De Kamerverkiezing In de nieuw samengestelde Tweede Kamer zullen niet minder dan 26 nieuwe leden hun intrede doen en wel, R.K. Staatspartij de heer-en Droesen, minis ter Ruys de Beerenbrouck, minister Deckers, minis ter Verschuur en de heeren Groen, Steinmetz, IJsel inuiden, Van de Putt. Van de S.D.A.P. de heeren Brautigam, Drees en Thijsen, van de Anti Rev. Partij de heeren van Dobben de Bruyn, minister Terpstra Van der Zaal en Wielinga, Van de Chr. Hist. Unie (minister de Geer, Van den Vrijheidsbond de heeren Louwes en van Kempen. Van de Comm. Partij H. de heeren Ailmin Prawiradirdja en Sardjono. Van de Herv. Ger Staatspartij ds. Lingbeek. Van de Nat Boeren, T. -en M. Partij de heer Vervoorn. Van de Chr. Dem. Unie de heer van Houten. Van de Rev. Soc. Partij de heer Sneevliet. Van de R.K. Volks partij mr. Arts. Verband van Nat. Herstel: mr. Wes- ■terman. De navolgendekamerleden zullen in het nieuwe Parlement niet meer terug keeren: R.K. Staatspartij de heeren Keestra, Lockefeer, Maenen van der Meys Schaepman, Truyen, Uyen, Vos, baron van Wijn bergen en Romme. S.D.A.P. de heeren mr. van den Bergh. de Boer, van der Houven en de dames De Jong -en de Vries-Bruins. Anti Rev. Partij de heeren Beumer $h Dambrink. Chr. Hist. Unie de heeren Langman en Rutgers van Rozenburg. Vrijheidsbond de heeren prof. van der Bilt en prof. Eerdmans en mej. Westeman. Vrijz. Dem. Bond, mevr. van Itallie r,gelegenheden. Ook üeed hij toen zijn intrede in de iProvinciale Staten van Zuidholland. De heer Drees is verder voorzitter van de Haagsche Federatie van zijn Partij. H. J. F. M. Sneevliet. De heer H. J. F. M. Sneevliet werd in 1883 te Rot terdam geboren. Hij was van 1900 tot 1909 spoorweg (ambtenaar en eenige jaren voorzitter der Ned. Ver. van Spoor- en Tramwegpersoneel. In 1902 trad hij itoe tot de S.DA.P. maar spoedig werd hij lid van de S.D.P. de tegenwoordige communistische partij. In 1913 ging hij naar Indie, waar hij o.a. secretaris dei Semarangsche Handelsvereeniging was en te vens secretaris der Ned. Ind. Vereeniging van Spoor- en Tramwegpersoneel. In het belang der openbare orde en rust werd hij in December 1918 geëxter- neerd. In 1923 trad hij uit de communistische par tij en een jaar later werd hij voorzitter van het N.AJS. In 1929 richtte hij de Rev. Soc. Partij op De heer Sneevliet is lid van de Prov. Staten van Noord holland en lid van den Hooge Raad van Arbeid. Men weet, dat hij onlangs veroordeeld is wegens oruiing naar aanleiding van de gebeurtenissen in Indie. H. D. Louwes. Het nieuwe lid van den Vrijheidsbond, Herman Derk Louwes, werd in 1893 te Westerwolde geboren Hij is een bekend landbouwkundige. Hij was lid van den arad der gemeente Ulrum van 1916—1922 voorzitter van de vereeniging van Oud Leerlingen der Rij kslandbouwwinterschool en van 1918—1921 voorzitter van den Alg. Bond van Oud Leerlingen van inrichtingen voor Landbouwonderwijs in Ne- wordt noodig geacht zoowel voor 1932 als voor dit jaar. SEenige leden der Tweede Kamer hebben bereids toegezegd de vergadering te zullen bijwonen. HENRI BARMAT GEARRESTEERD. i In een hotel te Amsterdam is gisteren de heer Henri Barmat gearresteerd. De arrestatie geschiedde door een inspecteur der centrale recheche, op ver zoek der Zwitsersche justitie. De verzoek ging uit van de Kantonale overheid van Appenzell en staat in verband met een vermoedelijke fraude met obli gaties. De heer Barmat is op het hoofdbureau van politie gehoord en later, in afwachting van zijn uitlevering overgebracht naar het Huis van Be waring. Henri Barmat, die thans in hechtenis is genomen, -is de tweede der d-rei gebroeders Barmat, over wie in den loop der na-oorlogsjaren, vooral in Duitsch land, zooveel te doen was. v/eer Was spoedig ter plaatse, doch kon wegens gebrek aan water niets uitrichten. De hofstede met inboedel benevens eenige vrachtwagens is tot den grond toe afgebrand. Verzekering dekt de schade H. M. DE KONINGIN IN CONFERENTIE. H.M. de Koninging heelt heden op de „Ruigen- hoek" de voorzitters der beide Kamers der Staten- Generaal en den vice-president van den Raad van State ter conferentie ontvangen. -van Embden. Herv. Ger. Staatspartij de heeren ,derland. In 1923 werd hij gekozen tot lid van het n »--- xt-4. t, m ~"J bestuur van de Groninger Maatschappij van Land bouw. Thans is hij voorzitter dezer maatschappij. (Tel.) Mr. dr. W. M. Westarman. Het kamerlid mr. dr. W. M. Westerman (Verbond voor Nationaal Herstel) die, zooals men weet, de plaats van generaal Snijders zal innemen, geboren in 1892 in Ned. Indie, studeerde aan de Universiteit te Leiden. In 1914 promoveerde hij (op stellingen) tot doctor in de rechten en in 1919 op een proef schrift tot doctor in de Staatswetenschappen. De heer Weserman vervulde vele functies in het bank bedrijf. Van 1915 tot 1919 was hij procuratiehouder der Rotterdamsche Bankvereeniging, van 1919 tot 1922 directeur der Bank van Indie te Batavia en van 1922 tot 1927 lid der directie van het Haagsche kantoor der Rotterdamsche Bankvereeniging. In de latere jaren vestigde mr. dr. Westerman zich als ad vocaat en procureur in de residentie, waar hij ook als lid der hoofdredactie va nhet Haagsche Maand blad optrad en o.a. algemeen secretaris der Bezui nigingscommissie was. In 1930 werd hij benoemd tot referendaris ter gemeentesecretarie van 's-Gra- venhage. Tot voor kort vervulde hij in dezen ang de functie van chef van het kabinet van den burge meester. Na de aanvaarding van de Kamercandi- -datuur werd h ij overgeplaatst in algemeenen dienst iter secretarie. Op zijn verzoek kreeg mr. dr. Wester man daarna eervol ontslag uit den gemeentedienst. Van zijn geschriften en publicaties kunnen wij o.a. noemen „Dekking en Oorlagslasten" (1915) „Concen tratie in het Bankwezen" (1919) „De zieke Staat' (1925) en „De Crisis van het Gezag" (1927.) Mr. C. S. van Dobben de Bruyn. Het nieuwe A. R. Kamerlid mr. C. S. van Dobben de Bruyn is in 1873 te Bodegraven geboren. Hij pro «noveerde in 1898 aan de universiteit te Utrecht (tot meester in de rechten. Hij werd daarna volon- itair op de gemeentesecretaris van Loosduinen. In 1900 volgde zijn benoeming tot burgemeester van (Hazerswoude. In 1901 werd hij bestuurslid en in 1904 secretaris van de Johannesstichting Christelijk Toe vluchtsoord te Nieuwveen. De Stichting Huis ter Heide koos hem in 1928 tot haar bestuurslid. In 1915 koos de polder „de Hazerswoudsche Droog makerij hem tot haar voorzitter. In hetzelfde jaar werd hij voorzitter van het waterschap De Omring- dijk van den doorggemaakten Noordpias. In 1924 werd mr. van Dobben de Bruyn benoemd tot burgemeester van zijn geboorteplaats Bodegra ven. Ds. C. van der Zaal. Ds. C. van der Zaal werd in 1893 te Sassenheim (geboren. Hij is thans predikant bij de chr. Ger. (Kek te Deventer. Tijdens zijn studententijd was hij een leidende figuu in de chr. Jeugdbeweging en ook DE GEKOZEN PLATTELANDER. Bij de voorloopige toekenning van de 100 zetels voor de nieuwe samengestelde Tweede Kamer, heb ben wij ten aanzien van den gekozene van den Nationalen Boeren, Tuinders en Middenstandspartij eenig voorbehoud gemaakt, daar de mogelijkheid niet uitgesloten was dat de heer Braat inplaats van den heer Vervoorn door voorkeurstemmen gekozen 'zou zij.n Na raadpleging van de gedetailleerde cijfers kun nen wij thans vaststellen dat inderdaad, zooals bij de oorspronkelijke voorloopige opgave is medege deeld, de heer Vervoorn gekozen is. De heer Braat heeft weliswaar in de kring Leeuw arden, Groningen en Assen waar hij op nummer 2 van de lijst zijn partij was geplaatst, een groot aantal voorkeurstemmen gekregen, t.w. 5525, doch dit aantal was niet toereikend om hem zijn Kamer zetel te doen behouden. In de lijstengroep van deze drie kringen waren in totaal 12197 stemmen op de Nationale Boeren, Tuinders en Middenstandspartij uitgebracht. Om ,met voorkeurstemmen gekozen te kunnen worden, had de heer Braat meer dan 50 procent van dit .getal dat is 6099 stemmen moeten verwerven. Hij kwam er dus 574 tekort en het gevolg ervan is, dat hij nu zijn zetel aan zijn medelid den heer Vervoorn zal moeten afstaan. DICHTENDE KIEZERS. In het Nrd. H. Dbld. lezen wij de volgende dich terlijke ontboezemingen van enkele kiezers. De verkiezingstijd schijnt zich in het bijzonder te leenen tot het uiten van wat in de binnen kamer des harten leeft. Een zeer eigenaardige en belangwekkende vorm hiervan is de klassen van dichtende kiezers. Dit zijn menschen die tijdens het vervullen van hun stemplicht in het eenzame hokje al hetgeen in hun mond leeft in dichterlijke vorm naar boven voelen borrelen en dan niet beter weten te doen ■dan deze gevoelens op papier te zetten, en met hun stmbiljet in de stembus te laten verdwijnen. We laten hieronder een lyrische ontboezeming volgen van een kiezer die de zaak nogal van den zwarten kant bekijkt en geen al te hooger. dunk van onze parlementsleden schijnt te hebben. Premieleening Paleis voor Volksvlijt. De Nederlandsche Trust Maatschappij, als lid van de Commissie tot beheer van het Waarborg fonds van de Premieleening 1867 van de N.V. Paleis voor Volksvlijt deelt mede, dat zij van het bestuur van deze maatschappij de mededeeling heeft ont vangen, dat dit bestuur voornemens is omstreeks 1 Mei a.s. over te gaan tot de trekking van 400i loten- van die premieleening (10 guldens loten) welke volgens het uitlotingsplan in November 1911 had moeten plaats vinden. Opeen boot uit Zwammerdam, waarmede jong vee naar de Wieringermeer werd vervoerd, is bij aan komst mond- en klauwzeer geconstateerd. Op advies van het Veeartsenij kundig Staatstoezicht is het vee op een afzonderlijke kavel gelost teneinde besmet ting van de reeds ingeschaarde dieren zooveel moge lijk te voorkomen. „Ze willen allen grijpen naar het roer van staat, omdat het om de ronden gaat en zooveel mogelijk trekken. Ik kies de lui niet, ze kunnen verrekken en het slot is van het besluit, dat we er door worden uitgebuit." voorzitter der a.r. studieclub. Hij maakte "deel uit De twee volgende zijn ietwat hoopvoller gestemd, van het dageliiksch bestuur der Ned. Chr. Radio- terwijl Gevolg gevende aan den wensch, welke bij vele oudere bijzondere vrijwilligers bleek te bestaan, heeft de minister van defensie bepaald, meldt de Nederl. dat de leeftijdsgrens dergenen die tot den Bijz. Vrijwilligen Landstorm kunnen behooren, van 50 jaern werd gebracht op 55 jaren. Deze bepaling heeft echter geen terugwerkende kracht, zoodat degenen die reeds vroeger wegens het bereiken van den gestelden leeftijd eervol zijn ont slagen niet meer voor hernieuwde toetreding in aan merking komen. ACCOUNTANT GEARRESTEERD. Op last van den officier van Justitie heeft de Haagsche politie te Hilligersberg aangehouden den accountant R. H., die reeds eerder was gearresteerd wegens zijn publicaties in de Krolleraangelegenheid R. H. was destijds vrijgelaten op voorwaarde dat hij zich van dergelijke publicties zou onthouden. Daar hij naar de meening van de Justitie deze voorwaarde niet is nagekomen is hij thans voor den tijd van 5 dagen in het huis van bewaring ingesloten. HET CRISISCOMITE RAAKT UITGEPUT. van het dagelijksch bestuur der Ned. Chr. Radio Vereeniging. De regeering belastte hem indertijd imet de taak van geestelijk verzorger in de werk verschaffingskampen aan de Schipbeek. Joh. Brautigam. De heer Joh. Brautigam voor de S.D.A.P. gekozen, had reeds zitting in de Tweede Kamer van 1919 itot 1931. Hij werd in 1878 te Uithoorn geboren. iNa eerst stoker ter koopvaardij te zijn geweest trad hij op den voorgrond in de arbeidersbeweging. (Hij is sinds 1918 voorzitter van den Centr. Bond van Transportarbeiders en lid van het Nederlandsch (Bureau der Int. Transportarbeidersfederatie. Van 1931 tot einde 1932 was hij wethouder van Onderwijs te Rotterdam. De heer Brautigam heeft nog zitting in het bestuur van het N.V.V. Sardjono. Deze communistische gaitator is in 1926 toen hij voorzitter van de Ind. Comm. Partij was, naar Bo- ,ven Digoel verbannen, waar hij nog geïnterneerd As. Het veld van zijn politieke agitatie is vooral (de Preanger geweest. In 1924 is hij wegens een jspreekdelict tot zes maanden veroordeeld. Alimin Prawiradirdja. Deze Indische te Parijs woonachtige communist, is een bliksagerszoon, die na een armoedige jeugd bij een inlandsch feest de aandacht trok van den dateren thans overleden prof. dr. G. A. J. Hazen. Deze liet hem studeeren, doch Alimin wilde Java niet verlaten, weigerde een benoeming als bestuurs ambtenaar in de Buitenbezittingen, aanvaardde een vooraanstaande plaats in de links-inlandsche bewe- iging. In 1925 week hij daar hij wegens politieke (delicten gezocht werd, uit, vertoefde aanvankelijk op de Philippijnen, naderhand te Singapore en den daatsten tijd te Parijs. W. Drees. Het nieuwe S. D. kamerlid de heer W. Dreees te 's-Gravenhage, werd op 5 Juli 1888 te Amsterdam .geboren. In 1907 zag hij zich benoemd tot stenograaf hij den Staten Generaal en als zoodanig bleef hij werkzaam tot 1919. In dat jaar koos de Haagsche gemeenteraad hem tot wethouder voor sociale aan een paedagogisch element er niet vreemd aan is. „Kiezen is volksgevit, De gekozene in een villa zit. Het vok verdeeld en in kommer, Die men kiest lijdt geen honger. Die niemand kiest En geen verstaat Zichzelf kiest De verkiezing slaat. Naai den geest zijn we één, Kiest de eenheid weest niet kleen. VERKIEZING!!! De verkiezingsstrijd Is volksverdeeldheid, Terwijl alles behoort één te zijn, Maar „Éénheid" denkt daarbij, Is opoffering van eigen partij. Van alle eigen gezag En voör 't „algemeen belang". Is „Waarheid" en geen schijn. Moge het eens zoo zijn. Dr. I. H. J. Vos, lid van de Tweede Kamer heeft den minister van finantien en van economische zaken en arbeid gevraagd: Is het den minister bekend dat vele plaatselijke crisiscomité's bij gebrek aan geldmiddelen niet of niet voldoende in staat zijn tot het verleenen van i finantieelen steun aan noodlijdende midden standers I en dat ook het Nationaal Crisiscomité hier blijkbaar niet in kan voorzien? I Zijn de ministers in verband met den stijgenden j nood, bereid, op korten termijn een toereikend be- i drag voor dit doel ter beschikking van het Natio naal Crisiscomité te stellen? CONTINGENTEERING. De Kamer van Koophandel en Fabrieken te Alk maar bericht ons, dat, blijkens een mededeeling van het Departement van Economische Zaken e/'. Arbeid, tusschenvoering met wol of haar, vallende onder de uitzonderingen van Groep B (Wollen en halfwollen Stoffen) vanaf 1 Mei a»s. als uitzondering is geschrapt, zoodat tusschenvoering met wol of haar vanaf dien datum gecontingenteerd is en onder Groep B word gerangschikt. Nieuwstijdingen NAAR EEN ALGEMEENE BOND VAN BLOEMENVEILINGEN? De Tuinbouwvereennlging Rotterdam en Omstre ken, de Groenten- en Bloemenveiling Berkel en de ■alhier Ibtebben gezamenlijklCnraogfecnsV?cmfwyp Coop. Centrale Westlandsche Snijbloemenveiling al hier hebben gezamenlijk een vergadering uitgeschre ven voor alle bloemenveilingen in Nederland ten (einde te komen tot oprichting van een bond van bloemenveilingen, die tevens aangesloten zal zijn .bij het Centraal Bureau van Veilingen te Den Haag Kan in deze bijeenkomst, die Maandag a.s. in 's-Gra venhage zal worden gehouden, op dit punt overeen stemming worden verkregen, dan zal een voorloopig ■bestuur met het voorbereidende werk worden be last. Onderzocht zal worden in welken vorm de aan sluiting bij het Centraal Bureau kan geschieden, alsmede of de mogelijkheid bestaat voor de bloemen- ■cultures regeeringssteun te verkrijgen op de basis van vast te stellen minimumprijzen. Deze steun BRANDEN. Hedennacht brandde vermoedelijk door kortslui ting de kapitale boerderij van den heer Kunst te De Krim (Dr.) tot den grond toe af. Een slapend kind kon slechts met levensgevaar worden gered. Het heeft slechts lichte verwondingen bekomen. De inboedel ging geheel verloren. Het vee werd grootendeels gered. Donderdagavond brak brand uit in de door 3 gezinnen bewoonde woning van Th. van Orsouw gelegen aan den Ossenweg te Heesch (N.Br.) In zeer korten tijd stond het geheele pand in lichte laaie. Van den inboedel kon slechts een klein ge deelte worden gered. Enkele bewoners moesten in nachtgewaad vluchten. De brandweer van Oss was geheel machteloos tegenover het vuur. Het geheeel huis is uitgebrand. De oorzaak van den brand is onbekend, terwijl de schade door verzekering ge deeltelijk wordt gedekt. Gisteravond is door onbekende oorzaak brand uitgebroken in de hofstede van den heer A. W. Pe ters tevens eigenaar van deze hofstede. De brand- DE SPAANSCHE SCHATGRAVER. De Spaansche schatgraver is weer op oorlogspad Een inwoner van Naaldwijk ontving een brief uit Valencia, waarin zekere S. mededeelt, dat hij ge vangen zit wegens een faillissement. Hij heeft echter een bedrag van 180.000 dollar uit dit faillissement weten te redden. Het geld verpakt in een koffer, die aan een spoorwegstation in Duitschland in bewaring is gegeven. Den geadresseerde wordt verzocht naar Spanje te komen om aldaar, na het voldoen van de proces kosten een handkoffer in ontvangst te nemen, wel ke de noodige bewijzen bevat om de reiskoffer met het geld af te halen. Als dank voor deze bemiddeling wil de Spanjaard, die zijn brief in het Duitsch heeft, geschreven den helper gaarne het derde deel van het bediag overhandigen. De schrijver kan echter het antwoord niet in de ge vangenis ontvangen. Aan een vertrouwensman van S. te Valencia moet een telegram gezonden worden waarna S. zich bekend zal maken en het gansche geheim onthullen. WATERGEBREK TE OUDE PEKELA. InOude Pekela heerscht een ernstig watergebrek. Het water wordt uit Winschoten aangevoerd. De bui zen voor de waterleiding liggen echter al gereed zoodat: men hoopt, dat spoedig met den aanleg za! worden aangevangen. VROUWTJE DE DUPE VAN EEN MARKTDIEF. Donderdagmorgen heeft weer een marktdief zijn slag geslagen op de drukke Woensdagsche markt Een vrouw die bloemen gekocht had, wilde met een bankbiljet betalen. De bloemenkoopman kon ditech ter niet wisselen Geef het mij maar hier, dan zal ik het wel even gaan Wisselen riep een onbekende. Het vrouwtje was zoo dom het biljet te goeder trouw mede te geven. Haastig ging de man weg om het biljet te wisselen. Met terugkomen had hij ech ter geen haast. Het vrouwtje maakte veel rumoer en velen waren met haar begaan,, al was ze dan ook wel wa onvoorzichtig geweest. De politie kwam er aan te pas en stelde een onderzoek in. (Tel.) GEVECHTEN MET SMOKKELAARS. Naar de N. R. Crt, meldt blijkt de laatste dagen de smokkelarij aan de Belgische grens weer sterk toegenomen te zijn. De smokkelaars brengen groote hoeveelheden over de grens daar het Nederlandsche vee in Nederland steeds in waarde afneemt en daalt in prijs. Ook de Nederlandsche aardappelen worden voor frs. 4 a frs. 5 aan de Belgen verkocht. De tol beambten hebben intusschen hun handen vol om de grenzen te verdedigen. In iZelzate kwam het dezer dagen tot een gevecht tusschen de tolbrigadiers en de veesmokkelaars, waarbij een van de tolbe ambten een slag op het hoofd kreeg met een knup pel, zoodat hij in elkaar zakte.-Vele smokkelaars echter konden gepakt worden, waaronder ook de man die den slag had toegebracht. Bij Stekene werd tijdens een gevecht een smok kelaar in den buik geschoten, waaraan hij eenige dagen later is overleden. Er zo unog een tweede smokkelaar in zijn arm zijn getroffen, maar deze smokkelaar is nog niet opgespoord. Op de jaarmarkt te Sinaai-Waal gebeurde iets, dat beroering verwekte. Er was zooals gewoonlijk een prachtige collectie vee op de jaarmarkt bijeen gebracht die veel bekijks had. Terwijl de jury bezig het vee te keuren kwam er een groepje tolbeambten met eenige politieagenten op de markt. Zij begon nen het vee nauwkeurig te onderzoeken en bemach tigden weldra een mooie verzameling Nederlandsche koeien. De eigenaars moesten zonder vergoeding ■en na proces verbaal hun koeien afstaan, hetgeen natuurlijk niet zonder protest gebeurde. De koeien werden daarna naar Zelzate vervoerd. Vele personen zonden bij deze zaak betrokken zijn. ONGEVALLEN. Te Uitgeest had Woensdagmiddag op het Stembureau een droevig voorval plaats. De 72-jarige Johannes Schavemaker die ook gekomen was om zijn stem uit te brengen, werd nadat hij zijn biljet in de bus geworpen had, plotseling onwel en binnen weinige oogenblikken daarop overleed hij. Zoowel door dit verschrikkelijke gebeuren alsmede het feit dat de heer Schavemaker een goed bekend persoon in ons dorp is, verwekte dit in het stemlokaal veel ■ontsteltenis. De bestuurder van een personenauto die gister morgen te half tien op den Rotterdamschen weg onder Delft reed, in de richting Rotterdam, haalde daar me groote vaart een vrachtauto in op het «ogenblik dat uit de richting Rotterdam een motor rijder naderde. De bestuurder van den auto kon niet genoeg meer wijken met het gevolg dat zijn auto met den motorrijder in botsing kwam. Deze sloeg over den kop en bleef in het mulle zand terzijde van den weg liggen. In bewusteloozen toestand is de man naar het Oude en Nieuwe Gasthuis te Delft vervoerd. De automobilist is na het ongeval door gereden. - Donderdamiddag is op den onbewaakten over weg te Veur—Leidschendam nabij Nootdorp de drie wielige bakfiets van den vischhandelaar J. Pronk uit Scheveningen gegrepen door den electrischen trein. De bestuurder had het gevaar zien aanko men en was bijtijds van de bakfiets afgesprongen De bakfiets werd een stuk meegesleurd en totaal vernield. De trein ondervond door een en ander vertraging. De overweg is slechts kort onbewaakt De burge meesters van Nootdorp en Veur-Leidschendani heb ben onlangs nog een adres gezonden aan den mi nister waarin zijn wezen op het ernstige gevaar, dat immer bij dezen overweg dreigt. - Te Oosterzee bij Lemmer is Donderdagavond het 8-jarig zoontje van den heer W. Kuineis door een vrachtauto overreden en gedood. - Bij het spelen is het driejarig zoontje van den landbouwer Hellinge uit Schendel (N.B.) met den slaap tegen een ijzeren band van een karrewiel gevallen. Het knaapje was onmiddellijk dood. Ben vader van zes kinderen gednod'. Gistermiddag werd de 45-jarige P. Dirven, uiij Et ten, toen hij zich met zijn melkwagen be spannen met een paard, op den Rijksweg Breda

Nieuwe Langedijker Courant | 1933 | | pagina 12