J. GROOTHUIZEN. Aanvulums-Geschenken, Leo Gijloos, kapper, UNior Tafelbot I De Tijdg Alkmaarsch Warenhuis. J. GRÖÖTIpZP. Rijwiel toebehooren, Rijwiel onderdeden Net beste AHCRE-1 Rijtuig- en Wagenm Alkmaarsch Waren! St. Nieolaas-Cat 3 St. Nicolaas-I J. HILLE. Ant Schellin Sint Nicold mooi cadc SPECULA# HONIGTAl H JANSEN. Sigaren en Sigaretten. II. JANSE ADVERTENTIËN. Ingang Langestraat en Aohterstraat. BRILLEN en PINCE-NEZ, LugiM III, lUIHM, Langestraat 41 Alkmaar, voor St. Ni RITSEVOORT 41, Odeurs van Piver I Zeepen L?* Broches Sjaalspelden Halskettingen GEGARANDEERD Fransch Git. IS DIT IETS VOOR A. REPKO Th. Panneke Korte Nieuwesloot 7. Neemt eens p de 5 ons 50 Wegens de St. ilaasdrukte geen t te rijmen, doch >m SIGAREN t (oopen. C. KAAIJ, foor oud en jonj JAN Tl Eenig adrc voor do ST. NIC0LI Icgaag Langestraat en Ach ATTENTIE PRIMA zijn waarde Staatsloterij. AMSTERDAM. Parochie H. Nicolaas (Prins Hendrik.kade). Zondags: 7, half 9 en 12 uur stille H.H. Missen, 10 uur Hoogmis. Parochie H. Franciscus („De Boom"), Kalverstraat bij het Sophiaplein. Zondags: 7 en 9 uur stille H.H. Missen, half 11 Hoogmis. Parochie H. Jozef („De Papepaai), Kalverstraat bij de St. Luriensteeg. Zondags: 7 uur, half 9 en half 10 stille H.H. Missen, kwart voor 11 Hoogmis. Deze week Woensdag en Vrijdag geboden vasten- en onthoudingsdag. Donderdag, feestdag van O. L. Vr. Onbevlekte Ontvangenis, verplichting van Mishooren. ALKMAAR. Parochie van den H. Lamenting. Zo. 7 en 81/, uur stille HH. Missen 10 uur Hoogmis. Om 1 uur 's nam. wordt het stoffelijk overschot van den oud Deken H. A. Horning van het St. Elisabeths gesticht overgebracht naar de parochiekerk van den H. Laurentius, alwaar het den geheelen middag kan beiocht worden, 's Avonds 6 uur plechtige Metten der overledenen. Ma. 7 en 8 uur stille HH. Missen voor den overleden oud Deken om half 10 plechtige Lauden en Uitvaart, waarna Begrafenis op het St. Barbarakerkhcfdes avonds geen Congregatie. Wo. 9 uur gezongen Requiem op 't Kerkhof, met predicalie; 's avonds 7 uur Lof. Do. feest van Maria's Onbevl. Ontva- ganis, verplichting van Mishooren. De HH. Missen als op Zondag, 's Avouds 7 uur Luf ter eere van Maria. Vr. 's avonds 7 uur Lof ter eere van het Allerh. Hart van Jeans. Za. 9 uur H. Mis ter eere van het Onbevl. Hart van Maria voor de bekeering der zondaren. Woensdag en Vrijdag geboden vasten- en onthoudingsdagen. Parochie van den E. Dominions. .Zo. 6 uur en half 9 stille H.H. Missen half 8 uitreiking van de H. Communiehalf 11 Hoogmis. Na den middag ten 2 uur en half 4 Catechismus ten 3 uur Vespers en ten 5 uur Congregatie. Ma. ten 5 uur biechtbooren. Di. 13de der 15 Dinsdaagsche devotie ter eere van St. Dominicut, 9 uur ges. H. Mis, 7 uur Lof. Wo. geboden vastendag, ten kwart over 8 H. Mis ter eere van O. L. Vr. van den H. Rozenkransten 9 uur gez. maand stond voor Johanna AmersbeekJonker 's avonds 7 uur Congregatie. Do. feestdag van Maria's Onbevl. Ontvang. Verplichting van Mishooren. De HH. Missen als op Zondag, 's Avonds ten 7 uur Lof met predicatie. Vr. geboden vastendag, avonds 7 uur Lof. Za. 's avonds 7 uur Lof. St. Jozefkerk Zo., Ie Zondag der maand, volle aflaat half 8 stille H. Mis 10 uur Hoogmis onmiddellijk na de Hoogmis repetitie van gezangen uit het nieuwe boekje half 1 repetitie voor de bruidjes die van avond in de Processie meegaanhalf 7 Lof en PROCESSIE ter eere van de Koningin van den Allerh. Rozenkrars. Ma. half 8 geen H. Mis, van 5-7 biecht- hooren, 7 nur Lof met gesangen. Di. 13e der 15 Dinsdagen ter eere van St. Domi nicuszij die 2 opeenv. Dinsdagen de godvr. oefeningen bijwonen en op een dier 2 dagen communiceeren, kunnen een vollen aflaat verdienen, 7 uur Lof met gebeden en ge zangen ter eere van St. Dominions. Wo. van 4—7 uur biechthooren. Do. feest van de Onbevlekte Ontvangenis van Maria, volle aflaathalf 8 stille H. Mis 10 uur Hoogmis7 uur lof met gezangen. In de week de HH. Missen te haif 8 en 9 uur. Woensdag en Vrijdag zijn Vasten en Ont houdingsdagen. RURMEREND. Zo. stille H. Miesen half 8 en 9 uur, Hoog- dienst half 11, 3 uur Vespers, 7 uur Lof. Van de Vroegmis tot aan de Hoogmis en van de Vespers tot aan bet Lof uitstelling vau het H. Sacrament. Na het Lof processie. Ma. van 5—7 uur biechtboören. Di. feestdag van den H Nicolaas, Patroon dezer parochie. De HH. Missen te haif 8, kwart over 8 en ten 10 uur plechtige Hoogmis's aronds 7 uur plechtig Lof en feestpredicatie door den WelEerw. Heer J. Bomans, Kapelaan te Zaandam. Wo. 7 uur vergadering H. Familie (vrouwen). Van 5 7 biechthooren. Do. feestdag van O. L. Vr. Onbevl. Ontv., verplichting van Mishooren ta 6 uur en balf 8 gelezen HH. Missen 10 uur Hoog mis 7 uur Lof. Woensdag en Vrijdag geboden vastendagen. SCHAGEN. Zo. H.H. Missen te 7 uur en half 10half 2 Catech.half 3 Vespers, 7 u. Kruisweg. Woensdag en Vrijdag vastendagen. Ma. 9 uur gezongen jaargetijde voor Joannes Wilhelmus Adrianus Peeters. Do. feestdag van O. L. Vr. Onbevl, Ontv. De HH. Missen te 7 uur en half 10. 's Avonds 7 uur Lof en Roienhoedje. Za, 7 uur Lof en Rozenhoedje. HEER HUGOWAARD. Zo. 7 uur voor de parochie 10 uur voor Joanna Zuthalf 2 Cat., half 3 Vespers. Ma 8 uur voor P. v. d. Dam en N. Weel, 9 uur voor familie Wester—Metering. Di. 8 uur voor M. Hof, 9 uur voor J. Sto p. Wo. 8 uur tot zekere intentie, 9 uur voor P. Mooi en A. de Boer. Do. 7 uur voor 8. Appelman, 10 uur voor de overleden leden van de Lev. Rozenkrans. 7 uur Lof. Vr. 8 uur voor J. Butcher, 9 uur voor O Groot en A. Sdjkerman. Za. 8 uur en half 9 voor P. D. van Rjjn en '8. A. de Klerk. Katechismus gewone dagen. Donderdag a.s. vergadering Collectricen «Kin derkrans». Donderdag 15 Dec., 10 uur, verloting ten voordeele van het Patronaatsgebouw. Parochie van het B. Hart. Zo. 7 uur voor de parochie, 9 uur Catech., 10 uur voor Cornells Plak. Collecte voor schulddelging der kerk. Half 3 Veepers. Na de Hoogmis verkooping der vrouwen plaatsen. Ma. voor Petrus Baas en Ida Bleeker. Di. voor de familie Tesselaar—Stoop. Wo. voor Klaas Uraem en Neeltje van Straalen. Geboden vastendag. Do. Feestdag van de Onbevlekte Ontvangenis. Verplichting van Mishooren. 7 uur tot zekere intentie, 10 uur voor Adrianus Zut en hvr Aagje Pater, 's avonds 7 uur Lof. Vr. voor Jan Oudhuis Gebeden vastendag Za. voor overleden familie. Van de laatste H H. Sacramenten voorzien W«d. Agnes Mul—Appelman en Joanna Koomen. EGMOND AAN ZEE. Zo. de H. Missen haif 8 en 10 uur, 2 uur Veepers, 6 uur Congregatie. In week de H. Mis kwart over 8. Woensdag en Vrijdag geboden vastendagen. Wo, 7 uur St. Jozef lof 5-7 biechthooren Do. Feestdag van O. L, Vr. OLbevl. Ontv. Titelfeeit dezer kerk. Verplichting van Mishooren. Half 8 en 10 uur HH Mieeen 6 uur Congregatie, waaronder de plechtige opdracht met uitreiking der medaljes. Za. van 37 biechthooren, half 7 Lof en Rozenkrans. SCHOORL. Zo. half 8 H. Mis 10 nur Hoogmis l1/* uur Catechismus2 uur maandel(jksch Aanbiddingsuur. In de week de H. Mis om 8 uur. Woensdag en Vrijdag geboden vastendagen. Wo. van half 4 tot half 5 biechthooren. Do. feestdag van de Onbevl. Ontv. van Maria, verplichting van Mishooren. De HH. Missen om half 8 en half 10, 's avonds 7 uur Lof ter eere van Maria met Rozenhoedje. Za. van half 4—7 uur biechthooren. Deze week Catechismus volgens gewoonte, behalve Donderdag. LANGENDIJK (Noord-Scharwoude). Zo. feestdag van de H. Barbara. 7 uur vroegmis, 10 uur Hoogmis met predikatie, half 3 Vespers, 6 uur Lof met Rozen hoedje ter eere van St. Barbara, voor een zalig sterfuur. Di. 9 uur maandstond voor Klaas Koopman, 7 uur Lof ter eere van den H. Antonius. Wo. Vastendag. Do, Feestdag van O. L. Vr. Onbevl. Ontv. Verplichting van Mishooren. 6 uur eerste H. Mis half 9 gezongen H. Mis7 uur Lof met Rozenhoedje ter eere van de H. Maagd. Vr. Vastendag. Za, vanaf 4 uur biechthooren. Van de laatste H.H. Sacramenten voorzien Maartje Goedhart—WeelJan N(jman. In den Heer overledenKlaas Koopman. WARMENHUIZEN. Zo. 7 uur Vroegmis half 10 uur Hoogmis, 1 uur Catechismus, 2 uur oefening van den Kruisweg. In de week de H. Mis ten half 9. Woensdag en Vrijdag vastendag. Na de H. Mis en van 3 tot 8 uur biechthooren. Do. feestdag der Onbevl. Ontvangenis van Maria- Verplichting van Mishooren. De HH. Missen als op Zondag 's avonds 7 uur Lof met Rozenhoedje. Za. van 3—7 uur biechthooren. TUITJENHORN. Zo. half 8 voor Alida Koenen, 10 uur vcor de gemeente, half 2 catech half 3 Vespers, Ma. voor W. M. van El we en echtgenoote. 5—7 uur biechthorren, 7 uur Lof en pred. Begin v. h Triduum als voorbereiding van het Hoogfeest van Maria's Onbevlekte Ontvangenis, welk feest, als bijsonder feest van ons Broederschap, plechtig zal gevierd worden. Volle aflaat te verdienen door de leden van ons Broederschap Di. 8 uur voor O. Bos en M. Strooper, 9 uur gexoDgen maandstond voor Anna Without, hvr. van Jacob Pater 5-7 biechthooren. 7 uur Lof en predicatie. Wo. 8 uur voor Nicolaas Duin, half 9 voor Joës Boekei en diens dochter Agatha. Den geheelen dag biechthooren. 7 uur Lof en predicatie. Do feestdag van Maria's Onb. Ontvangenis. Verplichting van Mishooren. 7 uur voor Cornelia Groot en Antje Sljjkerman, half 10 voor de leden van ons Broederschap, 's Avonds 7 uur Lof, feestpredicatie en daarna het »Te Deums. Vr. 8 uur voor overledene ouders van M. Strooper, half 9 voor Pieter Weel en Aagje Kunis. Za. half 9 voor Jan Weel en Engeltje Komen. 5—7 biechthooren, 7 uur Lof ter eere van O. L. Vrouw. Zo. half 8 voor Jan Ligthart en Echtg., 10 uur voor de gemeente. Woensdag en Vrjjdag geboden vastendagen. LIMMEN. Zo. 71/, uur stille H. Mis, 10 uur Hoogmis, half 2 Catechismus, half 3 Vespers. Ma. half 9 gelezen maandstond voor Petrus Kabel. Do. half 8 stille H. Mis half 10 Hoogmis 7 uur lof ter eere van Maria m. Rozen h. Catechismus volgens gewoonte. CASTRICUM. Zo. 7 uur voor de Parochie, 10 uur voor Joannes Schuit en Cornelia Castricum. 1 uur Catechismus, 2 uur Vespers. Ma. 7 uur bij de Eerw- Zusters voor Petrus Kutje, 8 uur voor Theodorus Schotvanger en Cornelia Kuijs. Di. 7 uur voor Mathjjs Schermer en Alida Hoff, 8 uur voor Anna Thelssllng—Traan. Wo. 7 uur voor Arie Scheerman, 9 uur maandstond^ voor Anna Maria Faan, hv. van Bern. Wempe. Do. 7 uur ter eere van O. L. V. van Lourdes, 10 uur voor Geertje Kabel— Albrlnk. Vr. 7 uur voor Cornelia ResDein, 8 uur voor Cornelia Ku(js— Kraakman. Za. 7 uur voor Hoogs erven, 8 uur voor Jacobus Kuijs, 4—8 biechthooren, balf 7 Lof ter eere van Maria. UITGEEST. Zo. 7 uur tot zekere intentiebalf 10 voor voor de Gemeente: 1 uur Catech.; 2 uur Vespers. Ma. 9 uur voor Maartje Schee en Nicolaas Mejjne. Di. 9 uur Arie Bakkum en Cornelia Groen. Wo. Vastendag, 9 uur Joannes Groen, 5-6 biechthooren. Do. Verplichting van Mishooren, 7 uur tot zekere intentie, half 10 voor de leden van den levenden Rozenkrans, 7 uur Lof. Vr. Vastendag, 9 uur Maartje Schee en Nicolaas Meijne, 7 uur lof. Za. 9 uur overledene en levende familie Winder, 4 uur biechthooren, 7 uur Lof. Bediend de Z Eerw. heer Pastoor. Overleden Andries Vonk, MatthQs Winder, Anna Stierp—Koppes. HEEMSKERK. Zo. 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoogmis, l1/, uur Cat., half 3 Vespers, half 7 H. Familie. In de week de H.H. Missen half 8 en 81/4 uur. Catechismus naar gewoonte. Woensdag èn Vrijdag geboden vastendagen. Wo. van 4 uur «f gelegenheid om te biechten. Do. feestdag van O. L. V. Onbevl. Ontv., de HH. Missen als op Zondaghalf 7 Lof met predikatie tot voorbereiding van het 40uren gebed, dat a.s. Zondag begint. Za. den geheelen dag, behalve van 12—3, gelegenheid om te biechtenhalf 4 Lof ter eere der H. Maagd. ASSENDELFT. Zo. 7 uur Jaargetij Oatharina Tambach van der Laan, 10 uur wed. Anna Poel—Jak, zijaltaar voor de Parochie, half 2 Katech., half 3 Vespers. Ma, haif 8 Engel HeQne en overl. kinderen, half 9 Hein Velserboer en Maartje Bra kenhof. Di. half 8 Petronella van Gelderen—Wai], half 9 Catharina Al—Dekker) Wo half 8 Joanna Jak, half 9 overledene ingeschrevenen Eeuwige Memorie. Do. half 8 Elis. HeQne en Engelb. Betjes, haf 9 tot lafenis der geloovige zielen. Vr. half 8 Petrus Boon, half 9 jgt. G. J. Ez. Kramer. Za. half 8 Nic Es. Betjes, lid Westl. Proc half 9 Hein Velserboer en Maartje Bra kenhof. Woensdag gezongen H. Mis van Requiem. Vrijdag 7 uur Lof. Dagelijks Catechismus. {KROMMENIE. Zo. half 8 voor de parochie 10 uur Jaarmis voor Truitje Vogel. Na de Hoogmis Ca techismus, half 3 Vespers, waarna Rozen krans voor Catharina Luiting, als lid der Westlandsche Processie. A.s. Zondag collecte Schoolfonds. Ma. half 9 voor Brechtje Klaasje Dekker Di. 8 uur voor Catharina Luiting, als lid der Begrafenisvereeniginghalf 9 voor een overledene. Wo. Vastendag. 8 uur voor Jacobus Koop man en Catharina Gaalhalf 9 voor Willem Noom en echtgenoote6—8 biechthooren. Do. O. L. Vr. Onbevlekte Ontvangenis. Ver plichting van Mishooren. 8 uur voor Cor nelia Maria Bloetjes en overledene familie, 10 uur voor de leden der Westlandsche Processie, half 8 Lof. Vr. Vastendag. 8 uur voor Barnardus van der Laan, als lid der Begrafenisvereeniging half 9 maandstond voor Theresla van de Stoop. Za. 8 uur en half 9 voor overledenen. Catechismus volgens gewoonte. Van de laatste H.H. Sacramenten voorzien: P. AI, Gerrit Nielen en Elisabeth Nas. In den Heer overleden: Theresia van de Stoop, Jacobus Bakker, Oatharina Luiting en Bernardus van der Laan. WORMERVEES. Zo. 2e Zondag van den Advent. De HH. Missen te half 8 en 10 uur. Na beide HH. Missen de gewone maandelQksche armencollecte. 's Middags 2 uur catechismus 3 uur Vespers. Ma., Di. en Wo. half 9 de H. Mis. Woensdag en Vrijdag Advent-vastendagen. Woensdagavond van 6—7 uur gelegenheid om te biechten. Do. Feest van de Onbevlekte Ontvangenis ïer H. Maagd. Verplichting van Mishooren. De HH. Mieien te 8 en te 10 uur, 's av. te 7 uur Lof ter eere der H. Maagd. Vr. te half 9 de H. Mis, 's avonds te 7 uur oefening van den H. Kruisweg. Za. te haif 9 H. Mis, 68 biechthooren. Vr. en Za. te 12 uur Catechismus. HEJLO. Zo. Ie Zondag der maaod, volle aflaat, half 8 vroegmis, half 10 Hoogmis met predicatie, l'/t u. catech., balf 3 Vespers, half 7 Willebrorduslof, waarna vereering der rel'quie. Ma., Di., Wo., Vr. en Za. de H.H. Missen 8 uur en half 9. Wo. Vigilie, evenals Vr. geboden vastendag. 5—7 biechthooren. Do. Feest iag van Maria Oobevl. Ontvangen, verplichting van Mishooren, de HH. Missen als op Zondag, half 7 Lof. Za. van 4 uur af biechth., half 7 Marialof. Van de laatste H.H. Sacramenten voorzien Catharina Swart—Kaptein en Gertrudis Laan—Venneker. EGMOND-BINNEN. Parochie van den H. Adelbertns. Zo. feestdag van de H. Barbara, bijz. voor spreekster voor een zaligen dood, vroegmis Parochie, Hoogmis Maria Kabel, 1 uur cath., 2 uur Vespers met rozenhoedje. Di. feestdag H. Nicolaas, Bisschop en Belijder, 9 uur' gezongen Requiem als jaargetijde Bernardus Schoof. Wo. en Vr. in den Advent, z(jn geboden vastendagen Do. feestdag van Maria Onbevlekt Ontvangen, verpl. van Mishooren, de HH. Missen als op Zondag, vroegmis voor leden en wel doeners der St. Vincentius-Vereeniging, Hoogmis wed. Maria BommerGroot, half 7 Marialof met rozenhoedje. Van de laatste H.H. Sacramenten voorzien Anna Duinmeier, Elisabeth Wittebrood. Overledenwed. Cornelia DelQe—Stet. AKERSLOOT. Zo. 7.30 en 10 uur de H. Miesen, 1 unr katechismus, 2 uur Vespers, daarna lied no. 2. Wo. Vastendag, na de H. Mis en 's middags van 3 tot 5 uur biechthooren. Do. feestdag van O. L. V. Onb. Ontvangen met verplichting van Mishooren. 's Avonds half 7 Lof met Rozenhoedje, daarna lied no. 100 Vrijdagavond half 7 oef. van den H. Kruisweg, daarna lied no. 97. Za. na de H. Mis en van 3—6 biechthooren, BEEMSTER. Zo. de H.H Missen half 8 en 10 uur na do Hoogmis Catech., 2 uur Vespers. In de week de H. Missen half 8 en kwart over 8, Woensdag en Vrijdag vastendagen. Ma. Catech. voor de grooten. Di. catechismus voor de kleinen. Wo. Catechismus aan den Volgerweg. Do. Feest der Onbevl. Ontv. Verplichting van Mishooren. De HH. Missen ais Zondag. Vr. Catechismus voor de kleinen. Za. van 3—4 en van 6—8 uur biechthooren. 7 uur Lof. In den Heer overledenPetrus Oudejacs. DE RIJP. Zo. 71/, uur Vroegmis 10 uur Hoogmis half 2 Catechismus, half 3 Vespers half 7 Lof. Catechismus naar gewoonte. Wo. 9 uur gezongen H. Mis. Vr. 7 uur Lof. Za. voor en na de H. Mis en van 4 tot 8 uur biechthooren. Van de laatste HH. Sacramenten voorzien Apollonia Duis—van Baars, Alida de Jong Schouten en P. Blokdijk. URSEM. Zo. 7 uur parochiehalf 10 jaardienst Pieter Schagen en Aaltje Schol ten. feestdag H. Barbara, Patrones voor een zaligen dood, le Zondag der maand, volle aflaat, scbaalcollecte voor de school, 1 uur cate chismus, 2 uur Vespers. Di. 9 uu". gez le jaargetij voor Klaas Groot, Rustenburg. Wo. en Vr. geboden vastendagen. Wo. balf 3 - 4 en 6—8 biechthooren. Do. Maria Oob. Ootvverpl. van MlahooreoJ 7 uur Trijntje Bakker, half 10 Gij.bertus Krimp, 7 uur Lof met opdracht Zelatr. H Hart. Za, van half 3—4 en van 6—8 biechthoo ren. De H. Missen door de week 8 uur en half 9. DagelQks Catechismus. ZUID ZIJPE. Zo. half 8 voor de overledenen die op 't kerkhof begraven zjjo kwart voor 10 voor de parochie, 2 uur Lof met Rozenhoedje. Ma. voor Jacobus Kruier. Di. voor Matthias Blaauw. Wo. voor Petrus Kraakman en Elisabeth Commandeur. Do. half 8 tot zekere Intentie kwart voor 10 voor een overleden priester. Vr. voor Cornells Hoedjes en Theodora Molenaar. Za. voor Pieter Polder, Gertrudis Metering en overleden familie. ANNA-PAULOWNA. Zo. half 8 voor Jacobus Schouten10 uur voor de Parochie 9 uur eatecb., 3 uur Lof en Rozenhoedje. Deze week groote Catechismus Ms., Di., Do. en Vr. Ma. 8 uur voor een overledene, half 9 gr. en m. Catechismus. Di. 8 uur voor overledenen. Wo. geen H. Mis. Vatten en onth.dag. Do. half 8 voor overledenen. 10 uur tot zekere intentie. Verplichting van Mishooren. Vr. 8 uur voor overledenen. Vasten- en onthoudiDgsdag. Za. 8 uur voor J. J. Jansen—Visser, half Bybeleche geschiedenis, 3-4 uur kl. cat., 5—8 biechtbooren. Bediend Petrus Gaartbuia. DEN HELDER. Parochie Kerk. Zo. 8 uur H. Mis, 10' uur Hoogmis, 2 uur Catechismus3 uur de Vespers, half 6 Congregatie der H. Familie. Wo. van 5 tot 7 uur biechthooren. Wo. en Vr. vastendagen. Do. feest van Maria Onbevlekt Ontvangen. Verplichting van Mishooren. Eerste H. Mis ten half zeven, de overigen ais op Zondag. Des avonds geen Lof. Vr. 's av. 7 uur K'Ulsweg. Za, van 's midd. 4 u. af geleg. tot biechten. Deze week de catechismus op gewone dagen, uitgenomen Donderdag. O. L. Vrouwe-Kerk. Zo. 's morg. 71/l uur H. Mis; 10 uur Hoogmis 's 'av. half 7 Lof met predicatie. Di. 's av. 7 unr Kruisweg. Wo. van 5 tot 7 uur biechthooren. Do. de HH. Mitsen als op Zondag's av. 7 uur Lof en Feestpredikatie. Za. 's midd. van 4 uur af gelegenheid tot biechten. Deze week catechismus op gewone dagen, uitgenomen Donderdag. Speelgoederen, Poppen, Metaal Kop pen, Celloud Popjes, Serviezen, Kinder tafel-serviesjes, Kastjes, Keukens, Win kels, enz. Stoommachines. Tooverlan taarns, Spoorwagens op Rails, School- tasschen, Passerdoozen, Rekstokken met Ringen, Schoolborden, Vliegmachines, Pijl en Bogen, Schietvogels enz enz, SPECIALITEIT «oor het maken van volgens geneeskundig voorschrift. bericht dat zijn Magazijn ruim gesorteerd ia in luxe en andere verpakkingen van Onder beleefde aanbeveling, in het Magazijn Telefoon 406. Aanbevelend, SIERADEN, als: (KAMMEN, SPELDEN, GESPEN enz.) I HAARBANDEN (in verschillende j kleuren) in ruime keus en billijke prjjzen. Verkrjjgbaar bjj LANGESTRAAT 84. HÜIS OPGERICHT 1875. tegen billijke prijs 5 jaar g HORLOGEMAKER, A MAGDALEMENSTRAii Uitverkoop v. Gouden en Zilve tegen fabrieksprijzen. Ru Jandel in NIEUWE en GE RIJTUIGEN, jolied werk B van mijne onovertrefl kDeensohe Melange, bygiènis Aanbevelend, IAGDALENEN8TRAAT. Sigarenfabriek „DE CONCUï dooltuin 13, ALE Telefoon 279. Dog een deze paar dagen voorhande Bockhandel van JAN TIEE 1KER8LOOT. Men vergete dus niet, daai heen te gaan. Aanbeve voor het koopen van GE8CE pliSchemerlampen, Eetserviezen, Theeserviezen, Theetafels, Beelde itandaavds, Albumtafels, Toilettal neters, Klokstellen, enz. In alle artikelen ruime ke Alle dagen versch verkrij 85 en 50 ot. p. pond en mijn 22 ot. per pond. Aanbeveler d, CJ-een beter dan een der blijft steeds behouden. Deze Polissen, zeer fraai va 'lnSi kosten f 1115, geven 3 Mmen deel aan de trekkingen Pe 395e, 396a en 397e Yerkrpgbaar aan het Boo Rijnstraat 16, Rotterdam en genten. Toezending naar Btvangit postwissel.

Ons Blad : katholiek nieuwsblad voor N-H | 1910 | | pagina 6