iStad en Omtrek f Woltering - Wackers i JAARVERGADERING BRANDWEER De groote tooneelzaal van het Gulden Vlies was op smaakvolle wij ze versierd, waarbij ae nationale kleuren overwegend waren. Het was de Vrijwillige Alkmaarsche Brand weer die voor dezer; f eestelij ken aanblik gezorgd had ter gelegenheid van haar jaarvergadering, die een apart karakter had. In' de eerste plaats, wijl afscheid genomen werd van het hulpcorps en in de tweede plaats, omdat het bevrijdingsfeest der brandweer eigënlijk het belang rijkste programma-punt was. Commandant Ringers hield bij den aanvang een rede, waarin hij speci aal Burgemeester en Mevrouw van Kinschot een welkom toeriep, gaf een zeer kort overzicht over de af- geloopen vijf jaren en herdacht ten slotte den brandweerman v.d. Kamer die in Maart j.l. gefusileerd werd. Vervolgens bracht Ir. Keesman, ad junct-commandant, een zeer uitvoe rig verslag uit over den bezettings tijd en slaagde erin, een beeld te ge ven van alles wat de brandweer in die jaren gedaan heeft. Burgemeester van Kinschot richt te zich vervolgens eerst tot de brandweer ir; 't algemeen en» dankte hen, die zijn gezin gesteund hadden In «ijn onderduik-periode. Waar de brandweer trouw was gebleven, had. het gemeentebestuur besloten aan al-' le leden de bronzen eeremedaille der Stad te schenken. Daarna richtte hij zich tot schei dende brandweerlieden: de heeren H. en N. Landman, die béiden op 'n meer dan 35-jarige staat van dienst konden terug zien en nu de brand weer gfcan verlaten; aan beicten. werd dank gebracht voor het vele.i dat zij ir; de brandweer hadden ge daan. Zich tot de hulpbrandweer richtende, dankte spreker dit corps voor het werk dat het ln de voorbije jaren had verricht in het belang van en uit liefde voor de stad. Nadat Mevr. de Wit namens de dames van de leden van het Ladder- corps een prachtige bloemenmand had aangeboden en Dr. Modhuizen namens de -«gasten een speciaal her denkingsbord had overhandigd, ver raste het hulpcorps commandant en hoofdlieden met een fraaie marme ren gedenksteen, welke een plaats je zal krijgen in de kazerne. Aan mej. R. Landmar; werd met haar 12'/s jarig' jubileum bij de brandweer een ^passend cadeau aan-# geboden, een bedankbrief van hetn H.A.R.K.' werd voorgelezen en toen kon commandant Ringers de leiding van oen avond verder overdragen aan hoofdbrandmeester J. v. Maarle- veld', die met vele anderen 'n feest programma had samengesteld.. BURGERLIJKE STAND Geboren: Gerda, d. v. Jan Kooger en N. S. Hartenberg. Gehuwd: Jan Blakker en Geertje Boerwinkel. On dertrouwd: Johanr.es B. «B. M. Worm en Aaltje M. Volger; Heinrich A. v. Duinhoven en Emma A. Bonnet; Gijsbartus 'Lij nsvelt en Johanr.a H. van K'ooten; Pieter de Jong en Ger- ritje Hagen; Petrus J. Groen en Wilhelmina Buur; Adrianus m5. van War.TOoij en Ventje .Bakker. Overle den: Jacob Smit, oud 72 jaar. wednO van Antje Visscher. Geboren: Theodorus W., z.v. Cor nells f. Klaver en S. A. -G. Konijn; Robert. z.v. Jacob Langenberg en M. Stek; Peter. z.v. Pieter Slootenden P. Eijbinck; Helena 'E., d.v. Dingeman^f. A. van de Wijgerd en A. M. Aarts; Anna C.. d.v. Bernard Schats en H. Tump; Cornells $L,#z.v. Everardus J. vat; Stralen en C. J. Schuit; Corina, d.v. Johannes Geritsen en*M. M. Hel derman; Adrianus *J., z.v. Petrus W. Moesman en C. G. J. Bos; NIcolaas C. N., z.v. Jacobus C. Tromp en P. Groen. Overleden: Pieter den Nijs, geh. m. W. fVisser, oud 57 j.; Adrianus J. Sandberg. geh. m. A. de Greeuw, oud 72 j"; Gerardus M. C. Besseling, otjd 8 m.; Alida M. Hulskamp, oud 35 jaar. Ondertrouwd: Jacobus A. Reinier- se en Maria E. Carstens. DE HER-INPOLDERING VAN HET GEESTMERAMBACHT In het gemeentehuis van Langedijk werden dezer dagen op initiatief van B en W. van Langedijk besprekingen gevoerd over de eventueele her-in-, poldering van den polder Geestmer- ambacht. Hierbij waren aanwezig vertegenwoordigers van de gemeen tebesturen der omliggende gemeen ten. var; den Provincialen Water staat, den Rijkstuinbouwconsulent te «Hoorn *fen van Nederlands Volks herstel. Bij deze besprekingen kwam naar voren, dat het plar; van eenige ja ren geleden, toen een begin zou ^vor den gemaakt met de herverkaveling' in het Noordwestelijke gedeelte van den pold'er, is afgestemd door de be langhebbenden. doordat in dit plan was gerekend' op vervoer per as. terwijl de tuinbouwers zijn ingericht op het vervoer te water. Bovendien waren de geraamde kosten f 50. per jaar en per H.A. gedurende der tig jaren, een bezwaar. ^In het eventueele nieuwe plan zal echter, naar is toegezegd, rekening worden gehouden met dezen wensch der belanghebbenden, al zal daar door het totale bedrag der koster; aanzienlijk stijgen, tengevolge van de vele kunstwerken, welke zullen mosten worden aangelegd. De vertegenwoordiger van den R:\jkstuinbouwconsulent, de heer Mallekote, deelde mede. dat de heer ir. Rletzema zich reeds gedurende een paar jaar bezig heeft gehouden met de mogelijkheden t.a.v. de her verkaveling van het Geestmeram- bacht. Hij heeft verschillende gege vens verzameld en zal, wanneer dit gewenscht wordt, gaarne zijn mede werking' verleenen door het houden var; inleidingen in deze streek, waar door de tuinders vooruit voldoende kunnen worden voorbereid op de groote verandering, welke er in het Ambacht zal komen. Daarbij is ook aandacht gewijd aan de cultures, welke ir; den nieuwen polder zou den kunen worden uitgevoerd. Het is noodig, dat deze zoo arbelds-inten- slef zijn als maar eenigszins moge- iflk Is. Natuurlijk is het ook de Vraag, of de grond' overal voor fn- Pastoor de Boer, Egmond a. d. Iltfoef, vraagt 2e meisje, %5-30 jaar tensievere cultures dan d'e tegen woordige, geschikt kar; worden ge maakt. Er werden nog geen definitieve besluiten genomen. De afd. Econo mische Zaken van Nederl. Volks herstel, waarin zijn opgenomen d'e vertegenwoordigers van alle veilin gen in d'e omgeving, zal de noodige maatregelen nemer;, opdat de ver- eischte deskundige voorlichting zoo spoedig mogelijk zal kunnen begin- HERRIJZEND RETRAITEHUIS Geslaagde propagandisten bijeenkomst in „St. Petrus Canisius" te Bergen. De Zondag j.l. in het retraitehuis te Bergen gehouden propagandisten bijeenkomst voor heeren is goea ge slaagd. Besprekingen werder; gevoerd over de samenstelling van een re- traiteroostér voor het seizoen Sept.— December 1945. In verband hiermede worden de dames-propagandisten, cie Zor.dag 29 Juli a.s. worden verwacht, opgewekt in haar clubs van den aan vang der retraites in Sept. '45 mel ding te maken. Nacere bijzonderhe den worden a.s. Zor.dag medegedeeld. Wellicht ten overvloede worden c.e deelneemsters erop gewezen, dat de bijeenkomst te hÊHf 11 aanvangt en ongeveer 5 uur sluit. Boterhammen voor de lunch dienen te worder; mee gebracht. ANNA PAULOWNA, BREEZAND PROPAGANDA-VERGADERING Heden, 30 Juli, worden alle Breezanders uitgenoodigd, om de 'N.V.H. propaganda-vergadering bij te wonen in de zaal van de Apollo-bioscoop. Er zal gesproken worden door twee bekende spre kers, t.w. de Z. E. Heer J. Kou- wenhoven, pastoor van Wieringen. en de Weled. Heer J. M. v. Allan Penning, journalist van „JeMain- tiendrai". Ieder heeft vrijen toegang; al leen schoolkinderen mogen niet komen. De zaal wordt geopend om half 8; om 8 uur begint de bijeen komst. Morgen, Dinsdag, treden de zelfde sprekers voor hetzelfde doel op in hotel Veer burg te Anna Paulowna om 8 uur. PROVINCIABE PUBLICATIE. TOEWIJZINGEN GEBAK EN EIPOEDR. De Dir.-Gen. v. c.'. Voedselvoorzie ning maakt bekend, dat in de prov. N.H., Z.H. en Utrecht op de toewij zingen gebak, welkeuin de week van 22 t.e.m. 28 Juli '45 zijn uitgereikt op de bestelbonnen K' 05 (rood), biscuits betrokken kunnen worder; bij de grossiers, ede gewoon waren biscuits, ontbijtkoek e.d., welke zij van fabci-' kanten betrokken, te verkoopen en die daarvoor een vergunning bezitten var; het hoofd Bedr. v. Akkerbouwpr. Deze biscuits, welke tijdelijk in dis tributie blijven, mogen in geen geval rechtstreeks bij fabrikanten worden gekocht. Winkeliers, die vroeger rechtstreeks van een fabrikant plach ten te koopen en daardoor thans moeilijkheden ondervinden, moeten zich wenden tot het districtskantoor van het A.V.A., hetwelk hun een lijst van grossiers zal verstrekken, van wien zij biscuits kunnen betrek ken. Het eipoeder dat op de toewij zingen van artikel 38 (eventueel 45) verkrijgbaar is, uitgereikt in de week van 22 t.e.m. 28 Juli, kan d'oor de taillisten betrokken wordejr; bij gros siers in koloniale waren. a INSCHRIJVING MELKHANDEL. De Dir.-Gen. v. d. Voedselvoorzie ning maakt bekend, dat in de pro vincies Noord Holland. Zuid-Holland en Utrecht zelfstandige melkhande laren, alsmede winkelfilialen var; zui velfabrieken en standaardisatiebedrij- ven, zich bij het centr. o'istr.kantoor moeten laten inschrijven. Niet inge schreven behoeven dus te worden zij, die uitsluitend optreden ate melkbe zorger in vasten dienst bij een zui velfabriek of stemdaardisatiebedrijf. op loon en/of provisiebasis. De zelf- stancJige melkhar.delaren en filiaal bedrijven dienen zich tot de. plaatse lijke distributiediensten te wenden in de week van 29 Juli t.e.m. 4 Aug. a.s. In deze week moeten zij voorts de bonnen D 08 (roocJ en blauw) bij de plaatselijke distributiediensten in leveren ter verkrijg'ing van voor schottoewijzingen voor melk. Per ir;- -geleverd'e bon D 08 (rood) zullen zij een toewijzing voor een rantsoen melk ontvangen en per ingeleverden bon D 08 (blauw) een toewijzing voor drie rantsoenen. Zoowel op de rood'e als de blauwe bonnen zal een toeslag van 30 pet. worden gegeven. Deze toeslag is bestemd om de handelaren in d'e gelegenheid te stellen op aan vullingsbonnen voor jeugdige perso nen en rantsoenbonnen te kunnen leveren en eventueele omzetver- meerdering op te vangen. De uitge reikte toewijzingen geven ln de week volgende op die waarin zij door het distributiekantoor zijn afge geven, recht op het betrekken van melk by de star.'daardlsatiebedïijven. VOORSCHOTTOEWIJZINGEN TARWEBLOEM. De Dir.-Gen. v. d. Voedselvoorzie ning maakt bekend, dat in d'e pro vincies Noord-Holland. Zuid-Holland en Utrecht in de week van 22 t.e.m. 28 Juli a.s. door d'e plaatselijke cis- tributiediensten voorschottoewijzin gen voor tarwebloem zullen worden, uitgereikt op basis van de ingelever de bestelbonnen K 05 (rood en blauw). Per bor; K 05 (rood en blauw) zal een toewijzing voor 2 rantsoenen tarwebloem worden ver strekt, vermeercerd' met 10 pet., waarbij er op wordt gewezen, dat een rantsoen tarwebloem 100 gram bedraagt. De bloem op deze "toewij zingen kan betrokken -worden van de grossiers van wie de detaillisten gewoon waren hun bloem te betrek ken. TOEWIJZING GORT. De Dir.-Gen. v. d. Voedselvoorzie ning maakt bekend, dat in d'e pro vincies Noord-Holland. Zuid-Holland en Utrecht d'e plaatselijke cdstrlbu- j-iediensten gedurende ae week var; 29 Juli t.e.m. 4 Aug. a.s. toewyzin- gen voor gort zullen uitreiken op basis van de ingeleverde bestelbon nen K 05 (rood en blauw). Per bon zal een toewijzing van V« rantsoen worden verstrekt, vermeerd'erd' met 10 pet. NÉt meisje gevr. v.d.e.n., v.g.g.v! Seljee, Sarphatipark 721, A'am. Verloren. Dinsdag 24 Juli in'Scha- gen: een deksel v.'e. grijze auto koffer.'Tegen bel. terug te bez. bij Dr. Lohman, Obdam. ATTENTIE. Weggeloopen een Hit, lichte vosmerrie. Teg. bel. terug te bez. C. Heibloem, Anthoniusstr. 56, Bergen N.H. Te koop: een dresseertcar en een gladharige bruine herdershond (reu) oud 8 mr.d. Adr. Th. Schilder, Nieu- weweg, Callantsoog, post 't Zand. EN net meisje gevraagd voor heele of halve dagen. Grijspaarde, Mathieu VWegmanwei 18, Bergen N.H. Ter ruiling aangeboder;: prima hand naaimachine tegen 2 g'oede banden 28x1'/*. G. Burkunk, Frans Halsstr. 6, Alkmaar. SPOED! «Ruime kamer of zomerhuis te huur gevraagd in Bergen «tof om- streker; m. of z. tkost, geschikt voor atelier. Br. m. prijsopgave onder no. 1931 bur. van dit blad. TIMMERLIEDEN gevraagd J. Bak, aannemer,^Egmond-Binnen Gevraagd: een costuum, leeft. Vl6 j.f gr. maat. Westerweg C 177, Helloo. Kappersbediende gevraagd. A. Bout. Voorstr. 91, Egmond a. Zee. Degene, die geschreven heeft onder motto „Eerlijk en Trouw" op adv. r;o. 1490 gelieve haar adres bekend te maken. Br .no. 1490 bur. v. d'. blad. Openiyk c'ank aan de H. Maria en de H. Gemma voor gebedsverhooring M. M. G., Helloo Te koop gevr. een weegschaal voor het wegen van g'roente en fruit. Adr. J. Houtenbos. «Ewislaan 13, Heiloo. Heerencostuum te koop of ter ruil gevraagd. Br. no. 1944 bur. v. d. blad. Net R. K. dagmeisje gevraagd var; 8—2 uur. K. Westerveld. Geest 44a, Alkmaar. Te koop: een 6-d'lg. konijnenhok, 3 overj. voedsters m. jonger; 2 pr. kindersch. mt. 25, kinderkleeding' w. o. pakjes, jurkjes lft. 34 jr. H. J..» Slendebroek, Nassaulaan 3. Bergen. Mevr. Mac-Giilavrij vraagt een net meisje in- of uitwonend. Natteweg 9, Bergen N.H. R.K. Jongensschool, Nd.-Scharwoude Gevraagd' per 1 Sept. tijdelijk onder wijzer, uitzicht op vaste aanst. -tiiet uitgesloten. Br. aan den Z.E. Heer C. A. Moons, <Nd.-Scharwoude. BOEKENNIEUWS. Hoenselaar P. Klein Woordenboek Nederlands-Engels en Eng.- Ned., zonder ve.-gunring le verbaar. Lem Mr. P. „Nieuw Recht" Een reeks lastgevingen en beslui ten. Kerkboek „Navolging van de H. Maagd". Luxe gewatteerde band, goud snee. Uit voorraad leverbaar bij: Firma JAN KUHNE - Alkmaar Achter de Vismarkt. Gevraagd". TYPISTE, liefst ^bekend met steno, doch niet noodzakeiyk. Br. no. 1880 bur. van dit blad. Gevraagd: m. of vr. jongste be-** diende, voor lichte kant.werkz. en eenig loopwerk, leeft. 1417 j. Br. no. 1879 bur. var; dit blad'. Ter ruiling aangeboden:* een paar rijglaarzen mt. 43 tegen een paar lage zw. heerensch., mt. 42. Te bevr. J. Roodt, Burg. Bosstr. 47, Alkmaar. Zwarte •heerenmolières nr. 44, nieuw, oude kwal., in ruil aangeboden tegen heeren regenjas. Te bevr. Verdron- kenoord 74, Alkmaar. Gevraagd: Hulp in de huishouding. Adres Mevr. Ruigewaard-Bak, Kerk straat 11, Egmond aan Zee. Werkster of dagmeisje gevr. Jac. Kops, Heilooërdijk 25. Alkmaar. Wie ruilt z.g.a.n. schoenen mt. 37'/2 voor mt. 38-38''2, platte hak en eer; mantelpakje mt. 38 v. andere klee ding? Kinheimstraat 43, Alkmaar. Te koop of te huur gevraagd' een goed onderhouden Landhuis. Br. nr. 1950 bur. var; dit blad. Gevraagd: een aankomend bediende voor kantoor. Sollicitaties schrifte lijk aan fa. A. van Dijk, groothandel in roomboter, margarine, kaas en vetten, Luttik Oudorp 52, Alkmaar. ELECTR. TECHN. BUREAU Reparatie van Radio- en diverse apparaten. D. VAN DIGGELEN - CASTRICUM Nuhout v. d. Veenstraat 15 Gevr. Twee smidsknechts bekend' m. landbouwwerkz. S. Rentenaar, smid. Oosterend, Texel. tel. 2p R.K. Heer zoekt zit-slaapkainer met volledig pension. Br. nr. 1959 bur. N. N. H. Dbld., Loodsgr. 69, Den Helder. Te ruilen: handnaaimachine (wei- r.lg gebr.) voor een damesrijwiel. A. Nuyens, Landbouwstr. 12 Julianadorp Horlogemaker. Jongemar;, R. K., rijksgedipl. horlogemaker, zoekt een betrekking als bediende. Kan zelfst. werken. Br. bureau v. d. blad, Loodsgr. 69, Den Helder, onder no. 1961. Te koop: electr. „Bolo" miniatuur geyser, f 60.Adres: Stations weg K 13, Heiloo. Wie wil my autoreden leeren tegen beh. vergoeding. Br. no. 1851, bur. v. d. bl., Alkmaar. Heer zoekt zit-slaaipkamer nr. of z. pension tegen 1 Sept. Br. no. 1850 bur. v. d. blad, Alkmaar. Dank aan Maria en H. Clemens voor gebedsverhooring. door het slagen van examen. P. v. G., A. Inwoning gevraagd in rustig klein R.K. gezin of'bij heer alleen, door iemand van gevorderden leeftijd. Is genegen kostgeld te betalen en lichte hulp in de huishouding te bieden. Br. no. 1848, bur. v. d. blad, Alkmaar. Den 7den Augustus hopen oivze ge liefde Ouc'ers en Grootouders S. BAKKER en D. BAKKER-KOORDES hun 45-Jarige echtvereeniging te her denken. Dat God hen nog lang' voor ons moge sparen, is de wensch var; hun dankbare kinderen en klein kinderen. Stroet B 223. post Dirkshorr. Rulleneen Telefunken radiotoestel voor een vloerkleed. Ar.thoniusstr. 10 Alkmaar. Plaatsing gezocht voor eerf R. K. jongentje uit A'dam, 8 jaar, als be talend logé, liefst op boerderij ge durende vacantletijd. Br. no. 1906 bur. van dit blad'. Eenv. net pers., 37 j., R.K., zoekt in contact te komen met dito R.K. meisje of wed, leeft. pl.m. 30-35 j. Br. no. 1.861, bur. v.d. bl., Alkmaar Ter ruiling aangeboden: 2-pers. kano met peddels. Te rullen tegen witte jas met ceintuur. Br. no. 1939 bur. van dit blad'. NV. VINKS' UITGEVERS MIJ Vergadering van Aandeelhouders op WOENSDAG "8 AUGUSTUS 1945 v.m. ll'/s uur, ten kantore der N.V., alwaar agenda ter inzage ligt. PUBLICATIE Verzoeken van oorlogsslachtoffers voor het ter beschikking stellen van een AUTO^oorOhun bedrijf, kunnen worden voorgelegd aan het Districts bureau Verzorging ^Oorlogsslachtof fers, St. Laurensstraat, Alkmaar. Dit bureau brengt dit verzoek. na onderzoek der aangelegenheid' en on der mededeelir;g of inderdaad sprake is van een „oorlogsslachtoffer" over4 aan den bevoegden Rijksverkeers| Inspecteur, welke Instantie te beslis" sen heeft over het toewijzen van een automobiel. SPOED! Bejaard echtpaar zoekt on derdak met of zonder pension. Br. no. 1946 bur. v. d. blad. „NOORDERMARKTBOND" AARDAPPELKISTEN Kweekers, die gebrek aan fust heb ben, «kunnen vóór Zaterdag 4 Augus tus 1945 hiervan opgave doen bij hun veiling, waar een monster ter bezichtiging aanwezig is. J. K'OS. Veilingleider OPROEP Ondergeteekende, door den Militai ren Commissaris voor het District ALKMAAR aangesteld als beheerder over het privé- en bedrijfsvermogen van F. G. A. PROOT. wonende te Allernaar, Langestraat 70, verzoekt allen die iets Je vorderen hebben van of verschuldigd zijn aan genoemden persoon, goederen of gel den en/of andere waarden van deze in hun bezit hebben of tot hem in eenigerlei rechtsbetrekking staan, hiervan zoo spoedig mogelijk maar in ieder geval vóór 10 Augustus a.s.« schriftelijke opgave te doen. Het niet voldoen aar; dezen oproep is strafbaar krachtens besluiten Herstel Rechtsverkeer en vijandelijke ver mogens. A. A. ORT, Beheerder Nassauplein 24. Alkmaar Gevr.: geh. of ged. heerensatde- robe, costuummaat pl.m. 59, over hemd m. 14, schoen m. 42. Br. no. 1858, bur. v. d. bl., Alkmaar. Openlijk dank aan den H. Jozef voor behoud van onzen zoon, na herh. bidden der 3 Weesgegroeten. Alkmaar. J. DE JAGER. Inspect, v. Politie zoekt te Alkm. volledig pension. Aanb. worden gaarne schrift, ingewacht aan het Bur. v. Pol. (kamer 9) te Alkm. Voor direct gevr.: aardappelrooiers en witlofpl. J. Glas. Basserweg A. 65, Heerhugowaard. Ruilen: 1 paar beste bruine dames schoenen maat 36'/. (nieuw) en 1 pr. zwarte damessch. mt. 37 (z.g.a.n.) v. heerensch. mt. 40. W. Groefsema, Westerkolkstr. 2 A. Alkmaar. Te huur gevraagd EEN BOERDERIJTJE van 2Vt tot 5 H.A. bouwland, land Nov. 1945, huis Mei 1946. C. Deljkers, Galgekaai C 21, Dirkshorn. Gevr. nette Kappersbediende. C. de Vries, Kapper. Zd. Scharwoud'e. KENNISMAKING Jongeman van goede nette familie, met goede positie, zoekt kennis making met net meisje, zoo moge lijk niet ouder dan 30 j. Brieven, welke serieus beh. worden, onder no. 1856, bur. v. d. bl., Alkmaar. Te koop aangeb.: beste waakhond, rasz. D. Herder, oud 14 m. D. Sui ker, Oudewal 95, Warmenhuizen. U kunt ons weer opbellen onder no. 4230 COR COPPENS -. AI .KM AAR OPROEP Ondergeteekende, door den Pro vincialen Voedselcommissaris voor Nosrdholland aangesteld 'ais be- Jieerder over onderstaande *tuin- oouwbedrijven, omvattende: en gewoond hebbende: 1. S. Kossen, Dijk 74 te Broek op Dangendijk 2. A. Balder, Dubb. Buurt 169 te Broek op Langendijk 3. H. Balder. Dubb. Buurt 169 te Broek op Langendijk 4. G. Balder, Oxhöofdpad 297 te Broek op Langendijk 5. K. Kostelijk, B. 26, Zuid- Scharwoude 6. K. Klingeier, A. 98, Zuid- Scharwoude 7. C. Muller, B. 6, Noord-Schar- woude verzoekt allen, die iets te vorde ren hebben van, of verschuldigd zijn aan, vaartuigen in huur heb ben of in gebruik, of verhuurd hebben aan, land gepacht hebben, of land verpacht hebben, goede ren, gelden of waarden van dezen in hun bezit hebben enz., hiervan zoo spoedig mogelijk schriftelijk, in ieder geval voor of op 4 Aug. a.s. opgave te doen aan: P. VAN EXTER, Makelaar te Zuid-Scharwoude. Het niet voldoen aan deze op roep is strafbaar krachtens de be sluiten Herstel Rechtsverkeer en Vijandelijk Vermogen. De Beheerder: W. SLOT Pz., Zuid-Scharwoude B. 132 Juli 1945. Aan het kantoor van de NOORDHOLL. BRAN®-WAARBORG MAATSCHAPPIJ le Oud karspel kan geplaatst worden. Brieven te richten aan het kantoor van gen. Maatschappij. Te koop gevraagd: EEN ACCORDEON. Br. no. 1897 bur. v. d. blad. DAMES, i tot een beperkt aantal i kunnen wij uw parapluie ombouwen tot een Cham- berlain-model. Payglop 6 - Alkmaar S Parapluie-rep ara tie-in richting i

Nieuw Noordhollandsch Dagblad : voor Alkmaar en omgeving | 1945 | | pagina 2