin met zoo'n Fransch woord... (gelach). Je kan 1* merken dat het van een ander mannetje komt... Weth. Visser. Zeker van Westerhof. (gelach De heer Hart (driftig). Ik zou weth. Visset aanraden voorzichtig te zijn met te zeggen het Westerhof is... Weth. Visser. Ik dacht het door het Eransei 'wooi'd. Weth. de Geus. En dan wordt er gezegd huur moet verhoogd worden, maar apart kan dat water toch ook betalen. In ieder geval vereen., dat staat wast en dan te verhalen van woningen, dat is zoo op elke wijze. De heer Hart. Is dat dan geen huurverhoogiji» Weth. de Geus. Je zoudt kunnen zeggen het voor de waterleiding, maar het kan niet op i gemeenschap verhaald worden. Willen ze het vn ter niet zelf betalen... dan maar geen w meer. Waarom deze woningen vrij moeten en de andere niet kan ik niet inzien. Ook weth. Visser kant zich tegen verhalii op de gemeenschap. De heer Oud. Er is altijd gezegd die water! 'ding zal onze gemeent egeen geld kosten f daarom ga ik met v. d. Woude mee; de mensciit die die huizen huren moeten het betalen en ka daarom met het voorstel van B. en W, meegaai De heer Hart. Het zal misschien voor da ■goeden gang van zaken wenschelijk kunnen weze voo raeze bespreking dat b.v. B. en W, nog ee een onderzoek instelden bij het bestuur van vereen, en dan op de eerstkomende vergadert een advies te, geven ten deze zake. 'Misschit is het dan toch niet direct van !de baan 1 brand is er toch ook niet in. Voorz. Vindt dat voorstel ondersteuning Die hee rv. d. Woude. Ik vind er heel geen motief in om mee te gaan en das is het i zoo besproken... het dient nergens voor. De heer Mulder. Er zit eigenlijk veel meer dan v. d. Woude denkt. De minister is er nii ongevoelig voor om de huren te verlagen, weet wat uit een comité met de vereen, voortvloeien.... De heer v. d. Woude. Wees dan tevreden de toekomst van den minister. Die lieer Mulder. Ik zeg ook de gemeenschi kan het water niet betalen, maar het' is lai niet onmogelijk als er eens vergaderd wordt ts schen de vereen, en B. en W. dat de huur ve laagd wordt. De heer Hart. Ja kijk, deze vraag zou ik grai beantwoord zien of 22 pot. van het loon 0™ iord mg tre aatal ad. Q bracht moet worden of dat hoog is of niet. B. en W. vinden dat wel hoog, maar'weth. Geus voegt er aan toe, dat de woningen ni te duur zijn. Die "heer Hart. De huren zijn te hoog... Weth. de Geus. Voor die menschen. Weth. Visser. Verondersteld dat de minist er toe over gaat 6m 'de huur te verlagen. Dat een reden te meer om ze bat water zelf te M' betalen. En Hart zegt naar B. en W. verwijft 'maar B. en W. hebben het al gezien en i" advies gegeven. Weth. de Geus. Wat mij betreft zou ik ni zoo hard willen wezen om het nog niet éi te bespreken, maar op het oogenblik hebben nog niet betaald en het halve kwartaal is res /iom. Als het nn aanstonds over die mensi' verhaald moet worden, is dit al verkeerd. Voorz. Ik vraag de heeren Hart en MuM of zij het met ons eens zijn dat de gemeenscb 'het niet mag betalen. Weth. de Geus (lachend). Diat is Hart niet eens: Die heer Hart. Ik heb gezegd dat ik het sti 'tend vindit dat de woning van den dokter burgemeester vrij zijp. De teer. v. d. Woude. De woningen van dokter en burgemeester zijn gemeen te wonini ;dus dat vergelijk gaat niet op. De heer Mulder. Direct niet, maar ini zijn ze ook van de gemeente. Tot stemming overgaande is alleen de 1" Hart voor het adres en wordt het voor van B. en W: aangenomen. f Ter tafel komt een conceptbesluit tot hét gaan van een kasgeldleening groot f 20000, losbaar 1 Nov. '25, aan te gaan hij dé Goöp< Boerenleenbank: Wordt goedgekeurd. In verband met de goedkeuring op het wijj gingsreglement voor het B. A. bieden B. en een voordracht aan voor een vierde lid. Na '4' ming wordt de beer v. d. Woude gekozen, 'verkiaart de benoeming te aanvaarden. Ter tafel komt de 3e supp. begrooting f 8393.89. Wordt goedgekeurd. Voorz. zegt de gehouden besprekingen zooals steeds in j den toon zijn gevoerd en men de zaken van personen heeft weten te onderscheiden en hé dat deze besprekingen in het algemeen" 1"1 mogeü zijn, waarna sluiting. nd Ni D V 'ie e tré® jS 1001 ilJ! 1 den ieatt de Uiva 'ing, ader

Nieuwe Langedijker Courant | 1924 | | pagina 6