Nieuwstijdingen Burgerlijke Stand Binnenland IN EN UITVOERVERBODEN EN DE HEER COLIJN. De Volkenbondraad heeft heden onzen oud- minister-president, den heer H. Colijm, be noemd tot voorzitter der V.-B.-conferentie, die op 17 Oct. te Genève zal worden geopend ter j bespreking van de opheffing der in- en uit-* 1 voerverboden en beperkingen. j Naar men weet heeft de heer Colijn op de eeconomische conferentie, die hier in Mei is gehouden, het voorzitterschap der handelscom-' I missie bekleed. Hij heeft zich daarbij) zoozeer j onderscheiden, dat hem nu van de eerste con- j ferentie. die door verwezelijking van een ge- deelte der wenschten der handelscommissie wordt gehouden, het voorzitterschap is opge- draV<M)R DIE SLACHTOFFERS VAN DE STORMRAMP. Volgens de vijfde verantwoording van den pen ningmeester van het Nat. Steuncomité „Storm ramp 1927" is door hem tot nog toe ontvangen, de som van f 1.078.464.-221/2. Wanneer men bij' dit bedrag nog de gelden voegt, die door de ver schillende gemeentebesturen, corporaties, bonden en vereenigingen blijkbaar ontvangen, doch niet afgedragen zijn, aan meent het comité, dat het ongeveer over fl.500.000 beschikken kan. Men schrijft ons: t In het nieuwe zittingjaar van de Kamer zal ook aan de orde komen het nieuwe drankwet-onit- werp van Minister Slotemaker de Bruine. Eigenaardig is dat de verwijten van de tegen standers zich hoofdzakelijk richten tegen dat ge deelte van het ontwerp, dat betrekking heeft pp de Plaatselijke Keuze. En even eigenaardig, dat de argumenten daarte gen zoo vaak onjuist zijn. Zien we goed, dan zijn die argumenten hoofdzakelijk deze: ie. de ervaring in andere landen, waarbij dan 'telkens twee landen genoemd worden, nl. Ame rika en Noorwegen, 't Behoeft geen betoog, dat men er hier geheel naast is. Want Wat de Minis ter voorstelt, fteeft niets te maken met den toe stand in Amerika. En wat Noorwegen betreft, daar is het juist de Plaatselijke Keuze, die nu, nadat het verbod is opgeheven, weer wordt ingevoerd, en dus deugdelijk bevonden is. 2e. de kosten. Millioenen zal het kosten. Hoe men dat bezwaar ,nu nog kan noemen, nu het wetsontwerp alle vergunningen, verleend vóór I Met 1904, uitschakelt, is niet duidelijk. Om de kosten behoeft men er nu waarlijk niet meer te gen te zijn. 3e. de persoonlijke vrijheid. Alsof niet in een tgeordenden staat, ieder zich in het belang der ge meenschap, zekere beperkingen ziet opgelegd, en -zekere offers moet getroosten. En hier is boven dien al een heel sterke meerderheid van drie vier den noodig, zal er eenige bepaling in dezen kun nen worden vastgelegd. Vallen bovendien niet al deze bezwaren volko men weg tegenover het groote belang van Plaatse lijke Keuze voor onze lichamelijke, economische, zedelijke en geestelijke volkskracht. Niemand zal ontkennen dat, wanneer althans de publieke drank verleiding, via de Plaatselijke Keuze, langzamer hand tót het' verleden zou gaan behooren, ons vólk daardoor ten zeerste gebaat zou zijn, GEVANGENIS EN BELASTINGBILJET. Het Tweede Kamerlid Helrmans heeft den minister van financiën gevraagd, of deze ken nis genomen heeft van het in het September-; nummer van het Maandblad voor berechting, en reclasseering voorkomende bericht nopens de versiering van de oei door een gevangene met zijn belastingbiljet, dat hem ook nog in de gevangenis was toegestuurd. Wii de minister een onderzoek instellen naar de juistheid van dit hoogst onwaarschijnlijk ligkend verhaal en het resultaat aan de Kamer mededeekan? Is de minister bereid, voor het geval, dat het medegedeelde waarheid bevat, maatregelen te nemen opdat zulke meer dan ergerlijke han delingen niet meer gepleegd worden, en zijn afkeuring over het gebeurde aan de desbetref fende, ambtenaren te keionen geven? EEN BRUTALE OVERVAL. Een brutale overval is Woensdagmiddag ge-- pleegd in het buitenverblijf van den heer v. d. E., te Esch (N.B.), waar de dienstbode met de beide kinderen alleen thuis was. Twee man-' men belden aan en vroegen om een aalmoes., Toen het meisje hun deze door een raampje, van de deur toereikte, vroeigen ze ook om kleedingstukken. Daar de dienstbode deze niet geven wilde, grepen de mannen haar door het, raampje aan, sneden haar met een mes de kleeJ. deren stuk en een bos haar af. !H)et meisje wist zich los te rukken, doch viel door de emotiié bewusteloos neer. De daders maakten zich op rijwielen uit de voeten. De dienstbode heeft hun signalement aan de politie kunnen mededeelen, HET ONGELUK MET DE GOOISCHE TRAM D<e commissie tot bet instellen van eenv onder- zoeken aar de oorzaken van bet op 7 Augustus te Laren plaats gehad uebbende ongeluk, hield zit ting te Hilversum 'tot het hooren van getuigen. De commissie bestaat uit de heeren ir. A- H. Wi van der Veght, hoofdinspecteur-generaal der spoor- en tramwegen, te Den Haag, voorzitter, ir. A. Roëll, directeur der Westlandsche Stoomtram weg-maatschappij, en P. Moltmaker, lid van de .Ferste Kamer, leden. Als secretaris was der commissie toegevoegd ir. J. Zijderlaan, adjunct-ingenieur van het Rij ks- toezicht op de spoor- en tramwegen, alhier. De heer Jungeling, onder-directeur van de G001- ecbe Stoomtram, verklaarde, dat de vertraging van den voortrein, waarmede het ongeluk ge beurde, z.i. te wijten was aan een muziekcon cours te Diemerbrug. De voorzitter vroeg o.a. wie de bevoegdheid hebben de kruisingen te ver leggen. De heer Jungeling antwoordde, dat de chefs der stations daartoe bevoegd zijn en geen schriftelijke instructie noodig is. De kruisingen worden dan telefonisch geregeld en verder op een briefje vast gelegd. Soms echter is dit laatste niet mogelijk en treedt de chef in mondeling overleg met den machinist en den conducteur. Alle wisselplaatsen zijn voorzien van telefoon. De heer Jungeling ontkende, dat wel eens wis- eelplaatsveranderingen per rijwiel worden overge bracht Verschillende getuigen werden, daarqp gehoor 1. De machinist J. Mulder verklaarde, aat gereden was met eene snelheid van 16 a 17 K.M.. Op korten afstand van de plaats, waar het on geluk is gebeurd, was er zeer langzaam gereden, omdat er misschien passagiers konden in- of uit stappen. Ir. Oapel, rijksinspecteur van spoor- en 'tram wegen, verklaarde te meenen, zoo leven we in de „Tel.", dat niet voldoende zorg voor de kruisin gen en het verschil tusschen de beide chefs do oorzaken van het ongeval véaren. Reeds in 1915 j had men het plan om de boomten te rooien, maar door 't ageeren voor het behoud van het natuur- schoon is dit voornemen opgegeven. Het uitzicht j is beperkt tot op veertig meter. De voorschriften inzake de verlegging der krui singen achtte spr. voldoende; het afgeven van kruisingbriefjes is wenschelijk. Van 1 Januari 1924 af had getuige'veertig on gevallen met de Gooische genoteerd, waarondier 32 aanrijdingen. In één geval was waarschijnlijk het- verschil in koppelhoogte van het rollend ma teriaal de oorzaak. Volgens den rijksinspecteur v. d. Broek die toevallig met verlof te Laren wias, was het aan den zwaren onderbouw van den wagon te wijten, dat de locomotief op den voorsten wagon inliep. De remmen, aldus getuige, verkeerden in uit stekende instaat, terwijl ook het materiaal zeer goed was. De volgende getuige was de heer Augustijn, directeur van de Gooische Stoomtram, die mede deelde, dat op de vrije baan gewoonlijk wordt ge reden met een snelheid van 25 tot 35 K.jM. De ernstige gevolgen moeten vólgens hem worden toegeschreven aan de ongunstige plaats, waar "het ongeluk gebeurde. Op een vraag van den voorz., aan wiens schuld het ongelku te wijten was, antwoordde getuige, dat hij zich nog geen vast oordeel gevormd jhad. De voorschriften waren goed, doch er had een misverstand plaats gehad. Toen de voorzitter daarop opmerkte, dat het beter zou zijn instructies te maken, Waarbij mis verstanden onmogelijk zijn, zeide getuige, dat er an een eigenlijk misverstand toch ook weer geen sprake kon zijn. Chef De Boer had zijn trein niet mogen laten vertrekken zonder zeker te zijn, dat van de andere zijde geen trein zou naderen. De kruisingbriefjes hebben volgens den heer Augustijn nog nooit tot misverstand aanlei ding gegeven. Als men ze bij groote drukte niet bezigt, kan dit ook geen last veroorzaken, want dan is het personeel extra op zijn hoede. Getuige noemde 't overbrengen van berichten door wiel rijders een leugen. LTit de ongelukkenstatistiek blij kt z.i„ dat door „exploitatie-ongevallen" te xvoren nog niemand het leven had verloren. Het aantal aanrijdingen met min of meer noodlottig gevolg achtte spr. gezien den buitengewoon ge' vaarlijken weg niet zoo groot. De klachten over het niet naleven door het personeel van art. 59, om ongelukken te voorko men, achtte spr. ongegrond. De heer Augustijn légde tenslotte nog eenige' brieven over met dankbetuigingen over flink op treden van het personeel, waardoor (bijna zekere) ongelukken voorkomen waren. De zitting werd daarop gesloten. EEN GROUTE VONDST. Een bewoner van de P. C. Hooftstraat te Am sterdam, die omstreeks half twee in het Vondel park liep te wandelen, keek toevallig in het gras naast den rijweg en zag daar een pakje gewik keld in glimmend zeildoek liggen. Hij raapte het op, maakte het open en trof in het zeildoek twee zakportefeuilles en een portemonnaie aan. Groot was zijd verbazing, toen hij bemerkte, dat de beide portefeuilles letterlijk volgepropt waren met bankbiljetten. In de portemonnaie bevonden zich verschillende goudstukken, benevens eenig klein geld. De eerlijke vinder begaf zich regelreciht naar het politiebureau Leidscheplein, zegt de „Tel." en deed dtaar aangifte van zijn vondst. In zijn bij- zijd werd het geld minitueus geteld: en toen bloek, dat het ongeveer f 14000 bedroeg. Het zeil- doekje gaf geen aanleiaing tot eenige aanwijzing omtrent den verliezer en evenmin was dat bet geval ten opzichte van de beide portefeuilles en Se portemounaie, -die vrijwel nieuw waren. Een onderzoek werd ingesteld bij eenige groote lederwinkels ten einde te weten te kunnen ko men, wie deze voorwerpen onlangs had gekocht. Het leverde geen resultaat op. Of het geld van misdrijf afkomstig is, of dat iemand het verloren heeft, kan natuurlijk niet uitgemaakt worden. Nader wordt geméld: Omtrent de in het Vondelpark gevonden porte- den portefeuille, inhoudende f 14000, vernemen wij1: Een huisknecht in betrekking in de P. C'. Hooftststraat heeft Dinsdagmiddjag in het Von delpark het pakje gevonden. Hij heeft bet geld! mee naar huis genomen en bot Donderdagmiddag bij zich gehouden. Toon heeft hij aangifte ge daan bij de politie. Hij veronderstelde, dat in de dagbladen wel een oproep zou komen van iemand, die die f 14000 had verloren. De politie stelt thans èen onderzoek in. In de allereerste plaats wordt onderzocht bij wie de nieuwe porte feuille en portemonnaie kan gekocht éijn. EEN GOEDE VANGST. De politie te Den Haag heeft een goede vangst gedaan met de aanhouding van de gebroeders v. d. M„ die verdacht worden van heling van géld, afkomstig van de inbraak in het bureau van Cen traal Beheer in de Zeestraat. Tevens zijn nu ook bekend geworden de daders van een inbraak in de wasscherij van den heer H. aan de Haringkade, waar waschgoed werd ontvreemd'. Beide inbraken haddien kort na elkaar plaats, die in de wasscherij op 22 April en d'ie in de Zeestraat op 25 April j.l. Na de inbraak in het bureau van Centraal Beheer werd gearresteerd ze kere Y, die inmiddels tot 6 jaar gevangenisstraf veroordeeld en naar Leeuwarden opgezonden is. Nu is gebleken, dat de gebroeders v. d. Mi. zich hebben schuldig giemaakt aan de heling van het geld er werd toen ongeveer f 5000 gestolen en dat Y. een zekeren de D'. tot medeplichtige •heeft gehad- Dez ede D. zit wegens een loodiiief- stal in verzekerde bewaring en Tiij heeft samen j met Y ook ingebroken in de wasscherij van den lieer H. aan de Haringkade. DE MOORDAANSLAG OP DEN POLITIEINSPECTEUR. In verband, met den iets gunstiger toestand var den inspecteur Paul, die de vorige week bij het achtervolgen van een inbreker levens gevaarlijk is gewond, werd gisteren aan den commissaris van politie der af deeling C. den heer Kramer, die met het onderzoek in deze zaak belast is, met toestemming en in tegen woordigheid van de doktoren Exalto en Tromp in het Roode Kruis Ziekenhuis toegestaan dep heer Paul een summier verhoor af te nemen, echter slechts bestaande in het stellen van en kele vragen, welke zoodanig waren geformu leerd dat de patiënt alleen met ja of neen had, te antwoorden of te knikken. Plaatselijk ÜSieisws NOORDfiöHARWOUDE. "Wegens het overlijden van den heer Gerb. Duij- ?ves is een vacature ontstaan in den Gemeente raad. De R. K. lijst geeft de volgorde aldius aan: J. Broersen. D. Zijp. L. Schrijver. A. Schuffelen. 'T. Rijper. De heer J. Broersen is dus de opvolger van den heer Gerb. Duijves en zoo vervolgens als boven aangegeven. Gekozen werden te: Oudkarspel de heeren Jb. Kroon (V. D.) en C. Paarlberg (Soc. Dem.). Noordscharwoude de heeren Ootjers en Barten. ZudiseharWouide de heer Kroon '(V.B.) en Bek- ker (R. K.). Broek op Langendijk de heeren A. Glas (A. R.) en Rens Slot (V. D.). St. Pan eras do heeren D'uif (A.-R.) en «m Kampen (Vrijz.). Koedijk de heeren Jb. Visser (V. B.) en W. Visser. IV armenhuizen de heeren J. Swan Hz. (V.D1.) en J. de Groot (R. K.). Harenkarspel de heeren J. de Groot (R. K.) en A. Dekker (R. K.). St. Maarten de heeren A. Wit en J. Glas. Oude Niedorp de heeren Th. Tromp (aftr.) en G. Liefhebber. Winkel de heeren Jb. Spaans (V. B.) en G. Kamp (V. Di.). Schagen de heeren J. Schoorl Pz. (V. Di.) en D.sLeguit (V.-D.). Oudorp de heeren J. Bleeker (aftr.) en A. de Boer. Nieuwe Niedorp de heeren P. Pluister (V. D.) en Jb. Kooij (V.D.). Zijpe de heeren J. Raat (V. B.) en P. Hoed jes (R. K.). Schoorl de heeren A. van Lienen (V. B.) en A. Bijl (R. K.). Heerhugowaard de heeren G. Krom (R. K.) en Wijnker (R. K.). Oterleek de heeren Dekker (V. B. en Spaan (V D.. Bergen de heeren J. Apeldoorn (E. K.) en O. Bogtman Az. (Neutraal). Buitenland verwerping van het gemeenschappelijk waarborgt verdrag van Cecil en de Jouvenel, en daarna de verwerping van het vredesprotocol van 1924 door Engeland ,den Volkenbond inzake het ontwape- ningsvraagstuk heeft gebracht. Het blijft echter oteeds een moeilijke poging en de houding der Engclschen geeft weinig reden tot hoop. Hoe het ook zij. de kwestie van de ontwapening, hoewel geen punt van de agenda, zal zeer zeker in den loop der debatten pier sprake worden gebracht- Indien het voorstel van Jhr. Loudon, ccn meer derheid behaalt en dat hopen wij dan zal deze kwestie en andere daarmee in verband staan de kwesties na in derde commissie, de ontwapenings commissie, te zijn behandeld, in de Assemblée kunnen komen» Dat er nog steeds een oprecht verlangen be staat naar ontwapening, bewijst wel het Poolsche voorstel. Hoewel de bedoelingen nog niet recht duidelijk zijn, is dit wel zeker, dat getracht wordt) een oplossing te vinden voor het probleem der nationale veiligheid, tot dusverre het grootste struikelblok bij alle ontwapeningspogingen. Zul len hier misschien na de teleursteljende uitkom eten van de voorbereidende ontwapeningsconferenf- tie nieuwe wegen kunnen worden gevonden)?' Gemeente WARMENHUIZEN. Over Juli 1927. Franciscus Johannes, z. van G. J. W. E. van Hesteren en van E. Zwart. Bermardus z. vain M. Blank endaal en van M. Nannes. Johannes z. v. M. Pronk en van E. J. Ligt- hart .4 Overleden: Als doodegbonen kind aangege ven van het vrouwelijk geslacht van A. P.' Hoogeboom en van A. M. Boekei. Catha- riTLi Koomen, oud, 34 jaar van beroep bre,ster dochter van J. Koomen en van D. Vriend. Ondertrouwd: Piet Wildeboer, oud 25 jaar en Jannetje Koedijker oud 21 jaar, beiden alhier. Getrouwd: Jacob van Baar, oud 21 jaar te Koedijk en Maria Petronella Kamper, oud 21 jaar alhier. Piet Wildeboer, oud 25 jaar en Jannetje Koedijker oud 21 jaar beiden alhier. Over Augustus 1927. Geboren: Petrus Maria, z. van C. Tessielaar en van T. van Diepen. Wilhelmus Petrus, z. van J. de Groot en van G. Zwart. Simoin, z. van W. Ligthart en van C. M. Mosch. Cornelia, d. van J. S. van Baar en van M. A. van Lierop. Divera Margaretha Afra, d. van W. Mosch en van M. Snijders. Gerrit z. van A. van Loeneni en van G. Kroon. Adrianus, Co melis z. van J. de Nijjs, en van M. Slij- kerman. Cornelia Adriana, d. van A. Kroon en van S. Wagenaar. Catharima, d. van J. Dek ker en van C. de Nijls. Overleden: Wilhelmima Frederika Louiza van Ettinger, oud 31 jaren zonder beroep, d. v.. W. van Ettinger en van J. Paalvast An na Broersen oud 46 jaar zonder beroep echt- gen. van J. Hof. Ondertrouwd: Christianus Scheid, oud 24 ja ren en Maria Elizabeth Anna Catharina de Moei, oud 39 jaar, beiden alhier. Klaas Koorn, oud 29 jaar te Koedijk en Trijntje Se- venhuijsen oud 26 jaar alhier. Van echt gescheiden Comelis Schipper oud 45 jaar te Oudkarspel en Sara Joanna Du dok, oud 41 jaar alhier. EX-KEIZERIN ZITA ERNSTIG 'ZIEK. Parijs, 8 Sept. De koning en de koningin van Spanje hebben zich naar San Sebastian begeven, om een bezoek te brengen aa nde weduwe van wijlefi ex-keizer Karl van Oostenrijk, ex-keizerin Ziita, die vrij ernstig ziek is. Sinds dien dood van haar echtgenoot woont de 35-jarige Zita met haar 8 kinderen bij San Sebastiaan. Zij hoopt haar oudsten zoon Otto, die thans 16 jaar oudi is, nog eens op den Hongaarschen troon te zullen zien. He vliegtochten over den Oceaan. Ook deze week waren de vliegtochten over den Oceaan in beide beteekenissen niet van de luchit. Aan het begin van de week bereikte ons het be richt, dat de piloten Broek en Schlee bij Londen wareng eland, het vijfde vliegtuig in de reeks, welke de tocht van West naar Oost volbracht. Zij hadden met hun „Pride of Detroit" den af- sand in 24 uur afgelegd een mooie presttatie, welke in nog beter licht komt te staan wanneer men weet, dat beide ondernemende vliegers niet op hun lauweren zijn gaan rusten, doch de tocht naar het Oosten hebben voortgezet, om een wereldrecord te verbeteren. Zij wilden nl. trach ten de reis om de wereld in 15 dagen te volbren gen. Is dus opnieuw een tocht van West naar Oost met succes verloopen, zoo schijnt het heel wat moeilijker te zijn om van Oost naar West den overkant veilig te bereiken. Het treurige lot van Coh en Nungesser is genoegzaam bekend. De beide vliegers zijn ten onder gegaan bij hun moe dige pogingen om een nieuwe communicatie te scheppen. En thans is het nagenoeg zeker, dat on dernemingsmoed weer drie slachtoffers heeft ge- eischt. Hoogstwaarschijnlijk hebben de piloten He- milton en Minchin met hun passagiere, de prin ses LoewensteinWertheim, het graf in de gol ven gevonden. Vol moed waren zij op weg geto gen, vast vertrouwende den overkant te zullen bereiken. Het heeft niet mogen zijn. Ondanks deze droevige ervaringen staan toch nog verscheidene moedige mannen klaar om den sprong te wagen. Wij noemen onder de velen cap tain Courtary, die reeds weken achtereen op een goede gelegenheid heeft gewacht. Daar is ook nog- j de ietwat zonderlinge Levine, voor wie het meer een coup de théatre schijnt te zijn, maar wien toch een groote dosis moed niet kan worden ont zegd. Volbracht hij niet als onervaren piloot de tocht van Parijs naar Londen in een vliegtuig, ieder oogenblilc gevaar loopende te pletter te zullen vallen? Voorzeker, het ontbreekt niet aan moed bij de piloten, nu nog een beetje geluk la Lind bergh en de Oceaan is overbrugd. iDie 8ste vergadering v. d. Volkenbond. Ondertusschen is ook de achtste vergadering van den Volkenbond geopend en de rede Villegas den Chileen, die het voorzitterschap van den Vol kenbond waarneemt, heeft het vermoeden beves tigd, dat een nieuwe poging zal worden onderno men om uit de impasse te geraken waarin de Radio-Omroep RADIO-PROGRAMMA vam 11—17 Sept. RADIO-CENTRALE HART KUIJT. OUDKARSPEL A 117 Zondag 11 September. 9.50 Nod. Chr. R.V. Kerkdienst Hilversum 12.302.30 Symphonie concert 2.30 Vr. Prot. R. O. Uitzonding van den Beves tig] ngsdienst Hilversum 4.004.30 Piano-composities. 5.006.30 Populair concert 6.45 Vr. Prot. R. O. Kerkdienst 8.00 Nieuws- en persberiohten 8.15 Kurhaus-couoert. 10.5012.50 Dansmuziek Berlijn. Maandag 12 September. 10.0012.00 A.N.R.O Jaarbeurs trio „Kins^ bergen" Hilversum 12.352.00 Lunchmuziek trio 2.004.00 A.N.R.O Jaarbeursooncert 4.405.55 Kinderuurtje van Mevr. Ant. v. Dijk 6.00—7.45 A.N.RI.0 -concert o.l.v. Nicp Treep 7.45 Politieberichten. 8.10 Kurhaus-concert. 10.30 Nieuws- en Persberichten. 10.50—11.20 Pianorecital Daventry Dinsdag 13 September. 10.00—12.00 A.N.R.O Jaarbeursooncert Hiiv. 12.00 Politiebericht. 12.352.00 Lunchmuziek trio 2.00—4.00 A.N.R.O Jaarbeursoonoèrt 4.20 Pavilion Orkest Daventry 6.007.45 Vooravondconoert o.l.v. Nico Treep 7.45 Politieberichten. 8.10 Kath. R. O. tweede Tilbuxgsohe avond. 10.30 Nieuws- en persberichten. 10.5012.20 Dansmuziek Daventry EERSTE LANGED1JKER RADIO-CENTRALE D. SCHUITEMAKER Jr., Noordscharwoude. Zondag 11 September. 9.50 Ned. Chr. radiovereen. KRerkdienst uit Aalsmeer. Hilversum, j 11.50—1.00 Pleinooncert uit BERLIJN, j 1.10—2.30 Symphonieconcert Hilversum, j 4.00—4.30 Pianoconcert. I 5.00—6.30 Populair A.N.R.O.-concert J 6.45 .P.R.O. Kerkdienst j 8.00 Sport- en wedstrijden. 8.15 Kurhausooncert. Hierna tot 10.50 Populair concert Berl. 10.50—12.50 Dansmuziek. Berlijn. 'Maandag 12 September. 12.352.00 Lunchmuziek Hilversum. 2.00—4.00 A.N .R .O .-Jaarbeursconcert. 4.40—5.50 Kinderuurtje. 6.00—7.45 A.N.R.O.-concert. 8.10 Kurhausooncert. Hierna dansmuziek vam Daventry. Dinsdag 13 September. 12.35—4.— Zie Maandag. Hilversuhï. 6.00—7.45 Vooravondconcert 8.10 R. R. O. 4vond in Tilburg. Hierna dansmuziek van Daveptry.

Nieuwe Langedijker Courant | 1927 | | pagina 5