ONZE GROENTEVEILINGEN Paasch Tentoonstelling Woensdag 25 Maart afrit per Autobus 'smoruens 8 uur. Uit den Omtrek Buitenland OVERZICHTEN Eli PBÜSH0TEEB1KGEH SCHAGEN Vanaf de Witte Kerk te SINT PANGRAS. Fa. KOK - TUINMAN WILKEN. Plaatselijk Nieuws ZUIDSCHARWOUDE. Tot secretaris-penningmeester van de Zuidscharwoude is benoemd de heer C. de 1 alhier. ERGERLIJKE DIERENMISHANDELING. Een paard de tong uitgetrokken. Te Warmenhuizen is het gewoonte de paarden die op het land moeten werken, per schuit ,te vervoeren. De heer Jb. Kraakman stond aan eenige landarbeiders zijn paard af, waarna de mannen het dier medenamen en het in een schuit trachten te trekken. Het angstig geworden dièr weigerde, waar na men het een touw met lus om de tong bond. Het dier werd geslagen en er werd zoo hardhandig aan het touw getrokken, dat de tong van het dier werd uitgerukt. Men schijnt daarna nog getracht te hebben met het paard landwerk te verrichten, waartoe het dier niet meer in staat was. Het is naar het abbattoir te Alkmaar vervoerd en daar afge maakt. Tegen het drietal dat bij deze ergerlijke die renmishandeling betrokken was, is proces-verbaal opgemaakt. SINT PANCRAS. In de gisteravond gehouden vergadering van de Chr. Hist. Kiesvereeniging werd de candidatenlijst voor de gemeenteraadsverkiezingen als volgt poge- maakt: 1. M. Duif. 2. Jb. Slijker. 3. Jb. Duif. 4. C. Duif Sz. 5. A. Wagenaar. 6. Aa Bekker. 7. T. N. Spaan. 8. A. Glas Pz. 9. C. Tromp. 10. C. de Wit Sr. Nieuwstijdingen EEN VLIEGER GEVALLEN. Gistermiddag is de 20-jarige leerling van de Nat.- Luchtvaartschool, de heer N. Brugma uit Den Haag, met een Pandertoestel ten Z. O. van het vliegveld Waalhaven gevallen. De heer Brugma was onmid dellijk dood. Het toestel is grootendeels vernield. Het ongeluk is gebeurd bij een landing; naar alle waarschijnlijkheid heeft de vlieger zijn landings snelheid te krap genomen, waardoor hij het vlieg veld niet meer heeft bereikt en daarbuiten is neer gevallen. BOTSING TUSSCHEN TRAM EN AUTO. Gistermorgen om 9.30 uur is op de Koningin Wil- helminalaan te Voorburg de blauwe tram van Leiden naar den Haag in botsing gekomen met een auto van de cartonnagefabriek van de firma Vervoorn te Voorburg, die van den tegenovergestelden kant kwam en waarvan de bestuurder juist, toen de tram naderde, nog de trambaan wilde oversteken. De auto werd gegrepen en eindweegs meegesleurd. De bestuurder van de auto raakte beklemd en is met moeite door de omstanders uit zijn benarde po sitie bevrijd. Hij bleek zeer ernstige hoofdwonde te hebben bekomen en is naar Den Haag overgebracht. Het tramverkeer, dat op beide sproren versperd was, had ruim een uur vertraging. De auto werd geheel vernield. toren zagen zich genoodzaakt enkele Operaties teï plaatse uit te voeren. Tengevolge van het eraille- ment waren alle spoorlijnen naar het noorden vol komen geblokkeerd. Van het Londensche Euston- station kon geen enkele trein vertrekken. Het red dingswerk is ook den nacht met kracht voortgezet. Onder de passagiers van den ontspoorden trein bevond zich ook de Nederlandsche professor E. van Slogteren, directeur van het laboratorium voor bloembollenonderzoek die door glasscherven werd GEREF. M. V. „WEES EEN ZEGEN". Noordscharwoude. Agenda voor Woensdag 25 Maart. Jel Heeringa. Gew. Gesch. N. T. Schets 5. Jo Ootjers Kd. Vad. Gesch. Zie B. en B. 3 Mei '29. Klazien Schuitemaker. Bijdrage. Prof. van Slogteren gaf aan een vertegenwoordiger van de „Daily Express" de volgende beschrijving van het ongeluk. Ik was met 2 andere heeren in het comparti ment. Plotseling hoorde ik een gerommel en de vloer van de coupé zakte naar beneden. Ik viel mee en kwam onder den wagen terecht. Op het eerste oogenblik kon ik niet goed begrijpen wat er ge beurd was. Ik lag eenige minuten onder den trein voor ik mijn bewustzijn herkreeg. Toen hoorde ik kreunen en zag een paar beenen door den vloer van een ander compartiment steken. Ik slaagde er in mij te bevrijden en ontkwam met eenige schram men aan hoofd en handen. Ik moet op een wonder baarlijke wijze ontsnapt zijn, want het rijtuig voor het mijne was totaal versplinterd. Onder de slachtoffers is ook Sir Saltmarsh die in 1915—16 vice-voorzitter van het comité tot aankoop van graan voor de geollieerden was. Neder wordt gemeld, dat men in koortsachtigen haast den geheelen nacht bij het lichct van fakkels en acethyleenlampen heeft gewerkt aan het oprui men van de overblijfselen van den verongelukten trein. Het stationsgebouw was geheel als ambulance ingericht en in één der zalen was een operatietafel geïmproviseerd, waar onmiddellijk hulp moest wor den verleend, o.a. aan een dame, van wie ter plaatse een been moest worden geamputeerd. De politie heeft het terrein van de ramp in wij den kring afgezet, om de zeer vele belangstellenden op een afstand te houden. EEN NEDERLANDER TE BRUGGE GEARRESTEERD WEGENS DRANKSMOKKELHANDEL. De politie te Brugge heeft een zekeren de M., een Nederlandsch zaadhandelaar, in hechtenis genomen wegens ontduiking van de Alcoholwetwet. In een magazijn van dezen handelaar vond men 75 vaten alcohol, die in beslag zijn genomen. In totaal moet hij den schatkist voor frs. 800.000 tekort hebben gedaan. Behalve de M. zijn nog vier andere perso nen aangehouden. Het schijnt, dat de gearresteer den een uitgebreiden dranksmokkelhandel hebben gedreven in heel Vlaanderen. Er zijn eveneens za- kenverbindingen met Frankrijk geconstateerd. Ver wacht wordt, dat er in de provincie nog arrestaties zullen volgen. PALEIS VAN NEBUKADNEZER. „La Dépêche Coloniale" maakt melding van een uit Bassora afkomstig bericcht, hetwelk inhoudt dat de Fransche archaeoloog Vaquelin, die in het ge bied van den Euphraat opgravingen leidt, den in gang van een paleis van Nebukadnezar zou hebben ontdekt. Een paar weken te voren had hij reeds een overeenkomstigen ingang ontdekt van het paleis der koningin. Twee koningsbusten zijn door hem ge vonden, die behooren tot een reeks van veertien, welk eop zuilen stonden. EEN POSTZAK VERMIST. Toen Woensdagavond een postbus aan het post- kantoor te Roozendaal van het station arri veerde .bleekeen postzak te zijn verdwenen. Het bleek, dat de achterdeur, door welke ide postzakken worden ingeladen, open was. Het ver moeden was dus gewettigd, dat ide postzak ge stolen was. Dit vermoeden werd bewaarheid. La- j ter werd deze geopend op den weg treuggevondlen. 1 De waardepapieren bleken uit den zak verdwenen te zijn. kranten en brieven wareni nog aanwezig. Hoe groot het bedrag is, dat vermist wordt, kon nog niet worden vastgesteld. ERNSTIG ONGELUK MET DEN SCH0TSCHEN EXPRESS-TREIN. Een zestal dooden. Zondag is de Schotsche Express-trein in de nabij heid van Burzard ontspoord, tengevolge waarvan enkele personen zijn omgekomen. De verongelukte trein was Zondagochtenr van Londen naar Glasgow vertrokken. Even na twaalf uur had het déraille ment bij Burzard plaats, waarbij twaalf wagons uit de rails zijn geloopen. De trein, de bekende „Royai- Scott" van de Londen Midland and Scottish Railway, was geheel met passagiers gevuld, zoodat aanstonds verwacht werd, dat het aantal slachtoffers niet ge ring zou zijn. Reeds staat vast, 4at zes personen gedood zijn, waarvan drie leden van het treinpersoneel, o.a. de stoker en de machinist. Aangezien het ongeluk in de onmiddellijke nabij heid van het station plaats had, was er spoedig in voldoende mate hulp aanwezig. De aanwezige dok- AANVARING OP DE ELBE. Sedert Zondag hangt boven de beneden Elbe een dichte mist, waardoor de scheepvaart ten zeerste wordt belemmerd en verschillende ongevallen wer den veroorzaakt. De Zweedsche vrachtboot „Solfrld" en de „Orotawa" van de Norddeutsche Lloyd kwa men met elkaar in botsing, zoodat de „Solfrid", dat 5000 ton meet, ernstig werd beschadigd en aan den grond gezet moet worden. In de Wezermonding kwam het uit Oost-Afrika terugkeerende Engelsche stoom schip „Gath Castle" in botsing met het Engelsche schip „City of Batavia", welk laatste schip zoo ern stig werd beschadigd, dat het naar de werf van Blohm en Voss moest worden gesleept om gedokt te worden. .Voorts vonden nog botsingen plaats tus- schen het Engelsche stoomschip „Grey Country" en het stoomschip „Elster" van de Roland-lijn en tus- schen het Hamburgsche schip „Liedau" met een schip van onbekende nationaliteit. Het Lloyd-vaar- tuig „Hannover" liep op de beneden Elbe tengevolge van den mist aan den grond. Kort Nieuws. Zaterdag is de 23-jarige mej. K. uit Zwolle te Wezep onder de locomotief van de tram geraakt en gedood. Het meisje was slecht hoorend. Te Hoogkarspel is de 18 jarige P. Oud uit Grootebroek van den in aanbouw zijnden water toren gevallen en aan de gevolgen overleden. Zondagnacht is te Eindhoven bij een vecht partij met het mes, zekere J. J. B. in de keel gesto ken en overleden. De dader bekwam een steek in het gelaat. Sterke drank is de oorzaak van dit bloedig treffen. De Directeur van Kanter en Hoedijk's Bank te Goes is wegens fraude in hechtenis genomen. De vorige week heeft zich in het Huis van Bewaring te den Haag het tragisch geval voorge daan, dat een in gijseling gestelde, spoedig na aan komst aan hartverlamming is overleden. In de groeve „Engelburg" van de Vereinigte Stahlwerke te Bochum heeft een koolzuuruitbarsting plaats gehad. 16 arbeiders, die reeds bedwelmd wa ren, konde nnog boven worden gebracht. Van de „Nautilus" de onderzeeër van Sir Wilkins, die onder het ijs door de Noordpool wil bereiken, is bij den eersten tocht ter zee de kwar tiermeester Grimmer van boord geslagen en ver dronken. Te Holderness in New Hampshire zijn bij een brand in een boerderij van de 16 kinderen er 7 van om het leven gekomen, 3 andere liepen ernstige brandwonden op, terwijl voor hun leven wordt ge vreesd. Te Leuven hebben ernstige studentenonlusten plaats gehad. Het werden woeste protestdemonstra ties, waarbij voorbijgangers werden gemolesteerd, trams bestormd, ruiten ingeworpen, auto's aange houden en het verkeer belemmerd. Een reclame wagen werd in brand gestoken. De gendarmerie werd te hulp geroepen. INGEZONDEN Als de prov. weg soms met een paar jaar langsde Spoorstraat wordt aangelegd, is het niet zoo erg dat de jeugd zooveel puin in het water werpt, maar als die kans niet bestaat wordt het noodig tijd dat ouders, onderwijzers en politie daartegen strenge maatregelen nemen. Met dank voor de plaatsing. J. v. AGENDA CHR. NAT. WERKMANSBOND Afd. Broek op Langendijk Vergadering op Woensdag 25 Maart in de Nieuwe zaal, nam. 7.30 uur. Opening. Notulen. Inleiding. L. v. Zuydam. Onderwerp, N. Koedijk. Voordracht, T. Goet. Bestuursverkiezing Rondvraag. Sluiting. BALDER, Secretaris. LANGENDIJK. In de week van 16 tot 21 Maart bedroeg de aan voer van stapel-producten aan de beide veilingen samen: 108 wagons Roode kool; 95 wagons Gele kool en 123 wagons Deensche witte kool, benevens 36 wagons uien en 6 wagons Peen, dus totaal 368 wa gons (a 10.000 Kg.) In de overeenkomstige week van net vorige jaar bedroegen deze cijfers resp. 161, 84, 246, 15 en 2, samen niet minder dan 508 wagons. Ook in deze week is dus de groote aanvoer doorgegaan en voor de witte kool nog belangrijk toegenomen. Het bleek echter dat de vraag niet tegen het aanbod opweegt en het verloop van han del en prijzen was dan ook niet zoo gunstig als vorige weken. Vooral bij de Deensche witte kool, welke nu de soort wordt waarvan het aanbod het grootst is, blijkt het afzetgebied nog steeds beperkt te zijn. Behoorden de prijzen van f 6 en hooger al spoedig tot het verleden, in deze week zakten deze nog meer, zoodat voor de goede kwaliteit de laatste dagen gemiddeld f 5 per 100 Kg. werd betaald. Doorschot bracht vanaf f3.50 op. Ook voor Gele kool was op meerdere dagen de stemming vrij slap. Wel is het midden der week nog f 7.00 besteed, maar overigens bracht het meest gewilde goed het niet hooger dan f 6.00 tot f 6.20. Voor de grootere kool waren de prijzen zelfs be duidend lager en bedroeg hiervoor de noteering I 4.U0 tot f5.50 per 100 Kg., terwijl afwijkend goed vanaf f3.00 van de hand ging. Bij een veertien dagen terug is dit voor gelen zoowel als Deenen een vrij beduidende terugslag. Zelfs de Roode kool werd veel minder graag ge kocht. Vorige week bleef de prijs nog tationair, aar thans is deze Iets gezakt. Het allermooiste goed bracht het, behoudens enkele uitzonderingen, maar weinig boven de f 12.Voor de grootere kool en ook voor het middelmatige goed waren de prij- zijn eveneens lager en kwamen zelfs noteeringen van f7.00 voor bij een gemiddelde van f9.50: In- Intusschen zijn dit nog mooie prijzen, maar bij een paar weken terug is er toch al heel wat aan verlo- De aanvoer van uien, was dank het mooie weer en het feit dat velen dit product nog willen 'opruimen, voor het landwerk aanvangt, bijzonder groot. Ook dit artikel kan de prijs van f4.00 en daarboven niet handhaven. De laatste dagen was f 3.50 Vrijwel het maximum voor de mooiste partijen en zakte de markt voor de anderen tot minstens f2.60 per 100 Kg. Voor de grove sorteering werd reeds in het midden der week niet meer dan f 2.50 bettiald, ter wijl de drielingen Zaterdag tot beneden de f2.00 zakten. Voor Peen bleef de oude zeer matige belangstel ling bestaan en een wat toegenomen aanbod werkte er bovendien toe mede om de prijzen te drukken. Bij uitzondering eens tot f2.00 loopend, werd meestal niet meer dan f 1.50 tot f 1.70 per 100 Kg., gemaakt, terwijl de kleine sorteering ruim f 1.00 opbracht. We zijn er deze week dus niet op vooruit gegaan. Echter is er wel eenige kans dat in volgende weken de aanvoer beduidend zal inkrimpen, wat alleen tot prijsverbetering kan bijdragen. WARMENHUIZEN. Eigenaardig is het dat hoewel de theoretische voorraad der stapelproducten niet zoo groot meer kan zijn, de kwantiteit van den aanvoer nog steeds zeer belangrijk is. Zeker de groote aanvoeren komen slechts op Dinsdag, Donderdag en Zaterdag, doch dat neemt niet weg dat de totale aanvoer van groenten per dag gerekend niet te onderschatten is. De drukte aan de veiling kan niet lang meer volhouden. Wellicfit zal in de week na deze nog flink wat aangevoerd worden; daarna zal men zeer goed kunnen bespeuren, dat vele tuinders de zorg voor de stapelgroenten van zich hebben afgeschud, en de werkzaamheden aanvangen voor het nieuwe seizoen. Roode kool. Op de roode kool markt heerschte deze week geen aangename stemming. Zeer te betreuren is het, dat van dag tot dag de prijzen van de groenten iets omlaag gingen. De groote roode kool, eerste kwaliteit, werd tot en met j.l. Woensdag genoteerd voor ten laagste f 9.20 per 100 Kg. Langzaam maar zeker werd de vraag dagelijks minder totdat op Zaterdag j.l. groote roode kool eerste kwaliteit verkocht werd voor f8.20 tot f8.80 per 100 Kg. Tot en met Woensdag betaalde men voor de kleine roode kool eerste kwaliteit ten hoog ste f 13.per 100 Kg. en in de tweede helft van deze week van f 12.tot f 12.40 per 100 Kg. De tweede kwaliteit roode kool werd verkocht voor f 6.tot f 11.60. De totale aanvoer van roode kool bedroeg in deze week 238275 Kg. tegen 234175 Kg. in de vorige week. Gele kool. Hetzelfde verloop had de markt van de gele kool. De vorige week bedroeg de noteering van de groote gele kool ten laagste f 4.80 per 100 Kg. Deze week zijn de prijzen van de gele kool weer iets omlaag gegaan. J.l. Zaterdag bedroeg de noteering van de groote gele kool f 4.00 tot f 4.70 en de kleine gele kool eerste kwaliteit ten hoogste f 5.80. De kleinste gele kool waren j.l. Zaterdag wel iets duur der. De hoogste noteering scheelt per 100 Kg. f 0.20 bij die van Vrijdag daarvoor. De tweede kwaliteit werd in deze week verkocht voor f 1,50 tot f5.00 per 100 Kg. i De totale aanvoer van gele kool bedroeg in deze week 95775 Kg. tegen 60750 Kg. in de vorige week. Deensche witte kool. De prijzen van de Deensche witte kool gingen in deze week in dezelfde dalende lijn. Waar de vorige week voor Deensche Witte kool nog f 5.40 voor de kleine Deensche witte kool betaal de, betaalde men voor dezelfde soort in de eerste dagen van deze week ten hoogste f 5.20 per 100 Kg. en op Zaterdag j.l. ten hoogste f4.70. De groote Deensche Wite kool werd in het begin van deze week verkocht voor f4.40 tot f4.80 en daarna van f3.70 tot f 4.10 per 100 Kg. Tweede kwaliteit Deensche witte kool werd geno teerd voor f 1.40 tot f 4.40 per 100 Kg. Aangevoerd werden in totaal 151650 Kg. tegen 81650 Kg. in de vorige week. Gele uien. Ook de prijzen van de gele uien liepen in deze week achteruit. Tot en met Woensdag werd nog betaald van de f4 tot f4.70 en daarna van f 2.80 tot f 3.80 per 100 Kg. De prijzen van de groote gele uien varieerden van f 2.30 tot f 3.80 per 100 Kg. De aanvoer bedroeg in deze week 60750 Kg. tegen 41300 Kg. in de vorige week. Peen. 7950 Kg. groote peen werd verkocht voor f 1.40 tot f2.10 tegen 1850 Kg. in de vorige week. Nep. 475 Kg. werd verkocht voor fl.50 tot fl.70 per 100 Kg. en 200 Kg. blauwe aardappelen voor f 5.00 per 100 Kg. Markoverzicht der vorige week ingezonden door Jaca Knoop, Makelaar in aardappelen, groenten en fruit, Nassaukade 158, telef. 81431, Amsterdam. Wil hier in mijn wekelijksche overzicht iets zeg gen over de gebeurtenissen der laatste weken te Amsterdam. De sociaal democratische Wethouder wil prijsregelend optreden daar hij de prijzen der aardappelen te hoog vind. Hij begon met een tele gram aan den Minister te zenden met het verzoek de uitvoer stop te zetten. (Export is er niet, alleen eenige wagons poters naar Frankrijk en België) en alle aardappelen in beslag te nemen. De minister antwoordde daar echter op, dat, daar de aardappe len de eenige loonende. producten voor de landbou wers dit jaar zijn, en de landbouwers toch reeds veel verliezen geleden hebben, hij daaraan niet wilde beginnen. Hiermede is deze Wethouder niet tevreden en vroeg, en kreeg van de Gemeenteraad te Amster dam een crediet van 60.000 gulden en begint vanaf Maandag 23 Maart Limburgsche Industrie te distri- bueeren a 5 ct. per Kg., winkeliers 3l/a cent. Hier mede zal hij trachten de prijzen van alle soorten te drukken, of hem dat zal gelukken moet de tijd lee- ren. De Italiaansche Minister Benito Mussolini weet het beter, en zorgt bijv. dat de Italiaansche bloem kool een hooge prijs opbrengen en deze reeds de Fransche bloemkool van onze markten verdreven heeft. De Raadsheeren Weiss, Meerveld en Boisse- vain hebben zich tegen bovengenoemde maatregel verzet, maar het Roode Gemeentebestuur van Am sterdam doet de kekste dingen die veel geld kosten, en waaraan de werkloozen niets hebben. De handel blijft in Zeeuwsche Bonten, daarna Blauwen die echter niet zoo vlugge verkoop hebben als de bonten. Toch vragen de Winkeliers eerste soorten en juist de arbeidende bevolking wil deze betalen. Mooie grove bonten en blauwe poters hebben een betere verkoop dan vorige week. Andere soorten blanke aardappelen gevraagd. 23 Maart werden de volgende prijzen gemaakt per H.L. Zeeuwsche bonten 6.257.25; idem blauwen ƒ6.00 —6.75; idem Eigenh. ƒ4.75—5.25; blauwe en bonte poters ƒ2.703.00; Flakkeesche Eigenh. ƒ5.005.25; Spuiscche-Eigenh. ƒ5.005.25; Winter Malta per 100 Kg. ƒ12.0014.00; Drentsche zand Eigenh. per 50 Kg. baal ƒ2.203.25; Zeeuwsche Bevelanders ƒ4.004.50; Zeeuwsche Roodster ƒ4.00; Ypolder Bravo ƒ4.005.00; idem Bevelanders ƒ3.754.00; idem poters ƒ2.20 2.50; Friesche Borgers ƒ4.304.50; Vlaamsche eigen heimers ƒ4.254.50; Vlaammsche industrie ƒ3.75 4.00. WARMENHUIZEN, 21 Maart. Aanvoer: 69950 Kg. roode kool ƒ8.2012.30; 2e kw. ƒ7.40—10.00; 27975 Kg. gele kool ƒ4.00—5.80; 2e kw. ƒ1.50—3.90; 48650 Kg. witte kool ƒ3.70—4.70; 2e kw. ƒ1.80—3.90; 125 Kg. nep ƒ1.50; 11825 Kg. uien: drielingen ƒ2.102.40; uien ƒ2.903.80; grove uien ƒ2.30—2.80; blauwe aardappelen ƒ5.00. NOORDERMARKTBOND^ 23 Maart. Aanvoer: 5400 Kg. uien: uien ƒ2.903.60; drie lingen ƒ1.80—2.30; nep ƒ2.30; grove ƒ2.80; 14200 Kg. roode kool ƒ9.50—11.70; 3800 Kg. gele kool ƒ3.40— 5.30; 25600 Kg. witte kool ƒ4.40—4.90; 850 Kg. kroten ƒ3.70. NOORDERMARKTBOND, 24 Maart. Aanvoer: 17200 Kg. uien: uien ƒ2.50—3.80; drie lingen ƒ2.10—2.30; nep ƒ2.60; grove ƒ2.70—3.10; 3400 Kg. peen ƒ1.90—2.40; 137000 Kg. roode kool ƒ8.70—12.20; 67200 Kg. gele kool ƒ2.60—6.40; 158400 Kg. deensche witte ƒ3.005.50. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING, 23 Maart. Andijvie ƒ3.805.60; bloemendaler kool ƒ2.60— 3.30; bieten ƒ7.50; gele kool ƒ1.50—3.20; kropsla ƒ4.60—11.90; soepselderie ƒ5.60; prei ƒ5.20—9.10; Raapstelen ƒ6.60; radijs ƒ10.40; Roode kool 5.60— 10.70; spinazie ƒ0.72—0.85; wortelen ƒ2.60; witlof I ƒ11.00—15.00; idem II ƒ8.00—10.00. ALKMAARSCHE E IERVEILING, 21 Maart. Aanvoer 285000 kipeieren. Prijzen: 56-58 Kg. ƒ3.70 4.10; 58-60 Kg. ƒ.4.00—4.30; 60-62 ƒ4.10—4.40; 62-64 ƒ4.30—5.90; bruine 60-65 Kg. ƒ4.40—5.00 per 100 stuks. Eeindeieren, aanvoer 30000 stuks. Prijzen f3.60— 3.70 per 100 stuks. ALKMAAR, 23 Maart 1931. 42 vette koeien ƒ220—3.70; 3 vette kalveren ƒ80- 165; vette kalveren per Kg. ƒ1.20—1.60; 215 nuchte re kalveren slacht ƒ8.18.; fok ƒ1830; 628 vette varkens (zware) per Kg. ƒ0.400.45; zouters per Kg. ƒ0.40Handel matig. BELEEFD AANBEVELEND,

Nieuwe Langedijker Courant | 1931 | | pagina 2