I mmmmmmmmmmmmmmmmm De groote uitverkoop i Uit den Omtrek Een Geschenk II Burgerlijke Stand van Dames- en Kinderconfectie bij H. L. Heeger, is begonnen j S«oe"Bd 9.e,hnc.e,'op Iiide f 6,50 OUDE NIEDORP. Vrijdag 28 dezer, vergaderde de R. K. Kiesvereeni- glng „Eendracht maakt Macht" te Oude Niedorp. ten lokale van den heer J. P. Pepping aan de Weel. Aanwezig waren 34 leden, w.o. het voltallig be- stuur en de geheele R. K. Raadsfractie. De voorzitter, de heer P. Wijnker, opende met een woord van welkom, speciaal aan de R. K. Raads fractie. Spr. drukt zijn spijt uit, dat het getal leden met het oog op de belangrijkheid der agenda niet grooter is, hoopt dat de te voeren besprekingen in het belang der vereeniging zullen worden gevoerd en spreekt de christelijke groet uit. Nadat de notulen door den Secretaris G. Groen zijn gelezen, worden dezelve in dank voor de juiste samenstelling goedgekeurd. Medegedeeld wordt, dat voor het Dr. Schaapman fonds in deze parochie is samengebracht een bedrag van f 477 Een verzoek vanuit dezelfde organisatie om alsnog, te willen bijdragentn het z.g. f 10.stelsel, wordt voOrlöopig met het oog op den toestand der kas afgewezen. Naar aanleiding eener binnengekomen agenda vanwege de R.K. Statenkieskring Schagen, wordt besloten om te trachten dat de vacature Tromp, overleden, wederom vanuit onze vereeniging zal wor den bezet en wordt na twee vrije stemmingen een herstemming gehouden tusschen de heeren J. H. Verlaan en P. van Trienen, waarbij eerstgenoemde gekozen wordt tot candidaat met 19 stemmen, te gen 15 op P. van Trienen, welke candldatuur de heer Verlaan desgevraagd verklaart te aanvaarden. Tot leden van het adviseerend college in genoem den Statenkieskring worden bij acclamatie aange wezen de heeren P. v. Trienen en F. Jong Cz.. hoewel eerstgenoemde niet ter vergadering aanwezig kon zijn, deelde het bestuur met kennisgeving mede, dat hij deze benoeming aanvaarde, wat eveneens door Jong wordt verklaard. Daarna is aan de orde punt 4 der agenda, waarbij aan de R.K. Raadsfractie inlichtingen worden ge vraagd, betreffende de benoeming van een dokter in onze gemeente. De voorzitter zegt, dat deze benoeming een onaan gename stemming heeft verwekt, speciaal onder onze R.K. Kiezers, waarom wij ons op aandran verplicht gevoelde deze aangelegenheid aldus in behandeling te nemen. Spr. vraagt zich af, hoe kan zoo een belangrijk besluit genomen worden, zonder hiermede de kiezers in kennis te stellen, n.l. een andersdenkende dokter in een spoedeischende vergadering benoemen in een sterk overwegende R.K. gemeente, men hoort daar over van buiten zeer veel, doch spr. noodigt de Raadsfractie uit de kiezers dienaangaande te willen inlichten. Wethouder Bakker betuigt allereerst zijn tevre denheid over de manier waarop de Raadsfractie ter dier zake wordt uitgenoodigd, hij acht dit Zeer adrem, wij konden denken dat dit besluit verwon dering en agitatie zou verwekken. Spr. verzoekt ver volgens alle gewenschte vragen te stellen. W. Kolkman zegt dan wat is de reden geweest, als men reeds bevreesd was voor agitatie, dat de kiezers niet van deze alleszins belangrijke aangelegenheid op de hoogte zijn gesteld. Voor tallooze onbenullig heden wordt de kiesvereeniging in het geweer ge roepen, doch neem aan dat men bij een vacature van een Burgemeester de kiesvereeniging bijeen roept, dan zegt men dit is belangrijk, doch bij een dokter acht ik dit veel belangrijker, overwegende, het feit, dat ongeveer 60 pCt. van onze burgerij nim mer met onzen Burgemeester in contact is geweest, terwijl, wanneer wij een dokter krijgen waarschijn lijk in een zeer kort tijdsbestek alle inwoners met hem in contact komen, daarom is dit Spr. om te beginnen tamelijk onverklaarbaar. Wethouder Bakker zegt dat in het verleden meer belangrijke besluiten zijn genomeh, zonder daarin de kiezers te moeien, hoewel hij er zich zeer goed mee had kunnen vereenigen, wanneer in deze met met de kiezers was geconfereerd, doch daarvoor was geen tijd, omdat de candidaat dokter meer vacante plaatsen op het oog had. kolkman meent dat Wethouder Bakker er zich wat goedkoop afmaakt, doch vermeent dat er nog wel tijd was geweest, hetgeen Wethouder Bakker Jac. Jong Jz. vraagt waarom is in deze een R. K- dokter gepasseerd. Wethouder Bakker deelt mede, dat getracht is eeji R. K. te krijgen, wat niet gelukte. Ten laatste isgeadverteerd in het Handelsblad, De Telegraaf en De Maasbode, waarop zich twee sollicitanten aanmelden, n.l. een R.K. en een andersdenkende. Laatstgenoemde was een flinke persoonlijkheid, ter wijl eerstgenoemde voor enkele jaren naar Indië zou moeten gaan, omreden deze op Rijkskosten had gestudeerd, wat weliswaar afgekocht kon worden doch f 6000.zou kosten, wat een onoverkomen- lijk bezwaar Werd geacht. Jac. Jong Jz. vraagt of deze R. K. Brinninkmeijer heette, waarop de heer Bakker ontkennend ant woordde, hoewel deze naam reeds bij een eerdere poging om hier een dokter ter plaatse te krijgen, hem nog wel voor den geest staat, doch dit was niet bij deze gelegenheid. Jac. Jong zegt van offlcieele zijde te weten dat eene Dr. Brenninkmeijer, die R. K. was, zich hier heeft willen vestigen, terwijl toen als eisch gesteld was, dat hij een ambtswoning zou moeten laten bouwen, of wel dat hij in het dorp Oude Niedorp zou moeten wonen in de Burgemeesterswoning, wat Jong een onmogelijke eisch noemt voor een R.K. dokter, bovendien werd hem als eisch gesteld om de praktijk van Dr. Maats, voor wat O. Niedorp betreft over te nemen voor f 5000. Spr. zal gaarne door de R.K. Raadsfractie worden ingelicht waarom of zulke onmogelijke eischen ge steld zijn. Hij kan zich op die manier best inden ken, dat geen R. K. is te krijgen. Wethouder Bakker noemt dit geen onmogelijke eiscchen en meent dat dit gelijk gesteld mag wor den met de eischen die men den nieuwen functio naris heeft gesteld wat door de vergadering op verschillende gronden eenstemmig werd bestreden, terwijl de drie overige raadsleden te kennen geven, van deze geheele aangelegenheid niets af te weten. J. Bakker vraagt, wat de heer Jong officieel noemt. Jac. Jong zegt dat ij de sollicitatie Brenninkmeijer een deskundige is gevraagd om vorlichting bij deze beproeving om een dokter te krijgen, dat deze ook met Dr. B. hier is geweest en dat die deskundige hem dit vertelde. J. Bakker Jr. De Raadsfractie heeft geen tijd ge- had om daarover met de elanghebbende te spreken; doch het is mij onverklaaraar dat er wel tijd was om zoo spoedig mogelijk op een alleszlnds onge- wenscht pünt in onze gemeente een groot oud huis te koopen voor f 9000, inplaats van dan maar een woning in het centrum der gemeente te zetten al was dat dan ook geweest voor .v. f 130000. Wethouder Bakker zegt dat men dan ook zeker wel geagiteerd zou hebben, wanneer voor een nieuwe1 woning een dergelijk hoog bedrag was gevoteerd. -• i, Jac. Jong zegt dat degene die een beetje logisch, denkt niet anders kan zeggen dat deze aangele genheid er op de vlugst mogelijke manier is door gejakkerd en vreest dat de raadsleden om den tuin, geleid zijn. s J. Bakker Jr. meent dat wij nu niet den goeden weg opgaan en zou bij het punt waarom dat huis en waarom zoo vlug een benoeming willen blijven. i J. H. Schiebroek vraagt waarom moet de practijk van Dr. Maats worden overgenomen het ware z.i. beter geweest te wachten dat Dr. Maats zijn praktijk neer zou leggen. Wat nu gebeurd is kan z.i. altijd voor elkaar komen daarvoor is een spoedvergadering voor noodig. Wethouder Bakker zegt dat het overnemen van praktijken in die gevallen gebruikelijk schijnt en het zou voor een nieuwe functionaris zonder dat ook niet meevallen, omdat Dr. Maats een geziene dokter is' in onze omgeving. J. B. Impink zegt dat het overnemen van diefts praktijk ook in de gegeven omstandigheid weinig zou kunnen helpen omdat hij en velen met hem zich van niemand een dokter laten opdringen. J. H. Verlaan zegt, wanneer stil was afgewacht tot. Dr. Maats zijn ontslag nam en hier een R. K. dokter was gekomen, dan hadden wij van geen enkele dokters praktijk eenige last ondervonden. J. H. Schiebroek zegt dat Tromp voor ongeveer 3 jaar terug ook al over een R.K. dokter sprak doch toen ook van Dr. Maats en het overnemen daarvan reeds werd geopperd. (Wordt vervolgd.) dat altijd welkom is aanman, vrouw, Jongen of meisje, is een doos of tube Purol. Nieuwstijdingen NEDERLANDSCHE STENOGRAFEN - VEREENIGIN G „STOLZE-WERY". Namens de Nederlandsche Stenografen-Vereeni- ging „Stolze-Wery" heb ik de eer U mede te deelen, dat de navolgende diploma's zijn uitgereikt: Diploma A. (Stenografie) aan: Den heer K. H. Riekels, Onstwedde. Diploma A. (Certificaat Machineschrijven) voor eeen met succes afgelegd examen in machineschrij ven volgens Wery's tienvingersysteem (blindschrij- ven) aan: De dames Coba Prummel, Wildervanck; A. Vegter. Veendam. Aan de heeren B. Addens, Foxhol; B. Andringa, Leeuwarden; R. L. de Graaff, Veendam; J. G. Jager, Sappemeer; J. B. Praktiek, Sappemeer. HET BRANDGEVAAR IN WARENHUIZEN. Rookverbod. Als voorloopige maatregel, diende om het gevaar voor het ontstaan van brand in warenhuizen en groote winkelzaken te voorkomen, wordt te Amster dam het rooken in deze inrichtingen, op last van de Brandweer, met ingang van 1 Dec. a.s. verboden. Deze maatregel dient ter bescherming van het publiek en is in de eerte plaats gericht op de geva ren van paniek, welke door het uitbreken van een brand kunnen ontstaan. MODDERREGEN. Vreemd natuurverschijnsel. Te Roermond en omgeving is Vrijdagmiddag een vreemd natuurverschijnsel waargenomen. Tijdens een paar regenbuitjes was de lucht eigenaardig geel gekleurd; in de regendruppels zat een fijne gele stof. Autorijders markten deze op de ruiten, de kweekers constateerden, dart; al hun. serre-ruiten met modderspatten bedekt waren. Toen deze opdroogden, werd de fijne gele stof duidelijk zichtbaar; het was buitengewoon zacht en voelde als een soort poeder aan. Het verschijnsel werd ook nog waargenomen te Baexem, Maasniel en Swalmen. KINDJE GESTIKT. Te Belfeld, nabij Venlo, heeft een kind van acht maanden oud, een apenootje in de luchtpijp gekre gen, waardoor het aan verstikking Is overleden. DEUGNIETEN. De politie te Groningen heeft aangehouden den 13-jarigen J. H. en den 9-jarigen L. J. aldaar woon achtig, die de laatste dagen niet minder dan van 40 fietsen de banden en 19 auto's de reservebanden hebben doorgesneden. EEN HULDE UIT DE LUCHT. Zaterdagochtend omstreeks kwart voor elf ver scheen een Pandervliegtuig boven van Houten's fabrieken te Weesp. Al spoedig bleek; dat het toestel dat boven de gebouwen cirkelde en eenige stunts uitvoerde, bestuurd werd door den heer v. Graft, instructeur van de Nat. luchtvaarschool. Hij wierp n.l. een brief van den volgenden inhoud uit: „Hartelijk gefeliciteerd. Mooi succes. Enorme pres tatie. Hulde aan den heer v. Tijen. Ben trotsch op hem. v. Graft." Op deze wijze bracht dus de meester hulde aan zijn leerling. Op wien men met recht trotsch kan zijn. VERDUISTERING VAN 29.000 MARK. Toen Zaterdagochtend in het Hoofdspoorwegsta tion te Keulen pensioengelden zouden worden uit betaald, bleek de daarmede belaste ambtenaar niet aanwezig te zijh. Uit het onderzoek bleek, dat deze ambtenaar, die een langen staat van dienst achter den rug heeft, zich met 29,000 Mark uit de voeten SINT NICOLAAS EN KERSTMIS In de komende weken moeten wij een beshilfe nemen over de geschenken die wij voor onze huisgenooten, familie en kennissen zullen koopen. fflJV PARKER DUOFOLD Pennen en Potlooden Penstandaards n dezen tijd heeft ieder dit efficiente schrijfgereedschap noodig. Geen andere pen kan het glijdend schrijven van de Parker Duofold benaderen. Zij is een heerlijk bezit met haar smaakvolle .kleuren, haar sierlijk en soliede bouw en haar volmaakte dienst Zij is de eenige verwisselbare pen, in een oogwenk van Zak vulpen te veranderen voor de Standaard ln drie maten, zes penpunten (extra fijn, fijn, medium, breed, stomp en abli en vijf uit gezochte kleurcombinaties. lhtfbeer deze wonderpen eens tegenover andere pennen en zie het verschil. Laat uw eigen baad. beslissen, welke het gemakkelijkste schrijfgereedschap is. Laat uw smaak beslissen welke het mooiste is en laat uw gezond verstand IJ zeggen, welke de beste waarde biedt, welke de I&f»j|$or U is. Wij hebben ruime sorteering Prijzen Pennen vanaf f10—t. e. m. f30—. Prijzen potlooden vanaf f10—t. e. m. fv22— HSj P. HEERTJES, Official Parker Dealer OUDKARSPEL i itsii heeft gemaakt. Hij is met een auto naar Dusseldorf gereden en vandaar waarschijnlijk naar Nederland gevlucht. LOOPJONGEN MET EEN BEDRAG VAN f4000 VERMIST. Gistermiddag werd een loopjongen van een reis bureau te Arnhem uitgezonden met een bedrag van f4000, om dat geld op een bank te deponeeren. De jongen, die zeventien jaar oud is en meermalen der gelijke opdrachten had verricht, is niet terugge keerd en heeft zich ook niet bij de bank vervoegd. BROEK OP LANGENDIJK. Burgerlijkestand van de maand November 1930. Geboren: Klaas, z. van W. Giltjes en van M. Klif fen; Neeltje, d. van G. van der Poll en van G. Slot; Jannetje, d. van J. C. Koolaard en van M. Verheij- den; Jan. z. van K. Bak en van E. Romeijn; Jan, zoon en Immetje d. van P. Gazekas en van S. Kuit- waard. Getrouwd: J. H. Enters, oud 25 Jaar, onderwijzer en T. ten Bruggencate, oud 26 jaar. Overleden: Tonia Bres, oud 74 jaar, weduwe van Jan Ploeg. Ingekomen en vertrokken personen in de maand November te Broek op Langedijk. Ingekomen. E. J. Schoneveld, onderwijzer, van Westerbork. G. van de Pol, dienstbode, van Amsterdam. J. Dijkstra, schippersknecht, van Workum. D. Mooij, echtgenoote van A. Smit, van Anna Paulowna. Vertrokken. T. van Dalfsen, dienstbode, naar Zuidscharwoude. H. Borsten, arbeider, naar Heerhugowaard. J. Vroegop, groentenkoopman, naar Rotterdam. A. van der Belt, schippersknecht, naar Kampen. T. ten Bruggencate, echtgenoote van J. H. Enters, naar Hopgeveen. Wed. J. van den Brink, de Leeuw, huishoudster, naar Heerjansdam. Marktberichten Overzicht Langendijk. Jammer genoeg kunnen wij ook van den afge loopen week niet zeggen dat er eenige verbetering in handel en prijzen is ontstaan. Het weer is zoo zacht, dat men eer zou denken in het voorjaar te zijn dan in den winter. Aan de geringe aanvoeren kan men zien dat we in een periode van afwachting zijn. Men .dTOOBUdat een flink wintertje gauw een einde aan "dé msfélooze stemming zal maken. En heusch, de markt blijkt ook nog geen be hoefte te hebben aan een grooter aanbod. Hoogstens kan men zeggen dat er voor een weinig je roode kool, mits van goede kwaliteit en niet te groot van stuk, eenige afzet is en dit komt dan tot uiting in een prijs van f 5.tot f 5.50 voor de allermooisten. Groo- tere kool brengt vanaf f2.50 en afwijkènde kwali teit van f 1.50 tot f 2.50 per 100 K.G. op. Ook Deen- sche witte kool komt in zeer geringe quantums ter veiling en kon de prijs van f 1.60 tot f 2.(een enkele maal een paar dubbeltjes meer) handhaven. Ook gele kool handhaafde, dank zij het geringe aan bod, de oude noteering, behoudens een enkel mooi partijtje dat hoogstens f3.per 100 K.G. opbracht. Hoewel het aanbod van bloemkool beduidend ver minderde, was de stemming hiervoor, vooral de laat ste dagen, veel slechter als vorige week. De beste reuzen brachten het Zaterdag met hooger dan f 12 I per 100 stuks en het overige bracht vanaf f 5 op. Ook Peen kon zelfs met een zeer gering aanbod niet op prijs blijven. Voor de grove sorteering werd de laatste dagen niet meer betaald dan f 1.50 tot f 1.70. Daarentegen werden de enkele partijen Kro ten graag gekocht tegen prijzen van f 3.50 tot f 4.50 per 100 K.G. Resteert het artikel Uien. Ook hiervoor was de stemming weer niet zoo goed als vorige week. Zelfs de mooiste partijen bleven onder de f2.50 en velen liepen onder de f 2.per 100 K.G. Drielingen f 1.20 of f 1.30 en enkele partijen nep van f3.00 tot f4.00. Gevolg was dat de lust om aan te bieden weer verminderde. LANGEDIJKER GROENTECENTRALE, 1 Dec. Aanvoer 2800 stuks bloemkool: Lecerf f2.80; Reu zen f5.90—12.00; 2e srt. f Z.20—2.50; 24000 K.G. roode kool f 2.00—4.20; 11000 Kg. gele kool fl.50— 3.10; 5000 Kg. Deensche witte f 1.10—2.10;- 12400 Kg. uien: grove f2.10—2.40; uien fl.702.00; drielin gen f 0.90—1.20; nep f3.60; 4150 Kg. peen f 1.40— kleine f 0.90—1.00; 700 Kg. aardappelen: sc^ot- sche muizen f 4.00. LANGEDIJKER GROENTECENTRALE, 2 Dec,_ Aanvoer 22300 stuks bloemkool: Reuzen f.5.10— 11.30; 2e srt. f 0.80—3.30; 25000 Kg. roode kool 14.40 4.70; 10000 Kg. gele kool f 1.80—2.90; 23000 Kg,-D. wite f 1.60—2.20; 17000 Kg. uien: grove f 1.50—2|0; uien f 1.20—2.20; drielingen f 0.90—1.20; nep yk@— 4.40; 4200 Kg. bieten f 1.30—4.70; 2650 Kg. peenfT,60 —1.70; kleine f0.80. 250 Kg. aardappelen: blauwe f2.40. J NOORDERMARKTBOND, 1 Dec. Aanvoer 1800 Kg. uien: uien f 1.902.60; drielin gen f 1.40; grove f2.70; 375 Kg. kroten f3.40i.SB00 Kg. D. witte kool f2.00—2.10; 500 stuks bloéfia§>ol f 8.90—9.30. NOORDERMARKTBOND, 2 Dec. Aanvoer 1200 Kg. aardappelen: schotsche murtgen f3.00; groote f3.00; drielingen f4.30; 9600 Kg. men: uien f 1.40—2.20; drielingen f 1.30—1.60; grdve f &10 —2.20; 7200 Kg. peen f 0.90—1.40; 39600 Kg. rCfde kool f 2.60—4.60; 7200 Kg. gele kool f 1.70—2.60; 21000 D. witte kool f 1.60—2.10; 3000 stuks bloetfjwol f 4.60—10.70. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING, 1 Dec. Andijvie p. 100 f0.501.80; bloemkool le Art f8.70—23.80; idem 2e srt fl.70—3.80; boren kool f2.20—4.20; bieten f3.30; gele kool f 1.005.00; groe ne kool f2.00—7.00; kropsla fl.90; prei f 2.40-^4.10; roode kool f 1.00—5.00; selderie f2.80; spruiteh f 2 —11.00; uien f2.70; wortelen f7.508.50; witlpf I f7.00—13.00; idem II f3.00—5.00; Ch. kool f 1-36 3.00. -"f ALKMAAR, Eierveiling 29 Nov. Aanvoer 80000 kipeieren: prijzen 58-60 f 8.40—9.f0; 60-62 f8.90—9.50; 62-64 f9.00—10.10; kleine eieren f5.00—7.20; Aanvoer 15000 Eendeieren. Prijzen f5.30—5.60. Per 100 stuks. Uit de Streek. De afgeloopen week is voor de bloemkoolbouwers op een danige teleurstelling uitgeloopen. Door het verkleinen van de maat met het oog op de weers gesteldheid kon het product de concurrentie^er buitenlandsche bloemkool, speciaal de Italiaansche, slecht weerstaan, zoodat de prijs een geduchte da ling o.iderging. welke Zaterdag wel haar laagstepunt bereikte. De beste partijen konden nog f 8.tot f 9 opbrengen terwijl de gemiddelde markt tussohen f5 tot f6 bedroeg. Echter zijn ook partijtjes bene den deze prijs verkocht, zoodat enkele bouwers weer terug keerden en Maandag veilden; waarmee nog wel eenig voordeel is behaald aangezien de markt iets gunstiger was. Hoewel voor Dinsdag een flinke aanvoer wordt verwacht, heeft men toch hoop. weer iets betere prijzen te maken, daar de boemkool, ten gevolge van het zachte weer, de vorige week flink aangekomen is, waardoor het product over het alge meen in grootte is toegenomen. De kwaliteit begint langzaam achteruit te gaan, wat nog een gevolg schijnt te zijn van de nachtvorsten, welke we gehad hebben. Vermelden we nog dat de vorige week een omzet werd bereikt van f2.500.000, zoodat men-hier vermoedelijk de drie millioen niet zal bereiken. BOVENKARSPEL, 1 Dec. Uien grof f 0.900.95; id. groote gele f 0.600.95; nep f 0.75 p. baal; aanvoer 110 balen bloemkool le s:rt f3.20—10.30; 2e soort f 1.50—4.50; 3e srt. f 1.— 2; roode kool f 1.703.90; gele kool f 1.201.60; Witte kool f 1.10—1.60. Marktoverzicht der vorige week, ingezon den door Jac. Knoop, Makelaar in aardappe len, Groenten en Fruit, Nassaukade 158, telef. 81431, Amsterdam. Afgeloopen week was er een goede lossing voor alle soorten aardappelen behalve voor poters, hier van gaat de verkoop slecht. Vroeger was Amster dam de stad waar veel poters verkocht werden, maar thans is dat anders. Mooie eigenh. gevraagd. Zeeuwsche Industrie kalme verkoop. Zeeuwsche Bonten en Blauwen is goede vraag voor, poters hüer- van tegen lagere prijs gevraagd. 1 Dec. werden de volgende prijzen gemaakt;'-per H.L. Z. Bonten f3.254.00; Ypolder en Haarl.meer Be velanders f2.30—2.40; Z. Blauwen f3.154.00; Eigen heimer f3.003.20; Bonten Blauwen poters fl.50— I.60; N.-H. Blauwen f2.50—2.60; Katwijkerzand f3.50 1 4.20; Friesche Borgers f2.702.90; Blauwe Eigenh. f2.00—2.10; Flakkeesche Eigenh. f3.25—3.40; Spui- i sche Eigenh. f3.303.50; Zeeuwsch Vlaamsche Eigenh. f2.75—3.00; Industrie f2.30—2.50; Efehke i Drentsche Nieuwlandsche zand f22,40 p. 50- Kg.; j donkere idem fl.501.75 p 50 Kg.; dito bonken f 1.501.60 p. Kg.; Drentsche Eigenh. losgestort f 2.00 2.40 per H.L. (iiaiuiitf. I Moderne Mantels met rijke Bontgar- - x l - 1 t: Moderne Japonnen vanaf f3,75 1 Elegante Zijden Bal- f O Qfl 1 en Avondjaponnen OjsHJ 1 H. L. Heeger Ongekend lage prijzen H. L. Heeger

Nieuwe Langedijker Courant | 1930 | | pagina 2