Veilings-Weekoverzicht De groenteaanvoer bedroeg in de afgeloopen week aan beide Veilingen .samen nog 20 wagons Roode, 35 wagons gele, en 149 wagons vdeensche witte kool, tezamen 204 wagons. In de overeen komstige week van het vorige jaar waren deze cijfers resp. 87, 51, 84, plus 7 wagons uien en 3 wagons peen, of totaal 231 wagons. Het buitengewoon koude weer in deze week be vorderde de vraag naar kool belangrijk en scheep het de vorige week een verkeerd einde te nemen, nu gingen de stapelgroenten nog weer tegen ver hoogde prijzen graag van de hand. De hoofdzaak werd gevormd door de DEEN- SC HE WITTE KOOL, waarvan vooral te Nrd scharwoude nog honderden schuiten werden - geveild. Het aanbod was wel wat te groot voor een belangrijke prijsstijging, maar toch was er de ge- heele week een flinke kooplust voor dit artikel. Tot Donderdag was de markt vrij vast en noteerde de kool van f5 50 tot hoogstens f6.80 per 100 K..G, waarbij kool van 2 K.G. per stuk de hoogste en kool beneden 1 K.G. de laagste prijzen maakte. 'Vrijdag en Zaterdag was de markt grager en kon het meest gewilde goed tot hoogstens f8.10 ko- 'men, terwijl slechts weinig kool beneden f7. liep. Hoewel deze prijzen niet hooger zijn dan die van een maand terug, zijn ze, na de inzinking in vori ge weken, een meevaller. Nog steed? is de voorraad ROOD'E KOOL niet uitgeput en te Noordscharwoude werd nog even- veel geveild als vorige week. Te Broek heeft de j aanvoer geen beteekenis meer. Dinsdag bestond er Voor deze soort zulk een graagte, dat e prijs van 1 f23.f25.—, de noteering der vorige week, opliep tot boven de f30.— per too K.G., met f33.60 als hoogste noteering. Volgende dagen volgde hierop wel eenige reactie, maar de meeste partijen konden toch f 28.a f32 blijven op brengen, terwijl het minimum f 26.50 was. De kwa liteit heeft de laatste weken nogal geleden, maar toch komen, zoowel van Roode als van witte kool nog vele partijen aan de veiling, die in uitstekenden staat verkeeien en waaraan men niet zou zeggen, dat het niet ver meer van Mei is. Het aanbod van GELE KOOL was nog belang- rijk grooter dan vorige week. Door de snelle in zinking der prijzen is toen dan ook dom: meerdere bewaarders een afwachtende, houding aangenomen, i Bovendien was er deze week heel wat koelhuiskool aan de veiling. Aanvankelijk was de stemming nog weinig beter dan vorige week, maar de laatste da- gen ging hel oeter. Wel bleven de prijzen nog ver I ten achter bij eenige weken geleden, maar mooi j goed kon toch de laatste dagen weer tot hoog 1 stens f15.— per 100 K.G. opbrengen. Ook groo- tere kool ging vlugger van de hand en noteerde haar gelang van kwaliteit, die bij deze soort nogal uiteenloopt, van f8.50 tot f12.1 Met de andere producten is het afgeloopen. Van UIEN was er alleen Maandag nog iets aan de vei ling. Dit bracht van f18.1tot f22.per 100 K.G. op. Deze artikelen, zooals uien en peen zijn j tieel wat eerder geruimd, dan vorig jaar, toen tot 1 half Mei werd aangevoerd. UIT „DE STREEK." Hoewel ook hier het gewas den nadeeligen in- vloed van het koude weer ondervindt, hebben toch de nachtvorsten niet zooveel schade toegebracht, als men aan den Langendijk zou verwachten. De oorzaak hiervan is wel het feit, dat de aardappelen j hier een keer worden aangeaard, hetwelk met een speciale machine geschiedt, meestal door twee per sonen behandeld. Hierdoor wordt het jonge gewas Voor den eersten nachtvorst beveiligd, terwijl te- ■vens het onkruid nog voor een wijle verdwijnt. Overigens is er momenteel weinig noemenswaar- flig te vermelden, als dan alleen nog het feit, dat de teelt van vroege kool hier en in den omtrek van Hem en VVijdenes tamelijk is ingekrompen. Meeren deels vindt dit zijn oorzaak in de uitbreiding, van den tulpenbouw, en is tevens een gevolg van dem strengen winter, waardoor het aantal winterplanten, met plukken ten zeerste tegenviel. AMSTERDAMSCHE MARKT. Marktoverzicht der vorige week, opgegeven door Jac. Knoop, .Makelaar in aardappelen, groenten en fruit, Nassaukadw 158, Telef. 28622, Amsterdam. Door het. koude weer hebben de afwijkende soor ten Bonten en Blauwen een prijs van een gulden hooger kunnen halen. Voor Industrie van Zand en kleigrond blijft goede vraag, daar deze soorten de goedkoopste zijn. Bonten en Blauwen poters gaan vlug van de hand tegen oploopende prijzen. Eigenheimers van den zandgrond is weer groote aanvoer, hoewel de koopers er niet zoo grif aan willen, toch is hiervoor een hoogere prijs te ma ken. Stemming is vast, maar de verkoop gaaf langzaam. Heden. 23 April, werden de volgende prijzen ge maakt Zeeuwsche bonten 8.759.50 per hl. Zeeuwsche blauwen 8.759.50 per hl. Zeeuwsche bonte en blauwe poters 4.154.40 per hl. Zeeuwsche klei- indusirie 5.255.50 per hl. Zeeuwsche Bevelanders 6.6.50 per hl. Zeeuwsche roodstar 6.6.50 per hl. Vlaamsche industrie 4.504.75 per hl. Drentsche zandeigenheimers 2.504.50 per hl. naar kleur. Ij-polder bravos 9.1.0per hl. Friesche roodster 6.256.50 per hl. Wintermalta 16.17.per 100 kg. Plaatselijk Nieuws OUDKARSPEL. Zaterdagavond j.l. vierde de voetbalvereen. D. T.S. haar jaarlijksche feiestavond. Om 8 uur open de de voorzitter, de heer Ootjers, dezen avond. Hoewel volgens hem de zaal flink bezet was. miste hij toch vele bekende gezichten. Hij hoopte dan ook, dat bij ©en volgenden feestavond allen tegenwoordig zullen zijn, zoo zelfs, dat de zaal dan eigenlijk gezegd te klein zou zijn. Ook roerde hij het onderwerp Donateurs aan. "Hoe meer hoe heter is h,et parjol, want mocht D T.S. dit jaar nog eens kampioen worden, hetgeen nog niet denkbeeldig is, dan zullen de onkosten het vol gende seizoen danig hooger zijn, en dan is een flink aantal donateurs e^n groote steun voor 'de verheniging. Verder weenscht hij de aanwezigen een hoogst genoegelijken en gezelligen avond toe, sw'aarna hij dezen avond voor geopend verklaarde. Het programma, bestaande uit een groot aantal nummers, wtejxlt vlug afgewerkt. Verschillende dames en hoeren gaven 'hun beste krachten, door allerlei voordrachten te geven, wélke bij de aan ton zigen zeer '111 'den smaak vielen. Nadat ee.U elftal nummers zijn afgewerkt,- breekt de pauze aan. In de pauze maakten een aantal dames zich verdienstelijk door het verkoopen van loten. Als Meer met het programma wordt, begonnen, "krij gen Me een revue, genaamd „Art is ten Revue", in één bedrijf. Dit was wel het sueoes van den "avond. De medewterkenden, een 3-tal dames en •5 heeren, hebben de aanwezigen op hartelijke wijze vermaakt. Vooral de Theaterdirecteur en zijn secretaris, die hierin voorkwamen,""hebben de lachspieren van het publiek danig 'in beweging gebracht. Hierna had de trekking der verloting- plaats, Waarvoor verschillende prijzen beschik baar wtaren. Ook werden nog een 3-tal aandeelen uitgeloot, waarvan de volgende nummers werden getrokken: 55, 64 en 1:4. Hierop Werden nog éen aantal voordrachten ten besJfe gegeven, waarna de voorzitter tot de stuiting overging, daarbij de hoop uitsprekende, dat de medewterkenden aan dezen avond, die zoo goed is geslaagd, ook' bij een volgenden feestavond wederom hun krachten ten beste zullen geven. D.TJS. heeft wederom op gepaste en gezellige wijze zijn feestavond gevierd. Een gezellig „Bal na" hield de aanwezigen nog geru imen tijd bijeen. Rechtzaken VOOR DEN KANTONRECHTER. Zitting van Vrijdag 20 April. De justiiicele citroenpers in werking De rechtzitting van heden, ietwat verlaat door het gehouden concours van Noordhollandsch© padstieren in den Bergerhout, kenmerkte zich door overvloed van diverse zaken. In de eerste plaats werden wij vergast o_p een belangwek kende procedure tegen den autobusondernemer A. S. te Bergen, wiens chauffeur Hagen op 4 Maart om 4.20 n.m. met zijn bus van Bergen was ver trokken, terwijl Ie dienstregeling 4.30 voorschreef Be chaufefur van de concurreerende firma van M. had z ich gehaast deze onregelmatigheid ter be- vbegder plaatse te melden. Besloten werd ernstig tegen deze misbruiken op te treden en derhalve de heer A. S. veroordeeld tot f 35 boete of 3d dagen conform eisch. Gevaarlijke plaatsen eischen groot? aehtzaamheid. De heer J. M., inwoner van Zaandam, reed ip 25 Januari te Alkmaar met al te groote snelheid- om de gevaarlijke 'Limmerhoek-hoek, hij kwam daarbij te veel naar links en zonder voldoende sginaal te geven, met gevolg dat de werkman van het waterleidingbedrijf C. de Vet, die van af het Verdronkenoord op zijn rijwiel aan kwam pedde len, met de auto caramboleerde en zijn rijwiel ernstig beschadigd werd. De heer M. was onver standig genoeg zich verder onbetuigd te laten, zoodat procesverbaal werd opgemaakt en hij he den tot f 20 boete of 20 dagen werd veroordeeld. Zich van de wal in de sloot gje werkt. Heden werd voortgezet de behandeling van een veriteersregelovertreding tegen den groenten ven ter Gerrit T. te Alkmaar- Deze voortzetting had voor den delinquent geen gunstig verloop, aange zien hij tot f4 boete subs. 4 dagen werd veroor deeld. Bovendien zal hij nog voor .den Politierech ter moeten versohijuen wegens beleediging van den verbalisant, .die hij in zijn ontevredenheid; ovter de bekeuring ter zake het links berijden van den Westerweg een „landopvreter" had ge noemd. Je geld «f jkaartje! De 18-jarige J. M. te Alkmaar "trachtte aldaar op 4 Februari door de controle van de Ned. Spoor wegmaatschappij te dringen, zonder dat hij een,, plaatsbewijs kon afgeven. De controleur Heijmans hield dezen onvoldoend voorzienen roeizigei' aan en vorderde van hem, die opgaf van Anna Pau- lowna te komen, het. bedrag van deze rei3 en bovendien de op de overtreding gestelde boete f 3.50. Hieraan werd niet voldaan, waarop pro- cesvferbaal werd opgemaakt. Het jonge niensch stond heiden terecht. Hij bewewerde in Anna Paulowna het plaatsbewijs verloren te hebben en toen van den stationschef aldaar toestemming ontvangen te hebben, zonder plaatsbewijs verder te, gaan. De stationschef, daarover opgebeld, had evenwel ten stelligste ontkend. Het verweer van den vterdachte sloeg dus absoluut niet in en met een vieroordeeling tot f 3 boete of 3 dagen werd deze zaak ten zijpen naHeele besloten. Altijd en eeuwig maar plakken. De werkgever Tijmen S. te Uitgeest, 'n jonge man, die gqen on verdeeld wel varenden indruk maakt, moest zich verantwoorden ter zake het feit, dat in geen '20 wieken voor 'zijn toenmaligen knecht P. Smit rentezegels had geplakt. De over treder erkende zulks doch beriep zich op zijn ziekte tengevolge van éen motorongeval en de daardoor ontstane maatschappelijke achteruit gang. De kantonrechter hield rekening met deze ongunstige omstandigheden en veroordeelde den vterdachte tot 20 maal 50 ets. boete of 20 dagen Bedenkelijke veehouderij. De veerhouder J. M. te Dimmen, welke onlang» tot f'80 boete of 40 dagen werd veroordeeld op grond dat de door hem afgeleverde melk was verontreinigd doof afscheidingen van de ontsto ken organen zijner melkgevende koeien, verscheen heden wederom gis verdachte voor den kanton rechter, omdat hij op 18, 19 en 25 Februari als volle melk had afgeleverd een substantie, die door watertoevoeging in bruikbaarheid was ver minderd. De verdachte beweerde niets van de toevoeging te weten. Dat wordt dure melk, man. Het wordt tijd dat jij je koetjes op het droge brengt .merkte de kantonrechter op. Be.heer ambtenaar vorderde niet minder dan f100 boete voor ,elke overtreding, subsidiair 100 dagen voor elke boete. Verdachte riep de clementie in met het oog op zijn groot uit jonge kinderen bestaand gezin, waaTop hij werd veroordeeld tot 3 maal f 50 boete of 3 maal 30 dagen. Overdreven werkijver. De 26-jarige bakker B. J. A. te Koedijk moest terecht staan wegens overtreding van de bakkers- arbeidswföt. Zijn knecht, die pas öm 4 uur des morgens mag aanvangen met zijn arbeid, was op 3 Maart reeds ten 3 ure in de bakkerij bezig met deeg berijding. De bakker verklaarde dezen onge looflijken werklust door de omstandigheid, dat zijn assistent 's middags vaeantie kreeg en zijn ouderé wilde bezoeken, reden waarom hij extra vroeg gereed wilde zijn. De patroon kreeg na tuurlijk de klappen en werd tot f8 boete of 4 dagen veroordeeld. Hetzij ha gij 11 ij© of soldj&at, alles ruikt naar zilverdraad- De slager W, H. te Alkmaar, terecht s'taande wegens overtreding der arbe^lswet, hét doen ar- beiden vab twee knechts op uren, dat zulks niet 1 is toegestaan, heeft het in dit opzicht zoo ver gebracht, dat hij feitelijk alleen tot principale fiechtenissiraf kan worden veroordeeld. I Verdachte trachtte evenwél den kantonrechter j te overtuigen, dat het niet doenbaar is, Vrij- j dagsavonds, als alles gereed moet zijn voor den I drukken vérkoop op Zaterdag, dezen arbeid aeh- j terwége te laten. Op andere dagen is dit ovér- werk overbodig. Doch het is hem nu gelukt om j speciaal voor 'den Vrijdagavond ontheffing van het verbod te verkrijgen. De kantonrechter maakt gebruik van zijn be voegdheid om in dergelijke gevallen geldboete toe te passen en veroordeelde den „gelukkig" lachenden slager tot 2 maal f 25 boete of 2 maal 8 dagen. Dat winde waailje uit «en verkeerden hoek. De 22-jarige melkrijder A, getooid met den ©enigszins zonderlingen voornaam „windje" reed met zijn aangespannen melkbu3senwageii den in- bewaakten overweg bij den Waarddijk, gein. Heer hugowaard op, zonder te bemerken, dat op kor ten afstand een trein naderde. De machinist merk te gelukkig tijdig het gevaar en wist door onmid dellijk remmen een misschien vreeselijk ongeluk te voorkomen. De rcekelooze melkrijder stond echter heden terecht en werd zeer clement, want de ambtenaar eisch te f 20 boete, tot f 8 boete of 6 dagen veroordeeld. Die tweede hond nog altijd niet present. Alweer stvnd de vodidencommissionair Gerrit B. te Alkmaar, die vaar'ijk wel 'n abonnementje mag aanvragen, terecht fer zake het ongepermi- teerd plaats némen op zijn hondenkar. Ditmaal was zulks weer geconstateerd te Sehermerhorn. Het blijft hier natuurlijk het bekende vraagstuk Het gemis van den tweeden waardig bevonden! trekhond, die nem de gunst van een rijvergunning kan deelachtig doen worden. Tol zoolang is het misère en het consigne: loopen of boete betalen, zooals nu ook weer, toen Gerrit tot fl.50 boete of 1 dag werd veroordeeld. Een motorrijder wordt g*aclit een rijwielpad te kennen. De heer D. J. K., handelsreiziger te Alkmaar, maakte zijn opwachting als verdachte, omdat hij 23 Maart te Limmen met zijn benzineros zon der noodzaak het rijwielpad, had bereden. Zijn verweer dat dit rijwielpad niet voldoende werd aangeduid verwierp de kantonrechter als zijnde van nul en geener waarde en veroordeelde hem tot f 6 boete of 6 dagen. 'n Menst-h zijn zin, 'n menseli z'n lieven. Men dronk een glas, abserteerd zich ras en liet dé Twuijverweg zooals het was. Den chauffeur L. B. te St. Pancras, in dienst hij de firma T., komt de eer toe, zoo nu en dan nog eens den fraaien en nog steeds onveraniier- den toestand met den beruchten of beroemden Twuijvérweg aan ae vergetelheid te ontrukken Als het noodzakelijk is. berijdt hij met zijn vrachtauto dezen inderdaad goeden, doch thans, door domheidsmacht opzettelijk verwaarloosden rijweg om een omrit van 3 kwartier langs veel slechtere, doch zeker daarom niet verboden we gen te ontkomen. Natuurlijk wordt hij plicht matig op deu bon. gezet en den kantonrechter ex-officier, gedoemd ook 'n rol mede te spelen in deze belachelijke Twuijverwegklucht, door den chauffeur, die hij ifi zijn hart bewondert als 'n held, te veroordeelen tot fl boete of 1 dag. '11 Moderne winkelier kart wat beleven. 'De 'duistere tijden dat- een. boekhandelaar zijn II of 12-jarigen loopjongen kon uitbuiten door hem voor 'n hongerloontje van 75 harde oenten per week van 's morgens 8 uur tot "s avonds 10 uur te laten tippelen, behooren gelukkig tot het verleden. Maar de sentimentaliteit die wij echter voor die harde tijden in de plaats hebben ge kregen, kan echter ook wel 'n beetje bespottelijk genoemd werden. Zoo stond kader tereeh' tb vterdachte" met welke onhebbelijke qualifieaüe tegenwoordig ook de geringste overtreder wordt aangeduid, terecht de heer A. v. i. M., als ge volg van het feit dat hij een loopongejn in dienst han, die later bleek den 14-jarigen leeftijd nog niet te hebben bereikt. Aan de leerplicht was door het ventje voldaan, maar omdat deze niet aansluit bij de arbeidswet, was de knaap ge doemd om een jaar lang werkeloos rond te klun gelen, in plaats zijn vader en moeder, die 10 kinderen ten hunnen laste hebben, de zorgen wat te helpen verlichten. De heer v. d. M. was persoonlijk uit zijn drukken winkel losgebroken om zijn belangen voor te dragen en hij deed zulks dan ook met zulk uitbundig succes, dat hij slechtst tol fl boete of 1 dag werd veroordeeld. Maar zijn flinken loopjongen, dien hij zoo broodnöodig heeft, mag nog 'n jaar lang lui- wammessen en stekeltjes visschen. Slachtoffers van weer 'n andere wet. 'De 50-jarige melkventer G. K. te Alkmaar, stond voor den grooten kalif op grond van het feit dat hij als gebruiker van een. trekhond, des gevraagd geen nummerbewijs had kunnen toon en. wat zooveel beteekende als dat zijn trekhond niet was'goedgekeurd. Deze comparant was uiter aard geen bewonderaar van de nieuwe trekhondjen- wet en fceeritiseerde ook de al te scrupuleuze keu- ringsméthod eder Alkmaarsche politie. De heer Wijnberg, die den dienst van het openbaar ver keer verzorgt, deelde mede, dat Ie agenten, met de trekhondenkeuring belast, stipt opvolgen de aanwijzingen, hen door jen heer "Voorthuijzen, directeur van het Gem. Slachthuis, dienaangaan de verstrekt. Het slot van de geanimeerde discus sie over dit actueele onderwerp was echter per saldo toepassing van het motto: Sijmen betaal en v eroord eel ing van den verbluften melkslijter tot f 4 boete of 4 dagen. D? schrik bracht hem op dwaalwegen. De 26-jarige rijzige reiziger B. A. uit Alk maar had volgens Oproeping links van "den Ken- nemerstraatweg gereden. De goede jongen gaf deze aantijging volkomen toe, maar 'hij was zóó ontdaan, van "de doodstijding eens vriends, cüat- hij in gepeins verdiept over het broze leven, dat valt ais gras onder de zijs dies maaiers, riet meer op die regels van den weg had gelet. De kantonrechter hield rekening met al deze Ver zachtingen en legde f.50 bolete of 1 dag op. Geen klaploopiers op de zak van. (die gemeente. Gedurende de jongste motorraces werd Alkmaar bezocht door ©en reusachtig aantal motorrijders, die in plaats van hun machines te stallen op de geannonceerde plaatsen, er de voorkeur aan ga ven deze achter te laten op hét terrein vóór den ingang van het sportpark, vermoedelijk om al dus het bewaarloon te ontduiken. Maar de po litie waakte tegen deze klaplooperij en gaf elk der overtreders een „prentje", zoodat heden een haff dozijn mof orsportsl ioden elk' tot f3 boete of 3 dagen veroordeeld konden worden. Radio-Omroep EEftSTE LANGEDiIJKfiR RADIO-CENTRALE II. SOHUITEMAKKR Jr. Noorcteeharwonde. Woensdag 25 April. 11.202.20 Lunchmuziek. 2.20—4.20 Concert Kalundborg. 4.205.20 Concert uit Hamburg 5.307.15 Vooravondconcert Hilversum 7.157.45 Gezondheidshalfuurtje 8.0511.00 Opvoering van „Pigmalion" komedie I in 5 tafereelen Hilversum Donderdag 26 April. 11.202.20 Lunchmuziek. 3.004.0O Uurtje voor ziekenhuizen Hilversum 5,30—7-15 Vooravondconcert 7.15—7.45 Engelsch 8.05 Aansluiting Ccncertgeb. A'dam pl.m. 10.30 Dansmuziek Vrijdag 27 April. 11.20—2.20 Lunchmuziek 3.004.00 Vrouwenuuitje K.R.O- Huizen 4.005.00 Gramofoonplaten 5.006.00 Vooravondconcert 6.O07.15 Dinermuziek Hilversum 7.15—7.45 Lezing over optimisme en zenuwafwij king Hilversum 8.05 Binnenvaart 8.3511.00 Concert d. ,h. stationsorkest Zaterdag 28 April. 12.302.00 Lunchmuziek Hilversum 2.003.00 Filmmuziek 3.004.00 Kinderuurtje Huizen 4.006.00 Lessen HilverAim 6.00—7.45 Vooravondconcert 8.0512.00 V.A.R-A. optreden van Chef van Dijk humorist en pl.m. 10.30 Cinema Royal RA Dl O- CENTRA LE HART KUIJT. OUDIKARSPjEIL A 117. Woensdag 25 April. 10.20 Gramofo >nplaLen Daventry. 11.20 Balladenconcert 12.30--2.00 Lunchmuziek d.h. trio Trianon Hilvo 2.204.20 aNmiddagconcert Kalundborg I 4.20 Kwartet Daventry 5.307.15 Vooravnodconcert o.l.v. Nico. Treep 7.157.45 Gezondheidshalfuurtje Hilversum j 7.45 Politiebericht I 8.0511.00 Opvoering door de N.V. Ver. Rotterd. Hofstad Tooneel" „Pigmalion" komedie in 5 tafereelen Hilversum pl.m. 10.00 Berichten van Vaz Dias Donderdag 26 April. 10.20 Gramofoonplaten Daventry 11.20 Populaire muziek if.203.00 Namiddagconcert Kalundborg. i 3.004.00 Uurtje voor ziekenhuizen o.l.v. Ant. van Dijk Hilversum. 4.004.20 Voortzetting concert Kalundborg. j 4 20 Oigelrecital Daventry. 530—7.15 Vooravondconcert o.l.v. Nico Treep H 7 1 57.45 Eng. taalles v. gevorderden Hilversum 7.45 Politiebericht ,8.05 Aansluiting v.h. Concertgebouw te A'dam. pl.m. 10.30 Berichten van Vaz Dias Hilversum. 1 Daarna dansmuziek Vrijdag 27 April. t 10.20 Gramofoonplaten 11.20 Een sonate recital '12.30 2.00 Lunchmuziek 2.204.30 Namiddagconcert 6.007.15 Dinermuziek '7.15—7.45 Lezing 7.45 Politieberichten 8.05 Onderwijsfonds voor de Binnenvaart Schip- persles Hilversum. 8.35 Concert d. h. Omroeporkest 1 pl.m. 10.00 Berichten van Vaz Dias Zaterdag 28 April. 12.302.00 Lunchmuziek Hilversum. 2.003.45 Filmmuziek aansluiting van het Tuschins ky Theater te Amsterdam Hilversum 1 3.50—6.00 Italiaansche, Fransche, Duitsche les. 6.00—7.45 Vooravondconcert o.l.v. Nico Treep H. 1 7.45 Politiebericht Hilversum. 8 05—9-45 Programma van de Arbeidersvereenig., voor lijkverbrandingHilversum 9.4510.30 Optreden v. d. hr. Chef van Dijk 10.30 Aansluiting van Cinema Royal A'dam 11.45 Sluiting van het V.A.R-A- programma TWEEDE PROGRAMMA. (Huizen.) Woensdag 25 April. Lunchmuziek. I Kinderuurtje. Cursus Stenografie. Vooravondconcert 8.00 Concert en Lezingen. 10.30 Persberichten. Donderdag 26 April. 12.301.45' Lunchconcert. 6.007.00 Gramofoonmuziek. 7.007.30 Cursus boekhouden voor beginners. 8.00 Concert en Lezingen. 10.30 Persberichten. Vrijdag 27 April. 12.301.30 Lunchmuziek trio Winkels. 3.00—4.00 Vrouwenuurtje K.R.O. '4.005.00 Gramofoonmuziek. ;5.oo6.45 Vooravondconcert. 7.007.30 Cursus Gregoriaansch. 7.40 Beethoven-Cycles. pl.m. 9.15 V.P.R.O. cursus Zaterdag 28 April. 12.301.30 Lunchmuziek van het trio Winkels. 3.004.00 Kinderuurtje. 5.006.00 Dinermuziek. 6.006.30 Litterair halfuurtje. 6.307.00 Vervolg dinermuziek. 7.007.30 Cursus Hollandsch. 7.308.00 Vervolg voordracht. 8.00 Concertavond. 10.00 Persberichten van Vaz Dias. Daventry. Hilversum Kalundborg. Hilversum. 12.30—1.45 I 5.006.00 I 7.007.30 7.308.00

Nieuwe Langedijker Courant | 1928 | | pagina 4