SINT PANCRAS. Plaatselijk Nieuws Uit den Omtrek. "'-m' eus ei Langedijl Eergen 1—Vrone 1 1 Bruins 3C. Uitgeest 2—V.A.P.C. 2 Smit Rood Wit 2—Groot Schermer 1 v. 'd. Wolf Alcmaria 4—D.T.S, 2, 21 uur Lasage. 4C. Vrone 2—N.V.V. 2 Snijders Holland 2—Eergen 2 de Koning. D.T.S. 3—Schoorl 2 12 uur Korstanje. Adspiranten: Hollandia aAlcmaria a. Bergen a—N.V.V. a., 1 uur. Vrone aAlcmaria b., 1 uur. Alcmaria aHollandia b Indien geen tijd vermeld, aanvang 2 uur. Zoowaar is de komende Zondag voor de ver schillende elftallen wee reen dag van spanning. Het is voor mij geen alledaagsch werk om elf tallen die een kans hebben op een gegeven mo ment winst te voorspellen en daarna te nooren dat ze met dikke cijfers hebben verloren. Er zijn elftallen die heel veel gelijken op zekfere vervaarlijke knorrende beestjes die veel bij hak kers zijn te vinden. Moeten ze vooruit dan willen ze achter- en andersom weer „krek eveliens". Ik troost me echter met de gedachte dat bij' voetbal zeer vele verrassingen vallen te „genieten" en dit zal wel zoo blijven. Voor j.l. Zondag was m'n voorspellingsresultaat 16—33 en voo ra.s. Zondag staan er wederom 19 wedstrijden voor mij open. Ik hoop dan mezelf eens te overtreffen door alles precies te melden. In m'n „waarzeggersloopbaan" is het nog nooit voorgekomen dat ik met zooveel 0 won en dit resultaat is nu het streven van uw Oonderdanigheid. O IB. In deze afdeeling meen ik het bizonier gemakkelijk te hebben als ik de volgende elf-tallen 2 punten rijker maak na a.s. Zondag. Alcmaria 3, Uitgeest 1, V.AjRC. 1 en .QJS.C. 2. Men zie zelf het programma. 2C. Hier wordt het lastiger. Om te beginnen zou ik van onzen Oudorpcorrespondent wel eens willen vernemen hoe de wedstrijd S.DiW.Zee vogels is verloopen. Ik meen nu toch dat Zeevo gels beslist wint doch vertrouw dat de nederlaag der Oudorpers niet erger dan 14 zal zijn. N.V.V.Spanbroek lijkt wel gemakkelijk doch i3 nog niet door N.V.V. gewonnen. Een 20 of 31 uitslag lijkt mij het meest waarschijnlijk. Ik zelf zal dezen keer de Pancrasser club eens vergezellen naar Bergen. Ik ben naar Vrone zeer „benieuwd" om te zien of er hier wordt gestre den en wat of het tegenwoordige eerste elftal van Vrone presteert. Ik meen op een 1.1 of (22 uitslag te moeten rekenen en ik hoop dat scheidsrechter Bruins de teugels goed in handen heeft. Het betreft hier zeer zeker een spannende wedstrijd. Heilo oacht ik in staat om van de Castricium- me rvoetbalploeg te winnen. In Oudkarspel zal men kunnen rekenen op veel publiek. D.T.S.Holland is telkenmale ge bleken een goede trekpleister te zijn. Ik heb deze twee al vele malen tegen elkaar zien kampen, doch ik meende dezen keer in Bergen meer span ning te zien dan in Oudkarspel. Ik vertrouw dat D.T.S. deze keer op voldoende wijze 'haar suprió- riteit zal toonen en wel weer met 3 of 40 zal winnen. Hoe of Holland hierover denkt zal spoe dig genoeg blijken. Arbiter Vel zal wel voor een regelmatig verloop zorgen. Bespeelt de fluit reeds in de reserve le klasse N.VJB. Dit zegtyvoor beide elfftallen genoeg. 3C. Hier zal Uitgeest 2 een stapje dichter naar het kampioenschap komen en van V.A.F.C. 2 winnen. Groot Schermer klopt Rood [Wit 2 op overtuigende wijze. D.T.S. 2 gaat naar Alcmaria 4 en verliest op een draf om maar weer gauw iu Oudkarspel te zijn. 'tls toch niet waar jongens? 40. Voor Vrone 2 heb ik momenteel weer eens winst in 't hoofd maar niet veel hoeren 42 is voor jelui genoeg Holland 2 gaat er weer „an" tegen de reserves der BB/V. En ook Di.T.S„ 3 geef ik kans op een 03 nederlaag tegen tchoorl 2 al zullen de supporters van D.Tjs. tegen het einde de spelers nog wel wat opwarmen. Misschien maken de klein eDeetjes dan nog een teganpunt. Van de adspiranten zullen Alcmaria en Bergen weten te winnen. Vrone speelt gelijk 2—2 met Alcmaria b en Alkmaar ziet zich wederom ge klopt door de Hollandia b mannetjes. Ten slotte vermeld ik nog gaarne op verzoek de stand der 2e klasse C. Zeevogels 15 11 1 3 23 44-19 1.53 Bergen 13 9 1 3 19 44-23 1.46 D. T. S. 13 8 3 3 19 21-16 1.46 Vrone 15 10 1: 4 21 55-25 1.40 N. V. V, 14 7 1 6, 15. 52-35 1.07 Heiloo 14 6 0 8' 12 22 27 0.85 C. S. V. 15 3 3 9 0 27-62 0.60 Holland 13 4 0 9 8 22-33 0.60 Spanbroek 10 '2 1 7 5 24-40 0.50 Oudorp 12 1 1 10 3 15-52 0.25 VETERAAN. Gemeenteraad Op Vrijdag 19 Febr. 's namiddags om 3 uur vergaderde de gemeenteraad in voltallige zitting. De voorzitter opende op de gebruikelijke wijze en werden de notulen der vorige vergadering voorgelezen en zonder verandering vastgesteld. Ingekomen was d'e beschikking van den minister van Arbeid, H. en N. omtrent de tegemoetkoming in de vergoeding van den arbeidscorrespondlent tot een bedrag van f 30, welk bedrag reeds wis ingezonden, wordt voor kennisgeving aangenomen. De collecte voor den watersnood heeft totaal opgebracht f 830.15 plus f 15 aan nieuwe kleeretl en bracht dè voorzitter dank aan de raadsleden» voo rhunne medewerking. De voorzitter bracht hierna ter tafel het inge komen verzoekschrift van den burgemeester van Emmen, waarin verzocht wordt het vormen van een nieuw comité om gelden te verzamelen voor den grooten nood in de veenstreken. Voor deze collecte heeft de voorzitter een collectebus in gereedheid gebracht waarop vermeld staat het doel dezer collecte en zal deze langs de huizen worden gehouden. Vervolgens werd behandeld een verzoek van de Raadhuisschoonmaakster Mej. Jantje Booi voor verhooging van vergoeding, vanwege de uitbrei ding van het aantal kachels, welke door haar worden aangemaakt. Door het college van B. en lW. werd voorgesteld haar een verhooging toe te staan van f 25, ingaande 1 Jan. '266 en oen gratificaetie te geven over 1925 van gelijk be drag, waardoor het pensioen gesteld—wordt pip f 150.' Door den heer Snel wordt gevraagd of dóór mej.. Booi hiervoor een verzoekschrift was inge diend, waarop door den voorz. ontkennend wordt geantwoord doordien het verzoek mondeling is geschied. Het voorstel wordt met algemeene stem men aangenomen. Als volgend punt der agenda komt aan de beurt d'e vaststelling der rekening van de Arm- voogdij en van de Veenderij. De rekening der Armvoogdij sluit aan ontvang sten op f 3435.821/2, aan uitgaven f2833.12, zoo dat voor 1925 een batig saldo wordt geboekt van f 592.731/2. De rekening van 1924 sloot roet een nadeelig saldo van f 195.51, zoodat net saldo voor 1925 f 397.221/2 bedralagt. 1 Door de commissie, bestaande uit de heeren Lek. Snel en Muurling wordt bij monde van den heer Muurling verslag uitgebracht omtrent liet nazien der rekening en bleek dat de rekening in orde was bevonden. De voorz. richt vervolgens woorden van dank aan de leden dezer commissie. De voorz. stelt voor de vaststelling van het saldo goed te keuren. Vervolgens komt in behandeling de rekening der veenderij der beide gemeenten St. Pancras er. Koedijk. De ontvangsten bedragen f 11400.55 en de uitgaven f 5142.36 zoodat een nadeelig sal do ontstaat van f 4001.81, bovendien bedraagt de verkoop der turven in 1925 f 3200.55, waar van een bedrag van f 2100 moet worden afga- schreven op de rekening van 1924, daar dit be drag is van verkoop van turven van hett jaar'24. Door den heer Muurling wordt wederom verslag uitgebracht uit naam dierzelfde commissie en is alles in orde bevonden. Aan deze commissie wordt wederom dank gebracht voor hun werk en tevéns richt de voorzitter dankwoorden aan den leidér der veenderij, den heer van Kampen. Ook dit verslag wordt goedgekeurd. De heer Lek is van meening dat er het vorige jaar meer uit den verkoop gehaald had kunnen, worden, het bedrag van den verkoop had toch wel meer op kunnen brengen. De heer Kloosterboer zegt, dat door de tewerk stelling van 52 werkeloozen aan de veenderij, de voorraad zeer groot was, waardoor men tracht te de verkoop te bespoedigen. De heer Lek zegt vervolgens, dat de turf zoo plotseling geheel op was en moet men toch zien er uit te halen, wat er uit te halen is. De voorz. dient hierop van repliek en zegt, dat men niet zoo maar ertoe overgegaan is om de turf van de hand te doen en dat de veencom- missie wel degelijk heeft overwogen omtrent de vaststelling van den prijs, doordien deze gesteld was op f 6.en om de verkoop te bespoedigen is deze gesteld geworden* op f5. Door den heer v. Kampen, wordt verklaard! dat het niet enkel in de prijs zat, doch de veen- commissie moest bij een zoo groote voorraad riet aankoopen om de turf toe te dekken en zag men hierin door deze prijsbepaling dat de turf ge leidelijk zou weggaan. De oommissie had vastge steld dat tot Octobe rde prijs f5 zou zijn en na October f6.doch daar het de maand Septem ber sleec d: geregend heeft, hebben de tuinbouwers steeds maar turf laten halen. Het weer is dus de oorzaa kdat alle turf voor Oct. reedsf was ver kocht. Vervolgeus wordt de rekening goedge-, keurd. Alsdan komt ter tafel het voorstel van B. en W. om den heer van Putten aan te stellen als ziekenverpleger. De voorzitter licht dit voorstel toe en zegt in beraad te zijn geweest met den dokter en acht deze geneesheer het van groot belang voor de ge meente. Door genoemde van Putten waren de noodige bewijsstukken aan den voorzitter en dok ter overlegd, waaruit gebleken is dat hier een goedonderlegde verpleger in de gemeente woon achtig was, die voor een kleine vergoeding als verplege rkon fungeeren. De voorzitter verklaar de dat het ten platte lande niet bekend is, dat verpleging en dergelijke door een verpleger ge schiedt. "In overleg met den voorzitter van het Witte Kruis werd daarop besloten door B. en W .den dokter uit te noodigen zijn meening hierover uit te spreken, welke van -dien aard was,, dat doo rB. en jW. (werd besloten om boven genoemd voorstel aan den raad voor te leggen. De bedoeling is om met het oog op het alge meen belang den heer van Putten aan te stellen voo réén jaar om op deze "wijze een proef te ne men. De eventueele verplegingen staan onder de controle van den dokter. In den beginne zal het een eigenaardige indruk maken dat een verplegter de zieken verzorgt, doch voor den dokter bet.ee kent dit een zeer goede hulp en steun in vele ge vallen zooals verbinding, besmettelijke ziekten, ongevallen, nabehandeling van operatie etc. Mocht de proef slagen, zoo kan de raad hierop volgend weer terugkomen. De voorzitter stelt voor de vaststelling der kos ten aan te houden en eerst de meening omtrent de aanstelling van den raad te vernemen. De hee rDuif heeft geen bezwaren, daar liet idee van mannelijke verpleging toch al opgeslo ten ligt in de manlijke behandeling van den dok ter. De voorzitter zegt, dat ide dokter eenmaal is ingeburgerd, doch staan de menschen toch in den beginne vreemd tegenover het idee. Het spreekt' vanzelf dat door den heer v. Putten eerst het vertrouwen gewonnen moet worden, vooral bij vrouwelijke patiënten. De voorz. neemt als voorbeeld de verpleging dooi broeders, zooals in Amsterdam geschied en worden dez eeven°ens gezonden naar patiënten, welke tehuis worden verpleegd. Zijn er evenwél vrouwen, die niet door een verpleger behandeld willen worden dan is de dokter er toch nog. De heer Snel vindt het in St. Pancras niet te pas komen en is van meening als het werk van den dokte rin zooverre geëindigd is, dat de ver- verdere verzorging -door den verpleger kan ge schieden, een ieder dus ook de vrouwen, verplicht zijn zich hieraan te onderwerpen. Hij is van meening, dat hier zoo niet gehandeld mag wor den en zal zeer zeker tegenstemmen. De verpleger zou dus alleen voor de mannen geschikt zijn, dus vindt spr. de verpleger overbodig. Ging het evenwel over de aanstelling van een vroedvrouw- verpleegster, door wie een ieder geholpen wil worden ,dan zou het iets anders zijn. De heer Muurling vraagt of hier wel een ver- peger noodig is, daar verleden jaar de vereamging1 i voor ziekenverpleging is opgericht, waardoor een I ieder in de gelegenheid is, tegen de lagfei contribu- j tie, lid hiervan te worden. Gevallen van ernstigen aard worden .steeds behandeld in Alkmaar, dus ziet spreker geen nut in den verpleger, i De heer Lek staat er zeer koel tegenover. Door j hem is zo ohier en daar eens poolshoogte! genomen, doch de ménsohen staan er lijnrecht tegenover. I De menschen geven zich eenmaal in vol vertrou- I wen aan den dokter. Spreker ziet liever ih die i toekoms tde aanstelling van een verpleegster of een wijkverpleegster, b.v. in samenwerking met Langendijk. 1 1 De heer Snel vindt dat het voorstel zoo uit de lucht is komen vallen en valt het zoo koud op I het lijf en vindt het werkelijk overbodig, vooral daa rzoovele gevallen in Alkmaar worden beh-m.- deld. De heer Kloosterboer sluit bij de vorige spre- I kers aan en is van meening dat de algemeene opinie altijd is geweest dat een man wel ver- pleegd wil worden door een vrou, maar een j vrouw niet door een man. De heer Slijker wil de proef gaarne voor een jaar steunen. De heer Snel wil de kosten van deze proef ondervangen en bepaalt zich bij de verloskun dige en is spreker ervan overtuigd, als men de gemeentenaren omtrent de manlijke verple ging liet stemmen, het overgroote gedeelte er tegen zou zijn. De heer van Kampen geeft een zeer duide lijk overzicht omtrent den loop der zaken en zegt dat het voorstel werkelijk niet zoo plot seling is opgekomen, doch men in de verga deringen van het^Witte Kruis al reeds een jaar lang erover bezig is om te trachten een ver- i pleegster aan te stellen en heeft men destijds 1 al een verzoek gericht aan de afd. Langedijk om de gezinsverpleging uit te strekken tot en met Sint Pancras, doch de genoemde afdeeling j heeft teveel werk omhanden. De bestuursleden van het Witte Kruis zijn van oordeel, nu de gelegenheid zich voordoet tegen kleine vergoeding geholpen te zijn met manlijke verpleging, deze gelegenheid aan- te grijpen en het desnoods te probeeren. Spr. zegt, dat met eenigen tijd de kans be staat, dat het Witte Kruis den heer van Putten voor de vereeniging zal aanstellen, temeer daar de heer van Putten een onderlegd man is met een 25-jarige praktijk achter den rug. Tenslotte voor de nabehandeling van patiën ten, kunnen nu de patienteni een 14 dagen eer der thuis komen uit de ziekenhuizen, daar de ze verpleging dan thuis kan geschieden. De voorz. geeft den leden den raad eerst goéd te overwegen, alvorens men toestemt, De kosten zullen' niet hhooger zijn dan f 300, ter wijl een verpleegster minstens f 2000 kost. Te vens zegt de voorz., dat de heeren Duif, Kloos terboer en Slijker eerst tegen waren, doch nu ook van andere meening zijn. De heer Kloosterboer is overtuigd dat er ver scheidene personen tegen zullen zijn' en zeer zeker de vrouwen. De heer Snel. Zeer zeker 80 pCt. der inwo ners is er tegen. De heer Slijker. Het is zoo verschrikkelijk niet. De proef is maar voor een jaar. Dat is toch te probeeren. De heer Snel. Ik ben er tegen. De heer Muurling. Het voorstel is voor mij te onverwacht, toch ben ik van meenihg, dat het niet de juiste oplossing geeft. Ik ben er tegen. De heer Snel. Tenslotte zoude manlijke ver pleging dus zijn voor enkelen! en dat is niet noodig en de hulp bij eventueele ongelukken is voldoende wat betreft persoonlijke hulp en middelen. De heer Lek voorziet een slecht resultaat. De heer Snel. De vrouwen kunnen in deze kwestie niet op zij gezet worden. De heer Lek. Tenslotte moet iedereen ervan kunnen profiteered De heer Duif. In den beginne was ik er ook tegen, doch wensch de proef te nemen voor een jaar, doch ook niet korter. De heer Slijker. De ondervinding zal het hier moeten leeren. De heer van Kampen. Ik begrijp den heer Snel niet, daar hij eerst al verklaarde dat hulp niet noodig was. De heer Snel. Ik ben van oordeel dat man lijke hulp niet noodig is, doch wel vrouwelij ke hulp met het oog op de vrouwen. Indien alleen de mannen gebaat zijn, zou dit oneer zijn aan 'de vrouwen en dat laat ik nooit toe. De voorz. wil zijn gedachten niet in den breede uiteenzetten, doch hier moet de alge meene gedachte niet worden doorgevoerd. B. en W. waren er ook eerst tegen, doch bij na der inzien zijn ze nu ook van andere gedachten. B. en W. willen gaarne de proef nemen met de auspiciën van den dokter, tegen een maxi mumvergoeding van f300.—. Het gaat hier om de kwestie, wij hebben een verpleger of wij hebben niets. Het is tenslotte een kwestie van vertrouwen iinj den persoon. Een ziek mensch praat geheel anders dan een gezond mensch en de verpleging staat toch onder leiding van den geneesheer. Er zijn toch gevallen in de gemeente bekend, dat als de verpleger er was geweest, dat de menschen dan uit den nood waren. Indien toch de vrouw erop tegen is, dan is de dokter er nog. De heer Snel. Ik ben er tegen en In ieder geval hebben wij in de gemeente nog den dok ter. De voorz. De dokter is er juist vóór. Het zou I ehm veel werk uit de handen nemen. 1 De heer Snel. De dokter zo utenslotte or- donneeren wanneer de verpleger komt. De voorz. De dokter ordonneert niets. De heer Lek lyil liever de plaats openhouden voor mogelijke aanstelling van eenj verpleeg ster. De voorz. Een verpleegster kost veel te veel i Hierna komt het voorstel in stemming en de uitslag is, de heeren Muurling, Snel, Lek en Kloosterboer tegen, zoodat het voorstel- ver- 1 worpen is. Vervolgens komt het laatste punt der agen da in behandeling: het voorstel vain Bi. en ty, om de openbare school en gemeente gebouw^ aan te sluiten bij 'de waterleiding. Dat de openbare school hierbij wordt aan. gesloten is met het oog op de schoonmaak der lokalen en tevens dat de kinderen kunnen dri». ken,; eveneens de aansluiting der 4 gemeente. huizen. j Tevens zien Bi. en W. met deze aansluiting voor de openbare school de veranderingen der privaten en wel het aanbrengen van waterclo. sets. Deze verandering is al eens in een ver. gadering besproken en wel iini 1922 bij de stich 1 ting van de bijz. school. Door den gemeente- architect den heer Zaal werd toen geadviseerd om onderlinge luchtverbinding aan te bren. gen. hetgeen toen is geschied, daar de kosten van waterclosets begroot werden op 'f2500.- en dit bedrag destijds te hoog werd geacht voor de gemeente. De raad heeft zich toen bij het voorstel van den heer 'Zaal neergelegd en is die verbetering van onderlinge luchtver- binding' aangebracht. De heer Snel is van oordeel dat de water, leiding nu ten spoedigste moet worden aan- gelegd en de bestaande privaten op te ruimen in het belang van het kind en personeel. Dn tot nu toe bestaande pomp is geregeld defect. De voorz. Ik heb nog nooit bericht ontva,% gen omtrent het niet ins orde zijn van de pomp. De heer Snel. Deze is momenteel weer stuk, Voorz. Ik weet er niets van. De heer Snel. Er moet met den aanleg niet te lang gewacht worden, hoe eerder hoe beter. De voorz. zegt dat men eerst den vorst heeft afgewacht met het oog op Tiet stukvriezen. De heer Duif. De vorst heeft steeds grooten invloed op de waterleiding. De heer Kloosterboer heeft de privaten eens nagezien en een ervan is niet in orde. De voorz. Hiervan is mij niets bekend en geen enkele maal heeft men over iets dergelijks geklaagd. Na de aangebrachte verbetering was alles prompt in orde, doch' was destijds dq uitgaaf van f2500 te hoog, doch is het nu geen motief al zijn de privaten in orde om het voorstel af te stemmen. De heer Slijker zegt, dat het bedrag nu wel eens veranderd kan zijn-. De heer Snel. De leden van den raad weten wel, dat als de bestaande toestand niet in or de is, dat er dan over gesproken kan worden, Het gaat hier in het belang van het kind. De heer van Kampen is verheugd dat er zooveel stemmen opgaan voor de waterclosets doch was destijds in de beraamde som even eens begrepen het maken van een reservoir, hetgeen nu Overbodig is. De privaten moeten nu aan den buitenkant van het schoolgebouw worden aangebracht en niet meer, in het school lokaal zooals nu. Spr. wil tevens closets aangebracht zien in het raadhuis en eveneens in de woning van het hopfd der school. Indien de closets in de school op de oude plaats worden gezet, brengt dit zeer veel kosten met zich mede vanwege het opbreken van gangen en vloeren. De heer Duif zegt in dit geval een deskun dige te willen raadplegen, die goed op de hoogte is met dergelijke zaken. De heer Snel zegt voorstander te zijn van het voorstel, doch wil de kosten zeer goed nagaan, gezien de opmerkingen van den heer van Kampen De heer van Kampen zegt, dat als de clo sets aan den buitenkant worden aangebracht, de kosten lang zoo groot niet zijn. De voorz. stelt voor dat B. en W. de zaak eens grondig onderzoeken, om gezamenlijk den toestand eens op te nemen De heer Snel doet den raad het voorstel Tenslotte wordt besloten, dat het college van B. en W. de zaak grondig zal onderzoeken een deskundige hierover zal raadplegen en de plannen aan den raad voor te leggen. Hiermede is de zitting geëindigd BROEK OP LANGENDIJK. Gevonden voorwerpen: Een paar nieuwe zijden dameskousen; een ijzeren schuitje; een kinder warftje. Verloren: 2 Rijwielbelastingplaatjes 1926; 1 damestaschje met inhoud (een bril); 1 gouden medaillon. - BROEK OP LANGENDIJK. Tuinbouwcursus. Donderdagavond gaf de heer P. Glas, tuin- 1 bouwonderwijzer in groenten- en fruitteelt al hier, de laatste les van den specialen tuinbouw cursus in groententeelt. Met belangstelling wer den deze lessen door de aanwezigen gevolgd. Namens de cursisten werd door den heer Bak, den onderwijzer dank gezegd voor zijn moei lijke, maar leerzame lessen. Zou alles wat verteld werd, wel niet kun nen worden onthouden, toch zullen er veel dingen in de praktijk thans verklaarbaarder zijn door hetgeen de heer Glas geleerd heeft. Te vens werd den heer Glas een geschenk toege zegd, dat helaas nog niet was gearriveerd. Na wederzijdsche dankbetuiging werden de ze lessen beëindigd. ALKMAAR. Ds. T. Doevedans, vroeger predikant te Am sterdam is weder als zoodanig beroepbaar, «jj hoopt te spreken in de tuinzaal „Harmonie op 22 en Dinsdag 23 Februari, over de on derwerpen: „De Bijbel Gods Woord" en Februari „Alle kanten uit." ST. Pancras. Onze ingezetene, de heer Groeneberg, toond® ons gister een abnormaal groot en zwaar kipdi wegendie 105 gram. Gewone eieren hebben gewicht van pl.m. 70 gram. Het ei was afkomstig van de soort Zwarte Minorca. 1ST. PANCRAS. We vernemen, dat het bestuur der tuinbouw- vereen. „De Tuinbouw" met algemeene stemmed besloten heeft, haar leden voor te stellen op het voorstel van het Marktbestuur der L-O-v de verkoo voorkomende j. een amenc jfrekking van Dec. Kennende ttbOUW: zal hic KRABBEN! Tuinbouwvei derdag 18 bovengenoe ering bijeen. E [et een kort v ^during- Hiert 'ie vergaderin den vstgesteld. prijscourante ing aangenome [et finantieei v an, dat er ee een commissi nagezien en beide aftred ningmeester en beide herkozen jr der Veilingv gekozen J. lesloten werd 1 jCentrale Veili mogelijk bevo dplaats, en bet jr uitbouw aan bestaande toest ens de z.g. na1 iroducten mag t weinig bijza ij de rondvraa; feit dat op xwater zeer sle ragen een verzi den Gemee ïierna sloot de ast de vergader Elrm lij de, Schoolstr eders een hoog miliea angelegen ildpartij werd eene van zijn 1 welke zoo g men voor het de tusschenkon overbrenging' dader werd elijk aanwezig. fl erichten uit M; Ier onrustbarer reiligheid gebi lij neusverkoud ad men vroeg eus ën borst nder vet. Thai :tzelfde doel eneeskrachtige oos 30 ct. loos 30 ct. ergad ering de gehouden 1 dags 2 uur. ie voorz., burg kom aan :de le secretaris vo< vorige vergac den goedgeke egenwoordig eerelid Zeen iphandel. Rapj ien van het ka Jan. In Dece bedrag van f l bedrag van f als volgt verd roek op Lang ischarwoude f de R. K. f 15 '13.52 f39268. 138.38 f24644 ermerhorn f 3! 135.84, Sint F Pancras R. K f4412.55 f 12 W.28 Oterleek e eerste bedra Jan. Over deek f683.40, f5700.04. erzoek van G 'n van de abo veiling werd 1 verworpen, j-rzoek om ov< fluiten, niet cordia om ee een bazar w. verrekening v: efgeloopen ja .van f 9600.— Pen. - Nog 1 de vereenigi 'sard wordt, [jvenscht te ha '«geld in de daar steeds n 'eend wordt, Besloten "Ubbel tarief r 7« aan de «a voor de l besluit van 7 worden t Weidag 4 Ma Café Rensen. Percentage- v 1 PCt. me .Pp. te verl lKl zijn van le gelegenheid

Nieuwe Langedijker Courant | 1926 | | pagina 4