AGENT INCASSEERDER Stad en Omtrek kantoorbediende. bekwame automobieimonteurs. R. K. Gemengd Koor Denkt U er aan! Katholieke Middenstandscursus Laat 196 Het Bestuur Wilt U slagen ALKMAAR BATH-GASTEN BEZOEKEN HET ST. ELISABETHZIEKENHUIS De g'asten uit Bath hebben ook een bezoek gebracht aan het St. Elisa- bethziekenhuis. Voor een ingang was een fraaie ^erepoort aangebracht met de Neder, ianclsche driekleur en de Engelsche vlag. De hal was met fleurige rood wit blauwe linten en leVenae bloe men en planten in een smaakvol in terieur herschapen; ook de gangen en zalen stonaen in het teeken van de Oranje-viering'. Op een spandoek in de gar.g stond, zooais dat ook in de Langestraat en voor het Stadhuis het gevat was, de tekst: Alkmaar aankt Bath. In de zustersrefter was het geheele beschikbare personeel aanwezig en maakten de gasten kennis met den directeur, dr. Jungerhaas en moeder overste. Dr. Jungerhans sprak 't ge zelschap in het Engelsch toe; hij gaf uiting aan de vreugde, ae gastee uit Bath in het St. Elisabethziekenhuis te mogen begroeten en aan de dank baarheid voor hetgeen Bath voor Alk maar aeed. Dank bracht hij ook aan de geallieerde bevrijders, waarna hij herinnerde aan de moeilijkheden, waarmede het ziekenhuis in de oor logsjaren te kampen had, welke echter dank zij ae hulp van vele toe gewijde vrienden en de opofferende gezindheid van het personeel konden worden overwonnen. Spr. dankte de gasten voor hun belangstelling voor het ziekenhuis en verbond daaraan den wensch, aat de betrekkingen tusschen Bath en Alk maar tot in lengte van jaren besten digd' en zeer hartelijk mochten blij ven. Spr. besloot met leve Engeland, leve Bath. De heer Wilis dankte namens de gasten voor ae hartelijke ontvangst, waarbij hij de verzekering gaf van de levendige belangstelling van Bath voor d'e geschiedenis, het leven en de bevolking van Alkmaar; hij verklaar de zich een warm voorstander van de vriendschappelijke toenadering tuschen Bath en Alkmaar en van de samenwerking tusschen de Engel sche en de Nederlandsche natie. Hij gaf de verzekering, dat de inwoners van Bath hur; best zullen doen Alk maar van alles te voorzien wat het noodig heeft; wij moeten, aldus sp. gezamenlijk opbouwen een betere wereld, waarin wij onder Gods zegen in vrijheid kunnen werken in het be lang van de geheele menschheid. Lang leve Koningin Wilhelmina. Vervolgens wera een rondgang ge maakt door 't ziekenhuis, door de za len en de verschillende technische hulpafdeelingen. Een van de patiënten maakte van de gelegenheid gebruik om in het Engelsch uiting te geven aan de ge voelens van de verpleegden t.o.v. het Engelsche volk, waarin hij de ver zekering gaf. dat de verpleegden Gods zegen zullen afsmeeken voor den Engelschen Koning, zijn volk en voor ae weldoeners, uit Bath. De heer Wills beantwoordde deze attentie met enkele vriendelijke woorden van dank. Als herinnering aan dit bezoek werd aan het gezelschap een boek werk over Nederlandsch landschaps- schoon en een gedenkschrift betref fende de historie van de Congregatie der Eerw. Zusters Augustinessen aangeboden, waarna de gasten door het geheele personeel uitgeleide ^•er- den gedaan Ook aan het Centraal Ziekenhuis hebben aë gasten een bezoek ge bracht. „BLOEMEN TOLK VAN ONZE DANKBAARHEID" Ook te Alkmaar wordt de collecte gehouden georganiseerd door het Nationaal' Comité, genaamd„Bloe men Tolk van onze Dankbaarheid" en wel in de week van 39 Septem ber. Huis aan huis zullen lijsten wor den aangeboden. Het Nationaal Comité stelt zich ten doel alle Nederlanders vrouwen, mannen en kinderen in de gele genheid te stellen binnen den kortst mogelijken tijd, en wel in het voor jaar van 1946, hun dankbaarheid te toonen voor het vele goede, dat zij van onze bondgenooten en van het Zweedsche en Zwltsersche Roode Kruis aan zendingen levensmiddelen, pakketten uit de lucht, hulp en steun bij onzen wederopbouw, enz. enz. mochten ontvangen. In October van dit jaar zullen in de tuinen der regeeringsgebouwen in de hoofdste den onzer bondgenooten en in die van Zweden en Zwitserland millioenen bloembollen, heesters enz. enz. wor den geplant. Hoewel ieder bedrag voor Git doei welkom is moge worden opgemerkt, dat niet speciaal groote giften wor den verwacht. Ten gevolge van spon tane, algemeene gaven kan het be oogde doel worden bereikt: in ae verre vreemde landen, die hun me deleven met de Nederlandsche be volking in benarde tijden toonden, Nederlandsche bloemen de tolk te doen zijn van de dankbaarheid onzer geheele bevolking. LANGESTRAATFEEST De Langestraatbewoners hadden Woensdag reeds het feest ingezet. Des middags werden de kinderen met diverse spelen aangenaam bezig gehouden wegens Jiet regenachtige weer in ae groote meubelzaal van de K'ofa. Zij ontvingen fraaie prijzen en menige tractatie. Om kwart over 8 kwam de Post- fanfare de ouderen, die voor hun huizen opgesteld' stonden, afhalen en na een muzikale wandeling door de Langestraat, trok men naar Hotel Irene. Hier werd een" gevarieerd pro gramma afgewerkt van zang, voor dracht en declamatie, met mede werking o.a.van Piet Cloeck, Guus Verhoeven, Wim Spruyt en Dijkman. Tijdens het bal gaf ae heer Arend- sen eenlge demonstraties. Het feest werd in goede harmonie tot in den nacht voortgezet. AFSCHEID OVERSTE BOKHORST Ten stadhuize had het officieele af scheid! plaats door het gemeentebe stuur van den inmiddels tot Overste gepromoveerde Majoor Prof. Mr Dr. M. Bokhorst, in verband met diens vertrek naar Amsterdam, waar hij tot 1 October de functie van Prov. Mil. Commissaris zal vervullen. Aanwezig waren verschillende Officieren en burgerlijke medewer kers van het M, G., alsook de burge meesters van de in het district Alk maar liggende buitengemeenten. Burgemeester Jhr. Mr. F. H. van Kinschot zeide behoefte te ge voelen den Mil. Comm. dank te bren gen namens het gemeentebestuur en namens de burgemeesters uit den omtrek. Spr. constateerde, dat Ov. Bokhorst het M. G. voortreffelijk had uitgeoefend en dat het een groote weldaad was geweest, zoowel voor Alkmaar als voor de buitenge meenten. Met uw staf, aldus spr. zijt gij erin geslaagd' het leven hier weer in normale banen te leiden, waar voor spr. hem hartelijk dank zegt. Spr. bood Overste Bokhorst hierna als officieele erkenning de medail le van den burgemeester aan, met de meaeceeling, dat zijn medewerkers t.z.t. de penning van de gemeente Alkmaar zullen ontvangen. Overste Bokhorst, wilde deze on derscheiding slechts accepteeren als blijk van waardeering voor zijn ge heele staf van meaewerkers. Wat hier gebeurd is, aldus spr., is niet gering, doch hij wilde met dankbaarheid gedenken de mede werking uit alle kringen; eerstens de voorbereiding van het werk door en dan d'e samenwerking met de illega liteit. Voorts dankte spr. het wet tige Burgerlijk gezag, de geallieerde vrienden en tenslotte prees hij de houding der bevolking, die het hem mogelijk hebben gemaakt hier met succes te kunnen werken. Wij hopen t.z.t., als Overste Bok horst ook als' P.M.C. heengaat eenige woorden van afscheid tot hem op deze plaats te mogen richten. R.K. GEMENGD KOOR Het R.K. Gemengd koor o.l.v. den heer Cas Himmelreich heeft het voornemen opgevat, om, na uitbrei ding van het reeds bestaande koor, omstreeks Kerstmis op artistieke en waardige wijze het Kerstfeest te vie-, ren; niet met een dansavond' of op andere smakelooze wijze, doch door een op hoog plan staandë uitvoering; o.a. door werken uit het Kerstora torium van Jos Vrancken op de tekst van den dichter Bernard Verhoeven. Ook Cantecleer heeft zijn médewer king toegezegd voor het opvoeren van enkele korte, vroolijke Kerstschet- sen. Een orkest zal eveneens zijn medewerking aan dezen Kerstavond verleenen. Wij wekken de zangers en zangeressen op dit streven van hët R.K. Gem. Koor te steunen door ac tieve deelname. VERBINDING MET DEN HELDER De treinverbinding met Amsterdam is niet verbeterd, nog steeds rijden er maar drie treinen, hetgeen niet voldoende is, gezien 'de enorme be langstelling, welke er voor de trei nen bestaat. Wij hopen spoedig op verbetering! Met den Helder is de verbinding per bus uitgebreid. Ër rijden nu bussen om 7, 7.50. 9.30, 10.30, 12.30 14, 15.30, 17 en 18.30 uur. Aankomst te Schagen 40 minuten na vertrek uit Alkmaar, aankomst den Helder vijf kwartier later. Vertrek uit den Helder 8, 9. 11, 12. 14, 15.30, 17 en 18.30 uur. Uit Schagen naar Alkmaar vertrekt een bus om 7 uur en 8.40, uit Alkmaar naar Schagen om 7.10 en 18.30 uur. WAARLAND. - Buurtfeest. Hoe wel de bevrijdingsfeesten in onze gemeente gehouden- zijn, worden al hier toch nog plannen beraamd om buurtfeesten te houden. De" Veluwe- buurt cit is vanaf de Hoogebrug tot de driesprong bij Beemsterboer's bakkerij zal Woensdag 5 Sept. a.s. in het café van den heer C. v. Op- hem een bijeenkomst houden ter be spreking van het organiseeren van een buurtfeest. BERGEN BEVRIJDINGSFEESTEN Een plechtige Hoogmis met assi stentie in dë R.K. Kerk. opende dezen 2den dag der bevrijdingsfees ten. Om 10 uurvolgde een inter- Kërkelijke samenkomst in de zes- eeuwenoude Ruïnekerk. Voorgangers waren Ds, A. K. van Minnen en Ds. H. N. Bierman, die elk de Gemeente voorging, kozen als grondtekst 1 Samuël 12 1314 en als hoofdthe ma H. M. de Koningin. Geopend met „Wilt heden nu treden" eindigde de samenkomst met het „Wilhelmus". Aan den uitgang der Kerk werd een warm aanbevolérf collecte gehouden ten bate van N.V.H. en Stichting 1940—*45. Des middags1 boeide ons een ge- costumeerde optocht die ver boven het peil uitging van vroegere corso's. Het sof-regen-weer van 's morgens was ook 's midags in het nadeel van het feest. Deze optocht had beter plaats kunnen vinden op 31 Augustus dan schijnt immers het Oranjezonne tje! Bijkans elk der 72 nummers was keurig verzorgd": vele aparte ideeën werden simplistisch en expressief vertolkt. De jury bestaande uit kunstschilders en -kenners had een moeilijke taak, die bij de prijsuitrei king door den jurylid, den kunst schilder J. P. Ponstij n op een glas heldere en schilderachtige wijze uit eengezet werd. Niet wat voor het oog of het gevoel slechts mooi is, geeft de doorslag, doch hetgeen origi neel, eenvoudig' en expressief van vorm en inhoud' is was doorslagge vend voor deze crltische jury. Een klein meisje als verpleegster met 'n „gewonde" pop op een klein rijdend brancardje kreeg een derden prijs, terwijl een groote sigeunergroep geen prijs ontving. Ie prijs voor enkelin gen: .,Het verduisterde venster", N. Borst; le prijs voor paren: „Klee- dingnood", J. Haakman en A. Hop man; le prijs voor groepen: „De oogst van het woud", Paarlberg, Roskam. Veld. Na de optocht verliepen de kin derspelen enthousiast in het groote feestgebouw aan den Natteweg, waar ook 's avonds weer Bal-cham- pêtre werd gehouden. Met d'e vlag' in top en het Oranje zonnetje aan de lucht hield de Wnd. Burgemeester, getooid met ambts keten bij d'e Historisch Ruïnekerk en het onversierde Raadhuis een gloed volle rede. Hij eindigde met een enthousiast driewerf hoera voor de koningin. Hierna trokken allen in muzikale optocht naar het Hertenkamp, waar de Vrijheidsboom door een tiental kinderen geplant werd. Om 1 uur nam het gecostumeerd ringrijden en sleuteltrekken een be gin. Een vroolijke, frissche stoet van koetsjes en paren, oude kleeder drachten en fleurigë costuums, alles in het rijke zonlicht, gaf een prettige vroolijke stemming. 's Avonds tot slot een concert van klassieke symphonieën en vadërland- sche liederen o.l.v. Dir. P. Pranger In de groote feestzaal aan den Nat teweg. Hoewel gebruikelijk en prefe rent zulke concerten tegeven m dë muziektuin aan de Rondekom in de vrije natuur, „deed" het dit concert toch ook, en uit de aandacht van het zeker duizendkoppige publiek bleek de waardeerlr^g' voor zulk een mu ziekuitvoering. Na het corxert ge schiedde d'e prijsuitrijking voor de gecostumeerde ringrijders en sleutel trekkers waarbij de Kunstschilder J. P. Ponstijn een leerzame verklaring van de aestetische beoord'eeling over d'e gecostumeerden gaf. Vermelden wij nog de aanwezig heid van den Wnd. Burgemeester als eere-voorzitter van het Oranjecomité den gemeente-secretaris en het vol tallige Oranjecomité, dat den ont zaggelijken organlseerendën arbeid van de bevrijdingsfeesten heeft ver richt. Moge het behaalde succes hurj crediet zijn. DE BEVRIJDINGSFEESTEN AAN DEN LANGENDIJK De bevrijdingsfeesten aan den Lan- gëdijk, op 29, 30en 31 Augustus j.l. zijn uitmuntend' geslaagd, al was op de eerste dagen cfe regen wel eenigs- zin-s spelbreker. Woensdagmorgen werd onder zeer groote belangstelling op de hoek dorpsstraatNieuwe poort weg een monument onthuld ter nagedachte nis van dë Langedij kers. die tenge volge van den oorlog het leven heb ben gelaten. Hët was een indrukwek kende plechtigheid. In alle vier dorpen waren Woens dagmiddag volksspelen, welke zich in een groote belangstelling mochten verheugen Ook dë kinderspelen op Donderdag zijn uitstekend geslaagd. De groote historische en allego rische optocht, welke Vrijdag werd gehouden, was een groot succes. On geveer honderd' wagens met voorsteL lingen van verschillenden aard reden in den optocht mede en hebben het talrijke publiek zeer veel schoons te genieten gegeven. Iedere avond' was er op verschil lende plaatsen in de gemeente con cert. waaraan de plaatselijke muziek- en zangvereenigingen medewerkten, terwijl telkens tijdens deze concerten volksdansen werden uitgevoerd. Aan de versiering en verlichting aan buurten én particuliere huizen, was zeer veel zorg besteed', zoodat de Langendijkers op 'n uitmuntend ge slaagd en waardig bevrijdingsfeest kunnen terugzien. Op 7 September a.s. hopen onze geliefde Ouders J. STOOP G. M. STOOP-HURKMANS hun 25-jarige echtvereeni- ging te herdenken. Dat God hen voor ons nog lang mo ge sparen is de wensch van hun dankbare kinderen. C. P. Jong M. M. Jong-Stoop Piet Cor Greet Toon Jaap Henk Joop Truusje H.H. Waard!, Sept. 1945 De gezongen H. Mis uit dankbaarheid' zal worden op gedragen op Woensdag 26 Sept. 1945. des morgens 9 u. in de parochiekerk van het H. Hart te H.H. Waard-Nrd'. Receptie: 26 September van 3—4 uur te Laanweg C 71. DANKBETUIGING Hiermede betuigen wij on zen hartelijken dank voor de vele belangstelling, ook namens onze ouders, bij ons huwelijk ondervonden, aan familie, buren, vrienden en kennissen. J. v. Riet W. v. Riet-Kupinska Alkmaar, Baansingel 38. Burgemeester en Wethou ders van OUDE NIEDORP roepen gegac'igden op voor de betrekking van GEMEENTEWERKMAN op arbeidsovereenk. (Volle dige dagtaak). Minimum leef tij a 21 jaar. Salaris f 1.200.— per jaar. Eigenhandig geschreven sollicitaties met uitvoerige inlichtingen in te zenden binnen 8 dagen na heden. Persoonlijk bezoek alleen na oproeping. Inlichtingen te verkrijgen ter gemeente-secretarie. Gevr. v. dir.: net R.K. dag meisje. J. de Nijs, A 27, Zuid-Scharwoud'e. Gevr.schilder of halfwas- schilder bij J. v. Graft, Bo- venweg 128B, St. Pancras. Te koop: vlag m. oranje- en Pauswimpel en gr. clivia m. mooie pot. Pius Gesticht, Kamer 30. Atelier te Alkmaar vraagt v. direct: coupeuse. Br. m. Inl. en opg. v. verl. salaris onder no. 11235, bur. v.d. bl. Schrijfwerk aan .huis be- schikb. v. personen m. dui delijk handschrift. Br. no. 1243 aan Boekh. K. ter Burg t.o. de Groote Kerk. Gevr.: dagmeisje of werk ster bij C. Vader, Dirkshorn Gevr.: net meisje als hulp i. d. huish. Tevens werkster v. 1 of- 2 dgn. p. w. M. J. Kolster, Schorweg 26. Bree- zand. Te huur gevraagd: Ruime DANSTENT m. vloer op 6 en 7 Sept. Brieven met omschrijving en prijsopgaaf aan J. KEULEN, 263 Bak huizen Frsl.. Tel. no. 29. Aangeb.besle gelde pink, in ruil v. dracht, pir.'k. Joh. Konijn, Pade B 9, Hoogwoud B.z.a.: nette R.K. jongeman 21 j.t v. div. werkz.h.. liefst magazijn werk. Br. no. 11220, Bur v. d. blad, Alkmaar. Kruideniersbediende gevr. Niet ouder dan 18 j. Eenigs- zins bek. m. h. vak. J. Com mandeur, Zevenh.laan L 32, Heiloo. Te ruil: 1 p. h.-schoenen m. 41 tegen m. 42. J. Koenis, Huigendijk A 3, Heerhugo- waard-Z. Ill Te koop: z.g.a.n. Berkel snelweger, prima Philips luidspreker, prima kinderstoel, leer bekleed, prima motor accu, prima auto accu, 6 en 12- volts J. BOOTS ALKMAAR Popelmanslaan 8 ST. PANCRAS Abonnementen opgave, ad vertenties, klachten enz. bij onzen agent: J. WEEL, Bo- venweg 137, Alhier. BUURTVEREENIGING POPELMANSLAAN Aan de Commissie en de vrouwelijke medewerksters betuigen wij langs dezen weg onzen hartelijken dank voor het geslaagde feest. Namens alle bewoners Huwelijk. R.K'. boerenzoon, eigen woning, zoekt kennis making met degelijk R.K. meisje of jonge weduwe. Bemiddeling H.H. Geestelij ken gewenscht. Geheimhou ding verzocht en verzekerd. Br. no. 11250. Bur. v. d. bl., Alkmaar. Ruilen: 1 p. h.-schoenen m. 44 en" 1 p. j.--schoenen, m. 38 z.g.a.n., v. jongenssch. m. 30-31 en 33-34. J. Pancras, Laanweg C 66, H.H. Waard Nrd., Tel. 285 O.-Niedorp. Terst. gevr.. of in ruil voor Pool's shag: 1 k 2 kg. been derlijm. Tevens gevr. zelfst. boekbindersgezel. Boekbin derij J. N. HAND, Wog'num C 95. In ruil aangeb.: gr. kinder ledikant v. gesp. sch.wol. R. Meissen, Keern 275, Zwaag. De particuliere- en zieken fondspraktijk van J. Th. v. Leeuwen, arts, wordt met ingang' van 1 'September '45 voortgezet door Mej. C. C. BINKHORST, arts, Kenne- merstraatweg 65. spreekuren dagelijks van half 9 tot 9 u. (behalve Maandag) en van 1 tot 2 uur (behalve Dins dag en Donderdag) en Dins dagavond van half 8 tot 8 u. Het BESTUUR VAN HET ALGEMEEN AFDEELINGS ZIEKENFONDS Alkmaar en Omstreken bericht, dat met ingang» van 1 September '45 de ziekenfondspraktijk van dr. J. Th. van Leeuwen zal worden voortgezet door Mej. C. BINKHORST, arts te Alkmaar; dat de bij dr. van Leeuwën ingeschreven verzekerden zich tot en met 8 September 1945 kosteloos kunnen doen overschrijven naar een der aan het ziekenfonds verbon den huisartsen, die hun ma ximum aantal leden nog niet hebben bereikt; dat zij, die hiervan geen ge bruik maken, geacht worden de opvolgster van dr. van Leeuwen als huisarts te be houden. Het Bestuur van het A.A.Z. Ak. O. GARAGE DROOG, Kolhorn Spoed! Kleine luxe wagen aang'ebo- den voor in ruil 6_ 7-per- soons. Tevens gevr.: zware luxe wagens of eventueel landbouwtrekkers. Tel. 213 (K 2243) Wie ruilt z.g.a.n. bakfiets op banden of tandem op ban den voor keukenuitrus'ting? Plet Antiplofhuis, Nassau- laan 7, Bergen. In ruil of te koop: 4 st. 3-p. petroleumstellen. H. Kregel, Grootschermer B 27, Te ruil aangeb.4-p. petro leumstel v. 3-dlg'. bedstel m. event, bij bet. mijnerz. Br. no.- 11179. bur. v. d'. blad. Iemand m. schrijmach. gez. v. type-werk aan buis. Br. no. 1238, aan Boekh. K. ter Burg, t.o. de Groote Kerk. Ruilen: 1 trouwcost. (v.o.l, 3 p. z.g.a.n. schoenen m. 42 en een 6-volts auto-accu v. damesfiets op luchtb.. electr. fornuis, radio of weckglazer» Br. no. 11178. bur. v. d. blad Groote Levens- en Volksverz. Mij., annex varia ver zekering vraagt voor Alkmaar en omgeving op salaris en provisie. Br. no. 11287 bur. v. d. blad. DE KEYZER, Zuivelproducten en Kol. Waren N.V., Voormeer 28-30, Alkmaar, vraagt: Ervaring van handelsadministratie, speciaal in distri butie-artikelen, gewenscht. Uitsluitend schriftelijk solliciteeren. Chem. Wasscherij en Ververij S. KROM N.V. te Alkmaar vraagt: MACHINEPERSERS en personen, die hiervoor wenschen .pgeleid te worden. Tevens kunnen EENIGE FLINKE JONGENS geplaatst worden in de Chem. Wasscherij, Natwas- scherij en Ververij. Goed loon, ook tijdens de oplei ding. Aanmelden Schermerweg 84. De firma A. DAM Co, Scharloo te Alkmaar, deelt U hierdoor mede, dat zij het automobielbedrijf met ingang van 1 September heeft overgedaan aan den heer W. Schmidt te Alkmaar Zij dankt al haar geachte cliënten voor het groote aan haar geschon ken vertrouwen en beveelt haar opvolger ten zeerste aan. FIRMA A. DAM Co. Scharloo - Alkmaar In aansluiting op het bovenstaande deelen wij U mede, dat wij gaarne met ons geheele personeel 1W belangen zullen behartigen. De uit te voeren repara ties zullen met de grootst mogelijke zorgvuldigheid worden verricht. Ook voor stalling, benzine, inlich tingen e.d. staan wij ten allen tijde voor U klaar. Wij hopen het door U in' onzen voorganger ge stelde vertrouwen ook te mogen genieten en ver blijven, AUTOMOBIELBEDRIJF WILLEM SCHMIDT Official Ford Dealer - Alkmaar Voor spoedige indiensttreding gevraagd: JAC. MET'S AUTOMOBIELBEDRIJF N.V. ALKMAAR onder leiding van CAS HIMMELREICH De repetities voor de KERSTUITVOERING zijn iederen Vrijdagavond 8 uur precies, te beginnen 7 September a.s., in het lokaal boven de „Instuif" aan de Laat, naast de St. Domimicuskerk, ingang Vlaanderhof. Aanmelding van nieuwe leden vóór de repetitie of bij den Directeur, Koningsweg 45. HET BESTUUR Hedenavond van 8 fof 9.30 kunt U zich laten inschrijven voor de voor het Middenstandsexamen? Neemt dan schriftelijk Privé-les bij - INSTITUUT JELLAMA t® BOVENKARSPEL. Directeur J. Botman, Leeraar Boekhouden M.O. Eenvoudige lessen, aansluitend op de practijk. Jaar lijks 85 pet. geslaagden! Zorg dat U daar ook bil zijt! Ook mooie cursussen voor de land- en tuinbouwer8. Vraagt eens onze gratis prospectus met proefles enz.

Nieuw Noordhollandsch Dagblad : voor Alkmaar en omgeving | 1945 | | pagina 2