SPORT EN WEDSTRIJDEN Nieuwstijdingen TER WAARSCHUWING. D'3 directie van het Giemeemte-Electriciteits- bedrijf te Rotterdam deelt het volgende mede: Het ernstig ongeval, dat hgeft plaats gehad, waarbij een jongmensch van 18 jaar in het bad door electriciteit werd gedood, moge een waar schuwing zijn voor iederen electriciteits ver bruiker om in de badkamer en ook in vochtige keukens de grootst mogelijke voorzichtigheid te betrachten. Het slachtoffer van dit ongeval werd staan de in het bad aangetroffen met een los snoer, waaraan een lamp hing, om zijn arm gewik keld. f In een badkamer mogen geen lampen met een los snoer gebruikt worden, terwijl een electrisch kacheltje zóó moet worden geplaatst dat het niet onwillekeurig tegelijk met het bad, den geijser of een waterleidingkraan kan wor den aangeraakt. Zoolang men nog op bloote voeten is en de huid vochtig is, moet men geen enkel onderdeel van electrische leidingen of toestellen aanraken. ONGEVALLEN. -- Het eenigst kind van den heer v. Z.; te Ede is door een droevig toeval om het leven gekomen. Het kindje was in de wieg gelegd en om het voor uitvallen te beveiligen had de moeder een touwtje over de wieg gespannen. Het heeft zich blijkbaar opgericht, is met het halsje achter dit bandje geraakt en daardoor het keeltje dichtgeknepen. Gistermorgen reed door onbekende oor zaak de heer K. op zijn motor tegen een boom, er hoogte van den Echo-put bij Hoog-Soeren. Hij sloeg met het hoofd tegien een boom. In bewusteloozen toestand is hij naar het zieken huis te Apeldoorn vervoerd, waar hij spoedig na aankomst overleed. De heer K. was ge trouwd en woonde te Rotterdam. SPOORWEGONGELUK IN INDIANA. Bij een botsing tusschen een personentrein en een kolentrein zijn vier personen gedood en een twaalftal gewond. INGEZONDEN Fijntjes Op 't politieke veld geuren soms ook lieflijke bloem kens. Ge behoeft, wilt ge van fijne zetten, leuke, maar daarom niet minder rake opmerkingen ge nieten, neusch niet aan Tweede Kamerpolitiek te doen. Ge kunt korter bij honk terecht. Het antwoord, dat de R.K. raadsfractie zond naar haar vrijzinnige zuster, verdient de opmerk zaamheid, wijl het zoo keurig, zoo Tijlnt.jes, heele- maal niet grof, de dingen zegt- De Vooruitstrevend Vrijzinnige fractie uit Zuidischarwoude's raad, kan het met dit ant woord bepaaldelijk doen. Zij kreeg een welver diend lesje in de politiek, 't Geheugen der heeren V.V.'ers (waar vindt ge deze naam elders in ons goede land?) wordt even öpgevrischt, door de herinnering, dat de R.K. aan de verkiezing van den door de V.V.'ers zoo graag gepasseerden can- didaat, in 1919 hebben meegewerkt. Paa maar aan, Heeren! Kostelijk is de opmerking, dat men in den af tredenden wethouder reeds een vertegenwoordiger van het Vrijzinnige deel der bevolking heeft. 'tls als wil de R.K. fractie zeggen, hoe kunt ge nu van ons, uwe principieele tegenstanders vor deren. uat wij u, die door uwe tiwice V's, nog vrijzinniger dan vrijzinnig zijt, de voorkeur zou den geven boven de vertegenwoordiger van een enkele V.-partij. Samenwerking tusschen ons is immers principieel onmogelijk! Dit antwoord verdient waardeering, wijl de R.K. daardoor blijk geven, dat zij prijs stellen op zuivere politieke lijnen. FEUILLETON Deuk je. dat hij iets van het huwelijk vermoedde? Neen, dat kan niet. Rosalie zal het niet ver teld hebben en ik heb de trouwacte. Ik zal zien een paar betrouwbare infor maties te krijgen. Het heeft geen zin om de zaak nu publiek te maken. Ik ben blij, dat je het mij verteld hebt. Hij keek Roderick een beetje verlegen aan. Ik zou je graag nog iets willen vragen. Het is een beetje delicaat... Dat meisje... Ro-, salie... er was toch geen kwestie van... werke lijke genegenheid in dit huwelijk, vermoed ik... zoowel van jou als van haar kant? Een pijnlijke blos kwam op Rodericks ge zicht. Het... wij.... Eerlijk gezegd, hebben wie het daar eigenlijk nooit over gehad; maar zij,.. Hij zweeg. Hij herinnerde zich plotseling, hoe zij gisterenmorgen was het werkelijk, pas zoo kort geleden? haar gezichtje spon taan naar hem had opgeheven en hem gekust had. j De oude Fergerson vroeg niets meer. Ik begrijp het, knikte hij ernstig. Hij kon zich uitstekend in de situatie indenken; hij begreep hoe aantrekkelijk deze knappe, aristocratische jongen geweest moest zijn, voor het arme een zame circusmeisje. Toen Roderick weg was, bleef de oude ad vocaat bij het vuur zitten en bestudeerde nauw keurig de trouwacte die Roderick bij hem had achtergelaten. „Rosalie Dean, niet te voren ge huwd, oud achttien jaar." Er was iets oneindig-pathetisch in deze sim pele aanduiding, iets aandoenlijk-kinderlijks in de gekrabbelde meisjesionderteekeming. De oude Fergerson zuchtte toen hij het stuk dicht vouwde en het opborg in zijn schrijfbureau, waarin reeds zooveel reliquien van menschelijk lijden rustten. HOOFDSTUK IX. Het aantal treinen, dat dagelijks van Lon den naar Alperton liep, was niet bijzonder groot en de aankomst van een trein uit de hoofdstad, was zulk een gebeurtenis in het leven der En waar we toch zullen moeten stemmen, om een wethouder to verkiezen, (zoo redeneert cte R. K. fractie) we ons tot „geen van beide vrijzinnig/ partijen aangetrokken gevoelen, daar rekenen we bij het uitbrengen van onze stem uitsluitend mét het gemeentebelang. Bij u, heeren V.V.'ers, is het voortdurena hommeles! Vanwege de onderlinge kift is er dikwijls mutatie in uw kring. En de geschillen, waarde heeren, zijn zoo pietluttig, dat ze feite lijk een politieke partij van „standing" onwaar dig zijn. Voorshands bevoraeren we op die gronden de candiiaat van de enkele V. Dat „voorshands" is kostelijk, daar zit ook po litieke humor in. 't Is als wil de R. K. fractie tot haar V.^".-zus ter zeggen: „Zusterke, ge zijl in de politiek nog in den vlegel-, wilt ge in den bakvlsehtijd'. Ge probeert al te scharrelen, ge lonkt al, geeft ai knipoogjes, maar je bent eigenlijk nog te woel ziek. Als de politieke verstandskies is doorge broken, als ge dan niet meer zoo kibbelt onder elkaar, ja bobbed-haar hebt laten uitgroeien tot een fatsoenlijke vlecht, kom dan nog eens aan kloppen. Voorshands! zijt ge 'in de politiek onmondfig. Fijntjes gezegd! Goed raak! A.fT. OLYMPISCHE SPELEN 1928, AMSTERDAM. De bauw vain het nieuwe stadion. De werkzaamheden aan het Olympisch sta dion vorderen regelmatig. Binnen enkele we ken zullen alle tribunes afgestort en de ijzerep overkapping der Marathon-tribune zal dan even eens gesteld zijn. De andere werkzaamheden volgen op den voet. R:eds zijn de localen en gangen, gelegen onder de Marathon-tribune voltooid. De afwerking van de tribunes vergde veel tijd, doch al zij|n oogenschijnlijk de vor deringen niet aanzienlijk, de architect de heer Wils, is over den gang van zaken voldaan en verzekert uitdrukkelijk dat de bouw gereed zal zijn. Betnek uit Frankrijk. In de afgeloopen week bezocht de secretaris van het Fransch Olympisch Comité, de beken de redacteur van de Figaro", Frantz Reicbel, Amsterdam, teneinde zich op de hoogte te stellen van de huisvestingsmogelijkheden voor de Franscho deelnemers. Hij bezocht eeinige scholen en hotels en maakte van zijn verblijf gebruik om verschillende besprekingen op het Algemeen Secretariaat te voeren. Waarschijn lijk zullen 250—300 Franschen deelnemen aan de Spelen. Rechtzaken VOOR DEN POLITIERECHTER. Zitting van Maandag 5 September. Wie zijn zitvlak brandt, ui iet op ;Ib blaren zitten. Een burger van Broek op Langendijk, vtie in conflict was geraakt met de strafwet en voor waardelijk was veroordeeld, sprong wat al slordig om met de bijzondere voorwaarden. Hij ♦dacht zeker maar dat bet een lolletje was. Maar dit .werd hem heden anders aan 'het verstand ge bracht, daar tenuitvoerlegging van de voorwaar delijke straf werd gelast. Nachtelijke tjooneeleu van ruwheid en geweld. Dank zij de veelvuldige vervoermiddelen, heh- ben de 'plattelandsjongelui er maling aan zi.-h Zondagsavonds in hun dorp te verkniezen- Zij nemen de fiets of de autobus, gaan in de stad de bloemetjes buiten zetten en op weg naar huis de peultjes opscheppen. Dan moeten de rustige bewoners langs den grooten weg het ontgelden of er wordt, 'n aanval gewaagd op de eveneens dorpsbewoners, dat het een 'reiziger, die dat zou hebben gewemscht, niet gemakkelijk zou zijn gevallen onopgemerkt zijh entree in het dorp te maken. Zoo was de halve bevolking van dit ver geten oord, eenige dagen later getuige van dó aankomst van den ouden mr. Fergerson, toen deze, na zijn eerste klas kaartje te hebben afgegeven, aan den beambte, de winderige straat overstak naar een keurig rijtuigje, dat, op hem wachtte. Dit voertuigje behoorde aan dr. Eustace Mijers het heele dorp wist dat en deze1 geneesheer zat iin eigen persoon in het be haaglijke interieur van het rij(tuig op zijn vriend te wachten. De beide mannen schudden elkaar de hand. Veertig jaar geleden waren zij als schooljon gens door dik en dun kameraden geweest. Slechts eenmaal in hun leven was ~hun vriendschap die sedert weer in volle glorie hersteld was, ernstig bedreigd. Dat was toen zij beiden verliefd werden op hetzelfde meisje. Dr. Mijers was met haar getrouwd en de oude, Fergerson, toen nog een jonge Fergerson, had zich niet meer op de glibberige paden der: liefde gewaagd en was vrijgezel gebleven. Laat de beste man wiinnien, had h\j ge zegd, toen i^ij hum beider geheim niet meert voor elkaar verborgen hadden kunnen hou den. Maar, de beste man had inderdaad niet, gewonnen ofschoon vermoedelijk geen van beiden dat had beseft. Want in het verre ver leden had de waardige medicijnmeester wilde haren bezeten, het hart dat hij zijn jonge» vrouw aanbood, was, zacht uitgedrukt, tweede1 keus geweest in tegenstelling met dat van Fer gerson, die geen slippertjes had gemaakt in de dooltuinen der min. Maar dat was allemaal jaren geleden en da beide mannen keken elkaar aan met de op rechte vreugde van twee goede vrienden die elkaar weerzien, toen het rijtuigje bet dorp doorreed. Hoe kom jij hier zoo verzeild, vroeg de dokter opgewekt. Ik heb gehoord dat je die vorige week op het buiten van de Britons bent geweest, toen de oude man stierf. Tusschen) haakjes is het waar, dat er een tweede) testament is gevonden, en dat zijn zoo,n toch alles erft? Ik hoorde het hier vertellen, maat! je weet hoe er gekletst wordt. Het is volkomen waar. Roderick erft alles. Dat zal dan wel m oesters en champagne, en aanverwante artikelen belegd worden, hé?; Daar ben ik lang niet zeker van; intègep- pierew aaiende zonen van een ancter dorp uit den omtrek. Zoo kwam het in den avond van Hemelvaarts dag op den OucLorperweg tot een treffen tusschen 'n paar snaken uit St. Pancras en ©enige jongens uit het naburige Broek, die eveneens in Alkmaar hun dorst aan ue bierpomp hadden ge'laafd. De Broekers waren de kinderen van dfe rekening. Een hunner werd van zijn rijwiel gettSkken en had ue nooaige opstappers "te incasseerten. En zijn vriend kwam er ook niet zonder kleerscheuren af. En Horeseo referens 'ik gruw bij het vertellener vloeide ztelfs eenig bloedO! De vermoedelijke daders uit Sinlte Reep ston den henen terecht, doch het suocfes van deze straf zaak was zeer middelmatig. Nummer een werd vrijgesproken en aan no. 2 een boete van f20 of 20 dagen opgelegd, voila tout Brutale snuiters. Het nomadenvolk uit de woonwagens sukkelt niet aan overmaat van bescheidenheid. Vooral met betrekking van voedselvoorziening van hun rossinanten, bezigen zij eenvoudige maar ni'et steeds geoorloofde middelen. Een oï ander mal- sehe weide wordt uitgekozen en htet gras dooi kalm afgemaaid, terwijl aan het. vragen van per missie natuurlijk niet eens gedacht wordt. He den moesten een paar van die vrijpo3tigte zwer vers terecht staan wegens diefstal van gras uit een weiland aan den Kennemterstraatweg te Alk maar gelegen. De oudste werd tot f 15 boete of 15 dagen hechtenis veroordeeld en zijn 15-jarigen assistent tot f-15 boete of 14 dagep tuchtschool. Een familMMMM-log in zakformaat. Een eerzaam landbouwer van 69 jaren, moest met zijn 24 jaar jongere 50 proeent, nu, daten we maar royaal zeggen 75 pCt., het zondaars oankje bezetelen, wegens mishandeling van zwa ger en neef Kok. Vader Jaap zou oude Willem 'n doffer met zijn tabaksdoos en hem een schop tegen zijn scheenbeen hebben gegeven, terwijl moe der üaatje neefje Kees, de heer Kok junior voor haar rekening had genomen. Het bleek bij de be handeling van aoze niet geheel schaone famil'ie- waseh, dat de krakeelenden elkander voorloopig de vredekus nog niet zullen aanbieden. Niette min scheen het een nogal tamelijk opgieblazen kwestie te zijn, althans vader Jacobus werd vrij gesproken, terwijl mama Alida er met heelemaal twee knaak boete of 5 dagen afkwam. Een flauwe kwajongensstreek. Eien jongeling uit Alkmaar, al op 'n leeftijd ge komen .dat hij mag trouwen en zelfs een afge keurde film kan gaan zien, schijnt echter on danks deze privileges, die hem tot man stem pelen, nog niet geheel en al droog achter zijn ooren te zijn. Do armzalige manier, waarop hij zich op 16 Maart in de Westerhout aanstelde, door moéd- willlig eenige rustieke brugleuningen te vernielen, wettigen dit vermoeden. De politierechter stelde heden dit minderwaardig gedoe dan ook behoor lijk op prijs door f 20 boete of 20 dagen op te leggen. Ongemanierd optraden. In het brave Grootebroek is het ook niet.hteele- maal in orde met de christelijke naastenli'efdte. Mej. Rijn kwam zich althans bitter beklagen over een gehuwde dorpsgenoot©, die haar zonder noemenswaardige aanleiding een kaakslag had toegediend. De losbandige dame was niet aanwe zig en werd dus geaeht het 'feit toe te geven, reden waarom zij werd veroordeeld tot f 10 boet-» of 10 dagen. Gevaarlijke b?maeizucht. Eï bestaan sommige opschepperige iieden, «te meenen een gade welgevallige daad te verrichten, door een dronken vriend uit de handen der politie te willen verlossen. Zij bewijzen daarmede hun vriend geen dienst en brengen zich zelf in ge vaar, een zeer strenge straf op tte loopen. Zooals nu weer een 25-jarig werkeloos varens gezel uit Hoorn, die zich op zoodanige wijze met de arrestatie vas een 'in kennelijken staat ver keerenden kameraad bemoeide, dat thans f70 ■deel. Er zit een uitstekende kern in Roderick. Hij is verwend, slecht opgevoed, maar ik heb toch wel vertrouwen in hem. Hij heeft te veel eigenschappen met zijn moeder gemeen, zei de dokter. Maar hij heeft ook heel veel van de geest kracht en den ijzeren wil van zijjn vader, ant woordde Fergerson. Maar je zult zeker wel nieuwsgierig zijn, wat ik hier kom doen. Ik. heb een zaakje in een dorpje hier in de buurt. Bedmund. Je bent er natuurlijk bekend. Ik moet er vanmiddag juist naar toe... nogal ©en interessant geval. Je kunt met m© meerijden, als je zin hebt, het is een mijl of zes hier vandaan. Dat valt me niet mee. Wat is het voor een soort dorp? j Een nest, eigenlijk meer eien gehucht. Exjn handjevol huizen en een kerk. Hoe ©en ad-- vocaat als jij daar aan een zaak komt, snap ik niet. - Het is ook niet de moeite waard; ik moetj alleen maar voor ©en cliënt een paar dinger* zien gewaar te worden. Het rijtuig was de keurige oprijlaan van het doktershuis ingereden. Mijers opende het por tier en stapte uit. j De dokterswoning was een aardig huis van roode baksteen, met en groot overstekend dak en een gebeeldhouwde poort. Fergerson volg de zjjn vriend in huis. Hij was er niet zoo heel vaak geweest en had zelden mieer de vrouw ontmoet, die nooit had opgehouden de hoofd persoon te zijn van de schaarsche droomerijiem, Eustace Mijers riep zijn vrouw: Brenda! Zij kwam langzaam de trap af, een slanke* nog jong-uitziende vrouw, veel jonger dan de beid© mannen. Zij was een vriendelijke, aristo cratische verschijning en kostbaar en smaakvol gekleed Ze kieurde even toen ze Fergerson de hand reikte, na zooveel jaren was eat toch nog een. gevoelig plekje in haar hart voor hem ge bleven. Onder den lunch praatte zij voortdurend; ze maakte een eigimaardigon onrustigein indruk. Er waren menschen, die beweerden, dat hun' huwelijk niet gelukkig was, maar volgens an deren, was zij een van die vrouwen, die onder de best denkbare omstandigheden toch bet ver mogen niet bezitten om volkomen gelukkig te zijn. De waarheid was, dat het feit, dat hun! huwelijk kinderloos was gebleven, een groot© sombere schaduw over haar levensgeluk wierp. Zij had een kindje gehad, dat één moment haar boete of 30 dagen werd gevorderd- Daar echter de veraachte wel zijti bier, maar niet zijh kost geld kan betalen, is er weinig kans dat hij' zal afschuiven en zal naar den stand zijher financiën een grondig- onderzoek worden ingesteld- Rapport wordt uitgebracht op 19 September a.s. Zegt hot voort Waartoe die nooiMooze krenkingen? Eien eerbiedwaardige wed'ufwje uit het aanmin nige Enkhuizen, bekend om zijn haringzouterijen, bokkemrookerijen en meerdere kifnstinrich'tingen, werd op 22 Juni tot in het diepst van haar ziel gekrenkt, door het waarlijk ontroerende feit dat een buurvrouw publiekelijk dorst insinueeren, dat zij „smerig" was. Het goede mensch was deze blamage vandaag nog niet te boven gekomen en legde met dikk etranen in haar stem, getuigenis der waarheid af. De niet verschenen beleediiggter werd in de weegschool van mevrouw Themis ge legd, figuurlijk gesproken, en zonk zoo diep naar beneden, aat een boete van f 10 of 10 dagen noodig werd geoordeeld, om haar fatsoen weer bij te werkten. Zeker zorg voor de koude winterdagen. Een tweetal ondernemende jongelui, waarvan het goede E-nk'huizen gelukkig niét verstoken is, hadden een onderneming op touw gezet, om wat money in the pocket te winnen. Amice Dirk, die niet laboreert aan overvloedig eerlijkheidsgevoel, hij heeft al eens "n mislukt 'i kraak je gemaakt bij een ouden heer, die verdacht 'werd goed in zijn duimkruid te zitten, pikte van een aannemer een magneet in, waarmede vriend 'ij Arend op sjouw ging naar Grootebroek en die daar bij 'n monteur te koop presenteerde. Deze eerlijke man, hij verdient te worden benoemd tot broeder in de Nederlandsche leeuiw, moest van deze negotie niets hebben en waarschuwde de politie, met gevolg, dat de beidie compagnons weldra werden aangehouden. Master Dirk werd heden veroordeeld tot 14 dagen deportatie in de rijksenveloppenplakkerij-, terwijl Arend er voor'dit. maal nog met f20 boete of 20 dagen afkwam. Je mag wel nijdig worden, maar moet uV handen thuis h|»uden of di voordeden van een. Bobbykopje. Een gehuwde Hektersóhe juffrouw wandelde op 14 Juli een woniug, we gelooven met -een zWak geloof in de Zuicistraat, waaruit eensklaps als 'n duvel uit 'n doosje, een jonge vrouw, lang i niet leelijk, maar erg temperamentvol, verscheen, die ue wandelende juffrouw bij haar antieke ongebobbiede quaffure pakte, haar op den grond' wierp en heen en weer sleurde. De aangevallene j raakte zoo overstuur, dat zij van haar kastje j, rolde en per auto naar huis moest worden ge- il bracht. Kasten f 1.25 incluisief fooi aan den chauffeur. In den Helder kun je nog eens goe.i H koop flauw vallen! De dame die al deze onhei H len had veroorzaakt, stond heden terecht en werd H veroordeeld tot f 40 boete of 40 dagen, benevens 9 betaling van de 25 stuivers voor de taxi O Heer. riep Jaap, voor wij Vergaan Vlieg ik ap tien duiker aan! Een veehouder uit Eg-mondei- meer, die last van het'water kreeg, met dien verstande, dat zijn land, aoor de afsluiting van de duiker, meer dan hem lief was, werd bevochtigd door het Water dat geen uitweg vond, nam de vrijheid de slui- i ting te verbreken, de duiker open te zetten, zoo fang, tot het overstroomingsgevaar geweken was. Maar hij beging in zijtn zorg voor zijn land een leelijke flater, daar hij zich schuldig maakte aan N een delict waarop een maximum van 3 jaar brui I ne boonen consumptie staat. Nu, zoo zwaar werd H liij gelukkig niet bezocht/ maar toch knapte de H politierechter hem vandaag op met '75 pop boete H of 75 dagen, 'n penitentie, die den armen meerboer H het koude transpiratievocht op het voorhoofd I bracht. Hij broeit nu geloof ik, nog op een hooger ||j beroep. oogjes had geopend, om z.e daarna terstond1 weer voor eeuwig te sluiten, Niemand wist dat ze na vele jaren nog kon zitten weenem bij de kast met kleine kleertjes, die nooit ge bruikt waren. Ze trachtte nu haar hongerig hart met andere dingen te vullen. Onze gast gaat vanmiddag mét me mee naar Bedmund, vertelde de dokter. Hij be weert, dat hij ©en of ander geheim moet opgra ven. Wat is het Teddy... een vermiste erfge naam of een geheim huwelijk? De oude Fergerson lachtie. Ja romantische fantasie speelt je parten, het is maar om een paar simpele informaties te doen. Brenda mengde zich met haar zenuwachtig hoog© stem in het gesprek: Eustace is daar in Bedmund anders niet om een roman verlegen; hij heeft er daar zelf een: Een zielig circusmeisje, dat de vorige week een ongeluk heeft gehad. Zij schijjnt groo ten indruk op hem gemaakt te hebben, schertste ze hij stuurt haar druiven en port en ander lekkers. Werkelijk? Het gezicht van den ouden Fergerson ver ried niet in het minstbijzondere belangstel ling, maar zijn vingers sloten zich iets vaster om zijn wijnglas. Je wilt toch niet zeggen, dat er in een gat als Bedmund eer circus is? Toch wel, tenminste een maal in het jaar. Van mijlenver uit den omtrek komen de men scheen er hoen. Het meisje, waarvan Brenda vertelde, werkte aan het trapezium. Ze is er af gevallen. Het moest niet toegelaten worden; de toeren, die zij deed, schijjnian werkelijk le vensgevaarlijk te zijn. Ik was toevallig in de buurt en ze lietien mij roepen. Het is ©en won der, dat zij het overleefd hiaeft, maar haar rug is leelijk bezeerd. Eein van die kermisgasten, die beweert, dat hij haar voogd is, vertelde me, dat dat meisje ©en soort goudmijntje voor hem is, hij wild© me ik weet niet wat betalen als ik haar kan beter maken. Ze hebbieln haar in het dorp achtergelaten, want het 'cricus moest na tuurlek verder op. Ik kon haar daar in het dorp goed onderdak brengen, bij eien vrouw, die wel verstand heeft van verplegen. En is er kans op herstel, vroeg Ferger son op een toon, die van niet meer belangstel ling getuigde dan van beleefd deelnemen aan een tafelgesprek. - Ik kan het nog niet zeggen. Ze werkt zelf zoo weinig mee. Het is niet, of het haar niets schelen kan om betier te worden. Het leek! wel of ze teleurgesteld was, toen ik zei, dat! ik alle hoop had om haar er door te halen. Ik denk, dat ze eein moeilijk leven heeft, het arme kind. (Wordt vervolgd.)

Nieuwe Langedijker Courant | 1927 | | pagina 4