Raad Sint Pancras PUROL Uit den Omtrek Predikbeurten Groentevervoer Plaatselijk Nieuws ONZE G Y MN A STIEK VEREEN [GINGEN Men kan dit'hoofdje meer in algemeenen zin opvatten, maar wij bedoelen er heden toch „Her cules" en „Hygiéa" mede. Onder krachtige lei- dinvg gaan zij thans langs nieuwe banen en wij verwachten er alle goeds van. Dit komt. door de goede verstandhouding die er in beide ver eenigingen tussehen bestuur en leden, maar in hoofdzaak tussehen .de werkende leden, bestuur en leider bestaat. Steeds weer opnieuw komt dit tot uiting, wanneer het een of ander belangrijk' punt wordt besproken. Zoo ook gisteravond. In algemeen® vergadering bijeen, werden de plan nen voor dezen zomer besproken. De zomerpro- paganda. Er zullen openluchtuitvoaringten plaats hebben, die thans ree'ds worden voorbereid. Maar, er kwam ook nog een ander punt ter spralte. De heer Tauber, de kranige voorwerker, (hij is echter nog meer) zal 14 April- 25 jaar als wer kend.lid van de vereengiing op de ledenlijst staan ingeschreven. Natuurlijk moet dit 'feit herdacht. Feestelijk herdacht Het zal een zeer varieerend programma worden, de feestavond zelf is voor genoodigden, in zeer uitgebreiden zin genomen, maar toch blijft het een gesloten avond. Bestu ren van andere gymnastiekvereenigingen zullen er getuigen van kunnen zijïi, donateurs en vele anderen, die zich niet onverdienstelijk' tegenover de vereeniging hebben gedragen. De heer Tauber als middenpunt der feestelijkheden. Natuur lijk! De helper "bij openluchtuitvoeringen, de ruggesteun der vereenigingen, een der 'flinke steunpilaren voor "beide vereenigingen. Wij hoo- ren al zoo iets verluiden van eene huldiging 'door de vereenigingen niet alleen. Ook de leden willen hun turnmakker gedenken in eere en vriendschap. Goed zoo. En wat er nog méér gdbeurde op de vergadering van gisteravond? Aan Cor Lan gendijk en zijn zuster, mej. G. Langedijk werd ieder een gouden ring aangeboden als herinne ring als flinke voorwerker(ster) bij de direc- teurs'wisseling. Hartelijk werden zij door den Voorz., den heer A. Ootjers, toegesproken. Fien aardige avond, vinit u niet!? Daar zit ook gymnastiek in en muziek! BROEK OP LANGENDIJK. Woensdagavond werd in de Openbare School een ouderavond gehouden, welke weer heel druk bezocht was. Met belangstelling werd het schrif telijk wekr der leerlingen bezichtigd, hun teeke- ningeu en de nuttige handwerken der meisjes. Maar de grootste belangstelling had de tentoon stelling van voorwerpen in papier, carton en klei, welke door de dames Roos en De Jong, onderwijl zeressen der school, vervaardigd zijn op en voor den cursus in handenarbeid, ter voorbereiding tot het examen in dat vak te Alkmaar. De belangstelling xwas zoo groot, dat het onderwijzend personeel xbesloot, ook den volgenden avond de tentoonstel ling nog een uurtje open te stellen, waarvan ook weer een druk gebruik gemaakt werd. Doel dezer expositie is te komen tot het oprichten van een Cursus in handenarbeid voor de leerplichtige en ook voor de niet meer leerplichtige jeugd, on der leiding van genoemde dames. NOORDSCHARWOUDE. HET POSTKANTOOR. Bij de Kamer van Koophandel te Alkmaar is bericht ingekomen, van de directie der Posterijen dat het Post- en Telegraafkantoor te Noordschar- woude zal worden verbouwd, teneinde aan de ge gronde klachten van het publiek tegemoet te ko men. NOORDSCHARWOUDE. HET PAASCHCONCERT VAN „CRESCENDO." Met verwijzing naar de in dit nr. voorkomende advertentie, willen wij ook onder het Plaatselijk Nieuws even de aandacht vestigen op het kerkcon- cert, dat door bovengenoemde zangvereeniging a.s. Woensdag zal worden gegeven. Zooals wij reeds eerder beloofden, hopen wij in ons volgend jnr meer breedvoerig op dit concert terug te komen In dc eerste plaats vragen wij de volle aandacht voor de aankondiging, die nu reeds velen mag op dekken te besluiten er heen te gaan. NOORDSCHARWOUDE. Naar wij vernemen zal de heer Reinders, Ge meente-Secretaris alhier, morgen i April, 121/2 Jaar bij de gemeente-administratie werkzaam zijn. ST. PA NCRAS, Dc Weleerw. lieer Es. v. Andel, gerei', pred. alhier is als zoodanig beroepen te Breda. SINT PANCRAS. Donderdagavond jl. trad de Tooneelvereeniging „Kunst naar Kracht" op met het tooneelspel ,,De Vrijbuiter." Door vertrek speelden de heer D. Gerritsen en Mevr. R. GerritsenJoman voor het laatst mede Er werd goed spel geleverd. Tevens had eene huldiging plaats namens de Tooneelvereeniging en namens de afd St. Pancras van den Bond voor Staatspensionneering. In ons volgend nr. komen wij nog eens op de zen avond terug. der "politie gevallen, toén zij hun krachten had den beproefd op een brandkast welke stond in een kantoor in de Boerhaavestraat te Amsterdam. Geconstateerd werd dat zij om 11 uur naar bin nen gingen en m,et behulp van eén valschen sleutel de voordeur openmaakten. Toevallig pas seerden daar eenige rechercheurs van de centrale recherche. Daar dezen het zaakje niet vertrouw den, bleven zij buiten de wacht houden. Na een uur ongeveer kwam het drietal eenigezins mis troostig naar buiten en voor zij het goed en wel beseften, waxen zij door de rechercheurs geares- teerd. Dezen brachten hen regelrecht over naar het hoofdbureau van politie. Hier werden 2ij gefouilleerd en er kwamen de noodige inbrekers- werktuigen voor den dag. Een der mannen Ts een goede bekende van de justitie. Het bleek, achteraf, zegt de ..TeU'j dat het 3-tal zijn krachten had beproefd op een brand kast, welke in het kantoor stond en wélke dan ook wel het doel van hun tocht zal zijn geweest. Op verschillende manieren hebben zij geprobeerd de kast open te maken, doch dit lukte niet. Ten slotte besloten zij den terugtocht té aanvaarden, met het gevolg, dat zij regelrecht in de armen der politie Hepen. IN DEN TREIN DOODGEBLEVEN. I Aan het Beursstation werd bemerkt, dat in den trein die te 11.45 naar Dordrecht zou vertrek ken, een man dood in een coupé lag. 'Het lijk werd naar het ziekenhuis aan den Coolsingel over gebracht. Het bleek te zijn den '35 a 40-jarigen P, J. L., gewoond hebbende aan den Bergsingel aldaar, vermoedelijk handelsreiziger van beroep. De heer L. was'aan het D. P. station ingestapt. EEN JEIUGBIGE MOORDENAAR. Verdacht van moord on het 15-jarige Hollanl- sche melkmeisje S. is te Kleef, naar dé „Tel." meldt, gearresteerd de 17-jarige boerenknecht S., eveneens uit Holland afkotnstig. Beiden Waren werkzaam bij een veehouder in Bijlerward. Nadat de jongen naar Kleef was overgebracht, erkende hij den moord te hebben gepleegd. Op een 'stil punt had hij het meise jopgewacht en na een korte woordeniwwisseling een schot op haar ge- Loet dat "haar in Ide borst trof. Daarna? had hij haar met een mes den hals af gesmeden. ONDER SCHOOLTIJD) OVERLEDEN. Aan de Chr. Kweekschool Rehoboth aan de Maliebaan te Utrecht greep een ontstellende ge beurtenis plaats. De 18-jarige leerling P. J. H. v. d. S., uit Woerden, overleed tijdens de wisseling der lessen plotseling aan een Hartverlamming j Hij stierf in de armen van een der leeraren. Direct Werden de lessen beëindigd. Diep onder den indtruk gingen de kweekelingen huiswaarts. Nieuwstijdingen UIT DE STEEiNINDiUSiTRIE-, t In een te Arnhtem gehouden vergadering van den Bond van Steenfabrikanlfen Was ingekomen een tellegram van de Werknemersorganisaties, waarin werd medegedeeld, dat men den eisch van vijf pet, loonsverhooging liet vallen. Van die zijde van de patroons werd daarna beslotlen om de aangekondigde loonsverlaging in tie trekken. Het Werk zal nu Maandag op de oude voorwaarden doorgaan. De uitsluiting is afgewimpeld.' BROEDiERMOORDi. In het begin dezter week werd eenige meters over de grens hét lijk' gevonden van iemand uit Gendringen. Meende men aanvankelijk da.t men hier te doen had 'm|et een geval van misbruik van stérken dj'ank met doodielijken afloop, een nader onderzoek hjeeft thans ditgemaakt dat het 67-jarige slachtoffer na een vechtpartij is ver moord door zijn 43-jarigen broer. Dezle is thans door de justitie gearresteerd. Het staat vast dat de beidie broers, toen zij het laatste bij elkaar waren, hooggaande ruzie had den. Beiden stonden ongunstig en als dronkaards hekend. Het slachtoffer was ongehuwd eu woon de bij den gehuwden dader in, deze laatste heeft een vrouw met kinderen. INBREKERS, DJEI PECH HADDEN- Drie inbrekers zijn Woensdagavond in handen j Vergadering van den Raad dezer gemeente op Vrijdag 30 Maart 's avonds 7 uur, onder lei- ding van den Welei. heer Kroonenburg, Burge meester. I Aanwezig alle leien. Stemmingen zullen aanvangen bij den heer I Muurling. I Na opening door Jen voorz. worden die notulen 1 gelezen en goedgekeurd. Ingekomen zijn de volgende ingekomen stuk ken Verslag van de Kamer v. Koophandel over '27. Verslag van B. en W. over den toestand der Gemeente over "1927. Prooesverbaal van kasopname bij den Gemeen- j teorntvanger, waarbij overeenkomstig de boeken aanwezig was een 'bedrag van f 1836.19. I Verslag van den Inspecteur Her directe belas tingen dat de opcenten op de Gemeentebelasting over 1928 voor deze gemeente naar schatting zullen bedragen f1080, die opcenten op de Per soneel© belasting ten bedrage van f1500. Opgave van den inspecteur der 'Belastingen, dat ten laste der Gemeente over 1927 een be drag komt aan kwade posten van f 1418.20. Ter toelichting deelt de voorz. mee, dat ongeveer een gelijk bedrag reeds systematisch is gehouden ge- worden, zoodat de gemeente weinig heeft terug te betalen. 1 Sdhrijven van de Directie der VS.Mij. betref fende de Exploitatie van de toevoerUjn naar Br. op Langendijk, welk een batig saldo' aanwees van f 13514.29. In verband daarmede is de rente- garantie verlaagd tot f 7202.80. Goedkeuring van God. Stalen op Qe gemeente- begrooting over 1928. Goedkeuring van Ged. Staten op het Raads- besluit tot aankoop van grond; eveneens op de verhuring van land en huis, indertijd bewoond) door de Wed. Groen. j Mededeeling Werd gedaan, dat volgens raadsbe sluit wachtgelders zijn aangeschreven ten getale van 34 personen, met als resultaat: nihil. Van 10 aangeschrevenen van een vervolglijst van wachtgelders .was reeds van 6 personen bericht ontvangen, met hetzelfde resultaat. Meestal wa ren genoemde personen reeds in betrekking, of van R. Kath. geloofsopvatting, Vat men voor het onderwijs aan de O. L. School minder gé- wenscht achtte. Waar 1 Mei reeds nadert, zal vermoedelijk Wederom opnieuw een verzoek moe- ten worden gedaan om dispensatie. Wat betreft het verloop der gemeentefinan- ciën over 1927, kan reeds werden meegedeeld, lat deze een gunstig verloop heeft gehad. Het van i den dienst 1926 overgebrachte saldo van f6000 zal waarschijnlijk niet behoevten te worden ver bruikt. Alles voor kennisgeving aangienomen. Als lid van de Gascommissie kan Voorz. nog meedeelen, dat het Bestuur .daarvan al haar best doet lioht in de zaak „corruptie" te brengen, door controle uit te oefenen over de leveranties! door alle firma's vanaf de oprichting in 1910. Aan de hand van de door den directeur ver strekte gegevens is aan 98 firma's, 'welke leveran ties van meer den f 300 hebben gedaan, schrijven gezonden ,met verzoek een verklaring te willen teekenen, desnoods onder «eede te getuigen, dat dc directeur vrij uit gaat. Wat betreft de in beslag genomen b oeken der firma Gautseh, hierin bleek een postje voor te komen van geenerlei beteekenis. Hoewel het officieele rapport nog niet is ver schenen, kan toch alreeds vastgesteld worden, dat de directeur alles doet om klaarheid in aeze zaak te brengen. Nog was behandeld een verzoek om den heer v. d. Stel uit te noodigen, wien dan oök vrij reis kosten werd aangeboden voor een eventueel be zoek ten onzent. Echter stelde deze als voorwaarde, dat een ver goeding zou 'worden genoten van f150 voor zich en zijn advocaat ieder. De Gascommissie meende hierop niet te moéten ingaan, te meer wij met zijn advocaat niels van noode hebben. Bovendien schemerde in den brief van v. d. Stel ook al door, dat slechts de inbeslag genomen boeken volledig materiaal konden verschaffen, waarom dan Ook werd voorgesteld,-kalm het justitioneel onderzoeek af te wachten. Dte heer Lek vindt het een eigenaardige ma nier van doen. Natuurlijk weet men al het ant woord van de aangeschreven firma's. Deze hebben immers allen tijd hun boeken weg te werken. Thans laat de Gascommissie voorkomen, of ze zooveel doen. Voorzitter geeft toe, dat dit misschien niet de gewenschte weg is, maar welke dan wel? Weth. Duif merkt op dat deze weg si voorge steld door een lid der Gascommissie. Men heeft hieraan gevolg gegeven, om later niet te moeten hooienwaarom die weg niet eens opgegaan De heer Snel brengt de 5 pCt. nog eens naar voren, en zag hierover graag nog meer klaarheid. Voorz. zegt, dat de beschuldiging, als zou de 5 pet. te nonrechte ziju genoten, is afgewezen. Volgens de notulen van voorgaande jaren is een. bestek van dien tijd voorgelezen, waar\n ter dege sprake was van de 5 pet. Tot goed begrip diene dat die 5 pet. niet. behoorde bij het gewone werk, maar een vergoeding was voor toezicht bij uit breiding, wat anders aan een opzichter moest zijn uitgekeerd. Later toen het salaris is herzien, heeft de directeur uit eigener beweging daarvan afstand gedaan. Spr. wil ook nog wijzen op het ffeit dat van uitbreiding van "bet electrisch be drijf geen 5 pet. is genoten. Hoewel de desbetref fende clausule nog bestaat, heerscht wel de idee, hierin verandering te brengen. De heer Snel zou dit tenminste in de 'toekomst willen voorkomen. Hij vindt het bijzonder hatelijk voo rhet mindere personeel, welke soms halve nachten overwerken. De heer Lek vindt ook, dat het toezicht, uit geoefend door iemand naast zijn gewonen werk kring, mirakel wordt betaald. Ook de heer Muurling zou hierin zoo spoedig mogelijk verandering willen zien. Tenslotte wondt besloten het advies van de Gascommissie te volgen. Voorstel: Benoeming tot schoolschoonmakér de tegenwoordige functionaris, de heer C, Aukes. Goedgevonden. Aangegaan Werd een gemeenschappelijke re geling met de géra. Koedijk, betreffende het ge bruik van eikaars brandbluschmiddelen. Ingekomen was een verzoek om adhaesiebe- tuiging op een adres van OoststellingweTf, aan den Min. van Financiën, betreffende een wijzi ging in de financieel® verhouding tussehen het Rijk en gemeenten. Van Kollumerland een dergelijk verzoek op een verzoek aah H.M. de Koningin over een her ziening van de belasting op eigendommen, waar door de gemeenten zullen worden gemachtigd meer opcenten te mogen leggen op de grond belasting om te kunnen voldoen aan véle door het Rijk opgelegde financieel® lasten. B. en W. Stellen voor het aires voor kennisgeving aan te nemen. Wel kunnen zij meegaan met de daar in genoemde bteziwaren, maar zij achten het beter dat de betrokken gemeenten zich wenden tot de Ver. van Ned. Gemeenten. De heer Lek is van oordeel, dat de toestand voor vele gemeenten bepaald onhoudbaar is en iwas nog wel voor adhaesiebtetuiging. Weth. v. Kampen loopt niet. weg met de Ver. van Ned. Gemeenten. Feitelijk is dit alweer een lichaam boven ons. Hij zou zich liever wlenden tot de Kamerledien, welke misschien bij den Mi nister op verbetering kunnen aandringen. Ten slotte wiordt het advies van B. en W. aangenomen. Volgde vaststelling van het Kohier honden belasting 1928 "ten Bedrage van 128. Wegens weigering van den heer R. Blok van betaling 'der bijdrage verplegingskosten voor zijn dochter, zijnde een bedrag van f150 over 1927, stellen B. en W|. voor tegen den heer Blok een procedure in te stellen. Echter meenen zij den heer Blok nog eenmaal te moeten waarschuwen binnen een vastg.es telden tijd te betalen. Voorz. zegt nog den heer Blok persoonlijk ge adviseerd te hebben het bedrag te voldoen, te meer waar 'deze, met een bijdrage van f 850, toch zeker billijk wordt behandeld. Immers werd zijn doch ter thuis verpleegd, zouden de kosten toch veel hoogef zijn. De 'heer Lpk kon zich best met B. en W, vereenigjen. Toen enkele jaren terug Blok 1/4 ge deelte moest betalen, pl.m. f 235, kiwam deze met bezwaren. Ken toen ingesteld onderzoek naar zijn finanéieelen toestand toonde aan, dat deze lang niet slecht was. Toch is nadien de bijdrage ver minderd, zoodat we gerust kunnen zeggen, dal Blok clement wordt behandeld. De heer "Snel vraagt of de heer Blok heeft ge weigerd of zich heeft beroepen op onmacht. Hij heeft de overtuiging, dat zijn financieel® positie is vërslecht. Voorz. merkt op, dat dit niéts terzake doet. Het betreft hier de uitvoering van een raadsbe- sfui.t. Over 1927 is de bijdrage vastgesteld op f150. De consequenties va,n dat besluit kunnen niet anders zijn dan het i'ns'ellen van een proce dure. Ook de heer Muurling keurt de houding vau den heer Blok af. Reeds meer heeft hij blijk ge geven er geheel af te Willen. Hij is dan ook voor het voorstel van B. en Wi„ hetwelk, met allen voor, Wordt aangenomen. Aangeboden wordt daarop de rekening van de veenderij over 1927. Be daarop voorkomende be dragen werden goedgekeurd met als ontvangst f3207.70 en een uitgaaf van f7029.12. Nadeelig saldo f3822.12. De voorz. dankt den heer v. Kampen voor zijn gehouden beheer in deze en de véle bemoeiingen ten behoeve van de werkeloozenvoorzieniug ver richt. Waar de veenderij thans heeft opgehou den te bestaan, dankt de heer v. 'Kampen de hoeren'Duif en Slijker, als zijnde de twee overge bleven opzichters der veenoommissie, voor hun steun bij het uitoefenen van zijn functie on dervonden. Hierna volgde nog een bespreking over het voorstuk van de^ veenderij, waaraan nog een be drag was besteed van 'f 659, zijnde arbeidsloon aan weékeloozen. Aan het achterland was f 25 besteed, terwijl aan de IJsclub was uitbetaald f44 voor uitgekeerd arbeidsloon, zoodat de post werkeloozenzorg f738 had heloopen. Begroot was f 500. 4 De heer'Snel vroeg nog eenige opheldering over iets ,dat hem ter oore was gekomen. Hem was verteld, dat voor éen zekere arbeidsverriehtmg f40 was vastgesteld, terwijl later daarvoor f50 was uitgekeerd, feitelijk, omdat het voor f 40 niet kon, terwijl de betrokkene toch f6 per dag hadden verdien!. De heer Duif licht een en ander toe. Bij een bezoek aan de werkverspchaffing meende hij, in het belang der gemeente, het werk aan de ar beiders te móéten uitbesteden en was door 71e beide wethouders eerst een bedrag vaü f 40 ge noemd. Bij bespreking met de arbeiders meenden dezen niet minder te kunnen werken als voor f50, wat toen is gebeurd. Hoewel het werk toeu vlug is verricht, moet toch gezegd worden, dat het tot volle tevredenheid is geschied. De heer Snel is voldaan, waarop "de voorz. tot sluiting overgaat. Eichter spreekt deze nog een hartelijk afscheidswoord tot een der Persverte genwoordigers, iden heep Gerritsen, welke de ge meente gaat verlaten. Naast een woord van dank' voor de aangename samenwerking en correcte verslagen, uit voorz. zijn beste wensehen voor hem en zijn gezin in hun nieuwe wloonplaats, waarop de heer Gerritsen 'dankt voor de welwillenle woorden, tot hem gesproken. Herv. Gem. Oudkarspel. Zondag voorm. 10 uur Ds. G. de Leeuw. Afscheid aan de ontslagen Leerlingen, begroe ting van de nieuwe leden. Ger. Kerk Noordscharwoude. Zondag voorm. 9.30 uur Preeklezen. Nam. 4.30 uur Ds. van Andel van Sint Pancras. .Goede Vrijdag des avonds 7 uur Ds. Zwaan, Em. Predikant te Helder. Herv. Gem. Noordscharwoude. Zondag voorm. 9.30 uur Ds. Staal. Bevestiging van de nieuwe lidmaten. Extra collecte. Herv. Kerk Zuidscharwoude. Zondag voorm. 10 uur Ds. J. J. van Meurs- Afscheid. Chr. Ger. Kerk Broek op Langendijk. Zondag voorm. 9.30 en nam. 3 uur Ds. Drenth- Doopsgez. Kerk Broek op Langendijk. Zondag voorm. 9.45 uur Ds. Am. de Jong- Doop. Ned. Herv. Kerk Broek op Langendijk. Zondag voorm. 9.30 en.nam. 2.30 uur Prof. Dr. J. A. C. van Leeuwen van Utrecht. Ger. Kerk Broek op Langendijk. Zondag voorm. 9.30 Ds. Donner. Bediening van het H. Avondmaal. Nam. 2.30 uur Ds. Donner. Nabetrachting. Hervormde Kerk Sint Pancras. Zondag voorm. 9.30 uur Ds. Jellema. Voorbe reiding H. Avondmaal. Bevestiging van nieuwe leden. Collecte voor de kerk. Nam. 6.30 uur Ds. Jekema. Goede Vrijdag voorm. 9.30 uur Ds. Jellema. H. Avondmaal. Nam. 6.30 uur Ds. Jellema. Dank zegging. Ger. Kerk Sint Pancras. Zondag voorm. 9.30 uur Ds. van Andel. Nam. 3 uur Preeklezen Ger. Kerk Heerhugowaard. Zondag voorm. 9.30 uur Preeklezen.Nam. 2 uur Ds. van Andel van Sint Pancras. Katholieke Klerk Langendijk. Zondag v.m. 7 en 10 uur geen preek. Nam. 6 uur Lof met Lijdenemeditatie door kap. Standenmeijer over: ,Jhet sterven des Heeren". Witten Donderdag, Goeden Vrijdag, Paasch- Zaterdag: voorm. "7 uur de plechtigheden. Mannen die er correct uitzien, scheren zich dagelijks. Men scheert zich pijnloos, vlug en schoon, zonder dat de huid stukgaat of na- schrijnt. als men voor het inzeepen de baardopper- vlakte inwrijft met 'n weinig 30 en 60. tube 80 ct. Bij Apoth. en Drogisten SLUIS. BROEK OP LANGENDIJK. 24 Maart 2 motoren <45 ton 26 4 "90 27 3 '40 i 28 2 30 29 2 20 j. 30 2 40 ,i Totial 15 265 BROEK OP LANGENDIJK. Zaterdag 24 Maart 30 wagons. Maandag 26 Maart 7' Dinsdag 27 Maart 26 Woensdag 28 Maart "T3 Donderdag 29 Maart 15 Vrijdag 30 Maart 13 „j Totaal WARMENHUIZEN. Zaterdag 24 Maart Maandag 26 Maart Einsdag 27 Maart Woensdag 28 Maart Donderdag 29 Maart Vrijdag 30 Maart Totaal 104 5 0 5 4 9 Marktberichten LANGEDIJKER GROENTECENTRALE. 30 Maart. 10000 Kg. roode kool 26.3028.10, doorschot 23.26.90, 16500 Kg. gele kool 10.60—19.30, 50000 Kg. deensche witte 6.307.40, doorschot 4.60—5.30, 1000 Kg. uien 23.90, drielingen 17.70 31 Maart. j 17700 Kg. roo'de kool 24.5026.60, doorschot 1 26.20, 25000 Kg. gele kool 8.18.80, doorschot 7.9.60, 104000 Kg. Deensche witte 3.70 6.90, doorschot 4.6.20, 560 Kg. uien 2210 drielingen 13.stek 13.40.

Nieuwe Langedijker Courant | 1928 | | pagina 2