Raad Broek op Langendijk Vrijdagavond 8 uur vergaderde ide Raad in vol tallige zitting ten raadhuize, onder voorzitterschap van den EdelAchtb. Heer P. Slot,* burgemeester. Secretaris is de heer Schelhaas. De voorzitter heet allen hartelijk welkom, in zonderheid den heer Zuijdam, die de vorige verga dering wegens ziekte afwezig was. Daar} de heer Zuijdam nag niet geheel genezen is, wenscht Z.E.A, hem algeheele genezing toe. Hierna spreekt Z.E.A. het gebed uit, waarna dé notulen der vorige vergadering nai voorlezing onder dank aan den samensteller ongewijzigd wor den goedgekeurd. Mededeelingen en ingekomen stukken. Van den Ontvanger der Directe Belastingen/ is bericht ingekomen, dat een bedrag van) f72. zal worden uitgekeerd van de dividend-belasting- Deze uitkeering is intusschen geschied. Blijkens gehouden kasverificatie bij den gem.- ontvanger moest in kas zijn en' was een bedrag van ff 1687.85. J 1 Van den correspondent van den Gem. dienst der Werkloosheid verzekering en Arbeidsbemidde ling is het verslag ingekomen, hetwelk' hedenmi.d* dag ter inzage heeft gelegen en bij de raadsleden zal circuleeren. Door Ged. Staten is het raadsbesluit betreffende den wateraankoop aan de Wed. Jb. GlasWajge-» naar goedgekeurd. Ingekomen is een adres van de* afdeeling Alk-» maar der Neder 1. Vereeniging van Staatsburgeres sen, waarin verzocht wordt het daarheen te leidei? dat eene vrouwelijke regent voor het Cenffraal Ziekenhuis te Alkmaar benoemd wordt- B. en W. achten het wenschelijk, doordien, door de omliggende gemeenten slechts één regent('be- noemd moet worden, dit |een mannelijke is ei) stellen voor het adres voor kennisgeving} aan te nemen. 1 De heer Kamp meent, dat eene vrouwelijke regent uit deze omgeving wellicht voordeel kan brengen. j De voorzitter zegt, nu slechtfs 1 regent be-/ noemt wordt, achten B. en W., met alle respect voor de vrouwen, het verkieselijker, indien dit een mannelijke is. j Conform het voorstel wiordt aldus besloten. 1 Van B. en W. der gemeente Hardenberg is ecu verzoek ingekomen adhaösie te betuigen aan) een adres, waarin geageerd wordt tegen het wetsvoor stel, hetwelk binnenkort behandeld zal worden, tpt geleidelijke opheffing der belastingkantoren ten plattelande, hetwelk volgens genoemd Gemeente bestuur niet in het belang der bevolking is. B. en W. stellen voor het! adres voor kennis geving aan te nemen, althans afwijzend 'te beschik ken, daar voor zulke verzoeken de "Vereeniging. van N.ederlandsche Gemeenten de aangewezen en organisatorischen weg is en de plaatselijke toe stand te Hardenberg niet 'te beoordeelen 'is Aldus 'wordt besloten. Ingekomen i» een verzoek van W. Blok te Btoek op Langendijk, het vaarwater, gelegen ach ter zijn perceel, te mogen koopen. B. en W. stellen voor het' verzoek in handel) tc stellen van de betreffende commissie' en het rapport in de volgende vergadering tegemoet te zien. Aldus wordt besloten. Van A. Boon te Br. o. L. is een verzoek inge komen tot aankoop van een stukje gemeente-.' grond, gelegen tusschen de perc. no. 69 en 70.' Met 't oog op een eventueele rioleering e.d. en adressant het niet als bouwgrond gebruikt, otellen B. en W. voor het te verhuren tegen f 1.— per jaar. Aldus wordt besloten. Voorstel van B. en W. tot! aanvulling van de Bouw- en Woning-verordening," waarbij wordt be paald, dat de hekken langs denl openbaren weg bij eventueele plaatsing of vernieuwing, riletl voor zien.mogen zijn van scherpe punten en bij nieuw bouw van woningen brievenbussen moeten wor den aangebracht. Aldus wordt besloten. De voorzitter stelt hSerna voor punt 5 der agenda, voorstel van B. en W. tot aankoop tteip-; rein van Borst ten behopve van het onderwijs in lichamelijke oefeningen, af te voeren. Z.E.A. deelt mede, dat B. en\ W. in ideze niet/ erg gelukkig zijn, daar op hetf laatste oogenblik de connecties met den verkooper zljij verbroken, doordien deze van Ue vas'tgestelde verkoopsom afziet. Aldus wordt besloten. t Voorstel van B. en W. tot het aangaan eener gedleenin ggroot f31050. De Voorz. deelt mede, dat een bedrag van f 26050 noodig is ten behoeve der verbouwing aan de Bjjz. School, voor de aankoop en inrichting van een terrein voor lichamelijke oefeningen, is een bedrag geraamd van f 3000, terwijl f 2000 betaald moet worden voor de verbetering van den Twuijverweg. De leening zal worden aangegaan met de Zaan- landsche Bank tegen eene rente van 43/4 pOti. met een aflossing gedurende de eerste 10 jaren van f850 en voorts 30 jaren van f650, aanvan gende 31 December 1929. De 'leening ten behoeve van den Twuijverweg zal over 10 jaren, de beide anderen over 40 jaren loopen. De heer Koedijk acht voor zich de instelling van het nieuwe leervak niet zoo noodig. Het on derwijs vraagt toch al groote offers van de ge meente-financiën en belastingbetalers. De gemeen te, die in een gunstige positie verkeert, wat be treft de belastingen, zal hierdoor wel achteruit gaan. Op een vraag van den heer Kamp deelt de voorzitter mede, dat volgens de voorschriften het terrein 7 5 Meter lang en 45 Meter breed, het gebouw 18 maal 9 Meter moet zijn. Conform het voorstel wordt besloten. Voorstel van B. en W. tot wijziging der be grootingen 1928 en 1929. De verschillende af- en overschrijvingen hebben ter visie gelegen. Aldus wordt besloten. Voorts zegt Z.A. eene droeve mededeeling te doen betreffende een ingekomen verzoek om den heer Zaal tot verlenging van het ziekteverlof tot 15 Juli, onder bijvoeging van een attest van Dr. Verdonk De voorzitter deelt mede dat B. en W. gehoopt hadden dat de heer Zaal door het ziekteverlof op I krachten zo ugékomen zijn, echter is deze hoe® niet vervuld. i Het verzoek is bereids ingewilligd. i Ingekomen is een adres van de vereeniging „Het belang der Jeugd"1 en van de Oudercommis sie, waarin gevraagd wordt: verbetering van lo- i kalen, speelterrein en vakonderwijs. I De Voorz. deelt mede, dat B. en W. zich ge wend hebben tot den Inspecteur van het Lager onderwijs, om advies, echter is dit nog niet ont vangen. De heer Kamp meent, dat de aanstelling van eene assistente voor de onderwijzeres toch door den Baad beslist moet worden, daar dit tevens j éen egemeentesubsidiebetreft en zag gaarne dat thans eene beslissing werd genomen, j De Voorz. zegt, dat de Baad beslissen moet, echter is het zeer gemakkelijk verzoeken tot den j Baad te richten, doelf dient men den geheelen om vang goed onder de oogen te zien. Het voorstel is van verstrekkende gevolgen, want als het vak onderwijs met eene kracht wordt versterkt, kan de Bijz. School dezelfde eischen stellen, terwijl deze thans de leerkrachten uit eigen kas betaalt. Indien aan de O.L.S. eene kracht hiervoor wordt, aangesteld, heeft de Bijz. School recht op drie krachten. Een advies in deze is dus zeer zeker ,aan te bevelen. S De heer Kamp acht het aantal leerlingen van i 62 te groot voor de onderwijzeres en zal zulks zeker afbreuk doen aan het onderwijs. Spr. geeft I toe, dat het onderwijs veel geld kost en indien' aan de O.L.S. f 300 voor eene assistente wordt gegeven, dan zal dit voor de Bijz .school f900 bedragen, dit acht spr. toch wel wat bezwaarlijk. De Voorz. merkt op, dat door de gelijkstelling van het onderwijs voor allen dezelfde rechten gelden. Weth. öoijevaar zegt, dat het tot meer na denken dwingt, vooral daar het gevraagde niet wettelijk is bepaald. De Voorz. zegt, dat thans eerst het advies wordt afgewacht. Bondvraag. De heer Kamp verzoekt plaatsing van waar schuwingsborden met het opschrift „Voorzichtig rijden" bij de scholen. De Voorz. zegt, dat in één der vorige winter maanden hiertoe reeds besloten is. De uitvoering heeft echter lang op zich laten wachten, doch staan de borden thans gereed en zullen deze zoo spoedig mogelijk geplaatst worden. Hierna wordt door den, heer Kamp namens de vereeniging „Schuttevaer" aan B. en W. dank gebracht voor de erkenning van genoemde ver eeniging. r Voorts wordt door den Voorz. medegedeeld be treffende de uitdieping achter de begraafplaats, dat deze aan Z.O.-zijde neiging vertoont tot af vallen en wordt thans over een lengte van 30 Meter eene nieuwe schoeiïng aangebracht en zal het geheel ongeveer drie weken duren. Niets meer aan de orde zijnde, volgt sluiting. Rechtzaken VOOR BEN KANTONB,ECHTER. Zitting van Vrijdag 14 Juni. Schraal beloonde goedheid des harten. De 36-jarige koekbakker-patroon Dirk Pieter Z„ resideerende en bedrijfuitoefenend aan de Laat te Alkmaar, had op 8 Mei gehoor gegeven aan de dringende verzoeken van zijn personeel om hen eenige uren te laten overwerken, teneinde hen den volgenden dag, op Hemelvaartsdag vrijaf te kunnen geven. Deze vrijheid was in strijd met de arbeidswet, maar och, wat doet een vaderlijke werkgever niet voor zijn gezellen? Ongelukkig kwam juist, toen de laatste hand aan de ploeg was gelegd, de agent Roorda voor de controle op de naleving der arbeidswet en onze goede koeke- bakker was er gloeiend bij'n Bedenkelijk geval, daar hij reeds eenmaal een dergelijke overtreding, die soms zwaarder wordt gestraft dan flesschen- trekkerij, had begaan en toen die zaak had ge schikt. Echter wordt zoo'n geschikte zaak bij een volgende overtreding als recidive in rekening gebracht. Ondanks de vertoogen van den heer Zi. die heden terecht stond, vorderde de heer ambte naar niet minder dan. f 10 boete of 10 dagen, welk estraf door den kantonrechter werd terugge bracht op f 8 Boete of 8 dagen. .We vreezen nu echte rmet groote vreeze, dat deze patroon, die er reeds twee maal zoo leelijk inliep, omdat zijn hart goed was, bij 'n volgende gelegenheid zich wel 3 maal zal bedenken, eer hij er toe overgaat, om mede te werken tot het verleéUen van extra vrije dagen. j De kantonrechter zeide daar haring of knit van te willen hebben. Een strafzaakje contra den niet verschenen M> O. uitCastricum, vermoedelijk een overtreding der plaatselijke verordeningen betreffende en waarin geen getuigen waren gedagvaard, was den kantonrechter zoo weinig duidelijk, dat aanhou ding tot a.s. week werd gelast, teneinde den ver balisant, gem. veldwachter Bleijendaal ter nadere toelichting als getuige te hooren. Een "Schermer Boer, die niet met zieh laat sollen). Onevenwichtig optreden van het Provinciaal Waterleidingoedrijt De heer .Willem Z|„ 'n 60-jarig veehouder te Grootgem. N. en Zi.schermer, stond heden in persoon terecht, omdat hij op 4 Juni j.l. niet had voldaan aan de hem gestelde verplichting het door hem bewoonde perceel aan te sluiten bij het prov. waterleidingbedrijf. De heer Z. erkende deze telastelegging, doch gaf daarbij een uitvoerige toelichting, die een ge heel anderen kijk gaf op de strafbaarheid. De heer Z. is namelijk al eens vroeger te dier zake veroordeeld en heeft toen zijn tegenstand laten varen. Omdat hij echter in het bijzondere geval verkeert, dat zijn woonhuis is afgescheiden' van zijn boerderij, is hij naar het kantoor te Pur- merend, waaronder destijds zijn perceelen ressor teerden, gegaan, en wist het daar klaar te spelen,' dat beide perceelen, woonhuis en boerderij werden aangesloten, onder conditie, dat het water zou worden geleverd over een meter, waarvoor hij dan zou betalen f6 meterhuur. De aansluiting werd alzoo aangebracht, doch toen de levering zou aanvangen, gingen de per ceelen over tot het kantoor Alkmaar en verscheen de heer Schuurman, hoofd van het bijkantoor te- Alkmaar ,"die .mededeelde, de met Purmerend ge troffen overeenkomst te annuleeren, waarbij hij: verlangde dat de heer Z„ zou betalen f 18 per' jaar vooir het woonhuis, niettegenstaande alle; boeren, die hun woning hebben in de boerderij, kunnen volstaan met een enkele aansluiting. De heer Zi. nam daarmede geen genoegen, en het ge volg was dat de aansluiting door werklieden van het prov. bedrijf, gearriveerd per auto, werd verbroken. De gedupeerde landbouwer richtte toen een schrijven tot het hoofdkantoor te Bloemen- daal, doch ontving ten antwoord, dat men zich daar onvoorwaardelijk vereenigds=met de opvat ting van den heer Schuurman, een voordeel, dat naar de meening van den heer Zi„ geen waarde had omdat men verzuimde ook de andere partij, in casu den heer Z. te hooren. Voorts verklaarde de veehouder, dat hij in de meening had verkeerd, dat in dit verschil met het prov. bedrijf, niet de kantonrechter, doch Gedeputeerde Staten had moeten beslissen op de vraag van den kantonrech ter of de burgemeester van N. en Zi.-Schermer zich .niet met deze aangelegenheid had bemoeid, antwoordde de heer Zi., dat de Burgemeester niet behoorde tot zijn vrienden en dus in deze aange legenheid niet aan zijn zijde zou staan. Zoowel de ambtenaar als de kantonrechter wa ren eenparig de meening toegedaan, dat in deze nog geheel onopgehelderde zaak een meer nauw keurige instructie gewenscht was en werd zij der halve voor onbepaalden tijd aangehouden tot na der onderzoek. Be beslommeringen eener huismoeder. Hij die een jong wijf heeft te vrijen En een oud huys heeft te greien En de klok moet gadeslaan Zeg mij: wanneer heeft die gedaan? De besognes van een moeder des huizes zijn veel en velerlei en als zij de groote wasch moet doen en bovendièn in spanning is over haar zoon, die een gewichtig examen moet afleggen, hoe kan zij dan nog letten op haar huishondje, dat zich door het hekje heeft vrij gegraven en zonder gemeentelijke hondenpenning roekeloos rondloopt op gevaar af in het gaskastje geinterneerd te worden, of zijn meester een procesverbaal te be zorgen. Deze narigheid overkwam op 4 Juni de weduwe W. A. S. in de Bochdalestraat te Alkmaar en toen zij te dier zake heden ook nog moest terecht staan, was zij persoonlijk uit haar huishouden ge broken, om al die omstandigheden nog eens uit voerig mede te deelen. Moeder kwam er dan ook met een niet te krasse boete af, daar haar f 1.50 of 2 dagen werd opgelegd. Bloempjes lieflijk en schoon. De heer J. C. H., transportarbeider te Alkmaar, wandelde op Dinsdag 4 Juni m teedere stem ming met zijn kostjuffrouw Cornelia K. in den Alkmaarschen Hout, waarbij het paartje de) vrij heid nam als souvenir aan deze/ ydillische wan deling, eenige takken van eien bloeiende,. Rhodo- dendrum af te plukken en mee naar huis te nemen- Deze handeling Wordt echter zeer terecht niet 3oor de Alkmaarsche politieverordening getolereerd en een ambtenaar belast met de osporingi van der gelijke strafbare feiten, die een enj ander consta- teeren, maakte zoowel tegen den heer H. als me'J. K. procesverbaal op, met gevolg, dal bei den heden moesten terecht staan. Mej. K. was echter alleen verschenen en be weerde pertinent, dat niet H. met wien zij eerst daags als de boterbriefjes wat goedkooper wor den, in het huwelijk hoopt tei treden, doch alleerr ■>.ij de schuldige was. Haar a.s. man had haar '.dat bloemenplukken nog ontraden, doch ziji ver keerde in een 'toestand, waarin het plegen van dergelijke oneerlijkheden wel eens méér voorkomt. Aangezien het wenschelijk geacht werd, alsnu. den verbalisant te hooren, werden beide zaken aangehouden tot a.s. week. ,1 De kluts finaal kwijt geraakt? 1 De 40-jarige arbeider Jacob O., uit' St. Pan- eras, werd op 10 Mei op* de Kanaalkade te Alk maar, alwaar hij reed met een vrachtauto, aan- mgehouden door den motoragent Webster, die hem naar zijn rijbewijs vroeg, wat Jrijj niet kon toonen, Paarop gaf hij op te zijn genaamd P. Gootjes, waf «■chter later bleek volkomen onjuist te zijn. Verdachte, 'n buitengewoon lang persoon, met ee nvervaarlijkc diepe basstem, die een Russische ze bas uit het Don Kozakkenkoor tolt eer zou hebben verstrekt, gaf toe hetgeen hempwas ten laste gelegd, maar beweerde, dat het opgeven *,".n den valsrhe nnaam op oent misverstand be rustte. Het was den naam van* den eigenaar vajol den wagen en hij meende, dat) hij dien naam aan den agent moest opgeven. Later, toen hij dooj den agent en een collega Werd aangesproken, had hij onmiddellijk gezegd, dat zijn naam Jacob O. was. Het zou onzin zijn, een valschea naam op te geven, daar hij iu Alkmaar genoegzaam bekend ie. Ook alweer een zaak dus, die in aanmerking kwam voor meer uitgebreid onderzoek en' tot a s, week werd ingepekeld. De remmen, reuzekruizen voor matorrüders en autobestuurders. De een z.g. vlakke Harley Davids* berijder, de eefokkei Reyer Evert S., uit Z.- en Nl.-$cbermer, werd te Alkmaar op 6 Juni op den Kanaaldijk aangezocht door de steeds actieve motoragenten Webster en Volbeda een proefrit te willen geven, waarbij bleek, dat geen der beidel remmen eéni- germate voldeed aan de gestelde eischen. De motorrijder werd dan ook verplicht) ojn on- millijk de remmen te doen nazien, wilde hij nog verder van zijn motor gebruik maken., Onvermin derd natuurlijk het procesverbaal, dat tegen, hem werd opgemaakt en de oproeping, die hem als convocatie voor de strafzitting van heden1 plechtig werd uitgereikt. De veehouder, heden ter audiëntie present, beweerde, dat de reparateur Schmidt had be weerd, dat de .remmen niet zoo slecht waren, doch slechts wat moesten worden aangezet., Deze zaa kviel alsnu ook in da termen om nog iets nader te worden bekeken en zal a.s. week de behandeling worden 'voortgezet met heg hoo ren van de H.H. motoragenten Websteu en Vol beda, benevens den ford Dealer Schmidtl als ge tuigen. i Radio-Omroep Radio-Centrale HARtTSï, Oudkarspel A117 EERSTE PROGRAMMA. (Hilversum.) Zondag 16 Juni. 9.00 Mededeelingen postduiven V.A.B.A. 9.02 Gramofoonplaten. 9.10 Alg. Mededeelingen (Esperanto). 9.25 Concert. 10.30 Kerkdienst V.P.Rl.Q. 12.00—12.30 Lezing A.V.E.O. 12.302.00 Lunchmuziek. 2.002.30 Tooneelhalfuurtje. 2.304.15 Middagconcert. 4.155DO Gramofoonplaten, wedstrijduitsla»en 5.006.00 Kleuteruurtje. V.AJLA. 56.007.00 Vooravondconcert. 7.30—8.00 Gramofoonplaten. A.V.R.O. 8.15 Solistenconcert uit Scheveningen. Gramofoonplaten Maandag 17 Juni. 10.0010.15 Morgenwijding. A.V.Ri.O. 11.20 Gramofoonplaten. 12.152.00 Lunchmuziek. 2.002.30 Gramofoonplaten. 2.304.30 Aansluiting Rembrandt-Theater. 5.006.00 Kinderuurtje. 6.007.15 Dinermuziek. 7.157.30 Verkiezingsrede. 7.30 Dinermuziek. 8.009.15 Vocaal en instrumentaal concert. 9.1511.00 Omroeporkest Nico Treep. 11.0011.30 Gramofoonplaten. Dinsdag 18 Juni. 10.0010.15 Morgenwijding. A.V.R.O. 11.20 Gramofoonplaten. 12.152.00 Lunchmuziek. 2.002.45 Wenken voor kookkunst. 2.45—3.00 Gramofoonplaten. 3.004.00 Knipcursus. 4.005.00 Microfoon-debutanten 5.307.00 Vooravond-concert. 7.007.30 ÏRedevoeringen. 7.30 Concert. 8.008.30 Boekenhalfuurtje. 8.30 Concert stafmuziek. Gramofoonplaten. TWEEDE PROGRAMMA. (Huizen). Zondag 16 Juni. 8.259.20 Morgenwijding N.C.R.V. 9.3011.30 Uitzending van de Hoogmis. K;.R,.Q. 12.301.30 Lunchmuziek. I.302.00 Lezing. 2.304.30 Middagconcert uit den Bosch. 4.305.00 Ziekenhalfuurtje. 5.50 Kerkdienst uit Katwijk. N.O.Ri.V. 7.30—8 00 lezing. K.B,.O. 8.018.03 Voetbaluitslagen. 8.038.10 Praatje. 8.1010.45 Concertavond, Amst. 'Ork.-vereen. 10.45 'Epiloog. Maandag 17 Jnni. II.00—11.30 Ziekendienst. N.C.R.V. 12.301.45 Orgelconcert 4.005.00 Zdekenuurtje. 5.006.30 Gramofoonplaten. 6.307.00 Literaire lezing. 7.007.30 Gramofoonplaten. 7.30 Uitzendavond. Dinsdag 18 Juni. 11.3012.00 Godsdienstig halfuurtje. K.B,.O. 12.15—1.15 Lunchmuziek. 1.152.00 Gramofoonplaten. Eerste Langedijker Radio-Centrale 0. Schuitemaker Ir., Noordscharwoude EERSTE PROGRAMMA. (Huizen.) Zondag 18 Juni. 8.25—9.20 Morgenwijding N.C.Bi.V. 9.30—11.30 Uitzending van de Hoogmis. K|.B.0t 12.301.30 Lunchmuziek. I.302.00 Lezing. 2.304.30 Middagconcert uit den Bosch. 4.305.00 Ziekenhalfuurtje. 5.50 Kerkdienst uit Katwijk. N.O.Bi.V. 7.30-8.00 Lezing. K.R.O'. 8.1010.45 Concertavond, Amst. Ork.-vereen. 10.45 Epiloog. Maandag 17 .Juni. II.00—11.30 Ziekendienst. N.C.R.V. 12.301.45 Orgelconcert 4.Ö05.00 Ziekenuurtje. 5.006.30 Gramofoonplaten. 6.307.00 Literaire lezing. 7.007.30 Gramofoonplaten. 7.30 Uitzendavond. Dinsdag 18 Juni. 11.30—12.00 Godsdienstig halfuurtje. K.R;.0. 12.151.15 Lunchmuziek. I.152.00 Gramofoonplaten. 2.00—2.20 Knipcursus. 2.20—3.20 Vrouwenuurtje. 5.007.00 Gramofoonplaten. 7.008.00 Kerklatijn. 8.008.25 Spreker. 8.259.00 Klavierkwartet. '9.009.45 Carrillonbespeling. 9.4510.00 'Verkiezingsspeech. 10.00—11.30 Concert K.R.O. TWEEDE PROGRAMMA. (Hilversum.) j Zondag 16 Juni. 9.009.25 Lezing. V.A.R.A. 9.2510.30 Ochtendooncert. 10.30 Kerkdienst V.P.B.O. 12.00-12.30 Lezing A.V.R.O;. 12.302.00 Lunchmuziek. 2.00—2.30 Tooneelhalfuurtje. 2.304.15 Middagconcert. 4.155.00 Gramofoonplaten, wedstrijd uitslagen. 5.00—6.00 Kleuteruurtje. V.A.B.A. 56.00—7.00 Vooravondconcert. 7.30—8.00 Gramofoonplaten. A.V.B|.0. 8.15 Solistenconcert uit Scheveningen. Hiern atot 12 uur platen. Maandag 17 Juni. - 10.0010.15 Morgenwijding. A.V.B.O. II.202.00 Lunchmuziek. 2.002.30 Gramofoonplaten. 2.304.30 Aansluiting Rembrandt-Theater. 5.006.00 Kinderuurtje. 6.007.15 Dinermuziek. 7.157.30 Verkiezingsrede. 7.30 Dinermuziek. 8.009.15 Vocaal en instrumentaal concert. 8.1511.00 Omroeporkest Nico Treep. 11.0011.30 Gramofoonplaten. Dinsdag 18 Juni. 10.0010.15 Morgenwijding. A.V.R.O. 11.202.00 Lunchmuziek. 2.002.45 Wenken 'voor kookkunst. "2.453.00 Gramofoonplaten.

Nieuwe Langedijker Courant | 1929 | | pagina 4