De Kuisvlijttentoonstelling Plaatselijk Nieuws Veilings-Weekoverzicht Heden waren wij weder DRIE UREN verstoken van stroom, met gevolg, dat de Courant niet met de middagpost kon worden ver zonden. Dat lichtbedrijf Dat lichtbedrijf! geadviseerd tot goedkeuring. Hiertoe wordt be sloten en wordt tevens dfe balans goedgekeurd. Vervolgens leest de secretaris het Jaarverslag over 1927 voor waaruit blijkt, dat 7 bestuurs- en 3 le denvergaderingen werden gehouden. De ledenver gaderingen werden over het algemeen slecht be zocht. Het aantal leden bedroeg op 1 Jan. 1928 210. Den secretaris wordt dank gebracht voor het verslag. Thans heeft plaats de verkiezing van 3 be stuursleden wegens periodieke aftreding van de hecren P. Slot, P. J. Mink en C. Nannes. Uitge- bracht werden op de heeren Joh. de Grobt 29 stemmen, P. J. Mink 25, C. Nannes 45, P. Slot 14, zoodat gekozen zijn de heeren Joh. de Groot, P. J. Mink en C. Nannes.; Het aftredend bestuurslid der C.V.V., de hr. WW. Gu'tker wordt herkozen met 43 stemmen- Het bestuur stelt voor de contributie met 50 dent per lid te verhoogen. De gewone uitgaven zijn nl. oen laatsten tijd tamelijk hoog geweest en is ■het niet wenschelijk dat de gewo,ne inkomsten en uitgaven met een nadeelig saldo sluiten. D^ vergadering kan zich met het voorstel vereenigen. De voorzitter deelt mede, dat het bestuur geen voorstellen heeft voor de algemeene vergadering der C.V.V. 1 De heer Jb. Dekker stelt voor om de keur op kool bij het veilen niet meer toe te passen. Alge meen is men evenwel van oordee, dat dit niet in het voordeel is van de aanvoerders. In verband met den afzet van het product is sorteering juist zeer wenschelijk. Het voorstel wordt dan ook met •34 tegen 10 stemmen verworpen. De heer P. Mosch stelt nogmaals voor den le den der C.V.V. buiten de gemeente de verplichting op te leggen hier 'te veilen. Algemeen is men even wel van oordeel, dat het niet in het belang van de veiling is dwangmaatregelen toe te passen. De hr. Klant, secretaris der C.V.V. deelt nog mede, dat het veilen door de leden dèn goeden kant heengaat De heer C. Mosch informeert hoe het staat 'met de vergoeding aan den betaalmeester der Cl. V.V. Spr. meent dat de uitbetaling van een half pCt. van den omzet 500.000iooj.ooo voor een jaar was aangenomen. Hem werd medegedeeld, dat dit voor onbepaalden tijd is vastgesteld- Het .voorstel om dit percentage te verlagen tot een kwart procent, wordt verworpen met 41 tegen 5 stemmen. De heer Jn. Dekker vraagt of het niet mogelijk is, dat hier erwten worden geveild. Besloten wordt te vragen aan het veilingbestuur of het deze zaak eens onder de oogen zou willen zien. Op verzoek van .de vergadering worden eenige mededeelingen gedaan over het stichten van een eventueele nieuwe veiling. De teekening komt ter tafel, waaruit blijkt, dat het de bedoeling is, de Veiling geheel overdekt te maken met vaargooten ter breedte van 15 M. De weg naar de veiling komt voorloopig langs het veilingskoffiehuis. Dé heer D. Mink brengt naar voren, dat nu de heer P. Slot zoo voetstoots als voorzitter der vereeniging is bedankt, zonder motiveering hier voor, hij hem mogelijk niet namens alle leden dank brengt voor al datgene wat hij gedurende zijn 20-jarig voorzitterschap voor de vereeniging heeft gedaan. Ook de heeren Gutker en Molenaar slui ten zich bij deze woorden aan. Hierna sluiting. - HEERHUGOWAARD. De dienstplichtige P. Eeken der lichting 1925, en behoorende tot het regt. Kustart. is tegen Don derdag 7 Juni aanst. voor herhalingsoefeningen te Helder voor den tijd van 17 dagen. - HEERHUGOWAARD. Ter Gemeentesecretarie zijn inlichtingen te be tomen omtrent een viertal gevonden rijwielbelas- fingmerken. Verloren een reserve-autowiel met band. - WINKEL. De heer P. Blaauboer uit den Waardpolder reed met zijn auto en zou even uitstappen bij den hr. Wilken. Toen hij terugkwam bemerkte hij, dat zijn wagen in beweging was gekomen en in de sloot was geraakt. Hij had zijn remmen niet vast gezet» - HARENKARSPEL. De publieke verhuring van, de wegen in de banne Harenkarspel heeft opgebracht de som va® f445 70. (N.H. Djgbld.j) j - ALKMAAR- 1 LEGER DiElS HEILS. Evenals andere jaren, houdt het Leger des Heils, stichter William Booth, in de maand Maart idie groote zelfverloocheningscollecte. Steeds grooter wordt de nood der wereld, meer dere vragen om hulp komen in. Zoo wordt dan deze collecte warm aanbevolen opdat de Heilssoldaten in staat zullen zijn De boodschap des Vredes, wijd en zijd te mogen ver melden. Men lette ter voorkoming van vergissingen, op de roode band op muts of hoed waarop staat Leger des Heils". BRIEVENBESTELLERS. Een bijeenkomst van brievenbestellers te Alk maar op 11 Maart 1982 heeft de volgende motie aangenomen „De vergadering van bestellers bij den Post en Telegraafdienst in Noord-Holland boven het LJ, bijeengekomen onder leiding van den Centra- len Bond van Ne&erlaudsch Post-, Telegraaf en Telefoonpersoneel (C. B. P. T. T.) besprekende de lage salarieering der brievfen- bestellers rekening houdende met de thans 'in gang zijn de salarisherziening voor de Rijksambtenaren in 'het algemeen; vestigt bijzondere aandacht op de zeer onge regelde, vroege, late, nacht-, Zondag- en Zater- idagmiddagdiensten, die bij een bedrijf als P., T. en T. voor een groot Teel onvermijdelijk' zijd te achten /doch waartegenover tot dusver, ondanks herhaalden aandrang, geen voldoende compensatie werd gegeven herinnert aan de sinds de laatste jaren sterk vermeerderde verantwoordelijkheid, welke op die brievenbestellers is komen te rusten aangezien de P. T. T.-diensten met verschilLenle andere bemoeiingen zooals uitvoering sociale wetten, beta ling der belastingen enz., zijn uitgebreid, waarvan een beduidend grootere geldelijke vérantwoordle- iijkheid het gevolg was: wijst bovendien op de verzwaring van den ar beid door de invoering van een normenstelsel en het verrichten éan verplichte rijwieldiensten, on der alle weersgesteldheden, in zeer vfele gevallen belast en beladen met 20 a 30 Kg. vraclit, vooral op de z.g. buitenwegen; verwacht ten stelligste een algemeene Verhoo- ging van het salaris van alle bestellers en tevens een special everruiming van de loonen der platte- Plands-bcstellers, die door een sterk vergrooten klasse-aftrek bij de vorige salarisherziening, be duidend meer in hun inkomsten zijn achteruit gegaan roept alle brievenbestellers als één man op de pogingen van de organisatie met kracht te ondersteunen en niet te rusten voor officieel is erkend, dat brievenbestellers als vaklieden dienen tc worden gewaardeerd en wederom opgenomen worden in het bezoldigingsbesluit der Burgerl. Rijksambtenaren en gaat over tot de orde van den dag. OUDKARSPEL. I In den nacht van Zaterda,g op Zondag is zekere W. van Oudkarspel in een vaartuig in de Dieps meer dood gevonden. Verondersteld Wordt, dat hij naar huis varende is gevallen, bewusteloos is geraakt en in den kouden nacht is omgekomen. Enkele wonden had hij a.an het hoofd. ZUIBiSOHARWOUDE- Het Provinciaal Kerkbestuur van Noord-Hol land heeft Ds. J. J. van Meurs op z'ijn verzoek' eervol ontslag verleend als predikant van de Nel. Herv. gemeente alhier en hem de bevoegdheden van emeriti-predikanten verleend, met ingang van 1 April 1928. ZUIDiSOHARW OUDE. De heer S. Kuiper Jr. alhier gaat onze ge meente metterwoon verlaten en zich vestigen als winkelier te Oudorp. ZUIDiSOHARWOUDE. De zang vereen. Gemengd Koor alhier heeft Woensdag en Zondag een uitmuntend geslaagde uitvoering gegeven. Er was veel publiek, dat zich ten volle tevreden toonde over de uitvoering en afwikkeling van het programma. MINISTEIR KAN. I Op bezoek' bij den ex-keizer- Uit Doorn wordt gemeld, dat de Minister van Binnenlandsohe Zaken en L., mr J. Bi, Kan, aldaar is aangekomen tot het hebben van een onderhoud met den ex-keizer. TE NOORDSCHARWOUDE- Vandaag de laatste dag. En de vraag is ge wettigd of de gemaakte onkosten zullen worden gedekt. Een week geleden kon men de Denta in de lucht ruiken, een week later, heden, neemt de wintervorst over de onbescheidenheid van jonkvrouwe Lente een barre wraak. In- tusschen, haarden en kachels branden er weer lustig op los, het is weer een ouderwetsch win terlandschap en ide wegen zijn opnieuw een ge polijste dansvloer geworden, waarop de grootste voorzichtigheid moet worden in acht genomen. En, dat is voor onze tentoonstelling een stropje! Eigenlijk voor de tentoonstelling niet, die ziet er even fleurig en goed verzorgd uit. Maar het is voor het damescomité een teleurstelling! Wie een blik slaat in de groote tooneelzaal Van. „Concordia" en zijn oogen laat gaan over het tentoongestelde, van uit den theetuin heeft men een schitterend gezicht op deze tentoonstelling, dan onwillekeurig denkt men niet alleen aan den arbeid, die het vervaardigen der verschillendle werkstukken heeft gekost, maar ook aan den tiid, die er mede gemoeid is geweest. Doch, alleen daarover wilden wij het heden niet hebben. Voor een dergelijke tentoonstelling, zóó opgezet, zóó verzorgd, zóó geregeld, waarvoor het dameseo- .mité een woord van grooten lof toekomt, is een duur van eigenlijk drie dagen te kort. Volgens onze meening mag het succes van een dergelijke expositie niet afhankelijk gesteld worden van d<? wcerkansen. Minstens had zij een week moeten duren. Wanneer wij tot de eerste bijeenkom!^ die leidde tot het initiatief, teruggaan, en dan verder schreiden tot de opening der tentoonstelling, waarna wij het werk zien, maar nog moeilijk kun* nen omvatten, dan dunkt ons, hebben het ge reedmaken van de zaal het in onfvangstnemen der goederen, de dag dier beoordeel ing en het invullen van de zendingslijsten te veel tijd ge kost, om zich drie dagen in den aanblik te mogen verlustigen van de in dit geval terecht 1001 arti kelen, die de vlijtige en naarstige hand heeft gemaakt. Evenwel, het is niet anders, heden avond zal de sluiting plaats hebben. Het weer heeft niet medegewerkt, over den anderen kant juicht men wel in den opnieuw ingetreden winter, doch wa.t de tentoonstelling betreft, rekenen wij den uitslag dan maar niet doch tellen het doel alleen, Om nu te zeggen, ook al weer volgens onze I meening, dat men royaal is geweest in* het toe I kennen van prijzen, dan spreken wij tegen onze natuur. Van de afdeeling handwerken moeten wij afblijven. Daarover fs door bevoegde krachten I geoordeeld, misschien niet altijd volgens den wensch en het oordeel van anderen, maar men heeft zich neer te legggen bij het oordeel aan bevoegden toevertrouwd, doch de andiere af deeling vinden wij er wel eenigszins al te schraal afgekomen. Zeker, ook door bevoegden, en die het verdienden hebben wot gekregen, maar j niet allen, en wij vinden het aantal bekronin- I gen werkelijk niet veel. Volgens ons oorUeel heeft I men wellicht de vervaardigde werkstukken te veel uit het oogpunt van „kunst" beoordeeld. Maar, dat is in strijd met het begrip „huisvlijt." j Wie zijn vrijen tijd besteedt om iets te knutselen, zonder eenige leiding daarbij te hebben, zich door I dien huisarbeid bekwaamt en het 'dan "brengt tot het voltooien van een of ander voorwerp, se"hii- derij, teekening, machine, of in het algemeen ge- 1 zpgd tot het vervaardigen van een werkstuk, waarin geduld, netheid, werklust en sympathieke gaven ligggen opgesloten, dan is dit geen kunst, maar 'dan is dit ie mooiste huisvlijt die zicJi juist daardoor kenmerkt, die stellig niét onbekroond mag blijven, n.l. wanneer die eigen schappen uit het vervaardigde spreken. Wij von den dat die afdeeiingen er dlan ook. werkelijk ■wel wat schraaltjes afgekomen zijn. Waar wij nog even dc aandacht op willen ves tigen is dit, dat de huisvlijt, namelijk wét het aantal vervaardigde en ingezonden artikelen betreft, dus de kwantiteit, niet aan Te kwaliteit heeft geschaad. Ook de afdeeling ter opluistering ingezonden (Werkstukken mag er zijn, kenmerkt zich door kunstgevoel, goeden smaak en liefde voor den huisarbeid, en oog voor "hetgeen in ons Ned. Oost-Indië wordt vervaardigd. En tenslotte, nog eens, er is een mooi stuk werk geleverd, die den geest van samenwerking én cultureel inzicht adelt., en stempelt tot luoogere idealen. 1 1 N. B. Nog even zij opgemerkt, dat geheel- onthoud i ngsst'and uitgaat van het Ned. Dranji- weercomité. Nieuwstijdingen VIER BANKEN OPGELICHT VOOR ON GEVEER f 75.000.-. Een oplichter is erin geslaagd door middel van een vervalschten credietbrief op één dag vier ■Nederlandsche bankinstellingen tot afgifte van ruim 75.000 gulden te bewegen. De bewuste cre- 5dietbrief ten* bedrage van drieduizend dollar was hem verstrekt door het bijkantoor van de Gene ral City Bank of New York te Genua, doch door het cijfer 3000 in 50.000 te veranderen lukte het hem de fraude te plegen. Zoo liep een Haagscho Bankinstelling erin voor 11.500 dollar, een Am- pterdamsche voor 8000 en de Nationale Bankver- •eeniging te Utrecht voor 23.740. "Laatstgenoemde bank ontdekte het bedrag het eerst, daar de employé die het geld had uitbetaald gemerkte, dat hij den bewusten cliënt 1000 gld. te weinig had gegeven. Daar niemand wist, waar deze verblijf hield, seinde men over de zaak naar Genua om naam en reisroute. Uit Genua kwam binnen twee dagen antwoord, waaruit tevens bleek dat de credietbrief slechts 3000 dollar groot Iwas en niet 50.000. Onmiddellijk werd de Ufc- iechtsche recherche gewaarschuwd aan wie mep "het volgende signalement kon opgeven. Het luidt: Duitsch sprekend als heer gekeled persoon, naar schatting 35 jaar oud, lengte pl.m. 1.70 M. bleek gelaat met donkere uitdrukking, zonder baard of knevel met goed verzorgde handen en lange na gels; aan een der handen eenige ringen, geklee|d in donkere overjas met dito gleufhoed, sterk ge parfumeerd. Vernomen wordt nog, dat het wel zeer moeilijk zai zijn, aezen. siuwen oplichter te pakken te krij gen. Hij heeft zich te Utrecht o.a. Duitsch geld laten geven, zoodat verwacht wordt, dat hij over onze oostelijke grenzen de wijk heeft genomen. Intusschen kwam al vast te staan, dat hij ook in het buitenland geopereerd heeft, terwijl hij even eens bij een Rotterdamsche bankinstelling zijp slag moet hebben geslagen. De heer Van den Brink, hoofdinspecteur van poltie te Utrecht heeft zich voor verder onder zoek naar Amsterdam begeven. TROMP's LAATSTE NAZAAT. Eenige weken geleden overleed hier te lande de .heer N. Tromp, oud-hoofdmachinist der Kon. Paketvaart-Maatschappij, een zeeman, die in lndië vele vrienden had. Nu eerst blijkt, dat deze heer de laatsite af stammeling was in rechte lijn van onzen grootep admiraal Maarten Harpertszoon Tromp. De thans overledene bewaarde nog tal van kostbare reli- quien van zijn roemruchten voorvader, naar het Nieuws van den Dag voor N.l." weet mede te deelen. DiE SOHUTTEVAEIR. Omtrent het oponthoud, dat de „$chuttevaer" ondervindt, wordt gemeld, dat hedenmorgen aaii de laatste herstellingen zal worden begonnen. Nu de radio-installatie weggebroken is, kan de be manning zich veel gemakkelijker bewegen en vol ongeduld ziet de Sehuttevaer dan ook reeds uit naar het oogenblik, waarop hij de reis naar Ame rika zal kunnen voortzetten. De bemanning zal ujt drie leden bestaan. De 2e stuurman Galissen heeft plechtig moeten be loven geen last meer van zeeziekte te zullen krij gen! De zoon van den heer Sehuttevaer, "cLie mo menteel ook in Engeland vertoeft, zal dus uiet meegaan. D eoude heer blijft bij zijn weigering; zijn parool is: „Alleen ervaren zeelui aan boord" Nu de radio-installatie uit het bootje ver.wij derd is, verwacht kapitein Smit ook, dat de kom passen beter zullen werken. Gegurende den over tocht van Hoek van Holland naar Engeland heeft men deze namelijk niet kunnen gebruiken, door dat zij be invloed werden door het radio-toestel. Reeds spoedig na het vertrek van Hoek van Hol land op den fraaien Zondagmorgen van. 2" bleek ,dat het onmogelijk wa op kompa te varen. Nadat het vuurschip „Maas" gepasseerd was, heeft men toen het vuurschip „Sehouwenbank" opge zocht, dat de „Sehuttevaer" 's nachts op een af stand van een paar mijl voorbijvoer. De wind wakkerde toen tot een koelte en er werd verier gezeild in de peiling vau het vuurschip „Noorihin- ter". Van daar stak kapitein Smit over naar Engeland, maar doordat de kompassen onbruik baar waren, bereikte de /Sehuttevaer" de En- gelsch ekust te Noordelijk, zoodat men nog een dag moest varen eer het vuurschip „Gallooper" gepasseerd werd. Te Londen ontvangen de krasse heeren Sehutte vaer en zijn mannen van alle kanten hartelijke belangstelling en medewerking, vooral ook van de bemanningen der Batavierbooten. Speciaal wordt vermeld, de hulp van kapitein Swart van de „Batavier IV". Van een Nederlandsche firma ontvingen dezer dagen de „Schuttevaer-opvarenden niet minder dan tien pond tabak. Buitenland HET WINTERWEER. In Duitsch land* In geheel Duitschland heerscht strenge koude- Te Koningsbergen daalde de thermometer Zater dagochtend tot 11 graden, te Stettin tot 7, Bres- lau tot 6 en te Berlijn tot 4 graden onider het) vriespunt.. Het warmst is het nog in het Rijn land waar de temperatuu rnog niet onder nul is. Wolff meldt uit verschillende plaatsen sneeuw val. In Zuid-Baden sneeuwt het sinds Vrijdag avond onafgebroken. Ook in het Schwarzwald ligt een sneeuwlaag vau 20 cM. In En^elan;!. Terwijl Zaterdagmiddag de zon in Londen scheen, bego nplotseling sneeuw" te vallen en bin nen twee minuten waren de kleine vlokjes aange groeid tot een volledige sneeuwbui en de zon ver dween achter een sneeuwseherm. Uit het gehéele land komen trouwens berichten over sneeuwval. In Yorkshire lag Zaterdag ruim een halve meter sneeuw, in Wales zijn vele wegen onbegaanbaar en in Schotland heeft een sneeuwstorm gewoed. Volgens de meteorologen zijn koude winden uit Siberië de oorzaak van dezen terugkeer van den winter ,en zij voorspellen, dat de koude nog deze week zal aanhouden. De temperatuur van Zaterdag was 20 graden lager dan die van Zondjag tevorpn. Van de 43 weerstations in Engeland meldt sleohts één, dat van Holyhead, geen vorst. De vliegtuigen, die Zaterdag op Croydon arri veerden, waren met ijs bedekt, daar in de hoogere luchtlagen een buitengewone "Loude heerscht. BYRD'S ZUID'POOLVLUCHT. De Fokker-ééndekker „Bellanca" is onlangs voor Byndjs Zuidpoolexpeditie gereed gekomen. De proefnemingen met het vliegtuig hebben voldaan, de wielen zullen echter door ski's worden vervan gen om neerdaling op de sneeuw mogelijk te ma ken. De piloot Bennett en luitenant Balchen zul len Byrd vergezellen op zijn vlucht naar de Pool. De kosten Her expeditie zijn geraamd op een be drag van een half millioen dollar. De expeditie zal naar Nieuw-Zeeland vertrekken, 'de duur ■wordt geschat top anderhalf jaar. VAN BE PYRAMIDE GEVALLEN. Een Engelech toerist, die de Groote Pyramide klom, struikelde, viel naar beneden en vond den dood terwijl een groote menigte vóór de Pyra mide stond. I t i EEN OAPNAVAL TE DEN BOiSCH. „Het Huisgezin" meldtdat de katholieke raads fractie te Den Bosch Vrijdagavond vergaderde ter bespreking van de nieuwe politie verordening. Uit de fractie zullen amendementen worden inge diend, o.m. beoogende de afschaffing van Car naval en de regeling van het dansen. EEN SNOlElR VAN DRIE MILLIOEN DOOR EEN GAT IN DIEN MUUR GGESTOLEN- Wanneer men leest Welke geraffineerde mid delen er worden bedacht om diefstallen te plegen, dan zou men tot de conclusie komen, dat voor een handigen d'ief niets meer onbereikbaar is. Een van de grootste juweliersfirma's op de Plaoe Vendome te Parijs is het slachtoffer van een buitengemeen handige drue geworden. Eenigje dagen geleden had een gentlemen-inbreker, die in een der luxe hotels logeerde, een paarlenoollier gekocht voor een millioen francs en die contant aetaald. Kort daarop bestelde hij nog een collier,, ditmaal ter waarde van 3 millioen. Iemand van het personeel kwam hem "brengen. Toen hij de kamer betrad stond de gast zich te scheren. Hij v 'rzociit den brenger de collier maar even neer te leggen in een metalen doos die zich bij wijze van zeepbak naast de waschtafel bevond. Hijzelf zo uzieh even kleeden in zijn kamer er naast. Hij keerde echter niet terug. Toen de bediende van den juwelier argwaan kreeg, bemerkte hij eensklaps dat de collier met de doos dioor een gat in den muur in de andere kamerwas géhaald! De dader was er mee verdwenen en hij is nog niet gevonden. Vliegluitenant Kinke&d in zee gestort en ver dwenen. Vliegluitenant Kinkead, die het watervliegtuig beproefde, waarmee getracht zou Worden het we reld-snelheidsrecord te breken, stortte buiten Sout hampton in zee. Bestuurder en machine waren oogenblikkelijk verdwenen Een nader telegram melSt: Kinhead werd dioor het noodlot achterhaald, toen hij een proefvlucht op het Calshot vliegveld maakte in een „Super- marine Napier Seaplane". Dit toestel was speciaal gebouwd voor het maken van nieuwe records- Toen de vlieger ongeveer 10 minuten in de lucht was, dook de machine plotseling loodrecht en stort te van 400 voet hoogte in het water. Motorbooten snelden te hulp en zochten alles af, maar geen spoor werd gevonden. Er is weinig twijfel of Kinhead werd op slag gedood. De groentenaanvoer bedroeg in de afgeloopen week aan beide Langendijker veilingen samen 78 wagons roóde, 74 wagons gele en '136 wagons Déensche witte kool, benevens 6 wagons uien en 3 wagons peen, tezamen "297 wagons. In de over eenkomstige week van het vorige jaar waren deze cijfers resp. 165, 127, 105, 18 en 4 of tezamen 419 wagons. Bij vorig jaar begint dus nu de aanvoer ach- terojp te komen, wat natuurlijk het gevolg is van de vlugge ruiming der roode en gele soorten. Aanvankelijk bleef de stemming voor de di verse koolsoorten hetzelfde en bleef ook de prjjjs op het oude peil. Het onverwachte winterweer der laatste dagen deed de vraag echter toenemen, gelukkig ook voor de witte kool, zoadat Jn alle opzichten van een gunstig verloopen wieek kan worden gesproken. Niettegenstaande de meerdere' vraag nam het aanbad van roode kool af; zelfs Zaterdag beli'ép dit slechts 13 wagons. De laatste dagen werd slechts weinig verkocht beneden de f 20 per' 100 Kg., de grootste "kool kon nog 18.50 of 19.op brengen. Het mooie kleine goed kwam Zaterdag boven 25.—, 'Ook doorschot ging graag weg voor 18 tot 23.— naar gelang van grootte en kwali teit. öok GELE KOOL 'was goed gevraagd, doch

Nieuwe Langedijker Courant | 1928 | | pagina 2