Stemmingsbeeld u» Groentenland Nieuwstijdingen SPORT EN WEDSTRIJDEN Met groote ontroering vernam ieder meele vend tuinder in onze omgeving het plotseling verscheiden van den heer WL Balk, tuinbouw kundige te Alkmaar. In de Tuinderij van 17 Juli '31 worden de volgende regelen aan zijn na gedachtenis gewijd: Op 59-jarigen leeftijd is in het Ziekenhuis te Alkmaar de heer W|. Balk overleden. Be. lieer Balk was in onze kringen een goede bekende en het bericht van zijn overlijden zal velen in tuinderskringen hebben ontroerd. Spe ciaal in Noord-Holland zullen nog velen terug denken aan de aangename wijze, waarop hij zijn adviezen wist te geven en de bereidwilligheid, waarmede hij altijd gereed stond om met raad en daad in cultuurvragen bij te staan. Hij wist te geveD, wat hij had en in tal van cursussen heeft hij den tuinbouw in zijn ontwikkeling 'nel- pen dienen. Ook op het gebied van het tuinbouwvereeni- gingsleven is de heer Balk jarenlang werkzaam geweevst. Als secretaris der Provinciale Commis sie van Noord-Holland bezocht hij, indien het mar eenigszins mogelijk was, de ledenvergade ringen der aangesloten veilingen, waar hij steeds gereed stond om zijn adviezen en raadgevingen te verstrekken en een opwekkend woord te spreken. Vooral was de heer Balk een ijveraar voor de propaganda voor ons product. Het was een ge not hem te beluisteren als hij zijn radio-lezingen hield voor het gebruik van groenten en fruit. Voor wat de heer Balk in het belang van den tuinbouw en het tuinbouwvereenigingsleven heeft gedaan, zal hij bij ons in dankbare herinnering blijven. Menige keer had ik gelegenheid, Inem op te zoéken op zijn kantoor in het Landbouwhuis. Nimmer deed men op hem te vergeefs een be roep om voorlichting. Ook ik heb menige inlich ting aan hem te danken, die in deze rubriek is verwerkt. Wijlen de heer Balk staat mij voor den geest als een vriendelijk, welwillend man, die den Noord-Hollandschen tuinbouw een warm hart toe droeg. De week van 13 tot en met 18 Juli 1931 is voor den Neder!andschen tuinbouw een zeer be- wogene geweest. Zij deed denken aan zoo menig somber, cnheilzwanger tijdperk, dat ons tegen woordig levend geslacht heeft door te maken. Inderdaad, wij maken nog al wat mee. Wereld oorlog-inflatietijd, economische oorlog, depressie, malaise en nu, laat mij het maar noemen, de Duitsche worsteling op leven en dood. Voeg daar nog bij de geweldige tegenslag in het bedrijfs leven en men kan er inkomen, dat sommigen de wensc'nelijkheid hebben geuit, heusch 't is ge beurd, een goede vijftig jaar éér geboren te zijn. Dezulken zien geen licht, geen uitkomst, heb ben geen hoop meer en maken zich al ver trouwd met de gedachte, dat het met onze cul tuur op 't eind loopt. Dat er zeer ernstige gebeurtenissen hebben1 plaats gehad, kan niet worden ontkend. Edoch, al liep het met name in Duitschland dan nu nog vrij onverwacht financieel vast, dat het mis moést loopen, is door velen reeds lang te voren voorzegd. De voormalige president van de Duitsche hijkshank ,dr. Schacht, heeft het meermalen on omwonden gezegd. De herstel-, wil men oorlogs lasten, bij tractaat Duitschland opgelegd, zijn in de praetijk niet op te brengen. Wat in den na- oorlogstijd economisch op het continent was te zien ,nl. de alom ondernomen pogingen, door tariefmuren de oorlogsgevolgen als armoede, in komsten-derving te ontgaan, wees reeds op een komende, niet af te wenden catastrophe. Toen het niet mogelijk bleek, de regeeringen' lót herziening der vredesverdragen te brengen, heeft men nog gepoogd, aan de verdere opvoering der invoerrechten paal en perk te stellen. Ook dit pogen is niet met gunstig resultaat, naar we allen weten, bekroond. Genève stelde bitter te leur; liet kloeke woord van Br. Colijn vond wel gehoor, zichtbaar was de indruk, dien hij teweeg bracht, doch men kwam niet tot de verlossende df ad. 'tHeeft er veel van, alsof de leidende figuren met blindheid geslagen zijn. Nu staat heel Euro pa voor een geweldig vraagstuk. Zal het nu, op het laatste oogenblik, naar velen meenen, nog komen tot de reddende daad? Allen zijn opgeschrikt. Zoo erg had men den toestand niet ingezien. Nog hoort men velen spreken alsof Duitschland eigenlijk zich arm houdt, 'n hoog politiek spel speelt, om betere voorwaarden te verkrijgen. Mag men de laatste berichten gelooven,dan )bestaat er nog een goede kans, dat het groote gevaar van een algeheele Duitsche economische instorting voorloopig kan worden afgewend. De gevolgen zouden oo kvoor ons land niet te overzien zijn. Daartoe zal het dan nu waar schijnlijk niet komen, Amerika en Engeland met Italië in bond staan gereed om te helpen, en tegen de groote drang dier mogendheden kan Frankrijk niet op en zal wel mee moeten doen. De Maandag-avond ingekomen berichten geven voor deze verwachting goeden grond. lntussehen zijn er de vorige week reeds zeer gevoelige verliezen in ons toch al financieel verzwakt land geleden. In de dagbladen hebben we van de moeilijkheden in het Westland en Limburg kunnen iezen, altemaal bewijzen van hoe groote beteekenis Duitschland voor heel Eu ropa is. Want uit alle landen in ons werelddeel verneemt men soortgelijke tijdingen. Onze provincie is waarschijnlijk tot heden door de Duitsche toestanden niet zoo zwaar gedupeerd als de bovengenoemde; de export naar Duitsch land heeft in de laatste weken niet zoo heel veel beteeker.d. Be vroege aardappelen-verzending naar laatstgenoemd land beteekent al heel wei nig slechts enkele wagons zijn er heen gezonden. De tomatenprijs is naar omstandigheden nog redelijk, en houdt zich naar evenredigheid heel wat beter, dan die van de vroege roode kool'. Aller oog is nu via Parijs op Londen geves tigd. Al beeft Nederland geen stem in het interna tionaal kapittel, niettemin zijn we indirect groo te belanghebbenden. Komt het eens ongedacht niet in orde, hoe zal het dan gaan met de winter- kool En al komt men tot een vergelijk, dan nog is het va ngroot belang, ook voor ons, 'hóe dat vergelijk luidt. Zal men het Versailles-dictaat ongemoeid la ten? Dan helpt geen steunactie en kan men straks van voren af aan beginnen. Zal men er toe kunnen overgaan, de tarief muren te verlagen? "tWare al te gunstig, na zooveel bittere te leurstelling. Heden trof ik iemand uit de Streek, die thans eèn tuindersbedrijf heeft in de omgeving van M. Gladbaeh- In de vorige week was hij wegens dringende zaken naar Holland gekomen. Hoe kwam u aan Hollandsch geld? vroegen we. Ik kreeg voor mijn Marken tegen de goud- koers f 30 voor de reis, wel niet te veel, doch voldoende. Ook de vorige week is voor dringende ge vallen omwisseling toegestaan, zij het voor be dragen, door de bank zelf bepaald. Hoe is het Duitsche volk onder de crisis? vroegen we verder. In Bheinland merkt men er niet zoo heel veel van, zeker niet op het land, in de groote steden komen relletjes voor, daar raakt men echter, dank zij de Nazi's en OCommunisten, al aan ge wend. Het volk zelf is rustig- Hoe staat het met de aardappelenoogst en de prijzen Tot heden stonden de aardappelen goed, er komen nu echter zieken. Bij het rooien zoeken we die er uit, 's namiddags gaat de geoogste hoeveelheid per trein ter markt en in den volgen den morgen verkocht, wat tegenover Holland een voordeel is. En de prijzen? Dooreer. genomen lager, op de Duitsche markt, dan aan de Hollandsche veilingen. De trein kwam voor, en de Hollander-Duit- scher vertrok. Plaatselijk Nieuws - BEO EK DP LANGENDIJK. De jongeheer Aart Troost werd na gehouden examen toegelaten tot de R. H- B. S te Alkmaar. BROEK OP LANGENDIJK. Aan de handelsschool te Alkmaar ging over van de 3e naar de 4e klas H. van Zuijlen alhier; 7" van de le naar de 2e klas J. Timmerman Gz- K6CntZdK6l1 Aan de R. H. B. 8. te Alkmaar ging over van de le naar de 2e klas M. van der Molen Pz. Kinderzegen te Wchl. In de gemeente Wehl, tellende ongeveer 3000 inwoners, is dit jaar door den ambtenaar van den burgerlijken stand, reeds aan vijf echtparen een tweede trouwboekje afgegeven, daar het oor spronkelijke bij het huwelijk afgegeven trouw boekje, ruimte biedend voor inschrijving van 12 kinderen, vol was. BROEK OP LANGENDIJK. Le predikant der Herv. Gem. alhier, die toe zegging van beroep te Delftzijl had ontvangen, heeft deze plats bezocht en de indruk daar opgedaan ,is hem sympathiek. Natuurlijk is dit bevorderlijk op de beslissing van aanneming. - ZUIDGCHARWOUBE. De tuinbouwvereeniging ,,De Toekomst" houdt hedenavond eene ledenvergadering. De ziekte die in de aardappelen heerscht, sdnijnt ook hier vrij ernstig te zijn, althans den leden is verzocht ter deze vergadering te komen, opdat de schade door de aardappelziekte ontstaan, dan kan worden opgenomen. Vrije Zaterdagmiddag voor slagers? Naar aanleiding van de door het hoofdbestuur van den Neutralen Bond van Personeel in de Voedingsbedrijven ingezette actie om te komen tot het instellen van een vrijen Zaterdagmiddag voor het slagersbedrijf, heeft Inet dagelijksch be stuur van de Nederlandsche Vakcentrale voor noemd hoofdbestuur uitgenoodigd tot- een ge- combineerde vergadering welke te Utrecht zal worden gehouden, ten einde nader het vraag stuk te bespreken van het uitbetalen van arbeids loon op Vrijdag. VOOR DEN KANTONRECHTE®. Strafzitting van Vrijdag 17 Juli. D|e tweede opveering was een onmiskenbaar succes. De eerste uitgeroepen zaak had al heel spoe dig een aangenaam verloop voor de beide ver dachten, de visscher Piet G. en diens goed van den tongriem gesneden echtgenoote Cornelia de Gr., beiden te Egmond aan Zee woonachtig, die bereids de vorige week terecht stonden als verdacht van strooperij met behulp van jacht honden. Van het vertioor van den jachtopziener Ilolz, die meermalen in hevige discussiën werd gewikkel dmet moeder Gr., meende de heer amb tenaar vrijspraak voo rden man te moeten requi- reeren, doch de kantonrechter ging nog verder en sprak "beide echtelieden wegens bewijsgebrek vrij. Eep openhartige lichtbakjager. Een ingezetene van Egmond aan Zee, de 30- jarige visscher en werkman 'Willem W., had in den nacht van 5 op 6 Juni te Castricum in de duinen met behulp van een lantaarn, hem door een kennis afgestaan, getracht een konijntje te snappen ,doch was door de rustelooze jachtop zieners gesnapt en geverbaliseerd. De onvoor-' spoedige strooper, thans terechtstaande, maakte van zijn hart geen moordkuil en erkende ruiter lijk het hem ten laste gelegde. Hem werd bij extra gunst opgelegd slechts f15 boete of 15# dagen, voor welke clemente behandeling veroor-Ij deelde, vermoedelijk gedachtig aan het spreek woord: Een kinderhand is gauw gevuld, zich on gewoon dankbaar betoonde. Geen apen in de machinekamer. Een wielrijdend paartje, de gemeenteopzichter J. B. Visser uit Amsterdam en diens meisje, wer den op 25 Mei te Alkmaar op den Westerweg hoek Zuiderhoutlaan fietsend, al zeer onaange naam verrast door een aankomende auto, waar mede de bestuurder, dronken of totaal onkundig allerlei vreemde kuren uithaalde, links van den weg en tegen een boom opreed, zoodat de wiel rijders zich onverwijld in veiligheid moesten stel len. Dit gelukte nog aan het meisje, doch de heer Visser kon niet voorkomen, dat zijn rijwiel grcotendeols werd vernield. De Alkmaarsche po litie, ten spoedigste gewaarschuwd, stelde een onderzoek in loco in en bleek dat de automobi list ,de 24-jarige werkman Pieter T. uit Mid- woud ,die niet het minste begrip had van auto mobilisme, nadat een jonger broertje den motor had aangeslagen, in de cabine had zitten prutsen met het hierboven gemelde gevolg. Natuurlijk was h.ij ook niet in 't bezit van een rijbewijs*, omdat rijvaardigheid hem volkomen ontbrak. Het werd voor hem een duur grapje, want niet alleen moet hij f42.50 schadevergoeding uitkeeren, do dn ook werd hij heden veroordeeld tot f25 boete of 15 dagen wegens het in gevaar brengen van de veiligheid en tot f10 boete of 10 dagen ter zake het ontbrekende rijbewijs. Van de straf- predicatie, waarop de verdachte werd onthaald, zullen wij beleefdheidshalve geen gewag maken. Onze collega's warden ook niet gespaard. De 33-jarige heer K. Sm., litterator en jour nalist te Hoorn, was bij verstek veroordeeld tot f15 boete of 15 dagen, omdat hij te Oudorp op 21 Mei was bevonden op een motor met zijspan, niet voorzien van twee onafhankelijk krachtig werkende remmen, welk feit na aan houding en proef was geconstateerd door briga dier de Groot uit Amsterdam, belast met de waarneming van de rijksverkeerspolitie-controle, kenbaar aan een zilveren distinctief ,een wiel op zijn uniformboord. De heer Sm-, alhoewel voorstander van toezicht in 't belang der ver keersveiligheid, kon zich niet vereenigen met de opgelegde straf en was thans persoonlijk verschenen om zijn grieven nader te ontwikkelen. Zijn meeningen werden niet gedeeld door den ambtenaar ,die uiteraard graag in de contramine is, doch tenslotte konden we ons verheugen in een bi ijeindigenden afloop en in waarheid getui gen: zij kregen elkander, aangezien de kanton rechter zijn vonnis herzag geineel in den geest van den oppasant en hem veroordeelde tot f10 boete of 10 dagen. Vacantierijke en arbeidsarme hengelaars op kat- en panvisch. Een met vacantie te de Rijp vertoevende on derwijzer uit Amsterdam, de' heer P. J. A. B. had zich aldaar op 12 Juni vermaakt met inet hengelen op katvischje, zonder te bedenken dat ook deze kindersport bij de wet is geregeld, ook wat betreft de maat der gevangen visch. De paedagoog liep er dan ook secuur in, werd aangetroffen in het bezit van ondermaatsche „witkatjes" en moest zich heden verantwoorden Rekening werd evenwel gehouden met de totale onbekendheid van den heer B. met betrekking tot do visscherijwet en den amateur veroordeeld tot f3 boete of 3 dagen. Zijn medehengelaar, de werkelooze monteur A. B. van G. uit Amster dam, die zoowat een heele sloot had leegge- viseht en in wiens bezit werd aangetroffen on dermaatsche ruisvoorn, zeelt en karper, kwam er wegens grove benadeeling van den zoetwater- visc.hstand minder genadig af en werd veroor deeld tot f7 boete of 7 dagen. De onzinnige haast van menschen, die niets te doen hebben. De 25-jarige landbouwer Gerrit Sm. te Bur- gerbrug, welke heer met groot succes de slan ke lijn bestudeert, bevond zich op 25 Mei, 2en Pinksterdag op don Bergerweg onder Alkmaar in een door hem bestuurde citroën tweezitter, oud model, en meer oneerbiedig ;,wegenluis" ge noemd. Hij had geen geduld genoeg om een vóór hem zich voortbewegende eindelooze file fietsers behoorlijk af te wachten en trachtte deze wegge bruikers door vermeerderde snelheid voor te ko men. Hield evenwel geen rekening-met een aan komende autobus, zoodat nabij den winderigen hoek een lichte aanrijding plaats greep. De 'neer 8. reed ongestoord door, zoodat de ambtenaar, toen de vlugge Durgerbrugger heden terecht stond, zoo vrij was, dit in strijd met de bur gerlijke beleefdheid te noemen, om vervolgens tegen hem te vorderen niet minder dan f60 boete of 60 dagen. De kantonrechter legde het odium er evenwel minder dik op en veroordeel de tot f40 "boete of 40 dagen, maar met een ernstige waarschuwing tot voorzichtigheid, om dat anders het rijbewijs in gevaar kon komen. Het is daar oftig kip ik heb je. De 4:9-jarige mej. Elisabeth de B-, echtge noote van den caféhouder Piet G., 'n goedlachse,ie oubollige kasteleins vrouw uit Noordscharwoude, stond nu eens in plaats van haar man terecht^ omdat zij op 29 Juni in haar café had toegelaten "n persoon, die op de zoogenaamde zwarte lijst stond genoteerd en aan wien dus den toegang tot vergunninglocaliteiten officieel was verbo den. Mej. G. erkende alsnu het feit, doch deelde aanvullend mede, dat gemelde man daar niet als bezoeker was aanwezig, maar omdat hij aard appelen van de veiling had gebracht en ter be looning had zij den man een glaasje bier uitge reikt. Een afgunstige geheelonthouder 'nad de politie gewaarschuwd en toen was de veldwach ter Leuring verschenen. Teneinde een en ander nader te onderzoeken, werd de zaak verder uit gesteld tot a.s. week, en zal de veldwachter, benevens de onder curateele staande aardappe len exxpediteur de heer Bram M., als getuige worden gehoord. Haar geest zweefde in hooger sfeeren. Een- keurige jonge dame, de 22-jarige mej. Margaretha J. te Alkmaar was in zoete gedach- 1 ten verzonken, op haar rijwiel gezeten, het Fnid- sen binnengerold, hoewel deze nauwe verkeers weg voor een dergelijk snelverkeer is afgeslo ten. Mej-, J. ondervond dan ook de onaangename gevolgen van deze overtreding, doch wist door haar beminnelijk en keurig gestyleerd betoog den kantonrechter zoo mild te stemmen, dat hij de gevorderde straf f4 boete of 4 dagen tot de helft reduceerde. Weer van alle gebreken verlos ons Heer! De 24-jarige houtbewerker Dirk de J. uit Egmond aan den Hoef werd op 30 Juni te Oterleek door den brigadier Talsma aangehou- den omdat het achterlidut van zijn motor geen voldoende verlichting gaf. Wel kwam echter bij nadere controle in meer helder licht, dat 'net voertuig niet voorzien was van twee behoorlijk werkende remmen. Gevolg van dit verkeers-avon- tuur 2 geldboeten f3 of 3 dagen voor het ach terlicht en f12 of 12 dagen voor de gammele remmen. Een voerman ,dic de wegregels niet kende. De voormalige boerenknecht, thans gelegen- hei dshandelaar Willem D., uit Limmen, 'nad op 2 Mei te Alkmaar met een aangespannen vurig paard zóó onbesuisd gereden, dat hij bij de Lan- gestraat en groote kerk in botsing was gekomen met een auto, bestuurd door den landbouwer v. d. Oord uit 8choorl, waardoor de voorruit brak en in 't geheel f25.50 schade weid aange bracht. De wilde voerman werd bij verstek ver oordeeld tot f20 boete of 20 dagen en schade vergoeding en was nu tegen dit vonnis in verzet gekomen, doch gaf de nieuwe behandeling geen aanleiding het gewezen vonnis te wijzigen of te verzachten. De eerste slachtoffers beginnen te vallen. De nieuwe politieverordening te Alkmaar, waarbij is verboden voor rijwielgebruikers van het 3choone en leelijke geslad.it om in de Lange- straat met méér dan twee personen naast elkaar te rijden begint al 'n aardig effect te sorteerea. Het zo uwel wenschelijk zijn, indien aan dé on gerechtigheden op de diverse trottoirs, alwaar de vrijheid en veiligheid van 'net verkeer door wielrijders, autopeds en vliegende hollanders ge heel i nstrijd met art. 153 in gevaar wordt ge bracht, ook eens wat meer aandacht besteed werd. Hoe het zij, de eerste overtreders van het nuttig vgrbod voor fietsrijders beginnen zich te vertoonen op het koffieuur van den kanton rechte ren stonden heden achtereenvolgens terecht de heer Joh. M. ,'n 21-jarige stoffeerder en zijn vriend Hendr. B-, 'n 20-jarig timmerman, die ieder ter waarschuwing ook voor eventueele navolgers, werden veroordeeld tot f 1.50 boete of 1 dag hechtenis. Het is natuurlijk te verwachten dat zoo het verbod meerdere bekendheid verkrijgt, deze bij zonder billijke boete met minstens 50 pet. en, vacantietoesiag verhoogd zal worden. Een provocatie van den dood. Een chocoladebewerker met zeer gering inko men, de 18-jarige Theo P. V. te Heiloo, had om wat vroeger thuis te zijn, van zijn reis vanaf de Noorderkade te Alkmaar, zich met zijn rij wiel op den Kennemerstraatweg laten meevoeren door oen vrachtauto, voor welk feit hij 'hans terecht stond. De Ambtenaar schilderde in stluril- le kleuren de afgrijselijke mogelijkheden van een dergelijke roekeloosheid, terwijl de kantonrech ter door 'het opleggen van f 5 boete of 5 dagen zorg droeg ,dat de geleerde les niet spoedig uit de herinnering zou worden gevaagd. Een al te brutale amateurvisscher duchtig op zij nnummer geplaatst. Onder de gemeente Akersloot werd een zoet- waterschipper genaamd N. v. B., gesnapt op 't moment dat hij zich onledig tnield met visschen op paling ,met gebruikmaking van een z.g- aal- reep, 'n lijn van 100 meter, waaraan niet minder dan 250 haken. De kantonrechter was om zoo le zeggen woest over zulk een overtreding der jacht- en visscherijwet, en veroordeelde den stroo per tot 2 maal f 30 boete subsidiair 2 maal 30 dagen benevens verbeurdverklaring der hoogst onwelriekende aalreep. Dl T- Zoo is dan door bijzondere omstandigheden het geheele programma van j.l. Zondag op niets uit- geloopen. Voor het 3e elftal en de adspixanten. wren Koedijk 1 en 2 uitgenoodigd. Deze zou den ongetwijfeld ook gekomen zijn, indien niet juist hun nieuwe sportterrein op dien dag in gebruik zo uworden genomen. Ee nalleszins be grijpelijke reden om tot hun spijt niet naar D'.T-S. te kunnen gaan. Het le elftal zou West-Frisia ontvangen voor de nederlaagwedstrijden. De datum voor dezen wedstrijd was êenige weken te voren reeds on derling vastgesteld. Edoch, toen de secretaris hun zooals de gewoonte is, met het oog op de goede regeling, schriftelijk aan de afspraak her innerde. bleek alras dat van W.-Frisia-zijde niet gerekend was op bezoek aan B.T.S. Wel heel jammer, dat zulke dingen voorko men ,nu de jongens juist door wedstrijden eenigs zins in training moeten blijven. Ook van het thuisprogramma komt o pdeze wijze niet veel terecht. A.s. Zondag D.T.8. 1Sparta 1. (Indien de laatste wedstrijd om het kampioenschap van den- N.H.V.B'. niet op dien dag gespeeld moet wor den. 2 Aug. speelt D'.T.S. 1 tegen N.V.V. 1 te Nieuwe Niedorp voor de nederlaagwedstrijden aldaar. 9. Aug- Succes 1 van Wieringen ontvangt D'. T. 1 ook voor de nederlaagwedstrijden dier club. 16 Aug. Met de kermis wordt getracht in cverleg met de V.V.V.V.V. een propagandawed- strijd te organiseeren. Zooals b lijkt schieten wij dan mpt den tijd al weer zoover op, dat heel spoedig de nieuwe competitie voor de deur staat. Gezien de pres tatie van het le elftal in zijn tegenwoordige op stelling is er alle reden om te veronderstellen, dat D. een zeer sterke 4e klasser zal zijn- Ja, wij gelooven dat indien men ernstig wil en er enthousiast voor gestreden wordt en de jongens allemaal wekelijks op elkaar kunnen rekenen, D. T. 8. in de komende competitie van zich zal doen spreken. Ledenvergadering op Vrijdag 24 Jnli a.s- Vrijdag a.s- des n.m. 8 uur n.t., zal D.T.S- een ledenvergadering houden, waar zeer belang rijke punten besproken zullen worden. In de laatst gehouden bestuursvergaderinggen zijn ver schillende kwesties, de vitale belangen der ver- eeniging rakende, onder de oogen gezien en het bestuur stelt zich voor diverse zaken aan de ledenvergadering te rgoedkeuring voor te dra gen. Indien deze voorstellen worden bekrachtigd, en daaraan twijfelen wij niet, dan zal D.Ba- winnen aan innerlijke kracht, hetgeen ongetwij feld zijn stempel zal drukken op het welzijn d«r vereeniging.

Nieuwe Langedijker Courant | 1931 | | pagina 4