SPORT EN WEDSTRIJDEN Nieuwstijdingen KINDERLIJKJE GEVONDEN; Gisterochtend heeft een chauffeur van de ge- meentereiniging in de Boekhorststraat den Haag, een lijkje van een pasgeboren kind gevonden, dat hij bjj de politie heeft gedeponeerd. Het is een voldragen vrucht van het mannelijk1 geslacht- Er waren kenteekenen op het lijkje, welke op doodslag wijzen. IN BRAND GERAAKT. Gistermiddag is da dienstbode van den kantoor- houder der Posterijen te Rijen, bij het aanmaken j van een gasfornuis, in brand geraakt. Met ernstige brandwonden werd zij naar het ziekenhuis te jBreda vervoerd. Haar toestand is ernstig, evenwel niet hopeloos. 1 Land- en Tuinbouw iONKRUIDBESTRIJDING MET FIJNGEMA LEN KAINIET EN „BLAUWi ONDER DE SCHIL." Fijngemalen kainiet wordt, zooals bekend is, .meermalen gebruikt ter verdelging van onkruiden. Het succes hiermede is gewoonlijk zeer groot en igeeft belangrijke besparing aan arbeid en be duidende vermeerdering van den oogst. Het meest wordt fijngemalen kainiet aange wend op granen ter verdelging van Herik, koren bloemen en andere onkruiden. Met niet minder goed gevolg kan het ook gebruikt worden ter be strijding van brandnetel en distels. Hoewel de strijd hiertegen gewoonlijk van langeren duur is dan bij de onkruiden tusschen de granen, blijft het suc ces ook hier niet achterwege. Het vorige jaar is in de omgeving van Hensbroek een proef genomen met de bestrijding van onkrui den tusschen uien door middel van fijngemalen kainiet, met gevolg, dat de bestrooide perceelen zoo goed als niet behoefden te worden gewied, terwijl het gewas niet het minste te lijden heeft gehad. Het gevolg is geweest, dat dit jaar door het Landbouwknudig Bureau van de .NV. Vereenigde Kalimaatschappij, Heerengracht 342 Amsterdam, |vaar ook brochures verkrijgbaar zijn over deze aangelegenheid, in Noordholland 14 proeven zul len worden genomen uitsluitend op uien. We ho pen te zijner tijd hierop terug te komen. Zoowel op granen als op uien wordt gewoonlijk 1000 K.G. per H.A. aangewend. Des morgens vroeg, als de dauw nog op de velden ligt an een zonnige dag te verwachten is, heeft de uitstrooiing plaats. Men diene niet te lang hiermede te wachten )de onkruiden moeten tusschen de twee en vijf blaadjes hebben. Zoo noodig wordt het strooien herhaald, doch in de meeste gevallen kan een 2e toepassing achterwege blijven. Anders is dit gesteld met het verdelgen van brandnetel en distels. Deze moeten meermalen be handeld worden, doch steeds, als de planten niet te sterk ontwikkeld zijn, hoe jonger hoe beter. Bijd istels geve men in Mei en Augustus een handje vol op elke plant, telkens als ze het hoofd op steken; de brandnetels worden liefst in jongen toestand behandeld. Zijn deze planten reeds wat oud, dan verdient het aanbeveling ze voor het Bestrooien af te maaien. Herhaling is meestal noodig, doch men wordt ze tenslotte de baas. „Blauwi onder de schil." Geheel juist is de uitdrukking „onder de schil" piet. Wel is waar vertoont zich het meeste blauw onder de schil, doch later openbaart het zich ook dieper in den aardappel. De Plantenziektenkundige pienst te Wageningen heeft omtrent het optreden dezer ziekte een brochure uitgegeven tegen den prijs van fo.25, waarin het ersultaat der on derzoekingen naar de oorzaak van 'het „blauw' is neergelegd. We zullen met het oog op de plaats ruimte niet in het bijzonder melding maken vap de verschillende proeven. Wie hiervan meer wenscht te weten, bestelle genoemde brochure. Zonder uitzondering 'is gebleken, dat het „blauw" uitsluitend moet worden toegeschreven aan kali gebrek in den grond. Een gebrek, dat op bijna alle zand- en veengronden voorkomt, doch ook op de klei niet tot de zeldzaamheden behoort. Tevens is aan het licht gekomen, dat het blauw-wordep bij het vervoer van aardappelen of schudden het minst voorkwam bij knollen, afkomstig van gron den, die rijk met kali bemest waren. In „De Boerenstand" van 22 Maart, 6e Jaarg. No. 12 vindt men een uitvoerig artikel over het „blauw" vergezeld van een in kleuren uitgevoerde plaat van deze ziekte(?). Een gift van 600800 K.G. patentkali kan nog worden gegeven. VOOR DE BOEREN OM TE ONTHOUDEN Ieder Nederlander wordt gerekend de wet te kennen. De Rijwielwet kennen we zachtjes aan dank zij de scherpe controle op de rijwielbelasting- plaatjes. Of het altijd tactisch toegaat, die con trole? Lazen we niet van een ambtenaar, die des avonds tan een boer een regenjas leende, dit kleedingstuk den volgenden morgen terugbracht en meteen den. boer op de bon slingerde wegens rijden zonder plaatje? Op diens eigen erf? j Natuurlijk was de ambtenaar in zijn recht. Maar denken de boeren er wel voldoende aan, welke verplichting de wet op de paardenfokkerij JJen fokkers oplegt? Een staaltje. Enkele jaren geleden zag een rijksambtenaar bij een boer op het erf een paard met veulen loo- pen. Niets bijzonders zult ge zeggen honderd maal gezien. Maar de rijksambtenaar dacht bij het zien van paard en veulen aan de wet, die bepaalt, dat alleen goedgekeurde hengsten voor de fokkerij mogen gebezigd worden. Zou dat veulen wel van eep goedgekeurden hengst afkomstig zijn? dacht de ijverige landsdienaar. Om dat te kunnen onderzoe ken, bepaalt de wet, dat op eerste aanvrage de dekbewijzen aan de ambtenaren moeten worden getoond. In dit geval kon de betrokkene het dekbewijs niet dadelijk vinden, waarom proces-verbaal werd Opgemaakt. Een latere vertooning van het inmiddels gevon den dekbewijs hielp geen zier, de boete moest worden betaald. Nu straks de weitïjd weer aanbreekt, willen we de paardenfokkers er even aan herinneren, de dekbewijzen zorgvuldig te bewaren en op een tier huisgenooten bekende plaatsi te deponeeren. O, hoe rustig rolt het leven eens gerusten bou wers heenl Plaatselijk Nieuws - OUDKARSPEL. Naar wij vernemen, had hedenmorgen op de houtzagerij een ongeva lplaats dat nog goed is af geloop en. Bij het oprijden van een der groote houtwagens naar de werf, schrokken de twee daarvoor ge spannen paarden zoodanig, dat zij zijwaarts op 'de ophaalbrug uitsprongen en met den wagen lin het water terecht kwamen. Met veel moeite werd alles weder op het dro ge gebracht. De voerman, de heer Jb. Troostheide, wist door tijdig van den wagen te springen, aan een bad tte ontkomen. 1 BROEK OP LANGENDIJK. Door het Chr. Mannenkoor „De Lofstem" al hier, is op het gehouden zangconcours te Am sterdam, 2en Paaschdag, een ie prijs behaald in de derde afdeeling met 350 punten, terwijl aan den dirigent P. Kok, tevens een directeursprijs werd toegekend. - NOORDSCHARWOUDE. Den 2en Paaschdag werd door de Tooneelver- eeniging „De Maskerspelers" van Bergen de aan gekondigde uitvoering gegeven in de tooneelzaal van „Concordia" waarbij opgevoerd werd Peggy, m'n Schat Had men mogen verwachten, dat de goede naam, die „De Maskerspelers" ook aan den Lan- genaijk bezitten, een volle zaal zou hebben ge bracht, bij ons binnenkomen bleek het tegen gestelde weinig, zeer weinig belangstellenden. Wat of hiervan de oorzaak zij? Een van de grootste oorzaken is wel zeker het schitterende Paaschweer dat velen naar andere oorden had gelokt en gevoerd en in de tweede plaats het feit, dat het op te voeren stuk hier al eens meer is gegeven. Men heeft, wat het laatste aangaat, terdege re kening te houden met het Langedijker „uitgaand" publiek dat ook op dit terrein z'n eischen stelt Maar niettemin kunnen we verklaren dat de zij, die aanwezig waren, hebben genoten, en me nigmaal een lach opklonk, wanneer het „kleine duiveltje" dat in Peggy zoo kittelig het hoofd kon opsteken, door den mond van dit eenvoudige en Jrrije meisje uit de Nieuwe Wereld, zulke rake din gen deed zeggen aan het adres van Tante, die di) alles, shocking" vond en „haar den duvel injoeg" S Na verschillende verwikkelingen keerde zich ook op het einde van dit stuk alles ten goede, zooals tvij de optredende vereeniging en den exploitant dit toewenschen bij een volgend optreden met —f „een nieuw stuk." 1, Er is behoudens een kleine uitzondering, goed spel geleverd. Decor en grimage waren in orde. - OUDKARSPEL. Den ien Paaschdag werd in het hotel „De Brederode" alhier een Bal Masqué gehouden, waar aan door 35 personen en paren werd deelgenomen- De Jury werd gevormd door Mevr. Ootjers Bigler en de Heeren A. Kist en C. Wagenaar. De uitslag van haar beoordeeling is als volgt:' Afdeeling Paren origineel: Weerhuisje (A. Groot en Trijnie Kostelijk) ie prijs. Kaartspel (jongedames Nelly Kok, Aafje ,-Moeijes, Nelly Heertjes en Stien Bakhuys) 2e pr. Afdeeling Personen origineel: Nederlandsche Industrie (Mevr. BolHart) ie prijs. Gelukspop (Mej. G. Langedijk) 2e pr. Maharadja (Mej. A. Borst) 3e prijs. Behoud der Hollandsche molens (jongejuffr. Elsje Zee- piani) 4e prijs. Afdeeling komisch: Charlie Chaplin (Henk Aarts) 3e prijs. Ver gulde Pierrette (Mej. Trien Maars) 4e prijs. De prijzen bestonden uit Kunstvoorwerpen. Uit den Omtrek HEERHUGOWAARD^ Ongeveer 7 uur 's avonds geraakte de vracht automobiel van den heer Blom te IJmuiden, en bestuurd door den chauffeur Goedhart, eveneens uti IJmuiden, van den Waardijk' af en stortte naar omlaag. De chauffeur had bij het passeeren van een andere auto te veel uitgeweken en was toen in de berm gekomen. Een persoon, die zich naast den chauffeur be vond, sprong, toen hij het ongeval zag aankomen, uit den wagen, aan den zelfden kant als dien waarheen de wagen viel. Deze man geraakte blijkbaar nog al ernstig gewond, waarom hij dan ook onmiddellijk naar het ziekenhuis te Alkmaar is gebracht, doch den volgenden dag daaruit we der ontslagen kon worden. D;e chauffeur, die in den wagen was "blijven zitten, bekwam geen letsel, zoodat hij zijn weg met een ander vervoermiddel naar huis kon voort zetten De auto, die den vólgenden dag werd opge haald, fwerd niet ernstig beschadigd. Niemand had in deze schuld. THEATER CINEMA AMERJOAIN ALKMAAR- Dit theater heeft het reoht van vertooning van een groot werk aangekocht, n.l. „Vervloekte Roem". Een groot werk in 18 aoten. Wat er van gezegd wordt: Van alle oorlogsfilmhistories neemt deze film een zeer bijzondere plaats in. Door haar dol-malle situaties naast felle el lende idoet zie soms denken aan een comedie. En toch zijn brute kracht, haat, naijver en j liefde de grootte dingen, waar het in deze film om gaat. I Vóór alles brengt deze „oorlogsfilm" een schat l van „vredeqpropaganda". De oorlóg wordt ver- i toond zonder sentimentaliteit, in al haar 'rauwe smart. Door den verstikkenden oorlogsiwalm, ter ;wijl de jeugd haar frisch, jong bloed moet óffe ren, klinkt als een schrijnende noodkreet: „W;hat j Price Glory" Vervloekte Glorie Ver- v loekte Roem 1 Op hetzelfde oogenblik bijna, komt een onbe dwingbare lach om ons weer van dat beklem mende, ademroov-enie te verlossen. Dat is het, wat de film 'tot iets zeer speciaals, iets zeldzaams maakt. Geen enkel beeld in deze film doet ook maar van de minste bewondering voor 'den oorlog blij ken. Men ziet de twee mannen, verliefd op hal- zelfde meisje, de vrouw vergeten voor hun plicht! Ze doen echter die plicht onder moreel protest, Ze hebben hun woord gegevien ze zullen het houden! Als heide vijanden in de liefde, arm in arm, als trouwe oorlogskameraden, weer opnieuw optrekken, voelt men met zekerheid, dat dit de laatste maal zal zijn, dat 00 kzrj hun bloed zul len geven voor een hersenschim De gedachte, de groote lijn, die door ie ge- heele productie voert, is het afschrikwekkende, het beestachtige van het dooden van onschul dige stervelingen. De fotografie in deze productie is, zooals we die van Fox gewend zijn, alle moderne techniek, alle nieuwste vindingen op=het gebied van leus en camera's, losse 'statieven, massa-fotografie, pa- nor amikeeren over de slagvelden, alles grenst aan het volmaakte. De regisseur, R,aoul^ Walsh, heeft al zijn cinema-ondervinding en intellect bij elkaar genomen, om tot zulk een maëhtig re sultaat te geraken. Wij vétwijzen verder naar de in het volgend nr. voorkomende advertentie. HEERHUGOWAARD- Mocht onze Paaschbazar zich Zaterdag reeds verheugen iu een mooi 'begin, zooals we reeds heb ben gemeld, Zondag en Maandag was het bezoek zoo groot, dat het inderdaad moeilijk1 viel ergens een rustig plekje te vinden, waar het niet beslist eivol was. De werkpaarden én paardjes hebben het dan ook inderdaad niet gemakkelijk gehad, al mogen we de verzekering 'geven dat overal een prettige geest heerschte. Maandag moesten Van wege het overgroote publiek enkele attracties worden uitgeschakeld. Trouwens er viel volop te genieten en er is door de vele, vele honderd tallen genoten Met zeer groote aandacht werden gevolgd de OudlHoll. dansen, welke in alle op zichten zóó waren verzorgd, 'dat er van gezegd mocfit worden: dit was in alle opzichten a'f. Dat dit nr. insloeg, 'bleek wel uit het' daverend applaus na iederen dans, dat overging in een ware ovatie, toen door den heer Brugman, Zondag het gezelschap in het Westfriesch werd toegesproken en namens de aanwezigen -dank' werd gebracht, welk edank mede gold- mej. A. Zomer 'als leid ster en den heer B. Boekestein als muzikant. Maandag kregen alle stands ia den avónd een min of meer beroofd aanzien en ongeveer half twaalf waren de laatste artikelen omgezet in klinkende munt. Bij de sluiting werd aan vélen een woord van dank gebracht, zoowel aan publiek als aan verschillende personen, die hun tijd, krachten en gaven ten beste hadden gegeven, speciaal ook een woord van dank aan mej. I. Zomer, die mede de oud-Holl. dansen had begeleid en ook voor het gezellige strijkje bij den theetuin had gezorgd. Onze bazar is voor de véreenigingem stellig niet ongunstig geweest en heeft vélen aangename Paaschdagen doen doorleven. 'Bij 'de ander éelftallen miste mén grootendeels het samenspel, hoewel indiv'Ldueóï goede 'krach ten aan'wezig waren. De uitslagen zijn: e ronlde: AlkmaarHoorn 6-2. 2e rónde PurmeriendEmkhuizen 31 Verliezersronde EnkhuizenHoorn 13. Finale AlkmaarPurmerend 31. Na de afloop overreikte de Hoornsche gym nast iekleeraar ondier een daverend hoera de beker aan den Alkmaarschen aanvoerder Diun, Het was OLYMPISCHE SPELEN AMSTERDAM 1928 Dte Hodkey-jwledistgijdjen. Dé inschrijving voor de Hockey-wedstrijden is gesloten. De volgende landen hebben zich aan gemeld: België, Britsch-Indië, Denemarken, 'Diuitech- land, Frankrijk, Nederland, Oostenrijk, Spanje Tschecho-Slowakije, en Zwits'erland. OUDKARSPEL- Proeflwédstrijd B.T.iS 1N.HV-B.-elftal. Onder flinke belangstelling en met medewer king van 'ideaal zomerweer, had Maandagmiddag j.l. bovëngenoemdon wedstrijd plaats. De leiding Van deze ontmoeting berustte in handen vani den heer 'Hartog, een alhier bekend arbiter. Alsf deze dan ook even na tweeën de beide ploegen laat opstellen, zien we dat het vfertegenwoordi- gende elftal van den N.H.V.B. een aantal inval lers telt, terwijl bij D:. de links- en rechtshalf door invallers zijn vervangen. Nauwelijks is de bal aan 't rollen gebracht of reeds bestormen de N.H.V.B.-ers de D.-veste. Er ontwikkelt zich een vlot en aantrekkelijk spel, met de bezoekers iu de meerderheid. Hoewel het combineeren der N.H.V.B.'ers 'in het veld zeer zeker goed is te noemen brengen zij het er voor het 'doel minder goed af. Deels vindt dit zijn oorzaak in het uit muntend e verdedigen der D.-backs, deels door het onzuiver schieten. Maar ook aan de andere zijde blijkt de verdediging terdege voor haar taak berekend, en met verre trappen zuivert dit twee tal telkens het terrein. Trouwens tijdens den ge- heelen wedstrijd bleken de verdedigers de aan vallers de baas. Rust komt met denzelfden stand! als waarmee werd begonnen. In de tweede helft beginnen de Deefjes fel te spelen, en gedurende eénigen tijd beheerschen zij het terrein. Maar ook nu weer waren het de backs, die hun supe rioriteit bewezen, en het onoverkomelijke strui kelblok voor den D.-aanval bleken. Het spel staat thans op hoog peil, en verplaatst zich vlug van doel tot doel. Na een kwartier zorgt de rechtsbuiten der N.H.V.B.'ers voor het eerste doelpunt, door mèt een hoog schot in den uitersten hoek' S,waged het nakijken te geven. Niet lang daarna is hef de midvoor der gasten, die uit eeu voorzet van links volgens de regelen der kunst het tweede doepunt fabriceert. Het spel blijft aantrekkelijk. D. werkt hard voor een 'tegenpunt, en na eenige véxgeefsche aanvallen is het de midvoor, die, na prachtig aangeven van den linksbinnen, hier voor zorgt. Er zijn 'thans nog een vijftal minuten te spelen, in welken tijd er in den stand echter geen verandering meer komt, en met een 2—1' zege voor het N.H.V.B.-elftal komt het slot van dezen mooieu wedstrijd. Besumeerende kunnen Wij zeggen dat deze proefwedstrijd uitstekend is geslaagd. Bij het vertegenwoordigende elftal was de verdediging hét beste deel. De middenliniei was vrij goed voor haar taak berekend. De spil vonden wij hier de minste. De voorhoede wisselde goede met minder goede 'momenten af. Het sa menspel was goed, maar met het schieten liep het minder vlot. Ook bij D. as de verdediging het beste deel. Dé middenlinie had goede én minder goede mo menten. De voorhoede heeft door elkaar goed gespeóld. D. probeerde een nieuwe linksbinnen, die een goede kracht bleek. De beide doelv'erie- digers tenslotte hébben hun taak' naar behooren volbracht. Aan de doelpunten konden zij wéi nig doen. H.B-iS.-ELFTALTOURNOOI IN HOORN. Gister Vond een H.B.S,-Vo'étbaltouroooi in Hoorn plaats, 'waar de H.B.S.-elf tallen van Enk- huizen, Hoorn, P'urmerend 'en Alkmaar elkaar bekampten. Als prijs Was den wisselbeker uitge loofd, welke door de Alkm. H.B.8. 'is gewonnen. In ,iezen strijd toonde hét Alktfi. H.B^S.-elftal zich Werkelijk als het sterkste. De opstelling Was: doel J. Gravestein, achtfcr Dun, Lodder, half Slingerland, Kooiman, 'Stompf, voorhoede: Makkink, Holman, Trefkaas, Hamstra, Smit. Het samenspel, vooral van d(e voorhoede, was zeer goed in orde, terwijl in de achterhoede zich de spil onderscheidde, die onvermoeid werken4 de voorhoed eStJeeds aan 't werk' zette. Radio-Omroep RADIO-CENTRALE HART KUIJT. OUDlKARSPfElL A 117. Woensdag 11 April. 3.00—4.00 Maak het zelf. Hilversum 5.30—7.15 Vooravondconcert, o.l.v. N. Treep 7.157.45 Gezondheidshalfuurtje. Hilversum 7.45 Politieberichten. Hilversum 8.058-35 Lezing „ouellieid én luchtvaart" 8.358.45 Gramophoonplaten Hilversum 8.45 „Teddy, jij en ik", blijspel in 3 bedrijven door Jan v. Fes. Hilversum Daarna berichten van Vaz «Dias. Hilversum 11.20 Gramofoonplater. Daventry 12.30—2.00 Lunchmuzick. Hilversum Domlsindag 12 April. 2.002.20 Nieuwe gramofoonplaten Daventry 2.20—3.00 N amiddagconoert Kalundborg 3.004-00 Uurtje voor wees- én ziekenhuizen. 4.00 Halfuurtje voor "huisvrouwen. Hilversum 5.307.15 Vooravóudéoncert o.l.v N. Treep 7.157.45 Eng- les vopr gevorderden. 7.45 Politieberichten. Hilvfersum 8.15 'Aaansluiting conoertgebouw A'dam. 10.30 Berichten van Vaz Dias Hilvers. 10.40 Dansmuziek 'd. h. ork. Rentmeester. Vrijdag 13 April. 11.20 Gramofoonplaten. Davéntry 12.302.00 Lunchmuzick. Hilversum 2.002.20 Lunchmuziek Daventry 2.20 Namiddagoonoert Kalundborg 5.307.15 Vooravondconoert Hilversum 7.157.45 Lezing „Het opvoeden van 'kindéren m Indië. Hilvérsum 7.45 Politiebericht. 8.058.35 Schippersles voor de Binnenvaart. 8.35 Kamermuziek. 10.30 Berichten vau Vaz Dias. „i 10.40 Dansles d. C. Klinkert. Zaterdag 14 April. 12.302.00 Lunchmuziek. Hilversum 2.00—2.20 Het Carlton Hotel Octet. Daventry 3v.506.00 Italiaansch, Fransch en Duitsch 6.007.15 Vooravondconoert o.l.v. N. Treep 7.15—7.45 Tuinlouwpraatje Hilversum 7.45 Politiebericht. 8.00 V.A.R.A.-avond. 9.30 V.A.R.A.-tooneel „De Meid", 2 bedrijven 11.00 Aausl. Cinema-Royal A'dam. TWEEDE PROGRAMMA- WionSiJag 11 April. 5.156.15 Kinderuurtje Huizen 7.308.00 Lezing H. Lambooy, den Haag 8.00 Uityvoering van de „Passion" Huizen 10.30 Persberichten. Huizen Donderdag 12 April. 12.30—1.45 Lunchconcert 'N.C.R V. Huizen 6.007.00 Cursus Paedagogiek B. 7.308.30 Cursus Paedagogiek A. 8.30 Concert en lezing „Den dichter Adama van Seheltema." 1 10.30 Persberichten. Vrijdag 13 April. 12.30—1.30 Lunchmuziek K.R.O. Huizen 3.004.00 Vroüwenuurtje 4.005.00 N.C.R'V. Gramofoonmuziek. 45.00—6.30 Vooravondconoert Huizen 7.007.30 Cursus "Gregoriaanseh K.R.O. 7.35 V.P. Persbureau V.P.R.O. 7.40Reètlioven-cyelus V.P.R.O. 8.00 Vlaamsche Avond V.P.R.O. Zaterdag 14 April. 12.301.30 Lunchmuziek' Huizen 3.004.00 Kinderuurtje. 5.006.00 Dinermuziek. 6.006.30 Literair halfuurtje 6.307.00 Vervolg diner-muziek 7.30—8.00 Lezing 8.00 Uitzending uit 'sHertogenbosph. In de pauze persberichten van Vaz Dias. EiBRSTE LANG EDI JKERRADIO-GHJrTK ALB E. SOHUITEMAKER Jr. NeardbAarwoud*. Wioensidag; 11 April. 11.202.20 Lunchmuziek. 2.30—3.00 Leerbewerking Hilversum 3.00—4.00 Maak het zelf. 5.307.15 Vooravondconoert 7.157.45 Gezondheidshalfuurtje. 8.058.35 Lezing over vliegen. 8.35—8.45 Gramofoonplaten 8.45 „Teddy, jij en ik", blijspel'in 3 bedrijven Donderdjag 12 April. 11:20—2.20 Lunchmuziek. 3.004.00 Uurtje wees- eu ziekenhuisje. 4.00 Huisvbouweuhalf uurtje. Hilversum 5.307.15 Vooravondconoert 7.15—7.45 Engelsch. 8.15 Concertgebouworkest 10.40 Dansmuziek Vrijfdlag, 13 April. 11.202.20 Lunchmuziek. 3.004.00 Vrouwenuurtje K.R.O. Huizen 4.005.30 Concert N.C.R.V. 5.30—7.15 Vooravondconoert Hilversum 7.157.45 Opvoeden van kinderen, lezing. 8.05—8.35 Binnenvaart. Hilversum 8.3510.30 V.P.R.O. Vlaamsche avond Huizen 10.30 Dansles Hilversum Zatejidag 14 April. 12.302.00 Lunchmuziek'. Hilversum 3.00—4.00 Kinderuurtje K.R.O. Huizen 4.00—6.00 Lessen. Hilversum 6.00—7.15 Vooravondcotioert 7.157.45 Lezing „bloemen en planten" 8.05 V.A.R.A.-avoud 11.00 Cinema Royal, Amsterdam.

Nieuwe Langedijker Courant | 1928 | | pagina 4