THE GRASHOPPERS Royal Schagen \Z~ictorla. s Theater Urenproéïamma „EVERY BODY" Stad en Omtrek AKLMAAR DE NATIONALE FEESTDAG De golf van bevrijdingsvreugd, die over de wereld is gegaan, heeft Alk maar niet onberoerd gelaten; de be vrijding van onze Rijksgenooten in Indonesië is hier met gepaste blijd schap gevierd. Aan den vooravond! heerschte in de binnenstaa1 een groo- te drukte die zich concentreerde in de Langestraat, waar de plaatselijke muziekcorpsen voor het stadhuis een serenade brachten. Op het bordes van hel stadhuis bevond zich de burge meester Jhr. Mr. F. H. van Kinschot, getooid met den ambtsketen, in ge zelschap van mevrouw van Kinschot, de wethouders en de leden van het Bevrijdingscomité. Terwijl de muziek onze nationale hymne ten gehoore bracht, werd het volksliec.' door de duizenden meegezongen. Ondanks de feestelijke opluistering van de muziekcorpsen viel er van een oplaaiende feest vreugde bij het publiek niet veel te bespeuren en er was geen redenaar, die hét enthousiasme over de bevrij ding wist los te slaan. Na de serena de bleef het heel den avond druk in de binnenstad. De muziekcorpsen maakten een muzikalen rondgang coor de stad. Op het Waagplein werd om 9 uur door bemiddeling van het Militair Gezag' voor het publiek de rede van den Min. President over de bevrijding van Indonesië per geluids installatie uitgezonden en door een talrijk publiek aanhoord. De Nationale Feestdag van gisteren werd ingeluid door het vroolijke ge beier van de klokken eer kerken, waarna de stadsbeiaardier Crefeld het carillon van een Waagtoren be speelde en nationale liederen ten ge hoore bracht. Een dankdienst In de Groote Kerk hadden om 10 uur oe protestanten van Alkmaar en vele andere belangstellenden zich verzameld voor een dankdienst, wel ke geleid werd door Ds. von Meyen- feld. die na het zingen van Ps. 105 voorging in een gebed van dank en- lof voor de bevrijding yan de volke ren der wereld van de oorlogsellende. In zijn herdenkingstoespraak her dacht Ds. von Meyenfeld onze broe ders en zusters in Indonesië, die na vele jaren van onderdrukking thans ook van de tyrannie bevrijd zijn. Des morgens bood de stad een fees- telijken aanblik; overal van de to rens en de gevels wapperde het na tionale dundoek en de oranjevlag in den frisschen wind. Het zonnetje, dat fleur gaf aan de nationale kleuren, verhoogde de feestelijke stemming'; er werd niet gewerkt en tal van wan delaars, getooid met oranje, bewo gen zich door de straten; vroolijk beierden de klokken van het Waag- torencarillon over de huizen. In den Muziektuin gaf de Postfanfare. na een muzikale rondwandeling door de stad, een po pulair concert, dat door duizenden werd bijgewoond. Begonnen werd met het Wilhelmus, dat staande werd meegezongen. Daarna volgde een potpourri van populaire en vader- landsche liederen, eveneens door de aanwezigen, vooral door de jeugd, uit volle borst meegezongen. Het pro gramma bestond voorts uit pittige marschen en voortreffelijk uitgevoer de ouvertures, waarvoor de populai re Postfanfare telkens een dankbaar applaus in ontvangst had te nemen. Des avonds gaf de Brandweer op het bolwerk bij de Molen van Piet een demonstratie, welke fantastisch belicht werd door schijnwerpers; dit geïllumineerd waterfestijn werd ook door duizenden bijgewoond, terwijl op het bolwerk een muziekcorps zich deed hooren. Ook in de stad werd op verschillende plaatsen door de plaat selijke muziekcorpsen geconcerteerd. Over het algemeen had de feestvie ring een kalm verloop. VERKIEZING GEMEENTERAAD De voorloopige Alkmaarsche Ge meenteraad. die ingevolge de toena me der bevolking niet uit 21, doch uit 23 raadsleden zal bestaan, zal t.z.t. gekozen worden door een college van driemaal zooveel, dus 69 kiesmannen, die op voordracht van den burge meester door den Commissaris der Koningin zullen worden benoemd. In Zaandam en Haarlem hebben d'e burgemeesters dit kiescollege samen gesteld uit de vertegenwoordigers der oude partijen; de burgemeester van Alkmaar heeft na advies van zijn college van adviseurs een anderen weg gevolgd. Hij heeft n.l. 3 maal 2 vertrouwensmannen opdracht gege_ ven, om resp. 3 maal 35 candidaten voor dit kiescollege in te dienen. Twee dezer vertrouwensmannen zijn door de politieke partijen aangewe zen, n.l. de heeren C. Venneker en C. Couwenhoven; twee door de zgn. illegaliteit, n.l. de heeren J. Plas en Mr. A. Schenkeveld; terwijl de twee laatsten, vertegenwoordigend het res- teerende deel der burgerij, door den burgemeester zelf zijn aangewezen; het zijn de heeren Fr. Ringers en W. Voorthuysen. Afgezien van het feit, dat de heer Ringers wethouder is en destijds raadscandidaat voor de C.H. was en de heer Voorthuysen directeur van een gemeentebedrijf getuigt de keu ze van deze twee 'vertrouwensman nen door den burgemeester uit diens eigen kringetje niet van een breed' standpunt. Elk paar vertrouwensmannen heeft tot taak de verschillende stroomingen t Op den Feestdag van Maria Hemel vaart nam God wederom tot Zich onz? lieveling ANNIE in den aanvolligen leeftijd van 3V2ir* Joh. Droge C. M. Droge-Erkomp en kinderen Alkmaar, 15 Aug. 1945 Roemer Visscherstraat 16 De H. Engelen-Mis zal plaats vin den Zaterdag a.s. te 7.30 uur in de St. Dom kerk, waarna de begrafenis te 10 uur op het R.K. Kerkhof „St. Barbara". Heden ontvingen wij de droeve tijding dat onze beste Zoon en Broeder Jonkheer Nanning van Foreest •n Maart j.l. te St. Valentin in een concentratiekamp is overleden in den leeftijd van 30 jaren. Heiloo, A. v, Foreest-Beets Rotterdam, A. Soeters-von Foreest, Ir. C. J. Soeters Wogeningen, A. Tomsom-von Foreest, F. G. Tomsom Heiloo, E. van Foreest Heiloo, „Nijenburg", 14 Aug. 1945 onder de bevolking zooveel mogelijk in zijn canaidatenlijst te doen verte genwoordigen. De vertrouwensman nen van d'e politieke partijen hebben de samenstelling van' hun lijst geba seerd op de cijfers van de gemeente raadsverkiezing van '39. Uit de 105 candiaaten, door d'e zes vertrouwensmannen ingediend, zal de burgemeester een keuze doen van 69 personen, die aan den C. d. K. wor sen voorgedragen ter benoeming in het college, dat den voorloopigen ge meenteraad van 23 personen zal moe ten kiezen. De twee bijgekomen ze tels en wellicht ook de zetel, welke destijds door den heer Bonsema werd ingenomen, de heer Bonsema is door de oude politieke partijen niet m de besprekingen betrokken zul len vervallen aan de Communisten, die er wèl bij betrokken waren. Hoewel het dë bedoeling is. dat in oen voorloopigen gemeenteraad de verschillende stroomingen uit de stadsbevolking vertegenwoordigd zijn g'elooven wij niet, dat hij een ge trouwe afspiegeling zal zijn van den volkswil zooals die bij de eerstvol gende algemeene gemeenteraadsver kiezing tot uitdrukking zal komen. Want, èn de verhoudingen in de po litieke partijen zullen dan anders blijken te liggën; èn aan de z.g. ille galiteit zal door het kiezerscorps niet a'ie beteekenis worden toegekend, welke zij zichzelf thans toekent, ter wijl ook het rest-eerend derde deel van de burgerij allicht met andere personen naar voren zal komen, dan thans door de heeren Ringers en Voorthuyzen zullen worden aangewe zen. Maardaarom is dit dan ook maar een voorloopige gemeenteraad. Fr. O. WIE MOGEN VORDEREN? In verband met veranderingen in het commando van verschillende commissariaten, zijn vanaf heden Majoor Prof. Dr. M. Bokhorst en Ma joor Ir. C. J. Dekker in het District Alkmaar bevoegd tot vorderen. Al leen vorderingsbewijzen, geteekend' door één van bovengenoemde officie ren zijn dus van heden af geldig. Aan prima Automonteur R.K. plm. 30 jaar en gehuwd, die zich zelfstandig wil vestigen, wordt hiertoe gelegen heid aangeboden in Garagebedrijf. Nieuw pand met bovenwoning in 't Westen ces lands. Eigenaar wenscht zijn zaak te splitsen. Volledige in lichtingen. levensloop, referenties enz. onder no. 10547 bur. van dit blad. Voor direct gevr.: bekw. schoen makersknecht en leerling. G. Heijne, Rijksgedipl. schoenherst., Pr. Julianastraat 30, Castricum. Gevr. nette R.K. Dienstbode; liefst voor dag en nacht. Mevr. Küppers, Kennemerstraatweg 67 Alkmaar. Ten spoedigste gevr. een gevorderd Smïdsleerling. J. p. j. Besteman, Marktstraat 19, Alkmaar. Biedt zich aar: nette gezonde Huis houdster, leeftijd 5560 jaar. Liefst bij heer alleen. Br. no. 10565 bur. van dit blad. Mevr. De Munk, Corfstraat 69 vraagt voor direct een Dienstmeisje voor heele of halve dagen of werkster. Biedt zich aar: een Huishoudster (30 jaar) met dochtertje van 5 jaar. Br. onder no. 10543 bur. van dit blad. Per 1 Sept. gevr. een nette R.K. Dienstbode, voor dag of dag en nacht. W. J. v. d. Stok A 39, Noordscharw. H.H. Kappers. Ie Bediende gevraagd, goed kunnende scheren, hoog loon. Bertus Schrasser:, Kapper, Rem- brandstr. 57. Alkmaar. Te koop 30.000 preiplanten bij Th. Dekker, Middenweg B 203, Heerhugo- ,waard N. Ruilen beste h. werkschoenen m. 44- 45 tegen h. pantalon. J. A. Hoed, Ewisweg M 21. Heiloo. Woningruil. Wie wil zijn woning ir: Bergen of Heiloo ruilen voor huis m Alkmaar? Tot f 35.— per maand. Br. no. 10568 bur. van dit blad. Ruilen grijze wol genoeg voor 1 pr. heerensokker: tegen 1 pr. nieuwe goe de kousen. S. H. J. Swart Jr., Hout- havenstr. 3, Alkmaar. Ter ruiling aangeboden 1 p. blauwe damessch. m. 38 voor schoenrepara- tiebonnen. Heerenweg F 34, Heiloo. Gevr. op nette st. v. gezin v. 3 volw. pers. kamer ensuite m: slaapk. of flinke zitk. en 2 slaapk. en kookgel. ir. Alkmaar Bergen of Heiloo. Br. on der letter M bur. van dit Ibad. Jongedame, leeft. 22 j., zoekt leuke vriendin in Alkmaar, om vrijen tijd sportief door te brengen. Br. no. 10600, bur. v. d. bl., Alkmaar presenteert slechts twee dagen Zaterdag 3 en 8 uur en Zon dag 3 en 8 uur: Conirooï naar Moerman sK (Action in the North-Atlantic) Dus Vrijdag geen voorstelling, bezoekt onze Zaterdagmiddag voorstelling. BURGERLIJKE STAND Geboren: Maria J. d. v. Hermanus H. Brugman en Maria J. Venneker; Alida J. d. van Reinder Bpkma en W. Tiekstra; Ellen d. var: Pier Postma en K. de Groot; Jannetje A. N. d. van Cornelis J. Schats en Cornelia Schenk; Nicolaas B. M. z. van Gerar- dus Brakenhoff en J. Beentjes; Anna E. G. d. van Pieter J. Arzbach en J. F. Weltings. Gehuwd: Jan var: den Brink en Elisabeth M. Jorrltsma; Emelius J. W. Wagenaar en Anna M. Haring; Theodorus Peperkamp en Anna M. Groothuizen. Overleden: Arie Kant, oud 37 j., geh. m. Marga- retha Mar.neveld; Catharina Coo- mans, ouc 72 j.. geh. m. Willem Teu- nisse. Geboren: Cornelia d. van Adrianus Groot en J. Bakker; Johannes L. z. van Marinus G. J. Aarts en M. Nico- lai; Willem z. van Johar.nes Schut en G. Jansen. Gehuwd: Matthijs Bok horst en Petronella W. M. Groenhart. Overleden: Nicolaas Bruin, oud 75 j.. weduwn. van Maria C. Vriend; Marij tje de Jong, oud 73 j., geh. met Klaas Kossen. JEUGDFEEST ZEGLIS Dat er tegenwoordig buurtfeesten gevierd worden, is iets als van zelf sprekend, doch. dat een kinderfeest georganiseerd wordt door ce jeugd zelve, is iets bijzonders. Zoo hebben eenlge jongelui, rond 14 jaar oud, wonende aan het Zeglis, hun organi satie en fantasie talenten uitgewerkt tot dit doel. Een week lar:g' hadden zij alle voorbereidende werkzaamhe den er voor verricht, zooals het be schikbaar krijgen van prijzen, diver se tractaties, gramophoonmuzlek, om de stemming te verhoogen en zelfs een poppenkast. Op het terrein van den heer Schot had het feest plaats. Alle soorten spelletjes werden ver richt, om de uitgeloofde prijzen in de wacht te sleepen. Vele behendig- heidstoeren verwekte groote hilari teit onder de aanwezige ouders. De poppenkast genoot veel belangstel ling. Het initiatief van de jeugd van Zeglis genoot de bewondering van de ouderen. OFFICIEELE PUBLICATIE. OVERZICHT MAATREGELEN VEEHOUDERIJ (III) Teneinde ook in de toekomst een overzicht te hebben van den aanfok van biggen, zal de fokzeug-toewij- zing blijven bestaan. Het aantal big gen, dat deze zeugen werpen, mag vrij worden opgefokt en tot een ge wicht van 25 kg. vrij op de bedrij ven aanwezig' zijn, mits verantwoord in het veeboekje. Varkens van 25 kg. en zwaarder mogen alleen gehouden worden op: a. de bovenbedoelde fok- zeugentoe wij zing; b. een vergunning tot het aanhouden van een huis- slachtingsvarken, waarvoor in aan merking' kunnen komen personen, die hun hoofdberoep in den land- of tuinbouw hebben en burgers, die voor '40 gewoon waren een varken voor huisslachting aan te houden; c. een mestcontract, dat vrij kan wor den afgesloten en waarvoor een prijs wordt overwogen, waardoor het mes ten bij een normalen biggenprijs loo- nend geacht kar: worden; d. een op fok vergunning voor jonge zeugen ter verjonging van den fokzeugenstapel of jonge dekbeeren. Om de beschik bare biggen en fokvarkens over de hiervoor in aanmerking komende be drijven te verdeelen, wordt bij den handel in bigg'en en varkens het stel sel van aankoopvergunningen gehan haafd, terwijl het vervoer gedekt moet zijn door geleidebiljetten. LEVERING IJZER EN STAAL Het Rijksbur. voor IJzer en Staal maakt bekend, dat zij dispensatie ver leent van het bepaalde in art. 7 van de ijzer en staalbesch. no. 1 betr. de verplichting tot het verschaffen van distributiebescheiden (ijzerbons, vergunningen) bij levering van ijzer en staal, in gevallen, waarin aan Ne- derlandsche ondernemingen, aan wie ijzer en staal is onttrokken" ingevolge door den Duitschen bezetter getrof fen maatregelen als b.v. die van 4 April 1944 ter concentratie van han delsvoorraden en de verordening her distributie, de onttrokken materialen, na overleg in der minne, door de be voordeelde ondernemingen worden te ruggeleverd. Deze dispensatie wordt verleend onder voorwaarde, dat van elke zoodanige levering binnen veer tien dagen na ontvangst een gespeci ficeerde aangifte, betreft hoeveelheid en soort van het materiaal aar: rijksijzer wordt gedaan. TELERSPRÏJZEN POOT- AARDAPPELEN OOGST '45 Voor de door den Nederlandschen Algemeenen Keuringsdienst g'oedge- keurde pootaardappelen van den oogst 1945 gelden de navolgende te- lersprijzen: Groep 1. Dunbar, Yeoman, Eerste ling Fruehmoelle. Ideaal. Roode Eersteling, Volgeling, maten 28/35 klasse a: 11.20—21; kl. a.b.: 11.20— 19.50; kl. b.: 10.70—17; kl. c.: 10.20— 15; maten 35/55: kl. a. 918; kl. a.b.: A.F.C. OPENT HAAR POORTEN De R.K. Voetbalvereeniging A.F.C. gaat na den gedwongen tijd van rust weer voetballen. Voor een openings wedstrijd heeft ze als tegenstander Alkm. Boys uitgenoodigd. Waar AFC met een goea elftal uitkomt belooft dit 'n spannende ontmoeting te wor den. De plaatselijke R.K'. geestelijk heid is uitgenoodigd. De Geestelijk Adviseur der vereeniging zal de af trap verrichter:. Laat R.K. sportlie- venc Alkmaar haar medeleven too- nen door een groote belangstelling a.s. Zondag op het terrein Wester weg t.o. de Kracht. Aan de leden wordt nog' mecegedeeld, dat hecenavond de training wederom begint. RIJWIELDIEF GEPAKT De recherche hield dezer dagen een persoon aan cie zich met een fiets op vernachte wijze ophield bij het pakhuis van een opkooper. Bij nader oncerzoek bleek in dit pakhuis nog een fiets aanwezig te zijn van ver dachte herkomst. Na een oproep in de pers bleek; dat deze fiets inder- daaa van diefstal afkomstig' was. De dader, zekere M. uit Alkmaar is in het Huis van Bewaring ingesloten. ERNSTIGE AANRIJDING De Bergenaar J. J. v. W., die Woens dagavond op zijn motor, met groote snelheid op de Nieuwlandersïngel reed, werd tengevolge hiervan op den hoek Emmastraat aangereden door een kalm rijdende auto; een botsing was onvermijdelijk; met een bovenbeenfractuur werd hij naar het St. Elisabethziekenhuis vervoerd. AFHALEN BONKAARTEN Degenen, die aanvankelijk Donder dag 16 Augustus hun 6e bonkaart moesten afhalen, dat zijn zij, wier naam begint met de letters E en F, kunnen dit thans doen Zaterdag 18 of Zaterdag 25 Augustus. 9—16.50; kl. b.: 8.50—14; kl. c. 8—13. Groep 2: Bintje, Evergeod. Katah- din, Matador, Triumf. Ultimus, Vo- ran: maten 28/35, kl. aa: 9.9018.90; kl. a.: 9.90—15.90; kl. a.b.: 9.90—12.50; kl. b.: 9.90; kl. c.9.50 maten 35/ 45; kl. aa.: 7.50—16.50; kl. a.: 7.50— 13.50; kl. a.b.: 7.50—10.10; kl. b.: 7.50; kl. c.7.10; maten 45/opw. kl. a.a. 6.90—15.90; kl. a.: 6.90—12.90; kl. a.b.: 6.90—9.50; kl. b.: 6.90; kl. c.: 6.50; aa. veldgewas 16. Groep 3. Beteka. Bevelander, Eigenheimer (incl. blauwe en bonte); Deva. Duivelander Erdgold, Furore, Geelblom, Gloria, Industrie. Komeet. Koopmans. Blauwe, Present, Record," Souvenir, Westeinder, Bonte en Blauwe. Zeeuwsche bonte en blauwe, maten 28/35: kl. aa.9.9018.90; kl. a: 9.90—15.90; kl. a.b.: 9.90—12.50; kl. b.: 9.90; kl. c. 9.50; maten 35/45 kla. aa.: 8.40—17.40; kl. a.: 8.40—14.40; kl. ab.: 8.4011; kl. b.8.40; kl. c.8; maten 45/opw. kl. aa.: 7.1016.10; kl. a.: 7.10—13.10; kl. a.b.: 7.10—9.70; kl. b.: 7.10; kl. c.: 6.70; aa veldgewas 17. Groep 4: Alpha, Bonte Roode Ster; Noordeling; Populair; Robijn; Roode Ster; Wilpo; maten 28/35. kl. aa. 10.60—19.60; kl. a. 10.60—16.60; kl. ab: 10.60—13.20: kl. b.: 10.60; kl. c.: 10.20; maten 35/45 kl. aa.; 8.70—17.70; kl. a.: 8.70—14.70; kl. ab.: 8.70—11.30; kl. b.: 8.70; kl. c.8.30; maten 45/opw. kl. aa.: 7.30—16.30; kl. a.: 7.30—13.30; kl. ab.: 7.30—9.90; kl. b.: 7.30; kl. c.: 6.90; aa veldgewas: 18. Groep 5. (Jonge en bijzondere ras sen) Hellena. Magneto; Nederlander, Orion, Saskia Ysselster, gesorteerd en ongesorteerd: kl. aa: 20; kl. a.17; kl. ab.: 14; kl. b.: 12; kl. c.: 11.—. Toelichting. Van de klasse aa mag ook pootgoed in de sorteering 25/28 mm worden afgeleverd en verhan deld'. waarvoor dezelfce prijzen gel den als voor de sorteering 28/35 mm. Van deze klasse mag desgewenscht ook pootgoed als veldgewas worden afgeleverd' en verhandeld vanaf 25 mm vierkantsmaat, waarvoor de onder ,,aa veldgewas" genoemde maximumprijzen zijn vastgesteld!. Voor rassen, waarvoor geen aa-klas se is ingevoerd, gelden de daarachter vermelde aa prijzen niet. Voor zoo ver 2 prijzen zijn genoemd, is de laagste prijs de minimum en de hoogste de maximumprijs. De prijzen voor pootgoed van de rassen van grep 2 3 en 4. klasse b. en c. zijn vaste prijzen. De prijzen, genoemd voor de rassen van groep 5, zijn maximumprijzen. De hiergenoemde prijzen zijn per 100 kg. in guldens en gelden voor pootgoed. geteeld' op kleigrond. Voor pootgoed. geteeld op zand- en veengronden, zijn deze prijzen f 1.per 100 kg. lager. Alle prijzen gelden franco dichtstbijzijn- ce gebruikelijke laadplaats en ex clusief zak. Bovenstaande prijzen gelden bij verkoop door een teler aan een handelaar resp. bij aankoop door een handelaar van een téler. OFFICIEELE BONNENLIJST voor de 3de en 4de week van de 9e periode 1945, 19 Augustus t/m 1 Sep tember 1945, voor ae provincies Noord'-Holland, Zuid-Holland en Utrecht. Elk der volgende bonnen geeft recht op het koopen van: Noodkaarten V a en V b: geldig t/m 528 200 gram bloem 1 Sept. 529 530 125 gram gort 531 100 gram vermicelli 532 100 gram eipoeder 533 100 gram kaas 534 535 100 gram versch vleesch of 4 oz. (112 gram) vleesch in blik of 4 oz. (112 gr.) visch ir: blik 25 Aug. 536 100 gram zout 1 Sept. 537 ongeveer 225 gr. huis houdzeep Noodkaarten V a: a 561 a 562 a 563 a 564 a 565 800 gram brood 1 Sept. a 566 a 567 400 gram brood a 568 600 gram biscuits a 570 125 gram peulvruchten a 571 250 gram suiker a 572 125 gram boter a 573 a 574 a 575 125 gr. mar garine a 576 2 liter melk 25 Aug. a 577 a 578 a 580 1 kg. aard- aard'appelen Noodkaarten V b: b 561 b 562 800 gr. brood 1 SepU b 563 250 gram rijst of kin dermeel b 564 b 565..250 gram suiker b 566 2 tabletten chocolade (110 gram) b 567 b 568 125 gram boter b.570 125 gram margarine b 571 6 liter melk 25 Aug. b 572 1 kg. aardappelen Inlegvellen b15 800 gram brood 1 Sept. b 16 V/s liter melk 25 Aug. b 17 1 kg. aarcappeler: c 16 llls liter melk c 17 2 tabletten chocolade (110 gram) 1 Sept. d 13 800 gram brood e 13 250 gram rijst of kinder meel Op bon 533 voor kaas zal voor de helft vette en voor de helft magere kaas worden afgeleverd. Bij deelneming aan de warme maaltijden mt de centrale keukens moeten %ldaar bij den kaartverkoop de bonnen a 577, a 578 en a 572 voor aardappelen en 534 voor vleesch worden ingeleverd. GETROUWD: J. WORM en A. VOLGER De Heer en Mevr. Worm-Volger zeggen hierbij, mede namens de we derzij dsche ouders, hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Bergen, 16 Aug. 1945 Nachtegalenlaantje 21 De Heer en Mevr. G, WORM HENNEKE zeggen dank voor de vele blijken van belangstelling bij hun 40-jarig huwelijk ondervonden. Bergen, 16 Aug. 1945 Kastanjelaan 6 Op 24 Aug. a.s. hopen onze ge liefde ouders C. P. VAN LEEUWEN C. VAN LEEUWEN-KONIJN hun 25-jarige echtvereeniging te herdenken. Hun dankbare kinderen: Leo, Kees, Hans, Marie Heer Hugo waard Z. Middenweg G. 2. De H. Mis van dankbaarheid des morgens 9.30 uur, in de parochie kerk van den H. Dyonisius. Bij deze betuigen wij onze hartelijke dank aan familie, buren en kennis sen voor de hartelijke ontvangst en belangstelling ondervonden .bij de thuiskomst van onze zoons JAN en PIET. Familie Tesselaar "Heerhugowaard Nrd. ElKe avond van 7 uur af Zondag van 3 uur at met nieuws, actualiteiten, enz. Toegang 14 jaar Za'erdagmiddag van TiORVERKOQP in het Gulden Vlies voo, Zoolang voorradig. Verder 's avonds gewoon kaartverkoop aan de cassa

Nieuw Noordhollandsch Dagblad : voor Alkmaar en omgeving | 1945 | | pagina 3