semeenteraan HarenHarspet ntm: L» De raad dezer gemeente vergaderde gisteravond in voltallige zitting, onder voorzitterschap van den burgemeester. Na opening worden de notulen gelezen en goed gekeurd. Bericht van Alkmaar dat deze gemeente voor 4 leerlingen die de H.B.S. bezoeken moet betalen f 739-5°. zijnde 50 pCt. Goedkeuring van Ged. Staten op de rekening '23 sluitende met een voordeelig saldo van f2561.63 op den gewonen dienst en met f 1649.86 op den buitengewonen dienst. Een verzoek van den administrateur-lijnwerker van het G.E-B. te Waarland om eervol ontslag uifr zijne betrekking wegens huiselijke omstandigheden. Gezien de vele en goede diensten in die functie, der gemeente bewezen, stellen B. en W, voor het verslag eervol te verleenen. Overeenkomstig wordt besloten. De datum van ontslag zal door B. en W- in over leg met van der Eng geregeld worden. Van de raadsleden Groen en Dekker het verzoek om de verhezen van het G.E-B. te Waarland voor rekening van de gemeente te nemen, Verder om niet eerder dan met 1926 over te gaan tot invoering van een nieuw tarief en aan het lichtpuntenstelsel in te voeren. Aan de hand van de aan den raad verstrekte ge, gevens, stellen B. en W. voor dit voor kennisgeving aan te nemen. Echter wordt hiermede gewacht tot het voorstel van B. en W. voor tariefsverhooging aan de orde komt. Goedkeuring van Ged. Staten op de verhooging van de belasting op tooneelvertooningen. Voorz. herinnert dan aan het voorstel van het P.E-N. om in de Sctegerwaard een electrisch net te bouwen waarvan de gemeente f 4400 voor haar rekening zou moeten nemen, omdat niet alle in gezetenen zouden aansluiten. Door den voorz. is met de bewoners vandaar een vergadering gehouden en speet het hen dat een dusdanig schrijven was ingekomen. Op die vergadering is echter gebleken dat het aantal niet aan te sluiten personen zich tot 1 of 2 zou bepalen. Het gevolg is geweest dat een commissie is benoemd bestaande uit de heeren J. Rens, G. Kuiper en Stammes om deze zaak nog maals onder de oogen te zien. B- en W. stellen, derhalve voor het schrijven san het P.E.N. voorloo- pig aan te houden. Dienovereenkomstig wordt besloten. Goedkeuring is ontvangen op het vermenigvuldi- gingscijfer voor de Plaatsel. Inkomstenbel. 1.35. De heer De Vries vraagt hoeveel menschen op genoemde vergadering aanwezig waren, waarop de voorz. antwoordt van 2528. Ingekomen is een verzoek van den adm.-lijnw. v. d. Eng om salarisverhooging. Voorz. zegt dat dit schrijven voor de ontslag aanvrage was ingekomen. Echter was het voorbe houd gemaakt dat wanneer het salaris met f 150 werd verhoogd, met tot ontslagaanvrage zou wor den worden overgegaan. B. en W. meenden het voorstel te moeten doen het salaris met f75 te verhoogen. Wanneer de raad hierop inging zou aan v.d. Eng worden gevraagd of hij zijn functie zou willen waarnemen. Door de ontslagaanvrage moet thans worden over gegaan tot een oproeping ter vervulling van deze functie. B. en W. vragen nu machtiging de oproe ping te doen op een salaris van f 425. Voor de ver hooging was het f 350. De heeren Francis en De Vries achten met het oog op de uitbreiding van het net in het Waarland de verhooging zeer gewenscht. De mactniging wordt hierna met allen voor ver leend. Waar deze uitbreiding reeds eerder heeft plaats gehad, wordt op billijkheidsgronden besloten de verhooging van terugwerkende kracht te doen zijn, zoodat v. d. Eng over het tijdvak dat hij van 1 Jan. '25 in dienst was, van de verhooging profiteert. Een verzoek van het Polderbestuur Waarland om van gemeentewege een stukje grond af te staan tot verbreeding van het vaarwater naar de sluis. Die vocurz. zegt dat de doorvaart in de Waarlands weg bij de school een kromming, heeft, die veel last veroorzaakt. Indertijd werd op een dergelijk verzoek afwijzend beschikt, Het ging toen over jl/2 'M. grond die echter niet gemist kon worden in verband met een aanbouw van 2" lokalen voor die school. Men meende die lokalen recht achter elkander te moeten bouwen, maar dit plan werd met goedgekeurd. B. en W. stellen in verband met veranderde plannen voor het verzoek in te willigen onder voorwaarde dat wanneer de gemeente later dien grond noodig mocht hebben, deze weer door het polderbestuur wordt aangebracht, en het pol derbestuur thans ook het plaatsen van een schoei ing voot ziju rekening neemt. De heer Dekker ivoorz. van dien polder) meent Ook meenden B'. en W,. het tegenwoordige stel sel te moeten handhaven, waar dit veel billijker is dan een lichtpuntentarief. Aan de hand van dit standpunt hebben zij een ontwerp gemaakt, en achten dit den besten weg om uit de verliezen te komen. Geen krachtige stroomprijsverhooging wordt voorgesteld, maar 'n meterhuurverhooging en een nadere regeling van de minimumgarantie. Nadien is het verzoek van de heeren Dekker en Groen ingekomen, waarin wordt gevraagd niet vóór 1926 een nieuwe regeling te maken. De tekorten voor gemeenterekening te nemen en in. 1926 een lichtpuntentarief in te voeren. B. eh W. wenschen dit verzoek voor kennisge ving aan te nemen, daar ex gezorgd moet worden dat de tekorten terug komen. Beginnen we in '26 dan is er een periode van een half jaar weg, Ook zijn B. en W, er niet voor een lichtpuntentarief in te voeren. Wat het verlies betreft,, naar de oorzaak daarvan zullen we niet verder zoeken, maar zeker is dit ook een gevolg van de reductie. En is dit een voordeel geweest voor de bewoners van het Waariand. Was de verwachting dat hierdoor on geveer 2000 K.W.U. meer zou worden algenomen liet meerdere verbruik is n,og geen 1200 K.W-U. geweest. Ook dit is oorzaaxk van» het verlies dat dit aanbod geaccepteerd kan worden. Spr. wijst er nog op dat het een scherpe bocht is, die veel last veroorzaakt voor het arukke verkeer. De heer De Vries vindt het wel wat riskant. Moet de grond later aangebracht voor een, muur dan moet er ook geheid worden. De voorz. wijst nogmaals op de veranderde bouw plannen en zegt dac de inspecteur een achter el kaar bouwen der lokalen nooit zal toestaan. De heer De Vries zegt dat een eventueel andere inspecteur er anders over kan denken. Hun mee ning is niet altijd dezelfde. De vootz. zegt dat iedere inspecteur zal eischen dat de lokalen naar de lichtzijde warden gebouwd. B. en Wzien er het riskante voor den aanbouw van de school niet van in. Een oplossing zou zijn, dat dan de polder garant is voor de meerdere kos ten door het versterken van dat gedeelte ontstaan. Het voorstel van B. en W, wordt hierna aange nomen. Aangeboden wordt de gemeente-rekening slui tende voor den gewonen dienst met een ontvangst van f 68913.401/2 een uitgaaf van f 66493.40, voor deelig saldo f2420.—1/2. Voor den buitengewonen dienst met een ontvangst van f22753.78, een uit gaat van f16803.78, voordeelig saldo f5950. Eveneens wordt aangeboden de balans van het G E B. sluitende met activa en passiva f 19821.52 terwijl het saldo verlies bedraagt f 404.86. Dc winst- en verliesrekening geeft aan een be drag van f4208.33. Voor onderzoek worden aangewezen de raads leden buiten de wethouders om. Thans komt in behandeling het voorstel van B. en W. inzake het G-E.B. te Waarland. Voorz. herinnert aan de breedvoerige besprekin gen en aan het 't vorig jaar genomen besluit om den stioomprijs boven het gegarandeerde minimum terug te brengen van fo.55 op fo.32 per K.W.U. Gebleken is echter dat het bedrijf met verlies werkte en is na a.loop der vorige vergadering breed voerig besproken de wijze hoe deze verliezen te dekken. Verschillende ideeën werden aan de hand gedaan maar overeenstemming werd niet bereikt. B. en W. hebben echteT uit de besprekingen ge concludeerd dat de verliezen moesten worden ge dekt door de verbruikers van de stroom. Echter ligt het niet in de bedoeling om die verliezen in iéén jaar te dekken. Bij 2 lichtpunten een minimumgarantie van 40 K.W-U.; 3 lichtpunten 46 K.W.U.; 4—5 lichtpun ten 70 K.W..U.; 67 lichtpunten 80 K.W.U.; 8 en meer lichtpunten 90 K.V\.U. Daaruoor verkrijgt men een geleidelijke verhoo ging terwijl veruer voorgesteld wordt den meter- huur van f2.40 op fö.— te brengen. Gerekend wordt dan op een ontvangst van: 6672 K.W.U. tegen 55 cent is f3669.50, verbruik bo ven het minimum tegen 25 cent 1375.aan me- terhuur f 63b.aan kraentstroom 1175,totaal f 4755.50. Hieregenover sttaat een uitgaaf van aan vast recht f4200.33, met andere uitgaven f4501.08, zoo dat een vooraeelig saldo wordt verkregen van f254.42. Dioor deze regeling zal het tekort in 3 jaar gedekt zijn. Na het verzenden van dit voorstel aan de raads leden hebben B. en W- gemeend een wijziging te moeten aanbrengen en wel zoo: dat voor 2 licht punten de minimumgarantie 46 K.W.U. bedraagt, hetgeen bij het ie voorstel een vermeerdering is van 6 K.W.U. over 14 aansluitingen is 84 K.W.U. Voor drie lichtpunten de minimumgarantie te De- palen op 55 K.W.U., hetgeen een, vermeerdering Dij het voorstel is van 9 K.WJJ- over 40 aanslui tingen is 360 K.W.U. Hierdoor wordt een vermeerderde ontvangst ver kregen van f224.Daartegenover stellen B. en Yv. voor de meterhuur te bepalen op 35 cent per maand of f 4.20 per jaar. Dit is bij het voorstel een vermindering van f 1.80, zoodat er een min dere ontvangst ontstaat. Echter zoo, dat van de metruere ontvangsten door het vernoogde mini mumtarief, nog een winst overblijft van 1 53.en hel bedrag van f254.42 daarmeue wordt verhoogd. Hierna komt eerst in bespreking net verzoek van de reeds eerder genoemde raadsleden, dat door den heer Dekker kracntig wordt verdedigd. De voorz. en de neeren Francis en De Vries be strijden de meening van den heer Dekker, waar van het einde is dat het verzoek met allen voor, voor kennisgeving wordt aangenomen. Thans komt in bespreking het voorstel van B. en W. Hierover zegt de hee; Francis dat het ie voorstel te groote sprongen maakte, maar door de aangebraente wijzigingen meer m zijn geest is genomen doordat het geleidelijker omhoog gaat. Daarom zal hij voor het voorstel van B. en W. stemmen. Spr. leest hierna nog eens voor de re geling zooals die door hem het vorig jaar werd. voorgesteld: 2 lichtp. 46 KW.U.; 356; 4—65;. 5 731 6—80; 786; 891; 995; 10 en meer 98 K.W.U. Het voorstel van B. en W,. wordt Hierna met algemeene stemmen aangenomen. Rondvraag. Door den heer De Vries wordt ter sprake ge bracht het huis van Buter in den Slootgaardpolder en vraagt of dit al in overeenstemming is gebracht met de bouwverordening. De voorz. antwoordt dat het huis van Buter niet voldoet aan de minimumeischen. Ook is er ge-» bouwd zodner vergunning. Deze zaak is in B. en Wbesproken waarna de gezondheidscommissie met het geval in kennis is gesteld. Een onderzoek van haar heeft aangetoond dat het huis niet aan de eischen voldoet. Hieruit volgt dat het huis veran- aerd moet worden, en wordt hieraan niet voldaan,- zoo zal tot afbraak worden overgegaan. De heer De Vries wenscht nog een termijn te bepalen, waarop voorz. antwoordt dat dit ook in de beaoeling ligt. De rondvraag levert verder niets op, waarna slui ting der vergaüering volgt. Als U bonb Plaatselijk Nieuws „EXCELSIOR". Het was verleden Donderdag onze aandacht ontgaan, eens na te lézen, wat er over het ocul eert van „Excelsior", onze Harmonie, was gezegd» Onze kranige muzikanten zijn in Sehagen ge weest. Zij hebben verleden Zondag een concert gegeven in den muziektuin aldaar. Nu schijnt die muziektuin zich niet zoo goed te leenen voor het doel, waarvoor hij is aangelegd. Men schijnt te veel echo te hebben. Wij hoorden daar reeds meermalen klachten over, ook „Crescendo" merk te het euvel, en bij de Harmonie was het evenzoo. Doch, laten wij dit voor wat het is, wat wij dan lazen over het gegeven concert, ver- ident in breeder kring bekend te worden gemaakt. Daarom nemen wij het verslagje over uit de „Schager Courant". Het blijkt hieruit, dat men kunst weet te waardeeren. Wij worden a.s. Don derdag ook weder in de gelegenheid gesteld onze Harmonie te hooren, en daarom doet het goed, dat, voordat wij weder naar den muziektempel optrekken, Apollo's zonen te hooren roemen, als .dienende de kunst, geleid door eminente krachten.; Het veaelag luidt als volgt: Als het goed weer is, dan kan men ervan ver zekerd zijn, dat onz eMuziektuin bij een concert vol loopt. Zondagavond was het goed weer en de Harmo nie „Excelsior" van Noordscharwoude had bij haar ooneert dan ook honderden toehoorders. Wat een mensahen, wat een belangstelling., want tijdens bet concert was deze menschenmasss: zoo stil, zoo geheel pör, dat het ook in dit opzicht 'n genoe gen is geweest om het concert mee te maken. Wet gebeurt het dat deze of gene mannelijke of vrouwelijke jonge klant even gewaarschuwd moet worden, om stil te zijn, maar over het alge meen gedraagt 't publiek zich voorbeeldeloos en het stemt prettig als alle dirigenten daarover hun genoegen uitspreken. Zoo behoort het! En „Excelsior" van Noordscharwoude is deze groote belangstelling volop waard geweest Zon dagavond ,een in alle opzichten uitmuntend con cert als deze vereeniging lieeft gegeven. Hoe buitengewoon goed verzorgd klinkt alles, met wat een warme tinten is alles gekleurd, in welk een meesleepend tempo wordt alles gegeven1 Het is een genot geweest naar dit oorps te luis teren. De directie van den heer Prangfer is levendig, elastisch en boven alles muzikaal, en zijn corps volgt hem in zijn markante aanwijzingen ge hoorzaam. Het programma was met goeden smaak samen gesteld en in velschillende nummers kon men de buitengewone kwaliteiten van dit korps bewon deren. Werden er voor de pauze verschillende mooie nummers gegeven, later kwam het neusje van den zalm, in den vorm van de twee concours nummers: Gloria Victis, en Scènes Pittorosques, het eerste van Langlois, het laatste van Massenet. Eu het was te hooren dat korps en directeur met groote liefde deze beide nummers uitvoerden. Dat was werk in de perfectie verzorgd, tot in die puntjes-af. De clarinet-solo van den heer Van Ni mes in Air Varié, heeft ons in bewondering gebracht over zijn schitterende techniek en voordracht. Dat het succes bij het publiek niet uitbleef, is vanzelfsprekend, korps èn dririgent èn solist wer den dan ook warm toegejuicht. De Muziektuiucommissie heeft haar zooveelste perfect geslaagden avond kunnen boeken. BROEK OP LANGENDÏJK. Vergadering van het bestuur der Langedijker Groentenveiling in het lokaal van het bet-aal- ikantoor. De voorzitter, Burgemeester Slot, opeude de vergadering met een welkom aan de leden, en zegt dat hij twee punten naar voren wil brengen, welk ebeiden verblijdend zijn. Ten eerste: de teelt der vroege aardappelen is goed, en de prij zen bemoedigend. Ten tweede: onze markt is door den Minister-President, of te wel den Minis ter van Binnenlandsche Zaken en Landbouw be zocht. Dit is een hooge onderscheiding, en tevens zeer goed voor onze streek, als die hoogste uit- den lande, ons werken en ons strevten van nabij beziet, en gadeslaat. De notulen werden, met 3ank voor de .samen stelling, goedgekeurd. Aanwezig waren 23 leden, waaronder het eere lid, den neer Zeeinan. Afwezig waren de heeren P. Muntjewerff, A. de Boer, Je. Roemer, P. Schouten, J. Keizer en de eere-voorzitter. Voor „Koophandel" was afwezig den heer J. Kramer. Uit het verslag van het betaalkantoor bleek 'dat in de maand Mei .geveild is voor een bedrag van f 12692.47. Verdeeld als volgt: Broek op 1 Langen dijk f2564.87, Koedijk f4341.47, St. Pan- eras f 3153J27, R. K. f 52.50, Zuidscharwoude f2431.96, R. K. f42, Heerhugowaard f 104.40. In de maand Juni is geveild voor een bedrag van f486797.68 verdeeld als volgt: Broek op L. f 144694.34. Koedijk f 39283.88, St. Pancras f 128189.54, R. K. f 11241.66, Zuidscharwoude f16088.01, R. K. f 18682.61, Hensbroek f25692.25 Oterleek f2293.84, De Rijp L.T.B. f25296.44, De Rijp en omstreken f 10651.67. Schermerhorn f 15260.66, De Schermer f9525.18 Ursem f8336.74. Diversen f 10014.96. Medegedeeld werd, dat als de marktberichten telefonisch opgegeven worden, de directie van de Alkmaarsche Courant bereid is de helft der kos ten te willen betalen. Het bestuur meent ech ter hier niet op te moeten ingaan, daar dan ook andere bladen dit wel zouden kunnen verzoeken, en het toch in de eerste plaats een belang is voor de courant. Bericht zal gedaan worden aan de directie, dat op hun voorstel niet ingegaan wordt ,dooh dat wij wel bereid zijn het telefonisch op te geven, maar ten koste der Courant. Ingekomen was een schrijven van het gemeen ter bestuur van Broek op Langendijk dat zij ten eer ste: goedkeuring verleend op de nieuwbouw der veiling, en ten tweede dat het daarvoor benoo- digde water bebouwd mag worden. Het gemeente bestuur werd dank gezegd voor hare bereidwil lige medewerking. Een dankbetuiging van Me. de wed. J .Sehagen voor de toegestane toelagen. Een schrijven van het Uitvoer Controle Bureau, dat de maat van de aardappelsoorten Ninedji- fold, Wilde Duke en Diuke II moet zijn boven 40 m.M- Van het Centraal Bureau was een schrijven ingekomen, met de uiteenzetting waarom op spoe dige storting van de reclamegelden wordt aange drongen. Deze stukken worden voor kennisgeving aan genomen. Mededeeling werd gedaan over de aanbesteding van het grondwerk, schilderwerk en overkapping der veiling. Gegund aan de laagste inschrijvers (in vorig enummers reeds opgenomen).* Medegedeeld werd dat die rente van 'N.U M gelden ontvangen zijn en dat over de hoofdsom beschikt kan worden. Gevraagd wordt een duodalf te verplaatsen, daar een stijger bij te maken voor laadplaats Ider motorschuiten, wat goedgevonden wordt. Bij de rondvraag vraagt de heer De Vries, hoe of de maat is voor zilveruien. Geantwoord wordt dat de maat voor zilvernep is tot 34 m !M. voor drielingen 38 m.M. De heer Groot vraagt hoe of het gaat met lust verkoopen van te veld. gekeurde aardappelen. Dit wordt in den breede besproken, wat tot resultaat heeft eene regeling te zoeken, dat die aardappelen regelmatig over de veiling worden verkocht. Gevraagd wordt naar de maat der late aardappelen. Daar dit echter niet bekend is, zal dit onderzocht worden. Bij het sluiten memoreerde de voorzitter, dat de aardappelenveiling te Vroeg gehouden worj De dag voor den handel is des morgens te S u, nog niet aangebroken; de meeste bestellingen fc men later, en wij hebben ook kunnen zien, d, de przijen later op den dag meesttijds hooi» worden dan hier. Daarom is het goed misse lit om daar eens over na te denken, om ook een vj gend jaar onze aardappelveiling later op den dj te houden. Daarn asluiting. Noot van den zetter: Wat krenterig! BROEK OP LANGENDIJK. Bevorderd naar de 2e klasse der Da Cost, Kweekschool te Haarlem, onze plaatsgenoote i\»i ly M. Buijse. DE SCHOOL KWESTIE OPGELOST. v Wij lezen in „Ons Blad" Wij hadden niet gedacht, toen wij ons de vort week te weer stelden tegen de beschuldigt;? van den burgemeester als zouden wij lende a tie u? berichten hebben gelanceerd, dat wij slechts kele dagen later een zeer verrassende medej.. lmg zouden kunnen doen, die tegelijkertijd logpH, straft de mededeelingen door Z.Ed.Achtb. in d, Raad gedaan. Door B. en W. is namelijk thans goedkeuring verleend aan het plan van het Kerkbestuur 6 4 schoollokalen te bettwen. Bij informatie is gebleken, dat men van meening was, dat hel bouwen van 4 lokalen economischer en goedkoo. per was dan het bouwen van 3 lokaien. Natuurt lijk; door het Kerkbestuur en door ons is nooij anders beweerd. Enfin, beter ten halve gekeerd dan ten heele gedwaald. Naar men ons medeeele, zal dé bouw ten spoedigste worden Steecis Uil UC.IM UlVlIKtK. ST. PAN GRAS. We vernemen, dat dezer dagen van hnoger- hand een beslissing is gevallen in de bekende zaak, betreffende Mej. Dekker, verloskundige al hier. De 3 mnd. gev., waartoe zij was veroordeeld, zijn haar kwijtgescholden en zal zijl 100 guldea boete hebben te betalen. Van ingewijden in deze zaak vernamen wij, dat deze beslissing zeer waar schijnlijk van invloed zal zijn op de beslissing van Ged. Staten, wat betreft de goedkeuria» op het Raadsbesluit, waarbij Mej. Dekker werd ontslagen. ShmT pancras. Wegens broederdienst zijn van de militielich- ting 1936 aimer vrijgesteld J.. de Groot, W- Kloos- teriioer» Pz. en W. van der Wal- Terwijl voorloopig vrijgesteld zijn K. Bobeldijjk, J. Gootjes Cz-, P. Gootjes Cz. en Jb. Wagenaar Cz. ST. PANCRAS. Vrijdagavond speelde „Jong Holland" uit Alk maar tegen een Vrone-combinatie. De wedstrijd, waarin aan weerszijden nog mooi voetbal werd vertoond, had een aangenaam verloop met als uit slag 32 in het voordeel van de gasten. Gaf Jong-Holland keeper mooi werk te zien, aan 1 anderen kant werd het doel soms meer vermake lijk dan ambitieus verdedigd., De leiding was nogal in gemoedelijke handen. Gasontploffing. Te Helder heeft een ernsti ge gasontploffing plaats gehad. 'tGeheele pla fon werd weggeslagen. De ruiten van het huis werden versplinterd, de slag werd van uit hjet Ankerpark tot ver van daar gehoord. Een man kreeg een ernstige verwonding. ONWEER. Te Sehagen en in dm Anna Paulowhapolder werd veel vee in de weide getroffen. Te Purmerend en omgeving werd de oogst zeer beschadigd -door het vallende jjs. In het Oosten van ons land heeft het onweer veel schade aangericht. Gisteravond omstreeks 9 uur heeft boven de gemeente Dodewaard (Geld.) een hevig onwedfer gewoed, dat nogal groote schade heeft aange richt. Tal van boomen werden door den bliksem geveld. Ook werd de electrische geleiding be schadigd, waardoor verschillende inwoners zan der licht hebben gezeten. Een koe in de weide werd op slag glediood. Het hemelvuur eloeg voorts in de woning van den landbouwer van Soest en vernielde daar gedeel telijk het dak, doch veroorzaakte geen brand. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Te Hellendoorn sloeg de bliksem in de wo ning van den landbouwer El J. Heddink. De 36- jarige vrouw des huizes werd door het hemelvuur getroffen en stierf onmiddellijk. Het gezin te- stond uit man, vrouw en 2 kinderen. Fietsen Bij Wiel- en Motorrijden heeft men vaak veel last van schrijnen en door zitten der huid. Om dit dadelijk te verzachten en spoedig te .gebruikt men algemeen 30-60-90 ct. PUR0L GROENTEVERVOER BROEK OP LANGENDJJK. Zaterdag 11 Juli Maandag 13 Juli 30 Dinsdag 14 Juli 25 Woensdag 15 Juli 25 Donderdag 16 Juli 31 Totaal 178 SLUIS BROEK OP LANGENDIJK. 11 Jul. 13 Juli 14 Juli 15 Juli 16 Juli 17 Juli 4 motoren 8 motoren 6 motoren 8 motoren o motoren 5 motoren 37 motoren NOORDSCHARWOUDE. Zaterdag 11 Juli Maandag 13 Juli Dinsdag 14 Juli Woensdag 15 Juli Donderdag 16 Juli Vrijdag 17 Juli Totaal 145 t°" 125 t°n 855 t°n 34 Wlagwus 28 25 25 26 25 i 163 Wagons belangen vai jjij zal zeker hij als lid va. a van de De notulei den geworde De heer B tulen op de medegedeeld sluis zou wot ongeveer 1 8c der zou word de gemeente de gleuven v waren. Nu is de schotbalk dere uitgave De voorz. «as dal de s anders bij e- kunnen hout dat de gleir elicaar warer is aoor den zoek ingestel de sluis rüe zij 11 gebruikt Bij een even de schotbalt De heer 1 60 c.M. van c.M. is, schij l>e voorz. met verd in de riviere stand op 60 Ingekomei Het versla ter bestrijdin Het versla Eveneens waaruit blijk ner bedraagt Een aores Automobielb terstaat,. me betuigen. Aa ten tijd voo B. en W. tuigen. Al is gemeente zo ■De heer 1 De voorz. groote verke werken zal id van het De heer wei gded ge Met allen tuigen. Dankbetui dracht" voor den gehoude De aansla

Nieuwe Langedijker Courant | 1925 | | pagina 2