Hike Breijer's itB D.T.S. I -W.G.W i 1-2 Speciaal Corsetten-Magazijn Elastieken Kousen 5 Zwachtels enp Voetmanchetten loeders, zet op elke pfschooh hij zewel in het water vond, kon hij' er niet in slagen hen boven te brengenji E|r is toen door bewoners uit de buurt getelefoneerd naar de politie, waardoor een kwartier na het ongeval het reddingswerk een aanvang kon nemen, geleid door inspecteur de Vries en een bewoner, den heer 'PLoos. Het bleek echte rriïet mogelijk de twee ander eslachtoffers 'uit de auto te krijgen. Eerst toen de kap opengesneden wao kon men het eruit halen. Zij hadden met de voeten beklemd gezeten in de stuurinrichting en een der portieren. De lijken zijn naar de be graafplaats overgebracht. De beide andere per sonen, die zeer overspannen zijn en eenige da gen het bed zullen moeten houden, zullen thuis worden verpleegd. EEN WOESTELING. Zaterdagmiddag was het weer eens „hommeles" in de woonschepenhaven aan de Greuns. te Leeu warden. Die politieagent Hoekstra kreeg opdracht de gemoederen wat tot bedaren te brengen. Per rijwiel begaf, hij zich daarom derwaarts en spoedig had hij toen gelegenheid zijn taak te verrichten. Een der voornaamste onruststokers, de onge- vee r35-jarige Klaas V., werd op zijn woonschip aangetroffen. De agent maakte op de loopplank staande een praatje met hem. Plotseling echter begon de gal bij den man weer over te loopen en trachtte hij den agent te water ie gooien. Dat ge lukt ehem niet, maar wel raakte diens rijwiel in de haven. Hoekstra trok zich snel op den wal terug. De onverlaat greep hierna een eind paal van het dek van zijn schip en wilde daarmee den agent op het hoofd treffen. Bij de afweer van dezen slag werd Hoékstra ernstig aan de hand verwond, daar er in de paal een belangrijke hoeveelheid spijkers geslagen was. Het voorste lid van een zijner vingers werd hem dientengevolge bijna afgerukt. Dé agent achtte nu den tijd gekomen om van zijn revolver gebruik te maken. Hij trof den man in zijn buik, waardoor deze zich weer op z'n schip terug trok. 'Inmiddels was er echter assistentie verschenen. Ook was de politiedokter, dr. Uffeke, spoedig ge arriveerd. rie van pijn kreunende agent werd eerst ver bonden en daarna de inmiddels gearresteerde woonschipbewoner. Na onderzoek bleek zijn overbrenging naar het Stadsziekenhuis noodig, waar dr. Nierstrasz de kogel operatief verwijderde. Zijn toestand was heden redelijk wel. De agent moest buiten dienst gesteld worden. Uit den Omtrek SCHAGEN. Dé Raad heeft op voorstel van Üen heer Wil- lems e(S.Di.A.P.) besloten den gasdirecteur te ontslaan, van de hem opgelegde verplichting tot het storten van f 2265.85 in de gemeentekas, inza ke de vermeende corruptie en wel op grond van de justitioneele uitspraak, die in deze zaak is gevallen. Die reeds betaalde termijnen zullen ook worden teruggestort. De voorzitter deelde mede, dat hij dit besluit bij de Kroon ter vernietiging zou voordragen. SPORT EN WEDSTRIJDEN I)e Deetjes scoren tweemaal. D.T.S. heeft de competitie beëindigd met een... nederlaag! Tweemaal gedoelpunt en toch verlo ren. Ziedaar het resultaat van den laatsten com petitiewedstrijd van het kampioènselftal. Wat zoo menige D.-aanhanger, en niet in 't minst de jon gens van het eerste zelf, hadden gehoopt, n.l. on geslagen kampioen te worden, is niet verwezen lijkt. W.G.W. ,de stoere club uit Den Helder, heeft D'. een oogenblik het „halt" toegeroepen. Zij kunnen zich er op beroepen, de eenigste te zijn geweest. D'. in dit seizoen een nederlaag te heb ben toegebracht. Jammer voor Dl., want o.i. had men de competitie ongeslagen kunnen eindigen. Enfin, het is niet anders Alvorens de wedstrijd een aanvang nam, oven handigde de voorzitter van W. met een toepasse lijk speeeftje aan den D.-aanvoerder een bloemstuk over, in verband met het behaalde kampioenschap. Ook de supportersvereniging liet zich niet onbe tuigd en namens haren voorzitter reikte deze eveneens een prachtige bloemenmand aan den D.- eaptain over. Na deze kleine huldiging nam de strijd een aan vang. De Helderschen beginnen te werken voor wat ze waard zijn. Het is reeds spoedig te zien dat ze alle pogingen in het werk zullen stellen om D„ als het eenigszins kan, een nederlaag toe te brengen. Hoewel in de eerste minuten de strijd gelijk opgaat, komen de bezoekers toch langza" nierhand in de meerderheid. Dé D;.-verdediging is echter voor haar taak berekend en bezweert tel kens bet gevaar, evenals dit trouwens aan de an dere zijde bij 'de snelle Di.-aanvallen, gebeurt. Na dat beide doelen om beurten in gevaar hebben ver keert, en de D.-keeper vlak voor de rust nog eens prachtig redde, brak de rust met blanco stand Ik zal nooit vergeten, hoe ik a|an jou koelbloedig heid het behoud van mijn leven te dapken heb, toen wij samen op de fabriek werkten. Ik had wel het recht om boos op je te zijn, dat je ftnij twee jaren te Sa,int-Ouen hebtl aten doorbrengen op de fabriek van je broer, alleen om daar voor jou als dwarskijker dienst te doen, maar ik ben een goe'de jongen én Ik vergeef je dat. Overigen? heb ik 't er tamelijk goed gehad en bezit ik de zekerheid, dat je ten slotte weer in mijn schuitje terecht komtWanneer denk je met den pa,- troon te spreken?" „Niet voor overmorgen." „Waar ga je logeieren?" „Op de Place de la! Rëpublique, in 't Hotel-t moderne ik heb uit Berlijn al een kgjroer be-t steld, veiligheidshalve onder een ajnderen naam. Den dag, da,t ik met mijn broer gespijqken heb, moet je mij des avonds daar komen opzoeken en dan vragen naar Frits Leymann Mijn papieren, zijn in orde, dat kunt ge u vporstellen. Wanneer is Richard te Saint-Ouen het best te spnekert?" „Altijd des middags tusschen drieën en vieren." „Best. Nu even iets anders: Hieb jij in de twee jaar, dat je in Frankrijk hebt doorgebracht, dien Amerikaanschen dokter wel eens .gezien;?" „Bedoel je dien O'Brien, Robert'?" aan. Na de hervatting blijken de gasten nog de- de D1-veste. Na geruimen tijd, als bij een W.- zelfde animo te bezitten, en bestoken vele malen aanval op het D.-doel wordt geschoten, veran derde onze rechtsback den bal van richting, en verdwijnt deze buiten bereik van 'den keeper in 't net. en krijgt W. alzoo goedkoop de leiding. D:. blijft kalm doorspelen, en dit is o.i. haar fout geweest, daar er toen nog tijd was, om den achterstand in te loopen. W. blijft fel doorspelen, en na eenigen tijd hebben zij wederom succes, als, na een voorzet van rechts wederom wordt ge spoord. De strijd blijft hetzelfde aspect behouden. W. in de meerderheid, afgewisseld door gevaar lijke D.-aanvallen, welke echter geen succes op leverden, terwijl de W.-keeper eens op buitenge woon gelukkige wijze wist te redden. Don, in de laatste 5 minuten komt D'. pas los. Vurig wordt gewerkt om althans de eer nog te redden, en als duivels zwermen zij voor het W .-heiligdom. Daar, bijn agelijktijdig met het eindsignaal, scoorde de D.-linksbuiten op zeer fraaie wijze het tegenpunt. Scheidsrechter Brussel heeft dezen wedstrijd, die zich kenmerkte door spannend, maar geen fraai spel, op uitstekende wijze geleid. Na afloop van den wedstrijd werd door D.T.S. een receptie gehouden in het clublokaal, waar vele belangstellenden aanwezig waren. Het hiér onder anderen gevoerd door den voorzitter van D>.T.S., den heer A. Ootjers, den Ed.Achtb. Heer A. J. Wijnveldt, de Secretaris van den N.H.V.B. de heer Brussel, de voorzitter van W.G.W., de voorz. van de vereen. N. Niedorp en namens de supportersvereen., den neer A. Timmerman, die alen de vereeniging complimenteerden met het be haalde kampioenschap. Zoo gaat D.T.S. dus thans naar den N.V.B. Eens hebben jullie in de 4e klas N.H.V.B. ge speeld, mannen van het eerste, en thans komen jullie weer in de 4e klas, maar nu N.V.B., en, als jullie op denzelfden voet doorgaat zooals nu, en de geest in het elftal blijft zooals deze thans is, wel dan zal het niet zoo moeilijk zijn om ook in den N.V.B. den weg naar het gewenschte doel te vinden. Mient 17 Alkmaar Tel. 526 Corsetten Corselets Buikbanden 03 m Rechthouders SEwCiarh Uitsluitend verkrijgbaar in prima kwaliteiten (Depót PALTHE Almelo) waschtafel of slaapkamer een doos of tube Purol, dan hebben ook Uw man en kinderen het des avonds en des morgens voor de huid en het onderhoud der handen, alsmede voor haarver- .zhrging en scheren altijd 'bij de 'hand staan. „DE WANDELAAR." Bii A. G. Schoonderbeek te Laren, zag het licht de vierde aflevering van het door Rinke Tolman geleide maandblad „De Wandelaar", gewijd aan natuurwaardeering, natuurbescherming, heemschut, geologie en folklore. N. Timbergen vraagt aandacht voor de boeiende watervogels, waarvan de verstreken winter véle soorten naar ons land voerde.. Opnieuw geeft P. J. cShenk interessante be schouwingen ten beste over de tak woekeringen, die als heksenbezems worden aangeduid. Met G. J. Klokman J.Az. brengen wij een be zoek aan een merkwaardige Saksische woning in 'den. Gelderschen Achterhoek. C. A. van de rGen werd geboeid door het beroemde Soesterveen, waar hij een heerlijke flor aontdekte, die fotografeerde en onderhoudend beschreef. i t W. A. van Os haalt allerlei herinneringen op «ia nden pas verstreken tijd, %oen koning winter regeerde op zoo'n onverbiddellijk harde wijze.' „Ja juist!" „Onze oude kennis uit Berlijn dus, een van fle steunpilaren van het spionnen-bureau voor Duitsch- land's groate stad aen slimme vogel. Ja, ik heb hem wel een maal of drie gesprokenHij kwam mij inlichtingen vragen." „Ja, Waaromtrent?" Claude zag den ander in het wit van de oogen en antwoordde toen niet zonder een zeker wanr trouwen: „Omtrent de fabricage der Franscbe visch-torpedo's „En heb je hem die gegeven?" vroeg haastig de broeder van den groot en industrieel van Saint- Ouen. „Zie je mij dan voor oen ezel aan, Robert??' riep Grivot uit. „Als men dergelijke geheimen be zit, houdt men ze voor zich, en als men noodig heeft er zich van te ontdoen, doet men dat zon der tusschenpersonen en tegen den voordeelig- sten prijs. O'Brien is een deugniet, die de gave bezit om anderen uit te hooren en daar zijn eigen voordeel mee te doen; dat weet jij ook wel." „Wat voert de kerel nu weer te Parijs uit?'' „Zou jij dat niet weten, Robert?" „Neen, op mijn woord niet." „Welnu, O'Brien doet te Parijs, wat hij vroe ger te Berlijn deed." i Dr. Felix Ruttdn betreurt hëï teloor gaan van "de landelijke architectuur in rijn geliefde Limburg. Uit een handschriftelijk journaal van D. W. Hellema uit het jaar 1824 is een eurieuse schets, met het leven der ooievaars tot onderwerp, gelicht. W. van Harencarspel wijdt een studie aan de «"Handen, die o.a. nog in beperkfen getale in Oost- Pruisen voorkomen. A. Joman. die het over bboterbloemen in 't al genteen heeft, vertelt in 't bizoder va de ver rassende ontdekking 'der zeldzame gulden boter bloem bij Amersfoort. De schets „Bruiloft in den nacht" van Kerst Zwart verhaalt van de liefde der boschuilen. f De rubriek „Van en voor de lezers" natuur historisch allerlei besluit de wederom rijk ge- illustreerde aflevering. Rechtzaken VOOR DEN KANTONRECHTER. Een Paardensport verloting, die Avel niet in 't water, maar toch ook niet meeval. Het is in Alkmaar en omstreken overbekend, welke formidabele krachttoeren het ijverige be stuur der eKnnemer Sportclub heeft aangewend om deze nuttige instelling op de been te houden en onder deze versterkingsmiddelen behoorde ook een loterij, die helaas heden de oorzaak was, dat de eerbiedwaardige 67-jarige heer Dirk Govers, vee houder en lid van den Raad van Alkmaar, een zeer gelukkige combinatie, benevens zijn geacht mede bestuurslid de heer J. Zwaag, als martelaars voor die goede kwaliteit van verdachten voor den Kan tonrechter moesten terecht staan. En wel op grond van het navolgende feit: voor het houden van bedoelde verloting ten behoeve der Kennemer Sportclub, was vergunning verleend op voorwaarde, dat 30 procent van de bruto in komsten zou worden besteed aan een of andere instelling van liefdadigen aard of maatschappe lijk nut. Aangezien nu 1500 loten waren verkocht h f 1had f 450 moeten ten goede komen aan een van bedoelde instellingen ten genoege van •Burgemeester en Wethouders van Alkmaar. Uit de aanteekeningen van den Commissaris vam 'Politie te Alkmaar, de ambtelijk aangewezen con troleur, bleek, dat bedoelde foeschatting niet be droeg f450, doch slechts f269, zijnde het batig saldo der geheele opbrengst. Dit teleurstellend resultaat was toe te schrïjveu ten eerste, dat het bedrag der prijzen, bestaande uit een span paarden ter waarde van f 550, 2 veulens ter waarde elk van f95 ieder en f143.10 aan zadelmakersarti/- kelen. welke prijzen natuurlijk geruimentijd te voren moesten worden aangekocht, te hoog was in verhouding met de opbrengst der verloting, die bitter tegenviel. Maar toch zou de gevorderde 30 procent nog hebben kunnen worden afgestaan, was n&et ter noodlottiger ure een drukkersrekening, loopende over 2 jaren, ten bedrage van f 197.55, alsnog in gekomen, waardoor alle berekeningen faalden en de aanwezige baten tot f269 werden gereduceerd. Nu is de tegenwoordige Minister van Justitie oek principieel geen bewonderaar van dergelijke verlotingen in 't algemeen en wanmleer toestemming wordt verleend, dan moeten wel principieel de gestelde voorwaarden worden nagekomen, daar an ders een strafvervolging niet uitblijft en casu quo dau ook werd ingesteld. Bij de behandeling van deze zaak werd weinig meer ter sprake gebracht dan hiervoor door ons werd gereleveerd. Op de vraag van den ambtenaar van hett O. M. waarom gelet op het ongunstige resultaat der verloting, toch zooveel aan prijzen was besteed, antwoordde de heer D. Govers zeer ad rem, dal men het aankoopen der prijzen toch moeilijk kan uitstellen tot op den morgen der verloting. In zijn requisitoir deed de ambtenaar uitkomen dat de huidige Minister van Justitie geporteerd isiti egen dergelijke loterijen en niet gauw meer toestemming zal verleenen. Gevorderd werd tegen ieder der verachten f30 boete of 30 dagen. |De Kantonrechter zeide echte rin zijn vonnis bij het opleggen der straf rekening te willen hou den met de financieele moeilijkheden, waarmede de Kennemer Sportclub steeds had te kampen, terwijl het toch duidelijk was, dat het bestuur met het aankoopen der prijzen niet kon wachten tot het laatste oogenblik. Zoodat de Kantonrecht®! in afwijking van den eisch van het Openb. Ministe rie, de boete belangrijk reduoeerde en ieder dér verdachten veroordeelde tot "f 10 boete subs. 10 dagen hechtenis. De dood kwajn hem tegemoet. De heer K. Salomons, aardappelgrossier te Hei- loo, wiens opslagplaats te Alkmaar is gelegen in de Vrouwenstraat, had op 'Woensdag 12 Decem ber, omtrent kwart voor twaalf, een zeer onaan gename ontmoeting, waarin hij ternauwernood aan' den dood of een gruwelijke verminking ontsnapte. Op de fiets de Heilooërpoort uitrijdende, ten einde zich naar zijn woonplaats Heiloo te be geven, kwam nabij den vluchtheuvel bij het borst beeld van de bekende historische romanschrijfster mevr. Bosboom-Toussaint, meer amicaal door de Alkmaarder Truitje genoemd, links van den weg ..Houdt hij zich dus bezigj met magnetisme, som nambulisme en hypnotisme?" „Ja, en meer dan ooit! Dat is evenwel maar een vlag om de lading te dekken, al wordt er ook heel wat geld mee verdient „Hij moet heel knap zijn, dié dokter. Weet je wel, dat het nagenoeg wonderen waren, die wij te Berlijn van hem gezien hebben?" „O, ik ontken het bestaan dier geheimzinnige machten volstrekt niet- 't Is de grootste kunst, maar een geschikt sujet te vinden, die lijdelijk gehoorzaamtIn Berlijn had hij er een gevon den, maar hier te Parijs maakt hij nog grootér opgang met een somnambule uit duizenden. Dat schepseltje, een prachtig meisje om zoo te zien ook, bezorgt hem een fortuin, zou ik zeggen. Sta je met O'Brien no:g in relatie, Robert!?" „Ja, als oude kennis." „Ga je hem hier opzoeken?" „Misschien..." „Vanwege 't Bërlijnsche spionnen-bureau?" „Wat kan jij toch dwaze vragen doen, Claude!" riep Robert Vernière bijna toornig uit. „Ik heb je immers duidelijk genoeg gezegd, dat ik daarginds heb agfedaan en dat een solide positie in Frankrijk het eenige zou zijn om de geleden schripbreuk weer te no ven te komen!" >1 1 eensklaps een vrachtauto aanrijden recht op den heer S. iii, die geen kant meer heen kon en dacht dat zijn laatste uurtje geslagen was. Gelukkig was het echte ralleen maar het rijwiel, dat werd vernield en kwam de heer S., die liefderijk door de familie Ringers werd opgenomen, ier met den schrik en !n lichte kwetsuur aan het been af. De roekelooze chauffeur echter, de expediteur, 'u 53-jarig Amsterdammer, stond heden terecht, wegéns de desbetreffende overtreding. Dé heer Salomons diende een civiele vordering in ten bedrage van f150 totaal, doch deze werd agfewezen, aangezien de Kantonrechter voor ci viele vorderingen boven de 50 gulden geen ken nis neem't. De expediteur, die als getuige a decharge zijn lossen knecht Jb. de WUd had medegebracht, beweerde wel links te hebben gereden, doch niet zonder noodzaak, doch ten gevolge van 'de capri olen van een onbekend gebleven wielrijder, die tusschen de auto van verdachte een een voor hem rijdende vrachtauto, wilde doorglippen, zoo dat hij wel verplicht was zijn stuur naar links om te gooien, om dezen roekelooze te sparen. Ook begeerde verdachte, in strijd met de ver klaringen van de getuigen Salomons en K. Selie, dat hij wel 20 minuten na het ongeval met zijn wagen was blijven staan. De andere getuigen wa ren van meening, dat dit oponthoud niet 'meer was dan 5 minuten. Daare chter niet de minste overeenstemming was te verkrijgen, werd besloten de zaak voor om bepaalden tijd aan te houde, te eide alsnog een door verdachte aangewezen getuige te Amsterdam Goor de politie aldaar te doen hooren. 1 Verzuimde nakoming der Arbeidswet. De heer Jb. de G., houthandelaar te Alkmaar, aan wien was ten laste gelegd overtreding der Arbeidswet op 28, 29 en 30 Januari dezes jaars, stond heden ter zake terecht. Op genoemde da gen, zooals was geconstateerd door den arbeids- controleur Rus, had in dienst van gemelden hout handelaar, de arbeider KI. Stros, werkzaam als zager en afdeelingschef, negen en een half uur, althans.langer dan acht en een half uur, wat door Klaas zelf werd toegegeven. 1 Zijn patroon was echter van meening, dat zijn arbeider ook werkzaamheden verrichtte behalve als zager en aflader,, als transportarbeider en in dat geval zou hij 12 uur mlogen arbeiden. Hij kon echter die opinie niet onderschreven krijgen door de heeren, wiens oordeel voor hem van 't meeste belang was en werd hij derhalve veroordeeld tot 3 maal f6 boete of 3 maal 6 dagen hechtenis. Hij had wel zijn hart, maiar niet zijn weg|- spiegel op de goedé piaiats. De vrachtautochaffeur Cornelis G. uit Scher- merhorn, werd op 9 Maart te Heiloo gecalangeerd, omdat de wegspiegel aan de auto bevestigt met het doel links den weg achter zich te kunnen overzien, absoluut geen effect sorteerde. Voor dit feit terecht staande, bleek verdachte een Duitsche wagen, waarvan het stuur rechts in de cabine is geplaatst, bestuurd te hebben. De wegspiegel was links aangebracht, zoodat de bestuurder vanaf zijn plaats onmogelijk de linkerweghelft kon öbser- veeren. De verdachte was van meenüng, dat het motor- en rijwiëlregfement voorschrijft, dat de spie gel per sé links moet zijn aangebracht, doch die opvatting werd onjuist bevonden. De spiegel moet zich bevinden op zoodanige plaats, dat het mogelijk is, ongeacht waar de stuurplaats is aangebracht, dat de Imkerweghelft, die is afgelegd, overzien kan worden. Verdachte werd alzoo ernstig geadviseerd te zor gen, dat de spiegel aan dit doel beantwoord en veroordeeld tot f 2 boete of 2 dagen- Wel dronken, maiar toch nog vlug. 1 Cornelis W., 20 jaar, bakkersgezel uit 'Egmiönd- binnen, had zich te verantwoorden wegens onder- verstoring in staat van dronkenschap, gepleegd op 2 April in het café „De 3 Egmonden", aldaar. Het jonge mensch betoogde, dat hij niet dronken was en het niet zijn schuld was, dat de orde verstoord was. Dat deed een ander, die de stoel onder de achterste van verdachte trok, zoodat hij op den grond viel. De Kantonrechter somde de kenteekenen op van dronkenschap, waaraan! de bakker had beantoorwd. Hij verspreidde 'n drank lucht, sprak wartaal en had een waggelende gang, tegen welke laatste criterium verdachte protes teerde door te beweren, dat hij ondanks dat ge waggel, getoond had nog vlugger te zijn dan de rijksveldwachter Miné. 1 r Zijn verdediging bracht hem echter weinig suc ces, daar hij veroordeeld werd tot f8 boete of 8 dagen hechtenis. SCHRIFTFLIJKE VONNISSEN: Willem S.los arbeider te Alkmaar. Niet verschij nen voor den Raad van Arbeid als opgeroepen getuige, f 8 boete of 8 dagen. Jan R., slager te Heiloo, overtreding artikel 22 motor- en rijwielwet. D.e aanrijding van J. Boerman op den Kennemerstraatweg te Alkmaar op 14 Nov. '28. f20 boete of 20 dagen. De Kantonrechter sprak verdachte van het subsidiair ten laste gelegde feit, bet rijden mét ondeugde lijke handrem, als zijnde niet wettigt en over tuigend bewezen, vrij. f „Heb jij persoonlijk O'Brien noodig?" 1 ,,'t Is wel mogelijk, dat ik eens heel bescheiden aan zijn deur kom kloppen, want je begrijpt wel, dat ik al heel weinig geld ter mijner beschik king heb." j „O, om je tijdelijk uit den brand te helpen, heb je dien O'Briqn niet noodig! Als het u te doen is b.v. om een biljet van duizend francs, dan kan ik je wel bijspringenIk ben orde lijk geworden, zooals je ziet, ik heb aelfs wat overgelegd Robert reikte Grivot de hand zeggende: ,Jk zal mij uw goeden wil herinneren, Claude, en ik zeg u daarvoor nu al vast dank. Alles hangt natuurlijk af van 't resultaat, dat de ontmoeting met mijn broer zal opleveren. Tot overmorgen dus, Claude! Kom je dan bij Frits Leymana di- Ineeren?" „Goed. Hoe laat;?" „Om acht uur." Robert Vernière belde den bediende, betaalde de nota in het restaurant en begaf zich in een door hem - aangeroepen rijtuig naar het Hotel- moderae, terwijl Claude Grivot, die een versche sigaar had opgestoken, naar het nederig hotel- garni van moeder Aubin te Saint-Ouen terug waa- déïcle. (Wordt vervolgd).

Nieuwe Langedijker Courant | 1929 | | pagina 2