ttf PU ROL Schrijfmachines Parker Duofold Gemeenteraad Warmenhuizen PENNEN EN POTLOODEN Vrijdagmiddag 4 uur vergaderde de Raad van bovengenoemde gemeente ten raadhuize onder voorzitterschap van den Ed.Achtb. heer H. Nolet burgemeester. Secretaris de heer H. Rijs. De voorz. opent de vergadering met een woord van welkom, waarna de notulen der vorige ver gadering ongewijzigd worden goedgekeurd en vastgesteld. Ingekomen stukken. Een schrijven van Ged. iStaten, waarin wordt medegedeeld, dat zij bij hun ingenomen standpunt, blijven om den termijn van aflossing der geldr leening voor den aan- en verbouw van bijzondere scholen te bepalen op 25 jaar. Voorgesteld wordt aan het verzoek van Ged. Staten te voldoen. De voorz. memoreert dat de Raad besloten heeft de leening in 40 jaren af te lossen, waar tegen door Ged. Staten bezwaren zijn gemaakt. B. en W- hebben tenslotte toegegeven aan het standpunt van Ged. Staten daar wéinig resultaat wordt verwacht van het in beroep gaan bij de Kroon. i De heer Slot merkt öp, dat door Ged. Staten geen enkel motief is aangevoerd voor een korte- ren termijn en wil daarom in hoogste instantie doorgaan. De voorz. zegt, dat de Raad dan met klem mende argumenten zal moeten komen, wat zeer moeilijk "is. Het voorstel van B. en Wk wordt hierna ver worpen met 5 tegen 2 stemmen. De beide wet houders stemden tegen. Besloten wordt het besluit der leening te split sen, zoodat voor den nieuwbouw de aflossing zal geschieden in 40 jaar. Naar aanleiding van het in handen van B. en W. gesteld adres van de Ned. Ver. tot bescher ming van dieren in Zake het vraagstuk brand in stallen, wordt voorgesteld, het schrijven voor kennisgeving aan te nemen. De heer Slot wenscht met eventueelen nieuw bouw rekening te houden met het verzoek. Voor bestaande gebouwen zal het volgens spr. te veel kosten meebrengen, hierin verbetering te brengen. Conform het voorstel wordt aldus besloten. 'Mededeelingen. Tot schoolschoonmaakster aan de O .L .School is benoemd mej. J. de Groot. Door den heer ,W;. Dijker, voormalig hoofd der school te Schoorldam is ontslag verzocht als lid van de Commissie tot "Wering van School verzuim en als lid van het stembureau. B. en W. stellen voor dit ontslag te verleenen. -Wordt goedgekeurd. Behandeling adres herziening loon personeel gasbedrijf. Naar aanleiding van de adressen van den Ned. R.K. Bond van Overheidspersoneel en den Bbnd van Personeel in Overheidsdienst om herziening van de loonen der werklieden aan het gasbedrijf wordt overeenkomstig het voorstel van de gas- ccommissiie voorgesteld hierop afwijzend te be schikken. Weth. Swan zegt het volkomen eens te zijn met het voorstel van B. en W. De heer v. Rijn merkt op, dat de loonen van de stokers niet zijn verhoogd en het dus alleen zit in de kindertoeslag. In andere plaatsen gaan de loonen der stokers hooger en wel tot f30. De voorz. zegt dat destijds de loonen 'door den Raad zijn goedgekeurd en acht het overbodig hierop terug te komen. De heer Slot is van oordeel, dat al zou er een enkele reden tot herziening zijn, het toch niet aangaat, zulks tusschentijds te doen en ieder cogenblik de salarissen te herzien. Zulks ligt op den weg dat te "behandelen bij de begrooting. Conform het voorstel wordt aldus besloten. Voorstel herziening leden armbestuur. Voor gesteld wordt voor het jaar 1930 en volgende de post jaarwedde en administrateur en armvoogden, nader te bepalen op f400, t.w. voorz. f75 admi nistrateur f250, armvoogden ieder f25. De voorz. z?egt, dat de werkzaamheden der verschillende functionarissen zeer zijn toegeno men en dat de bestaande vergoeding niet naar de eischen des tijds zijn. Weth. Swan zegt zeer goed te weten, wit de werkzaamheden zijn, daar door spr. de functie van administrateur 30 jaar lang is waargenomen. Spr. acht de voorgestelde vergoeding niet te hoog en niet te laag. D'aar de werkzaamheden hoe langer hoe meer 'toenemen is eenige belooning wel op zijn plaats. De heer Slot vindt het voorstel minder sym-, pathiek. Spr. kan zich wel vereenigen met de vergoeding aan den administrateur, daar ideze tamelijk veel werk heeft. De tijd, dat alles voor niets werd gedaan is voorbij, doch dat sluit niet in dat alle posten bezoldigd moeten worden. De heer Molenaar is van meening dat voor eene instelling als het armbestuur de functies moeten vervuld worden uit naastenliefde. Het bedrag van f400 acht spr. zeer hoog bij een inkomen van f9000. Er gaat dus 5 procent armengeld weg aan belooningen. Anders zou (het zijn, als de armleden moesten woekeren met eigen inko men, doch eventueele tekorten van het Armbe stuur worden afgewenteld op de gemeente. Spr. neemt aan, dat er wel werk voor de armvoogden is en misgunt ze de vergoeding niet. De voorz. zegt, dat het principe van vergoe ding al jaren lang is aanvaard en behoeft hier over niet gesproken te worden. Z.Ei.A. zou gaar ne zien, dat de functies gratis werden vervuld, doch dat gaat nu eenmaal niet. Weth. de Groot is van meening dat de arm voogden toch serieuze menschen zijn, die er re den voor gehad hebben dit verzoek te doen en toch niet van het standpunt uitgaan, om er van te halen, wat er van te halen is. Weth. iSwan voelt wel iets voor het gespro kene door de heeren Slot en Molenaar, doch wil opmerk'en, dat het toch verschil maakt of het een kerkelijke dan wel burgerlijke instelling is. De heer Slot stelt voor het voorstel te split sen en alleen de vergoeding voor den administra teur te verhoogen. Dte heer Molenaar stelt voor de geheele post te /bepalen op f300 en de verdeeling over te laten aan de armvoogden. i Weth. de Groot zegt dat de meeste zaken toch worden afgewikkeld door den voorzitter en den 1 administrateur en hoopt met het oog op de ver hooging, dat dit een vingerwijzing zal zijn voor het armbestuur om hiermede rekening te houden, i De heer Slot trekt, in verband met het voor stel Molenaar, zijn amendement in. Het voorstel van B. en ,Wj. in stemming ge bracht, wordt verworpen mét 5 tegen 2 stemmen. De beide wethouders stemden voor. Het voorstel Molenaar wordt hierna aange nomen met algemeene stemmen. Vaststelling gemeenterekening. Voorgesteld wordt de diverse gemeentere.kenin- gen over 1929 vast te stellen. Namens de commissie van onderzoek, Brengt de heer Slot rapport uit en deelt mede, dat alles aecoordis bevonden en adviseert tot goedkeuring. De heer v. Rijn zegt., dat de commissie twee rekeningen erg hoog vond, nl. het schilderwerk aan het Gemeentehuis en de kosten van het pleintje bij' Slikker. Spr. vraagt in het vervolg uitbesteding van het werk onder gemeentenaren. De voorz. antwoordt dat door een opzichter een© begrooting wordt gemaakt en als de prijs opgave hiermede overeenkomt, wordt het werk opgedragen aan dengene, die aan de beurt is. De heer Molenaar zegt, dat naar aanleiding van het gesprokene van den heer Rijn de meening 1 zou gevestigd worden, al zou er te veel berekend zijn, dit is niet juist, het gaat er alleen maar om, dat deze posten niet zijn meegevallen. "Hierna volgt de vaststelling der gemeente rekening op de volgende bedragen: betreffende de gewone diensten aan ontvangsten f 113.703.94, aan uitgaven f 112.182.93i/g, alzoo een batig sal- do van fl521.00i/2. Betreffende den kapitaaldienst aan ontvang sten f 6199.691/2, aan uigaven f30.255.56, alzoo een nadeelig saldo van f 24.055.86i/2- i Rondvraag. De heer Slot vraagt naar den uitslag van het onderzoek betreffende den aanleg van electra De voorz. antwoordt, dat het rapport van den gemeenteopzichter nog niet bekend is, doch zal Z.E.A. op spoed aandringen. Voorts merkt de i heer Slot op dat de toestand van hagen, gras, straat enz. bij de openbare school zeer is ver waarloosd en vervuild. Spr. vraagt hoe hef werk geregeld is met de gemeentewerkieden. De voorz. antwoordt dat door ziekte van den 'werkma ner achterstand in de werkzaamheden is ontstaan. Na de ziekte is er een werkrooster opgemaakt. De heer Molenaar adviseert dat het allernoo- digste ook nu het eerste wordt gedaan. De heer SJot zegt niet tevreden te zijn over het sluitingsuur der cafe's met de kermis. Op Maandag was de tijd bepaald op Maandag 12 uur o.t. hetgeen te vroeg is. Spr. heeft een on derzoek ingesteld en is hem gebleken dat er om 12 uur nog zeer geanimeerd werd feestgevierd door personen uit alle rangen en standen, als ge- meentenaren en niet zooals vroeger werd gerap porteerd, dat de café's open moesten blijven voor eenige jongelui, die niets anders deden als drin ken. Spr. wil gaarne een woord van hulde bren gen aan de politie, voor het coulante optreden bij de sluiting. Door het vroege sluiten echter worden de caféhouders gedupeerd en spr. geeft in overweging een volgenden" keer op den ouden tijd te sluiten. Spr. betreurt dat er geen overleg is gepleegd, hetwelk toch was toegezegd. Weth. Swan stemt volkomen in met den heer Slot en acht 12 uur werkelijk te vroeg. De voorz. zegt dat er nu een 'jaar lang over ge dacht kan worden. Weth. Swan zou gaarne willen, in verband met de aflossingen van leeningen dat door de Vereeniging van Nederlandsche Gemeenten Ged. Staten er op gewezen worden, dat er rekening wordt 'gehouden met den levensduur der objec ten. De voorz. zal het verzoek overbrengen. Dte heer Molenaar zegt, dat er in het voorjaar n procesverbaal is opgemaakt inzake overtre ding van de zetkoolregeling. Echter heeft geen vervolging plaats gehad wegens een fout in de verordening. De voorz. zegt dat de fout gelegen is in de uitvoering der verordening. De eigenaren van akkers moeten in kennis gesteld worden met de evrordening. Dit zal in het komende voorjaar geschieden. De heer Slot geeft in overweging de redactie dan ©enigszins te wijzigt n. Hiermede zal rekening worden gehouden. Niets meer aan de orde zijnde, volgt sluiting. en Doorzitten bij Wlelrijden, Zonnebrand I ^5^en Smetten, verzacht en geneest men met I Doos 30-60-90 et. Tube SO ct. Bij Apoth. en Droalsten Plaatselijk Nieuws ZUIDSCHARWOUDE. We vernemen dat het Bestuur der Centrale Bank te Eindhoven in overeenstemming met het besluit van den R. van T. der Coöp. Boerenleenbank II alhier, de benoeming van den heer J. Verkroost tot Kassier dezer Boerenleenbank niet heelt goedge keurd. Tevens werd ons medegedeeld, dat door de Centrale Bank is geadviseerd, dat nu ook de andere candldaat, die in den gunst stond van den R. v. T. zich zou terugtrekken, aan welk advies gevolg is gegeven. Er wordt nu een heel nieuwe oproeping gedaan. ZUIDSCHARWOUDE. Als korpskolvers voor de Nationale Kolf wedstrij den, de volgende week te Koog aan de Zaan te hou den, zijn door „Op Maat" aangewezen de heeren A. Berkhout, A. Kist en P. Molenaar.. Als markeurs zullen optreden de heeren A. Berkhout en P. Lan- •gendijk, beiden lid van „Op Maat". BROEK OP LANGENDIJK. Gevonden, en verloren voorwerpen. Gevonden: Eenige portemonnaie's met inhoud en zonder inhoud; stofbril; zelfstrikker; ceintuurband. Verloren: Twee rijwielbelastingmerken. Inlichtingen bij den veldwachter te Broek op Langendijk. BROEK OP LANGENDIJK. Ingekomen en vertrokken personen ln de maand Augustus 1930. Ingekomen: IJ. Meidema, dienstbode, v. Utrecht n. hier, no. 41; M. Meijer, dienstbode, v. Medembllk n. hier, no. 82; J. de Does, dienstbode, v. Noord- wijk n. hier, no. 602; H. van Dijk, schippersknecht, v. Krommenie n. hier, n. 88. Vertrokken: J. Nijman met gezin naar Alkmaar; J. G. J. Gersen, bakker, naar Sint Pancrasj-sJ. Snippe, dienstbode, nar Heerhugowaard; J. Ven met gezin, koopman in groenten, naar den Haag; E. Bruin, dienstbode, naar Enkhuizen; P. Olij, schilder, nar Sint Pancras; J. de Waard, schoolier, naar Am sterdam; A. van de Popering, Postdirecteur, naar Dokkum. Uit den Omtrek OUDE NIEDORP. Voor de vacante betrekking van Secretaris-Pen ningmeester van den Slootgaardpolder, wegens be danken van den heer C. Jong Jbz. te Zijdewind, hadden zich drie sollicitanten aangemeld. Gekozen werd de heer J. Jaspers te Waarland, met 4 stemmen, terwijl 1 stem werd uitgebracht op den heer P. Bekker te Waarland. Bevolking. Ingekomen: Margaretha Smit, huishoudster, van Koedijk naar de Weel 134; Cornells Jong, arbeider, van Nieuwe Niedorp naar Zijdewind 160; Jannetje Kok, van Zuidscharwoude naar Verlaat 112; Cor nelia Catharina Schoon, van Harenkarspel naar de Weel 136b; Adrianus Mekken, varensgezel, van Alk maar naar Moerbeek 229; Geertruide Put, zonder, van Alkmaar naar Moerbeek 229; Nicolaas Mekken, zonder, van Alkmaar naar Moerbeek 229; Catharina, Mekken, zonder, van Alkmaar naar Moerbeek 229; Johannes Mekken, zonder, van Alkmaar naar Moer beek 229. Vertrokken: Jan Sijtsma en gezin van Oude Nie dorp 75 naar Winkel A53, arbeider; Simon Johannes de Jong, landbouwer, en echtg. van Wester Moer beek 223 naar Barsingerhorn D 53; Nicolaas Johan nes Kooijman, Kontoorbediende, van Oude Niedorp 13 naar Alkmaar, Comansstraat 2a. OUDE NIEDORP. Woensdag werd den ouden van dagen van 70 jaar en ouder door een drietal corporaties, een rijtoer aangeboden, welke door prachtig zomerweer werd begunstigd. Nadat op het raadhuis de burgemeester in een korte toespraak de oudjes had welkom geheeten en de hoop had uitgesproken, dat allen een dag van vreugde en plezier zouden hebben, werd de reis aanvaard. Eerst werd gereden over Alkmaar naar Schoorl, alwaar een verversching werd gebruikt, daarna over Bergen, Egmond, Castricum, Beverwijk naar Wijk aan Zee. Alhier werd ln het mooi gelegen restaurant „De Tuinberg" een broodmaaltijd genuttigd, welke niets te wenschen overliet en een poos aan het strand vertoefd. Daarna ging het over Heiloo naar Alkmaar alwaar in het bekende hotel „De Gulden Vlies" een wel voorziene disch klaar stond, waaraan alle eer werd bewezen. Heerlijk is door de oudjes genoten en toen de bur gemeester na afloop van den maaltijd allen dank bracht, die tot het welslagen van dezen dag hadden meegewerkt, ln het bijzonder hen, die geheel belan geloos hun auto ter beschikking hadden gesteld, werd algemeen de wensch vernomen, om het vol gend jaar wederom zulk een reisje te maken. Hierna werd te terugreis naar Oude Niedorp aan vaard en kon met genoegen op dezen dag worden teruggezien. Nieuwstijdingen KERKDIEFSTAL. Gistermiddag zijn uit de kapel van de Kruis- heeren te Uden een aantal kostbare gouden voor werpen, die bij het Mariabeeld lagen gestolen. Ver mist worden: een gouden ketting van 30 c.M. lengte met medaillon, drie gouden kettingen van ongeveer 1 meter lengte, voorzien van kruisen, een gouden broche en twee gouden platen, elk van kettingen voorzien. MET EEN BANKBILJET VAN f 1000 EB VAN DOOR. Donderdagmiddag werd door de firma S., aan den Jansweg te Haarlem, bij de politie aangifte gedaan, dat zij haar 23-jarigen loopknecht W. van K., had uitgezonden met een bankbiljet van f 1000. De loopknecht zou dit bankbiljet aan het postkan toor wisselen en tevens eenige kleine postwissels Hij was echter niet meer teruggekeerd. De politie stelde een onderzoek in en reeds om 10 uur 's avonds mocht het haar gelukken Van K. op het Rembrandtsplein te Amsterdam aan te houden. De loopknecht had eerst de kleine wissels verzon den, had toen nieuwe onder- en bovenkleeren ge kocht en was vervolgens aan den zwier gegaan. Bij zijn aanhouding bleek hij nog in het bezit te zijn van f 675.12, die in beslag genomen zijn. W. van K. werd ln verzekerde bewaring gesteld. AUTO-ONGELUK. Moeder van 8 kinderen ernstig gewond. Woensdagavond is op den Hoogen Rijndijk de 30-jarige mej. Van der Werf, moeder van 8 kinderen, door een acnter haar komenden auto overreden en ernstig aan het hoofd gewond. Zij is in zeer bedenkelijken toestand naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden overgebracht. De bestuurder van den auto, zekere Hoogendijk uit Ter Aar, is onmiddellijk uit den auto gestapt en er vandoor gegaan. Bij het onderzoek door de politie is gebleken, dat hij dien nacht niet is thuis gekomen. MALVERSATIES VAN EEN BANKDIRECTEUR UIT UITHOORN. Naar wij vernemen zijn bij hfct bijkantoor der Roterdamsche Bankvereeniging te Uithoorn (vroe ger Nationale Bankvereeniging) ernstige malver saties aan het licht gekomen. Gebleken is, dat de directeur reeds gedurende negen jaren de kans heeft gezien belangrijke sommen te verduisteren tot een gezamenlijk bedrag van ongeveer f 100.000 a f 120.000. Ook de schoonvader van dezen is het slachtoffer geworden van de malversaties en voor een bedrag van ongeveer f 10.000 benadeeld. Aan het licht is gekomen, dat tal van gefingeerde credietaanvragen bij het hoofdkantoor zijn inge diend waarbij de handteekeningen van de aanvra gers, zoowel als van de borgen door den directeur van het bijkantoor werden vervalscht. De directeur is gearresteerd en heeft een volle dige bekentenis afgelegd. KIJKSlUIITVOERKEURING VOOR UIEN. De minister van Biunenl. Zaken en Landbouw heeft bepaald, dat certificaten en bewijzen mét betrekking tot de rijksuitvoerkeuring voor uien gelden gedurende 4 dagen indien gedagteekend in .Februari2 dagen, indien gedagteekend in Maart, April, Mei of Juni; 7 dagen, indien ge dagteekend in een andere maand. Vastgesteld is als grootte-klasse voor sortee- ring: «oor pootuien: a. 50—72; b. 7092 c. 90 rnM. en hooger; voor andere uiend. tot 35 mMzg. picklers of SMITH BROS JOST No. 20 f85,- f80,- beide machines worden geleverd met een jaar ga rantie. Verder worden door ons nieuwe machines gele verd van alle in den handel zijnde merken met vol ledige garantie. Geen andere pen kan het glijdende schrijven van Parker Duofald benederen. Zij is een heerlijk bezit met haar smaakvolle kleuren, haar sierlijke en haar volmaakte dienst. Bijna alle modellen en kleu ren bij ons in voorraad en prijizen vanaf f10.tot P. HEERTJES. Officieel Parker-dealer, Oudkarspel f32.- Kantoorboekhandel. nep; e. 3243 mM., drielingen, f. 4075 mM., gewone uien, g. grove uien 70 mM. en meer. een en ander te rekenen volgens middellijn bij doorsnede. Aangewezen zijn als rijksambtenaren, belast met het toezicht op de keuring en de afgifte van merken, certificaten, bewijzen en verklarin gen: de rijkstuinbouwconsulenten te Leeuwarden, Hoorn, Alkmaar, Naaldwijk, Rotterdam, Goes, Ginneken en Maastricht, ieder voor zooveel zijn ambtsgebied betreft; de rijkstuinbouwconsulent te Groningen voor de provinciën Groningen, Dren te en Overijsel, die te Apeldoorn voor de provin ciën Utrecht en Gelderland, en die te Boskoop voor de provinciën Noord- en Zuidholland, voor zoover niet behoorend tot de ambtsgebieden der rijkstuinbouwconsulenten te Hoorn, Alkmaar, Rotterdam en Naaldwijk. Buitenland AUTOBUS VERDRINGT DEN TREIN. ZOOALS HET OOK IN HOLLAND GESCHIED. Een draadloos bericht meldt dat tengevolge van de snelle ontwikkeling van hetreizigersverkeer over den weg meer dan 50 stations op de zijlijnen der Londen and Northeastern en Londen Midland and Scottish Railways ln den loop dezer maand voor passagiersvervoer zullen worden gesloten. De lijnen zullen nog slechts voor het goederentrans port worden gebruikt. NOODWEER BOVEN IERLAND. Gedurende twaalf uren heeft een hevige storm, gepaard met voortdurende donderbuien en bliksem, en een tropischen regenval over Dublin en het grootste gedeelte van Ierland gewoed. Te middernacht aangevangen, hield het nood weer aan tot den volgenden dag twaalf uur. Enorme schade werd aangericht aan de te velde staande gewassen. Vele huizen werden door den bliksem getroffen, terwijl veel vee in het land werd gedood. ONTZAGLIJKE RAMP TE SAN DOMINGO. Het Amerikaansche Roode Kruis deelt mede, dat bij den wervelstorm boven San Domingo 1000 per sonen zijn gedood en 2500 gewond. Er werden 4700 huizen verwoest, 200 beschadigd. In de stad San Domingo zijn 29000 personen dak loos. Het N. T. A. voegt er nog aan toe dat de gebou wen van het Fransche gezantschap en de archieven eveneens zijn verwoest. De kracht van den orkaan. Gemeld werd reeds, dat het ss. „Coamo" uit Por- torico op weg was naar San Domingo toen de orkaan losbrak en terug moest keeren. Zeven uur lang werd het schip door den storm gebeukt. De machi nes werkten volle kracht, doch het schip kwam geen duimbreed vooruit. Op het oogenblik maakte het zooveel slagzij, dat het noodig was de voorraad stook olie van bakboord naar stuurboord te pompen om 't weer overeind te krijgen. Alles wat los was werd weggeslagen van de dekken met inbegrip van de lui ken. Vier uur lang woei het zoo hard en was de regne zoo dicht, dat de kapitein van de brug den voormast niet zien kon. Toen het schip weer te San Juan op Portorico aankwam noemde de ka pitein het een wonder, dat het niet gezonken was. DIE NALATENSCHAP VAN LEAR BLACK. Jln de nalatenschap van den Amerikaanschen krantenkoning Van L'ear Black zijn, blijkens het testament, verschillende giften Opgenomen, loo- pende van 25000 dollar tot 250.000 dollar. Onder deze giften bevinden zich o.a. ook le gaten voor de piloten, die al de luchtreizen van Van Lear Black hebben gemaakt, de Nederland sche vliegers Geysendorffer en Schol te. De Engelsche bladen melden nog, dat Van Lear' Black zijn beiden vliegers elk 25000 dollar f 60.000 gelegateerd heeft. Miss Allison Bone, die zes jaren lang, in Ein- geeland de Secretaresse van den millionair is geeweest, krijgt honderd duizend dollar. Merkwaardig is, dat van Leao Black's laatste wil de bepaling bevat, dat hij bij zijn dood in zee wènschte te worden begraven! Faillissementen in Nederland 1 Sept. opgegeven door v. d. Gjraaï Clo. N.V. (Afd. Handelsinformaties). Uitgesproken 29 Aug. Alois V. Potteelberghe, landbouwer, Koe wacht, A. ff. v. E.ïter, bakkersknecht, Ha- zerswoude, Dorpstraat Di. 67. F. K. Betcke, drogist, Leiden, Nieuwe Rijn 33. H. Poons, koopman Den Haag, Scheldestraat 115. Th. G. I. Wight, koopman, den Haag, Asterstraat 41 A. van Leeuwen, boomkweeker, Boskoop, Eimma- kade 16, H. P. Lander, lood- en zinkwerker, den Haag, Kepplerstraat 298a. F. Vervooren, han delsagent, 'den Haag, Kanaalweg 30. H. Bak ker, aannemer, Voorhout. N.V. American Au tomobile Company, den Haag, Pletterijkade 12. G .Th. v. d. Kamp, aannemer, Monster. B. B|e- nedictus, den Haag, Willem van Outshoornstraat 31. F. H. Werner, koopman, den 'Haag, van Swindenstraat 129. 28 Aug. Hijman Metze-

Nieuwe Langedijker Courant | 1930 | | pagina 2