40-jarig bestaan Nieuwe LangedijkerGourant De Vierbond Prijsvraag Nieuwstijdingen Laatste berichten Den 2en April (a.s. Zaterdag) zal de „Nieuwe Langedijker Courant" 40 jaren hebben bestaan. Allen, die van hunne belangstelling wenschen te doen blijken, wordt daartoe gelegenheid gegeven ter receptie, welke van 35 uur in „Concordia" zal worden gehouden. REDACTIE EN UITGEEFSTER. Radio Programma's DONDERDAG 31 MAART. N.m. 3.15 Max Tak: „De groote symphonie-orkes- ten en'hun leiders 4.00 Ziekenuur 5.00 Het AVRO-kamerorkest 6.30 Sportpraatje 7.00 Het "J70-Kamerorkest 7.30 J. Peper. Causerie over ftaf; .onderwijs 8.00 Tijdsein 8.01 Gramofqpn- Jjpjk 8.15 Uitzending Concertgebouw Amster- h /Concertgebouw orkest 10.30 Vaz Dias Gramofoonmuziek 11.00 Uitzending uit Res- t Haeck, Den Haag 12.00 Sluiting. N. C. R. V. HUIZEN. 4.00 Tijdsein 4.00 Ziekenuurtje 5.00 ein 5.00 Cursus handenarbeid voor onze --jeugd 5.45 Cello-recital 6.45 Cursus knippen en itöfversieren 7.00 Tijdsein 7.00 Vragenhalf- uurtje 7.30 Politieberichten 7.45 Ned. Chr. '^Persbureau 8.00 Tijdsein 8.00 De Zangvereeni- ging „Weesper Mannenkoor" 9.00 J. B. Ooster- welde: „Het werken onder de jeugd in Amsterdam j J '9.30 vervolg concert 10.00 Vaz Dias 10.10 Gramofoonmuziek VRIJDAG 1 APRIL V. A. R. A. HILVERSUM V.m. 0.45—7.00 en 7.30—7.45 Lichaamsoefeningen 8.00 tijdsein 8.0- Gramofoonmuziek 10.00 Morgenwijding V. P. R. O. 10.15 Voordracht door Minny Erfman 10.30 VARA-speptet 11.00 Vrouwenhalfuurtje '11.15 VARA-septet 12.00 Sluiting 4.00 Tijdsein 4.01 Piano-recital 4.30 Na schooltijd 5.00 VARA-orkest 6.35 Begin selprogram 7.00 VARA-orkest 7.15 Inneming van den Briel, hoorspel 7.45 VARA-orkest 8.00 Sluiting. 11.00 Dr. B. Premsela 11.15 Gramo foonmuziek 12.00 Tijdhein en sluiting. V. P. R. O. HILVERSUM N.m. 8.00 Tijdsein 8.01 Gelijkenissen uit het nieuwe Testament 8.30 Concert Haydn cyclus 9.00 Cursus „Beginselverklaring van het Vrijz. Pro testantisme 9.30 Concert 10.00 Persberichten Vrijz. Godsd. Persbureau 10.05 Vaz Dias 10.15 Herman Rutters: „Joseph Haydn' foonmuziek. 10.45 Gramo- N. C. R. V. HUIZEN V.m. 8.00 Tijdsein 8.00 Schriftlezing 8.15 Gramofoonmuziek 10.30 Tijdsein 10.30 korte ziekendienst 11.00 Tijdsein 11.00 Gramofoon muziek 12.00 Politieberichten 12.15 Middag concert 2.00 Tijdsein 2.00 Zuster M. Blanke voort: raadgevingen omtrent babyverzorging 2.30 Verzorging zender 3.00 Tijdsein 3.00 Concert 5.00 Tijdsein 5.00 G. Westra: Inleiding tot een serie Postzegelpraatjes voor de Jeugd. 5.30 Half uurtje voor jeugdige amateurfotografen 6.00 Tijd sein 6.00 H. J. Steinvoort: „Een bloempot-bak 6.30 Bezoek Radio-dokter 7.00 Tijdsein 7.00 A. J. Herwig: „Eenjarige zaadplanten, die we in April kunnen zaaien." 7.30 Politieberichten 7.45 Max K. W. Gerisch: „Goedkoop reizen in Duitsch- land 8.00 Tijdsein 8.00 De H. O. V. 9.00 W van Rijswijk: „Smaragd, saffier en robijn. 9.30 Concert 10.00 Va?. Dias 10.30 Gramofoon muziek. ZATERDAG 2 APRIL V. A. R. A. HILVERSUM V.m. 6.45—7.00 en 7.30—7.45 Lichaamsoefeningen 8.00 Tijdsein 8.01 Gramofoonmuziek 9.00 Trio Drukker 10.00 Morgenwijding V. P. R. O. 10.15 Uitzending voor de arbeiders in de Continu bedrijven 12.00 Tijdsein 12.01 VARA-septet I.45 Verzorging zender 2.15 Kwartiertje voor het Instituut voor Arbeiders Ontwikkeling 2.30 VARA Kinderkoortje „De Krekeltjes" 3.00 D. Broekman Gramofoonmuziek 4.30 Accordeon Vereemging 5.00 Ch. M. Geudeker: „Arbeiderssport." 5.15 beoefening der huismuziek 5.45 SDAP-kwartier- tje 6.00 Groningsch uurtje 7.00 Optreden van het Russische Balalaika Orkest „Russia" 8.00 V. L r a. 9.00 Bonte avond 11.00 Vaz Dias II.15 Vervolg bonte avond 12.00 Tijdsein K. R. O. HUIZEN. V.m. 8.00—9.15 Morgenconcert 10.00 KRO-trio 11.30 Godsdienstig halfuurtje 12.00 Tijdsein 12.01 Politieberichten 12.15 KRO-sectet 1-45 Veigrnzorging zender 2.00 Gramofoonmuziek 2.30 Kinderuurtje 4.00 H.I.R.O. uitzending 5.00 Gramofoonmuziek 5.15 Sportpraatje door S. P. J. Borsten 5.30 Gramofoonmuziek 6.00 Jour nalistiek weekoverzicht 6.20 Gramofoonmuziek 6.40 Cursus Esperanto 7.10 C. M. van Egger- mont: „Regeneratievermogen bij planten en dieren 7.30 Politieberichten 7.45 Gramofoonmuziek 8.00 Cabaret-programma 11.0012.00 Grama- föonmuziek. 55 99 Vergadering van „De Vierbond" met het bestuur van „De Koophandel". Vertegenwoordigd zijn de veilingen te: Broek op Langendijk: door de heeren P. Slot A.Pz., S. de Boer, J. Duif, W. Visser en S. Spaans. Noordscharwoude: door de heeren J. Ootjers, J. Kliffen, P. Kostelijk en A. Swager; Warmenhuizendoor de heeren P. Slot, w. out- ker, L. Doeker, K. Molenaar en P. Klant; Obdam: door de heeren H. Bakker en A. Hensel- man. Het bestuur van „De Koophandel" is vertegen woordigd door.de hÜren C. Wagenaar Kz. 'êft P. F. Slot. Daar de vergadering is belegd op initiatief van de Centrale Veilingsvereeniging „Warmenhuizen en Omstreken", fungeert de heer P. Slot te Warmen huizen als voorzitter. De voorzitter verwelkofnt de aanwezigen en opent de Vergadering met enkele inladende woorden. Ingekomen is een schrijven van de vereeniging „De Koophandel", waarbij deze vereeniging zich bereid verklaart de getroffen regeling in zake de korting van de contante betaling voor een jaar.te verlengen. Alleen kunnen zich hiermee vereenigen. De secretaris brengt vervolgens een uitvoerig ver slag uit van hetgeen is verricht in zake den aan de regeering gevraagden toeslag op de bewaarkool. Algemeen is men van oordeel, dat deze zaak niet bevredigend verloopt en toont men zich veront waardigd over de houding der regeering. Besloten wordt de bemiddeling in te roepen van H. M. de Koningin, die zich dezer dagen persoon lijk van den nood in onze koolstreek op de hoogte heeft gesteld en tevens weder een audiëntie bij den minister van Landbouw aan te vragen om deze zaak nog eens te bepleiten. De voorzitter stelt vervolgens het punt, waarvoor deze vergadering is bijeengeroepen aan de orde, ii.l. het voorstel van Warmenhuizen om den minimum prijs tijdelijk te verhoogen. De voorzitter constateert, dat het bepalen van een minimumprijs tot heden met succes heeft ge werkt. In den zomer en herfst is het moeilijk om den minimumprijs te verhoogen. Hij vraagt zich echter af zou het in den winter ook niet kunnen. Zou men b.v. van Februari of Maart af niet op f 1.00 kunnen stellen? Zou er minder kool door worden verzonden? Hij meent, dat de invloed op de ver zending slechts gering zal zijn. Hij ziet wel be zwaren, maar acht deze niet onoverkomelijk en vraagt dus of allen zich in principe met het voorstel Warmenhuizen kunnen vereenigen. De heer Kostelijk ziet groote bezwaren. De wij ziging moet z.i. bekrachtigd worden door de alge- meene vëïgadering. Hij voelt ook veer voor deze zaak, maar dan moet er een fonds zijn waaruit eene uitkeering kan geschieden. De kool, welke den mini mumprijs niet opbrengt, kan dan vernietigd wor den. Hij acht het mogelijk eene dergelijke regeling voor het volgend seizoen te ontwerpen. Ook de heer Ootjers acht de bezwaren niet gering, zónder fonds om iets uit te betalen. Het product wordt dan niet uit de markt gehouden. De heer S. de Boer ziet dezelfde bezwaren. De consequentie zal zijn, dat er, vooral bij den tegen- woordigen grooten voorraad, meer kool komt dan verkocht kan worden. Hij vreest, dat het opvoeren van den minimumprijs tengevolge zal hebben, dat minder wordt uitgevoerd. De heer K. Molenaar zegt een sterk voorstander van het voorstel te zijn. Was er geen minimumprijs geweest, dan zou in dezen winter veel kool voor f 0.10 a f 0.20 per 100 kg. zijn verkocht. Hij meent, dat een kleine verhUogmg geen afbreuk aan den afzet zal doen. De heer C. Wagenaar en P. F. Slot meenen, dat nagenoeg evenveel kool zal zijn te plaatsen voor f 1.00 als voor f 0.60. Het groote gevaar is h.i. dat dat de bouwers zelf hun kool gaan verkoopen. Het gebeurt thans reeds dat zij met een auto naar de groote steden gaan en daar de kooplieden becon- curreeren. Fondsvorming en het uit de markt hou den van de kool die eigenlijk te veel is, wordt door „De Koophandel" zeer toegejuicht. De voorzitter constateert, dat het voorstel van Warmenhuizen geen kans heeft en trekt het in. De andere vereenigingen zullen z.i. het voorbeeld van de L. G. C. moeten volgen en in hunne eerstvol gende algemeene vergadering een principieelë uit spraak over fondsvorming uit moeten lokken. Bij de rondvraag meent de heer P. Slot A.Pz. een waarschuwend woord te moeten laten hooren in zake het besluit van den Noorder Marktbond en L. G. C. tot afschaffing van de bonnen. De handel wordt daardoor z.i. te veel belemmerd. Hij meent, dat we met dit besluit ons zelf benadeeld hebben en adviseert er weer op terug te komen. De heer C. Wagenaar gelooft ook, dat het met den aanvoer aan de veilingen den verkeerden kant heen gaat. 's Maandags is er niets, Dinsdags veel, 'sWoendags weinig, Donderdags meer, Vrijdags weinig en 's Zaterdags de grootste aanvoer van de geheel week. Hij adviseert den aanvoer meer te ver- deelen. De kooplieden zijn thans genoodzaakt voel bestellingen uit te stellen. Hierna sluiting. (Nrd.Holl. Dbld.) Evenals vorige jaren zal ook dit. jaar door de „Vereeniging voor Volkenbond en Vrede" in overeenstemming met andere landelijke Volke'n- bondsvereenigingen op initiatief van de „Union internationale des Associations pour la Societe des Nations" weder een prijsvraagwedstrijd wor den uitgeschreven. Op verozek van de Jeugd Onderwijscommissie onzer vereeniging werd besloten, ook nu weder twee prijsvragen uit te schrijven en wei? a. een bedoeld voor kweekelingen en jonge leerkrachten L. O. b. een voor aanstaande leerkrachten van het voortgezet onderwijs, eventueel studeerende aan een onzer Universiteiten in aardrijks kunde, geschiedenis of de staatswetenschap- Het hoofdbestuur van de vereeniging voor Volkenbond en Vrede stelt dit jaar drie; prijzen van elk 150 gulden beschikbaar voor de best geoordeelde opstellen, welke bedragen zullen wot den aangewend om, ingaande ongeveer 20 Augus tus, de bekroonden in staat te stellen) een reis naar Geneve te maken, daar 1012 dagen; te ver blijven onder deskundige leiding alles te be zichtigen en verschillende belangrijke conferen ces bij te wonen, georganiseerd door het Bureau international d'Education aldaar en de Union bovnegenoemd. Voor geleide naar en van Ge neve zal worden gezorgd, terwijl zij vermfoedelijk" daar de deelnemers uit andere i landen zullen ontmoetten. - Het is niet onmogelijk dat, evenals wel te vo ren geschiedde, ook nu 'weer een of meer Afdee- lingen onzer vhereeniging een zeker bedrag be schikbaar stellen als prijs, maar hierover moet meet de afdeelingen nog overleg worden gepleegd Ads'onderwerp voor de leerkrachten L'. O. werd de volgende opgave gekozen. Schets het aandeel der Nederlanders in het, V olkenbondswerk Voor beantwoording' komen in aanmerkiflg de Per Telefoon kweekelingen van het derde of vierde studiejaar eener Kweekschool en jonge onderwijzers(essen)| tot en met den leeftijd van 25 jaar.- Als onderwerp voor aanstaande leerkrachten voortgezet onderwijs werd gekozen De vredesgedachte in het Romninsche we reldrijk, mits in verband gebracht met de hedendaagsche toestanden (Volkenbond) en vredesidealen. De antwoorden moeten uiterlijk 15 Juli a.s. bij den voorzitter van de Jeugd Onderwijscom missie van de Vereeniging voor Volkenbond en Vrede, den heer J. Bastiaans, ZonUelaan 18 te Hilversum. Zij mogen ten hoogste bedragen 8000 woorden (dus ongeveer zooveel als 5 bladzijden folio gêtypt.) Het doel is, voor zooverre de prijsvraag sub a aangaat, uiteraard niet het aankweeken van een' valseh chauvinisme, maar wel een antwoord, waar uit duidelijk kan blijken, dat ook een klein land op dit gebied zeer veel ten goede kan doen, zeer zeker, om dc internationale gedachte van den Volkenbond en wat daarmede samenhangt, te bevorderen. Voor zooverre die sub b betreft, licht vooral op de beteekenis der Volkenbonds gedachte voor het heden te doen vallen,. De bekroonde opstelelen blijven eigendom der vereeniging. Het hoofdbestuur van de Vereeniging- voor Volkenbojnd en Vrede, zal in overleg met de Jeugd Onderwijscommissie, die het hoofdbestuur bij alle oenderwijs- en opvoedingsaangelegenhe den ter zijde staat, oen Jury benoemen. De bekroonden zullen tijdig het 'bedrag ont vangen waarvan zij do kosten voor de reis naar Gerieve moeten bestrijden, en tevens alle inlich tingen, opdat dc reis goed en aangenaam! door hen kan worden volbracht. Die prijswinners van de vorige jaren bewaren aan hun reis buiten gewoon prettige herinneringen. Van de zijde der der Jeugd Onderwijscommissie wordt zooveel mo gelijk in aansluiting met de bekroonde winnaars van naburige landen, gezorgd voor de reis naar Geneve en worden ook de noodige maatregelen getroffen 'yloor het verblijf aldaar. Juist tenein de daarvoor den noodigen tijd beschikbaar tc stel len, is inzending van 'de opstellen uiterlijk 15 Juni noodig een gewenseht, opdat aan de bekroon den ook tijdig het resultaat kan worden mede gedeeld. - Ui Hoewel de keuze van het studiemateriaal ui teraard vrij wordt gelaten, geven Hoofdbestuur en Jeugd OnderwijStx>m m issi c gaarne aan eventu- eeele deelnemers gelegenheid, kennis tc nëmën van een literatuurlijst, die mogelijk bij de; beant woordihg van dienst, kan zijn. Namens het Hoofdbestuur, De Algemeen Secretaris, H. OH. G. J. VAN DER MANDERE! Jan van Nasfaltstraat 93 den Haag Namens de Jeugd Onderwijscommissie, De Voorzitter, J. BASTIAANS, Zonnelaan 18* Hilversum. Plaatselijk Nieuws NOORDSCHARWOUDE. In de gehouden vergadering van het plaatselijk Crisis-Comité werd besloten naast de 1000 K.G. Zwalvelzure ammoniak, welke door het Nationaal Comité is toegewezen, zelf nog 1000 K.G. aan te koopen, en dit quantum te verdeelen onder de ge gadigden bij verloting. Op het Nationaal Comité zal wederom een be roep gedaan worden om steun. Door den heer Jac. Smit Jz. werd voorgesteld om ook hier een lichtbeeldenavond te houden zooals in andere gemeénten reeds plaats vond. Dit zal In overweging genomen worden. Het einde van etin zwerver. Dinsdag is te Bfeverwjjk een bekend Beverwijksch type J. v. d. T. genaamd, die alleen in eenf schuurtje aan den Patersweg woonde, onder droeve omstandig- heeden overleden. De man, die een zeer eenzaam bestaan leidt, was ernstig ziek en lag op een hoop vodden in de tochtige schuur waarin bo vendien ratten en muizen vrij spel hadden. Het ongedierte liet den zieken man niet ongemoeid en op zijn lichaam werden üoorrattenbeten ontsta ne verwondingen aangetroffen. Hoewel zijn toestand in hooge mate zorg Baar de weigerde hij zich in een' ziekenhuis te doen op/- nemen, ondanks het herhaalde aandringen van den geneesheer. Hij wilde de schuur niet verlaten en aangezien de man volkomen toerekeningsvat baar was stónd men machteloos. Mnnschlievende omwonenden hielpen den zwerver zoo goed en zoo kwaad als dat ,ging en voorzagen hem van eten en drinken.' Gisttermorgen werd hij dood on zijn bed van lompen aangetroffen. Toen de politie een, onderzoek in zijn verblijfplaats instelde^ vond zij onder de vodden een 'geldbedrag van„ ruim 900" gulden. Getracht zal worden eventueele j-echtmatige erfgenamen op te sporen. Het stoffelijk overschot van den eenzamen zon dorling, van wien bekend is, dat hij door stroo pen in zijn onderhoud voorzag, zal op de alge-, meene begraafplaats ter aarde worden besteld. Kind in een riool gevallen. Te 3 tevens weert is Maandag het vierjarig zoontje van den landbouwer M. bij het' spelen, in de rioleering gevallen. Hét, werd inwendig zoo ernstig gekneusd, dat de dood reeds was ingetreden, toen het kind werd opgenomen. Dte roofmoord te Culemborg. De vorige week werden te Culemborg pamfletten verspreid AMSTERDAM 31 MAART V.D. Uit AMSTERDAM. HET DRAMA OP DEN MAJELLATOREN TE AMSTERDAM. Tegen den leidekkerspatroon is wederom levenslange gevangenisstraf geëischt. Het Gerechtshof wees heden arrest in de zaak tegen den leidekkerspatroon M., die in hooger be roep terechtstond, verdacht van den moord op zijn compagnon Arkenbout, gepleegd op den toren van de Majellakerk te Amsterdam op 29 Maart '29. Door den dood van A. kreeg M. een som van f50.000 van de verzekeringsmij uitbetaald. Hij had n.l. een comp'agnonsverzekering op A. afgesloten. De rechtbank had M., wegens moord conform den eisch van het openbaar Ministerie tot levenslange gevangenisstraf veroordeeld. In hooger beroep eischtte de procureur-generaal eveneens levenslange gevangenisstraf, bij welke eisch hij, ook bij voortgezet onderzoek door het Hof bevolen, persisteerde. Het Hof arrest wijzende vernietigde op formeele gronden het vonnis van de Rechtbank en veroor deelde verdachte opnieuw rechtdoende tot levens lange gevangenisstraf wegens moord op zijn com pagnon Arkenbout. Uit DIEVER. HOTEL DOOR BRAND VERWOEST. Hedennacht, omstreeks half één, is door tot nu toe onopgeloste oorzaak brand ontstaan in het bekende dorpshotel „de Diverbrug", gelegen aan de kruising van den Rijksweg Assen-Meppel en den straatweg DieverDwingelo. Op het moment dat de brand uitbrak, kwam de eigenaar, de heer Blok, juist thuis. Hij snelde het brandende gebouw bin nen en slaagde er in zijn vrouw en 3 kinderen te redden. Bij zijne verdere pogingen om nog enkele voorwerpen in veiligheid te brengen, werd de heer Blok door den rook bedwelmd en geraakte bewus teloos. Men wist hem Spoedig uit het brandende huis te halen, waar na hij weer bij kennis kwam. In het hotel waren geen gasten aanwezig. De brandweer van Diever alsmede van Dwingelo waren spoedig ter plaatse, doch konden weinig tegen de vuurzee uitrichten. Het geboiiw, uit den achtienden eeuw dateerende en in den ouden tijd als posthuis gebruikt, brandde tot den grond toe af. Een in de nabijheid staande schuur bleef behouden. In het gebouw was tevens gevestigd het plaat selijk kantoor van de Nederiandsche Tramweg Mij. dat geheel werd verwoest. Ook eenig geld ging verloren. Het blusschingswerk was hedenmorgen 5 uur ge ëindigd. De schade pl.m. f8000, wordt door verzekering gedekt. onderteekend door den heer C'l. 3 weer is uit Tricht waarin bepaalde personen te "Culemborg worrler. beschuldigd, de daders te zijn van den roofmoord op van AViggens in 1923. Thans zijn naar het Volk bericht, bij! de po-j litie verschillende aanklachten ingediend tegen den heer iSweeris. De aanklagers zijn J. Col le, St. Oolle, A. Opdam en M- Middelkoop. Ook le gen den verspreider der pamfletten den heèr J. Komijn is een aanklacht ingediend. Kinderverlamming, Te, Ede heeft zich een geval van kinderverlamming met doodelijlmi afloop voorgedaan. Hartelijkheid is alles. Zondagmiddag ging do 24-jarige A. J. uit Ettten' zijn meisje te Sprundel bezoeken. Het meisje dat van A. J. eenig geld in bewaring had, wilde dit op zijn verzoek niet teruggaven. Daar ontstond een woordenwisseling, door, die zoo hoog liep, dat de aanstaande schoonvader van A. J. die op het erf was, ijlnigs naar binnen kwam geloopen en zich ook met de zaak bemoeide, met het gevolg, dat, A J. kwaad werd en den man een mes in de iborst stak. De wonde bleek zoo crns'tig te) zijn, dat onmiddellijk geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. De marechaussee te Sprundel, die het onderzoek in handen nam, heeft A. J. Ier be schikking van den officier van Justitie te Bireda gesetld. Valsehe munters. Naar do Telegraaf ver neemt, heeft de- Hotterdamsehe recherche een complöt valsehe munters ontdekt, dat sedert ge- ruimen tijd op zeer listige wijze valsch zilver geld wist te vervaardigen en uit te geven. Dooi de geraffineerde wijze waarop de heeren te werk gingen konden zij lang buiten schot blijven, bit dat zij tthans eindelijk in de val zijn geloopen. Eir moet een vrij groot aantal valsehe rijksdaal ders in omloop zijn gebracht. De werkplaats, waar het valsehe geld werd vervaardigd, is door de politie opgespoord. Met de ontdekking van dit complot» heef tl de Rotterdamsche recherche een goede vangst ge| daan Vervolging van „de Tribune." Het dag blad „de Tribune" zal vervolgd worden wegens het plaatsen van een afbeelding van Z. H'. den Paus, de wapens voor den strijd in China zege nende en wegens het opnemen van een afbeelding van het Blelgische koningspaar bij het bezoek aan de jongste mijnramp in België, met het onder schrift: krokodillentranen schreiende Kindje in de wieg gesmoord. t Te Oud® Pekela kwam de echtgenoote van den heer B. Kuiper tot de ontdekking, dat haar baby, van 3rie maanden, welke in dc wieg lag* dood was. Het bleek, dat de kleine was gestikt, doordat een kat in de wieg was gesprongen en op de keel van de kleine was- gaan liggen. Birandstiehter van zeven branden gearres teerd De talrijke voorkomende bosch- en heide branden op den Lemelerweg te Ommen, deden het vermoeden ontstaan, clat er kwaadwilligheid in het spel was. Het is thans de rijksveldwacri gelukt de hand te leggen op zekeren H. te ;LeJ

Nieuwe Langedijker Courant | 1932 | | pagina 2