VERKIEZING. Café-Resfaurant Ober-Bayern De crisis in de Ver. Staten en de gulden Rechtzaken Uitvoering van Adspiranten, 20Maarta.s. Koolland G. 8AKKUM en J. GOOTJES Jn.zn. belangrijk te kort schoot, zoodat het sohip het zwarte schaap van de Marine genoemd werd. De commandant van de „De Zeven Provinciën", de 'kapitein-luitenant ter Zee P. Eikenboom, valt ernstig te laken. Hem zal in elk geval ontslag wor den verleend, onafhankelijk van de vraag of hij al dan niet voor den krijgsraad zal moeten ver schijnen. Voorts staat vast dat de eerste officier van de „Zeven Provinciën", de luitenant ter zee der eerste klasse C. Meyer tegen de voorschriften tegelijk met den commandant naar de siciëteit is gegaan. Dit is de verwording van de dienstopvatting aan boord noemt het blad de eenige verzachtende om standigheid bij de uiterst treurige houding van de meerderheid der officieren. Nieuwstijdingen AUTO OVER DEN KOP. Onvoorzichtig wielrijder de oorzaak. Maandagmorgen omstreeks half tien is de groote vrachtauto van den West-Friesdhen expressedienst, de Bruyn uit Enkhuizen, van den dijk gereden en gekanteld. De auto reed met matigen gang, toen even voorbij Buiksloot een wielrijder, die links van den weg reed, plotseling naar rechts overstak. Direct daarop reed hij weer naar links. De bestuurder van den auto raakte toen blijkbaar de kluts kwijt. De zware auto schoof linkt van den dijk en sloeg over den kop. De chauffeur en zijn helper in de cabine kwamen er goed af en hadden geen letsel toekomen. Erger waren twee personen, die in len auto meereden, er aan toe. Per luxe-auto werden zij vervoerd naar een dokter te Buiksloot. Een Van de mannen lag zwaar gewond onder het vrachtgoed. De auto was zwaar beschadigd. De wielrijder, aan wien dit ongeval moet worden geweten was danig overstuur. ONSCHULDIGE GETROFFEN. Te Sittard heeft een schietpartij plaats gehad op een smokkelauto. De auto ontkwam. Een der kogels drong een huis binnen aan den Rijksweg en trof den heer v. d. Weve, die zich stond te scheren, in een der longen. De toestand van den getroffene is zeer ernistig. De berichten uit de Vereen. Staten, die gis teravond binnenkwamen, zoo meldt het Hbld." waren zeer schaarsch. In tegenstelling met de crisis in Diuitschland en in Eingeland in '1931 bereikten ons weinig telegrammen omtrent de houding van het publiek ,de plannen der regee-' ring, eventueel te nemen maatregelen, enz. Over het algemeen schijnt het Amerikaansche publiek wel teleurgesteld over het moratorium en de opschorting van den gouden standaard, maar men neemt het toch nogal philosophisch op, maar de overheid heeft opvallend veel maat regelen genomen om de rust te handhaven. Dte New Yorksche correspondent meldde gis teren aan genoemd blad: Een eerste zorg der regeering is de uitbeta ling van loon en en salarissen mogelijk1 ,tef maken want er schijnt groot gebrek aan baar geld te heerschen. Minister Woodin verklaarde, dat de ze moeten worden uitbetaald en zoo moodig zal dispensatie van het bankmoratorium worden ver leend om de gelden hiervoor beschikbaar te krij gen. Het gebrek aan baar geld, doet zich over al voelen. Ook Amerikanen, die in ',het buiten land reizen ondervinden de ernstige moeilijk heden. Lie wisselkantoren verstrekken vreemde valuta met aftrek van 25 procent in overeen stemming met de wettelijke voorschriften. D|e bevolking heeft met het oog pp de crisis betrekkelijk verstandig gereageerd hoewel zich in het dagelijksche leven tal van moeilijkheden voordoen. Trams, hotels en winkelzaken zijn voor een goed deel er toe ovetgegaan, tegen le gitimatie cheques in betaling te nemen. Zelfs doen zich moeilijkheden voor wanneer men bil jetten van tien dollar wil wisselen. Het Clearinghouse maakt intusichen clicbe's klaar voor het drukken van noodgeld. Ook worden bijzondere loketten in gebruik genomen voor de uitgifte van het geld. Nood geld zal verkrijgbaar zijn ten bedrage van ;1 dollar tot 20, "teneinde tegemoet te komen aan het tekort van baar geld. Dte drukpers der Ame rikaansche circulatiebank draait dag en nacht. Halndlraving va!n den Nederlandse hen gouden standaard. In ons avondblad, zoo gatj hetiH,bid. verder hebben wij reeds uitvoerig stilgestaan bij fle gevolgen, die een eventiel definitief opgeven van den gouden standaard door Amerika zou kunnen hebben. Wij deelden daarbij mede, dat ons bij informatie ter bevoegder plaatse gebleken was, dat de gebeurtenissen in Amerika geen aan leiding zullen geven tot eenige wijziging in de tot nu toe gevolgde wegen Tot handhaving van den koers van den gulden. Hoewel wij, op verzoek, bij deze belangrijke mededeeling niet vermeldden, dat zij afkomstig was van den president der Nederlandsche Bank, rar. Trip, zal men toch begrepen hebben dat dit inderdaad het geval was. Wij willen er hier nog eens met klem op wij zen, dat in het gesprek dat onze (redactie gister-, ochtend met den president der Neder 1 an'Ischo Bank had, deze nog eens duidelijk liet iiitkomen dat de Nederlandsche Bank haar tot nu toe gevolgde politiek, die aan een handhaving van een gezonde valuta onafscheidelijk verbonden is, met dezelfde consequentie zal voortzetten als zij tot inu toe steeds gedaan heeft. Die omstandigheden, die in andere landen tot een opheffing van den gouden standaard hebben geleid, zijn hier niet in die mate iaanwezig als elders. Ons bankwezen is volkomen gezond. Die heer Trip 'is .van oordeel, dat de techni sche positie van ons ruilmiddel geenerlei .aan leiding geeft 'tot gevolgen, als zich,in andere lan den hebben voorgedaan. AAN DE OUDERLIJKE MACHT ONTTROKKEN. Op 20 Februari stond terecht de 49 jarige Mevr. E. K„ echtgenoote van Jhr. A. L. van S„ te Zuid- sdharwoude, verdacht om het feit, dat zij op 24 Dec. j.l. haar dochtertje, Louise van S., aan de ouder lijke macht, toegekend aan haar echtgenoot tijdens den loop van een echtscheidingsprocedure tusschen beide echtgenooten had onttrokken. Na een inge wikkelde eohtscheidingsprocdedure, aanvankelijk ingesteld door Jhr. van S., welke- ten gunste van dezen toeslist werd door de Alkmaarsche Rechtbank en waarvan het vonnis later door het Gerechtshof te Amsterdam vernietigd werd, diende Mevr. van S. op haar beurt een eisch tot echtscheiding in'. Gedurende den loop van deze procedure beschikte de President dat het 8-jarig dochtertje van boven genoemd onder ouderlijke macht en voogdij van den vader gesteld zou worden, terwijl mevr. van S. vrijheid kreeg zich elders te vestigen. Het was haar dus niet vergund haar dochtertje tot zich te nemen. Op 24 Dec. vertrok zij uit haar woonplaats, Hil versum, naar Zuidscharwoude waar zij een taxi bestelde en haar dochtertje, dat zich naar school had begeven, wist te bewegen met haar mede te gaan. Zij vertrokkèn per auto naar Amsterdam, vanwaar Louise aan haar half-zusje, vertoevende ten huize van den vader, een prentbriefkaart stuur de, en daarop het gebeurde beschreef. Hoewel de opzet geenszins misdadige ontvoering inhield, was toch het gevolg dat de vader een aanklacht indien de. Op het feit staat wettelijk een maximumstraf van zes jaar vol'gens artikel 279 van het Wetboek van Strafrecht, dat vanzelfsprekend met geen ge voelsargumenten rekening houdt. Het kind is inmid dels weer in de ouderlijke woning. De officier wilde echter deze moeder niet naar de cel verwijzen, en vorderde slechts 2 maanden voorwaardelijk met 2 proefjaren. De zenuwen van mevr. van S. waren echter op de zitting van 20 Febr. dermate geschokt, dat de President schorsing van deze zaak tot 6 Maart gelastte, waarop de verdediger, Mr. Geelker ken, gelegenheid zou hebben tot het houden van zijn pleidooi. Wij vermelden nog, dat mevr. van S. het met haar advocaten tot 'heden niet bijzonder ge troffen had, en o.a. tevoren als „raadsman" had gehad de beruchte Mr. Staal uit het oplichtings schandaal te Limmen. Mr. Geelkerken betoogde uit voerig, dat er geen enkele reden was de eisch van Jhr. van S. in te willigen, gezien de uitspraak van het Gerechtshof en Hooge Raad. Slechts op grond van de huiselijke verhoudingen van mevr. van S. toegestaan zich elders te Vestigen, zonder dat er thans reden was, mevr. van S. de beschikking over haar kind te verbieden. Pleiter betoogde, dat men dan elke moeder zou kunnen Veroordeelen tot zes jaar gevangenisstraf, wanneer zij haar kind mee nam uit de ouderlijke woning. De zaak werd hierop eenigen tijd met gesloten deuren behandeld, ter bespreking van eenige meer intieme aangelegen heden. Na heropening betoogde pleiter, hoe Jhr. van S. elk contact weigerde. Ook omdat het kind her haaldelijk naar haar moeder verlangde en zelfs van huis liep, had mevr. van S. ten einde raad het kind gedurende de Kerstdagen tot zich geno men. Pleiter was van oordeel dat mevr. van S. ge handeld had, zooals elke moeder in dit geval ge daan zou hebben, en noemde het absurd als deze vrouw veroordeeld, zou worden. De wet verleent macht aan beide ouders. De man oefent wel deze ouderlijke macht uit, doch mede namens zijn echt genoote. Het is dus onmogelijk een kind te ont trekken aan een gezag dat ook bij haar zelf be rust. Niet de rechtsliteratuur noch de jurispru dentie achten een dergelijk geVal als dit voor de vrouw een strafbaar feit. Spr. concludeerde dat mevr. S. van rechtsvervolging ontslagen diende te worden. Een Veroordeeling zou de uitnemende re putatie van het O. M. kunnen schaden. Ook zag pleiter in deze procedure een vermindering van eerbied voor het Gezag, daar verschillende hande lingen van Jhr. van S„ als drager van het gezag in beperkten kring, noodzakelijk publiek besproken werden, en deze niet altijd in een gunstig licht konden worden geplaatst. Nog wees pleiter op de vele smartelijke uren, die deze moeder, waarop als vrouw niets was aan te merken, heeft moeten doormaken. De officier wees er op, dat het feit eigenlijk bij herhaling was gepleegd en was hij eerst thans tot vervolging overgegaan. Voorts ver meende de Officier dat de moeder op eigen ver zoek zich elders en buiten de ouderlijke woning had gevestigd, en zij dus buiten staat was, eenig ouderlijk gezag uit te oefenen. Op dien grond was de Officier de meening toegedaan, dat het ouderlijk gezag geheel toerustte bij den vader, die alleen dit gezag behoorlijk kon uitoefenen, zoolang hij het kind in zijn nabijheid had. Door den officier werd alzoo gepersisteerd bij hetd oor hem genuomen requisitoir, 2 maanden gevangenisstraf voorwaar delijk met een proeftijd van 2 jaren. Hierop werd door den verdediger, die ook zijn standpunt hand haafde gedupliceerd. Mevr. van S. bestreed dat het feit meermalen gepleegd zou zijn. De kinderen had den haar zelf gesmeekt met haar mede te mogen gaan Zij wees op den zenuwachtigen toestand der kinderen, die zij herhaaldelijk had getracht te kal- meeren. Zij had nimmer getracht de kinderen met zich mee te nemen, en staat zij ook, zooals zij zeide op het geheele dorp bekend als een kindervriendin. Het speet haar, dat zij nooit eens met den officier had kunnen confereeren. Vermoedelijk had hij dan wel een betere kijk op haar gekregen. De uitspraak werd bepaald op over drie weken. NOG GEEN VERBETERING. De slagersknecht, Lodewijk van St. uit St. Pan- cras, die nog maar steeds aan het proefstoomen was geweest om de rechtbank tot overtuiging te kunnen brengen, dat het hem ernst was met zijn streven tot beterschap. Kon helaas weer niet bo gen op een schoon- lijstje, jammer voor hem had hij weer eenige malen, wat men noemt, de emmers omgetrapt en moest hij zelf erkennen, dat hij dezer dagen ook weer aan den rol was geweest en ook dat er geen grond meer was voor verdere conside ratie. De heer Wiggers, ook zoowat aan 't eind van zijln latijn, adviseerde als laatste medicijn een voorw. straf. Het begon den officier per saldo ook wel twee beetjes te vervelen, maar wilde het nog eens wagen om een gecombineerde straf, maar dan een gepe perde Eisch maanden, waarvan slechts 3 voor waardelijk met 3 proefjaren. Vonnis 6 maanden gev. waarvan 4 maanden voorwaardelijk met 3 proefjaren en strenge bijz. Voorwaarden. ERNSTIGE AANRIJDING VAN EEN AUTOBUS MET EEN VRACHTAUTO OP DEN KANAALDIJK ONDER ALKMAAR. In den nogal miistigen morgen van Dinsdag 17 November had op den Rijksweg langs het N. H. Kanaal onder de gemeente Alkmaar een zeer ern stigs aanrijding plaats tusschen een uit Alkmaar komende autobus en een vrachtauto, komende uit ridhting Koedijk. Door de kracht van die aanrijding werd een der zijden van de autobus nagenoeg open gereten en bekwamen verschillende inzittenden ern- stigeverwondingen, zoodat directe opname in het Ziekenhuis noodzakelijk was. Het onderzoek naar de schuldvraag had na een gehouden instructie tegen den 24-jarigen Vracht auto-chauffeur Johannes Cornelis Smit, wonende Voormeer no. 18, Alkmaar, het resultaat dat ge noemde chauffeur heden voor de meervoudige Straf kamer onder presidium van mr. Ledetooer, bijzit tende rechters mr. Krabbe en Ubbens, subs. off. mr. G. v. d. Feen de Lille en Sub. griffier mr. Corvee ter.echt stond ter zake dat het te Alkmaar op of omstreeks 15 November 1932 aan zijn sChuld te wijten is geweest, dat na te noemen personen zwaar lichamelijk letsel, waaruit tijdelijke ziekte is ont staan, zulks door, terwijl hij alstoen aldaar tijdens dikke mist als .bestuurder van een vierwielig vracht motorrijtuig daarmede kwam gereden over den open baren rijweg den Rijksweg langs het N. H. Kanaal, komende uit de richting Koedijk en gaande in de richting Alkmaar, zeer roekeloos, onvoorzichtig en gevaarlijk met naar omstandigheden te groote snel heid te rijden, immers door den dikken mist en het beslagen zijn van zijn voorruit, was voor hem het uitzicht slecht, en door daarbij bovendien tijdens en na het achterop- en voorbijrijden van twee aan de rechterzijde van den weg achter elkaar rijdende wielrijders, niet voldoende rechts te gaan rijden, althans niet zoo spoedig mogelijk, in elk geval niet tijdig weer zoo veel mogelijk, althans weder be hoorlijk rechts te houden, en zelfs hoogst roekeloos, gevaarlijk en onvoorzichtig méér op de linker dan op de rechterweghelft te rijden en vervolgens zeer onoplettend onnoodig en zonder voldoende maat regelen te nemen om i&en aanrijding te voorkomen, althans zonder deze maatregelen tijdig te nemen, met de linkerzijde van de laadbak van zijn vracht automobiel, althans met een uitstekend gedeelte, tegen de linkerzijde van een uit tegenovergestelde richting komende, geheel aan de rechterzijde van den weg rijdende, dus goed rijdende autobus aan te rijden, waardoor de linkerwand Van genoemde autobus nagenoeg geheel werd opengereten en de navolgende passagiers welke in de bus zich bevonden verwondingen bekwamen en ter verpleging in een ziekenhuis moesten warden opgenomen en wel: Willem Albertus Hölzel, een hersenschudding, eenige 'hoofdwonden, een groote linkerkniewond, een ernstige linkerbovenbeenfractuur en een gapende snijwond oveir de linkerwang. Gerrit de Boer, een breuk of kneuzingen van en kele ribben en grooite snijwond aan den hals, onder den mondbodem. Elisabeth Kos, huisvrouw Douwe Bakker een ge compliceerde onderbeenhreuk. Hendrika Klomp, weduwe Ochqué, een breuk van de schedelbasiis, den lapwond op het voorhoofd en bloeduitstortingen in belangrijken graad in de beide onderbeenen. Neeltje Nieuwland, huisvrouw Klaas Govers, een breuk van het rechtetronderbeen op twee plaatsen. Als getuigen a discharge waren gedagvaard: 1. Maarten de Waal, chauffeur autobus te Helder. 2. Jan Nannis, zonder 'beroep te Heiloo. 3. Jacob Zoon, chauffeur-arbeider Heiloo. Jan Blom, arbei der Schoorldam. 5. Yf Blokker, arb. Schoorldam. 6. Auke Jan Stienstra, inspecteur van Politie, Alk maar. 7. Crnelis v. d. Hoven, Brugwachter te Ber gen. 8. Willem Albertus Hölzel, reiziger te Alkmaar. 9. Gerrit de Boer, koopman te Alkmaar. 10. Elisa beth, h-uisvr. D. Bakker, Hoogwoud. 11. Hendrika Klomp, weduwe Ochque, Heiloo. 12. Neeltje Nieuw land, huisvrouw KI. Govers, Oterleek. Als getuige-deskundigen. 1. Willem v. d. Hunst, le luitenant te Heemstede. 2. Dr. J. M. v. Dam, heelkundigs te Alkmaar. 3. Dr. T. J. Fredriks, Chiriurg Uroloog Alkmaar. 4. I Dr. R. G. C. Schroder, arts te Alkmaar. Als raadsman-verdediger opponeerde mr. H. Th. A. van der Loos te Alkmaar. Ondanks onze geregelde waarschuwingen om maar niet raak te zenden op Amsterdam, hebben de land bouwers van Zierikzee een lading ongesorteerde Bonten en blauwen naar Amsterdam geztonden, waardoor de prijs der aardappelen nog meer ging zakken, daar men deze lading loste a f 0.90 tot f 1.00 per H.L. en nog niet eens leeg kon lossen. Wat er eenmaal van den prijs af is, komt er nu niet meer bij. De landbouwers bederven zoodoende zelf den prijs in de steden, en krijgen van de gezonden aard appelen niets thuis. Grove bonten poters gevraagd, en brengen meer op dan de grooten. Deze week zullen de eerste Malta aardappelen in Amsterdam zijn, prijs naar schatting zal f 5.00 a f6.00 per 100 kg. zijn. Andere soorten zooals bl. Eigenh. etc. zijn bijna niet te verkoopen. 6 Maart werden de volgende prijzen gemaakt per 70 kg. Zeeuwsche bonten 0.901.60; idem blauwen 0.90—1.60; idem eigenheimers 0.80—0.90'; idem bl. en bontenpoters 11.10; idem bl. eigenheimers 0.70 —0.80; Spuische iegenh. 0.80—0.90; idem poters 0.70 —0.80; blanke Duinzaand 1.50—1.75; Ypolder en Haarl.meer Bevel. 0.80—1.00; idem eigenh 0.70 0.75; alle soorten bonken 0.90—1.00; Drentsche Nieuwl. zand 1.50—1.75; Nrd. Holl blauwen 0.80— 1.10; Flakk. Eigenh. 0.800.90; idem poters 0.70— 0.80. Comes polnidentie. Wij ontvingen nogmaals een ingezonden stuk, betreffende het kwajongensgedoe, door het aan houden van het meisje, waarin onzen medewer ker Jasper" gelijk gegeven werd. Wij hebben echter gedacht dat het genoeg was en plaatsen daarover nu maar niets meer. REDf. Marktberichten NOORDERMARKTBOND, 6 Maart. Aanvoer: 4600 kg uien: drielingen 0.90; uien 1.10 1.30; grove 1.00—1.10; 500 kg kroten 0.60; 3500 kg roode kool 1.904.10; doorschot 2.80; 121700 D. witte 0.60; 4000 kg gele kool 2.60; doorschot 1.70—2.00; doorgedraaid 500 kg kroten; 67100 kg D. wite. NOORDERMARKTBOND, 7 Maart. Aanvoer: 16300 kg uien: drielingen 0.80—1.10; uien 1.20—1.50; grove 1.10—1.20; 1600 kg peen 1.20 —1.40; 15200 kg kroten 0.60—1.40 95800 kg roode kool 2.30—4.90; doorschot 1.90—3.80 260400 kg D. witte 0.60; 56400 kg gele kool 1.90—3.00; Doorschot 1.20—2.60; doorgedraaid 150000 kg D. witte; 1120O kg kroten. L. G. C„ 6 Maart. Aanvoer: 12000 kg roode kool 2.00—4.70; 2e srt. 2.10—2.30; 38000 kg gele kool 1.50—3.10; 2e srt. 1.70 —2.40; 93000 kg Deenen 0.60—0.70; 12000 kg uien gele 0.80—1.30; grove 0.80—1.10; 1200 kg biet 0.60— 0.90. L. G. C., 7 Maart. Aanvoer: 35000 kg roode kool 2.30-^.70; 2e srt. 1.60—4.10; 100000 kg gele kool 1.30—3.10; 2e srt. 1.20—2.60; 103000 kg D. witte 0.60—0.70; 6500 kg uien 1—1.50; drielingen 0.80—1.10; grove 1—1.30; 3000 kg Peen 1.10—1.30; 700 kg biet 0.60—1.20. WARMENHUIZEN, 4 Maart. Roode kool 1.60—4.40; 2e kw. 1.10—3.40; gele kool 1.90—2.60; 2e kw. 1.50—2.10; D. witte kool 0.60; drie lingen 0.80; uien 1.30—2.00; grove 1.20—1.50. WARMENHUIZEN, 6 Maart. D Witte kool 0.60; uien 1.50; grove uien 1.40. ALKMAAR, 6 Maart. Veemarkt 68 vette koeien 95—225 p. st. 5 vette kalveren 223 nuchtere kalveren slacht 23 p. st. 400 vette var kens, zware, per Ned. pond 0.270.32. ALKMAAR, 4' Maart. Eierveiling. Aanvoer: 270.000 kipeieren: 2.40—3.00. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING, 6 Maart AndijVie 3.80; bloemendaler kool 1.20—5.30; boe renkool 1.10—8.20; gele kool 1.10—2.30; prei 2.69- 8.20; rabarber 11—12; roode kool 1.40—530, sel derie '3.405.80; spinazie 1.251.58; Spruiten 3.50 —13.50; uien 1.10—2.40; witlof 79.50; idem II 3'MTrktoverzicht der vorige week ingezonden door firma Jac. Knoop, Makelaars in aardappelen, groen ten en fruit. Nassaukade 158, telef. 81431, Amster dam. Advertenfiën Gymnastiekvereen. „Hercules" „Hygiéa" Zondag 12 Maart 1933, ten lokale van den heer Jn. de Bakker te Noordscharwoude, des namiddags 2 uur. 's Avonds half acht Groot Bal. Gedurende het Bal wordt er een demonstratie gehouden door de Hometrainers. Entrée f 0.30 Aanvang trekking Ned. Staatsloterij Hoornsch Gelukskantoor Postrekening 43065. Veemarkt 33. Telef. 177 en de bekende vertegenwoordigers TIC HUUR, tegen billijken prijs, ook per wagon. P. C. AARSEN, Zijperdijk. Anna Paulowna. Dijkgraaf en Heemraden van den polder Heerhugowaard maken bekend dat op Dinsdag 14 Maart e.k., des voorm. 10 uur, in den herberg .Nieuw Halfweg" aan den Midden weg in genoemdon polder, zal worden overgegaan tot de verkiezing van voor dezen polder, ter voorziening in de vacaturen, welke op 24 Meid.a.v. zullen ontstaan door de periodieke aftreding van de Hoofdingelanden De gelegenheid tot het afhalen en inleveren der stembiljetten blijft ge opend tot des namiddags 2 uur. Dadelijk na de inlevering der stem. biljetten, zal tot de opettóng dërzelven worden overgegaan. Heerhugowaard, Maart 1933. WIEBE VAN SLOOTEN, Dijkgraaf H. HOOGLAND, Secretaris. KINDERWAGENS en VACHTEN Groote keuze. - Lageprijze" b.j JACOB KUIJT, Laat 115-117, Tel. 982, Alkmaar. HOUTTIL 9 ALKMAAR TELEFOON 1473 ZATERDAG- EN ZONDAGAVOND A.S. weder optreden van het succesvolle gemengde HoUandsche Musicale Trio. Onder leiding van den heer JEAN HANGe uit Amsterdam. Zoekt een uurtje ontspanning en bezoekt onze schitterende gedecoreerde en verlichte zaak. EEN IEDER IS VOL LOF. Leest eerst onze tarieven op de tafels en U zult verbaasd opkijken van onze prijzen

Nieuwe Langedijker Courant | 1933 | | pagina 3