V.V.V. alleen zonder verliespunt ichermer i Twee doelpunten voor half-time brachten Be Quick 'n krappe zege Twee blunders van Roffel Goede bedoelingen kwamen tegen Haarlem niet ver.... Goedkope treffer besliste in Vitesse's voordeel Na enerverende strijd ging Sneek eervol ten onder bracht Gooi - verdiende - zege Engelse League ningen in het m Haarlem ek en kritiek sn L.T.B. EERSTE KLASSERS Ajax klopte Wageningen en nam de leidersplaats over -Uo£f<SCHOF>... Leeuwarden-Be Quick 1-2 Pienter rots in de branding G.V.A.V.-aanval was zelden gevaarlijk Frisia was kansloos tegen Ensched. Boys Vier goals tegen Heerenveen Zwolse Boys miste penalty D.O.S. kreeg punten niet cadeau bij Uw shag pakje R.C.H. strafte fout van Oosterparkers af VERWACHTING eld door het K.N.M.I, geldig van Maandag- Jinsdagavond- IRANDERING Oct Droog weer jvende wolkenvelden, I in de Zuidelijke het land- Matige tot re Oostelijke wind. andering in tempera- ,c. de Bisschop :md van leeft benoemd tot: ezenier van het Man- vrouwelijk Jeugdwerk District Haarlem, de [eer D. de Wit; tot te 's Gravenhage (H. Weleerw. Heer H. W. tot Kapelaan te Goes, -. Heer M. W. A. van :om.). Een flater noet maar ronduit ge worden wij hebben in [roniek van Zaterdag begaan. Wij spraken turn van de verkiezin- jeland, in de overtui- ;ze op 27 October wa- en verwonderden er over, dat het Congres- van het N.V.V. op ag zou worden gehou- ïbben ons vergist. Het inderdaad op 27 Octo- de verkiezingen zijn eerder, dus op de oud-bestuurslid van ond had moeten weten 5 de Engelse Zaterdag •zingen pleegt te hou- eland! Dan hebben de iere dingen aan hun rigens verheugen wij dat het N.V.V. doet, dit verband hadden nl. dat het inderdaad ering, nu die over de ek handelt, houdt op i, dat de verkiezings- Engeland bekend is. kan immers voor de zaken ook in andere i groot gewicht zijn. wij het inzicht van /an het N.V.V. hebben maken wij onze ver ing. Wij waren wa- even in het N.V.V. n.l. N(ogal) V(oort) En verder hebben doen met een geval lilekkerland, waar de vervuld zijn, voor ze gesproken. e prijs: ,,St. Maarten" 120 punten (medaille i. Beemster; 3e prijs: Zuid-Schermer, 111 prijs: „St. Maarten" ;r, 107% pnt. (3e en ledaille van het be- lavertje Drie-nummer, ij f drietallen deelna- „St. Wille'orord" .met strijken, doch direct am het damesdrietal met de 2e prijs; Zuid- behaalde de 3e prijs, irade, die een indruk- ichouwspel opleverde, prijsuitreiking plaats, prijswinnaars een galoppeerden". een aardige sport- ibare verkoping Ten overstaan H. G. Westen had in r de openbare verko- van: dubbel woonhuis met erf aan de Kanaaldijk, •en, eigendom van de na" te Amsterdam. Ge- J. Blombergen te Ber- f815.-; ïr en tuingrond, groot iercelen bouwland aan ot en het Laantje, 0 A., eigendom van M. Visser-Winder te gekocht voor R. K. e Koedijk voor f 2.220 :ker te Alkmaar voor el weiland aan de cht te Koedijk, groot eigendom van mevr. 'erwer te Koedijk. Ge- A. Becker te Alkmaar ARKT ALKMAAR n; 150 koeien 6001400 ilveren 125225; 21 alveren voor de slacht vette schapen 90135; s 2.12—2.26 per kg. NHUIZEN. 200 kg. 5—35; 600 kg. witte g. uien 10.50; drieling penen C 9.10; 250 kg. 20. tEND. Aardappelen !imers 8.40—11; beve- -11.20; slabonen z. dr. stoksnijbonen 2669; ïen 2046; pronkbo- komkommers 1018; 3651; bloemkool 8— ooi 814; groene kool ruitkool 24—46; spina- sla 27; rode bieten 4 en 1327; waspeen 10 16.4022.40; drielingen erziken 621 druiven Iers 6098; suikerme- 1; allington pippin 13— y seedling 8—21; cox —32; ellison's oranje raham jubilé 1034; iel 10—22; james grie- laxton superbe 1038; lin 12—37; signe til- -42; transparante de 48; zigeunerin 2446 ■dy 16—63; beurré le- 19; beurré mérode 12 louise d'avranches 22 -oen 19—28; conférence julius guyot 10—30; 36; gieser wildeman aperveen 1230 maag- ■s34; st. germain 1028; d'esperen 1954; tri- Vienne 2664; willi- ss 10—36. MAANDAG 1 OCTOBER 1951 PAGiNA 3 Na vijf weken voetbal nog slechts één ploeg, totaal zonder pun tenverlies. Het is wel de grootste verrassing van deze competitie. V.V.V.. nu met 51 winnaar over H.B.S., is de ploeg, die deze eer voor zich opeist. De beloning: stevig aan de kop in D. Voorts alle respect voor Ajax, dat Wageningen op eigen grond deed sneven. Moeten we rekening houden met rood-witte kampioens aspiraties? Spanning is er overigens in B wel, want Be Quick, Wageningen, Vitesse en D.O.S. zitten de Amsterdammers vlak op de hielen. Kijk en dat Heerenveen weer een stevige neder laag moest slikken tegen Haarlem het verwonderde ons eigenlijk niet meer. Overigens is er wel raak geschoten: het record werd in Groningen genoteerd. R.C.H. velde Oosterparkers met 81. Haag het leidende tweetal op de voet volgen. Het gelijke spel van Velocitas tegen A.G.O.V.V. in A was het enige lichtpunt voor de noorde lijke clubs. Frisia kreeg tegen Enschede tegen de Boys geen schijn van kans; het werd 40. Ook G.V.A.V. keerde zonder winst in de Martinistad terug. Nog veel slechter verging het Heerenveen; met niet minder dan 40 werden Abe eni zijn makkers door Haarlem gekraakt. E.D.O. en D.W.S. zagen geen kans een doelpunt te fabriceren, daarvoor waren de defensies te sterk. Ge Aihead ging met twee invallers naar Elinkwijk, maar speelde desondanks in de eerste helft beter. De Volewijckers be haalden een 32 zege op Theole. De Tielenareni hadden een vlot te start en na tien minuten was het 01. Van der Ruit en Van der Oord bracht. Volewijckers echter met 21 voor. Een kwar tier voor het einde werd het 31door Van der Ruit en kort voor het einde gelukte het Theole om met een kopbal de eindstand op 32 te brengen. Achilles slachtoffer In B behaalde V.S.V. de eer ste zege. Achilles werd in Asseni met 32 het slachtoffer. Be Quick deed best werk o-m de lastige uitwedstrijd tegen Leeu warden met 21 te winnen. Hierdoor bleven de Groningers in de kopgroep, evenals Ajax, dat kans zag Wageningen op eigen terein met 21 te klop pen. De Amsterdammers speel den geraffineerder. Zij namen na de rust de leiding door een kopbal van linksbuiten Bakker. Een minuut later maakte de al tijd gevaarlijke Bleijen'berg weer gelijk (11). maar linkshalf Bouwens zorgde er uit een vrije trap van Van der Wel voor, dat de punten verdiend mee naar Amsterdam gingen. Blauw Wit was tegen Enschede steeds in de meerderheid, maar des ondanks werd het in Amsterdam slechts een 11 gelijk spel. D.O.S. had grote moeite met Sneek, maar won tenslotte toch met 43 in de Waterpoort-stad. Vitesse bleef ook in de running door een 1-0 zege in Zwolle op Zwolse Boys. NAC aan de leiding. Tezamen met Feijenoord eist NAC nog de ere-nlaats in C voor zich op. Met liefst 60 werd RBC gekraakt door de Breda- naars. Feijenoord moest het tegen MVV heel wat meer bescheiden doen. BW is nog wat van de kook. Hoewel een 22 gelijk spel tegen Endhoven nu ook niet een verrassing is. Willem II klom door de zege tegen Sittardia hoger op, Juliana bleef door winst in Den Weer vijf VVV-treffers. WV schijnt toch wel iets van plan te zijn. Nu weer een 51- zege op HBS. PSV kwam in de wedstrijd tegen Maurits met de hakken over de sloot. Verras send is de positie van NOAD. Nu weer wonnen de Tilburgers royaal van Xerxes. Emma toonde zich veel te sterk voor NEC. Chévre- mont bleef Longa de baas. Bra- bantia verraste heel aangenaam. Het dwong Limburgia zowaar een gelijk spel af. Hermes en Sparta kwamen niet verder dan een ge lijk spel. Advertentie (Van onze correspondent). Roffel, de rijzige GVAV-doel- man, zal aan de wedstrijd tegen 't Gooi weinig prettige herinne ringen bewaren. Hoewel hij zijn doel stijlvol verdedigde en een alleszins betrouwbare indruk maakte werd een al te vroegtij dig uitlopen hem tot tweemaal toe noodlottig. De buitenspeival, welke door de GVAV-defensie met kennis van zaken opengezet, noopte de Gooiers ertoe het, nadat in de eerste helft geen enkele voltref fer werd gemaakt, na de rust Eerste divisie: Arsenal-Totten ham Hotspur 11; Blackpool- Manchester City 22; Bolton Wanderers-Charlton Athletic 21 Chelsea-Sunder land 21; Hud- dersfield Town-Wolverhampton Wanderers 17; Liverpool-Derby County 2—0; Machters United- Preston North End 12; New Castle United-Fulham 01; Ports- mouth-Aston Villa 20; Stoke City-Burnley 21; West Brom- wicht-Middlesbrough 23. Tweede divisie: Barnsley-Bury 3—3; Birmingham City-South ampton 11; Blackburn Rovers- Notts County 20; Cardiff City- Sheffield Wednesday 21; Hull City-Luton Town 12; Leicester City-Everton 12; Nottingham Forest-Doncaster Rovers 11; Queens Park Rangers-Brentfort 31; Rotherham United-Leeds United 4—2; Sheffield United- Swansea Town 50; Westham United-Coventry City 31. met verre schoten te proberen. Het eerste afstandschot, door de oool-rechtsnaif van Kaamsdonk afgevuurd, verraste Roffel vol komen. Over zijn waarlijk niet- korte armen cirkelde de bal het GVAV-doel binnen (10). Het tweede Gooi doelpunt, in het midden van de tweede helft gemaakt, was een listige boogbal van Grijsen, welke de ook dit maal ver uitgelopen Roffel even min kon keren. De Gooi-zege was niet onver diend, hoewel de Hilversummers aanvankelijk de grootste moeite hadden de sterke GVAV-verdedi ging, waarin vooral stopper-spil Drewes een goede partij speelde, te passeren. Het Gooi spel was te doorzich tig om de Groningers te veront rusten, doch na de rust, toen 't Gooi een beter spelsysteem ging volgen, werd de GVAV-achter- hoede voor moeilijker problemen gesteld, mede omdat de buiten speival minder effect ging sorte ren. De aanvalslinie der GVAV- ers was slechts zelden gevaarlijk. Pais kreeg tegen 't spel van Bak, de Gooi-stopper, geen kans en slechts Benninga loste enige ge vaarlijke schoten. Eenmaal wist hij de bal over de doellijn te werken, doch hij stond in buiten spelpositie. Van mooi voetbal was geen sprake omdat het min of meer felle spel, waarmee de bei de ploegen elkaar bekampten, technisch hoogstaand voetbal uit sloot en herhaaldelijk aanleiding gaf tot botsingen en spelonder- brekingen. Ook na het tweede doelpunt bleef 't Gooi in de meer derheid. Slechts gedurende een tiental minuten waren de GVAV- ers heer en meester. Dat was na het eerste Gooi-doelpunt, doch de in allerijl teruggetrokken Gooiers konden de Groningse stormlopen met vereende krach ten weerstaan, waarna zij het heft weer in handen namen en tenslotte de 20 overwinning be vochten. De witgehemde Groningers begonnen met een zeer hoog tempo, dat hen in de tweede helft parten speelde, want enkele spelers bleken nagenoeg leeg gespeeld te zijn. Aanvankelijk trok Be Quick, mede gesteund door de schuin over het veld staande wind, het initiatief tot zich. Het samenspel en de dekking was bij de gasten iets beter dan bij de Leeuwarden-spelers verzorgd. Vooral het hoge spel, dat de thuisclub door het middenveld wilde spelen, was een kolfje naar de hand van stopper Henk Pienter, die bergen werk verzette. Reeds in de eerste minuut ver scheen Be Quick voor doelman Koopmans, maar de op zijn hei ligdom gerichte kopbal ging ra kelings naast. Even later was het Fabels, die alleen voor de Friese doelman verscheen, maar hij wist niet beter te doen, dan het leder in diens armen te plaatsen. Toch zou het deze speler zijn, die in de 10e minuut, dank zij een fout van Koopmans, die het niet harde schot, via zijn arm in het doel liet verdwijnen, de score opende. Be Quick speelde nu in rustiger tempo verder en was in het mid denveld meester, dank zij ook het stuwende werk vooral van Appel. Bij een doorbraak van Kees van der Leij volgde een kogel op Prummels doel; ook hij liet de bal glippen, maar kon zich nog tijdig herstellen. Het spel golfde snel heen en weer en beurtelings moesten de verdedigingen de handen uit de mouwen steken. In de 28e minuut gaf Brugts een af gemeten pass aan centervoor Rozema, die onhoudbaar de voor sprong vergrootte, 02. De Frie se aanvalsleider liet zich talrijke keren door de witte defensie bui tenspel zetten, zodat menig fraaie scoringskans teniet ging. Het meeste gevaar van de zijde van Leeuwarden moest van de linker vleugel komen, daar rechtsbui ten Bakker absent was en onvol- de door Oberink vervangen werd. Met snelle passes werd Pienter dikwijls gepasseerd, maar de af werking van de aanvallen was te doorzichtig om de hechte Gro ninger achterhoede het al te moeilijk te maken. Met een veilig lijkende voorsprong van 20 ging Be Quick thee drinken. Het bleek al spoedig, dat de tweede speelhelft lang niet dat aantrekkelijke karakter zou heb ben. De gasten lieten zich door een aÉug aanvallende thuisclub verleiden tot te kort spel, waar door Soolsma c.s. steeds weer op tijd konden ingrijpen. Van Dijken zag een goed schot uitstekend door Koopmans verwerkt en aan de andere kant ketste een als voorzet bedoelde bal via de paal uit het veld. Van der Leij ging het dan eens alleen proberen. Met Pienter op zijn hielen, schoot hij in moei lijke positie naast, waarna Hoe- kema in Prummel's veilige han- In Enschede heeft Frisia moe ten ervaren, dat de Boys uit de Twentse Textielstad heel wat mans zijn. De 40 nederlaag, die geleden werd, is eigenlijk nog geen eens een trouwe afspiege ling van de meerderheid, die de Boys de gehele' wedstrijd ten toon spreidden. Reeds in de eerste helft was 't pleit beslecht- Drie doelpunten van Snijders, Koenders en Sel- denhuis Jr. gaven de thuisclub 'n onkwetsbare voorsprong. Toch had eigenlijk Frisia de leiding moeten nemen, maar de scheidsrechter keurde resoluut 'n doelpunt van de Friezen af. Het was aan doelman Bijlenga stopperspil Bakkers en rechts half v.d. Borg te danken, dat het na de pauze niet op een debacle afliep. Nu bleef het bij een vierde doelpunt, na 'n kwartier gescoord door Seldenhuis Jr. den schoot. De druk op het witte doel bleef zwaar. Eindelijk in de 20e minuut was het raak door Van der Leij, die van de zijlijn af een schot inzond, dat over Prummel heen in het net ver dween, 12. Het spel van de gasten werd er nu niet beter op. Pienter gaf nogal eens een hoek schop cadeau, uit een waarvan linkshalf Jansen juist over kopte. Ook een vrije trap door Pienter veroorzaakt en door Van der Leij genomen, bracht niet de gewen ste gelijkmaker. Aanval op aan val golfde op Prummel's doel, maar in welke positie de Leeu warden-aanvallers ook stonden, de roos werd niet getroffen. Met Be Quick in het offensief kwam het einde van deze spannende een verdiende zege bracht. (Van onze verslaggever) HAARLEM Half Haarlem was uitgelopen, gistermiddag, om de fameuze Abe aan 't goochelen te zien, maar dat halve Haar lem heeft daarvan niet het plezier gehad, dat verwacht werd. Roozen en zijn mannen wisten, vanwaar het gevaar in de Hee- renveen-stormlinie moest komen en telkens als er „wat loos" was, trok zich een net van verdedigers samen in het centrum van de aanval. Nee, het was voor het Friese legioen sterk vertegenwoor digd in een afgeladen stadion géén hart-verwarmende middag- Aan de ene kant 'n Haarlem- ploeg, die in zijn linkervleugel Groeneveld, de jonge Schilp- zand en Roozen 'n wapen had scherp en flitsend als een lancet, aan de andere zijde een Heeren veen, dat technisch al moeilijk tgen de rap-reagerende Haarlem mers op kon en dat bovendien 'n schrikbarend gebrek aan tempo demonstreerde. Tot in het laatste kwartier en toen was hette laat- De 40 eindstand zou doen vermoeden, dat Veenstra z'n dag niet had- Het tegendeel geldt echter eerder. De groengetruide Fries stak in een briliante vorm. Twee kogels van Roozen kort vlijm-zuiver en hard 'n vol maakte diagonaal van Groene veld. slechts centimeters van de achterlijn afgevuurd en 'n straf fe tik van Groot, gingen vèr bui ten zijn bereik. Maar alles wat daarnaast nog kwam stopte hij stompend, meteen weer duikend plukkend en resoluut trappend, weerde hij zich onder bewonde rend applaus. Jaap de Jong zwoegde van be gin tot eind op zijn spilplaats, maar hij kon noch met zijn de gelijkheid, noch met zijn fanta sierijke centers naar voren de kloof, die tussen, aanval en ach- Advertentie Het is geen zacht eitje geweest dat de waterpoortstad-bewoners de Domstedelingen hebben voor gezet. Bij de rust had Sneek nog 21 de leiding. DOS dat met 'n invaller voor Capelle (de Bie) verscheen .ondervond al dadelijk dat het niet zo gemakkelijk zou gaan. Sneek kwam met een to taal gewijzigd elftal voor de dag. De nieuwe aanwinst Sluis had men als aanvalsleider opgesteld. Sneek nam dadelijk het initia tief. Goed samenspel bracht de bal bij Hofstra, die zuiver voor de doèlmond plaatste en de snel reagerende Sluis maakte geen fout 1—0. Toch was de druk van de gas ten wel zo groot dat de Sneek- verdediging voor hete vuren werd geplaatst. In de 10e minuut was het Lammerts, die een bal van de vleugel Luiten-Visser, op zijn hoofd opving en voordat Kracht zich realiseerde wat er gaande was, lag het bruine mon ster al in het net (1 Gedurende geruime tijd speelde practisch alleen Sneek. Toch duurde 't nog ruim een kwartier eer Sneek het overwicht in een doelpunt omzette (21). 10 Min. na de rust was het Lammers, die een voorzet van Visser één der beste spelers benutte (22). Nauwelijks 7 min. later scoor de Krommert, toen Kracht een vleugelschot van Luiten door de handen liet glippen (23). Bij een gevaarlijke kogel van Vier Heerenveners moeten hier machteloos toekijken hoe Sroeneveld hen in z'n alleentje te schande zet. De interna- t onaai buitelt over de grond. Veenstra ligt verslagen toe te k iken, links van het doel staat de Jong en meer naar rechts irten Brandsma en Blaauw. Dat was het derde Haarlem- au-Jpunt. De vierde treffer volgde nog. DOUANEAMBTENAAR OMVERGEREDEN Bij controle te Rütenbrock werd een ambtenaar van de Duitse douane omver gereden en ern stig gewond. Luiten wilde Bosma redding brengen, doch hij raakte de bal verkeerd, zodat DOS op goedkon pe wijze aan het vierde doel punt kwam (24). Fanatiek vocht Sneek ook na deze achterstand door en in de laatste minuut wist Hofstra uit een doelworsteling de achter stand tot 34 te verkleinen. Vitesse mag dc handen dicht knijpen, dat invaller Berendsc na 12 minuten reeds het herhaalde lijk miserabel uitschieten van de Zwolse doelman afstrafte met 'n resoluut schot, dat onbereikbaar in de linkerbovenhoek vloog. De voorhoede van de Arnhemmers zou in het verloop van de wed strijd onmachtig blijken zijn be tere techniek en speldoorzicht in een doelpunt om te zetten. Bij de Zwolse voorwaartsen was 't nog hopelozer. Vier niet te missen kansen werden op onnavolgbare wijze om zeep geholpen en ook een penalty bleek nog een te moeilijke opgave. In het eerste kwartier gebeur de een massa rare dingen. Zwol se Boys trok enthousiast maar primitief ten aanval en na 7 mi nuten schoot linksbinnen Tardy 'n penalty in zenuwachtige haast naast het doel. Aan de andere kant hield eenieder zijn hart vast als invaller-keeper Ester de bal uitschoot, want daarbij schiep hij keer op keer "de gelegenheid om gevaalijk te retourneren. Vóór Berendsen dit na 12 mi nuten deed (01) schoot eerst Tardy, geheel vrij, in de handen van doelman Wielheezen. De tweede helft bood eenzelfde beeld. Vruchteloze aanvallen van beide kanten, waarbij Vitesse toch een duidelijke meerderheid toonde. De handige dribbels van de oude Meeuwsen en het ele gante werk van Herberts aan de lijn leverden echter geen resul taat. ook door enige keren goed ingrijpen van doelman Ester. Spil Hendriks met vooral Al berts hadden soms enige moeite, maar toch niet te vergelijken met hetgeen aan de andere kant De Vries, Duim en de minder trap- vaste Oordt te verwerken kregen. (Advertentie) terhoede was ontstaan, geheel overbruggen. En voorin zorgde Hofma voor de kansen, die Abe zwervend en wellicht wat al te nuchter en Jonkman maar niet tot goals konden maken. Zelfs enige di recte vrije trappen gingen teloor- Een faire strijd noch de bles sure van J. de Jong, noch het uitvallen van Blauw (door Jan Bos vervangen) waren aan ruw heid te wijten die Haarlem verdiend won. HUGO KOBLET WINT GROTE PRIJS VAN ZWITSERLAND ZUERICH. De wedstrijd te gen het uurwerk over 100 km met als inzet de grote prijs van Zwitserland, is gewonnen door Hugo Koblet, die een tijd noteer de van 2 uur 29 min. 11 sec. 't gemiddelde van de winnaar bedroeg 40.218 km-h, hetgeen een nieuwrecord betekend. Ferdinand Kuebler was tweede in 2 uur 31 min. 33,6 sec. en Wim van Est derde in 2 uur 35 min. 13,2 sec. De Fransman Charles Coste, die tot de favorieten behoorde, staakte de strijd. Onze landge noot Jan Lambrichs bezette de achtste plaats (van 19 renners) in de tijd van 2 uur 41 min. 28,8 sec. .met Mascotte gaat-ie goed! Acht glanzende doelpunten heeft een oppermachtig KCH gescoord tegen een willoos Oosterparkers. Het overspeelde met subliem combinatiespel dc verdediging van Oosterparkers, voor het eerst met een „stopper" volkomen- Zelfs het enthousiasme van de Groningers kon de grote doel- punten-honger van de Haarlem mers niet temperen. RCH drukte de Groningers in de verdediging met wonderscher- pe passes. Daar moest een doel punt uit komen. Toch duurde 't nog vijftien minuten, toen was het Biesbrouck, die een snelle combinatie met Galis besloot (0—1)". Bauman kreeg een kans. maar werd door linksback Willemink gehaakt. Dilling benutte de straf schop en dat bracht Oosterpar kers op 11. Maar nog voor de rust zorgde Biesbrouck met een fraaie omhaal voor no. twee. Bliksemoffensief. Aan dat eerste kwartier na de rust zullen vele Oosterparkers liever niet terug willen denken. Het bliksemoffensief van de Haarlemmers was groots van op zet. Eerst zette de Wette de ge hele achterhoede schaakmat (1 3) en twee minuten later was het Gals (1—4). De crisis was volko men. In de zesde minuut speelde Wolda zo onnauwkeurig op zijn doelverdediger terug, dat de bal in het net verdween (15). Galis zorgde voor 16 en Bies brouck bracht na vijftien minu ten de stand op 17 en de Haar lemse stopper benutte een toe- gwezen strafschop onberispelijk (1-8). CENTRUMLOOP TE BUSSUM GEWONNEN DOOR HUIZINGA BUSSUM. Vanmiddag is te Bussum voor de vijfde maal de nationale centrumloop gehouden, waarvoor grote belangstelling bestond. 119 athleten uit het ge hele land namen er aan deel. Huizinga (Vitesse, Leeuwarden) werd winnaar in de tijd van 10 min. 30.4 sec. (Advertentie) v» Fel moest Enschede vechten om tegen Blauw Wit de gelijk maker te handhaven. En zo af en toe kon het druk en bedrijvig zijn. voor het doel van de Enschedese goalie Westra. Hier staan van links naar rechts: Tolmeyer, Frolich, de Ruiter, van Dijk, Westra, Wimmers, Wagtevéld en Koekebakker. AFDELING A AFDELING B AFDELING C Velocitas-AGOVV 1- -1 Achilles-VSV 2- -3 NAC-RBC 6—0 EDO-DWS 0- -0 Sneek-DOS 3- -4 E'hoven-BVV 2- -2 Ensch. Boys-Frisia 4- -0 W'ningen-Ajax 1- -2 ADO-Juliana 0- -1 't Gooi-GVAV 2- -0 O'parkers-RCH 1- -8 WillemlI-Sittardia 2- -0 E'wijk-Go Ahead 1- -1 Bl.Wit-Enschede 1- -1 B'heide-SVV 1- -1 Haarlem-H'veen 4—0 Zw. Boys-Vitesse 0- -1 Feyenoord-MVV 1- -0 de V'wijckers-Theole 3- -2 L'warden-Be Quick 1- --2 DHC-Quick(N.) 4—2 DWS 5 3 2 8 Ajax 5 4 1 - 9 NAC 5 4 1 9 Ensch. Boys 5 4 - 1 8 Be Quick 5 4 - 1 8 Feyenoord 5 4 1 9 Haarlem 5 3 2 - 8 RCH 5 4 - 1 8 Juliana 5 3 1 1 7 Elinkwijk 5 3 1 1 7 Wageningen 5 4 - 1 8 Willem II 5 3 1 1 7 't Gooi 5 3 - 2 6 Vitesse 5 4 - 1 8 BW 5 2 2 1 6 AGOVV 5 2 2 1 6 DOS 5 4 - 1 8 Bleijerheide 5 2 2 1 6 GVAV 4 2 - 2 4 Leeuwarden 5 3 - 2 6 Eindhoven 4 2 1 1 5 EDO 4 1 2 1 4 Enschede 5 2 1 2 5 MVV 4 1 2 1 4 Go Ahead 5 1 2 2 4 Zwolse Boys 5 1 1 3 3 Sittardia 5 2 - 3 4 De Volew. 5 1 2 2 4 VSV 5 1 - 4 2 RBC 5 1 1 3 3 Heerenveen 5 2 - 3 4 Sneek 5 1 - 4 2 ADO 5 1 1 3 3 Frisia 5 1 1 3 3 Blauw wit 5 - 2 3 2 DHC 5 1 - 4 2 Theole 5 - 1 4 1 Achilles 5 1 4 1 SVV 5 - 2 3 2 Velocitas 5 - 1 4 1 Oosterparkers 5 - - 5 0 Quick (N) 5 - 1 4 1 AFDELING D NEC-Emma Xerxes-NOAD Hermes DVS-Sparta Maurits-PSV VVV-HBS Brabantia-Limburgia Ch'mont-Longa 2—5 0—3 1—1 2—3 5—1 3—2 3—1 VVV NOAD Hermes DVS Emma PSV Limburgia Sparta Maurits Longa Brabantia Xerxes Chevremont HBS NEC 5 3 3 3 3 3 1 2 2 2 1 1 1 - 1 - - 1 1 1 1 1 - 2 - 2 3 - - 3 - 3 - 3 1 3 - 4 - 4 4 10 7 7 7 6 6 5 4 4 4 3 2 2 1

Nieuw Noordhollandsch Dagblad : voor Alkmaar en omgeving | 1951 | | pagina 3