De Rode Duivels bevochten de overwinning na de rust Terlouw verloor duel met Coppens en voor Nederlandde wedstrijd Nederlands jeugdelftal sloeg de Belgen TERLOUW RONDOM DE INTERLAND Lenstra bleef onberoerd onder het Abe"-geschreeuw dé verliezer Impressies van de Keyserlei door nuttiger voetbal Er zal in de rust door de Belgen ongetwijfeld gepuzzled zijn over het probleem, hoe men de vermaledijde Hollandse achterhoede zou kunnen „overmannen". Hoe het ook zij, de hoge bal, die Saerens drie minuten na de pauze afgaf over een „verkeerd- timende" Terlouw heen, was de oplossing en het betekende de inzet van een Hollandse nederlaag; een nederlaag die in de eerste helft nog niet waarschijnlijk leek. Want Rik Coppens spurtte als een pijl uit de boog achter de bal aan. Met hem trok Lemberechts naar 't doel, dat Kraak wel onbeschermd moest laten. Een kort pasje van de Beerschot-speler, weloverwogen en koel berekend, bracht Lemberechts voor een open doel. Een seconde later hadden de Rode Duivels de leiding genomen (3-2) Drie dolle minuten v. Est 4de in Ronde van Vlaanderen 200.000 man bij Grand National Chinees restaurant uitgebrand MAANDAG PAGINA 3 (Van onze verslaggever) De Belgen wreven zich in de handen van plezier, knikten elkaar veelbetekenend toe en veranderden subiet hun speelwijze van voor de rust. Toch bleef de genadeslag nog lang uit, want eerst ruim tien minuten voor het einde spurtte Coppens wederom sneller naar de bal dan de logge, tè forse Terlouw en scoorde ondanks de wanhopig toestormende Alberts en een uitlopende Kraak het vierde doelpunt voor zijn land. In triomph droeg Lemberechts zijn midvoor uit 't strafschopgebiedBelgië had de derby der Lage Landen verdiend gewonnen. keer in vervoering bracht Mooi weer dieed het beste ho pen en de tallozen, die Zondag morgen in de overvolle treinen Scheldewaarts togen, kwamen in de beste stemming. Ala, het is toch maar eenmaal BelgiëHol land nietwaar? Zelfs de wind en de regen, die juist voor de wed- striid de voorjaarszon verdreven, konden die stemming niet beder ven En zo zetten de zestigduizend, waaronder een kleine tienduizend Hollanders zich schrap voor de dingen, die komen zouden. Drie aanvallen op een rijtje van de Oranje-elf in de eerste minuten, verwarmden de harten van 't le gioen, dat gul was met applaus en gejuich- Eerst kopte van Me lis een voorzet van v.d. Kuil over de lat, daarna leidde Lenstra z'n ditmaal minder goede beurt in met een schot dat over vloog en tenslotte kon v.d. Kuil een iets te scherpe pass van de Fries net niet bereiken. Aan de andere zijde reikte de uittrap van Meert tot in 't Hol lands strafschopgebied, een uit trap, die gevolgd werd door een fraai individueel staaltje voetbal van de Beeringen-speler Bentsch. Zijn harde kogel kwam echter ook over het doel terecht. Reeds Zaterdag tooide Antwer pen zich met het rood-wit-blauw als een welkom aan de vele Hol landse gasten, die dit jaar voor het eerst de Moerdijk waren overgetrokken voor de grote striid Een strijd, die alleen maar in Antwerpen gestreden kan worden op een wijze, die de ruim zestig duizend toeschouwers keer op ANTWERPEN., 6 April Het honende geloei, waarop het publiek in het Deurne- stadion de Nederlandse spe lers na afloop van het voet balgevecht tegen de Rode Duivels onthaalde, gold slechts één man: Rinus Terlouw. Sportief is een dergelijke de monstratie allerminst en voor dat onaangename geschreeuw past dan ook één woord: on fatsoenlijk. Daarmede willen wij echter de Nederlandse spil niet vrij pleiten. Jan van Schijndel kon hem dan wel heel spontaan de hand schudden, toen Terlouw omringd door zijn medespe lers naar de kleedkamer liep, groepen landgenoten mochten dan een zwakke poging doen door handgeklap het oei-oei- geroep te verzwakken, aan het feit valt niet te tornen, dat de stevige spil van Sparta in dit landenduel wel een heel onprettige indruk heeft achtergelaten. Vaak machte loos tegen de kwieke, tech nisch zeer bekwame Rik Cop pens, zocht Terlouw 't steeds meer in grof spel, zelfs zo, dat de Engelse scheidsrechter Topliss hem tweemaal een waarschuwing moest geven. En was de heer Topliss niet zo toegeeflijk geweest, had er een scheidsrechter gestaan, die in zijn beslissingen veel strenger was geweest, Ter louw zou onherroepelijk van 't veld zijn gezonden wegens wangedrag. Het is pijnlijk dit te moeten schrijven, maar de zaken staan nu eenmaal zo. En al is de Antwerpenaar Coppens ook niet bepaald een lieve jongen, voetballen kan hij wis en waarachtig en in de hevige duels met Terlouw kwam in deze wedstrijd toch heel sterk naar voren hoe bitter weinig onze spil eigen lijk van 't vak in technisch opzicht verstaat. Sfeer onprettig Dat de Spartaan het ver schil tussen hem en Coppens toen probeerde weg te wer ken door onnodige hardheid en ruwheid, heeft de sfeer van deze 74ste landenderby er niet prettiger op gemaakt. Na afloop vertrokken beide ploegen van het veld zonder elkaar (als gebruikelijk) de hand te geven. Terlouw keur de Coppens geen blik waard, en de Belg op zijn beurt ne geerde de Nederlander vol komen. Het was een uiterst onaangenaam slot van een weinig imposante wedstrijd, welke weliswaar door de Rode Duivels met 42 werd ge wonnen (en verdiend!), maar welke toch noch ons noch hen bijzonder veel voldoening heeft gegeven. Een ouder wetse Holland-België? Het leek er niet op. Een vertroe belde stemming in het veld, een koele sfeer op de tribu nes, kortom een der naar- geestigste wedstrijden in de lange reeks, welke er niet bepaald een is geweest om de voetbalverhoudingen tus sen beide naties te bevorde ren. Het is jammer, dat het zo is gelopen. Tegen alle ver wachtingen in en tegen alle illusies, die het 8000 man sterke legioen en de tiendui zenden Belgen zich van deze wedstrijd-van-'t-jaar hadden gemaakt Belgique-Belgique. En de Belgen, even onthutst door de aanvankelijke Nederland se kracht, gaven hun vreugd-ei lucht in een hartstochtelijk Bel- gique-geroep, dat v,an tribune tot tribune kaatste en nog versterkt verder gedragen werd, toen Bentsch andermaal door de Oran je-verdediging heendrong, doch zijn schot door Kraak za,g wegge schopt. Het gejuich ging over in een gejoel en een gefluit, bij de eers te felle „attack" van Terlouw, die zich, met het verstrijken van de tijd, steeds onzekerder ging voe len tegen de talentvolle Coppens die. dat moet gezegd, zich toch bediende van enkele onsympa thieke truckjes in zijn pogingen om de Hollandse spil te passeren. De Engelse scheidsrechter Top liss, gewend aan Engels chauvi nisme, keek eens op, en wuifde daarna al die protesten met een nonchalant gebaar weg. Weer kwamen de Belgen terug en tot wanhoop van de toeschouwers, schoot Coppens in vrije positie naast. Zou het dan toch waar zijn dat de onproductiviteit van de voorhoed© een Belgische zege in de weg stond? Anoul kon die twijfel ook niet wegnemen, bij de vrije bal, die hij van Coppens kreeg toegescho ven. Met een berustend gebaar keek hij de bal na, die over Kraak doch ook hoog over de lat ver dween. Eénnul. De volgende aanval der Rode Duivels zou het antwoord geven waarop alle Belgen zo lang nu al gewacht hadden. Een voorzet van Thijs in de 28e minuut bonkte weg van het omhoog ve rende lichaam van Terlouw. Lemberechts, snel toelopende plaatste de bal scherp voor doel. waar Anoul uit een mélée van spelers naar voren schoot en de bal in het net knalde (10). De Belgen bleven doorbeuken op de Hollandse veste, die sidder de onder de aanvalskracht der losgebroken Rode Duivels, maar nog niet brak. Integendeel, het offensief verieidde de backs der Belgen tot een te ver opdringen. Zo zagen we eenmaal Diricx in het Hollandse strafschopgebied opereren. „dolle" minuten- Tien minuten voor de rust werd dat opdringen de Rode Duivels noodlottig. Abregts had de bal te pakken gekregen, knalde ver naar voren, waar van Melis zich met een fraaie schijnbewe ging van Carré ontdeed, draai de om de toegelopen Saeren heen en plaatste het leder van af de penalty-stip langs Meert in het doel (11). De verwoede Belgische tegen aanval werd resoluut onderbro ken door Wierts. Zijn ferme pass d:eed een sohermutselin-g ontstaan voor 't Belgische doel. Lenstra bemachtigde het ledier, trok er mee naar buiten. Zijn „terugspeel-bal" vond een reeds juichende Clavan, die met een zuivere schuiver via de paal, zijn traditie van één doelpunt per wedstrijd voortzette (12). Nederland aan de leiding. Hoe bestaat het? Het „Belgique-ge- roep" verstomde en plotseling stonden de tribunes vol juichende Hollanders, die zich al verkneu kelden in de „rondedans" op de Keizerlei. Doch zover zou het niet komen. Want terwijl men nog bezig was dit fortuin te be spreken. had Coppens de Holland se illusies een geduchte deuk toegebracht met een hoog schot, waar Kraak tevergeefs naar greep (2—2). In 4 minuten van 10 op 22. We keken elkaar eens aan De 76 van vorige herfst doem de in onze gedachten op. Zou dan werkelijk de doe/lpuntenhonger van de beide voorhoedes de ver- digingslinies voor te zware pro blemen zetten? Het antwoord op deze vraag izou na de rust gege ven worden, want na de „coupe" van Coppens leek het vuur ge blust in beide gelederen. Het ont vlamde niet eens, toen Lenstra 'n prachtige pass van v. Melis met een oninozel schuivertje beloon de. dat Meert niet eens deed knipperen met ziin ogen. Het antwoord dus in de tweede helftWel we hebben er U in de aanhef reeds van verteld. U hebt kunnen lezen, hoe reeds na 3 minuten Terlouw een dode lijke fout maakte, waarvan Cop pens profiteerde en zijn land de leiding gaf. Duel Terlouw-Coppens. Die gehele tweede helft bleef daarna in het teken staan van het duel Terlouw-Coppens. Een tè forse Terlouw, die een oficiële waarschuwing van de Engelse scheidsrechter moest incasseren en een onsympathiek spelende Coppens. diei na een half uur spe len ook door de referee tot orde moest worden geroepen. De angst die Ter louw kreeg, om overtre dingen te voorkomen, drukte een stempel op zijn spel, dat steeds onzekerder werd; n onzekerheid, die nog werd aangewakkerd door de wetenschap, dat iedere sprint door de Belg zou worden gewon nen- De kwieke, geroutineerde Lemberechts zag dat met welfoe- hagem aan en zijn „switches," d'ie hem vaak in het doelgebied van Oranje voerden, vergrootten de verwarring bij de Sparta-spil, die nu toch wel rijp is voor vervan ging. Lemberechts en Coppens dus da aanvallers, die de Belgen tot die zege voerden. Inderdaad, want Anoul kwam ook in die 2e helft niet tot grote daden. Bentsch en Thijs vielen niet op in dit milieu van 2 „groten," die telken male wear de Hollandse harten bijkans deden stilstaan. En aan de andere zijde? Waren er geen kansen meer voor onze NEDERLAND'S TWEEDE DOELPUNT Het moment, waar op de Nederlanders hun tweede doel punt maken. V.l.n.r. Diricx (B.)Lenstra, de geslagen doelver- dediger Meert, Sae ren (B.), v. Kerk hoven (B.). Van Melis, de maker van het doelpunt (op de voorgrondloopt juichend weg. v. d. Tuyn (in het mid den) maakt van vreugde een lucht sprong. Geheel rechts, van voor naar achter: Clavan, Carré B. Maertens (B.) en v. d. Kuil. „jongens," op de gelijkmaker, die misschien de bakens had kunnen verzeten? Ach als Lenstra meer had willen doen, als de Friese crack even harder had gezwoegd en zijn gaven meer had uitge buit. ja dan had er allicht 'n kentering kunnen komen. Nu bleef het bij een juweel van een pass naar v.d. Kuil in de dertig ste minuut, die v.d. Kuil hard en laag inschoot, doch een Meert juist op tijd naar de bedreigde hoek zag duiken. Een kopbal van Lenstra na 'n fraaie aanval via van Melis en Clavan, wais te tam om Meert te kunnen slaan. En de anderen? Ze deden wat ze kondein, ze vochten voor de gelijkmaker, doch waren machteloos tegen het sterke de fensieve werk, dat die Rode Dui vels in de tweiede 45 minuten ten toon spreidden. Een trekbal van v.d. Kuil zowat midden in de tweede helft had Lenstra nog een kans gegeven, om te scotch, Mincrt was toen reeds geslagen, maar Diricx redde op de doellijn. Zo verstreek die tijd en lang zaam maar zeker werden de Bel gen sterker. Lemberechts kogel de hard in het zijnet; Kraak was de kwieke Mechelen-speler even latar iets te vlug af. Wiertz onder brak Bentsch op die weg naar het vierde beslissende doelpunt en Alberts stopte Coppens af na 'n nieuwe misser van Terlouw. Elf minuten voor het einde kwam Coppens echter tot zijn tweede treffer, een treffer, die beslissend was voor het verdere verloop. Elf juichende Belgen zoenden de Beerschot-midden voor van geluk en plezier. Dat was het «inde, de rest was toegift, een toegift, die v. Kerck- hoven niet meer beleefde, want hij moest zich nog laten vervan gen door Mees. Zo verloor Holland wederom in Antwqrpen. Een traditie van jaren bleef ongebroken. Want bet is nu eenmaal zo, dat het heel, heel moeilijk winnen is in de Sin jorenstad. (Advertentie) BELGIE'S EERSTE DOELPUNT De internationale voet balwedstrijd België- Nederland, welke Zon dag te Antwerpen werd gespeeld, bracht de gastheren een 42 overwinning. We zien hier 't moment, waar op de Nederlandse doelman Kraak (links) moet zwichten tijdens een Belgische aanval. Gedeeltelijk achter hem zichtbaar de Belgische speler Anoul. Geheel rechts de Jong. WETTEREN (België) 6 April De Ronde van Vlaanderen, 258 km, is vandaag alhier gewonnen door de Belg Roger de Cock in 7 uur 27 min. De verder uitslagen luiden: 2. Loretto Petrucci (Italië), op twee lengten; 3. A- Schotte (Bel gië) op drie lengten4. Wim van Est (Nederland) op 15 sec.; 5. A. Redolfi (Frankrijk) op 23 sec; 6- L. Bofoet (Frankrijk) op 1 min. en 17 sec; 7. D. Keteleer (België) op 1 min. 53 sec; 8. V. Olivier op 2 min. 17 sec.; 9. J. Dupont (Frankrijk) op 2 min. 25 sec.; 10. L. Tihonisat 11 min. 4 sec.; 11. M- Ryckaert (België); 12. Falzoni (Italië). NEDERLANDSE DAMES GELIJK TEGEN SCHOTLAND GLASGOW De ontmoeting tussen de vertegenwoordigende dameselftallen van Schotland en Nederland, die Zaterdagmiddag in Glasgow werd gespeeld, is ge ëindigd in een gelijkspel (2—2). Hockey: NEDERLANDSE B-PLOEG TEGEN OXFORD AMSTERDAM, 6 April Het Nederlands B-elftal, dat op Paas maandag in het Wagenerstadion te Amstelveen een hockeywed strijd tegen Oxford zal spelen, en vervolgens op 20 April te Den Bosch tegen België B, is als volgt samengesteld: Doel: Mulder (Amsterdam); achter: Reus (BMHC) en van Keulen (Amersfoort); midden: v. d. Valk (Delftse Studenten), Tekenbroek (TOGO) en van der Somme (HTCC); voor: E. Thole (Be Fair), Picauly (H'sum), Bromberg (HHYC), Hillen (Groen-Geel) en Wery (HHYC). VOORTREFFELIJKE ATHLETIEK-PRESTATIES AUSTIN, Texas, ANP Bij wedstrijden te Austin zijn enke le voortreffelijke prestaties ge leverd, met name op de 200 me ter en bij 't hoogspringen. Char les Holding won dit laatste num mer met een sprong van 2.057 meter, voor Walter Davis die 2.032 meter haalde. Ook Dick Jones, die derde werd, kwam nog juist boven de 2 meter. Op de 200 meter liet Charles Thomas 20.3 sec. voor zich af drukken, een uiterst fraaie tijd, zelfs wanneer men in aanmer king neemt, dat hij door de wind geholpen werd. Verder won de Zuid-Afrikaan Neville Prince het verspringen met 7.67 meter, Thane Baker de 100 yards in 9,6 sec, Arrow Hoo per het kogelstoten met 16.65 ru. en Joe Walker de 120 yards hoir- den in 14.5 sec. ENGELSE HOCKEYPLOEG VERSLOEG DE FRANSE WIMEREUZ, Frankrijk, 6 April (A.P.) De internationale hockeywedstrijd FrankrijkEn geland is vandaag alhier door Engeland met 20 gewonnen. VILLORESI WON TE TURIJN TURYN (A.P.) De Grand Prix van Valentino, 252 km, is Zondag gewonnen door .de Itali aanse coureur Luigi Villoresi in Ferrari. 4500 cc. Zijn tijd was 2 uur 25.6 sec. Gemiddeld 119.595 km per uur. Tweede was de Ita liaan Tauruffi, op Ferrari 2500 cc in 2.7.34, derde de Zwitser Rudolf Fischer op Ferrari 2500 cc. LIVERPOOL (ANP) De 106e Grand National, de zwaar ste steeplechase ter wereld, te Ainbree bij Liverpool gehouden, werd gewonnen door „Teal" met „Legal Joy" op de tweede en „Wot No Sun" op de derde plaats. Het tienjarige paard „Teal" stond 100/7 genoteerd, „Legal Joy" 100/6 en „Wot No un" 33/1. De baan was 7200 meter lang en er waren 16 hindernissen opgesteld. Van de 47 deelnemende paar den haalden slechts negen de finish. Eén paard werd bij een val zo zwaar gewond, dat het moest worden afgemaakt. Ver schillende jockeys werden ge wond. 200.000 toeschouwers woon den de rennen bij. Tweemaal dit jaar mag Antwerpen zich opmaken voor de ontvangst van d'Ollanders. Dan komt het legioen mee met de voetbal lers van boven de Moerdijk en met hen de guldens, die in de Belaique alweer een harde klank beginnen te krijgen. De opmaak is er dan ook naar. De Keyzerlei en omgeving baadt in een overvloed van Neon-verlichting en de we reldberoemde Antwerpense „pantoffelparade" wordt extra opgefleurd door de talloze Belgische en Hollandse vlag gen. Veelzijdig zijn dan ook ae vermaken, die hun beste beentje hebben voorgezet, om de gasten alles te bieden, wat er op 't gebied van vermaak en „etentjes" te bereiken is. En dat is in de schone Sinjo renstad. niet gering Daarnaast wordt U er toch ook aan herinnerd, dut het Pasen nadert, want veel, zeer veel huizen zijn getooid met een affiche, dat aanspoort om „Pasen goed te houden". Een verblijdend teken in deze we reldstad. Charmant zijn de meiskes en Prinses Charlotte was daar zen sprekend voorbeeld van toen zij zich voor de wedstrijd aan de spelers liet voorstellen, weggedoken in een grote bloe- menruiker en onder de va derlijke hoede van praeses Lotsy. Minder charmant waren de zwarte prijzen die men beta len moest voor een toegangs bewijs voor de „mets". Maar alee, het is maar eenmaal België-Holland, nietwaar en dan vliegt er een paar hon derd frankskes extra gauw uit de zak. En wat is 400 francs voor een staanplaats tussen U en mij? Getooid met het rood wit en blauw, in een trans, die de eenvoudige aankondiging België-Nederland met zich meedroeg, langs vele volle kerken, waar men voor de deur de palmtakken kon ko pen voor een nieuw jaar, togen we stadionwaarts. De regen tegemoet. En de match. Dat was veel belangrijker, wat U. We genoten van elf jonge Hol landse knapen, die een fleu rig beeld ophingen van een nog fleuriger toekomst, die we schijnen tegemoet te gaan, en we hadden lol om doelman Meert, die met zijn trainings pak ook zijn broekje een eind naar beneden meenam. Tot grote hilariteit van de 60.000 natuurlijk. Over de match hebt U alles al kunnen lezenmaar het was toch drommels jam/mer, dat èn Coppens èn Terlouw zo voor bok wilden spelen. Het ver knoeide eigenlijk na de pauze de gehele wedstrijd. Maar we vergeten snel, omdat we in Antwerpen waren in de sfeer, die alleen daar heerst en die niemand, die er ooit geweest is, weer zou willen missen. Ondanks de nederlaag en on danks de duurte, die nog steeds een handicap is voor vele jongens van boven de Moerdijk. Met November gaat 't legioen weer heen, reken maar van yes en wie weet, dat we dan weer na afloop zullen kunnen dansen en zingen op de Keyzerlei ten aanschouwen van dé vele Belgen, die in hun hart, hun gemoedelijk hart, dan toch plezier zullen hebben om die malle „Ollanders". Maar zover is 't nog niet. G. T. ANTWERPEN, 6 April (ANP). Vóór de grote derby werd in het zich langzaam vullende Deurne-stadion de jeugd inter landwedstrijd tussen België en Nederland gespeeld. De ont moeting eindigde in een verdienstelijke 21 zege voor de Nederlandse jeugdploeg. Het Nederlandse spel, misschien min der geraffineerd en technisch minder geacheveerd, was sneller en verrassender. De aanvallen werden beter afgewerkt en er werd beter van schietkansen gebruik gemaakt. Voor de Belgische aanvallers was het niet eenvoudig tot een schietkans te komen, want de verdediging der Oranjebroeken, waarin linksback Boskamp al een zeer goede partij speelde en verder ook van dear Hurk en de goed koppende spil Utermark uitblonken, was een struikelblok van jewelste. Vooral voor een aanval, die de combinatie zover doorvoerde, dat elk verrassend element er uit verdwenen was. Gesteund door van der Hurk en linkshalf Klaassens, overigens niet meer van die klasse als een jaar geleden, trok de Nederland se jeugdvoorhoede keer op keer naar voren en via de linker vleu gel. bestaande uit de snelle nood- man Louwer en de ajacied van der Wel werden verscheidene foede aanvallen opgezet. Nadat 'ap in geslagen positie een doel punt had weten te voorkomen doordat Valkenborg tegen hem opschoot, gebeurde aan de an dere kant hetzelfde toen de Wit tegen de op de grond liggende doelman Paelinck opschoot. De bal werd echter niet goed weggewerkt en van der Hoek kreeg 't leder in z'n bezit. Diens schot stuitte af op een Belgisch been maar caramboleerde precies voor de voeten van de toegelo pen Louer die zijn elftal de lei ding gaf. 01. Door een fout in de verdedi ging van de Nederlandse junio res werd het na 70 minuten toch gelijk. Slechts wegwerken gaf linksbinnen Bertels een opgeleg de kans en de Antwerper maakte nu geen fout (11). Een aardige strijd om de over winning volgde nu en gezien het langzaam groeiende over wicht van de Belgen op het middenveld zag het er naar uit dat het de Belgische Jeugdploeg zou worden, die met de uiteinde lijke zege zou gaan strijken, maar het opportunistischer voet bal van de Nederlandse aanval lers gaf tenslotte de doorslag. Toen bij een aanval van de lin kervleugel de bal niet goed door de Belgische backs werd weg gewerkt en van der Wel een vrij spel kreeg, schoot de Amsterdam mer ineens hard en hoog in. Het spelbeeld bleef zoals het was. De Belgen speelden beter voet bal, de Nederlanders nuttiger. Met wisselende kansen werd verder gestreden, maar beide verdedigingen bleven de situatie meester en zo kwam het einde met een 21 overwinning voor de Nederlandse jeugd. Zondagavond' is te Voorburg een Chinees restaurant aan het Westeinde uitgebrand. Het woonhuis van dé eigenaar, dat boven het restaurant is gelegen, bleef behouden. De. brand ont stond om ongeveer half acht toen de eigenaar afwezig was en ook ziin woning verlaten was. Waarschijnlijk hebben d'e bij d© brandende gaskachel te dro gen gelegde grondstoffen voor de bereiding van Chinese ge rechten vlam gevat. De brand weer was d'e vlammen in een kwartier meester. De schade be draagt zeker enige duizenden guldens.

Nieuw Noordhollandsch Dagblad : voor Alkmaar en omgeving | 1952 | | pagina 3