ONZE GR0ENTEVE1LIIGEI li Plaatselijk Nieuws r, RIJKSTELEFOONNET De in te voeren nieuwe locale tarieven Nieuwstijdingen Groentevervoer u OVERZICHTEN EN PRIISNOTEERINGEN DE FEESTAVOND VAN DE AFDEELING OUDKAR- SPEL-NOORDSCHARWOUDE VAN DEN BOND VOOR STAATSPENSIONNEERING. Wij waren Zaterdagavond de gast van het Be stuur van bovengenoemde afdeeling. Toen wij bin nenkwamen het feest werd gehouden ten lokale van den heer C. Vis te Oudkarspel was de zaal reeds gevuld van voor tot achter met een schare belangstellenden, die onze verwachting verre over trof. Natuurlijk was voor ons een plaatsje gereser veerd, gelukkig, want stellig hadden wij heel ach ter in de zaal een plaats moeten veroveren indien wij geen introductie hadden ontvangen. De heeren Stammes (viool) en De Ruiter (piano) snaarden en toetsten als steeds vroolijke klanken door de zaal en verstomden het gegons der menigte onder welke de ouden van dagen, die onderling 'n praatje maakten. Het vaandel deed zijn geborduur de opkomende zon door de zaal schijnen, schilden met het opschrift „Licht voor de ouden van dagen" versierden den wand. De voorz., de heer Chr. Olthoff, opende tegen achten de feestelijke bijeenkomst met een welkomst woord, waarbij hij zijn blijdschap uitsprak over de groote opkomst. Hij hoopte, dat hij er zich van over tuigd mocht houden, dat allen aanwezig waren om te getuigen van hun sympathie met het doel, waar voor deze feestvergadering was belegd. Aan de ou den van dagen een hartelijk welkom, zij toch heb ben den storm willen trotseeren en geven daardoor op ondubbelzinnige wijze blijk van hun belang stelling. Dat geeft het Bestuur moed en kracht te blijven voortgaan op den weg eenmaal door hem betreden. Hij wenscht hun genoegelijke uren toe dezen avond, en hen ziende, wekt hij allen op den moed niet te laten zinken, ook al zijn er ten op zichte van onze regeering teleurstellingen te boe ken. Die zegeltjesplakkerij moet de wereld uit, daar hebben wij een hekel aan. Nu de feestvergade ring in deze gemeente plaats vindt, moet hij eerlijk erkennen, dat hij zich een dergelijke opkomst niet gedroomd had. Een blijk dus, dat men het op prijs stelt, dat ook deze gemeente in de afdeelingsbij- eenkomsten wordt opgenomen. Een woord van wel kom wordt tot de afd. Dirkshorn gericht evenals tot den heer Boskamp, die Sint Pancras vertegenwoor digt. Ook de Pers wordt in het welkom opgenomen, en niet te vergeten „onze muzikanten." Die zijn ons altijd terwille. Van den Burgemeester was een schrijven van verhindering ingekomen, jammer. zegt de voorz., wij weten dat Z. E. A. onze afdee ling een goed hart toedraagt. Waarlijk, andere ge meenten ten voorbeeld Waarbij de voorz. er op wijst dat dit aanmoedigend is, ook het Bestuur werkt ge heel kosteloos, ontvangt voor zijn werk geen cent. Dan ontvangt de tooneelvereenigin? „Falkland" van Heiloo het volle welkom van Bestuur en aller., waarbij de voorz. nu reeds de vereeniging donk zegt vcor hare medewerking. Aan allen wordt ten slotte een genoegelijke avond toegewenscht waar bij de voorz. den wensch uit, dat deze avond mag slagen. Hij verzoekt aller aandacht en verzcr-kt oe tocr.eelvereeniging met de vertolking te willen aan val.'gen (Luid applaus.) Het is onze gewoonte niet van dergelijke avonden wat spel zang of voordracht betreft een critisch ver slag te geven. Wij doen dit ook nu niet. De Too- neelvereeniging „Falkland" heeft ongetwijfeld hare medewerking op de meest vrijgevige wijze, en groo- tendeels belangeloos gegeven. Haar naam ziegt het zoo ongeveer, dat zij haar aandacht speciaal wijdt aan de tooneelwerken, door Herm. Heijermans ge schreven. Zij voerde op dezen feestavond op „Op Hoop van Zegen", een spel van de zee. Overbekend, ook hier, maar ook nu weer met de grootste aan dacht gevolgd. En waarlijk, zonder in breede cri- tische beschouwingen te vervallen, de vertolking was zeer draaglijk. Soms zelfs zeer goed doch voor dergelijke avonden achten wij een dergelijk drama minder geschikt. Er komen zulke aangrij pende tooneelen in voor, zoo roerend dramatisch. Waarlijk, als de oudjes huilen, laten zij het dan voor een keer van het lachen doen! Zij hebben de school des levens reeds doorloopen. En voorts: zoo licht worden deze tooneelen door dilettanten tot een bespotting gemaakt. Evenwel, ondankbaar mogen wij niet zijn, de rol len 'zaten er in, goed ook, er werd eveneens vrij goed spel geleverd, alle bedrijven door, afgewis seld door momenten, die minder indruk wekten, hetzij door minder goede uitspraak of klemtoon, hetzij door al te gedwongen spel. Toch bezit deze vereeniging veel belovende krachten, die evenwel eenige wetenschappelijke voorlichting behoeven. Doch, laten wij besluiten met deze regelen: En re kent d' uitslag niet, maar telt het doel alleen." Een luid applaus was het loon dat „Falkland" ontving en wij stemden er gaarne mee in. Toen kwam de verloting. Vruchtenmanden en chocoladetabletten werden door enkele gelukkigen onder de vroolijkheid der aanwezigen gewonnen en toen de voorz. daarna tot sluiting overging, waren het hartelijke woorden van dank aan allen en nog eens allen, waarbij hij vooral de tooneelvereeniging complimenteerde, waarop ook wij hartelijk met het publiek instemden. Tot weerziens! En toen wij naar huis togen, ontmoetten wij een der oudjes, die niet kon nalaten te zeggen: „Een zweer stuk, m'neer!" En ófantwoordden wij Langedijk De Directeur van het Post-, Telegraaf- en Tele foonkantoor te Broek op Langendijk maakt het na volgende bekend: Met ingang van 1 Januari wordt het jaarlijksch abonnementsbedrag vastgestel op 34.80, behou dens een verhooging voor perceelen, die buiten het minimum-tariefsgebied zijn gelegen. Voor aanslui tingen die na dien datum tot stand komen is bo vendien een bedrag ad 25.voor eens verschul digd. Behalve het vaste abonnementsbedrag is per locaal gesprek te betalen 0.02'/ï ongeacht den duur Dit bedrag wordt tot 31 December 1931 verlaagd met 25 pCt. voor 6011200 per jaar en per aan sluiting aangevraagde en tot stand gekomen ge sprekken, en met 50 pCt. voor 12019000 gesprek ken. Voor een aangevraagd en tot stand gekomen lo caal gesprek uit één der cellen van het kantoor Broek op Langendijk en de hulpkantoren Noord- scharwoude, Zuidscharwoude, Oudkarpel en Sint Pancras is verschuldigd 0.10. DE POSTVLUCHTEN NAAR INDIE. BEZWAREN VAN HET BRITSCH-INDISCHE GOUVERNEMENT. Een Reuter-bericht uit Londen meldt, dat, in ant woord op een vraag betreffende de Nederlandsche luchtverbinding met Nederlandsch Indïe de minis ter van luchtvaart Wedgwood Benn heeft medege deeld, dat hij een verzoekschrift van de Nederland sche regeering had ontvangen, waarin gevraagd is geworden zekere faciliteiten te verleenen in Britsch Indie ten behoeve van bepaalde proefvluchten met het oog op het eventueel instellen van een vasten vliegdienst. Het gouvernement van Britsch Indië heeft zich bereid verklaard, deze faciliteiten toe te staan voor de proefvluchten in 1929, maar ver klaarde zjch, tto zijn spijt, niet in staat, het in stellen van een luchtverbinding met regelmatigen dienst over Britsch Indië toe te staan, zoolang niet de organisatie van de vliegvelden definitief is ge regeld. Deze stand van zaken is geheel ter kennis van de Nederlandsche regeering gebracht. Minister Benn voegde aan deze mededeeling nog toe, dat de minister van Buitenlandsche zaken, Henderson, juist bericht van den Nederlandschen gezant te Londen had ontvangen, waarin verdere faciliteiten voor de proefvluchten in 1930 werden verzocht. Dit verzoek zal onderwerp uitmaken van een be spreking met het gouvernement van Britschlndië. Op het verzoekschrift zal terstond worden beslist, waarna verdere mededeelingen zullen volgen. Het achtste vliegtuig is te Aleppo aan gekomen. Bij de K.L.M. is bericht ingekomen, dat het acht ste postvliegtuig op weg naar Nederlandsch Indië te Aleppo is aangekomen. (Hbld.) HUISZOEKING BIJ DE „TRIBUNE." Politie en justitie hebben Zaterdagmorgen een huiszoeking gedaan in het gebouw van de „Tribu ne" aan den Amstel 85 te Amsterdam, waar ook het bureau van het bestuur van de Communisti sche Partij Holland is gevestigd. Een detachement van 15 man sterk kwam bij het gebouw. Twee man zetten den ingang af; anderen - gingen naar binnen. Voor de deuren van de ver- trekken van administratie, expeditie, redactie, drukkerij en partijbestuur werden posten geplaatst. De „Telegraaf" vertelt hierover nog de volgende bijzonderheden: De telefoonlijnen in het gebouw werden afgesne den, zoodat er ook onderling tusschen de diverse afdeelingen geen verbinding meer bestond. Alle re dactiepapieren werden overhoop gehaald; het ar chief en de bergplaats van de cliché's werden aan een nauwkeurig onderzoek onderworpen. Een twee tal cliché's die gebruikt waren voor het communis tische jeugdblad „De jonge Arbeider" geheeten, werd in beslag genomen. Toen iemand naar de bank wilde gaan, ten einde het geld voor de loonen, die zouden worden uitbe taald, te halen, ging een rechercheur mede. De toe vallig in het gebouw aanwezig zijnde bezoekers werden ongeveer twee uren vastgehoudep. Ook wer den de papieren van het partijbestuur onderzocht. Vermoedelijk betrof deze inval propaganda-ge- schriften betreffende de anti-militairistische actie waartoe behoort het veel besproken militaire zak boekje, waarin anti-militairistische propaganda voorkomt en dat uiterlijk aan het echte doet den ken. Het werk geschiedde die twee uren onder toe zicht der politie. Toen een der vrouwelijke redactie leden een geschreven blaadje copy verscheurde en het in de prullenmand wierp, haalde een der re chercheurs het er weer uit en las het door. Incidenten kwamen bij de huiszoeking niet voor. Speciale aandacht werd besteed aan een pak Rus sische dagbladen. HET SPOORWEGONGELUK BIJ NAMEN. De machinist van den trein waarmee bij Namen een ernstig ongeluk gebeurde, is gearresteerd. Volgens de Beligsche bladen waren de deskundi gen tot de slotsom gekomen, dat de machinist laat en al te plotseling geremd had. De trein zou ver der een overdreven snelheid hebben gehad, toen hij het station Namen binnenreed, wat de machinist tegenspreekt. 12.000 DOLLAR GEVONDEN. Na aankomst van den trein uit België aan het station te Roozendaal werd aoor een der douane ambtenaren aldaar in de visitatiezaal een porte feuille met 13.000 dollar gevonden. Dadelijk wer den door de betrokken ambtenaren de noodige stappen gedaan om den eigenaar, vermoedelijk een Amerikaan, die eenigen tijd tevoren de controle ge passeerd was, terug te vinden. Toen men den man vond, had deze het verlies nog niet ontdekt. Hij wilde den eerlijken vinder een belooning van zestig dollar geven, zegt de „Tijd" doch dit werd door den ambtenaar pertinent geweigerd. De Amerikaan kocht toen bij den restaurateur een kist sigaren, teneinde deze uit dankbaarheid aan den ambtenaar te schenken, doch ook deze gave werd door den am tenaar geweigerd. Overbluft door zulk een onkreukbare opvatting van plichtsvervulling wierp de Amerikaan de kist sigaren in de visitatiezaal en trok er haastig tus- schenuit, om zoodoende den vinder en zijn vrien den te noodzaken zijn geschenk aan te nemen. ONTVLUCHTING UIT EEN KRANKZINNIGENGESTICHT Te Utrecht heeft zich een vreemdsoortige ont vluchtingsgeschiedenis afgespeeld. Een tweetal ver pleegden uit het krankzinnigengesticht aan de Ag- nietenstraat die klaarblijkelijk van het gestichtsle ven meer dan genoeg hadden hebben een poging gewaagd hun vrijheid te heroveren. Langs beddela- kens slaagden zij erin zich op een binnenplaats te laten zakken waar zij zich in een paar groote vuil nisbakken hebben schuil gehouden. Zoodra de ont vluchting bemerkt was, heeft het personeel alles gedaan om de beide ontsnapte mannen weer op te sporen, maar natuurlijk dacht niemand eraan, dat zij zich nog in de naast omgeving van het gebouw konden bevinden. Zooals Hugo de Groot zich indertijd in een boe kenkist liet vervoeren, zijn deze beide patiënten in een vuilniswagen ontsnapt; waarin zij zich verstopt moeten hebben, terwijl deze eenige oogenblikken zonder toezicht op de binnenplaats heeft gestaan. Inmiddels was politie en brandweer de laatste zelfs met een magyrusladder ijverig in de weer de' daken der aangrenzende huizen af te zoeken. De uitbrekers waren intusschen rustig op de mest vaalt beland achter den Weerdsingel. Men kan zich de verbazing voorstellen van dezen karrevoerder, toen hij bij het ledigen van zijn wagen ijlings twee mannen zag ontsnappen uit de ruimte, waarin geen normaal mensch zich zou wagen. Opnieuw werd de politie gewaarschuwd die er thans in slaagde de patiënten in de Vogelenbuurt op te vangen, van waar ze op transport werden gesteld naar hun ver blijfplaats aan de Agnietenstraat. EEN VOORTVLUCHTIG OPLICHTER. Sinds eenige maanden werden ten behoeve van een nieuw op te richten rijwielenfabriek welke den naam van de „Komeet" moest dragen, in een leeg staand pand aan de Hoogstraat te Weesp, alwaar vroeger een fabriek was geweest tal van werkzaam heden werden verricht verband houdende met de ex ploitatie der nieuwe rijwielenfabriek. Deze zou ge dreven worden door K. W. Delninger en den te Am sterdam wonenden voormaligen ds. E. Br., die voor een bedrag van 3000 gulden compagnon was ge worden. Naar thans gebleken is, slaagde Deininger er in, tal van personen er toe te brengen hem geld toe te vertrouwen, hetzij als borgstelling om bij hem in dienst te komen hetzij als geleend geld. Teneinde den schijn te wekken, alsof hij credietwaardig zou zijn, verzekerde D. tegenover derden, dat hij een som van 48.000 gulden tegoed zou hebben van de Herstelcommissie in Duitschland, omdat men op n fabriek in het Rijnland, welke hem zou hebben toe- bethoord beslag had gelegd. Dit verhaal schijnt bij zonder geloofwaardig geklonken te hebben zoodat zelfs menschen, die jarenlange zakenervaring had den er in vlogen. In Weesp is de ernstigst gedupeer de crediteur van den inmiddels failliet verklaarden D., de aannemer C. P. d. R., die de geheele fabrieks verbouwing bewerkstelligde, Ook gaf laatstgenoem de nog een paar duizend gulden aan D. om goede ren te kunnen lossen, welke per trein gearriveerd waren, zoodat de vordering circa 10.000 gulden moet bedragen. Anderen zijn voor geringere bedragen bij deze affaire betrokken, doch daar ook verschillen de personen het slachtoffer werden, wier finantiee le draagkracht hiertegen allerminst bestand is, mag ongetwijfeld va neen finantieele debacle gesproken worden, waarbij 25 Amsterdammers en Weespers be trokken zijn. Ook een firma te Nijmegen werd ern stig benadeeld daar deze voor een bedrag van 8000 gulden een moffeloven had geleverd. D. is voortvluchtig met zijn gezjn. D. heeft klaarblijkelijk ook te Amsterdam „ge werkt' want de officier van Justitie aldaar laat een uitvoerig onderzoek instellen. RECTIFICATIE. In de aankondiging van de openbare verkooping te Broek op Langendijk op Donderdag 9 Januari '30 in het café „Marktzicht" van den heer Vijzelaar, ten overstaan van mr. C. J. de Lange, notaris te Alk maar, welke voorkomt in ons nummer van Zaterdag jl., worden belanghebbenden er op attent gemaakt dat het aanvangsuur niet 8 uur, doch 6 (zes) uur is —SLUIS BROEK OP LANGENDIJK 16 Novemb. 3 motoren 18 4 19 3 21 Totaal 17 23 Novemb. 2 motoren 25 6 26 4 27 3 28 4 29 2 Totaal 21 30 Novemb. 3 motoren 2 Decemb. 6 Totaal 25 7 Decemb. 3 motoren 9 4 10 5 11 4 12 5 13 3 Totaal 24 65 ton. 65 '65 t)i *40 30 35 350 50 ton. 105 110 '45 100 45 boo ii> 80 ton. 105 *90 80 90 bö 500 60 ton. '80 95 R0 '80 60 435 jj, Ook in de afgeloopen week heerschte aan de dagelijksche veilingen geen vlugge stemming en waren de aanvoeren zeker niet evenredig aan den voorraad, welke men op het oogenblik bezig is, tel inventariseeren. Va nhet veld wordt weinig mee raangevoerd en bepaalt de handel zich thans bijna, uitsluitend tot de stapelproducten. Alleen bloemkool maakt hierop nog een uitzondering; van dit artikel werd in deze week aan beide veilingen samen nog een 50.000 stuks gev.eild. De prijzen waren iets E>eter als vorige week, zoodat de eerste soort nu weer f 10f 15 per 100 stuks kon opbrengen en lichtere kool vanaf f 7Ook was er nog dagelijksch eenig aanbod van witkrop, die meestal voojr, 2 a 3 teeiit per krop van de hand ging. Het totaalaanbod van roode kool was niet grooter als vorige week. Deels is dit veroorzaakt doóriffet bijna dagelijksche storm- en regenweer. Immers nam bij beter weer aan het einde der week, het gemiddelde aanbod van 10 wagons, Zaterdag plotseling toe tot 120 wagons. Intusschen is er voor deze soort ook een betere vraag ge komen, zoodat het de laatste dagen naar om standigheden vrij goed ging. Het mooiste kleine goed kon tot hoogstens f6.komeii en de andere sorteeringen brachten f 3.50 a f 5 per 100 Kg. op. Ook doorschot (het grootste deel van den aanvoer) bracht met f 3 a f 4.5Ö betere prijzen op. Van gele kool bleef het aanbod uiterst gering en beperkt tot een paar wagons per dag. Voor de kleine sorteeringen werden de prijzen niet verhoogd en f 5.50 vrijwel het maximum. Wel kon voor grootere kool van goede kwaliteit meer worden gemaakt en ging maar weinig beneden de f4 van de hand. Witte kool werd niet meer aangevoerd, en van deensche witte kool weliswaar iets meer als vo rige week, maar toch niet meer als gemiddeld 5 wagons per dag. Voor de bestaande vraag was dit helaas meer als voldoende en ook nu bracht groote kool niet meer op als fl.301-50 per 100 Kg., terwijl voor kleinere sorteeringen slechts bij uitzondering boven de f 2 werd be taald. Afwijkende kwaliteit loont bijna het aan voeren niet. Al even weinig rooskleurig gaat het met den Uienhandel. Slecht weer en slechte prijzen be perkten het aanbod tot een wagonnetje per dag. De groote sorteering staat in prijs nog steeds iets boven de gewone uien, maar deze kon dan ook niet meer als gemiddeld f2.50 per 100 Kg. ma ken, wat vermoedelijk bij een grooter aanbod niet eens het geval zou zijn. Drielingen noteerden slechts fl1.50. Met peen bleef het bij het oude: een aanbod van slechts enkele duizenden kilo's per dag, die voor f2—2.50 per 100 Kg. werden afgenomen, terwijl de kleine sorteering gemiddeld f 1.50 maakte. Van kroten eveneens maar enkele par tijen en nog weer lagere prijzen als vorige week, nl. gemiddeld f 1.50 per 100 Kg. LANGED IJKER. G R O ENT EC KNTRA LE 3400 stuks bloemkool f9.10—14.10, 2e soort f2.60—3.20, 33000 Kg. roode kool f 3-5.70,' door schot f2,90—4.70, 19000 Kg. gele kool f2.30 5.70, 7000 Kg- deensche witte kool fl.40 f2.30, 3200 Kg. uien f 1.90—2.50, 1275 Kg. bieten f2.50, 2200 'Kg. peen'f 2—2.60, kleine f 1.10—1.20, 300 stuks witkrop f2.20. 17 December. I 23500 stuks bloemkool f 7.6014.50, 2e soort f2.20—3.40, 110.000 Kg. roode kool f2.40— f6, doorschot f :2.30—5.10, 31000 Kg. gele kool f2.40—5.50, 45000 Kg. Deensche witte fl.40 —2.50, 2400 Kg. uien f2.40—2.60, grove f2.70 —2.80, drielingen fl.40, nep f3.50, 3000 Kg. bieten fl.40—2.40, 9400 Kg. peen f 1.60—2.10 kleine f 1.10—1.20, 3400 stuks witkrop 1—3.20 NOORDERMARKTBOND, 16 December. Qg 1700 Kg. uien f2.10—2.40, drielingei —1.90, grove f2.90, 1400 Kg. peen f 2.m 37000 Kg. roode kool f3.10—5.90, 2000 l pil kool f4.80—5.10, 7800 Kg. Deensche witte f 1.50 3.20, 300 stuks bloemkool f 10.70. '17 December. 3000 Kg. bl. eigenheimers f 2.30—2.40, 5800) Kg. uien f2.10—2.30, drielingen f 1.50—2.40, nep f3.50, grove f 2.50—3.10, 10000 Kg. peen f2.20 —2.50, kleine peen f 1.20, 185600 Kg. roode kool £2.80—5.60, 22800 Kg. gele kool f 4.30—5.50, 37000 Kg. deensche witte f0.902, 5400 st„ks 'oloemkool f 3.70—10.80, 1600 stuks Chin kool f2.60—3.80. WARMENHUIZEN, 14 December. 88350 Kg. roode kool f3.505.70, 2e soort f2 5.30, 725 Kg. gele kool f 1.802.60, 11500 Kg. witte kool f 0.90—1.20, 8250 Kg. Deensche witte f .70—2, 2450 Kg. uien 'f 3.10, grove uien f 3.40 1100 Kg. peen fl.90. 16 December. 1675 Kg. uien f3, grove uien f3.40. ALKMAAR,, 14 December. 83000 kipeieren 5658 Kg. f8f8.60, 60 62 Kg. f 9-9.80, 62-64 Kg. f 9.60-10.50, 60—65 Kg. bruine f9.50—11, kleine eieren f8.70—7.80, 8000 eendeieren f7.407.70. ALKlMAAR,16 Dec. 87 koeien f 220—470, 3 vette kalveren, 27 nuch ter ekalveren f86'2, 837 varkens vette f76 82 cent, zouters 78 cent per Kg.. BOVENKARSPEL, 14 Dec. 260 baal uien, groó'te gele f 1—6.20, drielingen f0.70—0.75, nep fl.45. 103.500 st. bloemkool f 10—20.60, 2e soort f5.70—10.50, 3e soort f 2 f3,60, 20400 Kg. roode kool f35.20, 870|0 Kg .gele kool f 3.70—4.90, 4000 Kg. witte kool f 1.30—1.40 per 100 Kg. •Marktoverzicht der vorige week, ingezonden door Jac. Knoop, Makelaar in aardap pelen .groenten en fruit, Nassaukade 158, telef. 81431 Amsterdam. Er liggen weinig schepen met aardappelen aan de Amsterdamsche Markt, en de aanvoer is ge stopt, dit door het stormachtige weder en de hooge waterstand, waardoor de schippers zeer moeilijk in Amsterdam kunnen komen. Er is dan ook veel vraag naar Zeeuwsche bonten en blau wen. 16 December werden de volgende prijzen gemaakt per Hl. 1 Zeeuwsche bonten f2.20—2.60, blauwen f2.10 —2.50, eigenheimers fl.40—1.50, bonten en bl. poters f 1.70—1.80, Z|. blauwe eigenh. fl.70— 1.80, Plakkeesch eeigenheimers f 1.501.60, drielingen fl.40—1.60, Haarlemmermeer en IJ- IJpolder eigenh. f 1.50—1.60, bevelanders fl.50 1.60, ld. eigenheimers fl.701.80, Noordholl. blauw eeigenh. f.710—1.80, Katwijkerzand fl.70 2.80, Noordwijkerzand fl.702.10, Tesselsche zand fl.50—1.70, Tess. roodster f 1.40—1.50, Drentsche en Overijsselsche Nieuwlandsche zand eigenheimers f 2.102.80, uien per '60 Kg. 1.30 —fl.40. S 1

Nieuwe Langedijker Courant | 1929 | | pagina 2