Gemeenteraad Oudkarspel Gemeenteraad Koedijk Die raai dezer gemeente vergaderde gisteravond 7 uur ten raadhuize. Alle leden zijn aanwezig. Na opening door aen voorzitter, lo. burgemees ter Jt>. Kroon, worden de door den lo.-Secr., den lieer Reinders, opgemaakte notulen van de vori ge 3 vergaderingen onder dank goedgekeurd en geteekend. De heer Paarlberg maakt eenige aanmerkte gen op de notulen van de laatste vregadering, die worden aangebracht. Eveneens wordt in de eerste notulen een wijzi ging op verzoek van den heer Bakker aange bracht. Ingekomen stukken: Van Ged. Staten: a. goedkeuring op de begrooting voor 1926; b. bericht van kennisname van de strafverordenin gen; c. goedkeuring op de verhaalsverordening van den pensioeninkoop. c. Het verslag van de Gezondheids-Commissie. Hieruit is den heer Bakker gebleken, dat de Owerkzaamheden van weinig belang zijn geweest. Werd voorheen het verslag aan de raadsleden Ogezonden, thans- is het aan den raad gericht, naar spr.'s meening, om zeker geen bekendheid aan het weinige werk te geven. Gok komt spr. op tegen de bewering in het verslag als zou er in dit rayon geen sprake van woningnood zijn. Dit L van de Comm. niet goed gezien. d. Het verslag van den keuringsdienstdienst, waaruit blijkt, dat deze gemeente is aangesla gen voor f 333.24. e. het verslag van de Comm. tot Wering van Schoolverzuim waaruit blijkt dat 10 vergaderin gen zijn gehouden, waarin 17 ongeoorloofde ver zuimen zijn behandeld voor Ide o.l. school en ruim 200 voor de R.K. school. f. bericht van den Comm. der Koningin dat aan den Burgemeester tot 1 Mei ajs. ziekenverlof is verleend. Mededeeling van den voorz. naar aanleiding van een schrijven van Ged. Staten, dat deze ge meente in de 4 ie klasse blijft gehandhaafd, en een deputatie om ae gemeente in de' 3e klasse te plaatsen bij Ged. Staten geen succes heeft géhad. De 'heer Bakker meent dat dit geen antwoord is op het gedane verzoek en .verzoekt hierop nog een officieel antwoord. De heer Kostelijk meent dat dit schrijven dat antwoord ondervangt. De 'neer Bakker wil bij de Kroon in beroep gaan. De (Secret antwoord dat dit niet gaat waar de Koningin deze regeling heeft goedgekeurd. g. Een verzoek van de Comm. tot Wering van Schoolverzuim om aan de leden een presentiegeld toe 'te kennen van f 1.50 per lid per vergadering, daarenboven f10 voor den Secret, en vergoeding van de porti (over '25 en verdere jaren). B. ten W. stellen voor een presentiegeld uit te keeeren van f 1 met inwilliging van het overige. De heer Bakker zegt, dat nu er 10 vergaderin gen zijn gehouden dit een uitgave vordert van f60 en hij acht de Comm. niet zoo belangrijk dat deze uitgave is gewettigd. Het schoolver zuim voor de R.K. school is groot geweest en spr. zou het schoolbestuur hiermede in kennis willen stellen. W;anneer het gevraagde wordt toegestaan, komt misschien aanstonds ook de Ouder-Commis- sie. Verschillende leden gevoelden er ook nieti voor en wilden maar liever bedanken. Spr. zou daarom willen voorstellen de Comm. af te schaf fen en het werk over te brengen op de Secretarie. Voorz. gelooft niet dat dit laatste kan. Spr. ziet wei nut in de Comm. Voor dergelijke lasti ge vergaderingen acht Spr. het niet erg presen tiegeld uit te keeren. De 'heer Paarlberg. Gevoelden de loden niet voor 'het presentiegeld of voor het nitet-lid zijn? De heer Bakker. Niet voor het lid-zijn. Er Werd gezegd dat men daar ©enigszins als rechter zat en nooi tiets van het gepresteerde werk hoorde. Ook kan men moeilijk een Secret, krij gen. Het. zit er niet dik op. Wanneer de Comm. met presentiegeld moet worden behouden, heeft hij liever dat ze verdwijnt. De neer Groen wijst er op dat in iedere gemeen te een dergelijke Comm. b'estaat. Hij! acht het niet onbillijk een vergoeding te geven. Het is niet prettig een andermans knecht te zijn voor niets. Een gulden is niet overtollig. De heer Paarlberg stelt voorop, dat de Comm. goed werk verricht. Waar men echter moeilijk een secretaris kan krijgen blijkt, dat de leden er niet veel voor gevoelen. Wanneer het presentie geld moet worden gegeven om de leden te houden, heeft men aiet veel heil van de Comm. te ver wachten. De heer Kostelijk vindt het niet goed dat de Secret, de porti betaald. De heer Bakker. Dat is ook nooit de bedoélin'g geweest. De heer Groen. Alleen om die gulden zal men geen lid van de Comm. blijven. Die heer Bakker. Over het algemeen zijn de werkzaamheden niet groot. Maar wanneer een ieder zoo van het nut overtuigd is, zou hij lie ver f 1-50 willen geven. De heer Groen vraagt, hoevetel kinderen er op de Kat.h. school gaan. De 'Secret, antwoordt van 78 en 117 op de o.l. school. De heer Bakker. De Comm. zou het nitet erg vinden wanneer het werk overgebracht werd naar de Secretarie. Dan zit er ook mefer kracht achte. Wanneer het mogelijk is, zo uspr. dat wel wil len voorstellen. 3De Secret, gelooft niet dat men dé Comm. kan opheffen. Het voorstel van B. en W, wordt hierna met den 'heer Bakker tegen aangenomen. Voordracht van B. en (W, over te gaan tot het sluiten van een leening groot f 3000 ten behoeve van het gebouwde doorgangshuis, af te lossen in 20 jaar. De heer Paarlberg releveert eerst het verloop van deze zaak en zou daarna liever zien dat deze voordracht met de 2e.: een leening te slui ten van f4000, werd aangehouden tot het aan wezig zijn van den nieuwen burgemeester, om dat die wel weer andere inzichten kan hebben en men dan weer moet veranderen. De voorz. antwoordt, dat men 1de vorige maal is afgegaan op den burgemeester, dit bedrag uit de gewone middelen te betalen, maar nu blijkt het dat dit niet gaat. De heer Kroon vreest dat men nu ook met een ver menig vukligi ngscij fer van l/s diet toe kan en acht het goed een geldleening te sluiten. De heer Kostelijk zegt dat'het alleen de be-' doeling is om losse leeningen in ©en vaste leening om te zetten. Do heer Paarlberg. Wat is er tegen afwachten De voorz. We zitten zonder geld en willen de zaak nu goed regeleu. De heer Paarlberg. We hebben het een paar maanden terug geregeld en gaan het nu omver werpen. Laten we afwachten dat de nieuwe bur gemeester zijn meening kan uiteenzetten. De heer Bakker zal zich niet tegen de voor dracht verzetten, anders moet men steeds los geld leenen en acht spr. het beter een vaste leening te sluiten. Dl; heer Kostelijk wil de zaak' zoo zuiver mo gerijk maken voor den nieuwen burgemeester. Dan is het de heer Bakker die zijn eerste mee ning loslaat en dan zegt, dat men de schuif zoo zou kunnen laten, en het verm.-cijfer niet op y2, maar op 0.6 te bepalen, waardoor de schuld ineens kan worden afbetaald. Zulks zal zeker werken in de richting van belastingverlaging. Die voordracht wordt hierna .aangenomen met de heeren Paarlberg en .Bakker tegen. De tweede voordracht luidt een leening te slui- j ten van f4000, af te lossen in 20 jaar, ten be hoeve van de oiuisherstelling, de aanschaffing van de nieuwe brug en een oprit naar de be graafplaats, respectievelijk bedragen vorderende van f1000, f2500 en f500. De neer Bakker dacht dat de f1000 voor de suis bij het gewone onderhoud behoorde. Voorz. antwoordt dat het bedrag uit de ge wone middelen is betaald en men er nu voor wil leenen. De heer Kostelijk zegt dat; het met de sluis niet goed gegaan is. Nu moeten de deuren er om Je 2 jaar uit om nagezien te worden. De 'heer Paarlberg zegt dat de uitgave voor de herstelling geen vèrmeerdering van bezit bete kent.. Het is eea uitgave voor eerder niet plaats gehad hebbende herstellingen. Spr. wil daarom die f1000 uit de gewone middtelen betalen. De raad gaat hiermede 'accoord en wordt be sloten tot het aangaan van een geldleening groot f3000. Voorstel van B. en W- tot het wijzigen van 1 de Politieverordening. De Secret, leest art. 42 voor waarin staat dat bezoekers van café's deze inrichtingen bij het j naderen van Tiet sluitingsuur moeten verlaten. Nu stellen B. en W. 2 wegen voor; le. dat 10 minuten na het sluitingsuur (11 uur) de aanwe zigen het lokaal moeten hebben verlaten of dat zij om 10 min. voor 11 uur zich uit het lokaal - verwijderen, zoadat dit om 11 uur leeg is. j De heer Groen vraagt, of men 'het niet kan laten zooals het is, omdat het aanleiding zal geven tot muggezifterijen. Er staat „bij het na- j deren van het sluitingsuur" en iedereen weet dar de caféhouder om 11 uur moet sluiten. Waarom dan om 11.10? De heer Paarlberg zegt, dat het voorstel nooit i zou zijn gekomen, indien men geen ondervinding met de politie had opgedaan. Wanneer het om 11 uur sluiten is, en men gaat eenige minuten over elf uit het lokaal, om dan prooes-verbaal te zien opgemaakt, dan is er zeker reden om de ver- j ordening te wijzigen. Het lijkt spr. het beste om J om 11 uur te waarschuwen en men zich om 11.10 verwijderd moet hebben. Maar daar dan ook streng de hand aan te houden. De heo;r Kostelijk zegt dat die 10 minuten worden gegeven om te betalen en zich te ver- wij deren. De wijziging wordt echter nog eens aangehou den om kennis te kunnen nemen van het optre den uer politie. Een verzoek is ingekomen van den heer A. P. Posthumus, onderwijzer aan de o.l. school, hem tegen 1 Juli eervol ontslag te verleenen, wegens benoeming te Amsterdam. B. en W. stelle nvoor dit te verleenen, waaraan voorz. toevoegt, dat hij gedurende de 7 jaar, die hij hier is, heeïi bewezen een uitstekende leer kracht te zijn. Spr. brengt Jiem mede namensi den raad dank voor de der gemeente bewezen diensten. De raai gaat mét het voorstel accoord. II»; hec Ba'rker weet niet of het in de bedoeling fi.gt om mÏ3s-hien een assistent te benoemen.] Voorz. antwoordt dat B. en W. hitertoe nog niet wenschen over te gaan, mede op advies van het derwijs nadeel ondervindt dan zal zeker een der- hooffd der school. Mocht 't blijken dat hét on gelijk voorstel worden gedaan. Nu wenschen zij; een afwachtende houding aan te nemen. De heer Paarlberg kan zich moeilijk indenkien dat het onderwijs evengoed zonder als met de leerkracht zal zijn. Het hoofd zal zeker nietl adviseeren dat het onderwijs even goed kan wor den uitgevoerd. De voorz. Het hoofd gaf advies 'tot afwachten. E,a wanneer we naar Noordscharwoude zien, i3 daar 'zeker reden voor. Wanneer er later echter behoefte is, dan hoop ik dat het Dagel. Bestuur met voorstellen zal komen. De 'heer Groen. We kunnen zéker met dit aan tal volstaan De voorz. We hebben geen recht op een on derwijzer voor rekening van het Riijk. Da heer Groen. Dan wordt het.wel wat be zwaarlijk voor de gemeente. Die heer Bakker zegt dat de onderwijzeres thans voor 36 leerlingen staat. Dit is voor het begin-onderwijs te vfeel. Hiji kan echter met het voorstel van B. en W- accoord gaan; maar herin nert daarbij tevens aan de indertijd gedane toe zegging, om wanneer het noodig was een onder wijskracht te benoemen. De voorz. We houden voeling met het hoofd der school. Mocht het noodig blijken, dan zal er van mijn kant geen bezwaar zijn. Dan wordt oog gewezen op de klasseindeeling, netgeen den heer Kostelijk aanleiding geeft om te zeggen, dat wanneer een nieuwe leerkracht voor 12 leerlingen komt te staan, het hem te duur wordt. De raad vereenigt zich dan met het oordeel van 'B. en W. Een schrijven van den burgemeester is inge komen, waarin hij ontslag vraagt als secretaris en ambtenaar van den Burgerl. Stand wegens on gesteldheid. B. en W. stellen voor dit met ingang van l! Mei eervol te verleenen. Nog een schrijven van den burgemeester dat, 'hij1 wegens ongesteldheid met ingang van 1 Mei. als zoodanig ontslag heeft aangevraagd. Hij neemt afscheid met de beste wensehien voor de gemeen te en de ingezetenen. Het vorengenoemd voorstel van jB. en W- wordt aangenomen. Een schrijven van den burgemeester om.ontslag als lid van de Schattings-Commissie met ingang van 15 April. Op voorstel van B. en W. eervol verleend. Dé voorz. Toen ons in October de mededeeling werd gedaan dat. de burgemeester ziekteverlof had aangevraagd, had niemand onzer gedacht 'dat het zoo zou loopen. Het doet mij leed dat hij door ongesteldheid moet heengadn. Ik hoop dat zijn veraer stille leven hem zal helpen zijn ziekte te overwinnen. Ik dank hem voor het vele goede dat. hij in zijn burgemeesterschap voor de gemeente heeft gedaan. Rondvraag. De heer Bakker vraagt of de biljetten voor hst eerste kwartaal schoolgeld al rond zijn De Secret. antwoordt dat de ontvanger deze de vorige week heeft ontvangen. Een opmerking van den heer Paarlberg om het geld voor den afloop van het, kwartaal te innen, zal onder de oogen worden gezien. Dan wijst de heer Paarlberg op het gokken in de café's. Voor de politie is hier een belang rijke taak. Wanneer ze actief wil zijn, dan is hier iets te doen. Spr. wenscht dat een grondig onderzoek wordt ingesteld en het kwaad wordt uitgeroeid. De voorz. heeft de politie er reeds op gewezen. Ook hij is ervan overtuigd dat er hoog gespeeld Wordt. Het geschiedt echter met. fiches en als politie kan men daar weinig aan doen. De "heer Bakker zegt dat verschillende-ouders van opgeschoten jongens hem hebben gesproken ove rverliézen van f6, f8, f10 en hooger. Dit is toch veel te erg. Do 'heer Paarlberg zegt ook dat er fabelachtige' bedragen worden genoemd. De voorz.' zal er de politie nogmaals ernstig op wijzen. Op een vraag van den heer P. Kroon, wanneer er 'aan de straat begonnen wordt, antwoordt voor zitter, dat de stratenmakers de volgende week komen. Hierna sluiting onder dank, waarna de Raad overgaat in Comité-Generaal. Vrijdagmiddag om 2 uur vergaderde de ge meenteraad der gem. Koedijk ten raadhuize. Aanwezig zijn alle ledein. Voorz. de EdelAchtb. Heer Burgemeester. Kikkert. Secr. de heer A. Sloof. De voorz. opent de vergadering en. heet alle leden hartelijk welkom op de eerste vergade ring welke door spr. zal worden geleid. Spr. voelt behoefte ook namens zijne vrouw de bur gerij nogmaals hartelijk dank te zeggen voor de feestelijke ontvangst op 1 April. De Wast- Friezen, zegt spr., staan 'er voor bekend, dat zij stoer zijn, doch is dit door den dag van 1 April gelogenstraft. Spr. verklaart dat deze dag steeds in aangename herinnering zal blij ven. Vervolgens worden de notulen der vorige vergadering voorgelezen door den secr. en wor den deze zonder op- of aanmerkingen, goedge keurd. Als punt 2 der agenda de mededeelingen en ingekomen stukken: a. van den Commissaris der Koningin is ontvangen de mededeeling dat door den heer P. Kikkert de vereischte eed afgelegd is op 1 April. b. van Ged^Staten is de opgave ontvangen' van de opgave der Warenkeuringsdienst, wel ke voor de gemeente is bepaald op f352.35. c. van den Minister van Arbeid, Landbouw en Nijverheid is de goedkeuring ontvangen voor het te verleenen crediet groot f 1745.57, ten behoeve van de Woningbouwvere niging „Goed Wonen". d. door het college van B,. en W. is kas- verificatie gehouden der gerfieentekas. In kas was f 11305.815. Zoowel kas als boeken en be scheiden zijn in orde bevaonden. e. bij de gehouden kasverificatie van het Electr. Bedrijf werd eveneens alles in orde bevonden en in kas was f7626.405. f. door den voorz. wordt medegedeeld om trent het verzoek, ingekomen op de vorige vergadering, van mej. Mesman, dat het aan haar behoorende huis particulier verkocht is aan den heer W. Wagenaar. De heer Mulder vindt deze handelwijze wel eigenaardig. Door genoemde eigenares is aan den raad verzocht het huis te willen overnemen, terwijl nu het huis aan een particulier is ver kocht. Spr. zegt, dat de raad toch geen kwa jongen is De heer Mulder is het niet duidelijk en vraagt wat of er eigenlijk gebeurd is. De vorige raadszitting was de meening van den raad om het huis te behouden. De gem.-secretaris had kenbaar gemaakt het huis te willen overnemen, hetgee nde goedkeuring van den Raad had. Nu is het plotseling door een particulier gekocht. Spr. vraagt of er dan nooit geen overleg ge pleegd wordt en of zulks nu allemaal mag zon der voorkennis van den Raad. De voorz. zegt, dat het betreffende verzoek schrift is ingekomen alvorens spr. in de gem. is gekomen, nadere mededeelingen zijn spr. niet bekend. De heer Visser deelt medej dat het huis on der dezelfde voorwaarden verkocht is als des tijds de voorwaarden voor mej. Mesman. Het blijft voor de gemeente dus hetzelfde. De heer Hart vraagt of de Raad zulks nu goedvindt. De heer de Geus zegt, dat het besluit door B. en W. is genomen, daar dit college geen be zwaren had. Hierna stelt de voorz. voor de zaak aan te houden en nader te behandelen in comité. Dienovereenkomstig wordt besloten. Ingekomen is de ontslag-aanvrage van den heer Oud als gemeenteraadslid, daar de werk zaamheden van adressant van dien aard zijn. dat door hem finantieele schade zou, worden geleden, indien hij de belangen der gemeente niet wilde verwaarloozen. De voorz. deelt mede, dat dit ontslag wel koud op het dak is gevallen, doch moet het ontslag als zoodanig geëerbiedigd worden. De voorz. dankt den heer Oud ook namens- de raadsleden voor al hetgeen hij voor de gemeen te gedaan heeft. Spr. wenscht dat het hem in het verdere levên wel zal mogen gaan. Ingekomen stukken. De voorz. zegt vervolgeifs dat van Ged. Sta ten de goedkeuring is ontvangen omtrent het genomen raadsbesluit op 19 Oct. 1925, betref fende de wijziging der keurioonen der gem. Door Ged. Staten is goedgekeurd het raads besluit van 25 Febr. 1926 betreffende de geld leening groot f 19700.— ten behoeve van de te bouwen woningen der Woningbouwvereeniging „Goed Wonen". Vervolgens is goedkeuring verkregen van Ged. Staten op de wijziging der Begrooting dienst 1925. B. en W. stellen voor dit stuk voor kennis geving aan te nemen. Aldus wordt besloten. Van de Tuinbouw Onderlange is bericht ont vangen dat als secretaris van het centraal be heer benoemd is de heer J. T. Kramer te N. Scharwopde. B. en W. stellen voor het lidmaatschap dien aangaande op te zeggen, daar het van geen belang is voor de gemeente. Conform het voorstel wordt besloten. Ingekomen is een schrijven van de Banne Koedijk, waarin gewezen wordt op de te snel varende motorvaartuigen, De Banne verzoekt den Raad eene aanvullende Politieverordening te wille nvaststellen waarin bepaald is dat de maximum-snelheid 4 K.M. per uur mag" bedra gen ,dat bij het passeeren van vaartuigen welke paarden en vee vervoeren en van zwaarbeladen vaartuigen de motor wordt stopgezet. Bi. en W. stellen voor ,het schrijven te stel len van B. en W. ter afdoening. De heer Mulder zegt, dat het gejakker met die motoren maar eens moet ophouden en vraagt om streng toezicht, vooral daar er al haast ongelukken gebeurd zijn. Spr. vraagt of het toezicht niet beter gehouden kan worden door de gemeente dan door den polder. De voorz. antwoordt overleg te zullen plegen met den voorzitter der Banne en zegt tevens toe dat streng toezicht zal worden gehouden. Aldus wordt besloten. Var; de R.K. Vereeniging van arbeiders in het Land- en Tuinbouwbedrijf is een verzoek schrift ontvangen' betreffende het te werk stel len van arbeiders, die aangesloten zijn bij kon. goedgekeurde vereenigingen. B. en W. stellen voor het verzoekschrift nader onder de oogen te zien, waarmede de in handen te stellen van dit college om de zaak Raad zich kan vereenigen. Vervolgens is ingekomen het Jaarverslag van den Vervolgcursus, waaruit blijkt, dat de cur sus met goed gevolg door de leerlingen is be zocht. Door B. èn W. wordt voorgesteld dit stuk voor kennisgeving, aan te nemen. De heer Hart merkt op, dat in het verslag wordt gemeld dat 5 leerlingen zijn weggeble ven, terwijl juist deze leerlingen het onder wijs zoo noodig hadden. Spr. vraagt of het mogelijk is dat daar de Comm. van Toezicht en de Oudercommissie de betrokke nouders er op gewezen worden, dat de cursus zoo nood zakelijk voor hunne kinderen is. De voorz. is het met den spreker vólkomen eens en zegt dat reeds in die richting gewerkt wordt. Overeenkomstig het voorstel wordt besloten. De heer Oud vraagt den voorz. of er een schrijven is ontvangen van het Hoofd d. School betreffende de ontvangen subsidie. De heer Visser deelt mede, "dat de suBsidis al eer.igen tijd geleden ontvangen is. Door liet collego van B. en W. wordt ver volgens aangeboden de rekening van het Elec tric. Bedrijf. Het batig-saldo bedraagt f 1423.23. B„ en W. stellen voor, naar aanleiding van de onlangs plaats gehad hebbende tariefsver laging van 3 cent per Kilowatt, het batig saldo aan het bedrijf terug te storten, hetgeen zeer ten goede zou komen aan het bedrijf. Aldus wordt besloten. Vervolgens bieden B(. en W. aan de wijziging der gem.-begrooting dienst 1925. Op verzoek van den heer Hart wordt voor lezing der wijziging gedaan en goedgekeurd met algemeene stemmen. B. en W. biede nvervolgens aan de wijzi gingen der begrootinig van het Electr. Bedrijf voor den dienst 1925. Goedgekeurd. Eveneens de wijziging der gem^-begrooting dienst 1926. 1 Aan de orde komt de benoeming van den Ambtenaar van den Burgerlijken Stand. Op de aanbeveling van Bi. en W. komt voor: de heer P. Kikkert. Dc- voorz. verzoekt de heeren Hart en Kra mer voor stetnbürea ute willen fungeeren. Na gehouden stemming blijkt de heer Kikkert met algem. stemmen te zijn benoemd. De benoemde denkt de leden voor het in hem géstelde vertrouwen en zegt zijne functie naar beste weten te zullen vervullen. Hierna wordt door B. en W. aangeboden het cohier der Hondenbelasting over 1926, ten be drage van f382.50. B.. en W. stelle nvóor het cohier in comité nader te behandelen. Dienovereenkomstig wordt besloten'. Vervolgens stellen B. en W. den Raad voor den heer P. Kikkert te benoemen als lid der Schattingscommissie gedurende het tijdvak 1 Mei 1926—1 Mei 1927. De stemming, opgenomen 'door de heeren HlHart en Kramer, wijst uit, dat de heer Kik kert met 'alg. stemmen is benoemd. De benoemde zigt zijne benoeming te aan vaarden, dankt de leden weder voor het m hem gesteld^ vertrouwen en spreekt de hoop uit nuttig als commissielid te verrichten. Hiermede is het einde der agenda bereikt- De heer Mulder wenscht nog eenige woorden te richten tot den heer Oud. Spr. zegt, dat net besluit voor ontslag zoo onverwacht is gek°" men, doch sluit spr. zich geheel aan bij de111 voorzitter om dit besluit te eerbiedigen. Spr- dankt den heer Oud voo rde prettige en aan gename samenwerking en hoopt dat het den1 heer Oud in zijn verder leven en zaken g°e mag gaan. De heer Oud dankt in deze laatste vergade ring door hem' als raadslid bijgewoond, de raadsleden voor de aangename wijze van sa menwerken. Spr. hoopt dat de hem toegespro ken wenschen in vervulling zullen gaan. Hierna sluit de voorz. de vergadering-

Nieuwe Langedijker Courant | 1926 | | pagina 4