SiiÉotfd jilMini cNHUIZEN. Pofierve-kiszing. periodieke aftreding van het lid T. PronpPz. zal de te houden stemming worden, gehouden op Woensdag 6 Juli a.s. van 9 tot 12 uur in de kolfbaan van den heer H Slik-, ker en is de eventueels herstemming bepaald, op 13 Juli. - SINT MAARTEN. Donderdag werd ten huize „Rust en Lust'" alhier, onder leiding van den heer Memel ink; Ingenieur bij het P.E.N. eene eLectrische kook- en bakdemonstratie gehouden. De demonstratie zelf werd gehouden door Mevr. Roersch uit Bloemendaal, dewelke blijk gaf volkomen vertrouwt te zijn met de verschil lende electr. apparaten en op duidelijke wijze uitleg gaf van hun doel en werking. Als eerste bedrijf werd ons getoond liet electr. kooken en bakken van aardappelen, groente, vieesch en rijst benevens cake, het welk door de plm. 45 aanwezige dames werd gekeurd en keurig in orde bevonden werd, ook het vieesch, carbonade, was prachtig ge bakken. En de hoofdzaak is dat de kosten bij, -deze wijze van koken en braden goedkoo- per is als petroleum. De aankoop van een kookapparaat ,of bakoven is f 30.— dus een verjaarscadeau. De stroomkosten zijn per uur 7V2 cent voor zulk een oven. Voorts kregen we demonstraties der koffiemolen, vleeschma- chine messen slijpen enz1., allen, artikelen welke in de toekomst de keuken bij velen zullen sie ren en het werk vergemakkelijken en tevens veraangenamen. Onder de bedrijven door wierd' de aanwezigen een kopje thee aangeboden met een stukje pas gebakken cake hetwelk een elk zich goed liet smaken. Voorts toonde de heer Memelink op een ap- part daarvoor geconstructueerde meter de kos ten per uurgebruik van elk apparaat, gere kend naar 10 c. per K.W. aan de aanwezigen,' welkie prijs voor enkele dingen bij wijze van zeggen Nihil is. 't Bezwaar zal eenigszins zijn de aanschaffing van de apparaten daar dit nogal hoog in prijs is. Doch naar hetgeen thans door de demonstratie aan de aanwezigen is getoond is het wel duidelijk geworden dat het niet enkel het verbeterdie licht is dat de eiec- triciteit ons gebracht heeft maar dat zij enkel hiermede haar Intrede heeft gedaan en als vervolg ook hier in menige keuken haar dien sten zal bewijzen. Tevreden en voldaan gingen hierop de huis moeders en a.s. huismoeders naar hun kotje en wel velen met den wensch van „had ik alvast maar een electr. oven, want dat staat mij aan." Plaatselijk Nieuws DOOR KENNEMERLAND. Wij vestigen de aandacht op een interessante onderneming in onze omgeving. Den 17en Juli e.k. wordt een autobustocht georganiseerd, die belangwekkend beloofd te worden om het 'ge bodenen, zoowel wat betreft de bezienswaar digheden, welke bezichtigd zullen worden, als de mooie natuur streken, waarvan men zal kun nen genieten. De tocht strekt zich uit tot Zandvoort, door Kennemerland naar Haarlem en Heemstede. En dit mogen wij voorspellen, dat de tocht voor de deelnermers een prettigen dag zal opleveren, die zeker aan alle-te stellen eischen zal voldoen. Wij, wekken gaarne op, deze gelegenheid niet te laten voorbijgaan, daar het in de bedoeling ligt van de organisatoren, bij welslagen in de deelname meerdere tochten naar verschillende streken te ondernemen; speciaal zij dit onder streept: tegen minimum prijzen, bereikbaar voor ieders beurs, terwijl alles toch in de puntjes zal verzorgd zijp. V001 nadere bijzonderheden leze men de advertentie voorkomende in het nummer van; j.l. Zaterdag. - BROEK OP LANGENDIJK. In/gekomen en verl,rokken personen. Ingekomen: G. Biersteker, dienstbode van Alk maar naar hier, Dijk 28- P. Kooij met yezm, van Zuidscharwoude naar hier, Dorpsstraat 244. P. de Koning, slagersknecht van Uithoorn naar hier, Dorpsstraat 506. KPPP Vertrokken: P. de Vries, dienstbode, van hier naar Wonsera-leel. C. Kramer, fabrieksarbeider, van hier naar Lei den, Breestraat 150. M. Dirkmaat, verpleegster, van hier naar Zet ten, Valburg. H. Hart, tuinbou-wer, van hier naar Eindhoven, Willemstraat 4. C. Bouwens, zonder beroep, van hier naar H-eer- hugoiwaard, Middenweg B.60a. N. de Boer, dienstbode, van hier naar Andijk, OosLerwijk 46. Stemmingsbeeld uit Groentenland. Van onzen tegenwoofdigein Minister van Bin- nenlandsche zaken Mr. Kan heb ik eens ge lezen. dat hij. zijn lichaam buitengewoon ge hard heeft. Van kou, warmte, regen, storm trekt hij zich niets aan. 's Ministers werkkamer is daarvoor bekend, en voor vele bezoekers tevens berucht, dat er zoo goed als nooit in gestookt wordt, en de ramen er altijd open staan, 't moge nog zoo waaien, zelfs vriezen, Z.E. houdt van lucht. Menig audiëntieganger moet zoo ongeveer weggewaaid zijn uit 's minister's werkkamer* Deze hooge autoriteit nu kwam j.l. Maan dag op bezoek. 'n Sportieve figuur, deze minister, met zijn gebruind gelaat, krachtige maar gedrongen gei staite. Ziet ge ooit Mr. Kan's beeltenis, waar op 't ininistrieele hoofd gedekt is?. Dan moet 't w,el erg officieel wezen. Een recht aangename verschijning, en wat is deze hooggeplaatste gewoon. Niets geien hoogheid of ministrieele ongenaakbaarheid. El-, ders in dit blad zal over dit bezoek wel meer gezegd worden, dus kan ik wat 't bezoek zelf betreft hièrmee volstaan. ioch wil ik nog op één ding wijzen. Waardoor komt 't toch, zlal menigeen zich afvragen, dat in de laatste jaren er veel meer notitie genomen wordt van alles wat 't yak; betreft door de autoriteiten dan voorheen? Tuinders, dat bomt, naar mijn vaste over tuiging, door uw eigen werk, door uw lande lijke organisatie. Als ge zelf niet voor uw zaak ODkomt uwe belangen verdedigt, dan is de tuinbouw als een stiefkind. Dqn bedisselen bu- reau-menschen, ambtenaren uw zaken en er komen geen ministers, om zielf eens te kijken Maar thans is het anders, 'k Maak me sterk, dat Z.E. Minister Kan geen enkel besluit neemt, den tuinbouw betreffende, of hij heeft eerst (voeling genomen met de Javastraat. En herinner U slechts 't geen in het vorige stemmingsbeeld vermeld stond over de voor-; steden van Gedeputeerde Staten in ons gewest omtrent proefkassen, verruiming van afzetge- ied en reclame. Ook deze zaken zijn alle besproken met de tuinbouwers ztelf, de subsidie loopt via de Provinciale Commissie. Wie daar nu oog voor heeft, zal 't met mjji eens zijn, dat dit alles van buitengewone waar de is te achten. Laat 't maar eens vrij gezegd worden, (waarom moeten wij Hollanders altijd afkammen) wat de tuinbouw tot stand bracht, staat eenig en alleen, ja als model voor heel Europa. Er is rechtstreeks contact tusschen het geor ganiseerde bedrijf en de tegeering des lands, en dat op zakelijke basis't Moet_ wel een. groote domoor zijn, iemand die met zijn oogam in zijn zak loopt of te wel een klaplooper wezen, die nu nog durft smalen op de tuin bouworganisatie. Hulde aan 'Z.E. Kan, die op rechtstreeks! contact zoo grooten prij|s blijkt te stellen. In de afgeloopen week liep 't erg tegen en erg mee. 'tLiep tegen met 't weer. Want onder ons gezegd, de aardappelen, die we v-orige week Maan dag en Dinsdag ter veiling zagen, nou, dat waren echte nikkertjes, zwart en onooglijk als oude negers. Die uit de zware klei kwamen, vormden zoowat met elkaar één klomp. St. Pancras lever de nog, (voor zoover van 't zand afkomstig) le verbaar goed- Maar die in 't veen zijn gegroeid), dat was je me een gezicht. Groote knikkers met teer klodders, 'kmeen ze daarmge 't best te kun nen vergelijken. Maar ze zijn vertrokken, waarschijnlijk alle geconsumeerd en men hoort geen klacht. Och, als je 't zoo eens nagaat, op al die dingen eens let, dan besluit ge, 't gaat toch wonderbaar lijk toe op onze planeet. Als 't vorig jaar maar een ietsje aan de piepers mankeerde, op 'n prijsje van f 67.als men met 'n microscoop een pokje of wratje kon ont dekken, en de kooper moest verzakken, d'an kwa men de chicanes los. Hoe durf je me zoo'n rom mel st'uren. 'n Schandaal gewoon. En met de kool dezen winter, toen deze niets waard was? In de week van abnormale duurte, toen er plotseling de klad in kwam? Wat 'n fouten, wat 'n mankementen, en slechte verla ders. En nu? Eén staaltje, toevallig vernomen. Zooals men weet was er j.l. Zaterdag een week geleden, weinig ter markt, 't Aangebodene .was ten deele buitengewoon vuil. De meeste binnen land sche kooplui durfden 't niet aan, den hoogen prijs voor dat vuile goed te besteden, ze kochten niet. Enkelen natuurlijk wel, en die hadden 't precies geraden. Stel je voor, extra vuile aardappelen, in gewone jaren in de hoofdstad beleefdelijk „roetmoppen" genoemd, voor extra hoogs oenten naar de hin- neniandsche markt. Maar er werd gelukkig voor de koopers hier, door de verkoopers ginds, verdiend. Dan verstommen de klachten over grond, duur te, roetmoppen enz .enz. De kooplui hier zijn dan fiksche kerels, al stuurden ze ook veenpiepers, inplaats van fijne Broeker, of ZuiidJsoharwouder aardappelen. Viel 't dus tegen, wat 't weer betreft, 'tliep met den prijs erg mee. Velen hebben een prijis- daling verwacht, ja er half op gerekend. En nu nog, op den dag van j.l. Maandag, was de prijs al weer hooger dan Zaterdag, 'is er voor tal van mooie partijen 14 gld. en meer besteed en de export betaalde ver boven de f 13.— 'tGaat goed met de aardappelen en zooals Bur gemeester Slot tot ZJE. Mr Kan zei, je kunt 't aan de gezien ten zien. Ein dan nóg wat. Dat zei de Burgemeester niet maar een man, die al honderdien wlaggons goed heeft geladen, en met wien ik j.l. Zaterdag door de dorpstraat wandelde. We kwamen voorbij' een winkel, waar veel lekkers verkocht wordt, 't Was er erg druk. „Piepercenten!" zei m'n metgezel. 'kHad iets gelezen over een spik-splinternieuwte vinding, de aardappelschilmachine voor kleine be drijven. En waar ik in de gelegenheid' was, deze nieuwigheid te zien, besloot ik die occasie te benutten. t 'tDing beslaat maar 'n kleide plaats. Stel u voor 'n flinke koffiemolen, in de molen een naar 't midden afzakkende ronde schijf, w'aarop scher pe kanten. Daar op die schijf worden de piepers of worteltjes gestort, de waterkraan gleopend, de electrische stroom ingeschakeld en 't ding, zoemt als 'n ventilator. Circa twee minuten en 't zaahje is in orde, kraakschoon bomen de aardappelen en wortelen er uit. Echt leuk, ie Amsterdamsche „huissloven" te zien winkelen. Zeker er zijn in de volksbuurten ('kwas bij de Indische buurt) nog echte sloofjes i te zien, gekromde, afgewerkte figuren, vereelte handen, kromstaande vingers. Zij komen niet met 'n eity-bag of vioolkist om zooveel kilo aard appelen,. maai- gewoon burgerlijk met 'n mandje en dragen dit open en bloot. De winkelier vroeg aan zoo'ri echt ouderwet.sch type: „Geschild, juffrouw?" Deze winkelier was ten minste zoo verstandig 2 ets. per Kg. Voor 't schillen te berekenen, som mige anderen zijn zoo idioot, vanwege de con currentie, voor 't raam te publioeeren: „schillen gratis". Een machine kost met onkosten inbe grepen, zoowat f750. 'kZou me doodschamen, als ik thuis kwam met geschilde aarappels. 'kBin niks bang voor vuile handen!" Juffrouws handen waren alles be halve proper. Maar 'n andere nuffig» juf met 'n leeren tasch wenschte wel geschild, en de oude juffrouw keek haar zóó minachtend aan, zooals alieen een 011de- Amsterdamsehe vrouw uit 't volk kijken kan. ,,'tZou jammer zijn voor uwés mooie handjes", zeggen die verwijtende oogen. En wat koopt_ 't nuffie? Lezer, wat ik u vertel is geen fantafië, maar werkelijkheid. Het dametje kocht kriel, heel aardige kriel, nog al grof en betaalde daarvoor., ja, de schier ongle- loovelijke prijs van 1 dubbeltje per Kg. plus 2 ets. schilloon, is 12 ets. De wereld is een schouwtooneel, 't leven geeft gekker dingen te zien, dan de grootste fantast uitdenken kan. Want ik zag in de Amster damsche winkels drie soorten kriel, mooie kriel, al» best- geprezen, betiteld Andijker klein tjes voor 1 dubbeltje, dan kiwamen ja 'k ge neerde me haast de minder mooie kriel, ge naamd Langendijker kleintjes voor slechts 8 ko peren eenten en uiteindelijk vulgair goed, Pol derkleintjes gedoopt voor 6 spie. En als ge dan weet, waar die diverse soorten vandaan kwa men, nl. uit één en dezelfde Rijper schuit, dan vraag je je zelf wel eens af, wie is nog bij zijn positieven. De oude juffrouw uit de volksbuurt, met kromme rug en dito vingers snapt d'r niks van, het nuffige juffie verklaarde (heuseh 't is waar) dat de Poiderkleintjes gisteren niet erg lekker waren. Lezer, haast schoot ik in de lach. En de winkelier beveelt zijn diverse sorteerin- gen aan met '11 stalen gezicht. Later, even met hem alleen, zegt de man, nadat ik mijn verwon dering over een en ander had uitgedrukt: „Och, we moeten wel, kijk eens de groote, die me 151/2 ets. kosten, liggen er nog, en staan geprijsd voor... 16 ets. 'k Kan er niet af. Die kleintjes daar moeten we 't van hebben. En die bombarie? Die namen? O, man, ie wereld van tegenwoordig!" Buitenland Van de verleden week te Genève aangevan gen Vicotconferenti-e valt tot dusver nog maai" weinig belangrijks te melden. De conferentie is nu ongeveer een week bezig, doch een basis, waarop men met succes zou kunnen voorbou wen is er nog niet. Wij. achten het oogeniblikl nog niet gekomen om daaromtrent in meerdere details te treden, Naar de dagbladen meldisnj is te Genève nog niets bereikt. Sommige be richten spreken er zelfs van, dat men daar op het doode punt gekomen zou zijjn, hetgeen voor het resultaat niet veel goeds voorspelt Intusschen wordt gemeld dat men weer wat hoopvoller gestemd raakt. Mocht deze week te Genève tusschen de drie koppige programs den gulden middenweg gevonden worden, dan komen wij hierop nog wel terug. In Frankrijk laait de activiteit van het handjevol royalisten, dat daar nog rondloopt, den laatsten tijjd weer lustigjes op. Die han dige leden hebben kans gezien veel aan popu lariteit t» winnen. De kluchtige geschiedenis van de arrestatie en bevrijding van Leon Dau- det heeft daartoe niet weinig bijgedragen. De zin tot humor van het Fransche volk kwam. weer duidelijk boven bij den opzet van de heele geschiedenis, Daudet heeft naar het schijnt onmiddellijk na zijn bevrijding de pen1 ter hand genomen om ettelijke kolommen ini de „Actin Francaise" te vullen. Het meerendeel van Parijs heeft zich vroo- lijk gemaakt over wat we zouden kunnen noe men de „goed geslaagde mop." Als w.e dit. schrijven is de Fransche Kamer juist bijeen gekomen om het „schandaal" te bespreken en hare waarheden te zeggen. In Duitschland is weer eens een politieke kloppartij georganiseerd, waarbij de rechtsra- dicalen kans hebben gezien een jongeman te dooden en elf andere personen min of meer ernstig te verwonden. In het dorpje Ahrensdorf in namelijk een overval gepleegd op een afdeeling der organi satie Reichsbanner Schwarz Rot-Gold. De ver ontwaardiging in het geheele land over dit drieste optreden is bijzonder groot en met moeite konden verdere incidenten voorkomen; worden. 1 In het bezette gebied betert het ook nog niet erg. Het zooveelste incident heeft daar deze week plaats gehad. In het dorp Speierdorfi konden Fransche en Duitsche soldaten het niet eens worden, met het gevolg, dat men het strikt noodzakelijk vond de wapenen te ge bruiken. Een formeele vechtpartij ontstond, waarbij twee Fransche soldaten zoo ernstig werden verwond, dat zij naar bet militaire hos-i pitaal moesten worden overgebracht. Maar bet gebeurde wordt van beide zijden een ernstig onderzoek ingesteld. Dit belooft weer fraai te worden! In Engeland is de politieke belangstelling ge vestigd op de voorgestelde hervorming van, het Hoogerhuis. Hoewel in het parlement daar over zoo goe,d als geen woord nog gerept is, hebben de conservatieyen reeds een bijeen^ komst belegd om hun meening daaromtrent; vast te stellen. Ook de arbeiders komen bijeen om hun hou ding vast te stellen. Vermoedelijk zal de La-, bour-partij besluiten tot het in dienen vara een motie van wantrouwen. Verder wordt nog melding gemaakt van een tusschentijdsche verkiezing in Brixton (Lonr xden), welke tot resultaat had de conservatief Sir Davison Dalziel met een groote meerder heid over zijfn tegencandidaten vaim de labour- en liberale partij zegevierde. EEN BOEMELBARON. Een Engelsch edelman, de graaf van Cado-i gan, is dezer dagen voor de derde maal failliet verklaard. Het passief bedroeg 48.458 pd. ster ling, het actief nihil. Het eerste faillissement werd vernietigd door dat de vader van dezen „boemelbaron" diens schulden betaalde. Bij het tweede wierd aan de «crediteuren 5/s gedeelte van hun vorde ringen, welke gezamenlijk 35.575 pd. sterling bedroegen uitbetaald. Sindsdien was Cadogan 'van zijn vader afhankelijk, totdat deze in 1915 overleed en de graventitel op dien zoon over ging. Zijn sedert de laatste jaren gemaakte schul- sche Bankruptcy Court mededeelde, een ge- den waren, naar de graaf voor het Londen;-. volg van verliezen bij het kaarten en bij het I wedden, van gedurende het laatste jaar ge. I pleegde buitensporigheden eip bestonden voorts uit de verschuldigde rente van geleende ge). I den. In het vorig jaar was hij in handen vat» I woekeraars gevallen. Daar hij maar steeds bieef verliezen begon hij geld tie lean-en, nieuwg schulden makende om oude te betalen. Hoi» diep hij ten slotte in den put zat, blijkt wj uit de mededeeling, dat hij eens voor een leg, ning van 3000 pd. sterling een schuldbekeui, tenis had geteekend voor het dubbele bedrag en dat hij meermalen aan woekeraars 600 pet, rent; moest betalen. een auto-ongeluk. Zondagmiddag heeft tusschen Göschenen -ag Andermatt een ernstig auto-ongeluk plaats ge, had. Tengevolge van een defect aan het stimr reed de auto van den Duitschee fabrikant Feierabend in de Schöllenenkloof. De wage^ werd geheel verbrij|z;eld. Twee van de inzit tenden werden op slag gedooid, twee dames werden ernstig gewomid en de ander;; vier lie pen kwetsuren op. EEN BERGONGELUK. Volgens een bericht uit Insbrück zijp drie Duitsche toeristen op den Grossen Venediggr door den bliksem gedood. EiEN ORKAAN. De stad Odessa is geteisterd door een geweldi gen orkaan, die groote schade heeft aangericht,] vooral in de buitenwijken, wtaar daken Werden afgeslagen, boomen ontworteld en 20 personen L verdronken ten'gevolgie van het omslaan van vaar-1 tuigen in de haven. Een groot aantal mcnschen uit de buitenwij-1 ken vluchtte de stad in en bestormde de trams. 1 Een tramwagen derailleerde en sloeg om. Zes pas-I sagiers werden gedood, zeven zWjaar en 33 licht gewond. i Nieuwstijdingen ONGELUK BIJ DE KOOIJ. Het marineschoolvliegtuig S 18 is in de na bijheid van het vliegterrein aan de Kooy ver moedelijk in een vrille gekomen en gevallen. Het vliegtui g|is met zijn neus in den grond j geslagen Van de beide .inzittenden werd één on middellijk gedood, terwijil de ander tijdens het vervoe rnaar het marinehospitaal is oyyrjeden. JA namen der omgekomenen zijn de korp.-vliegt|ig.; maker Van den Boom, gehuwd, 25 jaar oud en de korp.-seiner Bosker, ongehuwd, eveneens 25 jaar oud. VLIEGTOCHT BATAVIA—AMSTERDAM Geyssendorf-er deelde mede, dat de terugreis van het Fokker-vliegtuig is bepaald op 6 of 7 Juli. INGEZONDEN AAN DE OUDERS VAN ZWAKKE KINDEREN. Nog een paar weken scheiden ons van de zcmervacanties. In de af'deelingen van het Centraal Genoot schap en in de plaatselijke vereenigingea voor kinderuitzending beijveren de bes turen zich om alles gereed te maken voor het vertrek der groepen kinderen naar strand of bosch. De ouders dringen steeds aan op vacantia- uitzending in de meeninig, dat een verblijf in de koloniehuizen midden zomer de beste resul taten geeft! Zeer zeker is de zomerlucht heerlijk en heil-, zaam voor Uw verzwakte, bloedarme, sukkel lende kind, dat zonder steun, dat zo-ader ver meerdering van kracht -en weerstand, gemak kei ijk een prooi wordt van d-e tuberculose ei) andere kwalen. Vraagt ge me echt-er, wanneer Uw zwakke kind het allermeest den steun der uitzending naar een gezond oord noodig heeft, dan kaïn ik U zeggen op grond van een veeljarige erva ring in den winter. Het kind en vooral het zwakke kind heeft boven alles noodig zon, licht en luchtt, eet lust en goede voeding, reinheid en regelmaat, om tot blijvend herstel t-e geraken. 's Winters, als Uw gezonde kinderen niet kleur op de wangen, hongerig aan tafel komen, kniest het zwakke kind, te warm gekleed, zen der fleut en eetlust bij de kachel in duffe ka merlucht of versuft en verkwijnt onder de wol. Bü honderdien en duizenden heb ik die kin dertjes tijdens het verblijf in de koloniehuizien kleur en gezondheid zien terugwinnen in het besneeuwde duin en de berijpte bosschea. Telkens als ik de wondere werking der win terlucht in de volle natuur zpg, dan dacht ik aan U, vaders en moeders en dan wenschte ik, dat ook gij dit wonder zoudt aanschouwen. Ik weet zeker, dat het dan uit zou zijn met het de besturen der uitzendings-vereeniging-eai én artsen en wijkzusters en onderwijzers lastig maken om vacantie-uitzending. En de school dan? Och kom, w-e zijn het nu toch wel ontgroeid om de zwakke stumpers naar school te sturen, Eerst kracht en dan kennis! Dat bevordert h-et tegenwoordige en hst to-e komende welzijn van Uw kind! Egmomd aan Zee, Juli 1927. A. C. BOS- Burgerlijke Stand Gemeente NOORDSCHARWOUDE. Geboren: Agatha dochter van Jacob Smit en Trijntje Dekker. Theodorus, zoon van Jan Bleek en Else Auguste Movers. C01W lia Maria, dochter van Jacob Droog en Cor nelia Zoon. Huwelijksafkondigingen: Jan Koedijker, oud 31 jaar. en Aaltje van Buuren, oud 22 jaren- - Corn-elis Rus, oud 24 jaren en Hermann® Martens, oud 20 jaren. Piet-er Thomasz, oud 21 jaren en Aafje Kuiper, oud 23 jaren. Jan Pieter Schermer, oud 22 jaren en Jannetje Glas oud 24 jaren. Huwelijken: Jacob Speets, oud 23 jaren f Trijntje Kuiper, oud 22 jaren. Overleden: Adriana Cornelia Severijn-e"1- oud 52 j. dochter van J. Severijjnen en Petro- nella Oom-en, beiden overleden. Ariëin Kroon oud 78 jaren, weduwnaar van Aagtj-e Hart,1 (overleden te Ou'dk,arspel.)

Nieuwe Langedijker Courant | 1927 | | pagina 2