Purol bij Ruwe en Schrale Huid Plaatselijk üieuws Nieuwstijdingen De dag van morgen Den 16en November, dus morgen, moetjes'tem dl worden voor het Hoogheemraadschap. Midden in den hooioogst moeten de_ bouwers een wijlte ^un arbeid staken en zich naar het stembureau bege ven; d© veehouders, in den staltijd reeds met werk overladen moeten eveneens uit hun wierk Dat dankt men aan een luttel aantal onte vredenen, in totaal, de candidaten inbegrepen, vijf en zeventig menschen. Zes lange jaren hebben de heeren opposanten van nu tijd gehad, hun grieven, hun zwaarwich tige principes te verkondigen. Ze zwegen in alle talen, tot anderen het werk hadden, ver richt. Dat werk van anderen deugde natuurlijk niet. Plotseling, een blauwe Maandag voor de verkie zing, toen het compromis tussdhen de partijen gesloten was, ontdekten de opposanten, dat het stelsel, vóór zes jaar ook toegepast, radicaal fout was. De politiek altijd weer de politiek. De stok voor ''t hondje. Wij hebben ernstig deze zaak onderzocht en verklaren, dat de politieke organisaties hand en spandiensten hebben verricht, om de kiezers te hereiken. De waterschapsdeskundigfen in 'de politieke partijen hebben in het compromis een leidende rol gespeeld. <3een enkele politieke partij wenscht zich op den duur met deze zaak te bemoeien. Pr was eenvoudig geen betere methode, dan via de kiesvereenigingen; en alle richtingen heb ben aan het compromis meegewerkt. De oppositie-organisatie noemt zich met den weidschen titelAlgem. kiesver. v h. Hoogheem raadschap N.-H. Noorderkwartier. Op 45000 stemgerechtigden 75 leden van deze organisatie. Dat heet algemeen. Men moet maar durf hebben. Durf ook om in deze tijden van economischen druk voor land- en tuinbouw ee.i verkiezing noo- dig te maken. Die f28000 kosten zal. .Wij vertrouwen, dat de kiezers óver zulke o.i. onverantwoorde oppositie morgen "op ondubbel zinnige wijze uitspraak zullen dden. - OUDKARSPEL. In deze gemeente wordt een Lazar geor-; ganiseerd ten behoeve van de vereenigingen, „D.T.S.", „Caecilia", „Jong Leven" Bijeen als Vrienden" en „Volharding." Het hoofdcomité wordt gevormd door de Heeren G. Hart voorz., D. Kist secr., en J. Blom Penningtneester. Het plan is de bazar ongeveer half Febru ari te houden. i Uit den Omtrek zichdaardoor onder bepaalde omstandigheden op. in den tlxans ge vormden hoek. Daarvan Ï3 een gevog, dat de mogelijkheid van spuien door ge noemde duikersluizen, nl. wanneer het 'zee-water lager staat dan het binnenwater, aanmerkelijk beperkt is geworden en het peil in den boezem dus vaak hooger Is dan vroeger. Voegen wij er nog aan toe, dat het ongerief voor het oogenblik zich er toe beperkt, dat do jWieringerwaard" niet kan afmalen, doch dat de machines van den „Anna Paulowna" het water voorshands nog wel kunnen verwerken. Een aantal jaren geleden is de kade op nage noeg dezelfde plaats doorbroken. Bloemenmagazijn Haakman, ALKMAAR. - ALKMAAR. Het 25-jarig bestaan der gezondheidscom-, missie van Alkmaar e.o. zal Vrijdag hier ten stadhuize worden herdacht. ST. MAARTENSVIERING. De St. Maartenviering heeft dit jaar te1 Alk maar een eenigszins ander karakter gedragen dan vroeger, doordat door besturen van isein paar kinderspeeltuinen het initiatief genomen, was de jeugd in een optocht te organiseieren< Eenige honderden kinderen liepen nu netjes, in een rij met gekleurde ballonnetjes van aller lei vorm en grootte in de hand, terwijl eien. groot aantal kinderen-leden van de mondorgel club er de vroolijkheid inhielden door het spe len van marschen. De bedoeling van dezen optocht was om propaganda te maken voor de speeltuinen en teviens te trachten aan het gebedel langs de huiz'en eten eind te maken. De optocht door de stad had veel bekijks en de kleinen werden onderweg getracbeerd. Een comité uit de burgerij had eenige prijzen uit-, geloofd voor de fraaiste verlichtings-objecten waaronder vliegmachines, molens, huizen, ker ken de aandacht trokken. Een groote wagen, geheel met lampions omhangen, waarop wit zand gestrooid was en twee jongens zich op, een wip vermaakten, opende den kleuriger lichtstoet, waaraan zich hoe langer hoe meer kinderen aansloten. Echter zag men overal iir de stad toch ook groepjes kinderen, die zin gend langs de huizen gingen doch meestal in plaats van centen, van de bewoners versnape ringen ontvingen. Jammer, dat in het begin van den avond' de regen de feestvreugde der kleinen een beetje temperde! 1 DIJK EDORfGiPlBROKBN. De boezemkade van den „Anna Paulowna polder waarlangs de polder „de Wieringer-waard zijn afgemalen water via de duikersluizen bij len „Oosthoek" op de Zuiderzee loost, is over een afstand van pl.m. 35 M. weggeschoven. Enkele omwonenden werden er in -den avond opmerkzaam op gemaakt, doordat men strooming in de omringende slooten van den „Anna Pau lowna" waarnam, benevens het ruisehende geluid van binnenstroomend water, hetwelk spoedig bleek het gevolg te zijn van een afschuiviiig der boezemkade. Als gevolg hiervan is dus, dat het ultgemalen water van den „Wieringeriwaard-thans in den „Anna Paulowna" loopt, inplaats van door ie duikers bij laag water in zee geloosd! te kunnen worden. Zoolang hel gat niet gedicht is, kan de „Wie- ringerwaard' aus niet afmalen, en kan bij den Oosthoek niet gespuid worden. Echter is men reeds aruk bezig met de voorbereidende bezig heden tot dichting van het glat. Men heit een paleurij in, tegen welke een 'houten beschoeiing zal worden aangebracht, waarna de afgeschoven grondmassa weer op 'haar plaats zal worden ge bracht. D it zal echter eerst "kunnen geschieden, nadat het water van boezem en /Anna Paulowna" geni- velkrd zuilen zijn. De dijkgraaf van het hoogheemraadschap „Hol landsen Nooroerkwarl ier" ir. Wijdenes Spaan, wees ons er op, ïiat ae toestand er slechter op is geworden, öinds het Amsteldiep door den dijk iWieringenvan Elwijcksluis is afgesloten en er dus. geen strooming meer mogelijk is tusschen eiland en vasten wal. Het Zuidlerzeeiwater hoopt Een verkwistende verlichting zétte dte nieuw geopende zaak in een zee van licht. Dte kleuren pracht- schilderde zich fantastisch af en weer kaatste d'.-or 'de breede vensterruiten naar bui ten, waar de wandelaars vol bewondering naar binnen zagen en zich verlustigden in den aan blik van wat de hof van Floira te genieten gaf. Op den hoek LangstraatPayglop heeft nnz.e bloemen koningin haar zetel opgeslagen en troont zij, omringd door haar schoondte schatten, in al haar seooonhei-i. De Heer Haakman, die zijn bloemenzaak in de Boterslraat heeft, heeft er niet tegen opgezien een nieuwe zaak te openen in de Langstraat, hoék Payglop. De breode winkelruiten, die uit zien op beide straten, vergunnen u een blik naar binnen te ^laan. Welk een schitterende planten en bloemenpracht! Zij groenen en bloeien u to gen uit- vazén, van glas ên koper, uit manden in allerlei vorm en vlechtwerk. Zij klimmen tegen den wand op, slingeren zich in de ruimté en vulllen met hun geuren en kleuren en vormen de leegte, die tot een lusthof is herschapen. Welk een van goeden smaak getuigende rang schikking! E:n de verscheidenheid der soorten is overwel digend! Overtuigt er u eens van! Palmen, Cocos- palm, Ohrysanthen, Rozen, hangende Begonia, Varens, Orchideeën, Camelia, Sinaasappel Citrus, Anjelieren, Cyclamen enz. enz., neen, wij zul len u niet vermoeien; maar hieruit reeds blijkt, dat het bloemenmagazijn van Haakman u kan bediener, bij alk gelegenheden, in droefheid en vreugde, bij feesten en jubileums, het bloe menmagazijn Haakman levert u alles, de eige naar zelf licht u met zijn bekwaamheid voor. ERNSTIGE AUTOOBOTiSING. Naar het „Hsg." meldt, had op den weg 'sHer- togenbcschVlijmen een ernstige auto-botsing plaats. Ter hoogte van de Vlijmensche Hut kwamen een luxe auto, komende uit de richting Den xBosch, en de autobus ,,Alad", komende uit de richting Vlijmen, met elkaar in botsing. De botsing was zeer hevig. De autobus vloog langs den kant van aen weg tusschen de hoornen en viel om. Zij werd totaal vernield'. Tiwee inzit tende vrouwelijke passagiers wierden vrij erns+ig gewond. De luxe auto weid eveneens z'waar beschadigd en kon evenmin haar reis vervolgen. De oorz'tak wijt men aan den uitslaandten rook van 'le juist passeerende tram, waardoor het ge zicht op den weg werd belemmerd en men elkan der niet kon zien aankomen. BRAND' IN EEN UITZICHTTOREN Dpor tot nu toe nog onbekende oorzaak ontstond Zaterdagmorgen omstreeks 4 uur brand in de be nedenverdieping van "den Uitzichttoren te Vaals, i Spoedig stond alles in 'lichte laaie, en in korten tijd was de trap die na arden uitzichttoren voert en twee hamers èen prooi der vlammen gewordfen. De gealarmeerde brandweer was spoedig ter plaatse en kon het vuur in korten tijd meester worden. Een geluk was, 'dat er geen sterke wind, stond, daar anders door gebrek aan water de ge- heele uitzichttoren zou vernield zijn. Verzekering dekt de schade. („L. E EEN OPZIENBAREND FAILLISSEMENT. De rechtbank te 's-Gravenhag-e heeft het fail lissement uitgesproken van de nalatenschap van notaris M. Treub, eenige weken geleden "aldaar overleden. Tot rechter-commissaris is benoemd mr. A. N. Kühn; curatoren zijn de heereW mr. L. A. Nypels en de heer Wi. A. van der Gies- sen, candidaat-notaris. De faillissementsaanvrage geschiedde door, mr. Rolandus Hagedoom voor een bedrag van, 4 ton. Naar verluidt, is dit de grootste verorde ning, en zouden er nog andere verordeningen tot een bedrag van 2 en 1' ton loopen, ongere kend vele kleine po-sten. Aangenomen wordt, dat hetpassief tusschen 7 ton en het tnillioen be draagt, waartegenover een actief staat, dat op lVü ton wordt geraamd. Reeds zijn van ver-, schillende zijden beslagen op de boedel ge-* legd. Het was reeds jaren bekend, dat de admi nistratie vjjel te w-enschen liet an de zakenj die over zijn kantoor liepen, slechts zeer laag-, zaam an met groote moeite uit zijn handeni te krijgen waren. In verband hiermee is hij' lVs jaar geleden op verzoek van een zijln|er, cliënten ter verantwoording geroepen voor de. kamer van toezicht, waarvan hij zelf deel uit maakte. Na zijn dood, ten gevolge van kanker, heeft man pas 'n begrip kunfrien krijgen van den wantoestand, die zich gaandeweg op zijn zeer drukke kantoor had ontwikkeld. De acten e®' protocollen, die de heer Treub onder zijn be- Jieer had gehad, bleken in orde te zijn; tdn! aanzien van de administraties, die hem van particuliere vermogens waren opgedragen, leek het echter een schromelijke verwarring te we zen. Eenige boekhouding omtrent deze afdee- ling van het kantoor, waarin zooals uit boven staande is gebleken, groote bedragen omgin gen schijnt -niet bestaan te hebben. De heer, Treub beweerde steeds alles in het hoofid te hebben. Hij werkt» dan ook eenige jareln zonder can didaat, omdat hij het, naar hij zeide, wel al-- leen afkon. Het is thans wel gebleken, hoe het hiermee gesteld was. Na zijn overlijden heeft de kamer van toezicht aan notaris mr. Beguim. te Voorburg, een vriend van hem, verzocht, zich met de afwikkeling van de niet strikt no- tarieele zaken te belasten.; de afwikkeling van het andere gedeelte is opgedragen aan den heer Van der Giessen, bovengenoemd. Dc correspondent van „de Tel." meldt nog: Notaris Treub, die een der bekendste Haag- sche notarissen was, ging voor schatrijk door. Het schijnt, dat eenige zware verliezen, gele-' den ia een paar niet floraerende Haag schel inrichtingen, de oorzaak zijn geweest, dat zijn fortuin is verloren gegaan. Een Haagsche dame is voor één ton ge-, dueerd, het kapitaal, dat haar man destijds, voor hun dochter tot haar meerderjarigheid had vastgezet bij den notaris in hypotheken, waarvan zij het vruchtgebruik had. Tot het overlijden van den notaris had de dame gere geld iedere maand de rente gekregen, maar toen zij daanna als gewoonlijk haar geld kwam innenmoest zij tot haar groote ontsteltenis! vernemen, dat uit niets bleek, dat zij een ka-, pitaal van circa f 100.000 te vorderen zou heb ben. Naar de dame vertelde, had de motarisj de uitbetalingen steeds persoonlijk behandeld en toen z'ij eens op afrekeping had aangedron gen, om te weten, hoe het met het kapitaalj van haar dochter stond, was de notaris boos geworden en had dit als een bewijs van wan-' trouwen opgevat. Daarna heeft zij nooit meer den moed gehad er over te spreken. Er moet nog geprobeerd zijn de zaak te; sussen en allerlei geheimzinnigheid is betracht. Een der grootste gedupeend(en heeft het er ech ter niet langer bij willen laten zitten en heeft nu de zaak aam het rollen gebracht. DIEFSTALLEN. Toen Woensdagavond een postkar uit Hille- gom, beladen met postzakken, gehaakt aan de Z.-Hollandsche tram aan het postkantoor te Leiden aankwam, bleek dat drie zakken hiet poststukken, hoofdzakelijk postpakketten wer den vermist. Gistermorgen zijn deze geopend oinider Bloe- inendaal teruggevonden. De postpakketten la gen over een afstand langs den weg verspreid. Voor zoover men heeft kunnen nagaan wordt er weinig van waarde vermist. Pakketten met geldswaarde of kostbaarheden y/ar-en er niet bij, zoodat de dieven weinig succ-es van hun werk hebben gehad. Men vermoedt, dat de da ders in de postkar zijn geslopen, waarinja zij' de zakken hebben uitgeworpen. De politie stelt een onderzoek in. Mcin meent de dieven reeds op het spoor te zijn. Te Zandvoort is ingebroken in de R. K. kerk. De offerblokken zijn geledigd. Wielk be drag gestolen is, kan niet worden nagegaan. Naar gemeld wordt, wordt een Nederland- sche maatschappij, die de Nederlandsche be langen en eein Engelsche, die de Ejngelsch'e belangen van het Jurgems- en het Van den Bergh-oonoern overneemt, opgericht met een gezamenlijk kapitaal van 75.000.000. Zooals gemeld sloeg de bliksem in den toren van Amstelveen. Naar thans gebleken is, is de schade aan den toren, die eerst in 1920 gebouwd werd, niet zoo groot, als aan hankelijk gemeend. Echter werd voor wat het gedeelte boven de klok betreft dit geheel door "t hemelvuur verwoest. De schade zal vier k vijfduizend gulden bedragen. HET PANORAMAGEBOUW. Wie kent het Panoramagebouw niet? Dui zenden bezoekers heeft 't gelokt dor zijin schit terende en grootsche voorstellingen, zoo groot als ware alles even natuurgetrouw weergege ven. Dit gebouw -nu, in de Plantage Middemlaan, waarin het Panorama gevestigd is, zal 22 De cember ter openbare zitting aan meestbiedende of hoogstafmijnende worden verkocht. Dam zal dus over het bekende Panorama worden beslist. De oorzaak van den verkoop is het volgende: voor eenige jaren heeft de architect H. TE Wijdeveld voor de Panorama-maatschappij plannen gemaakt voor de verbouwing tot een volksschouwburg; toen deze plannen niet door gingen, eischte de heer Wijdeveld schadever goeding, hij sprak de Maatschappij) aan en hem werd bij gerechtelijk vonnis een vordering van 9000 gld. toegewezen, die de maatschappij ech ter nooit betaalde. De „Panorama"-maatschappij berustte in haar lot en betaalde niet. Het gebouw, waarop een hypotheek in hoofdsom f 65.000 groot rust, is onlangs in beslag genomen en zal ter te rechtzitting van de arrondissementsrechtbank verkocht worden. OVERVRAGING? Vóór eenige dagen (aldus vertelt bet ,/H. D.") werd een ingezetelne van Haarlem betrapt dat hij met een vierwielig motorrijtuig zich niet hield aan de regeling van. hert: verba er,1 waarvoor hij van den agent van politie die hem1 betrapte een proces-verbaal ontving. Hi m werd zooals tegenwoordig voor dergelijke overtre dingen de gewoonte is, een bonnetje overhan digd, vermeldende die overtreding en tevens de oproeping om te verschijnen op de zitting van het Kantongerecht. Nu is het evenwel ook mogelijk om vóór den' verschijndatum zich te wenden tot den amb tenaar van het Openbaar ministerie bij het Kantongerecht ten einde de voorwaarde te ver nemen waaronder een strafvervolging kan wor den voorkomen. De betrokken persoon die bovenomschreven overtreding had begaan wendde zich ook per soonlijk tot den ambtenaar met het verzoek op welke voorwaarde hij van de strafvervol ging vrijgesteld kon worden, waarop hij ten antwoord ontving, dat dit kon geschieden bij 'n boet-ebetaling van f 8. De man vond dit be drag veel te hoog en wees op den slechten tijd enz., doch het hielp hem niets; de ambtenaar' bleef bij de acht gulden en liet zich niet ver-, murwen. De bekeurde besloot nu schriftelijk de voon waarde te vragen. Men kap zich zijn verba-, zing voorstellen toen hij als antwoord op zijn brief de mededeeling ontving dat hij er met een boete van vijf gulden af was. De man had dus met zijn brief drie gulden' verdiend. Waarschijnlijk had de ambtenaar, die elk ge val op zichzelf beschouwt, zich, toen hij een beslissing nam op het schriftelijk verzoek, niet herinnerd dat hij te voren bij een persoonlijk onderhoud met den betrokkene een andere be slissing had genomen ten aanzien van hetzelf de geval. EEN VLOEKVERBOD. De gemeenteraad van Boxtel heeft, naar wij in het „Hsg." lezen, besloten in de politie verordening een vloekverbod op te nemen. De bepaling luidt: „Het is verboden op den opete baren weg en in voor het publiek toeganke lijke plaatsen, den Naam Gods vloekende te' gebruiken. „Overtreding wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste zes dagen, of geldboete van ten' hoogste vijf-en-twintig gulden." ONWEER. De bliksem is ingeslagen in den toren van de nieuwe r.-k. kerk van de parochie van de H. Gerardus Majella in de Wenckèbachstraat in Den Haag. Het electrische uurwerk werd geheel vernield. Dit uurwerk was het eigendom van de gemeente. Aan den toren zelf of aan de kerk is verder niets, beschadigd. EEN MOTOR PER POND VERKOCHT. Een ingezetene van Slagharen wenschte zijn motorrijwiel te verkoopen. Het was hem nog niet gelukt een goed accoord te treffen, totdat er eindelijk een liefhebber kwam opdagen, die voorstelde het voertuig per pond te verkoopen. Dit werd geaccepteerd, per pond zou f 0.25 moeten worden betaald. Men ging, aldus de „D. C." tot weging over en de nieuwe eigenaar kwam voor slechts f 88.50 in het bezit van het motorrijwiel. EEN GIFT VAN BE KONINGIN De Koningin heeft door tusschenkomst van den burgemeester van Maassluis een gift geschonken aan de moeaer van de op 24 Oct. j.l geborens drieling. i TWIST, Zondagavond te elf uur is te Hoensbroek Pi. Stuyvenboll door een medekostganger met een mes gestoken en levensgevaarlijk gewond. Hij is naar het zienenhuis te Heerlen overgebracht. Zijn toestand is ernstig. De dader, een man uit Hoensbroek, meldde zich zelf bij de marechaussee. ONDER DE TRAM GERAAKT. Te Renkuin sprong de 18-jarige student aan de Landbouwschool, A. 0. v Eeek uit Papen- drecht, in verkeerde richting van de nog rijdend© Oostertram af. De ongelukkige geraakte onder de wielen der tram en werd gedood. DOOR DE) TRAM GEGREPEN. De 57-jarige opperman Van den Ham uit Velp, die van den Hollandsohen weg den Rijksstraat weg te Worth Rheden wilde oprijden met eeu niet oementplaten beladen wagen, weid door eeu van Dieren komende metortram gegrepen en tegen een boom gesmakt. In zorgwekkenden toestand) werd hij naar het Velpsehe ziekenhuis vervoerd). EEN AANKLACHT TEGEIN EEN DOKTER. Op last vau den officier van justitie is het lijk van de onlaags te Leiden overleden mevrouw B. opgegraven en gerechtelijk geschouwd. Dit is geschied wegens het vermoed/en, dat dokter N„ die mevrouw B. bij haar bevalling heeft behan deld, niet die zorgen aan haar gewijd heeft, wtel- ke van een geneesheer verwacht mogen worden. Er is een aanklacht tegen den dokter iugedi'enid. EEN holbewoner. Te Venlo is gearresteerd de landloopfer „Krom me Mattes", die zich even boven Venlo in d{e boschjes een nol gegraven had van circa 3 ;M. in het vierkant en zich daar huiselijk had inge richt. In het hol werden gevonden eenigje pos- een stroo, wat brood, wat zout, wat koffie, wol, sacharine en 'n tamelijke hoeveelhjeid geledigd© brandspiritus-flesschen, benevens een tweetal half geledigde flesschen met 't zelfde goedje. Zeer waarschijnlijk heeft de man reeds glerui- men t.ijd in dit hol gehuisd. 1 TWIST. Op de kermis te Meerssen ontstond tus-, schen eenige kermisgajngers twist, welke zóó hoog liep, dat den 22-jarigen H. U. een ze- een werk van ruim een MILLIOEN. Vanwege de directie van den Rijkswaterstaat is aanbesteed het maken van den nieuwen ver bindingsweg Den Haag langs Delft in de richting Rotterdam met zijtak naar Delft. De hooïdfcveg is 3080 M. lang en verkrijgt een Totaalbreedte van 321/2 M. waarvan 4 M- 'wordt verhard als rijweg. In hoofdzaak bestaat het werk uit pl.m. 150.000 M3. grondontgraving290 000 M3. zana)- aanvoer en het aanbrengen van de fundering! voor den te verharden weg, fwaar allee nrteeds voor noodig is 55 millioen Kg. steenstukken. Negeu en twintig aannemersfirma's hebben ingeschre ven. De laagste inschrijver was de fa. Hillen en Rosen te Den Haag voor f 1.049.000; de hoogste het Nijmeegsche Bagger en 'Aannemersbedrijf te Nijmegen voor fl.496.800. De vij faannemers, Tie het laagste hebben ingeschreven en voor dit werk in aanmerking komen, moeten een volledig werk plan bij de directie indienen over de uitvoering van het werk. Het werk moet binnen één jaar zijn uitgevoerd. EEN VREESELIJK ONGELUK. Donderdagmiddag de^ 13etn October om streeks half twee, heeft te Weltevreden op Se- nein ter hoogte van het pandhuis aldaar, ©e» vreeselijk ongeluk plaats gehad. Een dame, mevrouw De Jaeger-Boer op leen fiets gezeten, komende uit de richting Kra- mat, kwam, doordat haar voorwiel in de rails van de stoomtram vastraakte, te vallen, juist op het moment, dat van uit de tegenovergestel de richting de tram kwam aangereden. De ongelukkige werd door de locomotief gegrepen en eenige tientallen meters meege sleurd. Haar linkerarm werd haar afgereden, terwijl zij zeer ernstig aan hoofd en lichaam verwond werd. De dame reied in gezelschap van haar zoontje, dat ongedeerd bleef. ONGEVAL. Te Eist (Betuwe) had het echtpaar F. zich; ter ruste begeven, na de schuif op de kaclteH in het slaapvertrek te hebben dichtgedaan. Deal volgenden morgen werden man en vrouw door de kinderen in bewusteloozen toestand aani getroffen; het slaapvertrek stond vol kolen damp. Het is mogen gelukken de vrouw to? bewustzijn terug te brengen, maar de 46-jarige; E. F. iszonder tot bewustzijn te zij|n gekomen overleden. y 7 j

Nieuwe Langedijker Courant | 1927 | | pagina 2