SPOMT Volledig SUNDERLAND met Shackleton en Ford Nieuwe Westelijke nota Nieuw Leven" vierde eerste lustrum met concert Eisenhower neemt officieel het opperbevel op zich 12 SFtcmz Wemhfa# *v Minister Mansholt antwoordt Kamerlid de Bruijn Einde Parijse staking? EEN ADVERTENTIE UW OMZET Internationals van formaat in het kort Botwinnik stelde remise voor Over niet deelnemen van de vakbonden aan overleg met de regering GIEL DE ROODE candidaat gesteld De conferentie der plaatsvervangers s-heepsberichten Bokswedstrijd Nederland-België Sabotage in 't spel? Engels vliegtuig wordt vermist Ontploffing op een Brits schip Marktberichten kappersbediende MEISJE gevraagd ALLEEN MORGEN! Bes® prijzen zijn aiiéén gei digs morgen Woensdag, dus profiteert ervan! i':- machineschrijver |OH. B. GEELS WINKEL RUIMTE huis m. kantoor, f Chem. Wasserij en Ververij S. KROM N.V. JONGE JONGENS en MEISIES v._ "m 2 vermeerdert prima verkoopster aankomend verkoopster KINDER ON DERKLED ING Uitstekende modellen Kwaliteitsartikelen ADVERTEERT IN DIT BLAD! Het elftal van de Engelse eerste divisieclub Sunderland, dat Woensdag a.s. in het Feyenoord Stadion te Rotter dam tegen het voorlopig Neder lands elftal uitkomt, is als volgt samengesteld: Doel: Mapson; achter; Hed- ley en Hudgell: midden: Wat son, Hall en Wright; voor: Bingham, Kirtley, Ford, Shack leton en Reynolds. Sunderland, de enige club in Engeland, die nooit in de tweede divisie is uitgekomen, heeft dooi de vele verwondingen, die zijn spelers opliepen, een ongelukkig seizoen achter de rug. Ongetwij feld was het elftal, indien het voortdurend volledig had kunnen uitkomen, verder gekomen dan de zesde ronde van de F.A.-cup. De laatste weken was de zie kenlijst weer wat kleiner gewor den, maar in de League-wedstrijd, welke Zaterdag tegen Arsenal werd gespeeld en die niet 20 verloren ging werd de schotse rechtsbuiten Tommy Wright bij een botsing zo ernstig gewond, dat hij naar het ziekenhuis moest worden vervoerd, waar men een fractuur in de knie constateerde Er blijven echter nog genoeg op de voorgrond tredende spelers over om er van overtuigd te kun nen zijn, dat het Nederlands Elf tal het Woensdag niet gemakke lijk zal krijgen. Aanvoerder is Watson, de rechtshalf, Watson, die een even goed cricketer als voetballer is maakte in de zomer van 1950 deel uit van de Engelse vertegenwoor diging in het tournooi om de Jules Rimet beker in Brazilië- De grote kracht van het elftal van Sunderland schuilt in het binnentrio. De linksbinnen Len Shackleton is voor Nederland geen onbekende. Deze fameuze individualist, van wie men wel eens zegt, dat hij te goed is voor het Engelse Nationale elftal, speelde op de gedenkwaardige 22 Febr. 1950 te Newcastle in het Engelse B-elftal tegen Neder land, en die vriend en tegen stander verbaasd deed staan met zijn razendsnelle dribbels en zijn flitsende schaarbeweging. Als rechtsbinnen is de 20-jarige Kirtley opgesteld. Kirtley, die door de week in een mijn werkt, moet zijn reputatie nogvestigen, doch men ziet in hem een der beste binnen spelers van de toe komst. Tussen Shackleton en Kirtley zal Trevor Ford, topspel er van zijn elftal, als aanvalsleider fun geren. Het is niet voor niets dat Ford momenteel ook de midvoor- plaats bezet in het elftal van Wales. Honderden schakers van Phi lips hebben in Heerlen voor de tweede maal van de mijnwerkers in een massaschaakkamp verlo ren. De eerste wedstrijd werd verleden jaar in Eindhoven ge speeld. Vandaag zou Wim van der Voort gehuldigd worden voor de successen, die hij de afgelopen winter behaalde. Door bijzondere omstanjigheden is deze huldiging uitgesteld. Harry Johnston, aanvoerder en rechtshalf van Blackpool is ge kozen tot de beste voetballer van het jaar. Op enkele stemmen volgden Billy Wright van de Wol ves en Tom Finney van het ge promoveerde Preston. Op een 125 c.c. motor hebben de coureurs vader en zoon Mon- neret een theoretische „reis om de wereld" gemaakt. Zij legden veertigduizend kilometer af in 24 dg. 43 min. 15.33 sec. De gemid delde snelheid was ruim 67 km per uur. BRONSTEIN ACCEPTEERDE De 8e partij tussen Botwinnik en Bronstein, welke Zondagavond in ongeveer gelijke stand was afgebroken, is in remise geëin digd. Botwinnik, die met zwart speelde, had zijn 41e zet in enve loppe afgegeven, welke bleek te zijn: Ra7-É6. Op voorstel van Botwinnik werd tot remise be sloten. De stand is thans Bot winnik 4"! punt, Bronstein 3% punt. De negende partij wordt heden gespeeld. PROTEST VAN Ï3.V.V. TEGEN WILLEM II AFGEWEZEN Het protest van BW tegen het doelpunt dat de middenvoor van Willem II, Engel, had gescoord is door de protestcommissie af gewezen. De uitslag van de wed strijd blijft dus 21. De grens rechter, 'de secretaris van BW, appelleerde bij dit doelpunt voor buitenspel, maar de scheidsrech ter was zeer beslist in zijn be slissing, zodat het protest kans loos was. STAND 3 B Daar de stand van de derde klasse B gisteren niet duidelijk leesbaar was geven wij thans Helder 18 12 5 1 29 RK WA 16 7 5 4 19 Zaandijk 16 7 4 5 18 Terrasvogels 15 6 5 4 17 Rivalen 16 6 5 5 17 de Meteoor 17 5 6 6 16 Beverwijk 17 5 6 6 16 Vitesse 15 7 1 7 15 Forward 16 6 2 8 14 ZSGO 17 4 4 9 12 DEC 15 3 5 7 11 de Meer 16 3 4 9 10 Op vragen van het Eerste Ka inerlid de heer de Bruijn (K.V.P.) betreffende de verhoging van de kleinhandelsprijs van suiker en het in verband daarmede niet raadplegen van de arbeidersvak beweging heeft de minister van Landbouw, Visserij en Voedsel voorziening schriftelijk het vol gende geantwoord. De maatregelen, welke door de regering zijn getroffen en nader zijn toegelicht in de regerings verklaring en tijdens de daarop volgende behandeling in de Twee de Kamer der Statengeneraal, werden reeds geruime tijd ver wacht. Hierdoor was op de vraag naar suiker bij een aantal han delaren en suikerverwerkende EUROPESE V/ELTERTITEL Naar wij vernemen heeft de Ned. Boksbond besloten Giel de Roode, kampioen van Nederland weltergewicht, candidaat te stel len voor een wedstrijd om het Europese kampioenschap tegen Eddie Thomas, houder van de Britse en van de Europese titel- Wie tenslotte tegen Thomas zal aantreden zal door de ACAB worden uitgemaakt aan de hand van de diverse candidaatstellin- gen. Voor de ontmoeting tussen Giel de Roode en Harry Bos orn het Nederlandse kampioenschap weltergewicht is nog geen datum vastgesteld. Deze wedstrijd moet reglementair voor 7 Mei a-s. zijn gebokst. V.S. TROEPENZENDING NAAR EUROPA Republikeinse motie verworpen WASHINGTON, 2 April (Reu ter). De Amerikaanse Senaat heeft Maandag met 62 tegen 27 stemmen een republikeinse motie verworpen, inhoudend een ver bod om Amerikaanse infanteris ten beneden de 20 jaar in te delen in het Noord-Atlantische leger van generaal Eisenhower. Dit was de eerste stemming over de kwestie van het zenden van Amerikaanse troepen naar Europa. fabrikanten uit speculatieve over wegingen belangrijk toegenomen, zodat de afleveringen van dit artikel door de suikerfabrieken einde Februari/begin Maart 1951 dubbel zo groot waren als nor maal. Hierin lag een gevaar voor de suikervoorziening op lange termijn. Met het oog hierop heeft het bedrijfschap voor suiker met ingang van 5 Maart 1951 de af levering van suiker door de fabri kanten, behoudens leveringen op speciale ontheffingen, verboden. Dit afleveringsverbod dreigde di recte consumentenvoorziening in gevaar te brengen. In verband hiermede is door de minister be sloten de aanleiding van de hier bovengenoemde maatregelen van het bedrijfschap voor suiker weg te nemen door de reeds voorge nomen prijsverhoging op 10 Maart 1951 te doen ingaan. Het belang van een ongestoor de voorziening eiste onder de ge geven omstandigheden een snel besluit, en wel vooruitlopende op het voorgenomen gebruikelijke overleg met de Stichting van de Arbeid, hetwelk op dat tijdstip achterwege moest blijven. PARIJS, 2 April (Reuter). Frankrijk heeft Maandag op de bijeenkomst van de plaatsvervan gers der ministers van buiten landse zaken der grote vier na mens de drie westelijke mogend heden een nota ingediend waar in een nieuwe ontwerp-agenda voor een bijeenkomst der minis ters wordt voorgesteld. De conferentie is haar vijfde week ingegaan. De tekst van de nieuwe ont werp-agenda luidt: „Het onderzoeken van de oor zaken en gevolgen van de hui dige internationale spanningen in Europa en de middelen om een werkelijke en blijvende verbete ring in de betrekkingen tussen de Sovjet-Unie, de V.S., het Ver enigd Koninkrijk en Frankrijk te verzekeren, met inbegrip van de volgende kwesties betreffende: het bestaande peil van bewa pening en strijdmachten en maat regelen voor de internationale controle en vermindering van de bewapening en strijdkrachten, met inbegrip van die der USSR, de V.S., het Verenigd Konink rijk en Frankrijk; de demilitarisatie van Duits land; het nakomen van de tegen woordige verplichtingen op grond van verdragen en overeenkom sten; het wegnemen van de vrees voor oorlog en voor agressie; Mataram, Rotterdam-Hollan- dia, passeerde 31 Maart Point de Galle. Blitar, Djakarta-Rotterdam, 2 April te Macallah. Garoet, Djakarta-Rotterdam, 1 April rede Belawan. Castelbianco (tr.), Djakarta- Amsterdam, 31 Maart 420 mijl Z.O. Dondrahead Cey lon. Indrapoera, Djakarta-Rotter dam, 31 Maart ter hoogte Djeddah Rode Zee. Madoera, Djakarta-Amster dam, 2 April van Port Said. Sibajak, Djakarta-Rotterdam, 1 April van Colombo naar Aden. voltooiing van het verdrag tot herstel van een onafhankelijk en democratisch Oostenrijk; de problemen betreffende het herstel van de Duitse eenheid en het voorbereiden van een vredes verdrag". Gromyko gereserveerd Volgens woordvoerders van het Westen heeft Andrei Gromyko slechts een „voorlopig" antwoord gegeven op het nieuwe weste lijke voorstel. Daarna hield Gro myko een „propaganda"-redevoe- ring, die er niet toe bijdroeg de toestand te verbeteren, aldus de woordvoerders. De nieuwe ontwerp-agenda, die de westelijken hebben ingediend, tracht de jongste Russische voor stellen te combineren met de vo rige agenda van de Westerse mogendheden. SAMENZWERING IN COSTA RICA SAN JOSE, 2 April (A.F.P.) Een belangrijke samenzwe ring om de regering van Costa Rica omver te werpen is ontdekt. Dit heeft de president van deze republiek op een persconferentie in de hoofdstad San Jose mede gedeeld. BELASTINGVERHOGINGEN IN FRANKRIJK PARIJS, 2 April (Reuter) De Fransen zullen dit jaar waar schijnlijk ongeveer 6 procent meer moeten betalen aan directe en indirecte belastingen wegens de loonsverhogingen, die de rege ring heeft moeten toestaan aan de ambtenaren en de arbeiders der kolenmijnen en andere ge nationaliseerde industrieën. In de Rivierhal te Rotterdam werd gisteravond de bokswed strijd NederlandBelgië gehou den. De Nederlandse welterge wicht Frits van Kempen verloor in een gevecht over tien ronden van drie minuten met gering ver schil van de Belg Kid Eugene. In de zevende ronde liep van Kem pen een oogwond op- Teun Brommer boekte een k.o. zege na 2 min. en 50 seconden op Rick Denis. Een rechtse op de kaak en enikele hoeken en een uppercut gaven de beslissing- In een gevecht ovei* zes ronden won Piet Voorwinde met ruim puntenversch.il van Ray Bertrant, die behoudens in de derde ronde, bij lange na niet opgewassen was tegen de Nederlander. DE VERMISTE GLOBEMASTER SHANNON, Eire, 3 April (Reu ter). Het zoeken naar de ver miste Amerikaanse Globemaster met 53 man aan boord is weer opgevat omdat „alles wijst op sabotage" zo wordt te Shannon van gezaghebbende zijde aan Reuter meegedeeld. Het zoeken werd j.l. Vrijdag na zeven dagen afgelast, maar Zondag deelde de Amerikaanse luchtmacht in Engeland mee, dat het onderzoek zou worden voort gezet. Een hoge officier van de lucht macht te Shannon verklaarde aan Reuter, dat men op het denk beeld van sabotage was gekomen in verband met gevonden wrak stukken. Bepaalde andere wrak stukken waren nog om deze theo rie te bewijzen. PARIJS. 2 Auril (Reuter). Eisenhower heeft Maandag, on ziin eerste officiële persconferen tie sedert het instellen van ziin hoofdkwartier in Pariis. mede gedeeld. dat hii Maandagmorgen om een minuut na middernacht officiëel het bevel on zich heeft genomen van de troenen. die hem als ooDerbevelhebber van het Noord-Atlantischnacf leger er be schikking ziin gesteld. Op de vraag of hii dacht dat Europa verdedigd kon worden antwoordde Eisenhower, dat hij blij was in de gelegenheid te zijn een indruk te verbeteren, veroor zaakt door het verkeerd weerge ven van een uit haar verband gerukte illlustratie door hem in een geheime zitting van een com missie van het Amerikaanse Con gres gegeven. „Ik ben hier niet gekomen om naar het schiereiland van Brest terug te trekken, zei Eisenhower, die gedachte is niet bij me opge komen". Op 12 Maart j.l. heeft Eisen hower de senaats-commissie ge zegd te geloven, dat hij met 12 Amerikaanse divisies en voldoen de ondersteuning uit de lucht en van zee uit in staat zou zijn het Bretonse schiereiland tegen iedere Russische aanval te verdedigen. IN STRAAT VAN DOVER De havendienst van Cherbourg maakt bekend, naar uit een radiobericht bljjkt, dat een Engels Proctor-vliegtuig met vier perso nen aan boord wordt vermist in de Straat van Dover. HEILOO Ter gelegenheid van het eerste lustrum gaf de R. K. Gem. Zangver. „Nieuw Le ven" een feestconcert in de grote concertzaal van de St. Willibror- dus Stichting, onder leiding van dirigent Piet Groot. Aan dit con cert werd medewerking verleend door het „Amstels Vocaal Ensem ble" en de pianist Ber Joosen uit Krommenie. Nieuw Leven opende het concert met Allerzielen van Franz Schubert in Nederl. verta ling, ter nagedachtenis van het overleden lid der vereniging, de heer N. C. Dingerdis, hetgeen door de aanwezigen staande werd beluisterd. Hierna volgde het be kende „Ave Verum" en het „Lau- date Dominum" van Mozart, zeer beschaafd en genuanceerd uitge voerd. Het Amstels Vocaal En semble zong een Magnificat van Buxtehude en Recordare en Be- nedictus uit het Requiem van Mozart, plus enkele werken van Nederlandse componisten, o.a. Henri Zagwijn en Sem Dresden. Hoewel vocaal niet steeds alles even fraai klonk, werd er toch wat de voordracht betrof over 't algemeen zeer muzikaal gezon gen. De begeleiding van de pia nist Joop Grubben was zeer volgzaam. Het publiek liet de prestatie's door zeer veel bijval lang niet onbeloond. Daarna speelde de pianist Ber Joosen een koraal van Bach in bewerking van Myra Hess en Reflets dans l'eau, van Debussy. Het Bach- koraal werd muzikaal gespeeld maar het tempo hadden we gaar ne iets rustiger gehouden. Het werk van Debussy werd technisch zeer knap gespeeld. Als feestelijk hoogtepunt van het concert zong nu „Nieuw Le ven" het „Te Deum" van Jos Haydn. Een boeiend en vitaal werk dat uitermate geschikt is voor een feestconcert en toch voornaam van allure blijft. „Nieuw Leven" heeft dit werk zéér mooi uitgevoerd mede dank zij de bezielende en bekwame leiding van de dirigent. Na de pauze werden uitgevoerd o.m. het effectvolle Rigoletto- kwartet van Verdi, een ballade van Chopin voor piano, en tot be sluit, een charmante wals van Joh. Strauss. Het publiek dat in flink aantal was opgekomen, heeft met de grootste aandacht het program ma beluisterd en deze avond voor „Nieuw Leven" tot een groot en verdiend succes gemaakt. Het applaus was constant uitbundig. In de pauze werden woorden van felicitatie gesproken door de heer Swart, namens de bond van R.K, Zangverenigingen. Ook de voorzitter van de R.K. Zangver. uit H. Hugowaard complimenteer de „Nieuw Leven" en bood een blijk van erkentelijkheid aan. Het batig saldo van dit concer» zal afgedragen worden aan het plaatselijk comité voor de Kan kerbestrijding. PARIJS, 2 April (Reuter). De arbeiders van de ondergrond se spoorweg en autobusdiensten te Parijs, die sinds achttien dagen staken, hebben Maandagavond met meerderheid van stemmen besloten 't werk op een niet na der genoemde datum te hervat ten. Hun werkwilligheid is even wel afhankelijk van een verzeke ring der betrokken bedrijfsleidin gen dat geen vergeldingsmaat regelen tegen de stakers zullen worden genomen. GEEN SLACHTOFFERS LONDEN, 2 April (Reuter). Een Italiaans schip heeft Maan dag in het zuidelijk gebied van de Atlantische Oceaan de 47- koppige bemanning van het 6.220 ton metende Britse schip „Ketos" aan boord genomen, nadat zich een ontploffing in de machine kamer van de „Ketos" had voor gedaan en het schip begon te zinken. Niemand van de opvarenden van de „Ketos", die op weg was naar Rio de Janeiro met een la ding cement, was gewond. ALKMAAR, 2 April. Export veiling. Aardappelen 1012; witlof 19-35; rode kool 7.2023.40 Savoyekool 611.40; groene kool 22.50; spruitkool 3956; boeren kool 29.5035.50; spinazie 4052; sla 2227; andijvie 4248; radijs 915; rabarber 40; bieten 69; winterpeen 5.509; waspeen 8-14 uien 25; prei 824; soepgroen ten 24; peterselie 15.5017; knolsoep 2—4; Goudreinette 33. NRD.-SCHARWOUDE, 3 April 5000 kg witlof IB 35, 2 B 29; stek 2327; 600 kg peen B 4; 2800 kg kroten A 6.40, B 4; 79.000 kg rode kool 10.1026.30; 47.000 kg gele kool 610.30; 94.000 kg witte kool 5.507.20. Doorgedr.: 5000 kg gele kool en 11.000 kg witte kool. ZWAAG, 2 April Aardappelen 10.8011.50; Spi nazie 3550; Uien 35.20; Bieten 4.208.10; Prei 820; Gele bew. kool 611; Rode kool 6.9017.90; Witlof 26—40; Breekpeen 4.50 6.90; Andijvie 4259; Goudrei nette 2937; Jonathan 3346; Present van Holland 31—41; Win- terian 3950. W ARMENHUIZEN, 3 April. Uien 66.30; grove 4—4.30; bie ten 6; gele kool 6.2010.30: witte kool 5.506.20; rode kool 13.30 23.40. LANGEDIJK. 3 April. 18000 kg uien 5.106.60, grove 4.106; 2000 kg peen C 44.70: 260 kg witlof II 35; 5000 kg bieten A 6.70—7: 45000 kg rode kool 6.50— 27.30; 100000 kg gele kool 6 10.50: 32000 kg Deense witte 5.50 6.4Ö; 14000 kg gele kool en 20000 kg witte kool doorgedraaid. ZUIDERKOGGE. 2 April. Aardappelen 11.40-11.70: witlof 26-40: rode kool 816.80; prei 813; spinazie 49: winterjan 43. SLACHTVEEMARKT van Maandag ALKMAAR 1 Paard. 95 koei en per stuk van 5001100; pri ma kwaliteit per kg 2.702.80; overige soorten per kg 2-302.50; 422 nuchtere kalveren per stuk 3070; 1 vet schaap. 292 varkens spekvarkens per kg 1-901-92; vleesvarkens per kg 1.881-90; lichte varkens per kg. 1.801.82; zeugen per kg. 1.761 80. De aanvoer van koeien was goed te noemen- De hoge prijzen zijn echter oorzaak geweest, dat de handel matig was. Ook de nuchtere kalveren zijn duur, n.l. f 2 per Kg. uitgebeend, voor dieren die bestemd zijn voor de worstfabricage cn van f 2.10 f 2.20 per kg uitgebeend voor de overige, dus zware kalveren. De handel was stug. De aangevoerde varkens be stonden overwegend uit lichte dieren. Door de hoge vlecsprijzen echter, is de vraag naar varkens de laatste tijd iets afgenomen, vandaar dan ook, dat het totale kwantum wel voldoende genoemd kon worden- De handel is vlug geweest. De hierboven gegeven noteringen zijn met korting op 't levende gewicht. Graanbeurs Rotterdam ROTTERDAM, 2 April. Bin nenlandse granen (officieuze noteringen per 100 kg franco Rotterdam), met weinig aanbod, vast gestemd. Tarwe naar kwa liteit. Zonder vochtconditie 24.50 25.00, op vochtconditie n>< 24.65, zomergerst 41.0043.50, haver 40.0042,00, zware daar boven, rogge 36.5036.75. Peulvruchten lusteloos. Groene erwten 35.00—43.00, schokkers 40.0051.50. bruine bonen 45.00 —52.00. Familieberichten Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter MARGARET die bij het H. Doopsel de namen ontving Margaretha Rosa Hendrika G. SOECKER R. SOECKER- JANSEN Alkmaar, 3 April 1951 Gedenk in Uwe ge beden de Ziel van onze lieve zwager en oom JACOBUS APELDOORN geboren te Bergen 21 November 1874, na tijdig voorzien te zijn van het H. Olie sel, plotseling over leden de le April '51 Uit aller naam: A, Apeldoorn, exct.-test. Bergen N.H., 1 April 1951 Hoflaan 18. De plechtige gezon gen H. Requiem zal worden gehouden op Donderdag 5 April a.s. des v.m. 9 uur in de Parochiekerk te Bergen, waarna de begrafenis in het familiegraf op het R.K. Kerkhof, aldaar Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een opofferend, geduldig 'gedragen lijden, voorzien van de H.H Sacramenten der Stervenden, ge heel overgegeven aan Gods H. Wil, onze innig geliefde vrouw en moeder PETRONELLA BRUIN-KUIJPER in de ouderdom van 55 jaar. G. Bruin Piet Fr. Th. Bruin (Helvoirt) Pé, Afra, Nellie, Annie, Nico, Frans, Cor, Jopie Zijdewind 225, 2 April 1951 De gezongen Uitvaart zal plaats hebben op Donderdag 5 April a.s. des morgens 9.30 uur in de parochie kerk van de H. Martinus te 't Veld, waarna begrafenis op het R.K. Kerkhof, aldaar. Advertentiën Gevraagd: zelfst. kunn. werken. Loon intern pl.m. 28 gld p. w., verval inbegr. Onkosten vrij. JAC. HOUTENBOS, Boven- karspel. Heden overleed tot onze grote droefheid ons bestuurslid en lid NICO BRUIN Zijn opofferingsge zindheid voor „Hou en Trouw" zal steeds in onze herinnering bljjven voortleven. Bestuur en leden R.K. Fanfare „Hou en Trouw" H. Hugowaard, 2 April 1951 voor alle werkzaamheden Hotel Duinvermaak te Bergen N.H. BADSTOF HANDDOEKEN, fantasie-dessin, extra zware kwaliteit 2.25 VERPLEEGSTERSSCHORTEN, prima graslinnen, ruime maat 5.60 KATOENEN DAMES-NACHTHEMDEN bleu en zalm, prima model 7.95 Géén schriftelijke of telef. bestellingen DAMESKOUSEN, links geweven, attractieve aanbieding 1.45 BOODSCHAPPENNETJES, in diverse aardige kleuren 89 ct. HEREN-BRETELS, prima elastiek en afwerking voor heren 89 cL voor jongens ijg ct. UNIOVERHEMDEN met vaste boord, in beige, blauw en grijs, pracht kwal. 7.95 KAARTJE ELASTIEK, 5 meter voor 29 ct. GEBLOKT KASTPAPIER, in rood, blauw en groen, per rol van 5 meter J tj cL ALKMAAR PRIMA BALLPOINT-PEN, diverse kleuren, vulpenmodel 1.10 Reserve-stiften steeds voorradig! CLOSETPAPIER, exceptionele aanbieding, alleen morgen, 7 rol 1.00 NESTEN ALUMINIUM PANNEN, 5-delig, als attractie slechts 12.50 ti ïim v-s.Wjvh? v- -i< >- tv - --V Gevr. NET KOSTHUIS in R.K. Gezin, in centr. stad. S. Boekei, Geest 45, Alkmaar. Ten kantore van de Keu ringsdienst van Waren te Alkmaar kan worden ge plaatst een Salaris volgens verorde ning. Aanstelling op ar beidscontract. Soil, bin nen 10 dagen te richten aan de Directeur, Pater nosterstraat 20, Alkmaar. Te koop: 2000 kg rode EERSTELINGEN kl. A in bakken. K. de Geus Cz., Stroet. Tel. K 2245 —229. Te koop: AARDAPPEL- SCHRAPMACH., i. pr. st. Merk Glastra. B. Mulder, Westerweg 128, Heiloo. BOUWTERREIN te koop 12 are in tuindersdorp in Nrd. Holland. Br. onder no. 18715, bur. v. d. bl. Gevr. een NET MEISJE voor hele of halve dagen. Werkster aanw. - Mevr. Spruit, Kenn.str.weg hk. Brouwerstr. 2, Alkmaar. Gevr. f 10.000 EERSTE HYPOTHEEK. Br. o. no. 18708, bur. v. d. blad. Te koop een STUIT LANDHOOI en een bas cule met gewichten. Frieseweg 114, Alkmaar. Voor alle haargroeistoringen kaalhoofdigheid ernstige haaruitval direct naar gedipl. wetenschappe lijk haarkundige onder medisch toez. Spreekuren dagelijks van 1020 uur. Dins dagsmiddags gesleten. Oudegr. 225 - Tel. 3528 Alkmaar imm Te huur aangeboden: voor expositie en- of verkoop in wel varende gemeente in N. Holland t.o. R.K. kerk en school. Br. onder no. 7813, bur. van dit blad. Te koop aangeb.: aparte bovenw., gelegen aan N.H. kanaal. Ook geschikt voor winkel of i. d. Woningruil Alk maar of omgev. Brieven onder no 18717, bureau van dit blad. Gevr. te Alkmaar onge- meub. zit- en slaapka mer met vrije keuken door alleenst. dame. Br. no 18724, bur. v. d. bl. VRAAGT NOG ENIGE voor verschillende afdelingen. Aanmelden: Kantoor SCHERMERWEG 74 ALKMAAR HILCKMANN vraagt en voor het manufacturenvak. Aanm. aan de zaak of Lyceumstraat 22, Alkmaar, na 7 uur. Wij ontvingen snoezig kinderondergoed Bi in prima Interlock kwaliteiten, (koop JS 5 1950, dus nog voordelig) Jansen Tila- 5 nus, Ribconfort, Ki-Jo, K.T.W., enz. fl Voor JONGENS: SINGLETS, BORSTROKJES, BROEK- m - JES, SLIPS. H Voor MEISJES: CAMISOLES, DIRECTOIRS, ONDER- 5 JURKJES, SLIPS. LANGESTRAAT 106 HOOGSTRAAT S SuwwwiwmiBimwiwwiBiBwnS

Nieuw Noordhollandsch Dagblad : voor Alkmaar en omgeving | 1951 | | pagina 4