Plaatselijk Nieuws - BROEK OP LANGENDIJK. Naar wij vernemen is door de Game,ents veldwachter alhier tegen een zevental personen werkzaam aan de telefoon-geleidingen, proces verbaal opgemaakt, wegens het verrichten van werkzaamheden op Zondag, zonder vergunning van het gemeente-bestuur. - BROEK OP LANGENDIJK. De 20-jarige Abr. Bakker voelde zich j.l. Zondagmiddag na het eten onpasselijk wor den. Hij begaf zich in de buitenlucht naar die waterkant, waar hij op de stoep gezeten zijn de, het bewustzijn verloor, met het noodlottig gevolg dat hij in het water viel. Zijn ouders, welke even daarna door hst raam naar hem uit keken en hem niet ontdekten, liepen ijlings' naar buiten en vonden hem onder het ijs ge schoven. In huis gedragidn zijinide werd spoe dig de dokter gtdhaald, welke het genoegen smaakte de Levensgeesten weder op te wek ken. Bakker kon zich niet herinneren wat er met hem gebeurd was. Reehizaken VOOR DEN KANTONRECHTER. Zitting van 6 Januari. Niet zondier schul I bevonden. De eerste Kantonrechterlijke zitting van het nieuwe jaar mocht zich verheugen In een ruime belangstelling. Ret repertoire was dan ook zeer gevarieerd en er werden gepeperde straffen ge vorderd en uitgedeeld. Aangevangen werd met de voortzetting van de zaak oontra mej. E;. B. geboren J., baanwaehteres bij de halte Middelweg, die op 27 September de afsluitboomen niet tijdig had gesloten, zooals des tijds door den landbouwer Jocbem Blauiwboer was geconstateerd. Heden werd dan als getuige gehoord de opzich ter van Weg en Werken, Lesterhuis, en uit zijn verklaring moest worden geconcludeerd, dat mej. B. inderdaad haar plicht had verzuimd. Zij toch moest zelf erkennen, dat zij ook een der afsluit boomen, die met handkracht wordt bewogen, niet had neergelaten en evenmin met de roode waar schuwingsvlag had gezwaaid, zooals haar instruc tie haar voorschreef. Be kantonrechter was dan ook overtuigd van haar nalatigheid in deze en veroordeelde haar tot f 15 boete subsidiair 10 dagen hechtenis. [E|en zware bom, dtte barstte! In deze zitting werd voortgezet de jachtwet. overtreding, ten laste gelegd aan den landbouwer Pie ter L. te Egmond binnen, die de vorige maal compareerde als verdacht op eenden te hebben geschoten, zonder in 't bezit te zijn van een jaëht- ade. Hij beweerde toen, dat hij zich alleen had gewijd aan de nuttige bezigheid van kroosrijder en zich absoluut had onthouden van verderfelijke strooperijen. Maar de verbalisant Burger, buitengewoon ge meenteveldwachter, week geen duimbreed af van het door hem opgemaakte procesverbaal. Hij had wel degelijk gezien, dat Piet, gietwapend met jacht geweer, twee schoten had gelost, waarop 2 eenden waren opgevlogen. Na deze mislukte schietpartij had hij zijn geweer naar huis teruggebracht en was teruggekeerd tot zijn bezigheid kroosexpedi- tie. Ook thans bleef verdachte pertinent ontken nen, doch de kantonrechter stelde blijkbaar een rotsvast vertrouwen in den verbalisant en legde den onfortuinlijken Nimrod gestreng boetestraffeu op, n.m. f20 boete of 10 dagen voor de overtre ding en f 30 boete of 20 dagen indien door ver dachte het jachtgeweer niet wordt ingeleverd. i Candidaat voer een bruineboonen tractatie. De verdachte in gerenommeerde koek-banketbak ker en kok J- B. S., was helaas op 29 October weer het slachtoffer van de arbeidswet, omdat door den oontroleerenden agent Rooide in de bak kerij op Zaterdagavond na 6 uur n.m. een jong mensch werd aangetroffen, die volgens het werk programma had behooren te liggen op den divan of te schommelen in een hangmat, met een siga retje in den mond onder het motto: Even tijd voor een caraveiiis! Maar het liep den braven slag roomkunstenaar ook weer heel slecht mee! Zij waren dien avond bijzonder vroeg met de werk zaamheden en de ijverige dicipel in de formatie kunst van fijne tyrolienes en'Tom Pouchjes had in overleg met zijn patroon besloten, wat door te corveeën. en dan maar vroeg naar huis te gaan. Maar de arbeidswet stoort zich iiiet aan de par ticuliere afspraakjes. 'nUur uitblazen en dan weer voortzetting van den arbeid. Dus kreeg de patroon het weer te kwaad met de autoritei ten en werd heden tegen hem gevorderd 3 dagen principale hechtenis. De kantonrechter, die nu voor het feit staat, dat een overigens onberis pelijk burger 3 dagen zal moeten logeeren in het hotel ,yDe Houten Lepel" heeft zijn uitspraak aan gehouden tot de zitting van 20 Januari e.k. Dat bedrag is er niet aan verdiend. De landbouwer Glorie te Egmond binnen had een gammele jonge zeug, verlamd in 't kruis door het biggen en verkocht dit minderwaardige bees tje aan den slager J. de Wi. aldaar voor 'den ge ringen prijs van 10 gulden. Die slager tippelde er leelijk in ter zake het slachten zonder ver gunning en daar hij bij den kantonrechteir 'n grooter" bekendheid geniet dan hem wel lief is, werd hij heden tot niet minder dan f 50 boete of 25 dagen veroordeeld'. Men vangt beter vliegen met stroop, dan met azijn. Bij een inval door de politie, belast met de oontröle op de richtige naleving der arbeidswet, werd op Woensdag 14 Dec. j.l. des namiddags 5.10 uur ook een inval gedaan bij den slager P. de R. te Alkmaar, waarbij werd geconstar t&erd, dat twee jeugdige slaglersgezellen, door de wet verplicht tot zalig nietsdoen, aan den arbeid waren. De een hielp in de keuken de dienstbode- bij het afzeemen van den keukenzolder en de an der hield zich onledig met het opmaken van mal- sche hammetjes. De slager had zich heden we gens twee overtredingen te verantwoorden, doch slechts een daarvan werd bewezen verklaard en gestraft met niet minder dan 50 gld. boete of 25 dagen. De kantonrechter was ten zeerste ont sticht over de houding van den slager en ook van diens echtgeuoote, ten opzichte van de po- Jtie, die niet anders deed dan haar plicht, van daar die bijzonder hooge boetestraf. Je moet dat allemaal maar weten. In die bebouwde kom der gemeente Koedijk, is het niet geoorloofd met grootere snelheid dan 28 K.M. te rijden en de heer K.S. autohandelaar te Schagen, die op 30 October ons kanaaldorpje doortufte met een gangetje van 40 K.M., werd dan ook de sigaar. Hij kwam er echter voor ditmaal zeer genadig af met f 5 boete of 5 dagen. Voor 6 maanden draoggwlegldf. Een loswerkman te Alkmaar, Jan de V., die zijn voortdurend verlangen naar alcohol maar niet schiint te kunnen beteugelen, komt daardoor meer malen in aanraking met den kantonrechter. Ook heden prijkte hij weer op de zittingsrol, naar aan leiding van het feit, dat hij op 13 Nov. weer in kcnneUjken staat had verkeerd, hetgeen was ge constateerd door den agent van den Burg. Hij heeft het echter nu zoover gebracht, dat hem een gedwongen geheelonthouderskuur zal moeten worden opgelegd en is alzoo veroordeeld tot 3 dagen hechtenis en opzending naar een rijkswerk inrichting voor den tijd van 6 maanden. Een prima eontrölemildl Hel. De ondernemers van autobusdiensten van en naar dezelfde plaatsen laten zich niet onbetuigd indien gemerkt wordt dat een concurrent een over treding of een afwijking van den offiici<?elen dienst begaat. Zoo werd op 15 Nov. door don heer A. S. gecon stateerd, dat de chauffeur Willem R. in dienst van den heer M. eeuige minuten later vertrok dan op het biljet stond genoteerd, waarvan hij- aangifte deed met gevolg dat heden ie chauf feur veroordeeld werd tot f 6 boete of 3 dagen. Een gedluchite aanrijding. In den nacht van 6 op 7 Juni, omstreeks 1.30 uur caramboleerden op den rijksstraatweg nabij üeiloo een paar auto's zoo geducht, dat er be halve ernstige materieele schade ook nog inzit tenden werden gewond De taxi van den eigenaar chauffeur Albert B. te Alkmaar, werd nagenoeg geheel vernield en ook het rijtuig van den reiziger L. P. Dekker uit Hiliegom, was beschadigd. Bovendien was de naast dezen bestuurder zittende jonge dame ie 22- jarige mej. Geertruda C. E» uit Heemskerk, door den schok door de voorruit gewipt en op straat terecht gekomen. Zij was af en toe bewusteloos en niet onbelangrijk aan het gelaat verwond. De bestuurder Dekker was eveneens op straat ge- 6lingerd, doch had zich niet bezeerd. De bestuurder van de vernielde taxi had zich eveneens op verschillende plaatsen aan zijn li chaam verwond en dus gaf -dit ongeval heel wat consternatie. De schuld van het gebeurde werd geweten aan den taxibestuurder B., omdat hij volgens verschillende getuigen in zeer snelle vaart, met ongeloofde, vol licit gevende lantaarns, linksch van den weg zou hebben gereden. Tegen hem werd dan ook een instructie geo pend ter zake het toebrengen van zwaar lichame lijk letsel door schuld, aangezien mej. Feltink, na aanvankelijk door dr. Hoekstra te Heilo te zij:- verbonden, nog geruimen tijd onder geneeskundige behandeling van een arts te Heemskerk was ge weest. Het schijnt echter dat deze si raf ver vol ging niet tot een gunstig resultaat leidde, althans stond de heer A. B. helen terecht voor den kantonrechter wegens het in gevaar brengen van de verkeersveiligheid, strafbaar gesteld bij art. 15 der oude motor- en rijwiellWet, thans art. 22. Een viertal getuigen, die in dien nacht het on geval hadden waargenomen of er de dupe van waren geweest, werden heien gehoord. De ver dachte B. bleef echter alle schuld ontkennen, wat niet belette, dat de ambtenaar tegen hem f70 boete of 50 dagen hechtenis vorderde. Het von nis luidde daarop: f40 boete of 20 dagen. Ver gissen wij ons niet, dan koestert de veroordeelde het voornemen, tegen dit vonnis in hooger beroep te gaan. Men moet wat daen voor den kost. Een drietal stucadoors, de gebrs. M-, C. H. en G. H. te Alkmaar, waren omstreeks 17 Nov. 'wer keloos, en omdat het hun verveelde alle dagen biefstuk te eten, wilden z"ïj dit menu eens af wisselen met een sappig konijnenboutje. Broer M., die voorheen op Egmond a. Zee had gewoond,- had nog kennis aan den ervaren strooper en met diens medewerking zou men probeeren, onder ge bruikmaking van een caxbidlantaarn en een hond wat konijnen te meppen. De onderneming liep echter leelijk mis, daar zij nog ternauwernood aan den slag gegaan, te Eigmond binnen werden betrapt door eenige jachtopzieners, die de lan taarn in beslag namen. Van de drie gebroeders, thans terechtstaande, waren er twee, M. en C. H. H. versohenen. De zaak werd evenwel geschorst tot a.s. week, omdat broeder M. beweerde -lat zijn broeder C.H. aan de strooping niet hal deelgenomen, terwijl hij zelf niet in het bezit was geweest van de carbid- lantaarn, die werd gedragen door den Eiglmond aan Zeeër, tegen wien geen procesverbaal was opgemaakt. Een nieuwe verkcersdiresuuur noodzakelijk. De veedrijver Klaas Sch. te Heerhugowaard, stond zoowaar als beschuldigde voor den Wij zen- Kade, omdat hij als geleider van een marktkoe, bij het passeeren van een auto, te Alkmaar op 12 December niet behoorlijk naar rechts was uit geweken, De arme Klaas wierp de schuld op de onopgevoede koe, die het vermept 'had naar rechts af te zakken- Maar dit excuus mocht hem niet baten. Hij was als mentor de verantwoordelijke persoon en werd tot f 2 boete of 2 dagen veroor deeld. De red!Lende kiespijn! De koopman P. Z. te Alkmaar had op 16 Dec. zijn rijwiel tegen een huis op de Hoevekade ge plaatst en onbeheerd achtergelaten, zonder het behoorlijk door middel van een veiligheidsslot tegen ongeregelde gapittst van rijwieldieven te beveiligen. De delinquent gaf zulks toe, doch beriep zich op de hevige kiespijn, waaraan hij -destijds leed en waardoor hem den lust had ont broken .die voorzorgsmaatregelen te nemen. De kantonrechter voelde iets voor dit ^rgument en legde slechts f 1 boete of 1 dag hechtenis op. Het Rijk werd sckipi leloos gesteld. 'Als we zouden beweren, dat de conversatie tus- schen den landbouwer Cornelis Sp. uit Koedijk en den kantonrechter hartelijk was, dan zouden wij ons aan grove misleiding van onze aandach tige lezers schuldig maken. Integendeel, mr. Bas- tert toonde zioh ten zeerste verstoord op den flegmatieken agrariër uit het dorp van.den Gou den Engel, omdat deze slechts voorzien van een armzalige vergunning tot het vangen v2n water vogels door middel van netten, zich had verstout gebruik te maken van jachtgeweer, waardoor hij gedurende eenige jaren de kosten va'n een jaeht- acte, bedragende f 22.50, had ontdoken. De rijksveldwachter Harm Wisser had hem op 5 Juli echter gesnapt en aan deze fraude, een doorn in het oog van den jachtlievenden kan tonrechter, een eind gemaakt. Toen de verdachte dan ook op de zitting met gezegde vergunning voor den dag kwam, spuwde de magistraat letterlijk vuur en vlam en zegde den verbluften boer toe dat hij zou zorgen, dat verdachte aan het Rijk zou vergoeden, wat het Rijk nog aan hem te goed was en de daad bij' het woord voegende, veroordeelde hij vader Piet tot f60 boete of 30 dagen, plus f30 boete ofi 15 dagen voor het geval, dat deze in gebreke bloof het niet in beslag genomen geweer in te leveren. Bat surrogaat kon geen dienst doen. De heer J. W. V. een 30-jarige veehouder uit de Zijpe werd op 27 December, terwijl de kinde ren zongen: ,,Het is vandaag de witte wereld", te Alkmaar verbaliseer! op de Kanaalkade, omdat zijn gespan niet voorzien was van een helderklin kende bel, zooals de verordening bij sneeuwval voorschrijft. De geluueerde vette varkensfokker, heden te recht staande, ontkende beslist de noodzakelijk heid van zoo'n muzikaal aanhangsel, aangezien de veeren van zijn wagen wel zoo'n helsch lawaai maakten, dat geen enkel voetganger in twijfel kon verkeeren omtrent de zekerheid van zijn aankomst. Maar ambtenaar noch kantonrechter namen genoegen met deze „ersatz" en derhalve werd de voerman veroordeeld tot f 2 boete o-'f 2 dagen. Wat zeg je daarvan? vroeg de kantonrechter snaaks. Ik mag er niks op zeggen, repliceerde verdachte. Je kan er oók niks op zeggen, aldus sloot de kantonrechter zielstevreden dit ingewik kelde debat. In de vreugde van het broederlijk weerzien. De 18-jarige blozende schippersknecht S. S. uit Hoogezand, bevond zich op 23 Dec. met zijn schip te Alkmaar en zou zijn 20-jarige nog he viger blozende broeder Jan van den trein halen. In de blijheid van het weerzien raakten de jon gelui in den lorum, pimpelden ettelijke glaasje.® bier en werden tenslotte door agent Wijnberg als verkeerende in kennelijken staat op den bon ge plakt. De ec'h.-pp-frtjes stonden thans terecU wr gens dronkenschap. Volgens Smypie hadden ze ieder 3 glaasjes bier verschalkt, maar Jan liet zich ontvallen, dat het er 4 waren gdweest. Geluk kig maar, schertste de ambtenaar, dat er nog niet meer broeders kwamen uit dezen schippers- stam, want dan zouden het er Wel gauw 5 zijn geweest. De kantonrechter gaf deze jeugdige fuifnummers een vaderlijke vermaning en legde ieder f 3 boete of 3 dager. op. Burgerlijke Stand Gejweietnbe KOEDIJK. (Ingeschreven over de maand December.) Overleden: Anna Hillegorada Kraan, gehuwd met Albert Pool, oud 75 jaren. Getrouwd: Maarten Vergaaij, oud 28 jaren en Maria Susanna Mol, oud 23 jar-eix Gemeemte OUDORP. (Ingeschreven over die maand December.) Geboren: Catharina Margaretha, d. v. Ere- derik Simon van der Heijden ex Neeltje de Wit. Johannes, zoon van Jan Boode en Ma ria Konijn. Pieter Cornelis, z. v. Comielis Smit en Neeltje Zonderland. Gehuwd: Jacob Knidt, oud 22 jaar, beroep tuinder en Anna Clasina van Liepen, zonder beroep, oud 23 iaar. Overleden: Jan Buis, gehuwd miet Anna Ca tharina Bloothoofd, oud 70 jaar. Gemeente HEERHUGOWAARD. -- (Ingeschreven over die maand December.) Geboren: Grietje, doehtier van Klaas Schoein en van Cornelia Evers. Anna Afra, dochtei van Adrianus Oudhuis en van Maartje Mooij- Willem, zopin van Jan Tesselaar en van Cornelis Bleeker. Martinus, zoon van Jo hannes Simon Schouten en van Anna Klaver Hendrik, zoon van Simon1 Groot en van Maartje Zonneveld. Maria, dochter van Cor nelis Dekker en van Bierradine Swinkels. Afra Theresia, dochter van Evert de Jong en van Aafje Weel. Johannes, zoon van Ja cob Tesselaar en van Anna van Schagen. CCornelis Petrus, zoon van Hendrik Simon Koopman en van Geertruida Bos. Cornelis Simon, zoon van Simon Rood en van Maria Wester. Overleden: Tacob Buren, oud 72 jaren, we duwnaar van Catharina Berger. Pieter Does. oud 86 jaar, weduwnaar van Catharina Bos Ondertrouwd: Willem Buiter, weduwnaar van Alida Vlaar en Jansje Ursem, weduwe van Andri-es Dekker, beiden wonienide alhier. Thimon Visser en Johanna Ruiter, beiden wo nande alhier. Wie be van Sloot-en, weduwnaai van Grietje Raat en Hittj-e Jonkier. INGEZONDEN (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie) Mijnheer de Redacteur. Mag ik U s.v.p. opname verzoeken van on d-erstaand stukje. Er zijn mij den laatsten tijd uit betrouwbare bron eenige cijfers ter oore gekomen van het door de Transportarbeiders aan de laadplaat sen van den Langenidijk genoten weekloon. Ei werden mij bedragen genoemd van f 10, f 12, f 14, f 16, t 18, 120. Het doet mi, onaange naam aan, vooral wanneer men de huidige prij zen der producten nagaat, dat een arbeiders gezin, waarvan er zijn met zeven kinderen vain den leerplichtigen Leeftijd en jonger, met der gelijke bedragen die week moet rond komen Maar al heeft meln dan ook nog zoo weinig sociaal gevoel, al beschouwt men die arbeldei niet hooger dan ©en stuk koopwaar, dat maar vraag en aanbod, in prijs moet rijzieni en -dalen, dan heeft men toch te bedenken, dat door deze toestanden ondier de arbeiders ©an men taliteit wordt geschapen, die voor hiet bedryf funest moet werken. Dat toch is hiet geval Deze arbeiders moet-ein voor de leden van „de Koophandel" dagelijks voor duizenden guldens aan goed verladen en ontvangen. Dagelijks kunnen zij in de verleiding worden gebracht, dit hongerloon op oneerlijke manier aan te vullen, 't Is trouwens een publiek geheim dat, ondanks het z.g. fooienstelsel is afgeschaft, toch nog wel onregelmatigheden voorkomen Men behoeft zich hier trouwiens niet over te verwond enen, al is het niet goed te. keuren. Hoe kan een arbeider, die met dergelijk „loon" betaald wordt ten volle voor d-e belangen van het bedrijf opkomen? Wordt het niet hopg- noodig tijd, dat „de Koophandel" zich met de arbeidersorganisaties in verbinding stelt om aan dezen elLendigra- toestand ©en einde te maken, of moet het zoolang duren dat en „ouden" en z.g.n. „nieuwen" bet bijltje er by meer gooien met n.L de „gevolgen" hieraan verbonden? „De Koophandel" behoeft zich niet te vleien met die gedachte, dat dan zoo ge makkelijk van die z.g.n. „werkwilligen" zullen worden gevonden. Die van twee jaren geleden hebben voldoende van de „hooge loonen" der transportarbeiders genoten isn les gehaald, 't Zou evenwel niet verstandig zijin te gaan staken, .langs den weg van overleg is mieer te bereiken1 dan met stakingen. Er zou over dezie kwestie nog wel efen paai kolommen zijn vol te schrijven, ik mag echter van uw gastvrijheid M. de Red. geen misbruik maken, dus voorloopig genoeg, U inmiddels dankend. 1 JAC. WEEL, Voorzitter afd. Langend ijk Ned. R. K. Volksbond. Zuidscharwoude, 8 Januari 1928 Radio-Omroep EERSTE LANGPDI.TKER RADIO-CENTRALE O. SCHUITEMAKER Jr., Noordscharwoud*. Woensdag 11 Januari. 11.202.00 Lunchmuziek. 12.351.45 van Huizen. 3.00 Maak het zelf. "Huizen 5.156.15 Kin-deruurtje. 6.157.15 Dinermuziek Hilversum 7.157.45 Gezondheidshalfuurtje „Koepokin enting" - Hilversum 8.103.00 Uitzending van 'de Joodsche Invali de; Louis 'Zimmerman solist. Hilversum 9.009.50 Lezing over Ned.-Indië. 9.50Voortzetting concert. Hierna Daventry tot 12.20. Dondlenlag 12 Januari. 11.202.00 Lunchmuziek. 3.004.00 Uurtje wees- en ziekenhuizen. 4.004.30 Huisvrouwenhalfuurtje. Hilversum 5.30 7.15 Voor avondconcert 7.15—7.45 EngeLsch 8.10 Conoertgebouwaansluiting. Hierna Daventry tot 12.20. Vrijdag. 13 Jan. 11.202.00 Lunchmuziek. 3.004.00 Vrouwenuurtje K.R.O. Huizen 8.006.45 Lezing: „Pasteurisatie van melk" 6.457.15 Dinermuziek. 7.157.45 Landhouwhalfuurtje„Resultaten" 8.10 Binnenvaart. 83 5Massenet -avond. 1 Hierna tot 12.00 populaire muziek. Hilversum Zaterdlag 14 Januari. 12.352.00 Lunchmuziek Hilversum 3.004.00 Kinderuurtje K.R.O. Huizen 4.00—6.00 Lessen. Hilversum 6.00—7.15 Voor avondconcert Hilversum 7.157.45 Tuinbouwhalfuurtje. 8.10—12.00 V.A.R.A. (vanaf 10.30 Cinema Royal). RADIO-CENTRALE HART KUIJT. OUElKARSPlElL A 117. Woensdag 11 Januari. 11.202.20 Het Daventry kwartet 2.203.00 Namidd&gconoert. Kalundhorg 3.00—4.00 Maak het zelf! Hilversum 4.20 Het Daventry kwartet Daventry 5.307.15 Dinermuziek Hilversum 7.157.45 Gezondhieidshalf uurtje. 7.45 Politieberichten. 8.109.00 Uitzending van den avond ten be hoeve van den „Joodschen Invalide" 9.009.50 Lezing over Oost en West. Hily. 9.50 Voortzetting concert. 10.00 Persberichten. Daarna dansmuziek Berlijn. Donderdag 12 Januari. 11.20 Het 'Daventry kwartet. 12.352.00 Lunchmuziek. 'Hilversum 2.00-2.20 Gramofoonplaten Daventry g.OO4.00 Uurtje voor Wees- en Ziekenhuizen 4.004.30 Huitsvrouwenhalfuurtje. Hilversum 4.305.30 Orkest uit Daventry- Daventry 5.30— 7.15 Vooravondconcert door het A.N.R.I0. orkest Hilversum 7.15 A.N.R.O. Taallessen. '7 15 Politieberichten. 8.10 Conoertgiebouw concert. Amsterdam. Daarna -dansmuziek uit Berlijn. Vrijdiag 13 Jan. 11.202.20 Het Daventry kwartet En orgelbespeling Daventry 3.004.00 Vrouwenuurtje. "Huizen. 4.005.00 Gramofoonmuziek. 5.006.00 Concert. 6.00—7.15 Dinermuziek Hilversum 7.15745 Landhouwhalfuurtje. 7.45 Politieberichten. 8-10 Onderwijsfonds voor de Binnenvaart. 8.35 Massenet-avond. 10.15 Persberichten. 10.3012.00 Populair concert Zaterdag 14 Januari. 12.352-00 Lunchmuziek Hilversum 3.004.00 Kinderuurtje Huizen 4.00—4.30 Italiaansche les Hilversum 4.305.15 Les in 't Fransch. 5.15—6.00 Les in het Duitsch 6.007.15 Vooravondconcert. 7.157.45 Tuinbouwhalfuurtje. 7.45 Politieberichten. 810 V.A.R.A. Zang en muziek. 10.30 Persberichten. 10.30 AAansluiting van de Cinema Royal te Amsterdam

Nieuwe Langedijker Courant | 1928 | | pagina 4