Doorziiie PU ROL De M.E.T.H.O. '"kiespij"5 Uit den Omtrek ST. I'A NCR AS. I Op dien Tiwuijvérweg, nabij de Mirakelebrug, i gebeurde j.l. Zaterdag-avond weder een ongeluk. dat, hoewel 'niet .ernstig, en'bizonder goed afge- j loopen zijnde, toch weer illustreert, dat eenige wegverbreeding hier geen .overbodige luxe zou i zijn. Toen de melkboer K. daar wilde omkeeren met zijn 'melkwagen, liep de hit eenige passen achteruit, zoodat de wagen bij de steile wegkant neer, met hit ,en 'al in de diepe wegsloot geraakte. Gelukkig werd de yal gebroken door een boom stronk aan den kant, zoodat lie melkboer zelf i niet mee in de diepte werd gesleurd. Toch moést deze, met 'behulp van eenige ijlingfe toegeschoten omwonenden, zich te water begeven, om de stren- j gen los te maken, waarna met vereende krachten hit en Wagen- weer op 'net droge wist te krijgen, zonder verdere friaterieele schade of. persoonlijke j ongelukken. bij Wie/rijden en Zonnebrand verzacht en geneest door Doo. 30-60. Tube 80 ct. Bij Apot) MIDDENSTANDS EN ELECTRICITBITS- TENTOONSTELUNG HELDER EN OMSTREKEN. Zooals wij reedB eenige mededeelingen bekend hebben gemaakt, is Zaterdag de tentoonstelling geopend, die in de stad Helder is georganiseerd. 't Was een stralende dag, waardoor luister werd bijgezet aan deze keurige expositie, georganiseerd door xeen krachtig levenden middenstand in Helder, en Omstreken. Des rgorgens om 11 uur ha4 de opening plaats in het tentoonstellingsgebouw óp het Westpïeïh. Onder de vele aanwezigen waren vele autori teiten, waarvan wij o.a. noemen: Burgemeester Houwing van Den Helder, Jhr. H. Rappard, Direct, van "sRijk? Werf, Willemsoord, P. A. SmitKleine, Dir. van het P.E.N., Mr D Bree- baart Kaai., Burgemeester van Callantsoog, Bur gemeester L. C. Kalff, van Wieringen, Burge meester G. J. Lovink van Anna Paulowna, Bur gemeester W. B. .Oort vau Texel, terwijl voor de< K. v. K. tegenwoordig was de heer Scheffel, Se cretaris der Kamer. Technisch leider dezer Tentoonstelling was E. Tosi Faeino van Amsterdam. Door den heer W. Biersteker, voorz. van 'het Ba.gel. Bestuur en voorz. van V.V.V Helders Belang" werd de volgende rede uitgesproken: Dames en Heeren, Alvorens de Burgemeester van Helder uit te noodigen deze tentoonstelling te openen, zij 't ons vergund u allen namens het Bestuur hier welkom te heeten. Welkom heeten wij allereerst ons eerecomité. 't stemt prettig, dat u allen van uwe belangstelling in deze doet blijken. Vooral hierom, omdat hieruit een symptoom van samen werking valt waar te nemen. Al is er bij deze ten toonstelling, niet als bij de tentoonstelling van 1925, een ia idwerkelijke deelneming van de Ma rine, uit den aard leent deze tentoonstelling zich daarvoor niet zoozeer, todh stellen wij het dp hoogen prijs, dat. zóówel de schout bij Nacht als do eerste en hoogste vertegenwoordiger van het maritiem gezag, als de Directeur van 's,Rijks Marinewerf hunne medewerking hebben verleend. Wij zien daarin een bewijs dat de goede verstand houding t usschen Marine en burgerij hierdoor weder wordt bestendigd. Opgetwijfeld is en blijft het welzijn van Marine en 's-Rijkswerf voor onze gemeente een factor van beteekenis, 'waarop wij als burgens voortdurend hebben te letten. Dat daarnaast de economische ontwikkeling van Hel der op ander gebied ook de belangstelling van Marine heeft kan niet anders dan een vruchtbare samenwerking tot heil onzer stad ten gevolge hebben, 't Spijt 'ons, dat de Schout bij nacht en de Directeur van 's Rijkswerf door uitstedigheid! hier niet aanwezig kunnen zijn. We zouden hen anders allereerst welkom hebben geheeten. Even wel is dit welkom voor de andere leden van ons eerecomité daarom niet minder hartelijk. Inte gendeel is het ons een buitengewoon voorrecht- de burgemeesters, Wethouders enz. van onze stad en de naburige gemeenten hier tegenwoordig te zien niet 'alleen, maar hok, dat zij allen wel hun ne medewerking 'hebben willen verleenen om deze tentoonstelling te 'doen slagen. Al weder is he| de samenwerking, 'die wij hierin beluisteren. Het is niet te miskennen, dat onze stad met zijn. goed geoutil leerden middenstand behoefte heeft aan medew>erking van huiten. Dat onze winkelstand m vele- opzichten niet voor die in de grootere steden behoeft onder te doen, kan èn op deze tentoonstelling èn bij een rondgang door de stad opnieuw blijken. Fr is echter ook nog iets an ders, waarin wij samenwerking kunnen bevorde ren. Wij bedoelen de vaak overeenstemmende be hoeften van de verschillende gemeenten in den kop van Noord-Holland; met name willen Wij noemen: beter spoorverbinding, wegen verbetering en bevordering van het vreemdelingenverkeer; invoer'ing van goedkoop buurtverkeer op de lijn Alkmaar-Helder is nog steeds niet te verkrijgen, in tegenstelling met de lijn Alkmaar-"Amsterdam. Een ander punt bij het ingediende wegen pi an is de wieg van de Kooij naar Wieringen al zeer stiefmoederlijk bedeeld. Wat het vreemdelingen verkeer aangaat, wordt bij bet maken van reclame het noordelijk' gédeelte van Noord-Holland nog al eens Vergeten. Onlangs zagen wij een reclameplaat voo rde Noordzeebadplaatsen, op ruime schaal verspreid in het buitenland- Die plaat vertoonde de Hollandsche kust van Domburg tot Bergen. Het noordelijk deel met Callantsoog, Huisduinen en Texel had men eenvoudig weggelaten. Ten aanzien van al deze zaken, om maar niet van meer te gewagen, is samenwerking gewenscht, en zal de kans óp succes verhoogd worden. Al zijn de bronnen, waaruit de verschillende ge meenten hun welvaart putten, niet alle gelijk, punt avak alle te lijden onder de miskenning, toch hebben deze gemeenten in Hollands Noord- van dit noordelijk gewest. Het is daarom, dait :wij ook in het houden van deze tentoonstelling voor Helder en omstreken een verheugende ge beurtenis mogen zien. Wellicht is dit bevorderlijk' j aan een nog inniger samenwerking in het belang van allen. Ware het niet de tijd die ons thans j weerhoudt hierop dieper in te gaan, wij zouden nog verschillende punten van saamhoorigheid kunnen bespreken. Laten wij nu volstaan met de hoop uit te spreken, dat dit niet de laatste j maal is, dat we elkaar ontmoeten, en dat meer en meer wordt ingezien, dat de ontwikkeling van de gemeenten Texel, Anna, Paulówlna, Wierin gen en Callantsoog ook is een belang van Helder en omgekieerd het 'welgaan van Helder mede is in 'het belang van onz/e buurge westen. Het is niet zonder reden, dat Wij den heer Smit Kleine, den Directeur van het Prov. Eleptr. Bedrijf, als lid Van ons eereoomité het laatst een wtelkom toeroepen. In uwe medewerking toch zien 'wfij eten blijk dat naast Me'bevordering 'der belangen van biet electrisch beedrijf, men ook voelt, dat de technische ontwikkeling van de electricitJeit voor den econamischen vooruitgaing van dit ge'wtest nog meer kan worden aangewend voor industrie, nijverheid en landbouw. Wij zijn daarom u, mijnheer de Directeur van het P.E.B, zeer dankbaaT en dat u ons door deze tentoon stelling in de gelegenheid stelt van het nieuwste op dit gebied kennis te nemen. Dat ook ioo|r samenwerking met het electrisch bedrijf de belan gen vati Helder en de naburige gemeenten kunnen worden bevorderd zal wel geeti 'nader betoog vereischen. Buiten beschouwing laten wij nu ook, dat de belangengemeenschap der diverse gemeen ten-voor een goedkooper prijsbepaling en soepeler voorwaarden met uw 'bedrijf iu onderhandeling zal kunnen treden. We veftrouwten echter dat- bij toenemende, klandizie (vergun me dat ik dit wbord eens gebruik) er voordeeliger voorwaar den zullen zijn te bedingen. Zoo vinden wij dus odk hierin stof voor de noodige samenwerking. Allen, die hunne mode Werking, onder welken vorm ook, hebben ver leend om deze M.E.T.HJO tot stand te breüge.n, danken 'wij en heeten wij welkom, 't Was aan vankelijk niet zonder schroom, dat wij ons met de organisatie hebben wiUen belasten, doch de aangename verstandhouding tusschen de Midden- standsorganisatiën en Helders Belang hebben er toe geleid, .dat wij de verwachting koesteren, dat onze arbeid niet tevergeefs zal zijn, doch dat het door ons 'beoogde doel, meerdere bekendheid te ge ven aan het geïsoleerde deel van Holland, ver sterking van het .gevoel van saamhoorigheid,. ook hierdoor zal worden bevorderd. Wij willen bij het uitspreken van onzen dank niet in bizonderheden treden; wij zijn overtuigd; dat allen gaarne hunne medewerking hebben ver leend. Eene uitzondering willen we hierbij mar ken ,n.m. ten aanzien van de pers. "Zoowel hier ter plaatse als in de b u ur t ge meenten, was men steeds bereid alle berichten betreffende deze ten toonstelling op tei nemen. Wij brengen daarvoor aan de pers onzen dank. Ook allen, die door het aanbrengen van stands hunne medewerking ver leenden, heeten wij welkom. Dames en heerein, onwillekeurig zijn wij iets uitvoeriger geworden, Idan wel bedoeld was. U zult mij dus willen ontslaan van het geven van eene uiteenzetting van deze tentoonstelling. Straks hopen wij de gelegenheid te hebben U een eit ander te doen zT^n. Na dit welkomstwoord, heb ik thans de eer den Burgemeester van Helder uit te noodigen de tentoonstelling te 'willen Openen. Hierna verkrijgt de E,.A. Heer W. Houwing, Burgemeester van Den Helder het woord, die er op wijst, dat tijdens de voorbereiding van de tentoonstelling, velen de gedachte zullen hebben gekoesterd, dat er in Den Helder leven in de brouwerij kómt maar zeker mag dit een ,g&- joud leven" worden genoemd. Moest in 1925 bij de voorbereiding van de tentoonstelling ter her denking van'het 100-jarig bestaan van het Groot- Noordhollandsch kanaal, medewerking worden verleend, door de Marine, thans is dit niet het geval, en wordt een tentoonstelling gehouden met een zuiver zakelijken ondergrond. l)e steun door de officieele ambtenaren verleend, 'was er een van een welwillende mentaliteit. De tentoonstelling kan tevens Worden be schouwd als een uitvloeisel van ie omstandig heid, dat men in technische electrieiteitskringen voordeel er in ziet, deze gemeente in de toekomst te bestemmen ais uitgangspunt voor stroomdistri- butie. Een verheugend toeken is het dat de samenwer king onderling van dien aard is geweest, dat deze tentoonstelling kon worden georganiseerd, en mag zeker hiervoor een 'woord van hulde worden ge bracht aan "V.V.V. Helders Belang" en aan het Comité. Na nog op het voordeel, hieraan voor de ge meente Helder verbonden ,1e hebben gewezen, verklaart de burgemeester deze tentoonstelling voor geopend. Hierna werden de aanwezigen uitgenoodigd een rondgang to maken door het tentoonstellingsge bouw, om tevens de diverse stands te bezichtigen. Natuurlijk maakten ook wij van deze gelegen heid gebruik, en kunnen niet anders verklaren dan dat er veel moois en goeds te zien is- Het beste van het beste maar daar staan de namen van de firma's ook borg voor. Om iedere stand afzonderlijk te beschrijven zou ons te ver voeren, maar voor de Dames valt er veel te zien niet sftleen, maar kunnen zij hun voordeel doen met aanschaffing van de huis houdelijke benoodigiheden, verkrijgbaar in de beste kwaliteiten 'bij de op de tentoonstelling vertegenwoordigde firma's. Voo rhen die belang hebben bij een goede wa tervoorziening op boerderijen eld., voor polders, die zich willen verzekeren van een goéde water- bemaling, voor radio-liefhebbers, die zcih goede onderdeelen wenschen aan te schaffen, kortom, voor de heeren belangstellenden(hebbenden) valt er een keuze te doen uit de allernieuwste snuf jes op allerlei gebied. Maar ook vooral niet in het minst willen wij nog even de aandacht vestigen op de inzending, van het Gemeentebestuur van 'Helder, afd. Reini ging en Plantsoenen: .Duingirond met beplanting en opgezette dieren, levende vogels en visschen', etc." Het is een keurig, intiem hoekje, waar voor menig natuurliefhebber valt te genieten. Tot slot nog deze mededeeling: Wjoensdag 2 Mei, n.m. 2 uur, Witte Bioscoop". Lezing door den Weled. Gestr. Heer M. C. Moes, o'ffic -vlieger 2e kl. Onderwerp: ,,Be ontwikkeling van het vliegwezen." Donderdag 3 uur n.m. Demonstratie „Nev'arma" Electr. Waschmachines. Wij kunnen niet nalaten belangstellenden op te wékken, een bezoek aan «leze interessante' ten toonstelling te brengen. Rechtzaken VOOR DEN KANTONRECHTER. Zitting van 27 April. 'Daar kwam meer overwerk aan, dan in het bestek stond aangegeven. De autobusbé9tuurder M. W. uit Egmond aan Zee, kwam op 13 Maart met een vracht kabeljauw meppers oftewel trollervisschers, door Egmond Binnen en raakte met zijn volgeladen bus in aan rijding met een vrachtauto, bestuurd door den vrachtrijder G. P. Apeldoorn, die vanuit een zij weg kwam rijden. Deze laatste bevond zich aan den rechterkant van de autobus en had dus den voorrang, doch daar integendeel M. W. doorreed kwam er een botsing en stond deze thans terecht wegens overtreding der motor- en rijwielwet- Apeldoorn diende als beschadigde partij een ci- 'viele vordering in wegens schadevergoeding ten bedrage van f 49.60. Dat kan net nog, zeide de kantonrechter, leep knikkend. Het maximum dat men kan vorderen in zoo'n zaak voor het kanton recht, ten processe ingevoegd, bedraagt namelijk f 50.De verdachte autobusbestuurder had ech ter zijnerzijds heel wat in te brengen ter zijner ontlasting, meer zelfs dan een geheel fleschje cascara's. In de eerste plaats had Apeldoorn teveel flinks gereden, waardoor W. hem niet tijdig had opge merkt, ten tweede deugde de door den rijksveldf- 'wachter Mné gemaakite schetskaart geen sikke pitje en ten derde waren er in de bus verschillende passagiers, die het gebeurde van a tot z hadden waargenome nen nu zeker zouden kunnen getuigen in het voordeel van den verdachte. Waar de zaak dus zoo stond, was een nader onderzoek gewenscht 'en zal dezelve worden voortgezet op n Mei, terwijl alsdan meerdere door verdachte opgegeven getui gen zullen worden gehoord. Altijd wrijving, altijd nijd en altijd strijd- Voor den Edelachtbaren heer Politierechter verscheen dezer dagen een 49-jarige boerenarbeider met name M. Duin, te Uitgeest, die zijn dorpsge noot Ant. v. E. in een ontstane tlwist over de passage met hun voertuigen in het nauwe laantje van IJf, een pak slaag had toegediend. Werd D. alstoen tot f15 boete veroordeeld, thans ver scheen de groenteboer in de minder voordeelige conditie als verdachte, omdat hij terzelfder ure, den arbeider Duin, die met een driewieligen mest wagen het bewuste laantje van IJf kwam inrijden, geen geelgenheid had gegeven om voorbij te rijden Evenals gewoonlijk gaf de een den ander de schuld van het verkeersconflict en om nu een meer juist jnzicht t e krijgen heeft de kantonrechter dit zaakje aangehouden tot a.s. week. Alsdan zullen nieuwe getuigen gehoord worden, A. Rumphorst én J. Roozemeijer. Men moet nooit den dag voor den avond prijzen Een klein eerzaam binnenschippiertje, J. de G. uit Ouder-Amstel, die gedurende de 16 jaren, dat hij het schippersbedrijf uitoefende, nimmer eeni ge overtreding begaan had, stond nu tot zijn waar- lijke schaamte terecht, omdat hij op 17 Maart jniet aan boord aanwezig had een tweetal binnen- reglementen, door de wet voorgeschreven. Deze tdocumenten waren, echter wel in het bezit van .onzen rampspoedigen schipper doch verzuimd mee: te nemenA toen hij als schipper op een andere schuit overging. De kantonrechter, begrijpende de bekommer nissen van dit onberispelijk mannetje, hield reke ning met den droevigen samenloop van omstan digheden en legde slechts tweemaal f0.50 of 2 maal 1 dag hechtenis op. De bewijzen waren te machtig. De heer S. W„ een schrale tuinder uit Limmen, had op 27 Maart door de gemeente Helioo ge sukkeld met een handwagen en was alstoen niet behoorlijk naar rechts uitgeweken voor een ach teropkomende auto, die door de consternatie, door dit verzuim teweeg gebracht, over den wegberm was geraakt. De tuinder, deswege terechtstaande, deed zijn best de schuld op den autobestuurder te schuiven doch niemand anders dan de brigadier de Koek koek had als ooggetuige proces verbaal opge maakt. De kantonrechter achtte deze omstandig heid voldoende om een veroordeeling uit te spre ken en gaf den tuinder f 6 boete of 3 dagen. Van het eene uiterste in het andere P. V., een 18-jarige tuinder te Limmen, ver scheen als verdachte voor den kantonrechter, ter zake het feit, dat hij op 17 April, zonder daartoe bevoegd te zijn, de afsluitboomen van den z.g.n. ,,bewaakten"(?) overweg aan den Kapellaan te Heiloo had geopend, om zich met zijn rijwiel toe gang te verschaffen. Majoor Steen, brigadecommandant der rijksveld wacht te Heiloo, had van het gebeurde proces verbaal opgemaakt. Zoowel de heer ambtenaar als de kantonrechter drukten krachtig hun afkeuring uit over de roe- kelooze handeling van den verdachte en hij werd dan ook tot f 12 boete subs. 6 dagen veroordeeld Het schijnt echter wel, dat met betrekking fo dezen overweg, er wel reden is aan het bekende spreekwoord ..Tout savoir ést tout pardonner" te denken. Ook wij hadden bij een vroegere dergelijke zaak onze verontwaardiging over een dusdanige roe keloosheid in scherpe bewoordingen uitgesproken, doch bij nadere informatie is ons gebleken, dat Idezen dan bewaakten" overweg niet bepaald ide aal genoemd mag worden. Ook de verbalisant, majoor Steen, toonde zich geen onverdeeld bewonderaar van de wijze waarop 1 de afsluitboomen bediend worden en heeft daar- over dan ook een ambtelijk rapport aan de Maat- j schappij overgebracht. I Algemeen wordt geklaagd, dat de afsluitboo men op vele uren van den dag noodeloos zijn neer gelaten, wat menschen, die meer te doen hebben,', dan op hun weg in het gras te liggen om de klim mende Leeuwerikken en buitelende kievitten ga Je slaan, in de verleiding brengt zelf de boomen te openen om hun weg te kunnen vervolgen en daardoor gevaar loopen, strafrechtelijk te wor den vervolgd De verdachte tuindersknaap, die absoluut niet 'dén indruk maakt een brutalen vlerk te zijn, deel de om den toestand daar te typeeren, den kanton rechter mede, dat onlangs een bóerenarbeider, die ^ich te kwart voor vier des morgens naar zijn landwerk begaf, toen reeds of nog de boomen gesloten vond voor den trein, die eerst om zes uur doorkomt. Het is natuurlijk ondenkbaar 0m1 van zoo'n man te vergen, dat hij negen kwartier geduldig bij de boomen blijft wachten, tot die trein voorbij is. Het is dus te hopen, dat het rapport van majoor Steen er mede toe zal bijdragen, dat aan dezen bespottelijken toestand een einde wordt gemaakt, iflet ,,help u zelf" is in dit geval niet aan te raden daar veroordeelingen tot hooge boeten het ge volg zullen zijn. Een rijwiel is geen vliegende Hollander. Er zijn nog vele fietsrijders, vooral onder het jongere geslacht, die meenen, als zij in een voor het rjjwielverkeer. afgesloten straat moeten zijn, zij kunnen volstaan met 1 voet op het pedaa) geplaatst, dan met de andere voet dit rijwiel voort te hippen. Evenals de 18-jarige loswerkman F. A. K. die heden terecht stond wegens het op 19 April be rijden van de afgesloten Magdalenastraat, dat een dergelijke vliegende Hollander rijmanier hen straf feloosheid verzekert. Het feit echter dat dit jonge mensch werd ver oordeeld tot f 3 boete of 3 dagen, zij de beoefe naars van deze dwaalleer tot een ernstige waar schuwing. Daar zit nog wat' muziek in. De eigenaar van een kleerwasscherij te Bergen A- J. vaa H„ zou op 19 Maart zich bevonden heb ben met zijn hond op den Bergerweg, terwijl deze hond die een schofthoogte heeft van 53 c.M. zich tiiet. vrijelijk op den openbaren weg mocht bevin den. De waschpatroon, heden terecht staande, be weerde niets van de aanwezigheid van dien honjd te hebben geweten. Ook had de verbalisant hem hij die gelegenheid niet aangesproken, doch hem eerst veel later een bekeuring aangezegd. Naar aan leiding van dit verweer wordt de verdere behan deling uitgesteld tot ,a.s. week en zal alsdan de verbalisant B. Strooker als getuige worden ge hoord. Schriftelijk vonnis. J. VV. Bakker te Egmond aan Zee, overtreding Arbeidswet f3 boete of 3 dagen. Het betrof hier het niet verhonden hebben van een arbeidskaart <6f register in een bakkersbedrijf, waarvan de pa troons, in casu 2 gebroeders, ook als arbeiders fungeeren. ■èableHen Radio-Omroep RADIO-CENTRALE HART KUIJT. OUDRARSPlEL A 117 Wo-eiisdag 2 Mei. 10.20 Gramofoonplaten. Daventry 12.302.00 Lunchmuziek Hilvérsum 2.204.20 Namiddagconcert Kalundborg 4-22 Orkest Daventry 6.007.15 Dinermuziek Hilversum 7.157.45 Engelsche conversatieles 7.45 Politiebericht. 8.058.35 Lezing. Onderw.: zeiliwodstrijdwezen 8.35 Concert p.l.v. N Treep Hilversum 10.30 Persberichtenvan Vaz Dias. 10.40 Verzoek-programma. iy Donderdag 3 Mei. 10.20 Gramofoonplaten. Daventry 12.302.00 Lunchmnziek Hilversum 3.00 -4.00 Uurtje wees en ziekenhuizen 5.307.15 Vooravondconcert, omroeporkest 7.157.45 Engelsche les v. gevorderden. 7.45 Politiebericht. 8.05 Symphonie concert. 8.45 Uitv. v. Orpheus" opera in 4 bedrijven 10.30 Persberichten van Vaz Dias. Vrijdag, 4 Mei. 10-20 Gramofoonplaten. Daventry 12.30—2.00 Lunchmuziek Hilvérsum 2.504.50 Namiddagconcert Kalundborg 6.007.15 Dinermuziek "Hilversum 7.157.45 Boekbespreking. 7.45 Politiebericht. 8.05 Onderwijsfonds Binnenvaart 8.359.35 Kamermuziek. 10.30 Persberichten van Vaz Dias. 811.00—12.00 Dansmuziek. Zaterdag 5 Mei'. 12.302.00 Lunchmuziek Hilvérsum 2.003.45 Aansluiting Tusohinski Theater. 3.50—6.00 Italiaanseh, Fransch en Duitscih. 6.017.45 Vooravondeoneert o.l.v N Treep. 7.45 Politiebericht. 8.05—10.30 V.AJR A.-concert. 10.30. Aansluiting Cinema Royal te A'daiti. 11.45 Sluiting van het V.A.RA -programma. TWEEDE PROGRAMMA. (Huizen). Woensdag 2 Mei. 12.301.45 Lunchconcert. 5.00 -6.00 Kinideruurtje. 6.00—6.30 Lezing. 7.007.30 Cursus Stenografie. 7.308.00 Lezing. 8.00 Concert te Delft. 10.30 Persberichten. Donderdag 3 Mei. 12.301.45 Lunchconcert. 6.15—6.45 Lezing. 7.007.30 Cursus boekhouden v. beginners. 8.00 Programma v. d. feestelijke vergadering van'de afd. Groningen der Ver. v. d. Chr. Handeldrijvenden en Industrieelen Midden stand in Nedérland. 10.30 Persberichten. Vrijdag 4 Mei. '12.301.30 Lunchmuziek K.R.O 3.00—4.00 Vrouwenuuxt'je. 4.00-5.00 Gramofoonconoert N.C.R V. 5.006.45 Concert. 6.557.30 Cursus Gregoriaansch K.R.O 1*0.30 Persberichten. Zaterdag 5 Mei. 12.301.30 Lunchmuziek. 3.004.00 Kinideruurtje. 5.006.00 Dinermuziek. 6 006.30 Literair halfuurtje. 6.307.00 Vervolg dinermuziek. 7.007.30 Cursu3 "Hollandsch 7.308.00 Lpzing. 8.Q0 Uitzending uit Helmond. 10.00 Persbericht.

Nieuwe Langedijker Courant | 1928 | | pagina 4