"I ity #r Plaatselijk Nieuws Burgemeester A. J. WIJN VELDT. De nieuwbenoemde burgemeester vkn Oudkar spel werd 1 April 1880 te Ransdorp geboren en ontving, na 'de lagere school te hebben doorloopen, zijn opleiding op de Secretarie van zijn vader, die burgemeester dezer gemeente was.'Na met gunstig gevolg zijn examen- te hebben afgelegd als Secretaris, fungeerde hij, in die functie te Broek in Waterland en Monnikendam en werd later benoemd als Commies op de Secretarie te Middelburg. Na twee jaar aldaar in betrekking te zijn geweest, ontving hij zijne benoeming (1 Nov. 1917) als Commies te Zaandam en werd den 1 .Tan. 1921 tot hoofd bevorderd over de Afd. Algemeene Zaken. De Heer A. J. Wijn veld t heeft dus naast zijn theoretische opleiding een vruchtbare praktijk achter den rug, die hem heeft gemaakt tot een ambtenaar eerste klasse, en een man, doorkneed in de gemeente-administratie én van algemeene ontwikkeling. Vieeschkeuringsdianst. Het jaarverslag over 1925 van de keurings dienst der gemeenten Broek op Langendijk, Zuid- en Noordscharwoude, Oudkarspel en Harenkarspel, wijst uit, dat aangeboden zijn voor de vleeschkeuring 1568-stuks vee. Aldus verdeeld: 279 runderen 7 graskalveren 461 nuchtere kalveren 728 varkens 63 paarden 40 schapen 90 geiten. De geheele ontvangst was f 4349.45 De geheele uitgaaf f 4094.32 Het batig saldo f 255.13 BROEK OP LANGENDIJK. Aan het postkantoor Broek op Langendijk, en de daaronder ressorteerende hulppostkan- I toren werd gedurende de maand Mei 1926 ingelegd f 7138.40, terugbetaald f 5668.93. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 946. BROEK OP LANGENDIJK. Gedurende de maand Mei werd op 17 dagen regen in den meter gevonden tot een gezamen lijke hoogte van 52 m.M., terwijl de gemiddelde val der maand 48 m.M. bedraagt. In 't geheel is in dit jaare 243.4 neerslag af getapt, tegen 221 gemiddeld. Op 4 dagen viel 0.1 m.M. of meer en op 13 dagen 1.0 m.M. of meer. De grootste hoeveelheid in 24 uur was 7.2 m.M. op 30 Mei. BROEK OP LANGENDIJK. Reeds eenigen tijd bestond bij de bouwers het voornemen om dit- jaar d© wortelen in dubbele bossen ter veiling aan te voeren. Op een heden morgen in de veiling aan de kooplieden gedane ❖raag, óf hiertegen misschien bezwaar bestond, werd ontkennend geantwoord, zooidat dit voorne men thans zal worden doorgevoerd. ZIIIBSCHARWOUBEl Blijkens een in dit nr. voorkomende advertentie,, zal door het Fanfarecorps „Kunst na Arbeid" alhier, morgenavond 7 uur (o.t.) een concert wor den gegeven op de muziektent. Gezien het peil waaróp het corps staat, en de schitterende pres taties op het j.l. gehouden concours te Sloterdijk, waar het zijn roem zoo onbetwist handhaafde, zal liet morgenavond zeker niet aan muzieklief hebbers en belangstellenden ontbreken. ZÜID|SCHARWOUD|K De zang vereeniging Gemengd Koor met vrou wenkoor zullen 11 Juli a.s. deelnemen aan het Zangooneours van den Noord-Hollandschen Zan- gersbond, dat gehouden zal worden te Warmen- huizen. Het 50-jarig jubileum van de Firma K. Wagenaar Gz. te Broek op Langendijk Vroolijk wapperde de driekleur van de veilings gebouwen te Broek j.l. Dinsdag, ter eere van de firma K. Wagenaar, die oip dien dag vijftig jaar bestand. Reeds 's morgens in de veiling sprak de heer de Boer den heer C. Wagenaar in de vei ling toe, welk woora een spontaan applaus in de veiling onilokte. En des namiddags van 3—6 uur was er gelegen heid den eigenaar en diens familie geluk te wen- sehen. Toen we tegen vier uur even naar de recep tiezaal togen, was daar reeds een drukte van be lang. Onder de vele, vele bezoekers merkten we o.m. op het Gemeentebestuur van Broek, de Eidel- Achtbare Heer Burgemeester en de Gemeente secretaris ea de wethouder de heer Glas. De gemeente veld wachter in functie, de^ heer Nieu wen huis en de rustende dito, de heer Dirkmaat, waren aanwezig. Verder merkten we op de heer* Dr. Verdoek; uit de tui.nbouwkringen de heeren Valstar, voorzitter van het Centraal Bureau van de Veilingen, de voorzitters en talrijke bestuurs leden van de Langedijker Groentencentrale, Noor der Marktbond, en van Warmen huizer Centrale Veilingsvereeniging, de betaalmeesters van de drie veilingen, uitgaande van voornoemde organi saties. Verder leden van de vereeniging de Koophan del, alsmede schippers en zakenmenschen uit den omtrek. Het bestuur, de Rand van Toezicht en de kassier van de Coöperatieve Boerenleenbank te Broek, de beide directeuren van de Bank van Wisse link te Alkmaar, de voorz. en leden van dé Kamer vaD Koophandel voor Hollands Noorder kwartier, en de leider van de transportarbeiders te Broek. Tal van burgers alsmede oud-ingezetenen waren opgekomen om de alom geachte firma te huldi gen. We zagen een stapel telegrammen, 'brieven en kaartjes. Op het tooneel vóór in de zaal had de familie plaats genomen, te midden van een bloemenweelae, een lust voor de oogen, in zachte kleuren en verbreiaend de bloemenatmosfeer, die zoo lieflijk aanaoet. In 't midden prijkte, vlak achter het Echtpaar Wagenaar een kunstig met prachtbloemen getooid mandwerk. In 't smette loos wit der Aaronskelken was 't'portret geplaatst van wijlen den heer K". Wagenaar, een piëteit volle hulde aan de nagedachtenis van 'den ont slapene. De letters op de lichtblauwen zijden linten verbaden de huldigende gever van dezen bloemen- schat, de L.G.C. Naast deze liefelijk riekende feestgave prijken bloemstukken van den Noorder- marktbond, de vereeniging De Koophandel, de Bank \%n Wisselink, de Directie van de Holl. Stoomboot Mij., van familieleden, vrienden en bekenafen. Eén bloemenschat stond daar. De heer v. d. Molen sprak namens 't personeel den eigenaar van de zaak K. Wagenaar Gzn, zijn echtgenoote. Mevr. de Wed. Wagenaar en familie toe. Hij gewaagrte van uitnemende verhoudingen tusschen patroon en personeel; bewijs is wel ae vele' dienstjaren, van velen hunner. Er heerscht een geest en een streven om steeds 't beste voor de zaak te zoeken. De schaduw, op dezen feestdag veroorzaakt door 't afsterven van den'stichter der zaak, wordt ge memoreerd. Namens het personeel biedt de heer v. d. Molen een album aan met kunstfoto's van de zaak, met de handteekeniug van de leden van het personeel en aan mevrouw Wagenaar een schitte rende bloemenmand. De heer Wagenaar dankte den heer v. d. Molen voor zijn gesproken woord en hoopt dat de goede verstaiidhouding tusschen hem en het personeel bestendigd blijve. D|e heer Burgemeester Slot is met meer dan gewone belangstelling naar deze receptie gegaan, om mee het gouden feest te vieren van de wijd vertakte handelszaak. Als hoofd dezer gemeente aldus de heer Slot "is het mij een voorrecht u bij het .jubileum uwer zaak toe te spreken. U toch te tellen onder de rij der burgers, uw "han delszaak te hebben midden in "de kom onzer ge meente, ik acht het een niet gering voorrecht en geen klein belang voor ons goede dorp. Waar uw vader op 1 Juni 1876 de grondlegger mocht zijn van deze hoogopbloeiende zaÈEk, waar hij betrek kelijk klein begonnen, deze al spoedig ria luttele jaren wist omhoog te brengen, daar is het u, mijnheer Wagenaar, thans gegeven, om dit goüden jubileum op dez« hoogte van welstand thans met de uwen te vieren. Moge er dan een schaduw vallen op dezen blijden dag door de omstandig heid dat uw vad,er voor twee jaar u is ontvallen, wij gedenken hem in deze stonde met liefde en dankbaarheid. Met liefde, wijl ons 'zijn beminne lijke figuur nog voor den geest staat, en met dankbaarheid voor de wijze waarop hij zijn taak als koopman onder onze eenvoudige tuinbouwers heeft uitgericht. Steeds was hij bezig om het beste van onze produel ie op de meest coulante wijze te behande len, Om aldus in de verre buitenlanden ons pro duct een goeden naam te bezorgen en ook de hoogst mogelijke prijzen er voor te bedingen, wat niet weinig in het belang was van 'onzen tuin bouw. Niet in halfheid, niet in het slappe twij felachtige maar in het kloeke, besliste, in het forsche lag zijne kracht. Wat het volle pond niet kon houden was bij den ouden Heer Wagenaar onmiadellijk geoordeeld. Degelijkheid, echte oud Hollandsche superioriteit was de eiseh dien hij stelae aan het te verhandelen product en hij is met aie eischen te stellen in zijne zaak volko-f men geslaagd. Vergun mij dit kleine uitstapje ten opzichte van den thans ontslapen oprichter en grondvester ■dezer zaak. De voortzetting en verdere opbouwing dezer Vermaarde handelszaak bleken bij den zoon aldra in goede handen te zijn. Waar onze Voort schrijdende tijd andere en meerdere eischen stel de, waar inzonderheid in de latere jaren niet veel hoogere ontwikkeling diende rekening gehouden te worden, bleek de zoon als opvolger de rechte man op 'de rechte plaats te zijn. Met de noodig© voortvarendheid werd door hem al datgene ter hand genomen wat in de latere jaren voor een handels- en exportzaak noodig was en de nieuw ste een meest moaéme uitvindingen van onzen tijd werd dankbaar gebruik gemaakt om steeds de firma een eerste plaats te doen innemen op handelsgebied. Echter bleef de zoon op één punt conservatief; hij bleef namelijk getrouw de voet stappen zijns vaaers volgen in soliede behande ling zijner zaken. Bij den zoon zoowel als bij den vader dezelfde beproefde manier 'van zaken doen, om steeds het beste product op de meest nette en degelijke wijze te verhandelen. En ook ais burger in het midden onzer gemeente heeft de naam der firma K. W, een uitnemehden klank. Veilig mag op dezen dag eens rond en forseh gezegd worden dat heel onze gemeente In al zijn schakeeringen hartelijk met u dit gouden jubi leum meeviert en ik spreek zeer zeker namens heel onze gemeente als ik u met mevrouw op dezen voor u zoo gedenkwaardigen en belangrij ken dag hartelijk gelükwensch, daarbij de hoop uitspreken, dat het u gegeven mag worden op dezen weg te blijven voortgaan, werkende in het belang uwer veel geprezen zaak, 'twelk mede in het belang en het welzijn is van deze gemeente en hare omgeving. In de tweede plaats mag ik u ook toespreken als voorzitter van ons markt- en veilingsbestuur. Vanaf de stichting der vereeniging de L.G.C.,' nu ruim 10 jaar geleden, waaTt gij onafgebroken lid van ons bestuur en ik wil ook thans namens dat bestuur nog een enkel oogenblik uw aan dacht vragen. Ik weet het, elders^ is er om ons gelachen dat wij in het midden van ons markt- bestuur ook kooplieden hadden die levendig aan deel namen in onzen bestuurstaak. Eln toch schaam ik mij in het geheel niet het hier luide en onom wonden te zeggen, de Broekscbe vroedschap nam een goed besluit toen ze contractueel bepaalde bij de overdracht der veiling aan "de L.G.C. dat twee kooplieden in het veiliugbestuur ten allen tijde zouden zitting hebben. Maar ook Koop handel, ik wil het hier dadelijk op laten volgen, had zich niet beter kunnen 'doen vertegenwoor digen dan door den heer Wagenaar. Van den aan vang af toch is in ons bestuur met den heer Wagenaar op de meest aangename wijze saamge- werkt, zijn de*wederzijdsche belangen van tuin bouw en handel op de meest vredelievende wij'ze behandeld, en ook kwesties tot oplossing ge bracht. Naar het woord en naar de degelijke adviezen van den heer Wagenaar werd steeds met de meeste belangstelling geluisterd, en ook bij verschil van inzicht werd de goede toon altijd bewaard. Het is mij als voorzitter een behoefte het hier uit te spreken geachte heer Wagenaar, dat uw arbeid en medewerking in ons college door ons allen hoofd voor hoofd op hóógen prijs wordt gesteld. Zonder ook maar iets te kort te 1 willen doen aan de prestaties van anderen is de plaats die u inneemt in ons bestuur van bijzon der groot gewicht en wij waardeeren dat ten zeerste. Inzonderheid de eerste jaren van onzen gezamenlijken arbeid in het belang van onze veiling niet alleen, maar in het belang van de afzet onzer producten in het algemeen is' van uwe gewaaraeerden arbeid in hooge 'mate partij getrokken. Eén episode mag ik misschien kor- telijks naar voren brengen. Toen in de zomer i van '16 de afzet naar Duitschland geheel was geconcentreerd, en één inkoopbupeau al onze koop lieden feitelijk aan zich had verbonden kwam plotseling het voor ons'ontstellend bericht „geen vrijheid van export naar Duitschland" indien de I veilingen niet definitief 20 pet. van hun aan voer naar Engeland zenden. Daar zat de zaak vast. Geep handelaren voor de Engelsche markt, een product dat op ie Engelsche markt toen niet tot waarde kon komen, eu zelf als producenten onhandig en niet geroutineerd, en onze kooplui verbonden aan een Duitsch inkoop bureau welke ons met zijn controleur omzwermden. In die al lerhatelijkste dagen waarin het ons meer dan eens is gebeurd dat we 's morgens vreesden of er aan den middag van denzelfden dag nog wel een baal aardappelen zou kunnen worden »verzqn- den ,was hier onze jubilaris de man die met zijn gewone bereidvaardigheid onS die "hulp© bood't, die we noodig hadden. Aan 'den zoogenaamdlen stillen Zuidwal van den heer Wagenaax werden de motoren voor Engeland geladen en zonder veel opspraak werd de zaak ten uitroer gelegd, maar onzen jubilaris van thans komt de ©er toe dat hij ons niet alleen hier in onze naaste omgeving) maar in heel het Noorderkwartier, krachtig heeft bijgestaan en geholpen sóms wel met gevaar voor eigen reputatie. Ik zal het bij dit eene voorval laten en u niet verder vermoeien; als ik anders aan die jaren terugdenk, dan liggen de voorbeel den mij voor 't grijpen om aan te toonen hoe we in den heer Wagenaar een buitengewone kracht hebben gehad in de leiding van ons veilingsbe stuur. Daarvoor heer Wagenaar, onzen oprechten en welgemeenden dank op dezen uwen feestdag. Als bewijs onzer achting en waardeering hebben wij u aan te bieden een bloemenhulde, maar we hébben verder ook gemeend, op dit gouden leest onze hulde, die we u wenscheu te brengen, ook in het goud te zetten. We hebben u n.m. aan te bieden deze gouden medaille met inscriptie. Aan den eeneu kant ziet ge in beeld, boven de helm van Mercurius en aan de twee zijden afloop-end© enkele producten van den tuinbouw, en ondier in 't midden een afmijntoestel. De inscriptie luidt als volgt: 1876—1926. Aqn C. Wagenaar Kz. bij het 50-jarig bestaan der Firma K. Wagenaar Gz., aangeboden door het bestuur der Langfedijker Groentenveiiing. Ik hoop dat het naar uw genoegen moge zijn en dat u het wilt 'aanvaarden als een bewijs van de waardeering die wij voor uw persoon en voor uwe firma hebben. Ten slotte nóg een persoonlijk woord. Ik heb het voorrecht gehad u van nabij, van zeer nabij te loeren kennen. De omstandigheden zooeven doe mij genoemd, leiden daartoe. Eln hoewel wij over zeer gewichtige dingen uiteenloopend denken, wat mij meer spijt dan ik uln deze oogenblikken in woorden kan zeggen, ondanks dit, hebt gij plaats gemaakt in mijn hart en ik vlei mij eenigszins met de wederkeerigheid uwerzijds. Wil mijne op rechte gc-lukwenschen da,n heden aanvaarden en wees overtuigd van mijd hoogachting welke ik voor uw persoon, -voor al uw handel en wandel heb en moge God van den Hemel u verder goed en nabij zijn op uwen weg. Dat uwe handelszaak door uw vader gesticht, door u met uw staf van medewerkers krachtig voortgezet, hoog op bloei© tot eere van den stichter, maar 'ook va.n den tegenwoordigen leider en in bet belang onzer geheele omgeving! Een luid applaus stijgt op na 't gesprokene door Burgemeester Slot, voor welke woorden de heer Wagenaar den spreker hartelijk dank zegt. De heer Valstar had niet gedacht het woord te voeren. Als voorzitter van het Centraal Bureau wil ook hij de zaak K. Wagenaar namens den tuinbouw in zijn geheel huldigen. De snel groei ende tuinbouw heeft zaken noodig, firma's als de jubileerendè, Van hun schouderen en opwaarts hooger dan anderen. Er is een strijd voor den tuin bouw te voeren, den strijd om den afzet, en daar door om het bestaan. Hij wenpcht er een persoon lijk woord aan toe te voegen. In de crisisdagen heb ik aldus spteker, de zaak K. Wagenaar en' den tegenwoordigen eigenaar leeren kennen. U leeren kennen, leidde tot vertrouwen. Gevolg van onze kennismaking is waardeering geweest, en een toenadering tusschen tuinbouw en handel. De heer Wagenaar dankt den heer Valstar voor zijn vriendelijke woorden en tevens voor den steun, die hij in moeilijke tijden aan den handel Ook de heer Brugman, de voorzitter van den Noordermarktbond wenscht de firma K. Wage naar geluk met haar gouden jubileum. De belan gen van tuinbouw en handel, van den Noordier- marktbond en van de zaak IÉ Wagenaax loopen immers paralel. Ook den heer Brugman betuigt de heer Wage naar zijn dank. Ëen sympathiek woord sprak nog de heer G. Engel. Hij- weet zich de tolk van de leveran ciers van de firma, als hij op dezen dag de zaak K. Wagenaar Gzn. huldigt voor de manier, waar op zij de zaken drijft. 't Kenmerk der firma is, waar ge "komt, op kantoor, werkplaats, fabriek, ja in alles, net heid en correctheid. En waar dit voor den buiten staander opvalt in de voor allen zichtbare han delingen, is het niet gewaagd, daaruit op te ma ken, dat eenzelfde stiptheid heel het werken van de zaak K. Wagenaar kenmerkt. Hij wenscht de zaak verderen bloei toe; ook deze spreker wordt vriendelijk dank gezegd. Nog werd het woord gevoerd' door Oudi-Burge- meester Brinkman en Ds. Staal. Zoo is de zaak K. Wagenaar Gzn. op haar gouden jubileum spontaan gehuldigd door tuin bouwers, kooplieden, personeel; de eerste Juni 1926 zal voor den heer Wagenaar en familie on vergetelijk blijven. De Langend. Groentencentrale. Vergadering der Langendijker Groentencentrale gehouden Maandag 31 Mei. De voorz., burgemeester Slot opent met een welkom aan de leden de vergadering. Tevens wordt de heer Visser, 2e secretaris der L.G.C,, door den voorzitter namens het bestuur gefelici teerd met zijn 25-jarig huwelijk, welke de heer Visser voor enkele dagen terug herdacht heeft. Hierna werden de notulen gelezen en onveran derd vastgesteld en geteekend. Bij het rapport over het nazien der kas van het betaalkantoorj wordt medegedeeld dat alles in goedle orde is be vonden eu dat er in de maand April geveild is voor een bedrag van f 154309.41, waarvan voor: Broek op Langenaijk f 32594.84, St. Pancras f26925.58, B. Iv. f 1210.34, Heerhugowaara f 7165.33, R,K. f4992.17, Oterleek f54 68, Koe dijk f41033.14, Zuidschaxwoude f 34515.43, R. K. f 1904)60, De Schermer f 2225.68, Ursem 420.38 Diversen f 1267.04. Tegenwoordig waren 23 personen, waaronder het eerelid Zeeman. Afwezig de afgevaardigden van SchermerhornUrsem en Koophandel. Uit het rapport van den keurmeester blijkt dat in de maand April geen keuringen hebben plaats ge had. Ingekomen een dankbetuiging dan den heer O. Slot Kz. voor zijn verkregen eervol ontslag als keurmeester, met den wensch dat de nieuw benoemde keurmeester dezelfde achting en waar deering mag ontvangen van het bestuur, zooals hij het steecis heeft gehad. Hierna spreekt de voor zitter enkele woorden over den heer C. Wage naar Kz., aangaande het gouden jubileum der Eirma K. Wagenaar. Na zijn rede deelt de Voorz. mede dat de L.G.C. den heer Wagenaar een gouden medaille met inscriptie wenscht aan te bieden en tevens een bloemstuk, waarop voorz. vraagt of het bestuur hiermede kan instemmen. Door het bestuur wordt het van harte toegejuicht dat zij thans bij deze gelegenheid blijken kunnen geven van aller groote waardeering, welke men niet alleen voor de zaak doch ook voor den per- soo ngevoeld. Tevens wordt besloten 'dat van de receptie gebruik zal worden gemaakt, zoodat ieder den heer Wagenaar persoonlijk kan felici teerden. De inscriptie van de medaille luidt: „1876—1926. Aan C. Wagenaar Kz., bij het 50-jarig bestaan der Firma K. Wagenaar Gz., aangeboden door het bestuur der Langendijker Groentencentrale". Hierna wordt de ingekomen jubileum-uitgave van de Firma K. Wagenaar bezichtigd. Een dankbetuiging ingekomen dan de familie Vijzelaar voor de belangstelling, bij hun Vijf en twintig-jarig huwelijksfeest. Een schrijven is ingekomen van den heer W. Dirkmaat en van C. Kloosterboer, Tes'p. bouw kundige en aannemer van de nieuwe overkap ping, aangaande het betalen van de laatste ter mijn. Na eenige discussie wordt besloten de laat ste termijn vdluit uit te betalen. Een schrijven is ingekomen van het U.C.B. aan gaande de export van aardappelen, waarin om schreven de regeling en kosten voor uitvoer. Schrijven ingekomen van het C. B. aangaande de entréekosten voor de K. v. K., hetgeen voor ken nisgeving wordt aangenomen. Tevens ontvangen van het C. B. een schrijven aangaande de uitvoer van bloemkool, "dat daar certificaten Voor noodig zijn, waarop vermeld wordt,, dat het product van Nederlandschen oor sprong is. Deze zullen tijdig besteld worden. Een schrijven van den nieuw benoemden- keurmeester, dat hij zijn benoeming als zoo danig aanneemt en hoopt die betrekking met ernst en nauwgezetheid te vervullen. Mede gedeeld wordt, dat de huur der bascule's heeft opgebracht f 539.30, dat de seizoen-omzet 1925 —'26 heeft bedragen f 3631637.33 terwijl het vorige jaar dien omzet bedroeg f 3.974184,87. Tevens wordt nog medegedeeld, dat de ver koop op bonnen heeft bedragen 91/2 pet. van het verhandelde. Verder wordt medegedeeld, dat de nummer-afgever alle gebouwen heeft schoon gemaakt, alle schoeiings en steigers heeft geteerd, zoodat alles bij de opening van, het nieuwe seizoen er keurig netjes uitzag, zoodat den heer D. Keizer zeker een woord van dank toekomt. Bij de rondvraag vraagt de heer W. Muller of de aardappel veiling nog op een ander uur- zal aanvangen. De secretaris zegt dat hij die zaak bespro ken heeft in een gecombineerde vergadering met „Koophandel", veilingbestuur van War- menhuizen en Noordscharwoude om de aard appelveiling 's middags te houden, doch die vereenigingen waren er over het algemeen niet voor, zoodat wij dit jaar het nog op denzelfdeir tijd zullen doen, doch wij zullen er onze volle aandacht aan schenken hoe of de zaken zullen loopen. De heer W. Visser bedankt ook namens zijn, vrouw voor de belangstelling welke hij van het bestuur bij zijn 25-jarig huwelijksfeest heeft ondervonden. De heer de Vries vraagt of de keurmeester hier reeds woont, waarop bevestigend wordt geantwoord. De heer Tromp vraagt of het verhoogde per centage voor niet-Ledeni wordt gehandhaafd. Ook hierop wordt bev#stigiend geantwoord, ïnet het verzoek of iedere vereeniging een lijstje wil zenden aan het betaalkantoor van die per sonen. De heer Quant meent dat hetgeen door hi® vereeniging geveild wordt, niet op hun reken®» wordt geplaatst. Dit zal onderzocht worden- De heer HGlas vraagt wanneer en op wel» uur de wortelen veiling zal worden gehouden en- geeft in overweging om toch vooral reken®» te houden met het verzen-den naar Engeland- Medegedeeld wordt dat Maandag 7 Juni wor telenveiling zal worden gehouden 's morgens 10 uur o.t. en dat met het zen-den naar En»e" land rekening zal worden gehouden. De rege ling hiervoor wordt in handen gesteld van d heeren GlasSpaans en den leider. Nadat de penningmeester nog de stand van de kas heeft medegedeeld, wordt de verga© ring onder dankzegging door den voorzit® gesloten.

Nieuwe Langedijker Courant | 1926 | | pagina 2