Predikbeurten Nieuwstijdingen Uit den Omtrek KERKNIEUWS Hciltto 1—D(. T. a 1 4-0. Vergezeld 'door een aantal supporters trok Di. T. S. Zondag naar Heiloo, om aldaar tegen de club 'van dien naam te kampen. We wisten dat Heiloo een stevige ploeg was, maar dat. D.T.S. j met een zoo groote nedterlaag naar huis werd gestuurd, bad wel niemand verwacht. Echter, voor degene, die den wedstrijd heeft bijgewoond, is 'de uitslag toch verklaarbaar. D. trof Heiloo in .buitengewonen vorm aan. H. kan dan ook ■ontegenzeggelijk op een schitterend gespeelden wedstrijd terug zien en de overwinning was dan ook volkomen verdiend. Het samenspel der gast- heeren vlotte wonderlijk wel en was dan ook wat men noemt af. Alles liep hun mee, daarbij gesteund door eeu groot enthousiasme. Dit laat ste was bij D. geheel zoek, evenals hun gewone oude vorm. Het geheele elftal leed in de alge- meene malaise. Alles rammelde, terwijl bovendien het verband vele. malen zoek was. De D'.-aauvallen werden steeds door Üe hard zwoegende H.-verdediging op keurige wijze afge slagen. Reeds voor de rust verzekerde H. zich van een veilige 20 voorsprong. Was D. in de rust nog met eenige hoop bezield, die kwam echter bedrogen uit. Heiloo speelde met de over winning in zicht Vurig verder. De strijd blijft echter ste?ds heen en weer golven. De D'.-aanval- len werden echter alle door de H.-verdediging met nun keeper aan het hoofd onverbiddelijk afgeslagen en steeds wordt de bal weer het veld ingezonden. De H.-aanvallen zijn uiterst gevaar lijk. Hun samenspel is keurig en ongeveer een kwartier voor het einde weten zij nog 2 maal kort achter elkander den D.-keeper het nakijken te geven. Als dan des scheidsrechters fluitje voor de laatst.' maal weerklinkt, heeft Heiloo een groo te en welverdiende overwinning binnen en D. tevens haar eerste gevoelige nederlaag. N. Niedorp 1—West-Frisia 3 4—3. Om 2 uur stellen beide elftallen zich onder leiding van scheidsrechter Bakker op. N. N. ver schijnt met een invaller voor Kooijman. W.-Fr. begint met een paar kleine doorbraakjjes die op niets uitkappen, dan is N.N., die enkele maleii. gevaarlijk doorbreekt en binnen het kwartier heeft de mid voor reeds 2 doelpunten vopr zijn re kening genomen. W.-Fr. speelt niet ontmoedigd verder en als zij een oortier krijgen te negen is het de N.N. back, die de bal in eigen doel trapt. Als er nog ongeveer vijf miputen voor de rust te spelen zijn, schiet de W.-F. linksbuiten voor, de wind neemt de bal ep en de stand is 22,! waarmee de rust ingaat. Nji< d erust is Breijer ver vangen door Zwagerman. Als er weer begonnen is, maakt W.-F. spoe dig een doelpunt 32. Nu is N.N. niet meer te houden, aanval op aanval wordt ondernomen, doch alles strand op de prachtig spelende W.-F.-kee per. Nog een kwartier is er te spelen, als de mid- voor doorbreekt en de partijen op gelijken voet bre.ngt, terwijl dezelfde speler in de laatste vijf minuten, de winnende goal in 't net deponeert. Verschillende malen hadden we gehoord dat W.-Fr. een zwakke ploeg was, wie ze echter Zon dagmiddag op het N.N.-terrein hebben zien spe len, 'zullen dat niet meer zeggen daar ze over het algemeen een prachtigen wedstrijd speelden. We willen W.-F. echter een goede wenk geven, n.i. „houdt in 't veld de monden dicht". N. N. kan op een goed gespeelden wedstrijd terugzien. De N.N.-adsp. verloren met 10 van 'Hollan- d'ia b te Hoorn. Rechtzaken VOOR DEN POLITIERECHTER. Zitting van 25 October. Hij voelde niets voor d,» militaire eer. Feu militieplichtig jongeling uit Medemblik had: opzettelijk verzuimd om te verschijnen voor dten keuringsraad eerst te Medemblik en later nog eens te Schagen. Do nationale uniform had voor hem niets geen bekoring en hij achtte het dus nutteloos zich vooraf te laten keuren opdat zou worden uitgemaakt of hij physiek die eer wel waardig was. Onze anti-militairist, die hoogst bezadigd maar beslist optrad, werd veroordeeld tot f 15 boete of 15 dagen hechtenis. Hij wenscht de hechtenis te ondergaan, dooh eerst zal nog wel moeten uitgemaakt of zijn aardsche bezittiu- j gei nog 15 piek kunnen opbrengen. Een droge keel kweekt lange vingers. Deze wonderbare spelinger der natuur vertoont een stadgenoot te den Helder. Als hij dronken; ontwaakt komt bij hem de lust tot Stelen, ver- j moedelijk wel om meer geld voor drank te kun nen bekomen. In dit geval had onze kleptomani- sehe sikkeraar een gehuurde handkar verduis- j terd en verkocht voor 10 gulden. Mede op grond van zijn dubieuse antecedenten werd deze snaak veroordeeld tot 2 maanden gevangenisstraf. Een kwaad ja.njecdlel humeur. Het edele Schiedammer nat is dikwerf ook een bij uitstek groeikracht gevend vocht voor een slecht humeur. Dit bleek bij een der habitue's van een volkslogement te Heldier die 's nachts dronken thuis kwam en zich zoo onhebbelijk ge- i droeg, |dat de logementhouder hem de deur uit- zette. Deze bejegening was niet geschikt zijn lastig drankhumeur te normaliseeren en de ver nieling 'van een glasruit waren strafbare ge- j volgen. Met het oog op de weinige kans om de boeteduiten 'van dezen zwerver binnen te krij- gen, 'werd de straf slechts gesteld op f 5 boete 1 of 5 dagen. Nog «en wien tlte drank geen goed: doctl Een 46-jarig Transportarbeider, thans steun trekker, dringt zoo hij zegt, wel geen jenever, maar des te meer glaasjes bier, waar je ook een leelijk stuk in je Zondagsche broek va.i kunt krijgen. Als hij een beetje apres bory is, heeft hij look zijn tongwerk niet best in bedwang, zoo- al sheden kon worden geconstateerd uit het feit, dat hij heiden terecht stond wegens beleediging van den heer J. Kuiper, die hij in een verloflo- caal te Noordscharwoude op 6 September 'in het openbaar had beleédigd. D:at zulks niet te pas komt werd hem duidelijk gemaakt door de op gelegde straff 10 boete of 10 dagen. Dat was die goede manier niet. Een tweetal binnenvisschers, die in de wate-' ren der gemeente Enkhuizen hun bedrijf in broe derlijke liefde en eensgezindheid beoefenden, wa ren niet tevreden met hun eigen paling te fui ken, maar stelden ook a.1 te veel belangtetelliijg in ij de fuik vau een vakgenoot, natuurlijk niet!ver-!: moedende 'dat deze hen in de gaten had en' met j.j een rijksveldwachter op de loer zat. Het lichten van deze fuik al zoo gezien en waargenomen en j de visschers op heeterdaad betrapt. Zij mochten nu zij heden terecht standen de schuld geven j aan den concurrent die hen volgens hun meening benadeelde in hun broodwinning, doch dit ver weer werd als niet ter zake dienend, ter zijde ge schoven, de gebroeders veroordeeld. De vóorgan- ger tot f 20 boete of 20 dagen en de broeder assis- tent tot f 10 boete of 10 dagen. 20 PjOp voor 'n halfrotte balk. Een reeds bejjaard veehoudertje uit Anna. Pau- j low'na, sneed zich le ilijk in zijn oude vingeren door van het zeestrand te Wleringen een aange spoelde houten balk te jutten. Misschien was het niet in de gaten geloopen, maar ongelukkiger wijze was de balk al gevonden door een anderen strandwandelaar, die lie hoor lijk aangifte van zijn vondst had gedaan. Toen nu de balk niet meer ter plaatse werd aangetroffen, volgde een politie onderzoek met gevolg dat het inhalige manneke er lieden intippelde voor f 20 boete of 20 dagen hechtenis. Altijd die kleinzielige d'orpsdingan. 'Een slager te Wieringerwaard had zich giftig gemaakt op eenige vertegenwoordigters der dorps- iieugd, die voor zijn deur, alwaar men bezig was pek te koken (toch niet voor de worst, hoop ik) "n helsch spektakel te maken. De Verbolgen sla ger stoof naar buiten en gaf in zijn nervositeit een van die kleine - bengels een paar opstoppers, die de knaap niet met dankbaarheid accepteer de, maar via zijn ouders en officier van justitie tot het nemen van revanche inspireerde, welke mooie woorden we kunnen samenvatten in het feit, dat de slager ter' zake mishandeling van ■een 8-jarig knaapje werd veroordeeld tot f 10 boete of 10 dagen. Daar de slager direct afschoof, was ook dit onbenullig zaakje meteen 'de wereld! uit. N«g 'u ilito drama van kindermishandeling. Een pl.m. 50-jarig persoon uit den Helder was vergezeld van een aardig kootertje, die wel wat geleek op dén beroemden filmkukel Jackie Coo- ghan. Het bleek dat deze tamelijk oude papa door zijn ega was verlaten. En het was juist om dit peukje mensch, dat hij als verdachte met zij'n kind de zondaarsbank stoffeerde. Als tenminste zijn voorstelling juist was, had een 14-jarige loopjongen op 31 Augustus dit kind mishandeld en had hij zich als liefhebbend va der verplicht tusschenbeide te komen. Echter 'n beetje al te hardhandig, zoodat hij ondanks zijn poging oir. de zaak wat onschuldiger voor te stel len, werd veroordeeld tot f 10 boete of 10 dagen. Heldpr was vandaag weer tr,oef. Ook 'n te Helder wonende juffrouw, die sterk naar Hofmann riekte, stond terecht wegens mis handteling, en wel van een buurvrouw die zij tot rede hal willen brengen door middel van een klomp. Ook hier gold het weer een twist over kinderen. De juffrouw meende dat zij door de kindereu van de mishandelde buurvrouw voor. den mal werd gehouden, waarvoor zij de moeder eenigszins inconsequent (welke vrouw is er wel consequent?) aansprakelijk stelde. De politierech ter maakte eea eind aan de langdradige betoogen van de juffrouw door haar tot f7 boete of 7 dagen te veroordeelen. D:it viel zeker nogal medie, want tot aller verbazing betaalde de juffrouw, na eerst hevig over haar armoede te hebben ge klaagd, a con taut. Kindierlijk geharrewar. Stonl onlangs een tuindersknecht terecht, om dat hij op last van 'zijn patroon 'n regel herfst- seringen had weggeschoffeld, welke seringen het eigendom waren van een Alkmaarschen bloemist, heden stond ie baas van dien knecht, wien als verdachte voor den politierechter wegens belee diging van den bloemist, die hij vanwege de hooge schadevergoeding, die deze had geëischt voor de vernielde herfstseringen, een afzetter had genoemd. Zoowel officier als politierechter hoop ten dat men in de rechtzaal in 't vfervolg ver schoond zou blijven van deze flauwe heibel tus- schen neringdoenden, die waarlijk de kinderschoe nen reeds lang ontwassen waren. Met de bedrei ging dat zwaardere straffen bij herhaling der vijandelijkheden zouden worden opgelegd, werd de onvoorzichtige tuinman tot f 5 boete of 5 dagen veroordeeld, ook deze boete werd onmiddel lijk voldaan, we maakten vandaag 'n aardige recette. De gehavende Leeuw. Een groenten ven ter te Venhuizen werd op 15 September afgerost door een collega, 'n gepensi oneerd O.-I. militair die de kunst van knokked blijkbaar beter verstond dan zijn vakgenoot, al hoewel deze naar den koning der dieren was ver noemd. Onze tamme leeuw kreeg althans leelijk o]) z'n baaitjje, waarop hij voorzichtigheidshalve, beter een levende groentenboer dan een doode Leeuw, zijn rehabilitatie stelde in handen van de npolitierechtsr. Hij had dan ook heden de vol doening, zijn belager te hooren veroordeelen tot f 20 boete of 20 dagen. D|e boekbinder in aetie. Een boekbinder te Hoorn, wiens naam ons visi oenen gaf van een onbekenden achterneef (onze familie is zeer litterair aangelegd) bleek een zeer driftig karakter te hebben. Hij kreeg op 20 September een heftig meeningsverschil met de vrouw van een caféhouder over den prijs van een pakje sigaretten, waarvan de prijs was 121/2 ct„ terwijl hij niet meer verkoos te betalen dan 12 cent. Achterneef begon zoo op te scheppen, dat de caféhouder er geen genoegen meer mee kon nemen en den schreeuwer buiten de deur bracht, j welke oplossing van het conflict echter niet ge- 1 schikt scheen, den opgewonden boekbinder te kalmeeren. Hij gaf althans blijk van zijin toene mend ongenoegen, door eenige glasruiten te ver- j nielen. Dit luxueus optreden kwam hem heden op f 25 boete of 25 dagen te staan. Een geheim verband tol aftakeling van f tijen veldwachter. Een tweetal stamgasten van het hotel Brant'e- naar te Schagen, die de Schagerbrugjgier kermis met hun hooggewaardeerde tegenwoordigheid ver eerden, schenen een pik te hebben op den ge meenteveldwachter Noorman. Een hunner ontzag zich 'niet den waardigen ambtenaar te beleedi- gen, Waarop deze den hem onbekenden man wilde aanhouden. Toen kwam nummertje twee in actie en wendde krachtdadige pogingen aan zijn ka meraad uit de handen van Noorman te ontzetten. Volgens den veldwachter hadden eenige hem niet welgezinde logé's van Brajitenaar saamgezworen om hem eenige hen niet aangename ambtshande lingen ter gelegener I ij l eens in te peperen. Dte samenzweerders werden heden zeer prozaisch ver oordeeld ie Ier tot f 17 boete of 30 dagen, bij niet betaling, waarop helaas heel veel kans is. I Aangezien Klaarlenbeek wel eens meer laat j thuis kwam, daar hij vaak in het gezelschap^ was van zijn vriend, den hieer Vogelpoel, ver onderstelde de heer Roobeek, dat K. zich dit maal ook bij dezen bevond. Zonder eehig ver moeden dus van het tragische ongeval dat zich in de woning had afgespeeld, ging hijj weer heen. ZUIDiSCHAR WOUD'E. Tot bode van de Ziekenhuisverplegingsvereeni- ging te Zuidscharvvouide is benoemd' de heer C. Jonker in plaats van den heer R. Schrieken, die de gemeenten metterwoon gaat verlaten en tot bestuurslid de heer Chr. Olthoff (vac.-Swart). Het spoorwegongeluk te .Wogn,um. De heer W. C. Snel, wethouder van Medem blik, die bij het spoorwegongeluk te Wognum slechts licht gewond heette te zijn, is, bericht men ons uit Medemblik, integendeel ernstig ge troffen. Zijn rechter-sleutelbeen is gebroken, zijp borstkas gedeeltelijk ingedrukt, terwijl ook zij'n rechterbeen gekwetst is. De heer Snel zal geruimen tijd rust moeten houden en onder geneeskundige behandeling blij- Gasverstikking te Alkmaar. Te Alkmaar zijn Zondag op een klein bo- venhuisje in die St. Jacobsstraat de lijken ge ronde n van de omstreeks 40-jarige weduwa Mantel, haaf 14-jarige zoon en een persoon ge naamd Klarenbeek. De weduwe was juist Zaterdagavond uit een steegje in 'het Klein Nieuwland verhuisd ani genoemde Klarenbeek had haar daarbij gehol pen. De lijken werden op' de vloer uitgestrekt gevonden. Doodsoorzaak is vermoedelijk gas- verstikking, teweeggebracht door een lek irn de leiding, waardoor in "het huis een sterke gaslucht merkbaar was. Justitie en politie stellen een onderzoek in. Aan de Alkmaarsche Courant ontLeenen wij nog de volgende bijzonderheden. Gistermiddag (Zondag) verspreidde zich als een loopend vuurtje door de stad het gerucht, dat in het bovenhuis, aan de St. Jacobsstraat C 30 Mej. Mantel, haar 14-jarig zoontje en de 27 jarige Gijs Klarenbeek door gasverstikking dood in hun kamer waren gevonden. Dit gerucht bleek helaas droeve waarheid. De vrouw, die uit Venhuizen afkomstig is, doch réeds vjer jaar in Alkmaar woont, was werkzaam op de wasscherij van den heer Krom en stond daar gunstig bekend en had zich als een ijverige werkkracht doen ken1» nen, bewoonde met haar zoontje tot dusverrq een perceel in het Klein Nieuwland. Ze had de bovenwoning in de St. Jacobs straat pas gehuurd van den heer VasTte vooo f4 per week en den Zaterdag gebruikt om haar 'huisboeltje over te brengen, daarbij ge assisteerd door den heer Klarenbeek, aTkomfc stig uit Soesterberg, die bij haar in den kost zou komen, aangezien hij sinds 6 weken ge scheiden leefde met zijn echtgenoote, alhier woonachtig, waarom 'hij echtscheiding had aan gevraagd. De vorige bewoner, de heer H. J. Morsch, die een bovenhuis naast het bewuste pand had betrokken, had de gaslamp naar zijn wo- nmig overgebracht, de hoofdkraan afgesloten en de viouw, die in de kamer electrische ver lichting had laten aanbrengen, er op gewezen dat zij ook het kookgas in huis niet kofti ge? bruiken zonder een kurk in de open gasbuis aan den zolder te slaan. Waarschijnlijk heeft de vrouw in de verhuisdruktesn hieraan niet meer gedacht en de hoofdkraan desondanks geopend om kokend water te maken. Met zekerheid valt hieromtrent echter niets te zeggen. De heer Morsch, die de woning voor lb dagen had verlaten, ontdekte Zondagmiddag dat uit de steeg, die de beide woningen scheidt, een sterke gaslucht zijn woning indrong, waar óp hij zich naar de eigenaar van het hui^ begaf, die zich dadelijk naar de vorige wok- ning van mejuffrouw Mantel spoedde, omdat nij vermoedde ,dat de vrouw daar den nacht nog had doorgebracht. Dit bleek niet het geval, waarop de heen Vaske, omdat de deur in de St. Jacobsstraat ■gesloten was, zich naar de politie begaf. Spoedig was de inspecteur van politie ter plaatse, die dien heer Morsch, die de woning kende .verzocht zich met hem in het huis ta begeven, hetgeen door een achterrampje ge schiedde. Hel eerste wat de heer Morsch deed was de hoofdkraan van den gasmeter af te sluiten en de deuren te openen. Ln de kamer werden de drie lijken ge heel gekleed op den vloer gevonden. In de kamer werden de drie lijken geheel gekleed op den vloer gevonden. Het jongetje lag otróler de tafel. Waarschijn» lijk is de vrouw later in de kamer gekomen. Haar lijk werd althans gevonden in een hou ding die den indruk maakte dat zij, in de ka mer komende, over den man gestruikeld is. De inspecteur naijl onmiddellijk maatrege len om doktoren ter plaatse van het ongeval aanwezig te doen zijn. De heer London waar schuwde telefonisch eenige doktoren en spoe dig verschenen dr. van Dam, Schroder en! Conijn. Het ongeval moet zeer waarschijnlijk al reeds Zaterdagavond hebben plaats gevonden en vermoedelijk zijn de menschen door het gas bij het uitpakten van een verhuiskist ver stikt geworden. De vorige kostbaas van den heer Klarenbeek de heer J. Roobeek, was Zaterdagavond om twaalf uur nog even aan de woning geweest en had daar nog lichl zien branden. Zaterdagavond om zes uur had Klarenbeek die van plan was met miej. Mantel in huwe lijk te treden, den heer Roobeek verzocht nog bij hem in den kost te mogiepi blijven omdat j mej. Mantel hem als kostganger niet kon heb ben aangezien in de woning maar een slaap- kamei aanwezig was. De heer Roobeek had in het verzoek toege stemd en de afspraak was, dat Klarenbeek om' 10 uur in de woning zou komen. Toen deze om 12 uur nog niet thuis was, ging Roobeek eens een kijkje nemen in dei St. Jacobstraat ,waar hij wel licht zag bran den, doch geen gehoor kreeg. Buitenland In gevecht met een haai. De Schotsche motortrawler „Canopus" is Donderdag de haven va nMaryport binneinge- loopen met dien drie voet langen staart van een haai aan den mast, als trophee na een strijd met het tien tot twaalf voet lange o*n- dier, welke twee uur geduurd heeft. De haai raakte met den staart in de haring netten verward; de bemanning kon hem ma lang zwoegen langszij van bet schip krijgen, maar het gelukte niet het monster aan boord te trekkien. Toen besloot de ui.t drie leden be»- staande bemanning om de netten te redden en de gevangen haring niet te verliezen, den staart van het beest af te snijden. Met een bijl wterd de niet -ongevaarlijke operatie het dier ging begrijpelijkerwijze vreeselijk te keer vol bracht, waarna de haai in de diepte wegzonk. Daarna konden de nietten Worden ingehaald en de vangst geborgen. .Sneeuw. Het heeft Vrijdag te ^Bastenaken (Bastogr ne en elders iri de provincie Luxemborg zoo fel gesneeuwd, dat de velden en heuviels ge heel met een wit kleed bedekt bleven. In die: Ardennen en ook in Middemi-België is het vrij koud. In de ochtenduren van gisteren woedde een» sneeuwstorm boven Weenen., De temperatuur was zeer laag. Ook uit het Alphemgebied wordt sterke sneeuwval gepield. Uit Bern wordt gemeld dat in de Tioogera gedeelten van het land een scherpe tempet ratuursdaïing is ingetreden; op de Jurahoogtem is de eerste sneeuw gevallen. 1 In den nacht van Zaterdag op Zondag is te Brussel de eerste sneeuw gevallen. Aardbevingen, j Naar de New-Yorksche correspondent van Je I „Dailey News" meldt, bevond het*centrum van de aardbeving te San Francisco zich tusschien San Francisco en Montery. De schokken wer- j dien tot 250 mijl ten Zuiden van San Francisco I gevoeld, zoo te San Louis Obispo, in Zuid-W.esi- Californië, en ook 50 mijlen ten Noorden van j de stad, te Napa namelijk. I Te Stockton, 90 mijlen het land in, werden j de bevingen ook waargenomen. In San Francisco, Oakland en San José zag men hooge gebouwen als boomen heen en weer be- j wogen worden. Verschrikte mensehen liepen in paniekstemming uit hun woonhuizen en uit de hotels. I Honderden ruiten braken, talrijke schoorstee- nen, enz. vielen in puin op de straten. Duizenden I mannen, vrouwen en kinderen snelden half-ge- I kleed naar de parken en open pleinen en bleven daar tot laat in den morgen. In het Palace Hotel te San Francisco werdien alle ruiten verbrijzeld en viel het pleisterwerk van de zolderingen door het trillen van het ge bouw. De telefoonjuffrouwen bleven trouw op haar post en gaven aan alle angstig opbellende abon- né's de geruststellende verzekering, dat er geen gevaar dreigde. De aardschokken schijnen het oude „spoor" ge volgd te hebben van ide aardbeving van 1906. San Francisco en de steden aa ndie Californi- sche kust liggen in een zone, die sterk aan aard bevingen onderhevig is. Die stad heeft reeds zwaar doo raardbevingen geleden in de jaren 1868 en 1872. D:>cb de grootste aardbevingsramp trof haar in April 1906, tjen 1500 personen omkwamen en een schade werd aangericht van 1200 millioen gulden. Vrijdag heeft een aardbeving in Armenië plaats gehad. In de hoofdstad Erivan duurde de aardlbe- ving 20 minuteu. Iu het district Leninaken zijn niet alleen driehonderd personen gedood, doch ook een gelijk aantal gewond. Twaalf dorpen werden verwoest. Zaterdag zijn in de streek van Leninakan nog vijftien andere, zwakkere aardschokken waarge nomen. De bevolking vluchtte na den eersten schok de straat op. Velen namen hun bediden mee. De overheid heeft troepen gezonden om te trachten de slaeht offers, die zich onder de puinhoopen bevinden, zoo mogelijk te redden. Ned. Herv. Kierk. i Beroepen te: Franeker: B. Gvaatsma te Beerta. Hoenderloo: -J. H. Ch. Israël 62 Asch Bedankt voor SexbierumE. Warmolts te Heerde. Echteld: J. W. Pieper te Oudega. Sommelsdijk: J. J. Timmer tie Ermelo. Zegveld: J. D. van Hof te Wilnis. Te Mijdrecht: A. J. Haekzema te Willige Langerak. Te Lexmond: J. G. Diekking te Kesteren. Te Kortgenie A. M. vain der Most van Spijk1 te Op wierdie. Te Oudorp D. Th. Keck te Garderen. Geref. Kiirk. Drietal te Woerden: S. van Dij'te, Nieuweroord, C.

Nieuwe Langedijker Courant | 1926 | | pagina 2