t a 7000 Koolplanten Witte Stad" Onze verbouwde en geheel nieuw ingerichte WINKEL I. c. Reuze BLOEMKÖOLPLAHTEN. Een sympathiek plan hopen wij a.s. ZATERDAG 5 JULI in gebruik te nemen. Rnim voorzien vao KOEK, GEBAK, BONBONS, LUKE 000ZEN onz. dan de tentoonstelingsgebouwen en wordt de aan dacht onmiddellijk getrokken door den stand der N.V. E. Osterman en Co.'s Handelmaatschappij te Amsterdam, die de alom bekende producten der Per- sll-fabrieken exposeert. Als bijzonderheid zij vermeld dat den geheelen dag demonstraties worden ge houden en zijn de Langedljker hulsvrouwen deze dagen ln de gelegenheid vuil geworden goederen gratis te kunn enlaten wasschen. Wel dus een bij zondere attractie. Aan de overzijde nemen wij even een kijkje bij den heer G. Hart te Oudkarspel, die een collectie stof zuigers op keurige wijze heeft gerangschikt, alsmede de nieuwste modellen radiotoestellen, luidsprekers, en vele artikelen op het gebied van electriclteit. Hiernaast is gelegen d< stand vrn der '-eer E. de Boer van Noordscharwoude, die zeker vele lief hebbers voor zijn roomijsartikelen zal trekken. Ter keuring werd ons een heerlijk portie vanllleijs met slagroom aangeboden en wij moeten erkennen het was heerlijk. Alvorens de groote zaal ln te gaan vraagt de heer Jb. Kaas van Oudkarspel de aandacht voor het pro duct „Fyfes"-bananen. Deze stand kenmerkt zich door de aardige kleurschakeerlngen. Eenptacht- collectie keurig opgemaakte fruitmanden completee- ren het geheel. In de groote zaal gekomen gaan wij eerst links af, waar de bezoekers vriendelijk worden uitgenoodigd de bekende Kinawijn, limonadesoorten, advocaat enz. van de overbekende fa. Wed. G. Oud Pz. en Co, te Haarlem eens te proeven. Het zou dan ook niet be leefd zijn het glas, ons zoo gul door een slanke vrou wenhand aangeboden, te weigeren en wij zijn over tuigd, dat ook hier menige order zal worden geno teerd, denkende aan het spreekwoord „goede wijn behoeft geen krans." Bijzondere aandacht verdient de expositie van den heer M. Piersma te Oudkarspel. Bij wat nauwkeuri ger beschuowlng zien wij hier de onderdeelen welke benoodigd zijn voor het maatschoeisel, zooals leesten leer, gipsafdrukken, enz. Tevens Is een collectie fijn confectieschoeisel aanwezig. Zeer Interessant is het bezichtigen van het reparatiewerk. Op duidelijke wij - ze wordt gedemonstreerd het groote onderscheid tus- schen prima en minderwaardig werk. Verder gaande komen wij even aanwippen bij den heer P. Mienis van Oudkarspel. Hier vindt men een uitgebreide collectie passerdoozen, kantoor- en ook schrijfbehoeften, lees- en woordenboeken. Eenige schrijfmachines van de nieuwste typen zijn op een opvallende wijze geëxposeerd. Tevens zijn verschil lende proeven van diverse soorten drukwerk aanwe zig. Wij wenden onze schreden weer voorwaarts en wordt onze neus geprikkeld door de heerlijke geur van de Maggi producten en ook hier worden Wij met weldaden overladen in den vorm van een gratis aan geboden kopje bouillon en diverse soepen. Ook de „Turner1"-rij wielen hebben een plaats op deze tentoonstelling. Het is de heer K. Nap te Oud- karspel, die als vertegenwoordiger der „Turner -fa brieken eenige modellen van het allernieuwste type op doeltreffende wijze heeft geëxposeerd. Ons in ziens maken deze rijwielen een uitstekenden In druk wat betreft soliditeit en afwerking. De afdeeling onderdeelen is ruim voorzien en het is van den heer Na peen goede gedachte geweest de Werking eener electrische waschmachine van het merk „Cordes" te demonstreeren. De hiernaast gelegen stand valt onmiddellijk op door de sprekende kleuren der aankleeding die, niet tegenstaande de helle kleuren, aangenaam aandoet en zeker een compliment waardig is. Het is de heer Jb. Bakker van Noordscharwoude gelukt een keurig geheel te vormen ondanks de verscheidenheid der tentoongestelde artikelen. De liefhebbers voor fotografeeren kunnen hier wa tertanden, gezien de groote collectie fototoestellen. Wij zouden hier gevoegelijk kunnen zeggen, ook op het gebied van optiek valt hier veel te bewonderen, terwijl de afdeeling verbandmiddelen, bandages enz., een waardige plaats inneemt. Als vanzelfsprekend prijken hier ook de producten der Philipsfabrieken, welke geëxposeerd worden door den heer D, Schuitemaker Jr. te Noordscharwoude, die tevens zoo welwillend is gedurende de tentoon- stellingsdagen gratis concerten te geven door middel van gramofoonmuziek, welke door een uitnemende luidspreker wordt weergegeven. Door een uitgebreide collectie gramofoonplaten is het mogelijk een pro gramma te geven van „Elck wat wils.' Ook deze stand kenmerkt zjch door een keurlgen lijn van opstelling. Een in werking zijnde electrische waschmachine toont ons, hoe ook dit artikel in een huishouding onontbeerlijk is. Tevens zijn eenige modellen stof zuigers aanwezig. De liefhebbers van een goede sigaar zullen spoedig hun keuze gevonden hebben in de met zorg samenge stelden stand van den heer P. Tuin te Zuidschar- woude, die voor deze dagen het bekende merk „Hud- son/' pousseert. De „Hudson"-sigaren, wij weten het bij ondervinding, verdienen alle aanbeveling. Dat de heer Tuin ook op het gebied van pijpen, ruim is gesorteerd, bewijst de prachtcollectie, hier aanwezig. De voor den Langend ijk en in verren omtrek zoo bekende letters O.O.G.E.R. zien wij prijken op den volgenden stand. Wij weten het de fa, van Barne- veld te Noordscharwoude is hier aanwezig met een aparte afdeeling optiek. Vele merken wijn, limonade, advocaat enzalsmede biscuits, worden den bezoe kers bij wijze van „een proefje nemen" welwillend aangeboden. Langs het tooneel gaande, welke thans in een theetuin is herschapen en waar de bezoekers genietend van een heerlijk kopje thee of koffie, een urachtig overzicht heben over de tentoonstelling, ko men wij aan een stand, welke een belangrijke plaats Inneemt. De heer K. Boot Jz. te Noordscharwoude, laat ons op keurige wijze de moderne Inrichting van woon- en slaapvertrek zien. Een prachtsorteering der meest moderne meubelen, tapijten, gordijnen, vloerzeilen enz., is op smaakvolle wijze geëxposeerd, en gaarne maken wij den heer Boot een compliment voor de afdeeling tapijten en loopers, welke, op min of meer Oostersche wijze gerangschikt, de volle aandacht vraagt. Een aparte afdeeling omvat een keur van uurwerken, zooals pendules en hangklok ken. Ook de Koekoekklok ontbreekt niet, die bij tijd en wijle zijn geroep laat hooren. Een stand, waarbij velen een oogenblik zullen ver wijlen is die van den heer C. ter Hofstede te Zuid- scharwoude. De wanden zijn als 't ware een aaneen schakeling van schetsen, decoratie- en reclame-schil derwerk. De vaardige hand van den kunstenaar spreekt uit vele stukken. Vooral de studieteekenin- gen zijn zeker waard bezichtigd te worden. Een groot monsterboek behangselpapierne ligt voor een leder ter inzage. Zoo zijn wij dan de tentoonstelling rondgegaan en zijn wij gearriveerd bij den laatsten stand. Wij meenen echter zelf hiervan geen beschrijving ten moeten geven, aangeziien deze expositie onszelf betreft. Wij wenschen te volstaan met de mede- deeling dat de stand van de fa. J. H. Keizer en Heer tjes en Keizer te Noordscharwoude en Oudkarspel, op het gebied van den kantoorboekhandel voor de nieuwste snufjes de aandacht vraagt. Een Heidelber- ger drukautomaat zal alle tentoonstelllngsdagen ln volle werking te bezichtigen zijn. Omtrent dezen stand lezen wij ln de „Alkmaarsche Courant" het volgende: Wij achten het ondoenlijk om alle stands te be spreken, doch willen een uitzondering maken voor die van de firma J. H. Keizer, die exposeert op het gebied van den kantoorboekhandel en het drukkers vak, en die wegens de verkoopkracht, de kleur en de smaakvolle opstelling wel mag worden genoemd. Tot slot nog dit: De frontzijde van alle stands maakt door de een heid van lijn en kleur een keurlgen indruk. De organisatoren zijn in dit volkomen geslaagd, en de roep die van -de vele bezoekers is uitgegaan, zal voor velen, zoowel van Langendijk als uit den omtrek een aansporing zijn een kijkje te nemen, vooral nu de zeer laag gestelde entréeprijs geen beletsel zal zijn. Het is geen bazar, maar een tentoonstelling van datgene wat bij de Langedijker winkeliers en zaken- doenden kan worden gekocht. Uit den Omtrek HEERHUGGW AAR[D|. Door het bestuur der afdeeling van 'den Bond voor Sltaatspensioneering werd tot penningmees ter aangewezen de heer Slikker, voorheen vice- penningmeester. In deze laatste functie zal wor den voorzien, indien door de ledenvergadering het bestuur is aangevuld. Na bespreking van den beschrijvingsbrief voor de in Juli te Amsterdam te houden Bondsvergadering, werd besloten tot het zenden van een afgevaardigde. Hiertoe werd aangewezen de heer Brugman, roorz. der afd.. tot plaatsvervanger de heer A. Kooij. Bindend mandaat werd verstrekt ten aanzien van stemuitbrenging opi fSe heeren Dlissing, I im- pers en Ds. AVestmijze voor hoofdbestuursleden en met. betrekking tot een te houdenr betooging in Den Haag, waar vóór gestemd zal worden; overigens werd vrij mandaat verstrekt. Getracht zal worden samenwerking te verkrij gen met de afdeeling Venhuizen, voor hef houden van een autotocht met de ouden van dagen. Die tocht ,het vorige jaat gehouden, is zulk een suecès" geweest ,dat. men meent te mogen, verwachten van de burgerij milde bijdragen te. zullen, ont vangen, wannéér daarom voor dit mooip doel lijsten gepresenteerd zullen worden; ook hoopt men weer ten zeerste op de medewerking van autobezitters. Aangezien de gemeente zoo uitge strekt is, hoopt het bestuur, dat ook eenige leden wel behulpzaam zullen willen zijn met de inza meling van gelden. Het bestuur oordeelde, dat de uitnoodiging tot deelname alleen gericht zou kunnen worden tot de pensioengerechtigden, ge boren in 1860 óf later. De verdere voorloopige besprekingen leidden er toe, dat de heer A. Kooij zich in verbinding zal stellen met het bestuur der afd. Venhuizen, en om de noodige gegevens zal vragen ter secretarie. Na rondgang met de inteekenlijsten zal een ge combineerde vergadering der afdeelings best uren worden gehouden ter bespreking der verdere re geling. Nog werd besloten een nieuwe regeling te tref fen voor de lezing van het maandblad. KOEDIJK, Ingekomen personen: G. J. v. d. Heijden, van Oudorp. D. Tesse- laar en gezin van Bergen (N.-H.). C. Dram mer -Pi eters, van Bergen. P. D|. Vingerling, van Oudorp. A. iSro.it, van Alkmaar. C. Haitog van Schagen. C|. Middelbeek en echt- geenoote van Barsingerhorn. D. Louwen, van jS.t. Pancras. A. Rood, van Oterleek. D. I.angedijk-Grootes, van Harenkarspel. Vertrokken personen: P. M- Dommerholt naar Zijpe. J. de Goede en gezin naar Oudorp. D|. de Hoorder en gezin, naar Alkmaar. K. Bos, naar Hedloo. ft. Molenaar-Butter naar Broek op Langendijk. P. Ruis, naar Alkmaar. J. de, Groot naar Alk maar. - N. van "Westen en gezin naar Oudorp. J. Blom en gezin naar Warmenhuizen. Nieuwstijdingen Here-doctoraten der Vrije Universiteit. Naar wordt vernomen heeft de Senaat der Vrije ^Universiteit ter gelegenheid van het gouden jubileum dezer universiteit vier eere-doctoraten uitgereikt nl. aan de heeren H. Colijn, minister van staat, ds. D. Bakker thans te Santpoort, de nestor der Zendings arbeiders vanwege de Geref. Kerken: ds. J. C. Rull- mann, geref. predikant te Wassenaar, bekend kerk historicus en prof. dr. J. Sebesteljn te Budapest. De dronken, studenten in het paleis op den Dam. De vierde kamer van de Amsterdamsche recht bank deed uitspraak in de zaak tegen de Delftsche studenten A. A. de B., en A. H. B., die op HMei het paleis op den Dam wederrechtelijk waren binnenge drongen. e rechtbank achtte de ten laste gelegde hulsvre debreuk bewezen. Zij overwoog dat deze daad niet 't karakter droeg va neen manifestatie tegen het ko ninklijk gezag en slechts was een uiting van balda digheid. Deze beladadigheid achtte de rechtbank echter ernstig, als blijk gevende van een tekort aan eerbied jegens het koninklijk huls. Een gevangenisstraf werd daarom noodzakelijk geacht, ln verband evenwel met het verleden van de nog jeugdige verdachten meende de rechtbank hun een voorwaardelijke veroordeeling die gij ook aan anderen in gelijke omstandigheden zou toestaan, niet te mogen onthouden. Zij legde de studenten der halve drie weken gevangenisstraf op echter voor waardelijk met een proeftijd van drie jaar. De eisch was drie weken onvoorwaardelijk geweest De kinderverlamming te Gouda. Maandag ls een meisje van tien maanden te Gouda aan kinderverlamming gestorven. In het geheel zijn er thans 28 gevallen waargenomen Vijf kinderen zijn aan de ziekte overleden. Het Provinciaal blad van Noordholland nummer Twee kinderen bij het spelen op straat gedood. Dinsdagmiddag was een tuindersknecht ln de Ag- niesestraat bezig aardappelen te lossen van zijn auto. Een van de kinderen die rond den wagen aan het spelen waren is, zoodra de auto leeg was, tus- j schen een voor en een achterwiel aan den wagen j gaan hangen. Onmiddellijk nadat de leege auto wegreed is de jongen de 7-jarige E. L. de Graper door het stooten van den wagen gevallen. Hij kreeg een van de wielen over de gVeele lengte van zijn lichaam. Het kind, dat in de nghiesestraat woonde, was onmiddellijk dood. Gisterochtend is de 7-jarige J. van Angelen uit de Feijenoordstraat in de Oranjeboomstraat door een tram overreden, doordat hij ondoordacht de tram- rails overliep. Het kind werd deerlijk verminkt en was op slag dood. Onweer. Tijdens een hevig onweer dat boven Roermond woedde, werd de 55-jarige landbouwer L. Slangen te St. Odlliënberg die onder een boom was gaan schuilen door den bliksem getroffen en gedood. In Posterholt sloeg de bliksem ln de woning van den landbouwer Th. C. in het gehucht De Holt. De boer- derij brandde tot den gronft toe af. Het vee kon met moeite worden gered. In Wetstem sloeg de bliksem i ln de woning van den landbouwer L. Een gedeelte j van het dak werd weggeslagen. Een neefjt van L. werd door den bliksem tegen den grond geslagen kwam echter met den schrik vrij. Te Helmond en omgeving werd belangrijke schade aangericht. De bliksem sloeg omstreeks 8 uur op een 1 der hoofdleidingen van de Provinciale Electriclteits- verschaffing, waardoor Helmond en een groot deel van Brabant de toevoer van electrische stroom werd stopgezet. In de electrische centrale werd onmiddel lijk op een andere lijn overgeschakeld zoodat na 8 minuten de storing was verholpen. In de centrale zelve sloeg de bliksem ln een dporvoeringssolator, 1 welke ln brand vloog. De direct oplaaiende vlammen konden door het presoneel met zelfblusschingsappa- raten bedwongen worden. Op den Deurneschedijk werd een koe va nden landbouwer G. K. door den bliksem getroffen en gedood. Te Aarle-Rixtel sloeg de bliksem op meerder plaat sen ln d eelectrische geleidingen In het gehucht Breemortel te Deurne sloeg het hemelvuur in ln de boerderij van de weduwe van der Burgt. Het woon huis, stal en schuur brandden tot den grond toe af. De inboedel en de landbouwlnventaris gingen nage noeg geheel verloren Persoonlijke ongevallen hadden niet plaats. Bij het baden verdronken. Maandagavond ls ln het zwembad „de Toekopist" te Lonneker de 15-jarige H. R. verdronken, waar schijnlijk doordat hij in het water een hartverlam ming heeft gekregen. Dooradt het zoo drjuk was in het v.wepibassln werd de Jongen pas na gèFuimen tijd vermist. Ontvlucht. Woensdagavond ls uit het Pryehopatenasyl te Lei den weer een verpleegde ontvlucht een zekere H. 3. uit Enschede. Toen hij onder toezicht van eenige bewakers in den tuin werkzaamheden verrichtte zette hij het plotseling op een loopen en sprong over een sloot. Hoewel de bewakers hem direct nazaten wist hij te ontkomen. Een hotelrat gearresteerd. De laaste dagen werden uit een hotel in de Vijzel straat te Amsterdam o.a. een diamanten collier van 5 mille en een wit-gouden dameshorloge gestolen. Deze gestolen kostbaarheden zijn thans bij een juwelier aldaar opgespoord. Hij had ze ter verkoop in commissie gekregen. Het onderzoek der politie heeft gisteren tot de aanhouding van de hotelrat geleld. Aangehouden ls nl. een Nederlandsch kamer mlesje van het hotel. Het meisje heeft bekend de diefstallen te heben gepleegd. Zij wordt ter beschik king va nde Justitie gesteld. BOERDERIJ IN VLAMMEN OPGEGAAN. Tengevolge van hooibroei ontstond, brand in de groote boerderij van de psychiatrische inrich- iing „Brinkgreve" te Schalkhaar. In de boerde rij waren '25 patiënten aan het werk, die in allerijl naar de nabgelegen paviljoens werden over gebracht. Ook het vee werd tijdig gered. Het. vuur greep snel om Zich heen, en wéldra stond het geheele gebouwencomplex in lichte laaie. De motorspuit uit Deventer en tal van brandwagens uit Diepenveen bestreden'"de"vfem- men krachtig. Voorzorgsmaatregelen werden ge nomen om het nabijgelegen boseh en een boerderij te beschermen. Dte boerderij is geheel uitgebrand, de vaste werktuigen werden een prooi der vlammen. De 1 schade, is aanzienlijk, een bedrag is nog niet vast te stellen. Bij het blusschingswerk hebben ook militairen van het garnizoen Deventer medege- holpen. HEVIG ONWEER. In de omgeving van den Harskamp heeft, zich een hevig onweder ontlast, dat gepaard ging met een geweldigen regenval. Dte bliksem en de donder waren niet van de lucht, op een gegeven moment sloeg de bliksem op de leiding, waardoor het electrisch licht niet meer werkte. Op enkele plaatsen werden boomen getroffen. Persoonlijke ongelukken zijn niet voorgekomen. HINDERLIJK OPTREDEN VAN BOMMUNISTEN. i Gelijk men wee't, wordt elk jaar in de zomer maanden eenige deelen der infanterie geoefend in de Legerplaats hij Harskamp. Dpze troepen ko men daarheen hoofdzakelijk om met scherp te schieten. Zoo zijn een dezer dagen het; 5e, het 16e en 21e regiment uit Amersfoort naar Hars kamp getomen, daartoe werd gemarcheerd van Amersfoort uit. Gemeld wordt dat zich gedurende dezen marsch enkele onaangename voorvallen hebben voorge daan .voornamelijk bij het begin. De troep werd nl. uitgeleide gedaan door een aantal communis ten, van wie zekere Schrijvers uit Amersfoort de aanvoerder was, die voortdurend om en bij den troep "waren. Later waren zij vooruit geloopen en hadden op verschillende plaatsen van den te vol gen weg een groot aantal opschriften geschre ven ;o.a. „terug naar huis' niet naar Harskamp „rechts omkeert ,naar huis soldaatsoldaten let op", „uitvallers voor", ,,halt, niet verder"1 e.d. De begeleiders werden gevólgd door 6 politie agenten uit Amersfoort, twee militaire politie mannen en eenige rechercheurs in burger. Geen procesverbaal is opgemaakt Die geheele marsch naar den Harskamp was den heeren blijkbaar te ver ,want onderweg gaven zij het op. MOTORRIJWIEL TEGEN AUTOMOBIEL. De heer J. van Egmond uit'Rijnsburg, kwam met zijn motorfiets op de kruising van den Noord- wijkerweg in botsing met een uit de richting van Noordwijk komende auto. Dte motorrijder werd op slag gedood. Zijn motorfiets werd, ver nield. Dte auto werd zwaar beschadigd, véél succes. Dte plannen der Commissie zijn ons heel sym pathiek, ook hierom: Wij behooreü allen tot het Nederlandsche volk; noodwendig moeten er onder ons vaak allerlei scheidsmuren worden opgetrok ken; maar waar deze niet heslist onvermijdelijk zijn, om des gewetens wil, haten wijl ze. Wat we samen kunnen doen, dóen we samen 1 W(jj wenschen de Commissie met haar pogen Marktberichten - NOOR,DERM ARiKTBOND. 2 Juli. 379800 Kg. aardappelen: Schotsche muizen 3.70 f5.30, drielingen fl.202.70, 50 Kg. zilver- nep f 17.22 Kg. spercieboonen f38, 45 Kg. tuinboonen f4.40, 400 Kg. roode kool f5.80 6.30, 2700 stuks bloemkool f9.90—15.40. 3 Juli. 369000 Kg. aardappelen: Schotsche muizen f3.10 4.70, blauwe eigenheimers f4.406, drielin gen f0.902.10, 300 Kg. zilveruien, drielingen f'5, 'zilvernep f 11.4013, 50 Kg. spercieboonen f36—38, 600 Kg. roode kool f 2.80—3.40, 2500 Kg. witte kool f 3 504, 400 stuks bloemkool f8.40—16.10. - WARMENHUIZEN, 30 Juni. 36800 Kg. aardappelen: Schotsche muizen f'3 —5.50, drielingen f2.303.50, 1360 stuks bloem kool f 3-8.90. 1 Juli. 114500 Kg. aardappelen: Schotsche muizen 3.20 5.10, grove f 3.503.90, drielingen f 23.10, 820 stuks bloemkool f5,50—10, 2 Juli. 91816 Kg. aardappelen: Schotsche muizen f3.60 4.60, drielingen 1' 1.703.30, grove f 3.504.20 1250 stuks bloemkool f 1018.10, 2e soort f 1.20. - 'ALKMAARSCHE EïXPORTVEiILING. 2 Juli. Aardappelen fl.803.40, aardbeien f2534, doperwten f39, druiven f56, peulen f9—17, snijboonen f 2226, dubbele spercieboonen f 22 28, tuinboonen f2.404.10, tomaten A f23.30 B f23.30, 0 f 18.90, CC f9.30, alles per 100 pond. andijvie fl.203.80, bloemkool f4.60 18.90, kropsla f 1.906.40, komkommers f2.10 9.10, alles per 100 stuks, meloenen per stuk f 0.370.87, perziken per st. f4—18, rabarber per 100 bos f2.60—5.20, selderie f 1.90—9, spina zie per bakje f0.530.71. wortelen per 10O bos f2.60—4.90. "PERMERENE, 1 Juli. 265 vette koeien f 1 1.20, 150 melk- en geldekoeien f190400, 37 paarden f100200, 52 vette kalveren f 1.10 1.35, 262 nuchtere kalveren, slacht- f9—32, fok- f 1626, 315 vette varkens, slacht f0.600.67, zouterij f 0.63,0.65, 20 magere varkens f 22—38 162 biggen f 1824, 124 schapen f33—48, 311 lammeren f 1825, 20 bokken en geiten, kipeie ren f4.505.50, eendeieren f3.90. Eierveiling. kipeieren 'A f56, B f4.40 4.90, eendeieren A f4.10, oude kippen en "hanen f0.752, piepkuikens f0.102.25, konijnen 0.50 4, eenden f0.401.25, duiven per paar f0.60. Advertentiën HERFST6ELE Jb. JONG, Noordscharwoude. TE KOOP: tusschensooi't. C. SPAANS Jz. Broek op Langendijk. Hiermede bedoelen we het voornemen om aan de ouden van dagen een gratis-uitgaansdag te be zorgen. „IStaatspensioneeting" benutte eertijds deze be weging voor haar propaganda. Zij is hiervan thans teruggekomen. Diaar verblijden we ons in. Een commissie van onderscheiden personen uit Broek op Langendijk en Zuidscharwoude en be- hoorende tot allerlei politieke en kerkelijke rich tingen, vormt zich om den blijden dag1 voor 'te bereiden. M wederom verkrijgbaar bij P. J. Kat, Oudkarspel N. Carnas, Oudkarspel A. Fr. Muileboom, Noordscharwoude J P. de Boer, Nrd.scharwoude Ju. Jongejan, barbier, St. Pancras D. de Boer, barbier, 11-Hugowaard, en bij alle bekende Agenten. Hoofdvertegenwoordiger; 0. ZEEMAN, JE «EEST" Zuidscharwoude. Zij, die voor één gulden koopen, mogen liet gewicht taxeeren van deri molen in de étalage. Beleefd aanbevelend, Broek op Langendijli.

Nieuwe Langedijker Courant | 1930 | | pagina 2