Wetenswaardigheden op admini stratief en fiscaal terrein Uit den Omtrek AGENDA Burgerlijke Stand De verdeeling van den zendtijd Nieuwstijdingen DE SCHATOPGRA VINGEN TE ZAANDAM Het graafwerk op de oude begraafplaats te Zaan dam waar volgens madame Sylvia groote schatten goud verborgen moeten zitten, vordert de laatste dagen zeer langzaam. „Nog twee meter moeten wij dieper," luidde begin dezer week de bemoedigende mededeeling van den leider der Duitsche expeditie. Doch in den afge- loopen dagen is men er met hard werken in ge slaagd den kuil niet meer dan één meter dieper te maken. Groote moeilijkheden worden ondervonden met drijfzand en water. Met 'n emmer tegelijk wordt de slappe zandmassa hand over hand naar boven gebracht. Ook het water moet op deze wijze uit de put gehaald worden. Gisteren is een belangrijk gedeelte van den dag verloren gegaan doordat de bekisting verzwaard moest worden, doch vandaag hoopt men weer een stuk dichter tot het doel te komen. DE VROUW GEMEENTE-SECRETARIS. Na ;een zeer uitvoerig debat besloot de Tweede Kamer met 51 tegen 29 stemmen de vrouw als gem. secretaris benoembaar te verklaren. Een maendement -Beumer dat door den minister werd overgenomen, beoogt te voorkomen, dat burge meester en secretaris met elkaar gehuwd kunnen zijn. DE LANDBOUWCRISIS. Het Tweede Kamerlid Braat heeft aan den minis ter van binnenlandsche zaken en landbouw de vol gende vragen gesteld: Is de regeering bereid mede te deelen of het haar voornemen is om wetsvoorstellen aan de kamer voor te leggen, welke nog voor het a.s. zomerrecès der kamer behandeld kunnen worden, welker inhoud zal zijn: steun of bescherming in welken vorm ook, aan de landbouwers ter opheffing of vermindering van de thans bestaande landbouwcrisis? FRAUDE VAN 70.000. De procuratiehouder van de te Rotterdam ge vestigde Maatschappij voor Scheepscrediet bi) welke maatschappij zooals reeds werd gemeld, na uitgebreid onderzoek een fraude is ontdekt die circa f70.000 beloopt, heeft zich gistermiddag bij de politie aan het bureau Groote Pauwensteeg te Rot terdam aangemeld. Het is de 40-jarige H. L. H. I., reeds eerder door de directie in verband met malversaties ontslagen I. was niet door de politie opgeroepen, doch ver voegde zich daar uit egien beweging. Hij erkende zich aan fraude te hebben schuldig gemaakt en in een tijdsverloop van ongeveer tien jaar f70.000 te hebben verduisterd. Deze bekentenis was, meldt de „Tel." voor den betrokken inspecteur voldoende aan leiding om den man voorloopig aan het bureau in bewaring te houden. DRONKEN STUDENTEN. DRINGEN HET PALEIS OP DEN DAM BINNEN. Een paar Delftsche studenten die in verband met de roeiwedstrijden te Amsterdam vertoefden en on der den invloed van sterken drank verkeerden zijn het koninklijk paleis op den Dam binnengedrongen. Zij belden aan den achteringang op den N. Z. Voorburkwal, drongen den verrasten portier op zijde en snelden voor deze het kon beletten het gebouw in. Eerst stormden zij omhoog waar zij een ruit bra ken maar gelukkig geen verdere schade aanrichtten evenmin als elders in het paleis. Daarna liepen zij weer de trappen af naar de hoofdverdieping en bezochten o.a. de burgerzaal en de kroonzaal. Nadat het personeel onmiddellijk de militaire poli tie in de hoofdwacht aan de Damzijde had getele foneerd, die ook de gemeentepolitie van het geval inkennis stelde, nam een agent de 2 jongelui mee naar het politie-posthuis aan de Molsteeg. Daar werd proces-verbaal tegen hen opgemaakt we gens huisvredebreuk. GEMASKERDE INBREKERS. Gisternacht omstreeks 12 uur hebben twee gemas kerde mannen ingebroken in het nieuwe veiling gebouw van de af deeling Poeldijk te Poeldijk: Door het verbreken van een ruit aan de rechterzijde van het gebouw, welke het verst van den-weg gelegen is, klommen zij in de bestuurskamer. Toen daar niets van hun gading aanwezig bleek te zijn, forceerden zij een bovenruit van de deur, klauterden er door en kwamen in d ehal. In het kantoor van den betaal meester haalden zij alles overhoop en vonden een kistje met sleutels, met behulp waarvan zij op ge makkelijke wijze in de overige kamers konden ko men. In het kantoor hebben zij vergeefsche pogin gen aangewend om de kluis te forceeren. Van het restaurant hebben zij eveneens de ovenruit van een deur geforceerd. De mannen doorsnuffelden het buffet en. ontvreemdden ec-n bakje met ongeveer 8 gulden aan kleingeld een hoeveelheid sigaretten efi chocolade. Voorts hebben zij zich te goed gedaan aan eenige flesschen wijn. In de omgeving van het veilinggebouw stonden eenige marechaussees in verband met een andere zaak op wacht, Een der politiemannen zag plotse ling de beide inbrekers met de maskers nog voor het gelaat het gebouw verlaten. Zij werden achter haald en gearresteerd. Het bleken twee Amster dammers te zijn waarvan de een H. W. heet, de an der weigerde zijn naam op te geven. De politie stel de in samenwerking met het bestuur derveiling en den betaalmeester onmiddellijk een uitgebreid on derzoek in. de rijen van de levenden, nu zijn woord niet meer gehoord zal worden, moge Nederland, zonder onder scheid van godsdienstige en staatkundige richting, eensgezind in eerbied voor een leven, dat verteerde in dienst van het algemeen belang, gelijk hij dat zag, in bewondering voor zoovele gaven van intellect gevoel, energie en welsprekendheid, erkenen: „Een mijner groote zonen ging heen. In vrede ruste hij!" HET MOND- EN KLAUWZEER. Dé Minister van Binnenl. Zaken en Landbouw heefi. met ingang van 15 Mei a.s. het vervoeren of doen vervoeren van herkauwende 'dieren en varkens verboden naar een kring, omvattende de provincie Friesland. Voorts is bepaald dat, wanneer bijzondere re denen afwijking van dii verbod noodzakelijk ma- keu, zoodanige afwijking kan worden toegestaan door den Commissaris der Koningin in Friesland, onder de door den inspecteur van den Veeartsenij- kundigen Dienst te Leeuwarden aan té geven voorwaarden. H EER,HU O OW AARD". Een zeer ongewoon werkje, althans voor onze gemeente, trok Dinsdag de belangstelling van vele aansehouwers. Het huis van den heer P. Tromp moest worden verplaatst, hetgeen in zijn geheel zou geschieden. Vooraf was een betonvloer gereed gemaakt, waarop het geplaatst moest wor den. Va van de grondvesten te zijn losgemaakt, is men begonnen met, het huis achteruit te rollen. Het gaat natuurlijk niet met een autogangetje, doch het gaat. Op de plaats van het huis zal een nieuw worden gebouwd. HEERHUGOWAARDu Geheel iets anders geschiedt aan den Basser- weg. Daar is de heer Habée uit Alkmaar bezig de kapitale boerderij van den heer J. de Ruijter, voorheen eigepdom van den heer C. de Boer, te sloopen. Hiermee is men reeds een heel stuk op weg. Dinsdag werden toebereidselen gemaakt om het laatste deel van het dubbele vierkant te doen vallen. Bintienlafid NA HET OVERLIJDEN VAN MR. P. J. TROELSTRA. Een paar aanhalingen uit de Pers. „Het Volk" schrijft o.m.: „Troelstra was de schepper der S.D.A.P. In die paar woorden ligt alles. Hij was haar politieke leider, hij drukte op haar zijn stempel. Wanneer thans een kwart van het Nederlandsche volk aan de S.D.A.P. zijn vertrouwen schenkt, is het in de eerste plaats Troelstra die dit werk volbracht heeft. Uit het niet heeft hij haar opgebouwd tegen haast onoverwinne lijk schijnende tegenstanders in. Hij maakte haar politiek hij schiep haar journalistieke krachten, hij heeft dor zijn personolijk woord in de volksvergade ringen, door dat gloeiende, dat vervoerende woord, persoonlijk in duizenden de vonk van het geloof ge worpen, den strijdres moed gewekt. R. Casimir schrijft in „de Telegraaf" aan het slot van een artikel: „Een leven vol van moeite en verdriet, was hem beschoren. Zeventig jaren, als die van een sterke, zijn zijn deel geworden, maar ook dit andere deel van het bijbelwoord geldt voor hem, dat het uitne- mendste daarvan moeite en verdriet is. Moeite en verdriet, veroorzaakt door éigen aard; door afwij kend inzicht van wat de maatschappij moest zijn; moeite en verdriet door den tegenstand van hen, die zijn optreden en leer gevaarlijk achtten voor het waarachtig heil hunner medemenschen, of ook voor de belangen van eigen grond. Maar het meest misschien door de halve mede- en tegenwerking, den vuigen laster, den open of geniepigen aanval van wie naast en met hem moesten strijden of eens streden Neen, het allermeest, omdat zijn dichters ziel ineenkromp bij de gedachte aan de honderddui zenden onterfden der aarde." Eens levend een leven dat „nauwelijks menschelijk" ko nheeten. Dat „in de bloeddonkere golven" van dit droevig bestaan „zijn klein leed bedloven" werd, schenkt aan zijn fi guur hare ware grootschheid aan zijn persoonlijk heid hare zedelijke waarde. Wat hij bereikte en niet bereikte op staatkundig gebied, van welk gevolg dat zal zijn voor ons volksleven, daarover zal eens de ge schiedenis oordeelen. Maar nu hij Is verdwenen uit GUDE NIEDORP. Tn de op 10 Juni 1930 gehouden vergadering J van de Banne alhier, werd de rekening over het I jaar 1930 goedgekeurd met een batig slot van j f3274.451/2- Omvangen was f 14299.63; uitge- i geven f 11025.1714. De begrooting voor 1930 werd vastgesteld op een ontvang en een uitgaaf i van f 14130.90. De omslag werd* evenals Jiet vorige jaar weer vastgesteld op f9 per H A. j De levering van grint en bazalt zal worden 1 opgedragen aan den heer J. Kuiper te Bar- singerhorn en van straatklinkers aan de Firma De Wild te Alkmaar. SINT PANCRAS. B. en W. van -deze gemeente hebben besloten en be- paald dat de school ook op de uren van den nieu wen tijd zal aanvangen en eindigen. j Nu wordt vanuit tuinbouwkringen hiertegen een j tamelijk scherpe actie gevoerd en werd zelfs de mo- gelijkheid uitgesproken, dat hedenmorgen een aan tal kinderen van de school zouden wegblijven. Uit protest tegen dit besluit. Van andere zijde wordt de houding van den tuin bouw ten zeerste afgekeurd, omdat men daar de meening is toegedaan dat het zeer wel uitvoerbaar is, en tevens de nieuwe tijd wordt gewenscht voor de arbeiders, opdat zij ook van dit uur zouden kun nen profiteeren. Men wil nu eenmaal actie voeren. ST. MAARTEN STROET. Woensdag vergaderde de Tuinbouwveroeniging ..Groenteteelt in lokaal „Halfweg" te Stroef, aanwezig 18 leden. Voorz. opende de?.e bijeenkomt mer een 'ge past Woord en hopende op een zakelijke bespre king. Na deze opening, lezing en goedkeuring der notulen. Voorlezing werd gedaan van een verzoek om subsidie, die door den plantenziektenkundigen dienst, welks werk veel geld verslindt, werd ge daan. Op bestuursvoorstel werd besloten tot we- deropzeggings toe per f 5 te subsidieeren. Voorts^ voorlezing der verbodsverordening op de teelt ümn bravo's, enz. voor kennisgeving aan genomen. Tot afgevaardigde naar de op Woensdag 21 Mei te houden algemeene vergadering worden be noemd de heeren G. Bijpost, J. Tin, A. Buttgr, J. Tiel, J. Glas, O. Koedijk en W. Bijpost en als plaatsvervangers de heeren A. Groet. O. Kroon en A Süjbrands. Uit deze heeren wordt de heer G. Bijpost verzocht ofh op 19 Mei a.s. mede de reke ning der Centr. vereeniging te willen nazien. Al deze heeren aanvaarden hun functie. Hierna kwam in behandeling het financieel verslag en den beschrijvingsbrief waarbij allen na eenige op- óf aanmerkingen zich bij het prae- advies van het H.B. neerlegden. Punt 6. Opgaaf aardappelbesproeiing. Beslo ten werd de aangifte hiervoor tot 15 Juni toe open te stellen. Voorts deelde de voorz. naar aanleiding der gedane verzoeken der voorgaande vergadering mede ,dat men kon overgaan tot, gezamenlijke inkoop van sublimaat en dat tot 1 Aug. de gele genheid openstond opgaven te doen van verlang de hoeveelheid bij het bestuur. Tevens werd na ampele bespreking goedgevonden dat een te be noemen commissie dezen herfst een veredeling der koolsoorten uit enkele beste stukken te veld staande kool, zetkoolen zal zoeken, hiervan zaad te teelen en voor belanghebbenden verkrijgbaar te stellen. Voor nadere bespreking en benoeming zal in September een ledenvergadering worden uitge- solireven. Bij de rondvraag brengt de heer A. Groet ter sprake het gevaar dat de op het land staande bloeiende koolstruiken kunnen veroorzaken aan de zei kool. Uoorz. hoopi dat door het courantenverslag een elk worde gewaarschuwd en deze producten afkapt. Na. nog enkele minder belangrijke onderwerpen besproken te hebben, sluit voorz. in dank deze vergadering. Over het invullen van het Aangiftebiljet Inkomstenbelasting. In ons vorig artikel vestigden wij er de aan dacht op, dat alleen inkomen uit op 1 Mei be staande bronnen van inkomen behoort te worden aangegeven en dat een bron van inkomen, die vóór L Mei bestond, wordt aangemerkt op 1 Mei nog te bestaan, tenzij die bron voorgoed heeft opgehouden te bestaan. Welk inkomen moet worden opgegeven? Op deze vraag geven de bekende artikelen 13 en 14 het antwoord. Zij luiden als volgt: „De opbrengst van iedere bron van inkomen wordt gesteld op het bedrag dat zij voor den belastingplichtige zuiver heeft opgeleverd over het laatst verloopen kalenderjaar of, voor zooveel de opbrengst van onderneming of arbeid betreft, over het laatst verloopen boekjaar, indien dit niet met het kalenderjaar samenvalt. Aandeelen in de opbrengst van een bedrijf of beroep, dat niet door den belastingplichtige zel- ven wordt uitgeoefend, worden beschouwd als baten van het kalenderjaar waarin hun bedrag wordt vastgesteld. Is de opbrengst vaü eenige bron van inkomen nog niet over een vol kalenderjaar of boekjaar door den belastingplichtige genoten, dan wordt zij in rekening gebracht tot haar bekend of te begroeten jaarlijksch zuiver bedrag- Voor de vaststelling van dit bedrag wordt, uitsluitend op bij den aanvang van het belasting jaar bestaande feiten gelet. Ten aanzien van personen, die op een later tijdstip belastingplichtig worden, treedt dat tijd stip voor den aanvang van het belastingjaar in. de plaats." Wanneer de opbrengst van een bron van inko men over een vol kalenderjaar of boekjaar door den belastingplichtige werd genoten, wordt de opbrengst gesteld op de zuivere opbrengst gedu rende het laatst verloopen kalenderjaar of (voor zoover het opbrengst van onderneming en arbeid betreft) op de zuivere opbrengst van het laatst verloopen boekjaar. De algemeene regel is dus, dat wordt opgege ven hc't inkomen over het aan 1 Mei voorafge gane kalenderjaar. Betreft het een aangifte van de opbrengst van arbeid eu onderneming, dan moet eveneens worden aangegeven de opbrengst van het aan 1 Mei voorafgegane kalenderjaar; valt het boekjaar ech ter niet samen met het kalenderjaar, dan wordt aangegeven de opbrengst over het laatst verloo pen boekjaar. Wanneer dus een brandstoffenhandelaar, wiens boekjaar loopt van 1 Juni1 Juni (een brand stoffenhandelaar maakt bij voorkeur niet balans in wat men „zijn seizoen" zou kannen noemen. December, maar 'doet het liever in Juni, wan neer hij weinig voorraad heeft), dan moet die brandstoffenhandelaar in Mei opgeven, hetgeen hij over het boekjaar 1 Juni1 Juni, niet eindi gende na deze 1 Mei, maar eindigende vóór deze 1 Mei, verdiend heeft. Zoo ziet men dus, dat het, „voor de belastin gen geen verschil maakt", van wanneer tot wan neer het boekjaar loopt. De keuze van het boekjaar late men geheel afhangen van de eischen van het bedrijf. Kan men beter in Juni, dan in Januari balans maken, dan make men in Juni balans. Aandeelen in de opbrengst van een bedrijf of jieroep, dat niet door den belastingplichtige zei ven wordt uitgeoefend, aldus de tweede alinea san art. 13, worden beschouwd als baten van het kalenderjaar waarin hun bedrag wordt vastge steld. t Een tantime dus, hetwelk wordt vastgesteld op 31 Dec. 1929 (let wel vastgesteld, dus niet getoucheerd), moet worden aangegeven voor het belastingjaar 1930- .31, dus in Mei 1930, is het tantième vastgesteld op 1 Januari 1930, dan behoeft eerst aangifte te geschieden over het be lastingjaar 1931-1932, dus in Mei 1931. Wat, werd opgemerkt ten aanzien van tantiè mes, geldt ook met betrekking tot dividenden. Het kalenderjaar, waarin het dividend wordt vastgesteld, beslist hier. Meisjes Er is geen deugdelijker middel voor het verkrijgen en behouden van een fraaie Huid van Handen en Gelaat, dan Doos 30 en 60, Tube 80 et. PUROL Do overschietende zendtijd wordt op het station Hilversum gelijkelijk verdeeld tusschen A.V.R.O. en V.A.R.A. en op het station Huizen tusschen K.R.O. en V.UR.V. De regeling treedt op een nader door den Mi nister te bepalen tijdstip in werking, doch niet later dan op 1 Juli as. Voorloopig blijft de voor de betrokken ver eenigingen bepaalde driemaandelijksehe verwis seling- van stations gehandhaafd. AMSTERDAM, 15 Mei. (V.D.) ERNSTIG AUTO-ONGEVAL. De inzittenden zwaar gewond. Eén der slachtoffers overleden. Hedenmorgen omstreeks 3 uur werd de auto handelaar S-, wonende te Vlaardingen, opgebeld door J A. en F. 3., eveneens te Vlaardingen woonachtig, hen per auto te brengen naar Schie dam heen en terug. De. heer 3-, die hieraan voldeed, reed om half 4 op den terugweg nabij Schiedam met groote snelheid tegen een ijzeren lantaarnpaal van het electrisch licht. Dé politie, die in de onmiddellijke nabijheid was, vond den heer F. 3„ hangendp uit de auto met het hoofd op de straat, de beide anderen lagen zeer ernstig gewond bewusteloos op den weg. De slachtoffers werden naar het Gemeentelijk ziekenhuis overgebracht. Hedenmorgen omstreeks 9 uur is de heer F. S. aan de hekomen verwondingen bezweken. De toestand der beide anderen is zeer ernstig. Dc oorzaak is te wijten aan het rijden met een te groote snelheid. J. V, „Eben Haëzer" te Uirksliorii. Agenda voor Zondag 18 Mei van 68 uur H. Bakker. Cel. Bel. Art. I „Dat er een eenig God is N. Trans M. O. 13, „Werklieden in openbare diensten en ambtenaren. Gemeente HARENKARSPEL. Geboren: Johannes Petrus zoon van Simon Pe trus Stevers en Adrianna Clasina Maria Rijnen. Elisabeth Johanna, dochter van Cornells Dekker en Agatha Veldman. Gerardus zoon van Pieter Pi ter en Adriana Dekker. Piet, zoon van Simon Jonker en Aalje Plijter. Afra Maria dochter van Pieter Kruyer en Guurtje Blankendaal. Klaas, zoon van Pieter Klok en Trijntje Rietvink: Cor- nelis, zoon van Jacobus Bleeker en Katharina Smit. Adrianus, zoon van Cornells van Ophem en Afra Cornelia Entes. Martinus Simon, zoon van Jo hannes Jaspers en Cornelia Bruin. Cornelia, doch ter van Johannes Beemsterboer en Catharina van Stralen. Ondertrouwd: Hark Brood en Nelly Maria Spaans Petrus Hendrikus Spaans en Cornelia Brigitta van Duin. Bernardus van Straalen en Elisabeth Kooij. Gehuwd: Hark Brood en Nelly Maria Spaans Marktberichten Per Telefoon. De Minister van Waterstaat heeft bij beschik king van heden, 15 Mei de regeling van de zend tijdverdeeling vastgesteld De hoofdpunten van de regeling zijn: Op elke zender wordt per week één dag be schikbaar gesteld ten behoeve van dc uitzending van hel algemeene programma met aankondiging- van de Nederlandsche Omroep. Algemeen Pro gramma, beurtelings te verzorgen door de 4 groo te omroepvereenigingen. Speciale regeling zijn of zullen worden ge troffen met beirekking tot de uitzendingen op de Nationale Feestdagen en op z.g. Hoogtijdagen van de arbeidersbeweging. Voor de bijzondere omroepvereenigingen zal thans, onder bepaalde voorwaarden, zendtijd wor den afgestaan lot een maximum van 5 pCt. van den beschikbaren zendtijd. Aan de V.P.R.O. wordt hiervan op het station Hilversum de door deze vereeniging verlangde zendtijd toegestaan, verdeeld over Zondag en Vrijdag en voorts nog eenige uren voor den 2en Paaschdag, 2en Pinksterdag, 2en Kerstdag en Oudej aa rsa vond Voor de Politieomroep wordt zendtijd beschik baar gesteld op het station Hilversum. I ANGEDIJKER GROENTECFNTRALI- 14 Mei. 5400 Kg. roode kool 1.403.10, 8000 Kg. gele kool 1.80—4.10, 27000 Kg. Deensche witte 0.50 1.50, 13000 Kg. uien 0.60—1.20, grove uien f0 90-1.40, 2400 Kg. peen'f 1.10. kleine f0.50 15 Mei. 9800 Kg. roode kool fl.203.60, 4400 Kg. gele kool f4.40—5^39000 Kg. Deensche witte f0.70 j 1.30, 7500 Kg. uien f0.500.80, grove f0.70 --1.10, 400 Kg. peen fl.30, 220 Ke\ tomaten A f66, B f 67, C f50, CG f31 NOORDERMARKTBOND. 14 Mei. 400 Kg. aardappelen: bravo's f0.90, 22400 Kg. uien f 0.30—0.80, drielingen f0.100.50, grove uien f0.80—1.20, 5400 Kg. Peen f0.90—l, klei ne peen f 0.40--0.50, 45800 Kg. roode kool fO.90 -4.80, 9200 Kg. gele kool f3.20—5.20, 116800 Kg Deensche witte f0.601.30. 15 Mei. 900 Kg. blauwe aardappelen f 1.10—2.30, bravo i'0.90, 27400 Kg. uien f0.300.80, drielingen f 0.10-0.40, grove f0.60—1, 6400 Kg. peen 0.90 —1.50, kleine peen 0.500.60, 60200 Kg. roode kool fl.505.20, 21200 Kg. gele kool 1' 1.60— 5.60, 149200 Kg. Deensche witte kool f0.60- f 1.20. i - WARM EN HUIZEN, 13 Mei. 24200 Kg. roode kool f 1.40—3 50, 2e soort O.fiO 2900 Kg. gele kool f2.20—2.50, 37300 Kg. witte kool f0.20—1.30, 6350 Kg. uien f 0.70— 2,40, drielingen f0.70, grove uien i'1.60, 975 Kg. peen f 0.50. I 14 Mei 20300 Kg. roode kool fl.30—4.70, 17700 Kg. witte kool f0.300.80, 2e soort f 0.20—0.40, 5Ö0 Kg. uien fl.60, grove uien f0.80. X ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. Aardbeien per doos f0.150.25, andijvie f 1.50 f3.-, bloemkool f 1927, 2e soort f10—14.— kropsla f2.806.30, komkommer!? f 1523, alles per 100 stuks, asperges f2141. prei f 4.10, rabarber f3- 7, raapstelen fl.30—1.70, radijs f3—4.30, selderie f0.401.90, alles per 100 hos, postelein f0 51—1.10, spinazie *0.511.03, alles per bakje peulen f50, tomaten A f36, B. f36 O. f21, witlof f5.20, alles per 100 pond, worte len per 100 bos f721, uien per 100 pond f0 50 —1.70.

Nieuwe Langedijker Courant | 1930 | | pagina 2